Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) aram01 válasza ciry (#3649) üzenetére


aram01
nagyúr

engem érdekelne a dolog,ma kb 50szer próbáltam bejutni,de nem ment :D
x-em is ugyanez mint itt,egyszerű gyerek vagyok :B
játékban: sshentes lennék

G4NXST4: dettó :O

na még mindig nem megy megyek inkább nézem a tv-t mára ennyi volt jó éjt urak

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3652) r-chee válasza gabipaci (#3612) üzenetére


r-chee
őstag

A programban olyan a kapcsolat, mint a játékban: legtöbbször nincs. Online felület jobb egyenlőre. Remélem, a kick nem okozott semmiféle galibát a progiban. Máshoz nem mertem nyúlni :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3653) HS 2142 válasza aram01 (#3647) üzenetére


HS 2142
őstag

A single szerintem picit hosszabb vagy talán egálban van az mw2 hosszával (..sajnos), de legalább olyan élvezetes és amikor lepörög a stáblista, azt mondogatod remélem holnap már jön hozzá egy kieg mert ez így nem állapot.

Amúgy medic társaimtól kérdem: Ti se tudtok a vízbe merült embereket újraéleszteni?? EZ egy bug vagy életszerűségre törekedtek? (szerintem inkább elöbbi)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#3654) antikomcsi válasza aram01 (#3637) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nállam annyi az előnye a rendszergazdában nyomásnak, hogy csak így írja ki a pingeket a szerverek mellé, ha simán indítom akkor csak kis vobnl van.

Viszont így meg az egéren nem működik minden gomb. Úgyhogy előszőr megnézem a pingeket, aztán újraindít, és belép.

Én is éppen a 6-os szinten vagyok, bár én nem játszok napi 12 órát. Érdekes, hogy idáig eljutottam simán assaulttal, most váltottam reconra, és megtorpantam. A betaban pedig pikk-pakk unlockoltam amit lehet, most meg még a 12x távcső sincs meg.

Néztem statisztikákat, tegnap. Eszméletlen, hogy 3 nap alatt volt aki 50-60 órát játszott, szerintem ez túlzás, vagy annyira fontos volt elérni a 32-es szintet, vagy azóta még többet?

Egyébként lehet az is baj, hogy csupa olyan szervereken játszottam ma is, ami tele van 25-32 szintű emberkékkel. Reconnal megyek, de ha lekéselek valakit felszedem a cuccát. Ma példáúl rendszeresen azt a nagy géppityut, nem tudom mi a neve, de 200 lőszer van egyszerre a tárban. Megyek az emberke mögé, szépen, óvatosan, el is kezdem sorozni pár méterről, erre nem, hogy meghal, hanem 0,000000000001 pillanat alatt megfordul, és halott vagyok. Egy lövés kis pisztollyal, és végem, gyakorlatilag célozni sem volt ideje, hogy lássa tulajdonképpen honnét kapja az áldást, de ez nem is jelentett problémát, simán kivégzett.

Na ezt a fajta realisztikusságot kihagyhatták volna, mert baromi idegesítő. :U

A másik, amin felhúztam magam, hogy állandóan a hülye gránátvetőt használják, még 3 méterről is gránátvetővel lőnek az emberre, komolyan betiltanám. Jó legyen 2 gránát, de hogy állandóan adagolja magának a dobozkából az túlzás.

És még lenne egy érdekes dolog. Hogy lehet valakinél olyan fegyver, ami elvileg még nem lehetne? Mellettem "született" újra párszor egy srác, éppen 3-as szintű volt még, és eleve olyan fegyvere volt, ami annyi assault pontnál még nem lehet.

Ja, és gyűjtői kiadás............ megerőssített járműpáncélzat rögtön az elején. Pffff, egy lövés rpg-vel és annyi. Még jó, hogy nem került többe, mert amit adott, az pár óra játék után megvolt amúgyis.

