Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20601) Incubus válasza D@ni88 (#20567) üzenetére


Incubus
tag

Ezen nem csodálkozom, hiszen, mióta ott van Ferrarinál, nem jött össze neki. Kimi is egyből vb lett, lehet Alonsó is.
Ki örülne ilyen helyzetben. Beleszürkült már.

RG

(#20602) lacos001 válasza #70869248 (#20599) üzenetére


lacos001
senior tag

ha ő szív,szívja meg más is,simán kinézem belőle,amiket művelt emberekkel.......
ugye... és sok más ilyen....

rengeteg balesetet okozhatott volna már,volt rá esély......
Motion_Blur: ahha,és jöhetne a helyére az "ember" :D

[ Szerkesztve ]

(#20603) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Az esőmenő Adrian Sutil megúszta egy 5 helyes rajtbüntivel + pénzbírsággal..

lacos001: remélem nem mákolja be a címet és az év végén visszavonul..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20604) shteer válasza R (#20553) üzenetére


shteer
titán

Marina Bay Street Circuit :)

..szerintem jónak tűnik

(#20605) Male válasza Zé_Mester (#20566) üzenetére


Male
nagyúr

Ez a pénztalizmán mindent vitt... kicsit néztem még, had röhögjek. Olvasott a kártyákból, de az egyik betelefonálónál csak kiszórta, és rájuk sem nézett, mondta :D ...aztán egyszercsak elment az adás ott is, majd bejött egy másik... nevezzük egyénnek, aki nagymonológot nyomott a balesetéről, mert állítása szerint sokakat érdekel :DDD

...bár felmerült bennem, hogyha ezek ennyire látják a jövőt, akkor nem látták, hogy csúszni fog az adásuk? ;]

Az elején lévő rinyálás.... mintha nem kapnának dollármilliókat azért, hogy körbemenjenek a pályán, ami igen, veszélyes, de ezt vállalta. Ha csúszik menjen lassabban... ha meg fél, akkor ne induljon, és keressen magának más állást, mondjuk vezessen azt az úttisztítót ;]

Hamiltont nem bírom, de ő legalább versenyezni akart most is...

A medicar tényleg jó volt... itt már azon szurkoltunk, hogy ha már ezek a túlfizetett kényeskedők nem mennek, akkor nyomjanak egy futamot medicar vs. safety car :D

Node a futam legalább jó lett végül :)

(#20606) [CS]Blade2 válasza Male (#20605) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Mindenki a saját érdeke miatt volt azon a véleményen, amin. Ha hamiton lett volna vettel helyében, akkor ő is azt mondta volna, hogy ne induljanak el, ahogy hamilton helyében is bárki ezt mondta volna, amit ő. Jobb egy talán, mint egy 4. hely, miközben a 3 rivális előtted van, vagyis pontokat buksz, közben csak 2 verseny marad. Ha akkor leintik, közel 0-ra csökken az esélye a vb-re.

(#20607) kpal válasza lujó55 (#20589) üzenetére


kpal
veterán

Még most is van vicsorgatás és az időmérő után mikor nyilatkoztak akkor sem néztek egymásra.

(#20608) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Valaki tudna dobni egy linket ahol online megnézhetem a kóreai futamot?

(#20609) Kraptor


Kraptor
őstag

Bernie papa elég jól bírja, mindjárt 80 lesz:)

(#20610) Male válasza [CS]Blade2 (#20606) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, biztos ez is benne volt.

(#20611) adman


adman
tag

ja, Webber nem azért dobta a kocsit mert bénázott, hanem csakis Vettel meg a RB miatt. :DD

(#20612) shev7 válasza Motion_Blur (#20571) üzenetére


shev7
veterán

"Megint bebizonyosodik, hogy nem lehet VB-t nyerni első számú pilóta nélkül. Ha Törökországban Vettel nyer, ez a motorhiba lazán feleférne.."

Ha meg idoben rajottek volna, hogy iden Webberre kene epiteni es nem Vettelre, akkor meg Webbernek ferne bele lazan ez a hiba...

