Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21601) Peat;)


Peat;)
veterán

Izgalmas lesz a holnapi futam, Alonsonak legalább olyan nehéz dolga lesz mint Vettelnek. A Ferrari tegnap lenyilatkozta, hogy a versenytempón még kéne találni valamit, az időmérőre viszont megvan a teljesítmény. Nos, ezek alapján nem rózsás a helyzet, az a 3. hely épphogy meglett. Másrészt Red Bulltól is jött az info, hogy versenytempóban úgy néz ki Ferrari le van maradva, még a Mclarentől is. Alonsonak fel van adva a lecke, de pont azért neki drukkolok, mert ő képes ilyeneket teljesíteni, csak kérdés meddig bírja. A Red Bull meg egy vicc, most hogy Vettel odafigyel és a csapat sem bénázik sorban nyerik a versenyeket...10 pole Vettelnek és még nincs meg a vb cím...kicsit túlértékeltem 1-2 éve a srácot. Persze még beérhet, de Hamilton pl. meggyőzőbb volt. Meg ennyire egész évben a mezőny fölött álló autó azért régen volt az f1-ben, a Honda utód (számomra máig nem "Brawn") volt ilyen, de év végére őket lehagyták.

[ Szerkesztve ]

(#21602) adman válasza ronaldo (#21599) üzenetére


adman
tag

török 2. hát persze :D
Webber min h semmit nem vesztett a dolgon, de vszínű nyert is rajta, merthogy második volt, de közvetlenül mellette (Vettel) ill nem sokkal mögötte (Hami) volt 2 gyorsabb kocsi. szóval ha nincsen csatt és Vettel elmegy, akkor Webber 3dik, de jó eséllyel Hami is legyűrte volna.
korea 2. ezt meg nyugodtan lehet 1-re is venni, második helyről esett ki, de ha végig tartja a pozíciót akkor Vettel kiesése miatt első

(#21603) Iron Funeral válasza Peat;) (#21601) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Honda utód = Brawn GP
hol a baj? :F

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21604) AMD Power válasza Motion_Blur (#21586) üzenetére


AMD Power
titán

Ott a pont!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21605) Ice!?


Ice!?
őstag

arra amúgy nem gondoltatok, hogy az első körben elkezd szakadni a hó és mire kihívják a mezőnyt, hogy téli gumikat rakjanak fel nekik, alonso 20x lekörözi őket, mert szöges gumikkal indult?

(#21606) prmcsk válasza MPowerPH (#21583) üzenetére


prmcsk
addikt

Mintha én írtam volna... :B :R

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#21607) D@ni88


D@ni88
addikt

Sztem Vettel fog kiállni elsőnek, mivel ő csak 1 szettet használt, azzal ment több kört, míg a többiek csak 1-2kört mentek velük

(#21608) shteer válasza Ice!? (#21605) üzenetére


shteer
titán

nem, mi normálisak vagyunk :D

..szerintem jónak tűnik

(#21609) venember83 válasza shteer (#21608) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak egyes számban nyilatkozz, kérlek. :U :D

(#21610) shteer válasza Peat;) (#21601) üzenetére


shteer
titán

amit a csapatok lenyilatkoznak az közel sem fix, versenytempóban pedig a ferrari általában korrigál az időmérős eredményeken

..szerintem jónak tűnik

(#21611) AMD Power


AMD Power
titán

Eljött az utolsó futam. Mi lesz velem több hónapig megint... :O

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21612) Neoteric válasza AMD Power (#21611) üzenetére


Neoteric
addikt

Én újra játszom az évadot F1 2010-el Alonso-t alakítva. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#21613) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Kicsit visszakanyarodva a Merci telemetriájához. Aki használja, az ezen a címen éri el? Ha nem akkor hol? Meg hogy néz ez ki, valami pop-up vagy megnyit egy új ablakot? Egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21614) Nowhereman válasza aesir (#21572) üzenetére


Nowhereman
őstag

Szerintem már a Koreai megperdülésben is benne volt egyfajta lelki törés. Valahogy sokévi szolgálat után nem ezt az elbánást várta, és érdemelte. A isztambuli sumák és a britt szárnylopás balhék és a BR górék nyilatkozatai számára így lehetne fordítani: "Mi qrvára nem akarunk téged világbajnoknak, hanem csak Vettel mögött látni, és hogy ezt elérjük, készek vagyunk mocskos dolgokra is!" Ilyen tudattal elég nehéz küzdeni. Remélem mégis Webbo lesz a VB, mert többek közt rohadtul látni akarom a labancok képét, amikor kell vigyorogni, miközben dühöngenének! Valamiért nem lepődnék meg azon, hogy a mostani "forma" mögött egy olyan innét elvettük oda hozzátoldtuk lenne...

Utánam a kondenzcsik!

