Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14601) BandiHUN válasza belaazallat (#14598) üzenetére


BandiHUN
veterán

tankot,ha magányos,simán lehet szerezni,csak egy repair tool kell hozzá...mondjuk főleg akkor,ha 1 ember vezeti,mert max25%-nál már kiugrik úgyis lelőni,aki szétszereli,és le sem kell vele állni harcolni,beugrás,és gó vinni a védőkhöz javitani :DDD
Ha kilövik is,általában akkoris megérte,mert sokszor több killt beáldoznak a védők,mire ki tudják lőni,igy meg 1 ember hal max.
Persze jó dolog c4-ezni is,csak ott tuti nem lesz tanknyereség,bár én már c4-gyel is ki tudtam ugratni embert ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14602) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#14600) üzenetére


gabipaci
addikt

Hát ezzel ne menj az esküdszék elé, mert bebukod.
Aki látott már engem játszani, tudja hogy kamuzol.
Jelentkezzen még aki esetleg hasonló ellenségmegkerüléses tanklopásról tud valami mesét kitalálni.

Bár ha jól emlékszem, én láttam egyszer, mikor Te felugrottál a 200m-en repülő helire, és lekéselted a levegőben.
Hasonló szorik esetleg? :W

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#14603) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Az idő lehet nem stimmel, de a dátum igen...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14604) belaazallat válasza BandiHUN (#14601) üzenetére


belaazallat
addikt

Tudom, én is szoktam, de én szeretem megszerelni az előző tulajt is! :D Sajna mostanában keveset jövök játszani, csak egy órácskára szoktam fellépni.

Képhez:
Mióta írja ki az ellen nevét a játék?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#14605) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#14602) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Egy magyar tanum van rá, az pedig Rob236hun akivel skype-oltunk és mondtam neki az esetet. (Ő van tőlem balra a map-on)

Persze nem kell elhinni bizonyára hazudozok itt össze-vissza, te sosem csinálnál ilyesmit nem igaz?!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14606) Bavid válasza BandiHUN (#14599) üzenetére


Bavid
senior tag

Én pl. tisztára meguntam a játékot, nagyon akad néha, sok az idegesítő emberke, unalmasak a pályák, ph1-re meg (ha játszok egyáltalán) azért nem megyek mert csak 24-es szerverekre járok.

(#14607) HS 2142 válasza belaazallat (#14604) üzenetére


HS 2142
őstag

Kezdetekkor is kiírta, csak spotolni kell hozzá. (vagy motion sensor)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#14608) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#14605) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem nem nem, nem hazudsz, ezt egy szóval sem mondtam.
Ha meg tanud is van, akkor lebuktam.
mostmár elárulom, hogy azért nem vettél észre, mikor elmentem melletted, mert kiszálltam a tankból, és kék vízfestékkel befestettem a nevem a tank fölött. De aztán belehajtottam egy víztócsába, és lemosta.
Ezért tudtad a képet elkészíteni.
Engem meggyőztél, egy baseraper járműlopó vagyok. Ha legközelebb felmegyek, ki is bannolom magam.
Téma lezárva.
@pban gabipaci

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#14609) Zolás válasza Doki-HUN1978 (#14605) üzenetére


Zolás
addikt

Vigyázz kivel veszel össze. Majd jól kiutálnak a szent topickból aztán csak nézel mint a moziba :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#14610) BandiHUN válasza gabipaci (#14608) üzenetére


BandiHUN
veterán

na vegye akkor elő már,kinek mi baja van :O
Gyerekek,ez nevetséges.Én is csináltam már baserape-t,spawnkillt,loptam tankot,helit,quadot,de még egyszer azt is megúsztam,hogy beálltam UAV-ozni :DDD
Hogy nem zavart senkit...fingom sincs,hogy nem vették észre,hogy ott állok,nem lelőttek,hanem pár rakéta után megadta magát az UAV,és elosontam :B

Szóval mindenki tudna mondani épp elég ilyesmit szerintem,gusztizott már pofán szerintem az összes ph-s 2 méterről,én is adtam ilyet párnak,nyomom a gl-t is...
De mégsem ez a jellemző.
És nem is ennek kellene lennie a fontosnak,hanem hogy 1 csapatnak kéne lennünk,és jól szórakozni.És mintha ezt felejtenék el páran hirtelen pár apróság miatt.Nem éri meg,körbeköpködhetnénk egymást,de ennek lesz a vége az,hogy mindenki haragszik mindenkire,és nem lesz ph-s a ph szerveren...igyis elég gyér mostanában,ha 2-3 ph-st látok egyszeree fent,már örülök.1 hónapja 8-10 is volt akár fent.És ennek oka van...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14611) r-chee válasza r-chee (#14575) üzenetére


r-chee
őstag

Talán kár volt ezt a hsz-t leírni és ezzel egy vitát elindítani/tovább vinni. Másik oldalról nézve pedig talán rávilágít dolgokra.

