Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) Fortissimus


Fortissimus
őstag

aki a game.co.uk-rol rendelt megkapta mara?
en sajna nem :O

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#3052) Ghostface válasza Fortissimus (#3051) üzenetére


Ghostface
senior tag

Pont ezt kérdeztem egy másik topikban Még enyém se jött meg, pedig számítottam rá hétvégén. :(

PSN: Nifty_Ghostface

(#3053) hu öcsi válasza Neoteric (#2959) üzenetére


hu öcsi
tag

kösz mindenkinek akkor go a bolt xD

a legjobbb hogy ki találták a számítógépet meg a nőt xD

(#3054) L4D1K


L4D1K
őstag

Nos végre sikerült egy jóót játszanom. Auto szerver keresés felejtős, play now felejtős. Ha szerver szűrésben egy játékmód és 1 pályát kerestem, sokkal több és jobb szervert dobott ki a játék. Így megszűnt a lagom, medium beállítás mellet szépen futott a játék, és felléptem a 3. rangra. Előbb sikerült 10.341 pontot csinálni egy medic/recon játékkal. Este folyt.köv., most hamm.nyamm.

Hiába mentem ma be a boltba eladni a MSI 9800gt-met, mert nem volt nekik 5850 es Sapphire. :(

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#3055) Gergolabs


Gergolabs
csendes tag

Na ma játszottam 1 kicsit. Végre sikerült. Csak még sok mindent nem tudok, meg szokni kell az egész játékot a BF2höz képest, pedig ott már hogy kigyúrtam magam. :)

(#3056) madgie válasza Fortissimus (#3051) üzenetére


madgie
titán

Nem jött meg, pedig minden létező futárra rácsörögtem :(

(#3057) lujo10


lujo10
aktív tag

Na végre, most telepítem a LE-t :K viszont erről a PunkBuster-ről kellene valami kis info, mert láma vagyok hozzá.

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#3058) DieHard válasza gabipaci (#2789) üzenetére


DieHard
senior tag

szevasz gabipaci. remélem itt is találkozunk, és osztjuk az ellent :)

(#3059) gabipaci válasza DieHard (#3058) üzenetére


gabipaci
addikt

Hali.
5után érek haza, beállítom a szervert, kis PB frissítés, gyerekaltatás, ágybaDUGOM az asszonyt, és megölünk mindenkit.
Xfire indítja a játékot, mert URLGamestarter nem?

Logitech hardware tester

(#3060) JamesHun válasza lujo10 (#3057) üzenetére


JamesHun
addikt

le kell szedni netről a PB telepítőjét és kézzel frissíteni kell
Utána a játékot a updaterrel indítsd el és az leszedd még 2 giga javítást és már egész jó lesz :P

SeriesX: JamesSHun

(#3061) Padam


Padam
aktív tag

csak nálam döglöttek meg a szerverek? :)

(#3062) }{3@Đ$}{0ot válasza gabipaci (#3059) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

:DDD :DDD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#3063) deter


deter
aktív tag

Nagy piros pont, hogy van a játékban Logitec lcd támogatás. Ami ráadásul hasznos is. Másfelől olyan problémán van, hogy csak gyors játékot tudok multiban játszani, mert szerver tallózóból próbálnék játékot indítani akkor nem csatlakozik. Egyébként az, hogy néha a textúrát bizonyos részleteit akkor rajzolja ki amikor már az adott helyszínen vagyok, az miként orvosolható?

Ami negatívum számomra, hogy nagyon lassan jön az tapasztalati pont. :)

(#3064) Fortissimus válasza madgie (#3056) üzenetére


Fortissimus
őstag

igy jartunk... :W

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#3065) lujo10 válasza JamesHun (#3060) üzenetére


lujo10
aktív tag

Ok, köszi :R

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#3066) DieHard válasza gabipaci (#3059) üzenetére


DieHard
senior tag

ezt passzolom, de felteszem az xfiret és megnézem.én estétől éjszakáig vagyok.

(#3067) Jakesz


Jakesz
őstag

Jakesz néven felvehettek játszani :)

(#3068) r-chee válasza mcmike (#3043) üzenetére


r-chee
őstag

Köszi a videót, megtudtam belőle pár hasznos dolgot :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3069) DieHard


DieHard
senior tag

müxik az xfire rel is. minden jó ahogy látom.

