Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14451) Źşë' válasza F_Zolee (#14449) üzenetére


Źşë'
addikt

nem értelek, biztos egy hawerod nézte meg, am csak az gondol egyből rosszra akinek van mitől félnie :DD csak vicc))

én örülnék h ilyen népszerű vok, am haverokkal folyamatosan figyelemmel kísérjük 1más statjait, vannak érdekes dolgok és ezt meg is vitatjuk

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14452) gabipaci válasza medvezsolt (#14445) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem rossz, de ha csak a kép lenne, szerintem jobb lenne.
De csak akkor, ha a dögcédulára rá tudod tenni a Battlefield Bad Company 2 helyett hogy Prohardver!
Mert akkor rajta van a BC2 érzés, rajta a nap, és a Prohardver! is.
Bár a Prohardver!-re nem kaptunk az elején engedélyt, de kikunyerálpm majd.

Logitech hardware tester

(#14453) F_Zolee válasza Źşë' (#14451) üzenetére


F_Zolee
veterán

Itt BC-n úgy nincs haverom. Csak a PH-sok vannak a friend listbe. Amúgy van sejtésem ki lehet az illető. Nincs mitől tartanom. ;) Csak biztos reménykedik hátha talál valami "furcsa" dolgot. Vagy csak anyagot gyűjt egy esetleges fikázáshoz.

(#14454) medvezsolt válasza gabipaci (#14452) üzenetére


medvezsolt
senior tag

oké... megpróbálkozok eltüntetni a szöveget és helyére a Prohardvert tenni.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14455) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Várható hogy az új patch-ben maponként lehetne korlátozni a fegyvereket ?
Csak mert nelson bay-en nem értem minek kell a cg túl sok a jármű rajta, főleg támadóba..

(#14456) F_Zolee válasza ADAM1337 (#14455) üzenetére


F_Zolee
veterán

Már szó volt róla, hogy lehet majd korlátozni. De amíg nem jön ki addig el kell viselni az ilyen skillt. Mondjuk tegnap Pufajkás kiakadt arra, hogy egyszer lelőttem rpgvel, mert nem volt már lőszerem. Arica Harbour-on, ott meg van tank. Szóval kinek mi az ingerküszöbe.

(#14457) ciry válasza Bavid (#14447) üzenetére


ciry
őstag

Tetszik :R
A többi is faszányos :C

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14458) medvezsolt válasza medvezsolt (#14454) üzenetére


medvezsolt
senior tag

így milyen?

Igény szerint tudok rajta módosítani.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14459) Bavid válasza medvezsolt (#14458) üzenetére


Bavid
senior tag

Valami háborús betűtípus jobb lenne szerintem.

(#14460) medvezsolt válasza Bavid (#14459) üzenetére


medvezsolt
senior tag

[link]

Itt válasszátok ki ami teccik és megcsinálom olyan betütipusra

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14461) medvezsolt válasza medvezsolt (#14460) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Egyébként lehetne maga a Prohardver betütipusa és logója is rajta akkor már:P és a két szürke részben a TS cím. Csak ha jól tudom akkor még kisebb lesz a kép és nem tom mennyire látszana a TS cím .

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14462) Bavid válasza medvezsolt (#14460) üzenetére


Bavid
senior tag

Itt a 4-5 ös esetleg.

Amúgy meg a szürke csík szerintem nem illik a narancssárgához inkább a fekete.

[ Szerkesztve ]

(#14463) ciry válasza medvezsolt (#14460) üzenetére


ciry
őstag

Ezzel nézd már meg légyszi: Vanilla Whale

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14464) gabipaci válasza medvezsolt (#14461) üzenetére


gabipaci
addikt

Levágtam belőle a szürke részt, és méretre igazítottam.
Ekkora lenne:

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#14465) PaJa1


PaJa1
őstag

A játék változott valamit a 3 héttel ezelőtti állapothoz képest?
Mikor megjelent akkor tök jó volt játszani, de mostanság, mikor elővettem olyan 4-6 hete akkor irtó vontatott volt a játékba belépés, a mezőre megszületés. Arról nem is beszélve hogy úgy laggoltam néha, hogy megláttam az ellenfelet, lőttem rá, aztán a karakterem spontán futott egy kört és meghalt.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14466) madgie


madgie
titán

Nekem ez adta magát hirtelen. Az első jobban néz ki, de 90*90 px-re leméretezve eléggé összefolyna a "Hungarian" rész.

