Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21301) Oliverda válasza SzalaiG (#21299) üzenetére


Oliverda
félisten

Kevered Sutil-lal.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21302) Nowhereman válasza MPowerPH (#21281) üzenetére


Nowhereman
őstag

Cifrázzuk a mesét:
1. Vettel, 2. Webbo, 3. Lajos, 4. Gombos 5. Fülöpbébi 6. Lonzi - Miután Vettel nyugodtan célba ért- Lonzi 6., Maszat kitorpedózza Gombost, és lám Lonzi 4. és világbajnok!

Utánam a kondenzcsik!

(#21303) SzalaiG válasza Nowhereman (#21302) üzenetére


SzalaiG
addikt

:D

Elgondolkodtató.

(#21304) JColee válasza bobsys (#21205) üzenetére


JColee
őstag

Ez olyan, mint focimeccsen a bíró szidása. Nyilván az egyszeri néző egyáltalán nem tudna egy meccset vezetni, de a bírói hibákra attól még lehet allergiás.

(#21305) hunnylander


hunnylander
őstag

Ha már Fernando vezeti a világbajnokságot és a legfőbb esélyes. Íme egy játék, egy rejtély,

A Hét Rejtélye - The Riddle Of The Week

www.HunnyF1.com

(#21306) cyberkind válasza hunnylander (#21305) üzenetére


cyberkind
félisten

Talán mert BEKÉPZELT ? :K

Paranormal Cocktivity

(#21307) hunnylander válasza cyberkind (#21306) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem. :)

Azt nem lehet bizonyítani kézzelfoghatóan.

www.HunnyF1.com

(#21308) cyberkind válasza hunnylander (#21307) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem mindegy az mitől a legjobb ? :F
Ő a legjobb és kész ! :P

Paranormal Cocktivity

(#21309) Sandormaster válasza hunnylander (#21305) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Mert 1,5 millió euró győzelmi prémiumot kap versenyenként és 4x1,5 millát senki nem keresett idén győzelmekkel :D

(#21310) Incubus válasza cyberkind (#21248) üzenetére


Incubus
tag

Ha azok a pontok meg lennének, nyilván a RBR is hamarabb hozott volna pilótasorrendet...

(#21311) cyberkind válasza Incubus (#21310) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha azok a pontok meglennének, most nem lenne kérdés, hogy ki lesz a bajnok ! :K

Paranormal Cocktivity

(#21312) D@ni88 válasza hunnylander (#21305) üzenetére


D@ni88
addikt

Fernando megfejtés :DDD
na ez már napi büntetésnek is megfelel ;]

(#21313) Oliverda válasza cyberkind (#21311) üzenetére


Oliverda
félisten

A Monaco-ban meg Silverstone-ban elbakizott pontokról már nem is beszélve...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21314) cyberkind válasza Oliverda (#21313) üzenetére


cyberkind
félisten

Tényleg, azokat figyelembe sem vettem ! :W
Monaco az időmérő előtt ment el, Silverstone-ban, meg az indokolatlan büntetés !

Paranormal Cocktivity

(#21315) Motion_Blur válasza D@ni88 (#21312) üzenetére


Motion_Blur
félisten

LOL! :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21316) D@ni88 válasza Motion_Blur (#21315) üzenetére


D@ni88
addikt

röhöghetsz, de lazán lehet:D

Clyde:7 pont iatt gondolom…
hunnylander:Nem. Itt sokkal többről van szó. Közel másfél milliószor többről! Ez már egy segítség volt, amit időről időre meg fogok tenni.
Nézetség majdnem 10millió.
hunnylander: Fernandót nagyon sokan szeretik. Nagyon-nagyon sokan. (mondjuk én kifejezetten nem szeretem)