Ennek is pont annyi ertelme van mint annak amit te mondtal.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#20613) IreN!CuS válasza Sanya595 (#20582) üzenetére


IreN!CuS
őstag

"F*sz meklárenesek hogy örültek már. Nem érdemelte meg Vettel. Nem baj, a szerencse forgandó :K . Remélem hogy csoki is mutat még vmi crash test-et idén. :C"

ugye a kolléga itt szidta a "mekláreneseket" amiért örültek ezek után én:

"mert a ferrarinal nem örültek.... :U"

ha ezt írta volna h a "F*asz "meklárenesek és ferrarisok hogy örültek már..." nem szóltam volna

Te meg akkor szólj ha megy az értelmezés :R

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#20614) MPowerPH válasza adman (#20611) üzenetére


MPowerPH
félisten

Sajnos benne van ez is. Webber feszült, a csapat kihátrált mögüle, csapattársak között nagy a feszkó. Egy pilóta se szeretne ilyen helyzetbe kerülni.
Persze ettől függetlenül a hiba az hiba, mindenkivel megesik, vagy így vagy úgy. Alonso is hibázott Belgiumban, igaz sérült volt az autója, de ugyan így lesodródott és megcsúszott.
Hami is hibázott ezen a futamon, pedig meg lett volna a győzelem Lonzi előtt, ha ott nem csúszik ki.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#20615) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Áhh, ezt jól elkurta Webber :(((

De látom legalább meg volt mindenkinek a bódogság.
Az meg, hogy "fél" elindulni? Talán neki nem fontos, hogy elinduljon a futam.
Egyébként hízelgő, hogy ilyen mindenhatónak hiszik egyesek Webbert, hogy miatta nem indul majd el majd egy futam :DDD

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#20616) D@ni88 válasza MPowerPH (#20614) üzenetére


D@ni88
addikt

Alonsonál meg a csapat hibázott a kerékcserén

(#20617) PazsitZ válasza Nowhereman (#20558) üzenetére


PazsitZ
addikt

Van matematikai esélye nem? Hát egyértelmű, hogy csakis Vettel lehet az aki megérdemli. :U

Nem értem a mai dolgot, pedig azért nem ennyire béna Webber esőben.
Felmerült bennem valami technikai gubanc is, de azt nyilatkozta a saját hibájából esett ki. Hát ilyeneket azért nem kellene megengednie. :(

- http://pazsitz.hu -

(#20618) Dumb válasza PazsitZ (#20615) üzenetére


Dumb
senior tag

Én sem tudom minek "rinyáltak". Aki nem tud óvatosan menni, vagy fél, az álljon be a boxba, állítsa le a motort, majd üljön rá egy bilire. :N

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#20619) pappnet


pappnet
csendes tag

jo kis futam volt, ugy latszik a fagyi visszanyal a redbulloknal, gondolom ezek utan is nagy buszken Horner kiall es azt fogja mondani, hogy naluk sosem volt csapatsorrend es ezutan se lesz, ok hagyjak egymassal versenyezni a 2 pilotat meg ha elbukjak a vbt akkor is

amugy most szerencsem volt angolul nezni a futamot a star sportson mivel kulfoldon vagyok, es itt a 2 musorvezeto azon rinyalt, hogy miert nem engedik el oket, mivel ezek a vilag legjobban fizetett pilotai es elvileg tudniuk kellene esoben is vezetni

(#20620) MPowerPH válasza D@ni88 (#20616) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, elrepült az anya. Akkor bosszankodtam is, sors visszaadta.

Don't Tread On Me

(#20621) PazsitZ válasza prmcsk (#20457) üzenetére


PazsitZ
addikt

(#20457) prmcsk, (#20463) krammerka
Biztos csak az elfogultságom miatt nem látom, de őszintén kérdezem, no offense, tényleg kíváncsi vagyok. Mitől nagyképű Webber?

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#20622) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Fabrice Lom, Renault’s principal track support engineer to Red Bull
“A Renault bocsánatot kér az egész csapattól, Seb motorhibája miatt. Még ki kell vizsgálnunk mi történt, hogy több részletet tudjunk mondani- ez egy olyan motor volt amely a harmadik GP futamot teljesítette, de nyilvánvalóan nem számítottunk erre a hibára."

(#20624) remington2


remington2
senior tag

Úgy tűnik, a versenyszellem még megvan az F1-ben, ezt a futamot is visszahozta a sírból, akármennyire is igyekezett a nyugdíjasklub. Sok bigott öregember :W

Aki meg fél a magasságtól, az ne menjen akrobatának.

Ami a Gyulát illeti, nos, mellette igazi nosztalgiának tűnik Palik. Utóbbi legalább egyéniség volt, stílussal, humorral, lehet szeretni, nem szeretni, de ez a Gyula . . .fúúú, húúúúúúhhhhaa, ajajajajaj, nem tudom, kb, ennyi a szókincse.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#20625) [CS]Blade2 válasza pappnet (#20619) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Már nyilatkozott:
"Az a stratégiánk, hogy egyformán segítjük a két pilótát" - szögezte le Christian Horner a BBC-nek. - "Az autósport néha kegyetlen, és a Red Bull számára ma az volt."