Asszem csak tőmondatokban írom le:

A járműlopásos szabályt hozzászólások alapján alkottam meg olyan formában, amilyenben van.

A BASERAPE nem a mi kreálmányunk, legtöbb, magára adó szerveren banner alatti szövegként, üdvözlő szövegként, chat-ben időközönként ismétlődő szövegként megjelenik, és komolyan is veszik, ha észlelik a szabálysértést.

Nelson Bay-en lehet rakétavetőt használni, mivel épületek ellen használható.
Amúgy vannak a mapon ezek a pánzélzott géppuskák (KORD stb.), ezek is járműnek minősülnek (lásd: kilövöd >> Destroy vehicle >> 100 pont), ezeket ki lehet lőni rakétavetővel. Asszem tracer-ezni is lehet őket.

Nem állítom, hogy nem fordult elő az ellenkezője (mert tuti előkapar vki egy bizonyító printscreen-t), de nagyrészt kb. azt írom be chat-be, vagy teljes képernyős szövegként, hogy "CG/RPG-t járművek és épületek ellen használjunk", nem pedig, hogy tilos használni.

A logout blogomban lévő játékosnévsort és az ott található egyéb infókat nem azért kapartam össze s rendeztem viszonylag átlátható formába, és nem azért frissítgetem, mert k*rv*ra sz*rok az egészbe.

Az Admin is ember, ő is tévedhet, hibázhat, de négyszeresen rójják fel neki a tévedéseket, hibákat.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14612) ciry


ciry
őstag

Elég nagy bonyodalom lett egy kickből :Y
Jobb, mint a Barátok közt :))
Mert azt sose nézem.
Súlytalanság

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14613) gabipaci


gabipaci
addikt

Egyébiránt az ilyen admin ellen készült és nem azonnal felhasznált printscreen készítői kb ugyanolyan lelkiállapotban lehetnek, mint Monika Lewinsky, mikor elrakta az elnök által "szennyezett" bugyiját mosatlanul. -még jó lehet bármikor, bármire.

Logitech hardware tester

(#14614) Bavid


Bavid
senior tag

Új fajta vezetési stílus:

(#14615) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#14613) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A felháborodásoddal és a szemtelenkedéseddel csak elismered az általam leírtakat.

Persze lehet itt bagatelizálni, meg cinikuskodni, attól még a tények tények maradnak.

Ezzel csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy mindenkit kick-elgettek azzal,hogy megsérti a szabályaitokat és közben ti magatok is elkövettek ilyen dolgokat.

Ugyebár ez nem szép dolog?!

Hidd el én lepődtem meg legjobban mikor készítettem a képet.

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14616) F_Zolee válasza Bavid (#14614) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ilyet én is tudtam. Csak éppen akkor még nem volt fent a Fraps... :)

(#14617) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#14613) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

És ezzel az egésszel nem az a mondanivalóm, hogy egy csaló vagy, mert 99%-ban valóban korrekten játszol, és ezzel az erővel lehetett volna sokmindenki a tankban.

Csakhát ember vagy/emberek vagyunk...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14618) Doki-HUN1978 válasza Zolás (#14609) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nem veszekszem, csak eszmét cserélek. :)

Ha emiatt kitiltanak a szent topikból, vagy szerverről akkor így jártam... ;)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14619) r-chee válasza Doki-HUN1978 (#14618) üzenetére


r-chee
őstag

Nem vétettél sem a Prohardver! sem a szervereink szabályzata ellen.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14620) Doki-HUN1978 válasza r-chee (#14619) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Csak kontrázok Zolásra... :DD

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14621) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#14617) üzenetére


gabipaci
addikt

Figyelj, én sem azt mondom, hogy hazudsz, de felhábordtál azon, hogy át lettél rakva a másik oldalra. Valljuk be, azért ha én megyek át, az nem nagy segítség szegényeknek.
Néha olyan érzésem van, hogy a csapatom minusz két fővel számolhat, ha köztük vagyok.
Ezt most komolyan írom, azért is UAV-oztam a napokban, mert így ténylegesen (ticket) nem hátráztatok senkit.

Az, hogy ez a hőbörgés idáig vezetett, az sok mindennek köszönhető.

Amúgy azt soha nem fogod tudni bemesélni nekem (másnak lehet, de nem valószínű) hogy megkerültem a támadókat és elloptam a tankot. Főleg azon a pályán.
Az lehet, hogy lelőttek mikor heliztem, és úgy került hozzám (bár kétlem) de a helit sose használnám fuvarozgatásra (mármint a hind-et).