(#21317) mephi666


mephi666
nagyúr

...este azt álmodtam, hogy időmérőn valaki "ismeretlenebb" pilóta beleszállt alonsóba és rommá törte a ferrarit :B ...szerintem nem jön be, nem is örülnék neki, de inkább leírom ide, hogy ha mégis bejön, verhessem rá a mellem, megkereshessen a zertéelklub és elmehessek mondjuk gyula mellé médiumnak :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21318) MPowerPH válasza D@ni88 (#21312) üzenetére


MPowerPH
félisten

XD :DDD

Oliverda: Szerintem mind a 4 bajnokaspiráns idén annyi fölösleges pontot dobott el, hogy azokkal egyénileg mind a négyen VB-k lehetnének. Vettel, Webber, Hamilton, Alonso is követett el olyan hibákat, és büntették őket jogtalanul, amikkel fölényesen vezetnék a VB-t.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#21319) Oliverda válasza MPowerPH (#21318) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem emlékszek jogtalan büntetésekre de a többiben van valami.

Mondjuk Webber-nek egyetlen technikai hibája sem volt versenyben és Alonso-na kis csak egyszer kellett kiállnia.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21320) hunnylander válasza D@ni88 (#21312) üzenetére


hunnylander
őstag

A megfejtésed jó, még ha a fránya YouTube számok vezettek is rá, amiről nem is tudtam. Viszont Vaant kommentje hamarabb érkezett.

A hivatalos kulcsok és megoldás:

ABBA / ABBA's Number 1 / music single / kislemez / best selling male name single ...

A “Fernando” az ABBA legeslegnépszerűbb kislemeze/zeneszáma. Napjainkig több, mint 10 millió kislemezt adtak el belőle világszerte (ebből 6 milliót a kiadása utáni évben, 1976-ban), és ezzel zeneileg a legeladottabb olyan férfinév, amely zeneszám címe vagy címében szerepel.

Második helyen Eminem – “Stan“ található, 8 millió eladott lemezzel, harmadik a “Petit Papa Noël“ (Tino Rossi, 1946; 5,7 millió), negyedik az 1910 Fruitgum Company – “Simon Says” száma 1968-ból 5 millió eladott kislemezzel.

Érdekesség, hogy női név tekintetében szintén spanyol a legelső; “Macarena” (Los del Rio, 1995), a “Fernando”-hoz hasonló mértékű eladott példányszámmal (~11 millió, darabszámra pontos eladási adatokat nem találtam, ezért Fernando abszolút győzelme sem kizárható). [...]

A bejegyzésben linkeltem a Top 4-5-öt mind a férfi és a női neves zeneszámok rangsorában, érdekességként, összevetni, hogy egyes évtizedekben milyen zenei produktumokkal is lehetett elsöprő sikereket aratni.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#21321) MPowerPH válasza Oliverda (#21319) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor úgy fogalmazok, hogy egyéb büntikkel... Volt pár kétes eset, ahol vagy a versenybíróság hibázott, vagy a pilóta ténylegesen.

Don't Tread On Me

(#21322) D@ni88 válasza hunnylander (#21320) üzenetére


D@ni88
addikt

tegnap este valahogy nem láttam azt a hozzászólást :F

(#21323) hunnylander válasza D@ni88 (#21322) üzenetére


hunnylander
őstag

Mert moderálásra várt a hozzászólás és csak ma reggel találkoztam vele. Az első hozzászólás nem jelenik meg automatikusan, kvázi ez a regisztráció. Spam-védelem, mert különben spambotok teleszórnák a hozzászólás mezőket reklámokkal. Az Akismet védőszoftver ezidáig 1000+ spam bejegyzést kapott el. És amit átenged és nem minősít spam-nek, de olyan alanytól származik, amely név, e-mail cím és IP számsor kombináció először bukkan fel, azt először jóvá kell hagynom és engedélyeznek kell a hozzászólás megjelenését egy 'gombnyomással'.

A WordPress kezelői felület felől a hozzászólás időpontját is láthatom.