remington2: Tegnapi időmérőnél beszéltük a kommentátorok kapcsán, hogy gyakran 10percen át semmit nem mondtak, hogy mi történik a pályán, tejesen másról beszéltek. Gyula mindig azon agyal, hogy mi lesz az eredmény. az időmérő Q3 közepéig 95%-ban ezt fejtegette :(((

[ Szerkesztve ]

(#20626) bambano


bambano
titán

No, ahova pajesz beteszi a lábát, ott teremnek világbajnok autók?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#20627) shev7


shev7
veterán

[link] hornernek szerintem fizikai fajdalmat okozna, ha elonybe

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#20628) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Buttontól is megkérdezte Eddie Jordan ugyanazt amit Christian Hornertől:

EJ: "Ha megkérnek a McLarennél, hogy segíts Hamiltonnak, mert reálisan már csak neki van esélye megnyerni a VB-t ebből a csapatból, mit fogsz válaszolni?":

JB "Egyáltalán nem is fognak megkérni arra a McLarennél, hogy segítsem Hamiltont. Ha Kimi 2007-ben is úgy állt volna hozzá, hogy már nem tudom már megnyerni a bajnokságot, akkor sosem nyert volna. Amennyiben már matematikailag sem tudom megnyerni a baknokságot, akkor természetesen segíteni fogok Lewisnak."

[ Szerkesztve ]

(#20629) prmcsk válasza PazsitZ (#20621) üzenetére


prmcsk
addikt

Helyesbítek.
Véreb nem is nagyarc, inkább nem versenyző tipus szerintem. Azon vitatkozhatunk, hogy ki mit ért ezen.
Nekem nem az a versenyző, aki letipor bármit és bárkit az eredményért, mint marha a lóherét és gázol tökön-makkon át, mert az ilyen nem önmagára, hanem leginkább másokra veszélyes...Tudom, hogy a csapatán belül elnyomják, de ez nem magyarázat arra, hogy a habitusa más versenyzők életét keserítse meg. Ha nem ebben az autóban ülne annyi esélye lenne a VB. harcra, mint szálasinak a főtárgyaláson.

Ma is mi volt ?
Már az elején nyekergett, utána kamuzott, hátha nincs verseny és az csak neki jó.
Vezeti a vébét, a pontelőnye megmarad, de az elenfeleknek egy futammal kevesebb az esélye a befogására. Szerintem a megcsúszása után sem reagált azonnal egy ellenkormányzással, ami nálam is azt sugallja (és ezzel nem vagyok egyedül), hogy ha vísszacsúszik a bolyba neki nem gond. Szerencsés esetben összekuszálja az első négyest, senki nem szerez pontot azok közül, akik rá veszélyesek, ezzel minden el van intézve és marad a régiben...Szerencsétlenségére nem így alakult, most ő szopott...

Kezd elegem lenni a középszerű versenyző/legjobb autóban és jó évben=VB. kombóból.
Tekints vissza az években és érted, hogy miről beszélek...

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#20630) proof88 válasza prmcsk (#20629) üzenetére


proof88
addikt

Ezt a részt mondjuk én sem értem, mármint a megcsúszásakor, miért is gurult vissza Rosberg elé?
Eltört a bal hátsó felfüggesztés és emiatt a jobb első kerék a levegőben volt, de attól még a bal első a földön volt és látszólag meg sem próbálta elkerülni utána, hogy rosberg elé guruljon ... fék vagy kormányzás?

videó

(#20631) PazsitZ válasza prmcsk (#20629) üzenetére


PazsitZ
addikt

Az, hogy neki nem volt érdeke és eszerint mondta a véleményét amikor kérdezték az igaz. Az, hogy egyesek most ebbe félelmet magyaráznak bele az már számomra csak vicces, de egye fene szive joguk.

Haminél míg elismerés ha kemény, Webber köcsög, de ezt mondjuk én már megszoktam. Egyébként bizonyos esetekben tényleg durvábban védekezik, mint amit akár én is tennék, de akkor keserednék el jobban ha kevésbé tenné. :D

Erre a szerinted mennyire tehetséges dologra nem reagálnék, én szerintem igen is tehetséges, ezért szurkolok neki már a minardi-jaguáros idők óta.
De biztos csak mákja volt, hogy idáig jutott. Csodagyerek Vettellel is biztos csak mák miatt van szinte pariban.