(#3653) HS 2142

Életszerűség? ;]

Mondjuk egy 5 méterről leadott fejlövés után, élessz már valakit újra defiblirátorral. :DDD Azért ez csak játék. :P

[ Szerkesztve ]

(#3655) Def26 válasza HS 2142 (#3653) üzenetére


Def26
félisten

Hogy jutsz el hozzá? Akkor te is megfulladsz, nem?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3656) Marked


Marked
tag

Na megjött a Limited Edition PS3-ra! :))
Nagyon jó játék, tetszik SP, MP is. De multin kb. 20 percenként kidob azzal, hogy megszakadt a kapcsolat és ellenőrizzem a netem. Nálatok mi a helyzet?

(#3657) HS 2142 válasza Def26 (#3655) üzenetére


HS 2142
őstag

Elég ha csak picit a vizben van (tehát bokáig) és olyan mintha ott se lenne, nem éleszti fel.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#3658) Brian_RL válasza antikomcsi (#3654) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Szerintem a 60 órás accokat nem 1 ember viszi, hanem legalább 3! :Y

(#3659) _Voyage_ válasza antikomcsi (#3654) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Hétfő óta lehet játszani, az 6 nap, napi 10 óra meg HC játékosnál semmi. :)
Én 5-ös vagyok, kedd este óta "játszok", napi max 5 órám lenne, ebből 3.5 szenvedés, napi 1.5 óra játék. Összesen 7 óra pár perc van a játékban részemről, azért 5 szint nem rossz, óránként kb 1 szint. :D

Ma voltam egy szerveren, totál elszartam az arányom. 290 kill, 382 death. Annyi profi volt, hogy az ritkaság, a statom 1 kill volt, 40 death... :(
2 kört bírtam, másodikban már 3 kill volt, és 36 death kb. Totál elrontotta a jó kis arányomat, most 0.76.... :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3660) Def26


Def26
félisten

Én 9 -es szintű vagyok, és csak ma 12 órát játszottam. :DDD 1.23 az arányom.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3661) HS 2142 válasza antikomcsi (#3654) üzenetére


HS 2142
őstag

Egyet tudok érteni az assault maga az egyszemélyes tank, ledobja a varázsdobozt és szórja a gránátokat, meg lövöldöz az átkozott gránátvetővel.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#3662) _Voyage_ válasza Def26 (#3660) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Akkor kb ugyanannyi szintet csinálunk óránként, bár ma 12 órát ültem a gép előtt, amiből durván 9 órán keresztül nem ment a játék, pb/ea/játék miatt... :))

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3663) antikomcsi válasza Brian_RL (#3658) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Basszus, igaz lehet, én meg erre nem is gondoltam. :B

Talán azért nem jutott eszembe, mert nem sok értelmét látom. Mondjuk ettől még lehet, hogy jó valamire. Mindegy, én eljátszogatok szépen akár 6-os szinten is, nem igazán akarok 3 nap alatt 100-as szintű lenni, és ezt nem azért mondom, mert savanyú a szőlő.

(#3659) _Voyage_

Azt nem tudom, lehet, hogy arrafelé hétfő óta lehet játszani, de a legtöbben csak a héten kaptám meg a játékot európa szerte, és amikor én próbáltam sokszor, még az EA-t sem értem el, nemhogy egy szerverre feljussak.

Az nem lehet, hogy csináltak maguknak egy szervert, ahol mondjuk egy rush győzelemért xyz pont jár?

Én voltam olyan szerveren, ahol egy kill assist-ért 10 pont járt, és olyanon is ahol 100.
Szerintem tuti csináltak valakik ilyen "felhozó" szervert. :U

[ Szerkesztve ]

(#3664) Brian_RL válasza antikomcsi (#3663) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Én simán elbírom képzelni, hogy tesók összedobtak egy játékra, és amikor az egyik tanul, a másik játszik. Vagy haverok is megbeszélhetik. BF2-ben énis adtam oda haveroknak hétvégére az accot, szóval aztis többen vittük :)

(#3665) hibavissza


hibavissza
veterán

Hali, gondoltam kipróbálom az aktuális csodát és futok vele egy kört...nem jött össze, az egérmozgatás csak az egy pont körüli pörgést támogatja, miközben az "eget" nézheted. a menükben minden jól m1. catalist az aktuális. előre is megköszönném az ötleteket. (bocsi, nem olvastam végig a topikot, a google meg 4 oldalig nem adott semmi európai nyelven releváns találatot). :(

(#3666) feka007 válasza antikomcsi (#3663) üzenetére


feka007
nagyúr

Anno a 2142-t mi is többen vittük, és úgy volt vagy fél év eljunti a legmagasabb szintig :Y Bár ott nem ilyen CoD-os rangrendszer volt, hogy egy hétvége alatt kimaxolod, ott volt is értelme. BC2-ben is eléggé le lett egyszerűsítve, kicsit CoD-hoz igazították.

