Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20851) Motion_Blur válasza Male (#20850) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Palikék már Ausztráliába kötöztek, onnan meg ordibálhat :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20852) P00By válasza Motion_Blur (#20851) üzenetére


P00By
nagyúr

Jobb ez így mindenkinek.

(#20853) !Overdose! válasza P00By (#20852) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nem feltétlenül. Mint kommentátor nekem sem hiányzik, de a Hungaroringgel kapcsolatban jól végezte a dolgát, ez tény. Szerintem mindenki tudja, hogy miért kellett mennie... :W

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#20855) Bluegene válasza proof88 (#20854) üzenetére


Bluegene
addikt

:)) :C

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#20856) PazsitZ válasza proof88 (#20854) üzenetére


PazsitZ
addikt

Micsoda meglepetés :U
Tényleg 2 lehetőség lenne.
Vagy nem kellett volna behozni csapatokat. Ez nem feltétlenül jó, mert viszont így max felvásárolni lehetne csapatot.
Vagy tesztlehetőséget adni az újoncoknak, hogy legyen valami esélyük reális fejlődésre.
Mert újoncként, kisebb költségvetéssel vesztésre vannak ítélve a régi nagytőkés csapatokkal szemben.

- http://pazsitz.hu -

(#20857) proof88 válasza PazsitZ (#20856) üzenetére


proof88
addikt

Na igen, a teljesen újonc csapatok behozása és a tesztelés tiltása nem fér a fejembe, sőt egyébként se, ha nem lennének újoncok ... dehát ez már lerágott csont, ez van.

(#20858) SzalaiG válasza proof88 (#20854) üzenetére


SzalaiG
addikt

Azt hittem magára és Moslékra gondol. :U :K ;]

(#20859) Oliverda válasza proof88 (#20854) üzenetére


Oliverda
félisten

Így 80 éves korára csak előkerült az önkritikája is. :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20860) zoo8800 válasza PazsitZ (#20856) üzenetére


zoo8800
veterán

Régen volt olyan, hogy 107%-os szabály. Lehetne újra...

rip and tear, until it is done

(#20861) Oliverda válasza zoo8800 (#20860) üzenetére


Oliverda
félisten

Korábban már ki lett számolva, hogy benne vannak a 107%ban az új csapatok.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20862) Male válasza Motion_Blur (#20851) üzenetére


Male
nagyúr

:DDD

zoo8800: 107%-on belül vannak. Ráadásul mivel teszttilalom van, így ha nem indulhatnak valamelyik futamon, akkor csak még jobban lemaradnak. Korábban már írtam erre egy ötletet: legyen mondjuk 105% vagy ilyesmi. Aki nem megy át rajta, az nem indulhat a futamon, DE tesztelhet 1 napot mondjuk a futam utáni Hétfőn. Aki lassú, az így fejlődhet, felzárkózhat, ráadásul olcsó is, hiszen már úgyis a helyszínen van, úgyis minden oké már a pályán, stb.

(#20863) Szabesz válasza Male (#20862) üzenetére


Szabesz
őstag

Ezzel csak a kocsira felfestett szponzorok nem értenének egyet.

¯\_(ツ)_/¯

(#20864) Male válasza Szabesz (#20863) üzenetére


Male
nagyúr

A javaslat arra az esetre szól, ha van 105 vagy 107%-os szabály a túl lassúak ellen ;)

(#20865) SzalaiG válasza Male (#20862) üzenetére


SzalaiG
addikt

Én azt nem értem, miért nem tesztel minden csapat a nagydíjhétvége utáni hétfőn? :F
Olcsó, egyenlő esélyek és tuti jó lenne mindenkinek.

(#20866) puttputt válasza proof88 (#20854) üzenetére


puttputt
őstag

A Lotusban én is látok lehetőséget...:
[link]
:DDD

...
106%-os szabály kontra szponzorok?
Kellene egy 5 perces blokk, ahol csak a kiesettek autóit (szponzorokat) kamerázná az összes tévétársaság, még a futam elején.
Utána pedig szépen visszatennék őket a kamionokra. ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#20867) puttputt válasza puttputt (#20866) üzenetére


puttputt
őstag

Nem véletlen írtam 106%-ot... ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#20868) Male válasza SzalaiG (#20865) üzenetére


Male
nagyúr

Volt valami hasonló felvetés, amit leszavaztak... most lusta vagyok kikeresni, pontosan hogy is szólt, az f1híreken jelent meg.

(#20869) brownus válasza !Overdose! (#20853) üzenetére


brownus
veterán

miért?

(#20870) !Overdose! válasza brownus (#20869) üzenetére


!Overdose!
őstag

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#20871) Nowhereman válasza proof88 (#20854) üzenetére


Nowhereman
őstag

kezd meszesedni ez a Börni: a három újonc csapat nélkül hogyan varázsolna a szerződésekben előírt 20 autót a rajtrácsra?

Utánam a kondenzcsik!

