Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21251) Neoteric válasza shev7 (#21249) üzenetére


Neoteric
addikt

Pontosan.

DE ettől függetlenül én még reménykedek abban, hogy Alonso oda tudja rakni magát 1-2re :DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#21252) AMD Power


AMD Power
titán

Nem volt valami nagy szám ez a futam. Mi a faszér* nincs már az a szabály ,hogy a lekörözött versenyzők menjenek el a SC mellett. Baromira bezavartak.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21253) vikvuk válasza AMD Power (#21252) üzenetére


vikvuk
aktív tag

mert, ha meg az se lett volna...

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#21254) Sundesz válasza MPowerPH (#21240) üzenetére


Sundesz
őstag

Alonso-nak elég a 4. hely is, ha Vettel nyer. Az lenne a legjobb, ha Hamilton nyerne és akkor az 5. hellyel is Alonso a VB a két Red Bull helyezésétől függetlenül.

Hörcsög Powa'

(#21255) PazsitZ válasza SzalaiG (#21237) üzenetére


PazsitZ
addikt

Attól, hogy te szemét lennél, szerencsére nem biztos, hogy más is... :N

- http://pazsitz.hu -

(#21256) mephi666 válasza PazsitZ (#21255) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért volt már, hogy erősködtek egymással és megszívták mindketten... lehet itt bármi...

amúgy ezen a futamon engem nagyon zavartak a lassú kocsik: a 8. helyezett már körhátránnyal futott be, mögötte meg többen kaptak több kört is... főleg ilyen pályákon idegesítő, ha b@sszák a lassú kocsik elengedni a gyorsabbakat és így beleavatkoznak a végeredménybe :( a sc-s szabály is elég nagy szívás, mert szétszabdalták teljesen a mezőnyt és az élen álló 1-2 kocsi jár ilyenkor jól (ha mögé beszorul fél tucat töltelék)

nagyon várjuk abu dhabi-t :K lesz ott még meglepetés szerintem bőven... már most fogadnék rá, hogy a vettel/webber/alonso/hamilton négyesből valaki 0-zni fog... 1 söröm lenne rá :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21257) SzalaiG válasza PazsitZ (#21255) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ez nem szemétség kérdése vagy akkor a csapat is az. :)) :U

(#21258) Sundesz


Sundesz
őstag

Egyébként Alonso Bahrain-ben használt motorjával csináltak valamit, mert ugye elvileg túlmelegedés miatt vették ki és az még az első szériás motor, nem a javított verzió?

Hörcsög Powa'

(#21259) Integra


Integra
titán

arra azért kíváncsi leszek, hogy ha abu dhabi-ban is redbull lesz az első két helyen és webber lesz elöl, akkor vajon mi lesz... :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21260) mephi666 válasza Integra (#21259) üzenetére


mephi666
nagyúr

akkor ez lesz:

webber 238+25=263
alonso 246+15=261
vettel 231+18=259

de szerintem nincs itt még semmi lefutva... lehetne még meglepetés bőven :K pl webber-vettel-alonso szétütné egymást és hamilton bejönne elsőnek, akkor 247 pontja lenne és 1 ponttal alonso előtt végezne :B lehet itt kalkulálni összevissza, de könnyen lehet, hogy a valóság áthúzza az összes számítást... szűk 6.5 napon belül minden kiderül :K ...jó izgalmas lett ennek a szezonnak a vége (is)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21261) Integra válasza mephi666 (#21260) üzenetére


Integra
titán

nem is feltétlen a matek részére gondoltam, hanem hogy vajon webber mehet e elől, vagy "véletlen" valami módon vettel elé fog kerülni.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21262) SzalaiG válasza Integra (#21261) üzenetére


SzalaiG
addikt

Na azért az már igen csak morbid lenne, főleg ha Lonzi nincs az első ötben. :U :((

(#21263) mephi666 válasza Integra (#21261) üzenetére


mephi666
nagyúr

értelek... szerintem bármi előfordulhat... tosztak már ki ők egymással és szerintem nincsenek teljesen összehangolva az aszfalton... nem is érzem őket "higgadt profinak" és félő, hogy egymás vetélytársai lesznek az utolsó futamon... webbernek is jól jönne egy vb-cím így a visszavonulása előtt, vettel pedig a házikedvenc (?) és fiatal... szerintem küzdeni fog... ha nem lesz csapaton belüli taktikázás, könnyen lehet, hogy véletlenül elintézik egymást... pszichológiailag szerintem irtózatos nyomás van rajtuk és könnyen vezethet pont ez a bukáshoz...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21264) Integra válasza mephi666 (#21263) üzenetére