[ Szerkesztve ]

(#3667) Sontir Fel válasza _Voyage_ (#3659) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Értékelem, hogy ennél a játéknál másodlagos a k/d. Supportolásból is nagyon szépen lehet pontot gyűjteni ;)

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#3668) G4NXST4


G4NXST4
tag

Hát most ott tartok, hogy nem tudok be loginolni? Pedig eddig nagy részt rendesen ment :(

nagyonromlik

(#3669) drachos válasza Sontir Fel (#3667) üzenetére


drachos
tag

Na igen, nálam is attól függ, hogy mit csinálok, hogy milyen hangulatban vagyok. Van, hogy szanitécként csak a háttérben gyógyítok/élesztek, na meg két élesztés között megsorozom egy kicsit az ellent :) szerintem is kicsit imba egyébként a medic. Eddig assault-al és csipával mentem, de 2x játszottam medic-el, és majdnem annyi pontom lett, mint assault-nak és csipának, pedig azokkal ugye vagy egy hete játszok. (hát, legalábbis próbálok :) )

(#3670) r-chee válasza _Voyage_ (#3662) üzenetére


r-chee
őstag

Én is így voltam ezzel ma. Reggel tudtam egy keveset gémelni, aztán estig csak próbálkozás, erőlködés, kidobálás, csatlakozási hibák :) . Szerencsére voltak vendégeink, így nem volt dögunalom az egész délután.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3671) pityaa23 válasza hibavissza (#3665) üzenetére


pityaa23
senior tag

nincs a gépeden más játékvezérlő? Nekem a MOMO kormánnyal csinálta ezt :) kihúztam és ment tökéletesen.

Más, én még loginolni sem tudok bakker!

[ Szerkesztve ]

(#3672) ToxLee


ToxLee
őstag

Hanyas a maximum szint?

(#3673) drachos válasza pityaa23 (#3671) üzenetére


drachos
tag

Most én sem tudok loginolni.

Egyébként másnak megy jól a friend list? Mert meghívásomat sem kapta meg mindenki, illetve (ez csak tipp mondjuk) én sem kaptam meg mindenkiét. Na meg eddig még sosem volt, hogy kijelezte volna a progi, hogy online van -e valaki, nemhogy azt kiírta volna, hogy melyik szerveren :(

(#3674) antikomcsi válasza pityaa23 (#3671) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szóval már megint van valami gebasz. :U

Ép most próbálok játszani egy kicsit, mert gondoltam felnézek lefekvés előtt egy fél órát, erre még az EA-hoz sem tudok csatlakozni.

Gondolom ebben a játékban soha nem fogok tudni szervert csinálni magamnak, mint a jó öreg SoF2-bven. :U

(#3672) Jasonchan

Rangok

[ Szerkesztve ]

(#3675) G4NXST4 válasza pityaa23 (#3671) üzenetére


G4NXST4
tag

őőő szerintem most senki sem tud loginolni, mert én sem meg a haver sem tud :(
Valaki netán most tud loginolni???

nagyonromlik

(#3676) Mrdevil válasza G4NXST4 (#3675) üzenetére


Mrdevil
addikt

Dehogy tudunk. :(
Fexek is le aludni,ennyi volt mára.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3677) CptMisi válasza aram01 (#3647) üzenetére


CptMisi
őstag

14 küldetés, felemás hosszúságban, teletűzdelve videókkal, pörgős játék, talán kicsit nem is árt a sok a videó, ugyan tördeli a játékmenetet, de nem teszi tönkre....a végére megkedveltem a "srácokat" :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3678) Xaels válasza drachos (#3673) üzenetére


Xaels
félisten

A Friendlist érdekes dolog. Jelenleg 3 ember van a listámon, abból 2 úgy vett fel, hogy nem voltam online, 1 meg úgy, hogy kiléptem a főmenübe mert csak akkor kaptam meg a meghívást, ha játszottam nem jött meg. Egyelőre én azt mondom az a legbiztosabb ha mindkettem a főmenüben vagytok amikor meg akarjátok hívni egymást. A többi gonddal nem találkoztam, de az is igaz, hogy nekem nincs sok ismi felvéve.