(#14467) medvezsolt válasza gabipaci (#14464) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Ez a logó egyébként hova kell? :P

Amugy hát jó kicsike :( Ilyen méretben szinte semmi se látszódik rendesen. Nem az igazi ez az aprózás:P. Nem is érdemes akkor más betütipust csinálni, úgyse látszik:)

madgie: Pofás az a PH logó a granyó kanócán. De kis méretben az se látszik,nem?:) Meg akkor már PH! SUN is lehetne:)

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14468) madgie válasza medvezsolt (#14467) üzenetére


madgie
titán

Ilyen 90 pixelen:

Szerk: felőlem PH! Sun is lehet, vagy mittomén :)

[ Szerkesztve ]

(#14469) medvezsolt válasza madgie (#14468) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Hát .. a te logód igazábol nekem jobban teccik a sajátomnál:P
Grat

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14470) bonat válasza madgie (#14468) üzenetére


bonat
senior tag

tetszik
:DDD

(#14471) gabipaci válasza medvezsolt (#14467) üzenetére


gabipaci
addikt

GameTracker.com-ra

madgie:
Egész jó, de hogy a prohardver embléma jobban kiadja magát, fel kéne nagyítani a gránátot akár akkorára is, hogy ne férjen bele a képbe az egész, de még egyértelmű legyen, hogy gránát.
A szöveg maradjon a jelenlegi helyén, de körvonalazd fehérrel ott ahol a gránáton lesz.
Szerintem jól kiadná a ph logót.
Ja, és az a verzió, amit megcsináltál 90x90-ben. (HUNGARIAN PH! SUN)

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#14472) madgie válasza medvezsolt (#14469) üzenetére


madgie
titán

Köszi. Elvileg PH! logo, assault arc átmenetest szeretnék, de lusta vagyok kigúglizni két sör mellett, hol is volt belinkelve a sok-sok kép, amin valszeg volt egy jó szembe-arckép is ehhez :)

(#14473) madgie válasza gabipaci (#14471) üzenetére


madgie
titán

Akkor még kevésbé fér ki a szöveg, ha megvágom a gránátot :(

Így?

(#14474) gabipaci válasza madgie (#14473) üzenetére


gabipaci
addikt

A gránát az most jó, de ne csak a fehér részbe írj.
A granyóra is mehet felirat, csak vagy más betűszínnel, vagy körvonalazva a betűket. Hogy látszódjon is.
Azt a szöveget tedd rá, és megközelítőleg oda, ahogy itt van:

Logitech hardware tester

(#14475) madgie válasza gabipaci (#14474) üzenetére


madgie
titán

Átküldöm psd-ben, mixeld meg :D

Itt van

[ Szerkesztve ]

(#14476) Audifan válasza F_Zolee (#14443) üzenetére


Audifan
tag

Az én voltam tegnap éjjel :B :DDD

Rem nem baj. :)

[ Szerkesztve ]

(#14477) F_Zolee válasza Audifan (#14476) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem. Másra gyanakodtam. :)

(#14478) medvezsolt válasza gabipaci (#14474) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Egyébként szerintem meg pont, hogy ne legyen a gránátra ráírva, még körvonallal se. Az valahogy nem teccetős. Ez a közelebb hozott verzió elég jó. Minden rajta van . PH (jel), SUN, BC2(granyó).
Illetve hát.. nekem teccik.. szerintem:)))

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14479) madgie válasza medvezsolt (#14478) üzenetére


madgie
titán

Kiindulhatunk a tetkómból is, az is Sun :))

