Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21501) Oliverda


Oliverda
félisten

Az első szektorban Hamilton volt a nyerő a másodikban Button a harmadikban pedig a két Red Bull. Viszont tegnap Hamilton simán hozta azt a sebességet az utolsó szektorban mint ma a két Red Bull.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21502) válasza ronaldo (#21499) üzenetére



addikt

11:53 - Alonso javított: 1:41.490-nel a 2. helyre lépett elő, de 0.238 másodperccel még mindig lassabb Vettelnél. A német lila harmadik szektort futott, de nem faragott a köridején. Schumacher eközben hibázott a sikánnál.

11:50 - Alonsónak nem sikerült túl jól az első mért köre a lágy gumikon: csak a 4. helyre zárkózott föl, és 0.538 másodperccel lassabb Vettel etalonjánál. A Red Bullokat két-két mért körre tankolták fel a hajrára.

forrás: A5

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#21503) D@ni88 válasza ronaldo (#21499) üzenetére


D@ni88
addikt

nem lesz az utolsó szektorban 5 tized, hidd el.
lehet nem veri el Alonso a redbullokat, de ennyivel nem kap ki az tuti :))

(#21504) Oliverda


Oliverda
félisten

"If Vettel wins tomorrow he will be on 256pts. If Webber comes second, he would be on 256pts too...and if Alonso finished 5th HE would have 256pts as well. A 3-way tie for the title. Webber would be out of it as he has less wins than Alonso and Vettel. Alonso and Vettel would both be equal in WINS, 2nds and 3rds. Vettel would take the ...title by having finished in FOURTH ONE MORE TIME THAN FERNANDO."

Ez mekkora lenne. :D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21505) Neoteric válasza D@ni88 (#21503) üzenetére


Neoteric
addikt

Ámen

PSN: ne0teric_sAN

(#21506) prmcsk


prmcsk
addikt

Alfonznak "csak" egy dolga van ma és holnap...

Mindenképpen a két "vörösbula" közé kell férnie és azt holnap is megtartania.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#21507) skylaner válasza Oliverda (#21504) üzenetére


skylaner
senior tag

Igen, ezt már én is felvetettem korábban. Érdekes lenne az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#21508) tope


tope
addikt

Valaki tudna adni 1 linket ahol lehet nézni ?

(#21509) skylaner válasza tope (#21508) üzenetére


skylaner
senior tag

Remélem ez végig jó lesz: [link]

(#21510) SzalaiG válasza skylaner (#21507) üzenetére


SzalaiG
addikt

Akkor Vettel a VB, mert neki több a negyedik helye. De ilyen nem lesz, mert aki Lonzi előtt van az elengedi.

(#21511) tope válasza skylaner (#21509) üzenetére


tope
addikt

Ojeee, hogy magyarul halljam arra nem gondoltam :R

(#21512) Fortissimus


Fortissimus
őstag

bbc stream

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#21513) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Mi lehet az a dudor a Ferrarin a kormány előtt?

(#21514) lujó55


lujó55
őstag

de jó volt ez a légifelvétel a pályáról.
azt a csónakot ott jobbra a második elfogadnám... :DDD ;)

(#21515) ronaldo válasza D@ni88 (#21503) üzenetére


ronaldo
őstag

Hát, Vettel 39.7-es utolsó szektort csinált megint, ez Alonsohoz 2, Hamiltonhoz 4 tized. Az még mindig durva.

(#21516) lujó55


lujó55
őstag

Rosberg? :Y :C

(#21517) shteer


shteer
titán

megy a harc. jól állunk eddig :)) remélem az opciós gumikon is jól megy a 2 ferrari

rosbergnek is szurkolok amíg alonso mögött van :D

..szerintem jónak tűnik

(#21518) Oliverda


Oliverda
félisten

...ha Rosberg képes egy ilyen időre akkor a többiekben még van egy bő fél másodperc szvsz.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21519) zolynet válasza Oliverda (#21518) üzenetére


zolynet
addikt

rendesen helybenhagyta a Mestert :U

Life is too short to stay stock!