"Failed to login EA online..." Mára azthiszem elég volt ebből, holnap hosszú nap lesz, meló meg bemelegítő focimeccs a szezonra. Talán este megpróbálok játszani 1 kicsit ha élni fogok még :DDD Aki akar megpróbálhat felvenni...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3679) ToxLee válasza antikomcsi (#3674) üzenetére


ToxLee
őstag

Kösz, a Hungarian sunon biztos ki van kapcsolva a PB? Csak azért kérdem mert kivágott mint macskát szarni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3680) ciry válasza aram01 (#3651) üzenetére


ciry
őstag

Elküldtem x-firen a dolgomat, de csak holnap leszek már, 18-21 óra között össze-vissza.
Ha gépközelben vagyok(értsd: elérhető :D ) irj rám és egy helyed lesz. még ha előtte nem is volt.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#3681) L4D1K


L4D1K
őstag

Na én kimaxoltam a medic-et, elég egyszerű volt :)) Most megyek vagy recon vagy engineer mert elegem volt már abból hogy mindig vissza kellett váltanom jó kis medic ről engi re, hogy vki foglalkozzon is a helikopterekkel :DDD

Nekem sem ma sem tegnap nem volt gondom a játékkal, 2-3 perc alatt találok jó szervert. :F

# ANTAL Tuning #

(#3682) DieHard válasza CptMisi (#3677) üzenetére


DieHard
senior tag

az első rész single -je boxon nálam bejövősebb lett mint ez. de ez is türhető

(#3683) L4D1K válasza L4D1K (#3681) üzenetére


L4D1K
őstag

Visszaszívom, most épp "failed to connect" van...amíg meggyógyul offline időtöltésként vízipipa :DDD

# ANTAL Tuning #

(#3684) Sontir Fel válasza drachos (#3669) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Tapasztalatom szerint az m60assal is lehet hentezni, nem kell hátul bújkálni:) Arról nem beszélve, hogy rushban nem fogy a ticket ha folyton éleszted a csapattársakat :)

25-ös szintre szeretnék gyorsan feljutni, az M14-es érdekel. Sajnos hiába reggeltem a veterán oldalon az M1 garandot nem kaptam meg :(

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#3685) r-chee válasza ToxLee (#3679) üzenetére


r-chee
őstag

Jelenleg ki van kapcsolva a PB.
Én megcsináltam ezeket, és utána nem vágott már ki PB (de lehet, hogy csak a véletlen műve :) ). Tehát a linkeknél megjelenő négy szám és betűhalmazt kimásolod (CTRL+C vagy CTRL+A), és beilleszted négy .txt fájlba, majd beillesztés után elmented őket pbsec.htm, pbsecsv.htm, wa001382.htm és wc002158.htm néven. Előbbi kettő fájlt a pb mappába másolod, utóbbi kettőt pedig a pb\htm mappába. Jah, nem kell aggódni amiatt, hogy első két fájlt tartalma szinte megegyezik :) .

Ezeken kívül routerrel rendelkezők beállíthatják a következő portokat a router NAT >> Port forwarding vagy hasonló fülén:

18390 - TCP
18395 - TCP
18395 - UDP
13505 - TCP
80 -TCP
.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3686) drachos válasza Sontir Fel (#3684) üzenetére


drachos
tag

Hát, azért nem is hátul bujkálok, megyek legelőre (hmm, nem, nem a tehenekhez legelni :P ) ahol a tömeg van. Bedobom a medkitet, fedezék mögül meg lehet sorozni. Meghal valaki, kirohanok, és élesztem. Bár ezt inkább akkor érdemes, ha támadók vagyunk, mert akkor fogy a jegy :) Azt pl én is utálom, mikor lelőnek, és gyakorlatilag az ellen célkeresztjébe élesztenek.
Ja igen, nem tudom ki hogy van vele, de nekem a rush jön be a legjobban, úgy is mondhatnám, mást nem is igen játszok. A squad rusht asszem még ki se próbáltam :P