(#20872) shteer


shteer
titán

A Ferrari Koreában is lassításra utasította Massát

óóó, csak nem? de nézzük mi is támaszthatja alá? Hiszen Massa világhírű a hideg prime gumikon megtett kivezető köreiről! :Y És most mégis???

egy barom beugat vmit indok nélkül és az összes híroldal lehozza cikknek, gyááááá

..szerintem jónak tűnik

(#20873) Male válasza shteer (#20872) üzenetére


Male
nagyúr

Erről korábban volt egy nyakatekertebb elmélet... most itt tisztábban hozták össze, de ettől még nem hinném, hogy ez valós lenne... ehhez eleve tudniuk kellett volna, hogy Alonso kerékcseréjénél gond lesz... (vagy akkor szóltak, amikor elgurult az anya, csak abból már rendes botrány lenne)

Ez a valaki egyszerűen be akart kerülni a hírekbe... egy csomó helyen szerepel most a neve.

(#20874) Oliverda válasza Male (#20873) üzenetére


Oliverda
félisten

Ezt Mark Hughes írta aki azért nem tegnap kezdte az F1es újságírást. Itt van az eredeti cikk.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20875) D@ni88 válasza Oliverda (#20874) üzenetére


D@ni88
addikt

Érdekes, ha a Ferrariról van valami rossz pletyka, az egyből szentírás szerinted.
Bezzeg ha a Mclaren lenne ahol akkora a harmónia hogy egymás szerszámát fogják a wc-ben, akkor egyből hülyeség ;]

(#20876) Oliverda válasza D@ni88 (#20875) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor ugyan mutasd már meg, hogy pontosan hol írtam vagy utaltam arra, hogy szentírás lenne amit írt kedves d@nika...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20877) Motion_Blur válasza shteer (#20872) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Még ha így is lenne.... ÉÉS akkor mi van?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20878) Male válasza Oliverda (#20874) üzenetére


Male
nagyúr

Ok, ha tényleg olyan ismert, akkor nem azért találta ki, hogy a hírekbe kerüljön.

Ettől még továbbra sem értem, hogy lehetett volna olyan csapatutasítás, hogy "lassíts, mert Alonso kerékcseréjénél majd el fog gurulni a csavar, és nem lenne jó, ha megelőznéd őt"... jövőbe látnak talán?

Egyszerűen Massa lassú volt, talán hibázott is a körben.

(#20879) Honey Bátyó válasza Oliverda (#20874) üzenetére


Honey Bátyó
csendes tag

Sajnos ezt már cáfolták - pont az egyik rivális csapat tisztázta őket... :O

Mercedes deny Massa held up Schumacher for Alonso

szerk.: bár nekik az idén már úgyis mindegy...szóval nem is riválisok...

[ Szerkesztve ]

Angol fordítás olcsón, igényesen és gyorsan! Just call me - this is not a joke!

(#20880) Oliverda válasza Motion_Blur (#20877) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor az van, hogy tanultak hockenheim-i esetből.:))

Male: Ezt én sem tudom. Inkább Mark Hughes-t kellene megkérdezni. :)

Honey Bátyó: Mondjuk arra meg én lennék kíváncsi, hogy a Mercedes ezt honnan tudja ennyire biztosan.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20881) Honey Bátyó válasza Oliverda (#20880) üzenetére


Honey Bátyó
csendes tag

"...The next car behind Massa was Schumacher, but a spokesperson for the team told F1 Fanatic it was “not true” that Massa had held Schumacher up. ... "
...Massa után Schumacher autója következett, de a csapat szóvivője azt nyilatkozta, hogy "nem igaz" hogy Massa feltartotta volna Schumachert...

A Merci csak a feltartást cáfolta. De ha Massa nem akadályozta, akkor MS biztosan nem tudott volna FA elé kerülni, tehát ha volt is lassítás a Ferrari részéről, az nem volt akkora, hogy bármit befolyásoljon... szerintem

A kommenteknél írják, hogy a köridők alapján Massa kivezető köre nem volt lassabb mint pl. Hamiltoné...

Persze a cáfolatot elfelejtette lehozni az összes bulvár-F1 portál... annak nincs hírértéke :)

Angol fordítás olcsón, igényesen és gyorsan! Just call me - this is not a joke!

(#20882) shteer válasza Oliverda (#20874) üzenetére


shteer
titán

úgy látszik átállt a bulvárra :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#20883) puttputt


puttputt
őstag

Egy kis mellékes. ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#20884) SzalaiG válasza puttputt (#20883) üzenetére


SzalaiG
addikt

Érdekes asszociációk... :U

Webberrel kapcsolatban valami? :D

(#20885) puttputt válasza SzalaiG (#20884) üzenetére


puttputt
őstag

A "Márk" még stimmel. (Nálam.)
Majd keresek. ;]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#20886) Oliverda válasza Honey Bátyó (#20881) üzenetére


Oliverda
félisten

Végül is tök mindegy mert ha nem cáfolnák valszeg akkor sem lenne belőle semmi.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20887) hunnylander


hunnylander
őstag

Mai fotók:

Esporte
Folha

www.HunnyF1.com

(#20888) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

2011-es végleges versenynaptár: [link]

Újra Brazíliában lesz az évadzáró :R

Elírták Kimi nevét a Ferrarinál

Most komolyan, kik dolgozhattak ezen, hogy egy gyökérnek se tűnt fel??

