Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20151) AMD Power


AMD Power
titán

Új kategóriában is remekelt a magyar tehetség

Ő lesz az új B. Zsolti? :)) :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20152) shteer válasza Integra (#20149) üzenetére


shteer
titán

miből jöttél rá? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#20153) shteer válasza AMD Power (#20151) üzenetére


shteer
titán

nagyon reméljük, hogy addig a pontig ő lesz amíg be nem ül egy F1-es autóba - aztán onnan már nem lesz megállás a csúcsra :)

ő tényleg tehetséges, öröm volt nézni a WSR-en az előzéseit

..szerintem jónak tűnik

(#20154)



addikt

Hivatalos: 2014-től Orosz nagydíj

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#20155) Nowhereman válasza oxox (#20147) üzenetére


Nowhereman
őstag

Kubica szerintem a fogyókúrás csodaszereknél is jó lenne, Buemi arca pedig az abortusztabletták piacán tudna aratni.

Vettel pedig ha megnézed, bár fiatal, rohadtul nem kezdő. És nem kell nyomogatni a HA-kat, mert annak csak ellenőrizhetetlen marhaságokba torkolni. Vettel se villantott nagyobbat azzal a Torro Rossoval, mint Webber a Minardival. Hogy nem szerződtették? Mondjak olyan nevet, aki éveken át futott még autóval ment, és kvázi véletlen ült be egy jobb autóba és VB. lett? kb. Sauber és Williams az utolsó két dinó, akik még a pályán látottak alapján képesek kihalászni igazi tehetségeket, a többieknél leginkább a marketing-management malomrendszer őrli ki a leendő pilótákat...

Utánam a kondenzcsik!

(#20156) oxox válasza Nowhereman (#20155) üzenetére


oxox
addikt

de akkor miert nem Katayamat szerzodtettek??....Ot is mindig-minden futamon mutatta a kamera,.. ahogy romma torte az aktualis jarganyt :DD ...a marHAsagokhoz meg kell a ha....de tovabbra is azt mondom, hogy Webber nem akkora asz....Rubihoz hasonlitottad...mikor Rubi - Schumi csapattarsa volt, Webber pont azt a szerepet jatszotta volna....ha...akkor O a masodhegedus....de ha (ismet), csak a reklamra mennek a RB-nal akkor most Senna ulne a verdaban....aztan latjuk, hogy mekkora nagy tehetseg...pedig nem keves lottyot el lehetett volna adni vele.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#20157) puttputt válasza AMD Power (#20151) üzenetére


puttputt
őstag

Nem. Ő lehet az első valóban tehetséges és kiváló magyar F1-es... :)
Ha marad (lesz) elég pénze, szponzora... :U
Bár szerencsére vannak még páran, ha nem is többtucatnyian hasonszőrű "kollégái".

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#20158) proof88


proof88
addikt

(#20159) Nowhereman válasza oxox (#20156) üzenetére


Nowhereman
őstag

no tenálad legalább jól látszik, hogy milyen magas szinten mosták bele az emberek agyába a Vettel a leges-legjobb marhaságot...
- a marketing része, valahogy összeerőszakolják a legendává válást! Katayamával ez nem menne...

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#20160) LA_COSTE válasza (#20154) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Ezek szerint Petrov biztos, hogy marad az F1-ben....vagy ezért jött?

(#20161) AMD Power válasza shteer (#20153) üzenetére


AMD Power
titán

Remélem mögé áll majd valami komolyabb cég...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20162) Motion_Blur válasza AMD Power (#20161) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kérdés az, hogy a HELL mennyi pénzt akar beleölni. Sajnos más komolyabb támogatója egyelőre nincsen. Mire birka visszavonul, jöhetne a helyére ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20163) shteer válasza Motion_Blur (#20162) üzenetére


shteer
titán

a MOL támogatását kellene megnyernie, főleg miután Talmácsitól megvonták

..szerintem jónak tűnik

(#20164) Gyusz válasza proof88 (#20158) üzenetére


Gyusz
őstag

Ha valakit érdekelne a videóból a zene: The Wombats - Tokyo (Vampires & Wolves)

(#20165) oxox válasza Nowhereman (#20159) üzenetére


oxox
addikt

schumi a legeslegjobb :DDD
Alfonsot nem szeretem, de jobb pilotanak tartom Vettelnel (Vettel meg tapasztalatlan, de tehetseges)....Button, Webber sem rossz...Hamilton is tehetseges, csak egyreszt nem szimpi (hiszen az elso nehany futamgyozelme utan mar olyanokat nyilatkozott, hogy o "gyozelemre szuletett", meg mekkora asz...), masreszt O is tapasztalatlan (es most nem is vezet akkora "kedvel" mint korabban)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#20166) lenox válasza oxox (#20165) üzenetére


lenox
veterán

Vilagbajnokkent es a negyedik F1 eve vegen nem tudom, miert lenne LH tapasztalatlan. Nem veteran, mint RB vagy MS, az oke. De hogy tapasztalatlan lenne...