[ Szerkesztve ]

(#3687) G4NXST4


G4NXST4
tag

jé ezt nem tudtam:
A számítástechnikai szlengben a hibák jelölésére használt "bug" (bogár) szó eredete 1945-re nyúlik vissza. A Harvard egyetemen található számítógép meghibásodott, és a hibakeresés során egy női dolgozó egy molylepkét talált az áramkörök között, amit aztán eltávolított. Azóta, ha vacakol egy számítógép, azt mondják, hogy bogár (bug) van benne.

nagyonromlik

(#3688) drachos válasza G4NXST4 (#3687) üzenetére


drachos
tag

Hmm, látom más is unatkozik, most, hogy nincsenek szerverek :DDD

(#3689) _Voyage_ válasza drachos (#3686) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Rush az, amikor az ellent támadjuk, és bázisról-bázisra tolódik el? :)
Conquest meg mikor az M-COM izéket foglaljuk be? :DDD
Vagy melyik-melyik? :B

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3690) RI/OS


RI/OS
őstag

Azt nagyon birom, amikor az agyatlan medic, aki csak a score-ra megy, kb. 5-6an lőnek rá, de azért feltámaszt engem hogy én is meghaljak 2 másodperc alatt megint. Na az ilyet kéne kibanolni

(#3691) gabipaci válasza r-chee (#3685) üzenetére


gabipaci
addikt

Szóval hogymithova a routeren?

Logitech hardware tester

(#3692) r-chee válasza _Voyage_ (#3689) üzenetére


r-chee
őstag

Rush (Lerohanás): 2 db M-COM állomást kell megvédened vagy elpusztítanod ,attól függően, melyik csapatban vagy.

Conquest (Hódítás): A - B - C bázisokon lévő zászlókat kell megtartanod, ill. elfoglalni.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3693) _Voyage_ válasza RI/OS (#3690) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Jaja, előfordult velem is párszor, romlik is ettől az arányom rendesen. :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3694) _Voyage_ válasza r-chee (#3692) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

És a többi? :)
Pl squad deathmatch? :D

Amúgy köszi. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3695) drachos válasza _Voyage_ (#3694) üzenetére


drachos
tag

Squad deathmatch van még, ami 4vs4vs4vs4 meg squad rush, amikor két osztag küzd egy-egy M-COM-ért, de egyébként kis kézikönyv 11. oldal ;)

(#3696) L4D1K válasza RI/OS (#3690) üzenetére


L4D1K
őstag

Picit magamra ismertem, de én előbb kilövöm az ellent és utána élesztek :B . Ezért keresem inkább a recon fanatikusokat, mellőlük el se kell mozdulni, a felélesztem őket, úgyis visszamegy "alkotni".

# ANTAL Tuning #

(#3697) _Voyage_ válasza drachos (#3695) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Kézikönyvet sose lapozgatom, csak a kulcs miatt fogtam a kezembe... :B :DDD

Köszi neked is. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3698) Axel 007


Axel 007
tag

Most tettem fel végre az eredeti kis gyűjtői változatomat, normális, hogy éppen nem akar csatlakozni Online?:D

''Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen!Bár az útóbbiban nem vagyok teljesen biztos'' - Albert Einstein

(#3699) _Voyage_ válasza Axel 007 (#3698) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:DDD :DDD :DDD
Kb 1 hete szenvedünk vele, senkinek nem csatlakozik, kb egész nap szarok a szerverek, ha néha megy, az már egy kisebb csoda. :))

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3700) r-chee válasza gabipaci (#3691) üzenetére


r-chee
őstag

Service name-hez írj pl. Bad Company 2-t, Global Port Range-hez első téglalapba a portot, Base Host Port-hoz talán a géped helyi hálózati IP-jét (pl. 192.168.2.101 - ha nem tudod, megnézheted Total Commander >> Parancsok >> Dos Parancssor >> ipconfig >> IPv4 címnél), nálam ez Private IP néven szerepel.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.