(#14480) bonat válasza madgie (#14479) üzenetére


bonat
senior tag

ez odabasz :Y

(#14481) ciry válasza bonat (#14480) üzenetére


ciry
őstag

Maga a pokol katonája :D
Kicsit félek is már tőle :F :( :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14482) madgie válasza ciry (#14481) üzenetére


madgie
titán

LOL, azért a 170 centimmel nem vagyok egy rémisztő jelenség :)

(#14483) rankesz válasza madgie (#14479) üzenetére


rankesz
veterán

atya-gatya :Y

[ Szerkesztve ]

(#14484) Bavid válasza madgie (#14473) üzenetére


Bavid
senior tag

Ez k*va jó :C

(#14485) madgie


madgie
titán

Csináltam még egyet, de ez abszolút nem jó 90 pixelen... pedig jó ötletnek tűnt a tank csövébe tenni a PH logót :)) (és nem is látszik, hogy tank van ott)

[ Szerkesztve ]

(#14486) Bavid


Bavid
senior tag

Felvettem egy kis videót hogy is vesz néha észre az ellenség, nem feltétlen wh!

[ Szerkesztve ]

(#14487) F_Zolee válasza Bavid (#14486) üzenetére


F_Zolee
veterán

Kis lemezen is át lehet lőni. Nem ez a wh még szerintem.

(#14488) Bavid válasza F_Zolee (#14487) üzenetére


Bavid
senior tag

A wallhack az amikor átlátsz a falakon nem az átlövésről bezsélek, hanem hogy megjelenik a sniper fegyvere meg feje a fal túl oldalán.

(#14489) F_Zolee válasza Bavid (#14488) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jah ok. Ilyenekre én is lesz szoktam csapni. Na meg ha be van spottolva az ellen akkor meg csak lőni kell oda azt csók...

(#14490) Bavid válasza gabipaci (#14474) üzenetére


Bavid
senior tag

Gabi! Ha már ilyen jó tervek születnek mi lenne, ha a játékban is lecserélnénk a szerver képét? Mert szerintem nem nagyon illik, olyan 2142-es feelingű az egész.

(#14491) gabipaci válasza Bavid (#14490) üzenetére


gabipaci
addikt


Szerintem jó, de ha valaki akar, csinálhat jobbat.
Nekem az egyetlen bajom vele, hogy ott van a TeaM's meg a | elválasztás.
Neoteric csinálta.
Ha valaki gondolja tehet egy próbát.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#14492) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#14491) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Már elnézést, de kezd mókás lenni amit műveltek a szervereteken...

-Dobáljátok az embereket örökké egyik oldalról a másikra?! (függetlenül attól, hogy az erősebb vagy gyengébb csapatban játszom)
Gyakorlatilag nekem mindegy melyik csapatban vagyok, egyikben sem játszom se jobban, se rosszabbul.
Mielőtt valaki erre hegyezi ki a mondandómat.

-Kickelitek az embert, mert leszúrja az UAV-ost?!
A szerver szabályzatban ilyen tudtommal nem szerepel...

Itt a fórumon mindenki annyira tudja írogatni, hogy ő mennyire mártír és átáll a másik team-be ha balance szükséges, ellenben a játékban ennek nyomát sem látni. (tisztelet a kivételnek)

Egyszerűbb átteni 2 másik embert mint,hogy szólsz egy TS-kollégának, hogy ugorjatok át a másik csapatba ugye Gabipaci?!

Ha így folytatjátok lassan elszivárognak az emberkék a szerveretekről, aztán játszhattok ahányan maradtok!

Miért jó ez nektek? :F

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14493) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#14492) üzenetére


gabipaci
addikt

Már vártam ezt a kis monológot...