Majd legközelebb talán te nyersz. Lesz majd több feladvány is, és máskor még több köze lehet az F1-hez. De tekintsd úgy, hogy a Prohardver háziversenyt te nyerted, és elhiszem neked, hogy nem puskázhattál senkitől, mert tény, hogy csak ma reggel jelent meg a győztes hozzászólás az olvasói nézet felé. :)

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#21324) SzalaiG


SzalaiG
addikt

A lehetséges vb-kimenetelek

Alonso világbajnok, ha:

- nyer vagy második
- harmadik vagy negyedik, és Webber nem nyer
- ötödik, és Vettel vagy Webber nem nyer
- hatodik, Webber legfeljebb harmadik, és Vettel nem nyer
- hetedik vagy nyolcadik, Webber nem dobogós, és Vettel nem nyer
- kilencedik, Webber legfeljebb ötödik, és Vettel legfeljebb harmadik
- tizedik, Webber legfeljebb hatodik, és Vettel nem dobogós
- nem szerez pontot, és Webber legfeljebb hatodik, Vettel legfeljebb harmadik, Hamilton nem nyer

Webber világbajnok, ha:

- nyer, és Alonso nem második
- második, Alonso legfeljebb hatodik, Vettel pedig nem nyer
- harmadik, Alonso legfeljebb hetedik, Vettel pedig nem nyer
- negyedik, Alonso legfeljebb kilencedik, Vettel pedig nem nyer
- ötödik, Alonso legfeljebb tizedik, Vettel pedig legfeljebb harmadik
- hatodik, Alonso nem szerez pontot, Vettel pedig legfeljebb negyedik

Vettel világbajnok, ha:

- nyer, és Alonso legfeljebb ötödik
- második, Alonso legfeljebb kilencedik, Webber pedig legfeljebb ötödik

Hamilton világbajnok, ha:

- nyer, Alonso nem szerez pontot, Webber legfeljebb hatodik, Vettel pedig legfeljebb harmadik

Pontegyenlőség esetén a győzelmek, második, harmadik, negyedik helyek száma rangsorol, és így tovább. (MTI)

(#21325) oxox válasza SzalaiG (#21324) üzenetére


oxox
addikt

index ha jol sejtem...jahh latom mti...akkor ez mar harmadkezbol van :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#21326) Integra válasza SzalaiG (#21324) üzenetére


Integra
titán

én továbbra is egy tömegkarambolt szeretnék, ahol utána egymást ütik a kormánnyal:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21327) mephi666 válasza oxox (#21325) üzenetére


mephi666
nagyúr

nso-n tegnap hoztak már ilyen számolgatást :K

most meg kis nosztalgia

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21328) oxox válasza Integra (#21326) üzenetére


oxox
addikt

van aki dobalna :DDD mint ahogy mar lattuk is

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#21329) SzalaiG válasza Integra (#21326) üzenetére


SzalaiG
addikt

:Y :DDD :C

(#21330) Gyusz


Gyusz
őstag

Hamilton Webbernek szurkol

Utánanéztem angolul is, és tényleg:

Lewis Hamilton has admitted he would love to see Mark Webber emerge victorious in this year's Formula One world title race if he cannot claim the championship for himself.

Hamilton needs a win in Abu Dhabi on Sunday and at the same time must hope Ferrari star Fernando Alonso fails to score and Red Bull duo Mark Webber and Sebastian Vettel do not secure the few points they would need.

"I'd like to see Mark win it. He's done a great job this year," said Hamilton, when asked for his personal preference. "He has been told by his team what position he is, and against adversity he has kept at it. I think he has done an awesome job. I'm quite impressed with what he has done."

It is no wonder Hamilton is a 100-1 outsider with most bookmakers as only a remarkable final day will see him crowned champion again.

Naturally, Hamilton is refusing to give up, but given the circumstances, he is rooting for Webber given the struggles he has faced at Red Bull this season, and despite their collision in the Singapore Grand Prix that cost the 25-year-old valuable points.