(#3070) Sontir Fel válasza DieHard (#3069) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Köszönöm a friends visszaigazolásokat. De még több kell :DD

Mr.Norissz nicken megtaláltok.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#3071) CptMisi


CptMisi
őstag

Helló!
ért van az, hogy az első mapon egyből ahogy kezdődne az akció, ha megmozdítom az egeret, felnéz az égre, és nem néz le? ha mozgatom ez egeret, akkor forog, de csak a reflektorok fényét látom az égen :W

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3072) Brian_RL válasza CptMisi (#3071) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Eredeti a játék? :B

(#3073) kamikaz333


kamikaz333
tag

Na én is felraktam végre. Akit érdekel megtalál kamikaz333 néven.

(#3074) Sontir Fel válasza kamikaz333 (#3073) üzenetére


Sontir Fel
őstag

A béta óta a listámban vagy :P

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#3075) huby80


huby80
senior tag

Véletlen valaki nem tudja miért nem müködik a függöleges szinkronizáció?

(#3076) CptMisi válasza Brian_RL (#3072) üzenetére


CptMisi
őstag

különben nem írnék... :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3077) .Oldman. válasza huby80 (#3075) üzenetére


.Oldman.
tag

nem szoktam másoknak kikeresni, de ezt most olvastam...

http://gamepod.hu/tema/battlefield_bad_company_2_pc_ps3_xbox360/hsz_3044-3044.html

(#3078) fireproof


fireproof
őstag

Valaki meg tudja mondani, hogy mennyi küldetés van összesen? (én most a sivatagban vagyok ahol 2 helit lelőttem és az első pontot elfoglaltam még azt hiszem 2 db van, ez a 9. pálya vagy küldetés).

Szerintetek az én gépemmel lehetne rendesen multizni is? Vagy kevés a game-nek?(a single jól megy rajta)

(#3079) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok! Valahol ki lehet törölni nem létező Katona nevetket?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3080) ToxLee válasza fireproof (#3078) üzenetére


ToxLee
őstag

13 Mission van összesen!

(#3081) fireproof válasza ToxLee (#3080) üzenetére


fireproof
őstag

ÚÚÚ basszus akkor mindjárt végzek. :C

(#3082) Screamer84


Screamer84
tag

Hát bazz én nem tok senkit felvenni barátok közé, megkeresem a nevet, megtalálja rá katt ,felkérés küldés, aztán azt írja rendben elment a felkérés, aztán semmi nem történik, kilépés után ugyan úgy üres minden. :O

(#3083) .Oldman. válasza Screamer84 (#3082) üzenetére


.Oldman.
tag

a login mellett jobbra fent van a requests
ott kell elfogadnia a másikanak
akkor azonnal bekerül a fr listbe.

(#3084) Neoteric


Neoteric
addikt

Nekem működik a v-sync, csak épp sok hasznát nem veszem mert nincs annyi fpsem hogy 60-ra keljen lekorlátozni.

Mentem egy órácskát online, most hagytam abba. Hát fasza a játék, egyáltalán nem bántam meg hogy megvettem, viszont aggaszt valami. Mégpedig az, hogy sztem ez nem normális amit csinál nálam a képernyőn: 1 2 3 4 5
Erre vmi ötlet h mégis mia franc lehet az oka?

Singleben is csinálta párszor, de azt betudtam a kalózverziónak.. viszont ez zsír eredeti Limited Edition. Szal nem hiszem, hogy a játékban van a hiba, de mivel csak ennél a játéknál jön elő, így abba sem vagyok biztos, hogy a vgam haldoklik. AC Twinturbo van rajta, 50fok fölé nem megy, túlhúzva sincsen, szal nem hinném, hogy baja lenne. Driver nem a legfrissebb az tény, hanem januári, de emiatt sztem akkor se kéne ezt csinálnia.

BC2 nickem: PH Neoteric, aki akar rámkereshet xfire-en is: neoteric5

Valaki kérdezte tegnap, hogy milyen joystickal. Nos kipróbáltam a logitech 3d extreme prommal a helizést és hát bénáztam eléggé, kicsit más mint a bf2, de szerintem csak szokás kérdése, szal én merem ajánlani ezt a joy-t, ára sem olyan vészes mostmár, de elég strapabíró. Amúgy nem kellett állítanom semmit sem, most dugtam be először a joyt formázás óta, driver se kellett neki, egyből felismerte, BC2-ben meg beosztotta neki auton a gombokat. Egyedül a fire-t raktam át máshova, amúgy hagytam mindent ahogy volt.