Erre szándékosan pördült be a pályára dolgot meg nem kommentálnám. Nem voltam annyira erős fizikából; egy falnak ütközve biztos nincs ellenhatás amitől visszapattannál.
Egyébként nem 100%, de úgy rémlik az egyik első kereke pl messze a levegőben volt, mikor keresztülsodródott a pályán.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#20632) AMD Power


AMD Power
titán

Érdekes egy futam volt. Nem mondom jó volt látni ahogy Webber kiesik... a hab a tortán a füst volt ami Vettel kocsijából jött. De ettől fügétlenül jót tett a VB-nek ez most.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20633) Nowhereman válasza proof88 (#20630) üzenetére


Nowhereman
őstag

talán mert ha azt csinálja, amin elmélkedtek, akkor a kanyaríven állt volna meg(hogy aztán legalább mehessen a micsodaköcsögözés), így meg lett volna esélye átcsurogni a túloldalra...

Utánam a kondenzcsik!

(#20634) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag


a szülinapi ajándék, és így kell megköszönnni.....de szép kép :DDD

(#20635) kpal válasza Zé_Mester (#20634) üzenetére


kpal
veterán

ez nagyon laza :DD és hasznos is.

(#20636) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

[link] egy játék borítója is lehetne akár

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20637) csucsbicep válasza Motion_Blur (#20636) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Forma 1 Dirt

(#20638) proof88


proof88
addikt

jól van nem kell leszólni :D

(#20639) P00By


P00By
nagyúr

Klassz volt :D Délután szerencsére sokat vágtak :)

(#20640) Qorthral


Qorthral
őstag

Nagyon érdekes, izgalmas és fordulatos az idei világbajnokság, azt hiszem ezt senki nem vonja kétségbe. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#20641) Oliverda válasza Motion_Blur (#20636) üzenetére


Oliverda
félisten

Red Bull-Renault WRC? Raikkonen szeme biztos felcsillan majd ha meglátja. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20642) Motion_Blur válasza Oliverda (#20641) üzenetére


Motion_Blur
félisten

jó kép :)

börni kormánya pimasz :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20643) Qorthral


Qorthral
őstag

Készítettem egy kis statisztikát az év eddigi alakulásáról. Az 5 VB esélyes év során szerzett pontjait ábrázoltam és egymáshoz viszonyítva elemeztem. Az eredmények az alábbi képen megtekinthetők: (katt a nagyobbért)

Azt hiszem jól látszik, hogy mennyire változatosan alakultak az eredmények, állandóan változtak az eredmények és az erőviszonyok miközben végig szoros volt a verseny az elején. De természetesen még nincs vége. :)

Érdekességek:

- Vettel messze a legegyenletesebb pontszerző, őt Webber és Hamilton követi.
- Alonso messze a legegyenletlenebb ötük közül.
- Ez abból is látszik/sejthető, hogy Alonso az utolsó 7 futamon (a versenyek kb 40%-a) szerezte pontjainak kb a 60%-át.
- Hasonlóan Button az utolsó 7 futamon alig a 25%-át szerezte a pontjainak és Hamilton is csak 30-at.

- Mind az öten vezették legalább egyszer a VBt, igaz, Vettel csak holtversenyben (de úgy 2x is). Rajtuk kívül egyszer még Massa is vezetett, de őt az átláthatóság javítása érdekében nem tettem rá a képre.

- Ennél több is igaz: Mind az öten voltak legalább egyszer a(z egymás közötti) VB pontverseny első 5 helyének mindegyikén! :) (Azért ez elég meglepő szerintem.)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#20644) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Itt se volt sok eső, de Suminak 3 kerékkel is ment :D Aztán meg ment elverni Coultard-ot :DDD

Everybody lies.

(#20645) Oliverda válasza Qorthral (#20643) üzenetére


Oliverda
félisten

Ilyen grafikont pont kerestem valamelyik nap 2008-ról.

Amúgy jó kis statisztika. :R

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20646) -Mike- válasza #70869248 (#20599) üzenetére


-Mike-
addikt

Nekem is magas volt ez, vagyis nem, nem akarok szándékosságot vélni benne, de az volt az érzésem Alonsot elakarta kaszálni, mert tegyük hozzá fékkel a pályán simán megállt volna.

(#20647) shteer válasza Barthezz2 (#20644) üzenetére


shteer
titán

igen, ez kvajó jelenet :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#20648) kpal válasza Barthezz2 (#20644) üzenetére


kpal
veterán

Nincs ki egy kereke :D

(#20649) kisza25 válasza Barthezz2 (#20644) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hű ez nagyon állat videó :D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#20650) "B"


"B"
tag

Én arra lettem volna kíváncsi ha Vettel nem esik ki(sajnálom) akkor Alonso(örülök) megpróbálja-e illetve elég közel lett volna-e és ha ők ketten kiütik egymást..na az hiszti lett volna :U csak nem tudom hogy Vettel vagy Alonso menne át a másikhoz elöbb.. :DDD

"You are nothing with out your robot-Nothing!"-The Robotfan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.