He added: "Vettel has obviously been incredibly quick and Fernando has done a good, solid job towards the end of the year, so it could go to any of them.

"But Mark's done pretty much everything right this year - apart from our little tangle."

Hamilton, though, will give it all he has in Abu Dhabi, warning his trio of rivals he has no intention of stepping aside and letting them fight it out amongst themselves.

Hamilton added: "At the end of the day I've still a shot at it, so I will try to win. They've lots more to lose than I have, so I won't be looking out for them, letting them past or anything like that.

"I'm going to Abu Dhabi to try to win, even though we don't have the fastest car at the moment, so it's going to be very difficult. But I could be riding in fourth and all three of them might not finish. Anything could happen."

Nowhereman és Oliverda kommentjeit várom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21331) Oliverda válasza Gyusz (#21330) üzenetére


Oliverda
félisten

Alonso-t annyira nem kedveli szerintem, Vettel meg elhappolná előle a legfiatalabb VB titulust (ahogy pont ő happolta el 2 éve Alonso-tól). Ergo Webber a legkisebb rossz amit történhet vele. :D

...amúgy valójában inkább azért mert titokban ő is abban reménykedik, hogy akkor végre visszavonul és jövőre nem lesz aki hátulról, oldalról illetve minden más irányból felöklelje. :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21332) Nowhereman válasza Gyusz (#21330) üzenetére


Nowhereman
őstag

Részemről megkapod:

Nem tudom mi ezen a váratlan? Hamilton újoncként másodhegedűsnek került egy csapatba egy nagyra sztárolt, de semmiben sem jobb pilóta mellé, persze hogy együtt tud érezni Markkal. És talán úgy gondoljátok, hogy utálnia kéne, mert volt 3 keménykedősből 2 ütközés 1 kieséssel? Ha maga is szereti a határokat feszegetni, akkor miért haragudna olyasmiért, ami a határon belül volt, mégha nem is volt feltétlen kellemes?...

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#21333) Gyusz válasza Nowhereman (#21332) üzenetére


Gyusz
őstag

Nekem is kb. az jutott eszembe, amit Oliverda írt, viszont ebben is van valami.

Így még viccesebb, hogy sokszor mennyire nem tudtok egyetérteni, közben meg a kedvenc pilótáitok között egész sok hasonlóság van.

[ Szerkesztve ]

(#21334) oxox válasza Gyusz (#21330) üzenetére


oxox
addikt

vegul is mindketto angol (gyarmatrol) szarmazik ;] ...legalabbis Hamcsi sem tunik osangolnak :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#21335) Nowhereman válasza Gyusz (#21333) üzenetére


Nowhereman
őstag

Oli hozzászólásának melyik felére gondolsz? Mert szerintem Lajosnak eszibe se jut a legfiatalabb pilóta címe, viszont az első évében a primadonnákat egy életre megutálta...

Utánam a kondenzcsik!

(#21336) Gyusz válasza Nowhereman (#21335) üzenetére


Gyusz
őstag

Szerintem Alonso-t se kedveli, és a legfiatalabb VB nyertes címhez is ragaszkodik. Aztán ki tudja.

(#21337) MPowerPH válasza Nowhereman (#21332) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én azzal a másodhegedűs szerepkörrel nem értek egyet. Már az elején látszott, hogy Hami Dennis kis kedvence volt. :U

Don't Tread On Me

(#21338) Oliverda válasza MPowerPH (#21337) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen, főleg amikor már az első versenyen elengedte Alonso-t.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21339) adman válasza Oliverda (#21331) üzenetére


adman
tag

Webber max 2x VB lehet, de ha idén VB lenne akkor lehet h visszavonulna, ez nyilván jobban jönne Haminak, mint egy Lonzis 3szoros VB vagy egy Vetteles "fiatal vagyok, még10-15 évig versenyezni fogok" VB. azaz ha Hami az f1 örökranglistát nézi akkor (is) Webber neki a legkisebb rossz

(#21340) MPowerPH válasza Oliverda (#21338) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én nem emléxek olyanra, hogy elengedte Alonso -t. A boxban talán többet állt Hami 1,5s-el, de nem annyival kapott ki. Egyébként Alonso akkor 2. helyről indult, Hami mögötte volt.