Integra
titán

egy dupla dnf-nek örülnék, aztán alonso begurul.. vagy hármas dnf és hamilton..
nekem aztán tök mindegy, csak jó nagy botrány legyen:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21265) SzalaiG válasza Integra (#21264) üzenetére


SzalaiG
addikt

É az miért is jó neked? :))

(#21266) MPowerPH válasza shev7 (#21249) üzenetére


MPowerPH
félisten

Kicsit késő volt már...tudok számolni. ;) Mivel ne röhögtessem ki magamat? Csak nem kell azt mondani, hogy bemákolja. Ugyan úgy ő is bukott el pontokat, azokkal már ő is VB lehetne, ahogyan Vettel is. Webber -t azért nem mondom, mert ált. mindig saját bénasága miatt esett ki.

A lényeg, Vettel már csak nehezen lehet bajnok, és Alonso 3. helye sem garantált. Ha Vettel vezet Webber előtt, és Alonso jön mögöttük, akkor Vettel kérés nélkül elengedi Webbo-t, ez nem kétséges. És akkor nincs csapatutasítás sem.

De bízok Webber zsenialitásában, talán megint sikerül elrontania a rajtot, és akkor harangoztak mindegyik RBR -nek.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#21267) Petya25 válasza Integra (#21264) üzenetére


Petya25
addikt

Szerintem is így lenne az igazi. :C
Amúgy Webber és Vettel tök nem érdemelnék meg a VB-t, egy csomószor kiszúrtak idén a körülöttük autózókkal. Alonso is kapott pontokkal lépett csak el, de ha kell legalább ő legyen VB a végén.

Azért azt jó volt látni, hogy Button simán tartja a lépést Hamiltonnal ha jó a gép alatta.
Jövőre remélem közülük kerül ki a VB.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#21268) oxox


oxox
addikt

ide a rozsdas bokot, hogy az egyik redbull elfog fustolni az utolso futamon...amugy is hajlamosak ra, hatha meg 80 fok lesz arnyekban.....sajnos.
Alfonso kezdett mar szimpi lenni, hogy kisebb lett az arca az utobbi ideben, de felo, hogy megint O lesz a nagyistenkiraly ha vb-t nyer.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#21269) P00By válasza Integra (#21264) üzenetére


P00By
nagyúr

Jó-jó legyen így! :DDD

(#21270) mephi666 válasza Integra (#21264) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem alonso és hamilton jobb sofőr, mint webber+vettel... mindkettőjükben van azért kis nagyképűség, de az én szememben alonso a rutinos profi, akinek el tud durranni néha az agya, hamilton pedig egy született tehetség (pedig nagyon nem bírom az arcát) :K webberéknél meg nagy előny a kocsi, mert a rbr úgy megy ebben a szezonban, mint a veszettbarom... voltak minden csapatnál műszaki gondok, de szerintem pitiáner hibából a redbull-nál volt a legtöbb (nagy csapatokat nézve) és könnyen kinézhet pár baki az utolsó futamra is :K a nagy pszichés nyomás és a többi szerintem növeli a hibázás lehetőségét

#21268: szerintem lehetne tippversenyt kiírni... én arra tippelek, hogy műszaki gond hamilton/alonso-nal nem lehet, viszont az egyik redbull kifinghat... viszont, ha valaki erőszakoskodni kezd, akkor a 4 pilóta közül akármelyik kieshet... cifrább futam lesz szerintem a mostaninál az előzési lehetőségek miatt...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21271) SzalaiG válasza Petya25 (#21267) üzenetére


SzalaiG
addikt

Csak az lesz gáz, ha Lonzi annyival nyer amennyit kapott Massától. :W
Pedig pont Massa az aki azért nem lett VB, mert Lajost elengedte a haverja... :(((

(#21272) MPowerPH válasza mephi666 (#21270) üzenetére


MPowerPH
félisten

Egyetértek. :R

Petya25: Igen, ellenben több pontot elvettek tőle, mint amennyit kapott. Az a 7 pont csak arra elég, hogy az élen maradjon. Egyébként még a nélkül is vezetne, saját erőből. De odavagytok azzal az elengedéssel, már kicsit vicces hogy ezen lovagoltok... :U

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#21273) skylaner


skylaner
senior tag

Ilyenkor mi lenne ?

1: Vettel, 2: Webber, 5: Alonso

Alonso: 256
Vettel: 256

Első hely: 5-5
Második hely: 2-2
Harmadik hely: 3-3

Nézik tovább 4.,5.... helyekre is ?

(#21274) Motion_Blur válasza skylaner (#21273) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Igen.