(#21615) Motion_Blur válasza Nowhereman (#21614) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Aham. Csak egy kérdésem van: minek írt alá jövő évre is egy ilyen mocskos csapathoz?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21616) Oliverda válasza Motion_Blur (#21615) üzenetére


Oliverda
félisten

Pisztolyt fogtak a halántékához. Nem volt más választása. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21617) prmcsk válasza Nowhereman (#21614) üzenetére


prmcsk
addikt

Még akár párhuzamot is lehet találni a véreb vs. RBR és anno talma vs. KTM között...
Ott és akkor sem volt őszinte a "labancok öröme", most sem lenne az...

Labancék mindig is "hulye kocsogok" voltak. :DDD

Motion_Blur Mert ezek ellenére sem hülye annyira, hogy ne látná be:
Véreb az ő képességeivel csakis egy klasszis autóval esélyes arra, hogy egyáltalán VB. lehessen, vagy hogy pontokban kifejezve megmutassa "magát".

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#21618) Peat;) válasza Iron Funeral (#21603) üzenetére


Peat;)
veterán

Brawn nem talált ki jobbat, hát elnevezte szerényen magáról a Honda sok évi munkáját. Így számomra "Honda utód" a csapat neve és nem "Brawn". :)

(#21619) Peat;) válasza Motion_Blur (#21615) üzenetére


Peat;)
veterán

Ha a legnagyobb köcsög, veled baszakodó de gazdag ember házába hív meg a 22 éves modellje...bélyeget nézni, akkor visszautasítanád mert egy köcsög házába hív? Most komolyan egy lada rönyó+jó légkör szerinted jobb mint egy red bull+rossz légkör egy 34 éves pilótának? :)

[ Szerkesztve ]

(#21620) -Mike- válasza Peat;) (#21618) üzenetére


-Mike-
addikt

Emlékeim szerint nem az ő ötlete volt Brawnra elkeresztelni a csapatot, sőt még zavarta is, hogy az ő nevét viselte az istálló, de én nem olvasok Story-t vagy Best magazint, így nem tudom melyik forrás a hitelesebb.

(#21621) ronaldo válasza shteer (#21610) üzenetére


ronaldo
őstag

Amit érdekes módon pont ezt a futamot övező sajtótájékoztatókon "cáfolt" a Ferrari, miszerint ha valamivel, akkor a versenytempóval bajuk van. Vagy altatás, vagy szopóág. Mert gyorsnak tűnik a Mclaren és ha csak a RBR-k és a Mclarenek mögé tud besorolni, akkor aranyosan lemarad a vb címről.

(#21622) csucsbicep válasza ronaldo (#21621) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Le, de még, így is neki van a legtöbb esélye megnyerni jelenlegi helyzetben. Csak remélem, nem vmi hülyeségen fog eldőlni a vb, pl, hogy kilökik egymást.

(#21623) PazsitZ válasza Motion_Blur (#21615) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én azt mondom naiv volt.
Hiába a legjobb kocsi, ha lesz@rják/elnyomják, ha úgy adódik. Ha meg nem ír alá lehet még inkább rossz lenne most a légkör, mondjuk már majdnem mindegy. :D
Amikor kijött a hír, hogy aláírt én már akkor is azt mondtam, hogy rossz döntés. :(
De változhat ez még szvsz.

- http://pazsitz.hu -

(#21624) Ice!? válasza shteer (#21608) üzenetére


Ice!?
őstag

köszi a bizalmat.:DDD

(#21625) ronaldo válasza csucsbicep (#21622) üzenetére


ronaldo
őstag

Szerintem meg az erőviszonyokat nézve Vettelnek, mert ha nyer és mögé beférkőzik Hamilton, Webber és Button is akkor már ő a győztes. Ami a Mclaren feltámadását nézve nem is lehetetlen.

A rutin illetve a higgadtság viszont talán inkább Alonso oldalán áll, mert ha tudja tartani a 2-3. helyet, akkor van esélye, hogy valahol a 4. hellyel bezárólag végezzen.

Másokkal ellentétben én semmiféle lökdösődésre nem számítok. Szvsz simán eljönnek, maximum Vettel és Hamilton fognak intim kapcsolatba kerülni egymással, de pont ők azok akiknek végképp nincs értelme odavágni a falhoz a vast.

(#21626) csucsbicep válasza ronaldo (#21625) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Nem szándékos balesetre gondolok, persze próbálnak figyelni egymásra, de bármi lehet. Attól élek, hogy Vettelt elkapja a hév, bár remélem nem...

Azt nem tudjátok hogy Alonso és Webber mennyire használt motorokkal megy? Ha jól tudom Vettel motorja egy versenyt ment.

(#21627) Motion_Blur válasza ronaldo (#21625) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Másokkal ellentétben én semmiféle lökdösődésre nem számítok."

Nem kicsit volt szánalmas ahogy tegnap héder barniék egymás szavába vágva próbálták találgatni, hogy melyik pilóta kit fog kilökni stb... mintha ez valami kidobós játék lenne.. hiába, BBC-n leültetik időmérő után a Withmars-t + a Hornert egy asztalhoz, nálunk meg van 2 percnyi ökörködés + 10 perc reklám aztán jön a Dadus! LOL!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21629) lacos001


lacos001
senior tag

Az összes autónak szar hangja van,nincsen dobhártyám :D

Motion_Blur: Gondolom,hogy a verseny közvetitése az elsődleges célja a retekeseknek,hogy mi van a háttérben,a kutyát nem érdekli....pedig ott vannak ám az érdekességek,nem csak a körözgetésről szól a forma-1.