Igen egy bunkó vagyok, mert 4-en fent voltunk TS-en (mackosajtDB, cars1dA, Laca36 [HUN] és én), és ahelyett, hogy kettébontottam volna ezt a hihetetlen fölénnyel rendelkező csapatot, ahogy észrevettük a 10 v 14-es felállást, felmarkoltam két embert, és átdobtam a túloldalra. (még mielőtt valaki is elkezdett volna panaszkodni a kissebb oldalról)
Bűnös vagyok bevallom! Önző érdekeimet figyelembe véve, szemét módon mackóval szerettem vona egy csapatban lenni, ha már hétvégén nem tudunk majd játszani, mert éjszakás lesz... Szánom bánom bűnömet. :W

Javaslom rágd át magad a szerver szabályzatán, mert ez az UAV-os dolog sem teljesen úgy van, ahogy Te gondolod.
" Tilos a Baserape >> A támadók fő bázisának (spawn helyének) védők általi támadása. Nem lövöldözünk be a fő bázisukra, nem randalírozunk ott"
Bár nincs odaírva, szerintem le lehet vágni, hogy az uavosért nem lehet visszamenni levágni...

Annak viszont kifejezetten örülök, hogy mókásnak találod az adminkodásunkat.
Elsődleges célunk az, hogy a hozzánk látogatók jól szórakozzanak (nem 10 v14-be szenvedjenek)

Ezek után biztos nem foglak átdobni sehova, nem tudtam, hogy ennyire érzékeny vagy.
Eddig nem volt Rád jellemző a rinya.
Azért, ha úgy gondolod, várunk szeretettel továbbra is. CAPS LOCK nélkül is akár.

Logitech hardware tester

(#14494) gabipaci


gabipaci
addikt

Adminok, lehet megtudnom, hogy Fanatic22 és Electricity_HUN miért lett végleg banolva aszerverről?
THX

Logitech hardware tester

(#14495) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Nincs is felemelőbb ,mint meccs végén beírja az ellen ,hogy GG közben 3-4 fővel többen voltak..
Meg most egy über pró klán feljött és szétdarált minket , ami nem nagy kunszt csak az egyik tagjuk ment kempelni a támadok kezdőjére és mikor szóvá tettük nooboztak meg szokásos bőffcelebszövegek - mackó kidobta a renitenseket végül.
Mostanában ritkán játszok ,de amilyen lagg mostanában van a PH- 1.en ,bár lehet csak nekem (eddig ilyen gondom nem volt) - igen élvezhetetlenné teszi a játékot + a fent említett dolgok is elég gyakoriak sajnos.
Minap vagy 5 külföldi szerveren voltam és csak az 5-dik volt elfogatható lagg és játékos összetételben. Béta sokkal jobb volt ,mint a mostani kulimász :W

hkv.hu

(#14496) r-chee válasza gabipaci (#14494) üzenetére


r-chee
őstag

Szerintem nézd vissza a chat logot, abból biztos kiderül.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14497) ciry válasza Doki-HUN1978 (#14492) üzenetére


ciry
őstag

Az UAV-ost én is le szoktam lőni, mert mégse fair, hogy valaki sunyi módon, szabályokkal védve lövöldözhet a legnagyobb biztonságban.
Persze ha engem ölnek ott meg, az se baj.
Nincs olyan, hogy valakit egy lövöldözős játékban nem lehet megölni, mert csak ő gyilkolhat, őt tilos ill. a fekete halál miatt nem lehet kinyirni: legutóbb egy kemperért mentem be a halálzónába és tértem vissza a lebökése után, de volt, hogy Bradley-t robbantottam ott.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14498) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#14493) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A caps lock-ra van beállítva a sprint nálam, így az minden megynyomásra ki-bekapcsol ugyebár.

Mielőtt írok sosem nézem, hogy éppen milyen állapotban van, így ez nem azért van mert nem ismerem a gombot, vagy mert így szeretném érvényre juttatni a mondandómat.

HISZEN AKKOR ITT IS ÍGY ÍRNÉK...

Azt megköszönöm...

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14499) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#14493) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Attól meg nem hinném, hogy bárki is jól szórakozik, hogy egyik pillanatban még játszik, a másikban meg -mitha kinyírták volna- nézi az eget,hogy mi is történt?!

A "mókás"-at pedig pejoratív értelemben kell érteni...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14500) ADAM1337 válasza Doki-HUN1978 (#14499) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Kevés olyan ember van az összes serveren ahol a nyerő oldalról átállnak, hiába vannak ember főlényben.
Ez egy mentalitás de te se álltál volna át ha jól sejtem, ha nem pakolnak át.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.