(#21520) lujó55


lujó55
őstag

De jó, hogy a RB feltette a lágykeverékű szettet. Hátha nem marad holnapra :P

(#21521) lujó55


lujó55
őstag

mekkora kamerafelvétel volt!!!
LH belement a kamerabólyába :C

(#21522) zolynet


zolynet
addikt

LH ügyes srác, mé nem verte telibe Massát?! :( :((

Life is too short to stay stock!

(#21523) ronaldo


ronaldo
őstag

Na, Webber is tudja azt a beteg utolsó szektort (39.6)
Ez megint sima RB 1-2... az utolsó szektor kivételével partiban van a Mclaren-Ferrari-RB, de az utolsó rész...

(#21524) Oliverda válasza ronaldo (#21523) üzenetére


Oliverda
félisten

Vettel 39.7 , Button 39.8. A többiek 40.0 és felette, egyelőre...

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21525) ronaldo válasza Oliverda (#21524) üzenetére


ronaldo
őstag

Igen, Vettel is tudja ezt. Button viszont számomra közömbös, ő könnyen sziporkázik most :) A többieket viszont ha nézed, 40.0 az nagyon kevés. Igaz, hamilton meg Alonso is tudott 39.9-et a második részben, de még az is borzasztó kevés...

(#21526) Oliverda válasza ronaldo (#21525) üzenetére


Oliverda
félisten

Hamilton: 39.6 :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21527) lujó55


lujó55
őstag

rondennis mekkora arcal sétálgat már!
rohadék :(((

(#21528) lujó55 válasza Oliverda (#21526) üzenetére


lujó55
őstag

hát, hűl a pálya... :C

(#21529) LA_COSTE válasza Fortissimus (#21512) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

:R Köszi!

(#21530) lujó55


lujó55
őstag

Isteni!
A holnapin Hamilton, meg Vettel összekakaskodnak és kiütik egymást, Alonso meg betolja ha kibírja a motor. :R

(#21531) zolynet


zolynet
addikt

mekkora bunyó volt itt az első rajtkockákért, kőkemény ... remélem holnap az egész verseny ilyen lesz :U

Life is too short to stay stock!

(#21532) blazsey2 válasza zolynet (#21531) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ebben bízom én is :K

PSN ID:blazseydr

(#21533) ronaldo válasza Oliverda (#21526) üzenetére


ronaldo
őstag

Vettel 39.3... Képtelenség, amit ott nyom a RB.

Huh: Alonso utolsó pillanatban... Így nagyon necces volt a vége, a gyors kör kezdete előtt tökölődtek egymással ott páran, meg is látszott az első szektoron, hogy lehűltek ott a gumik. Mondjuk ha az nincs, akkor se nagyon van esélye jobb helyre, csak úgy nem 3,5 tizedet kapott volna, hanem mondjuk 2-t.

(#21534) Oliverda


Oliverda
félisten

Azért közel sem volt olyan RB fölény mint amit itt páran jósoltak.:))

Rosberg autójából meg a végére elfogyott a nitro.

ronaldo: Inkább Vettel. Webber csak 39.5.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21535) Xirtam


Xirtam
veterán

Egy végeredményt toljatok be pls

(#21536) ronaldo válasza Oliverda (#21534) üzenetére


ronaldo
őstag

Mert Webber lassú. De ennek ellenére, még őt se tudta senki megverni az utolsó szektorban (kivéve persze Vettelt).

(#21537) bobsys válasza Xirtam (#21535) üzenetére


bobsys
addikt

Vettel
Hamilton
Alonso
Button
Webber

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#21538) madster válasza Xirtam (#21535) üzenetére


madster
tag

(#21539) Gubro válasza Xirtam (#21535) üzenetére


Gubro
senior tag

Vettel
Hamilton
Alonso
Button
Webber

(#21540) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

A Ferrari stratégák azért hozták a formájukat. Nem rajtuk múlott, hogy nem az 5-6. helyről indulnak.