Negyedik hely: 3-2 Vettel javára

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21275) ToBeY válasza skylaner (#21273) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Gondolom ilyenkor végignézik a további helyezéseket, majd ha ez sem dönt akkor megnézik ki nyert több időmérőt stb.Szal valaki biztos fog nyerni:D

[ Szerkesztve ]

(#21276) boogie84 válasza skylaner (#21273) üzenetére


boogie84
veterán

Aki hamarabb szerezte meg a futamgyőzelmeket!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#21277) MPowerPH válasza skylaner (#21273) üzenetére


MPowerPH
félisten

Erre még nem is gondoltam, mekkora brutál lenne már. :DDD

Don't Tread On Me

(#21278) SzalaiG válasza boogie84 (#21276) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ilyen nincs. A helyezések döntenek. Bár ez elég gáz lenne. Pontegyenlőséggel VB. Na ilyen még tuti nem volt.

(#21279) SzalaiG válasza skylaner (#21273) üzenetére


SzalaiG
addikt

Valaki előre engedi Alonzot.

(#21280) Petya25 válasza MPowerPH (#21272) üzenetére


Petya25
addikt

Milyen pontokat vettek el tőle?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#21281) MPowerPH válasza SzalaiG (#21278) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem Vettel már annak is örülne. :DDD A tavalyi VB címnél nem lenne ez sem rosszabb.
De erre a teóriára is van egy alapom. Mondjuk ez a helyzet, tehát Vettel 1. Webber 2. Hami 3. Massa 4. Alonso 5. Massa, aki nem engedi el Alonso -t, mert akkor a két RBR is helyet cserél. Addig biztos nem cserélnek, amíg Alfonz az 5., mert akkor Vettel a VB, ez Horner álma. Tehát, a két RBR beér ebben a sorrendben reménykedve Vettel VB címében, de a cél előtt Massa mégis elengedi Alfonzt. ;]
Abból mekkora botrány lenne, LOL. :DDD

Petya25: Lássuk csak. Sportbírák Valenciában egy 2. vagy 3. helyet, Belgiumban meg Barrichello kiütötte, utána sérült autóval poroszkált, majd kiesett. Ez már akkor elment, mikor Barrichello idétlen módon átment rajta, pedig biztos dobogós esélyei voltak.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#21282) mephi666 válasza MPowerPH (#21281) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha lúd, legyen kövér alapon jó poén lenne :) ...ha amúgy is csak a szezon után kezdik megreformálni a csapatutasításra vonatkozó dolgokat, akkor ez a "+1" szerintem semmit nem számít... pénzbüntetés a ferrarinak? vicc... kb olyan, mint amikor fociban pártízezer frankra büntettek a mostani döntőn történt durvulások miatt... aprópénz nekik a büntetés itt is :K

amúgy csapatutasítás? szerintem a forma1 csapatsport... kár ezzel foglalkozni... rendben, hogy nem etikus átadni másnak a győzelmet, de miért nem lehet szabályos? simán meg tudnak beszélni olyan kulcsszavakat, amik teljesen kommersznek tűnhetnek, mégis jelentéssel bírnak: pl. "nem jó a bal hátsó tapadása, vegyél vissza"="vegyél vissza és engedd el xy-t" :) kár ezen lovagolni, nem hülye emberek ülnek ott... ha akarják, simán megkerülik a szabályrendszert... anno sumi+bari is hányszor játszott már el ilyet? montoya is mintha ilyen miatt nem ment volna a ferrarihoz, mert "nem akart másodpilóta lenni sumi mögött" :K

tartom magam ahhoz, hogy a redbull-nál nem fogják egymást elengedni... én speciel nem örülnék olyan vb-címnek, amit úgy hoznak nekem össze, nem pedig saját erőmből érem el :K meg webber/vettel is szeretne pontokat szerezni, küzdeni fognak ők... egymással is :K

#21283: láttam, hogy alonso szép piros ferrari-s bringával szokott tekerni a pályákon... pontegyenlőségnél adni kellene nekik 1-1 szépen felmatricázott bringát és lenyomatni velük egy 3körös futamot ;] mekkora fun lenne már...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21283) Motion_Blur válasza SzalaiG (#21278) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Pontegyenlőséggel VB. Na ilyen még tuti nem volt."