Az egészből az a tanulság számomra, hogy Te egy normális gyerek vagy, aki nem ugrott be Zolás burkolt (mondhatni együgyü) flame probálkozásának. Attól végképp nem kell tartanod, hogy ezzel most összekötöttük a bajuszt. Főleg azért, mert nincs.

Béke :R

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#14622) Źşë' válasza ciry (#14612) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem is valami szappanopera szerűség indult el :DD am én is uezt éreztem anno mikor gabipaci, vagy vmelyik admin killezett engemet a semmiért. Az ember ezek után mérlegel, az Ő csapatuk lőtt be anno a mi egyetlen most vagy us v ru deploymentünkbe (gondolom mert meglátták a tankunkat, ja és még ráadásul jöttek is befelé -kiszedtem 2embert benn, gabipaci is felment a dombra (és ez sem kitaláció hanem, pusztán emlékezet, mivel még csodálkoztam is h mindezt egy admin még engedi is) a többi csapattársával együtt és nem sokkal utána kaptam a killt) ami picit megülte a gyomrom, de ez már a múlt, csak példaként hoztam fel) és még mi kaptunk büntetést. De sikerült megoldani a dolgot az előző hszben leírtak szerint, és picit csalódottan, mivel nem gondoltam volna h ezt fogom átélni egy Magyar szerveren ráadásul rögtön az első 5 percben :))

pl vannak alap dolgok a játék terén is, nem cseszek ki a másik játékossal, még csak indulatból sem! nem megyek be az ellenség bázisára lövöldözni a védtelen (meglepetés szerűség hatására bespawnoló) játékosokat. Nem lopom el azt ami a másiké. Nem ölöm meg a heliből 2nd seat-en a gunner csapattársamat, csak mert én akarok lövöldözni a heliből. Nem ölöm meg a csapattársamat csupán csak mert beszólt. Nagyjából ennyi jutott az eszembe most, nekem ennyi az elvárásom a másik játékosokkal szemben (lehet 1-2t kifelejtettem, de azok sem ilyen nelőjé gle vaze típusú rule-ok).

meg alapból el van cseszve pár map! Port Valdez, HC-n iszonyat h vannak emberek defenderben akik képesek lövöldözni az éppen ejtőernyőző játékosokat nem is beszélve arról h pár defender felsprintel a hegyre h leszedhesse onnan sorozatlövővel az attakereket! undorító, hányni tudnék az ilyen emberi gesztusoktól! Én tisztelem annyira az ellenfelemet h sportszerűen játsszak, nem lennék képes odamenni conquestben minéket pakolni le a kijárójuk elé... meg hasonló dolgok ....de hát ilyenek az emberek, sajnos, ez egyre inkább jellemző erre a redvás világra...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14623) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#14621) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Na jó legyen béke! :R :C

De egy késre a hátadba azért még számíthatsz... :B

Csak vedd le a bann-t légyszíves! :DD

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14624) gabipaci válasza Źşë' (#14622) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, erre én is emlékszem[link]

Oké Doki, de remélem nem akkor, mikor uavozok... ;]

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#14625) ciry válasza Źşë' (#14622) üzenetére


ciry
őstag

Nem voltam ott, igy nem tudom megitélni, de én magyarokat nem szoktam csak bunkóskodás miatt kirakni(2 ilyen volt a pár hónap alatt kb.), büntizni sosem büntiztem.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14626) bullseye


bullseye
addikt

hiába veszekedtek, én tényfeltáró újságíró vagyok, így simán kiderítettem mi történt a tankkal...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14627) zack


zack
nagyúr

Az a jó ebben a topikban, hogy mindig lesz téma. :DDD
Ha nem a játékról, a játékosok ill. a szerver szokásokról mindenképpen lehet. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14628) DieHard


DieHard
senior tag

Ez a normál mód továbbra is egy nagykalap fos, semmi másról nem szól csak a fegyverek erősségéről. nyomom a tüzgombot oszt majd lesz valahogy.

(#14629) r-chee válasza zack (#14627) üzenetére


r-chee
őstag

Egy kicsit megmondjuk a magunkét, szusszanunk, visszamegyünk a szervereinkre játszani, és legközelebbi csoportképes baromkodós akciónál újra egy csapatként bandázunk :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14630) Źşë' válasza ciry (#14625) üzenetére


Źşë'
addikt

ahogy olvasom a hsz-eidet, te nem vagy az a fajta admin aki minden megfontoltság nélkül kickel, én itt nem értek egyet a legtöbb adminnal, bár ez nem tartozik rám, meg nagyon nem is érintenek ezek a dolgok, csak tapasztaltam dolgokat itt amik igencsak megosztják a véleményeket

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14631) ADAM1337 válasza bullseye (#14626) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:DDD

(#14632) medvezsolt válasza bullseye (#14626) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Ez nagyon nagy, már régről ismertem:)
Meglett a kombinált fogó?:P:DDD

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14633) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Kérem tegyék meg csít tétjeiket. ;]

Mellesleg tankoztam Arica Harbour-on. Az ellen nem nagyon tudott betörni...