(#21541) Oliverda


Oliverda
félisten

Hamilton
Vettel
Button

Alonso és Webber pedig kiesik.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21542) prmcsk válasza lujó55 (#21530) üzenetére


prmcsk
addikt

Sajnos nem így lesz...
Hiába csinálta meg alfonz a közéjük kerülést...
Az időmérő eredménye után számomra egyértelmű, hogy véreb a rajtnál "véletlenül" kiüti hátulról alfonzot, mert az RB. és szvetter csak így lehet VB.
Ha nem így lenne csalódnék vérebben...

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#21543) ronaldo válasza madster (#21538) üzenetére


ronaldo
őstag

Mondjuk összességében érdekes, kár hogy ez az utolsó gyors kör úgy alakult a végének, ahogy... Mert Alonso korábban tudott 17.5-t az első, és 42.3-t a második szektorban. Ahogy Button is tudott jobb első és utolsó szektort. Szóval lehet, hogy nyers tempóban nincs sok különbség most a 3 top csapat között, ugyanakkor akárhogy történnek a dolgok, az a vigyorgós német valahogy mindig első :) Előzni meg a versenyen... körönként 1-2 tized tempókülönbség kevés, kockáztatni senki nem fog (max. hamilton, bár ha mindegyik vetélytársa pályán van, neki is felesleges), kers meg nincs :)

#21540: viszont végre nem sikerült a "tervük", és Alonso bejött harmadiknak. Csak a rajtot nem szabad elszúrni.

[ Szerkesztve ]

(#21544) D@ni88 válasza D@ni88 (#21503) üzenetére


D@ni88
addikt

nana, megmondtam :Y

(#21545) bluespirit válasza prmcsk (#21542) üzenetére


bluespirit
tag

erre 0 az esély, ink az a valószínübb amit lujó55 felvetett..ha pedig alonso motorja bírja, nem cseszik el a boxkiállásokat, akkor alonso van annyira jó pilóta, hogy behozza ferrarit egy vb-t érő helyen :)

(#21546) prmcsk válasza bluespirit (#21545) üzenetére


prmcsk
addikt

Ha jól tévedek a rajtsorrend miatt szvetter, alfonz és véreb egymás mögül indulnak (1-3-5)

Mégcsak kormányozni sem kell, hogy bejöjjön, amit mondok.
Az RB. a rajtsorrend miatt nem számolhat azzal, hogy majd alfonzzal történik valami, mert az a véletlen kategóriája...szvetter hiába nyer, alfonz lehet akár 4. is. A tuti csak a karambol lehet, amiért véreb eddig sem szégyellte magát...

Még az is lehet, hogy nem a rajtnál lesz, mert az túl feltűnő. Elég, ha véreb olyan sebességgel akar bevenni egy kanyart, amiről előre tudja, hogy nem lehet, így hátulról "behozza" alfonzot majd azt mondja: Bocsika... :DDD

Van benne rutinja, párszor csinált már ilyet...

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#21547) HERR Z válasza prmcsk (#21546) üzenetére


HERR Z
veterán

és akkor button visszaadja vettelnek a belgiumi akcióját és hami a vb:DDD akit massa nem tud kilökni, max lekörözésnél:DD

[ Szerkesztve ]

(#21548) prmcsk válasza HERR Z (#21547) üzenetére


prmcsk
addikt

Legyen így... :K Bár ebben már túl sok a ha...

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#21549) Ice!?


Ice!?
őstag

az összeesküvés-elméletek miatt szeretem ezt a topicot.:DDD

(#21530) lujó55: ezt adom.:DDD

amúgy egy vet, ham, alo hármassal kiegyeznék végeredményként.

(#21550) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Az az igazság, elég nagy realitást látok abban hogy holnap ez lesz a móka menete:
Hamilton rajtnál elmegy Vettelnek...Vettel nem egy nagy starter, de ha nem így lesz akkor is sanszosabb nekem egy Hamilton győzelem, nincs veszíteni valója!
Webber kiüti Alonsot, ez is simán megeshet, sztem Webbo az aki legjobban el tudja veszteni a fejét, nagy akarásnak nyögés lesz a vége...
A vicc az egészben az hogy innentől egy Hamilton VB sem lehetetlen, mert Vettel motorja ki tudja meddig bírja, bár tény ugyanígy Hamié is megfőhet.
Remélem nem lesz igazam amúgy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.