(#20167) Integra válasza shteer (#20152) üzenetére


Integra
titán

nem is tudom, ránéztem és az jutott eszembe, hogy egyik fele autósoknak jó, a másik meg motorosoknak. sehogy sem áll össze a kép:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20168) oxox válasza lenox (#20166) üzenetére


oxox
addikt

arra gondoltam, hogy O sem tudja, hogy mikor nem kell kinyomni a gep szemet, viszont a masik, hogy sokszor meg pont azt latom mint Kiminel a vegen....faj a hasam ma nem kuzdok....de lehet csupan csak nem szimpi a teso'

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#20169) AMD Power válasza oxox (#20165) üzenetére


AMD Power
titán

Tapasztalatlan? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20170) oxox válasza AMD Power (#20169) üzenetére


oxox
addikt

jo, lehet nem a legjobb szo volt ra...fiatal es szeleburdi :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#20171)



addikt

Az Orosz pálya vonalvezetése

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#20172) shteer válasza (#20171) üzenetére


shteer
titán

még jó, hogy a park adott volt és tilke keze nem szabadult el...

..szerintem jónak tűnik

(#20173) Peat;)


Peat;)
veterán

[link] Vicces ez a Kubica és Alonso hasonlítás. Alonso gyakorlatilag egy félretervezett autóval nyomta le a szezont, míg az idei autó már annyira nem gáz és mivel tavaly tervezték az alapjait..khm mjad jövőre kiderül mi a helyzet, Alonsonak is azt mondták hogy tavaly vb-ért megy.
A félre tervezett rönyóval 9. lett Alonso tavaly. Most Kubica 8. Hatalmas, óriási különbségek, igaza van a csapatnak...Gondolom maguknál akarják tartani a lengyelt, aki úgy néz ki ugyanúgy szereti ha körülötte forog a világ, ebből a szempontból tényleg hasonló Alonsohoz.

(#20174) Peat;) válasza Motion_Blur (#20162) üzenetére


Peat;)
veterán

Most hogy Hülkenberget is ki akarják rakni...esélytelen bekerülni az f1-be még jó ideig csak teljesítmény alapján. Már a kis csapatok sem olyanok mint régen a minardi, valahogy nagyon fura arcok kerülnek be (Hispaniára gondolokm Brunónak el kellene mennie csontot rágni, nem kormányt tekergeni..). Minardinal azért előfordult egy két jobb pilóta, mint Webber vagy Alonso.

[ Szerkesztve ]

(#20175) rocket válasza (#20171) üzenetére


rocket
nagyúr

Remelem lesz meg olyan palya az eletben amit nem Herman Tilke tervez, egyszeruen nem ertem mire jo ez, hogy senki masnak nem adnak lehetoseget, Tilke meg tervezgeti az unalmasnal, unalmasabb palyakat.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#20176) cszn válasza rocket (#20175) üzenetére


cszn
őstag

+1 A régi pályák ezerszer jobbak az újaknál.

(#20177) SzalaiG válasza rocket (#20175) üzenetére


SzalaiG
addikt

Had tervezzek én! :D

(#20178) oxox válasza SzalaiG (#20177) üzenetére


oxox
addikt

hol kell rad szavazni? :))

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#20179) Integra válasza (#20171) üzenetére


Integra
titán

:F

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20180) Nowhereman válasza SzalaiG (#20177) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nem gondolod, hogy le van zsírozva jóval előre, hogy ki tervezi a pályát? Csak nem gondolod, hogy Tilke nem csenget apénznemérdekel börninek azért, hogy kizárólag ővele terveztessék a pályákat? A korrupció nem hazai találmány! Egy becsületes világban Tilke maximum körforgalmakat és útkereszteződéseket tervezhetne!

Utánam a kondenzcsik!