(#21630) csucsbicep válasza Calogero (#21628) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Thx.

(#21631) vikvuk


vikvuk
aktív tag

a futam szempontjából az lenne az érdekes ha alonso elszállna

[ Szerkesztve ]

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#21632) shteer válasza Neoteric (#21612) üzenetére


shteer
titán

a 2011-es évadnyitóig sztem az összes csapattal végigtolom :) ha több időm lesz akkor online is

..szerintem jónak tűnik

(#21633) shteer válasza vikvuk (#21631) üzenetére


shteer
titán

a futam szempontjából nem, de a vb szempontjából lenne sajnálatos - ahogy a renault vagy a mercedes motor is produkált már hasonlót

én nem számítok motorhibára a fő esélyeseknél, erre a futamra keveset futott erőforrásokat vetnek be

..szerintem jónak tűnik

(#21634) válasza Iron Funeral (#21613) üzenetére



addikt

Szia!

A múlt héten, amikor próbálkoztál, akkor lehet, hogy épp nem adták a telemetriát. Azóta utánaolvastam és kiderült, hogy nem mindig van, még szabadedzés alatt sem és lehet, hogy akkor azért nem jött be.

Elméletileg, ha van, akkor elég ha beloginolsz és a mercedes főoldalán automatikusan bejön. Nem popup, hanem az oldal tetején egy sávban mutatja. A verseny alatt biztosan lesz, majd akkor próbálkozz.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#21635) shteer válasza ronaldo (#21621) üzenetére


shteer
titán

azt nyilatkoznak amit akarnak, időmérő alapján meglesz a versenytempó - alonso-nak jól jöhet még a ferrari gumikímélő tulajdonsága és a saját abroncskímélő vezetési technikája

nem igazán a RB és a Mclaren a gyors, hanem VET, HAM... azt meg nem hinném, hogy BUT és WEB esélyes lenne ALO megelőzésére

..szerintem jónak tűnik

(#21636) Oliverda


Oliverda
félisten

A német RTL-en már megy a Laudázás és mintha kissé nedves lenne a macskakő. Persze lehet, hogy csak optikai csalódás a napnyugta miatt. Vagy fellocsolták :D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21637) IreN!CuS válasza Oliverda (#21636) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Lehet jön még egy csavar a dologba

A legfrissebb időjárás jelentések szerint nem elképzelhetetlen, hogy a verseny ideje alatt egy futó zápor megbolondítja a mezőnyt.

A Meteo France radarképein eső közeledtét jelzik.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#21638) Oliverda válasza ronaldo (#21536) üzenetére


Oliverda
félisten

Webber iszonyat gyenge a középső szektorban:

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21639) csucsbicep válasza Oliverda (#21638) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Sector 2 inkább Merci motoros autóknak fekszik, viszont, időmérőn is látszott, hogy az utolsó szektorban már fordul a kocka.

(#21640) ronaldo válasza shteer (#21635) üzenetére


ronaldo
őstag

Button meg Webber az időmérőn nem sokkal volt lemaradva Alonsotól. Úgyhogy ha rajtnál valami miatt egyik/mindkettő elé kerül, esélytelen hogy megelőzze őket. Persze ez fordítva is igaz, ha Alonso marad elől közülük, akkor őt nem fogják tudni megelőzni.

(#21641) Integra


Integra
titán

mi ez a szar trombitás tüctüc zene a háttérben????
csapból is ez a fertő folyik... :(((

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21642) Oliverda válasza Integra (#21641) üzenetére


Oliverda
félisten

közkívánatra:[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21643) MPowerPH válasza vikvuk (#21631) üzenetére


MPowerPH
félisten

Na, ilyen biztosan nem lesz. Elvileg Alonso azzal a motorral kinyomhatja a Ferrari szemét. ;)

Don't Tread On Me

(#21644) Neoteric válasza Integra (#21641) üzenetére


Neoteric
addikt

:DDD :DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#21645) emerico2004


emerico2004
aktív tag

De jó gyerekek itt van ilyen forum is ehhez legalább konyitok valamit...

Tipp :

vettel,alonso,hamilton,webber,button,schumacher,massa,rosberg ha nem lessz gond senkivel és alo behuzza

(#21646) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hajrá Alonsoooooooooo!!! :C

Don't Tread On Me

(#21647) shteer válasza ronaldo (#21640) üzenetére


shteer
titán

fölösleges ezen vitázni, ALO-ak jobb versenytempója van az utóbbi versenyeken mint amire az időmérőkből számítani lehetett - fél óra múlva már tudni fogjuk :))

..szerintem jónak tűnik

(#21648) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Tippem:

Hamilton
Button
Vettel

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#21649) shteer válasza emerico2004 (#21645) üzenetére


shteer
titán

legyen igazad :K

..szerintem jónak tűnik

(#21650) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Címvédés történelem és statisztikák

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.