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20889) hunnylander válasza Motion_Blur (#20888) üzenetére


hunnylander
őstag

Ugyan már, csak kell egy kis hibajavító, pl. Tipp-Ex (csak erős idegzetűeknek). :D

www.HunnyF1.com

(#20890) Motion_Blur válasza hunnylander (#20889) üzenetére


Motion_Blur
félisten

LOOOOOOOL :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20891) Male válasza Motion_Blur (#20888) üzenetére


Male
nagyúr

:DDD

...hát ha képesek fordítva nézni a tervrajzot ( konkrét eset, nagyi házánál utólag csináltak egy szélfogó falat, és a túloldalra építették meg a munkások, mert fordítva nézték a tervrajzot... még az sem tűnt fel nekik, hogy így befalazták a kaputelefont :U ), vagy megépíteni az északot jelző háromszöget :DDD ...ahhoz képest ez semmi :)

(#20892) hunnylander válasza Motion_Blur (#20890) üzenetére


hunnylander
őstag

'Reklám á la 2010'. Készítettek temérdek videót (talán százat is vagy még többet), hogy sokféle szövegre, amit a 'hibajavított szövegmezőbe' írhatsz, következzen a kérésedet teljesítő videó. Valamikor a nyáron volt ez őrület, Timo Glock linkelte Twitteren, én meg gyanútlanul rákattintottam, gondoltam valami F1-gyel vagy vele kapcsolatos infóhoz vezet, akkor indult néhány napja a kampány. Mondjuk előtte is ismertem valamennyire a márkát haloványan de egy-két hétre rá voltak is Tipp-Ex termékek a Lidl-prospektusban (mindkettő német cég és amúgy is időről időre forgalmazzák a márka irodatermékeit). Talán a szinkron nem is volt véletlen.

Képzeld el tíz év múlva milyen hi-tech reklámfogásokkal próbálnak majd bennünket bombázni. Inkább ne képzeld el! :O :)

www.HunnyF1.com

(#20893) Oliverda válasza hunnylander (#20892) üzenetére


Oliverda
félisten

...személy szerint én szívesebben nézegetek ilyen reklámokat mint elhagyatott blogokat. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20894) hunnylander válasza Oliverda (#20893) üzenetére


hunnylander
őstag

Vihar előtti csend. :O

'Kvantum ugrásra' gyúrok, mint anno a McLaren a 'Hangyásszal'. :) Szeretnék kidolgozni egy koncepciót, struktúrát, rovatokat, prezentációs sémákkal, stílusokkal és azzal felpörgetni. Pl. annak keretében van egy olyan iniciatívám, hogy minden napra legyen bejegyzés és/vagy valamilyen típusú rovat.

Leginkább a téli uborkaszezonban kellene ezen reformokat bevezetni és akkor a 2011-es szezon már ilyen arculattal és tartalommal indulna.

www.HunnyF1.com

(#20895) Male


Male
nagyúr

Lauda szerint kéne csapatsorrend a Red Bullnál :DDD

"nem úgy kell ezt tennie, mint azt a Ferrari cselekedte Hockenheimben, hanem a nézők becsapása, és a sportszerűség határainak átlépése nélkül."

Ha nyíltan csinálják az becsapás? ...és ha elrontott kerékcserével, az meg nem? Ha valami ilyenre gondolt, akkor az elég érdekes meglátás....

[ Szerkesztve ]

(#20896) PazsitZ válasza Male (#20895) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nem értem miről beszél itt amúgy mindenki, az RBRnél megvan a csapatsorrend. Túlvariálva sincs, nem mindenféle pontszám, helyezés, eredmény alapján, hanem ezektől függetlenül Vettelt kell nyomatni.
Mégsem érti senki :D

- http://pazsitz.hu -

(#20897) hunnylander


hunnylander
őstag

(#20898) Male válasza PazsitZ (#20896) üzenetére


Male
nagyúr

Persze hogy van... ez egy szép színjáték a nézők meg a szponzorok kedvéért, mert valaki kitalálta, hogy milyen jó lenne, ha nem lenne csapatsorrend egy sportban, ahol csapatok vannak.

(#20899) popp


popp
tag

Nincs még official video a koreai futamról? :B

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#20900) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Üdv!

F1 2010 topicban nem tudunk megegyezni.. Most akik Q3-ban szerepelnek, azok ugyan azzal a gumival kell rajthoz álljanak, amivel futottak, vagy ugyan olyannal?

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.