(#20181) puttputt válasza SzalaiG (#20177) üzenetére


puttputt
őstag

Keverd be Mogyoródot, Bahreint, Sanghajt és Suzukát valami szép városba... sikered lesz. ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#20182) Oliverda


Oliverda
félisten

Mosley puccsot kísérel meg Todt ellen?

no comment

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20183) SzalaiG válasza puttputt (#20181) üzenetére


SzalaiG
addikt

Meg is tenném. Anno volt olyan autós pc játék amelyikben lehetett építeni a pályát.
Keményeket nyomtam. Stunt. ;)

(#20184) Nowhereman válasza SzalaiG (#20183) üzenetére


Nowhereman
őstag

Akkor nyomhatod most is, mert modern stunt klónokból nincs hiány(pl.), még ha a nagy gyártók repertoárjában nem szerepel./ott a 3d-s gyilkosos, a menjodaverdagyon és hátbangyönyörködősorkölős mellett csak a bejáratot nevekről újabb rókabőr megy. Ha meg a szabad fejlesztésű klónok nem jönnek be, van dosbox...

Utánam a kondenzcsik!

(#20185) puttputt válasza SzalaiG (#20183) üzenetére


puttputt
őstag

Valószínűleg Tilke is gyakorolt rajta anno... :D
Meg mindig kikéri a "japán-szakértő" kollégák véleményét a végjátéknál (ha túl unalmasak a dolgok). ;]
A legérdekesebb pl., hogy kiről milyen kanyart... Mint Suzukában a "Kobayashi-kanyar". :))

Oliverda: Nem is Mosley lenne... :U

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#20186) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

(#20187) IreN!CuS válasza Pompi (#20186) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Köszi :R

Esetleg 2007-2008-as videókat is tudnál linkelni?

Spa és Isztambul is kieshet a versenynaptárból
Kár lenne ezekért a pályákért.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#20188) shteer válasza IreN!CuS (#20187) üzenetére


shteer
titán

én nem bánom amíg a hungaroring marad

..szerintem jónak tűnik

(#20189) Motion_Blur válasza shteer (#20188) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jah, végülis inkább az egyik legszebb, legjobb versenypálya essen ki, mint a szutyokring, ami max. Astra GT-knek jó :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20190) venember83 válasza IreN!CuS (#20187) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudom, mi bajuk van a belga helyszínnel, folyton azt akarják kihagyni. Pedig minden évben nagyon élvezetes futam van azon a pályán. Na jó, a többi pályához képest. Megvan benne minden, ami kell. Gyönyörű íves kanyarok, technikás kanyarok, hosszú egyenesek, kiszámíthatatlan időjárás. Még a végén ez is Imola sorsára jut. :(((

(#20191) D.Orion válasza Motion_Blur (#20189) üzenetére


D.Orion
veterán

Szutyokring ez tetszik, de találó. :U

(#20192) -Mike- válasza venember83 (#20190) üzenetére


-Mike-
addikt

Lehet, hogy rosszul látom, de az,hogy egy pálya marad-e vagy távozik a versenynaptárból, nem annak a függvénye, hogy milyen szép helyen van vagy uram bocsá' van rajta két jó kanyar. :)

(#20193) Jarod1


Jarod1
addikt

Ezt nézzétek a Sony és redbull fejlesztése

[link]

Néznénk, ha jó lenne a link. Javítottam. Pompi

[ Módosította: Pompi ]

(#20194) venember83 válasza -Mike- (#20192) üzenetére


venember83
nagyúr

Mint általában, igazad van. De attól még nem helyes az, ami történik. :)

(#20195) Jarod1 válasza Jarod1 (#20193) üzenetére


Jarod1
addikt

Kösz Pompi!!

(#20196) Male válasza venember83 (#20190) üzenetére


Male
nagyúr

Mert túl nagy a kontraszt a Tilke-féle pályákhoz képest :DDD

(#20197) shteer válasza Motion_Blur (#20189) üzenetére


shteer
titán

igen. szerintem inkább legyen nálunk a töredező mogyoródon mint tőlünk távol lévő helyszínen

..szerintem jónak tűnik

(#20198) SzalaiG válasza Motion_Blur (#20189) üzenetére


SzalaiG
addikt

De a mienk! :K

(#20199) Nowhereman válasza -Mike- (#20192) üzenetére


Nowhereman
őstag

Jól látod. Hogy melyik pálya van a naptárban, az csak attól függ, hogy mennyi pénzt tud kizsarolni belőle sohanemtettemsemmitapénzért börni.

Utánam a kondenzcsik!

(#20200) puttputt válasza -Mike- (#20192) üzenetére


puttputt
őstag

A belga az én kedvencem is! Nehogy kihagyják... :U
"Bosszúból" jól kihagyom majd a koreait. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.