CptMisi: ezt csak a kalózverzió produkálja..

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#3085) fireproof válasza Neoteric (#3084) üzenetére


fireproof
őstag

Ilyet én még nem is láttam :Y

Szerintetek az én gépemmel lehetne rendesen multizni is?A gépem az adatlapomon. Vagy kevés a game-nek?(a single jól megy rajta)

(#3086) fireproof válasza Neoteric (#3084) üzenetére


fireproof
őstag

Bocsi kétszer ment el.

[ Szerkesztve ]

(#3087) Doki-HUN1978 válasza fireproof (#3085) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Szerintem tudsz multizni.
Ugyan nem full grafikával, de kisebb felbontáson szépen fog futni.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#3088) Fortissimus válasza Neoteric (#3084) üzenetére


Fortissimus
őstag

huu micsoda effektek :) dx12?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#3089) fireproof válasza Doki-HUN1978 (#3087) üzenetére


fireproof
őstag

Köszi bár nyáron úgyis csinálok egy komolyabb gépet. :)

(#3090) pontyos válasza .Oldman. (#3030) üzenetére


pontyos
senior tag

Egy rendes cégnél ha ilyen alapvető hibák vannak, mindenkit kirúgnak. Vagy az EA nem is tud erről, vagy a BKV vezetőséggel karöltve van a vezetőség ott..

:DDD

(#3091) Doki-HUN1978 válasza Neoteric (#3084) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Meg mertem volna esküdni, hogy Ati kártyád van amíg meg nem néztem a lapodat.

Mindenképpen a vga-nál keresném a hibát... de kérdezz meg nálam bölcsebbeket is!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#3092) JColee válasza Neoteric (#3084) üzenetére


JColee
őstag

én a helyedben egy driver frissítéssel kezdeném, simán lehet az a baja

(#3093) Doki-HUN1978 válasza JColee (#3092) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Azt írta friss a driver.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#3094) Neoteric válasza JColee (#3092) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem a legfrissebb az igaz, de azt olvastam nemrég, hogy nV elkurta a legújabbat és idlen hagyja a ventit terhelés alatt is, és szépen fő a vga, uh nem kockáztatnám ezt be :F

Mellesleg most akármelyik szerverre akarok felmenni aza szöveg van hogy "the connection to the server has been lost..", kivéve a gabipaci által rendelt szerónál, mer arra felmegy, viszont azmeg hótt üres.

A directx verziót hol tudom át állítani amúgy?

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#3095) JColee válasza Doki-HUN1978 (#3093) üzenetére


JColee
őstag

Driver nem a legfrissebb az tény, hanem januári, de emiatt sztem akkor se kéne ezt csinálnia.

felétek ez azt jelenti, hogy legfrissebb? ;]

(#3096) gabipaci


gabipaci
addikt

Urak, aki ráér, nézze már meg lesszives, hogy fel tud e menni a Hungarian Sun / =CBC= Ranked szerverre, vagy akármelyik multiplay.co.uk kezdetű szerverre játszani.
Nekem mindegyiknél a ping helyén egy - (csík) van.
Szeretném tudni, hogy az én netemmel van-e baj, vagy a multiplay nem remekel.
Este 10-ig tudom őket hívni, lécci segítsetek.
Köszi

Logitech hardware tester

(#3097) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Elérhető vagyok én is online: F_Zolee néven.
Nemrég fent voltam egy HC szerveren. Nem volt célkereszt meg térkép se. Elég furcsa volt elsőre. ;] Főleg, hogy még számomra ismeretlen pályán is mentem.

[ Szerkesztve ]

(#3098) Xaels válasza gabipaci (#3096) üzenetére


Xaels
félisten

Én felmentem és tökéletesen müxik :R

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3099) Fakekapitány


Fakekapitány
csendes tag

Engem is vegyen fel mindenki aki él és mozog. Nevem: HORSEDICKdotMPEG ;] ;] ;]

(#3100) ToxLee válasza Fakekapitány (#3099) üzenetére


ToxLee
őstag

Jó kis név én már felvettelek! :R :C :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.