Én is így tudom. De 2007-ben és 2008-ban is csak 1 pont döntött. 1984-ben Lauda és Prost között meg fél pont.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21284) oxox válasza mephi666 (#21282) üzenetére


oxox
addikt

de ezen az alapon ha vettel 1 webber 2 massa 4 alonso 5, akkor alonso se elozne meg massa-t, sot a ha negyedik helyen lenne akkor hagyna magat megelozni, csakmert O sem maganak koszonhetne a vb gyozelmet, hiszen ev kozben elengedtek.

az az igazsag, hogy mind annyira vagyik a gyozelemre, hogy kepesek lennenek egy kanal vizben megfojtani akar a csapattarsukat......nincsenek ott baratok, csak ellensegek, es mint tudjuk haboruban mindent szabad....vagy egy masik kozhely, a tortelelmet a gyoztesek irjak, es senki nem emlekszik a masodikokra.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#21285) Petya25 válasza MPowerPH (#21281) üzenetére


Petya25
addikt

Hát a bíráskodás ott nem állt a magaslatán, Barrichello meg balfasz volt a 300 futamával együtt. De ennyi erővel Buttonnak meg járna az a 18 pont amitől Vettel ütötte el. Erről ennyit, néha roszkor rossz helyen lenni nem kifizetődő.
Hozzáteszem, hogy Button idén saját hibájából nem esett ki, nem úgy mint a többiek.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#21286) SzalaiG válasza MPowerPH (#21281) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hasonló helyzet, mint Massa-Hamilton. Ha Glock nem enged el, Massa a VB.

(#21287) SzalaiG válasza oxox (#21284) üzenetére


SzalaiG
addikt

Technikai sportban semmi sem biztos. Amíg vége nincs bármi lehet és lesz is.

(#21288) shteer válasza SzalaiG (#21286) üzenetére


shteer
titán

Glock nem elengedte tudtommal, hanem egyszerűen nem bírta megakadályozni hogy megelőzzék - slick gumikkal a durván vizesedő pályán, inter gumival támadó erősebb autó ellen nem is volt rá esélye

..szerintem jónak tűnik

(#21289) SzalaiG válasza shteer (#21288) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nem is akarta, mert jóbarátok. Azért megpróbálta volna ha más jön mögötte, hiszen csak fél körről volt szó.

(#21290) oxox válasza SzalaiG (#21287) üzenetére


oxox
addikt

ahogy massa is unnepelte magat anno ;]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#21291) !Overdose! válasza SzalaiG (#21289) üzenetére


!Overdose!
őstag

Ja, hogy ez tény? Ma is okosabb lettem. :W

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#21292) MPowerPH válasza Petya25 (#21285) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ahogy mondod. Button hibátlan volt egész évben. Vele egy óriási probléma volt, hogy majdnem végig lassabb volt mint Hamilton, de mindig jól taktikázott. És ugyan azt eljátszotta mint tavaly, az elején ment neki, a végére pedig eltompult.

Don't Tread On Me

(#21293) SzalaiG válasza !Overdose! (#21291) üzenetére


SzalaiG
addikt

Szerintem.

Ülj le egyes!

(#21294) !Overdose! válasza SzalaiG (#21293) üzenetére


!Overdose!
őstag

Hol is van a hozzászólásodban ez a "szerintem"?

Szerintem sehol. :F

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#21295) Oliverda válasza SzalaiG (#21289) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja, kb. annyira jó barátok mint Schumacher meg Barrichello.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21296) Nowhereman válasza Motion_Blur (#21216) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ha nem szólnak Webbernek, akkor lezavarta volna a pályáról Vettelt. Ha lett valójában lett volna ott ilyen motorgond, akkor a elszökő pacik nélkül nehezen hozta volna Vettelen körönként a 0,3mp-eket, valamint a SC alatt hűlt volna vissza a motor, nem pedig amint Lonzi megjelent a visszapillantóban. A rádión kívül csak a motormelegedésnek ellentmondó infók vannak.
Nos, nem viccelt Lapaj, amikor megosztotta a TV nézőkkel, hogy olyan ember súgta meg neki, hogy Vettel lesz a világbajnok, aki ezt el tudja intézni. De legalább Lonzi beleköphet a levesükbe!

Utánam a kondenzcsik!

(#21297) SzalaiG válasza !Overdose! (#21294) üzenetére


SzalaiG
addikt

Én mondtam. Nem? Vagy írjam oda mindenhova, h szerintem? :U

(#21298) SzalaiG válasza Nowhereman (#21296) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nekem is egyre inkább úgy tűnik, h ez egy előre megrendezett koreográfia szerint mesterségesen fenntartott káosz = cirkusz. Elképzelhető, h előre megírt forgatókönyv alapján mennek a versenyek.

(#21299) SzalaiG válasza Oliverda (#21295) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nem. Ők tényleg jó barátok és a forma1en kívül is összejárnak.

(#21300) Thrawn válasza SzalaiG (#21299) üzenetére


Thrawn
félisten

Ami a pályán kb. semmit nem jelent...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.