Don't Tread On Me

(#21341) Oliverda válasza MPowerPH (#21340) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor nézd meg újra a 2007es Ausztrál nagydíjat.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21342) MPowerPH válasza Oliverda (#21341) üzenetére


MPowerPH
félisten

Apám, pont nem rég néztem a 2007-es évadról összefoglalókat. :) Hamilton és Alonso utolért egy bojt, akkor Hami kijött a boxba. Majd jött Alonso, és Hami elé jött vissza. Nem értem mit nem értesz. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#21343) Oliverda válasza MPowerPH (#21342) üzenetére


Oliverda
félisten

váááá....csak most látom, hogy kivel vitatkozok :Y :W

...vegyük úgy, hogy inkább nem szóltam. :B

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21344) MPowerPH válasza Oliverda (#21343) üzenetére


MPowerPH
félisten

Láttad Te azt már előbb is. :DDD De írd már le plz, hogy történt az elengedés. :) Tényleg érdekel.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#21345) Nowhereman válasza Gyusz (#21336) üzenetére


Nowhereman
őstag

Hamilton épp elég időt volt vízhordófiú, hogy megutálja a vízhordófiúkat csicskáztató primadonnákat, mint Alonso vagy Vettel. Ő fellázadt akkor a vízhordófiúság ellen, így hát jelen esetben elvtársának látja Webbert.

Utánam a kondenzcsik!

(#21346) Nowhereman válasza MPowerPH (#21337) üzenetére


Nowhereman
őstag

2x-es világbajnok vs. újonc. Nem lehetett más leosztás. Egy évtizedre egy kéz is elég szokott lenni az olyan újoncok megszámolásához, akik már az első versenyen is képben vannak.

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#21347) adman válasza Nowhereman (#21345) üzenetére


adman
tag

Hamilton épp elég időt volt vízhordófiú, hogy megutálja a vízhordófiúkat csicskáztató primadonnákat, mint Alonso vagy Vettel. Ő fellázadt akkor a vízhordófiúság ellen, így hát jelen esetben elvtársának látja Webbert.

persze nyilván Hami érzelmi alapon közelíti meg a kérdést, és nem azt nézi h neki mi a legjobb :DDD
azért azt elmondhatnád h Webber mikor segítette Vettelt.
(az is érdekes h azon rinyálsz h Webber csicska, közben pedig elvárnád h Vettel engedje előre. miért is? meg most akkor probléma a csicskáztatás vagy nem? vagy ez szelektív? az olyan "jó" pilótáknak jár, akik maguktól eldobják a gépet?)

(#21348) quby válasza Nowhereman (#21346) üzenetére


quby
őstag

Talán Villeneuve volt az utolsó 96-ban...

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#21349) Motion_Blur válasza Oliverda (#21341) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Elengedésre én se emlékszem. De ha jól rémlik különböző gumistratégián voltak és a végére azért jött ki jobban Alonsonak mert a verseny elején kemény keveréken is tartani tudta magát a lágyon futó Hamilton mögött.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21350) MPowerPH válasza Nowhereman (#21346) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, és mi kellett hozzá?! Egy jó autó. Márpedig akkor a Meki egész jó volt. Ha Schumi élete első versenyén nem Jordan -ben ül, akkor nem a 7. helyről indul. De ez Raikkonen-re is igaz lehet, aki a szintén nem túl erős Sauber-rel debütált egy 6. hellyel. Alonso -t azért nem mondom, mert a mezőny leggyengébb autójával kezdte F1-es karrierjét. :)

Motion_Blur: Jól mondod. De nem az határozta meg a végkimenetelt.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.