[ Szerkesztve ]

(#14634) bul07 válasza F_Zolee (#14633) üzenetére


bul07
nagyúr

egálba volt a két csapat a kép alapján és még örülsz is neki
8ból 4 ember 20 szint alatti eben is egál felállás

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#14635) ciry


ciry
őstag

[link] :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14636) F_Zolee válasza bul07 (#14634) üzenetére


F_Zolee
veterán

A szint nem sokat számít. Volt már olyan, hogy 10et se érte el az ember és úgy kiszedett mozdulni se tudtam. Nem itt...

(#14637) WhiteWalker válasza ciry (#14635) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

wtf??? :Y mozgáskorlátozottaknak háború esetére roki kocsi??? :DDD

(#14638) Doki-HUN1978 válasza F_Zolee (#14633) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Zolee! Látom feltévedtél a vakok és gyengénlátók szerverére?! :D :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14639) ciry válasza WhiteWalker (#14637) üzenetére


ciry
őstag

Azért elképzelem Mr.Veteran Rambot-t, hogy beparkol a helyi kocsma elé cowboy-kalapban :))
Lehet tekintélye, no :DDD :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14640) F_Zolee válasza Doki-HUN1978 (#14638) üzenetére


F_Zolee
veterán

:DDD Lehet benne valami. Délelőtti sziesztán értem egy rehab csoportot biztos. :D

(#14641) ciry


ciry
őstag

Még egy bő másfél óra és kiszabadulok a rabszolgasorsból, majd egy Tesco gazdaságos bevásárlás után jövök és mögdöglötök ;]
Okoskáék már tolják :(((

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14642) Audifan válasza ciry (#14641) üzenetére


Audifan
tag

:P

(#14643) Doki-HUN1978 válasza ciry (#14641) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Amiért így fenyegetőzöl, én ma inkább nem játszom... :P :)

Zolee: -Lesz néhány eladó játék úgy látom. ;]

(elvetted szerencsétlenek életkedvét is) :D

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14644) Hell


Hell
tag

Grat! Nagyon jó lett.

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#14645) ciry


ciry
őstag

Nézegettem ezt az UAV-os témát, csak nem hagy békén [link] [link]
[link]
Ájáj :))
Egyre jobban nem értem a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14646) zack válasza ciry (#14641) üzenetére


zack
nagyúr

Amíg kezdődik a meccs, felvonulok én is, aztán majd kiderül ki döglik meg. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14647) gabipaci válasza ciry (#14645) üzenetére


gabipaci
addikt

jesszusom.
olvasod is a hsz-eket, vagy csak meglátod benne, hogy uav, és belinkeled?
Az első arról szól, hogy egy bugot fedeztem fel, meg akartam győződni róla, majd 10 perc gyaloglás után nem mentem ki üres kézzel a bázisról (nem lettem öngyilkos, hanem ugyanazt a jogomat érvényesítettem, mint a map mozdulásakor a bentragadó emberek), hanem lelőttem az uavost.
Aki nem mellesleg amikor már végre kiértem volna a bázisukról, lelőtt, megbosszulta magát. (nem kerültem meg őket sunnyogva, map mozduláskor kiványcsiságból a bug felé mentem, aztán vissza a csata felé)
a második arról szól, hogy nem a leghumánusabb fegyver az uav, mert a használóját tulajdonképp nem tudod megölni, mivel a bázis támadása tiltott.
a harmadikban meg a szabály idézete van.

Van valami értelme esetleg ennek a hozzászólásodnak a flame-en kívül, vagy ez is csak Mónika ge..s bugyija?

Logitech hardware tester

(#14648) zack válasza ciry (#14641) üzenetére


zack
nagyúr

Okoskáék nem tudom hol tolják mert senki sincs a szerókon... :U Mi több, már el se érhetőek a PH-s szerverek.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14649) Zolás válasza gabipaci (#14621) üzenetére


Zolás
addikt

Ne személyeskedj !!!

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#14650) Doki-HUN1978 válasza zack (#14648) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Vége a PH-s szervereknek, az adminok összevesztek...élesben folytatódik a történet. :D

Te Gabi! Ez a Monica nagyon bejön neked?! :B

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.