Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14751) Polllen válasza gabipaci (#14748) üzenetére


Polllen
nagyúr

:R

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14752) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Gametracker szerint két egyes szerver is van. Angol+holland. Valóságban is így van vagy csak bénázik?

[ Szerkesztve ]

(#14753) BalaNce87 válasza Bosszuallo7 (#14726) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez pontosan így van, és mire kijön az új medal addigra már el is felejtik ezt a játékot. Szerintem kicsit gáz hogy ugyanaz egy évben csinál 2 játékot és mind2 multis, így egyértelmű melyik fog háttérbe szorulni, de már most háttérbe van konzolokkal szemben is. Nekem még mindig magas hogy egy pc-n születő játékot konzolra fejlesztenek és csak azt a részlegét támogatják, oké ott a pénz de ez mégis csak pofátlanság, én leszartam volna ha nem jön, ha tudom hogy ilyen gány munkát végeznek.

(#14754) gabipaci válasza BandiHUN (#14750) üzenetére


gabipaci
addikt

Futnak azok hidd el, most is nyolcan vannak fent kb mindenki Magyar.
Az előbb lepingeltem, 10-el jobb a pingem hollandiába... 36.
Ciry tudja kitörölni a szervereket a game trackerről, mert Ő regisztrálta.
Azért jól eldobtuk a 170-dik helyet a 8000+ ért cserébe..

Logitech hardware tester

(#14755) BandiHUN válasza F_Zolee (#14752) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja.
holland:


más az ip és a port is,ez szerintem nagyobb gond a helyezésnél...ha jobban fut itt a szerver,akkor úgyis tele lesz.Csakhát aki nem olvas itt minket,annak fogalma sem lesz,ha csak nem keresővel jár fel.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14756) gabipaci válasza BandiHUN (#14755) üzenetére


gabipaci
addikt

Mint említettem a kedvencekből ugyanúgy el lehet érni... :))

Logitech hardware tester

(#14757) lala42 válasza BandiHUN (#14755) üzenetére


lala42
őstag

Tárgytalan :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#14758) jean


jean
csendes tag

Üdv , az esti JCSR vs Team Gigabyte kupa meccset itt nézhetitek élőben .

http://www.battlefield.hu/content/2010/06/13/Battlefield.hu_TV_kiserleti_adas_8._-_Magyar_BFBC2_Kupa_JCSR_vs_Gigabyte

Bár a nagy meleg ellenére minden nap gyakoroltunk ,mégse mi vagyunk az esélyesek , a Team Gigabyte nagyon kemény dió lesz , szurkoljatok . ;)

jcsr.Jean

(#14759) gabipaci válasza jean (#14758) üzenetére


gabipaci
addikt

Két üveg sört tettem rátok, ha nem nyertek, kénytelen leszek jagert inni...
Sok sikert!!!

Logitech hardware tester

(#14760) r-chee válasza jean (#14758) üzenetére


r-chee
őstag

Én Nektek drukkolok :) . Amúgy hány órakor kezdődik pontosan?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14761) jean válasza r-chee (#14760) üzenetére


jean
csendes tag

este 8.-kor .

jcsr.Jean

(#14762) ciry válasza jean (#14758) üzenetére


ciry
őstag

Meddig tart?
Nézem majd az asszonnyal a [Rec2]-őt, szeretnék a két izgulás közt pihizni is.

Gabipaci: :C :R

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14763) gabipaci


gabipaci
addikt

Az admin programhoz a portok (csak az egyesé változott)
egyes:20013
kettes:20213
Minden más ugyanaz.

Logitech hardware tester

(#14764) bul07


bul07
nagyúr

felmentem kicsit egy normál(nem HC) szervere azt kell hogy mondjam hogy röhej az egész sebzés
M95 Sniper -el telitalálatot lőttem mellkasra (mutatta a találatot) kb olyan távolságra mintamenyire el lehet dobni egy gránátot és simán elfutott nehogy már egy .50 BMG fegyver találatára ne haljon meg főleg ilyen távolságra
soha többet nem megyek NEM HC szervere
wikiről
[link]
From left: .50 BMG, 300 Win Mag, .308 Winchester, 7.62x39mm, 5.56x45mm NATO, .22LR

5.56x45mm NATO (kép 57.4MM)-->M16 rifle
7.62x39mm(kép 56MM)-->AK-47
és a nagyágyú
.50 BMG(kép 138MM)-->Barrett M95

jól látható hogy az AK lőszeréhez képest mekkora golyót is való a M95-höz és nem hall bele bármilyen távolságról is találja el na ne már
jó tudom hogy ez egy játék, de ha már olyan fegyvereket használnak ami a valóságban is megvan akkor hasonlítson is hozzá szerintem ne csak a nevében kinézetében

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#14765) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Voltam fent az egyesen. Holland szerver nem hozott javulást ping tekintetében ahogy elnéztem.

(#14766) Mrdevil válasza F_Zolee (#14741) üzenetére


Mrdevil
addikt

"Mekkora pangás van a PH-s szervereken. Mi történt?"

Részemről Dél-Afrika VB 2010. :C :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#14767) gabipaci válasza bul07 (#14764) üzenetére


gabipaci
addikt

Én a játék készítők helyében az m95-öt magnum lőszer nélkül venném 101% sebzésnek.
SC-ben.

Logitech hardware tester

(#14768) gabipaci válasza F_Zolee (#14765) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem is kellett, nem lagolt eddig sem. Az meg nem érdekel, hogy TAB-ot lenyomva mit ír ki az egyik oszlopban.
Talán majd patch után a valós értékek jelennek majd meg, és lesz kiindulási alap.

Logitech hardware tester

(#14769) BandiHUN válasza F_Zolee (#14765) üzenetére


BandiHUN
veterán

én is voltam fent 3 mapot,és a fele a pingem,semmi lag,60-40 között ingadozott max,előtte elértem a 150-et is a régin :C
És nem volt a kedvenc effktusom sem,hogy fedezékbe megyek,de tovább halok,úgy nyomtam az rpg-t,hogy kaptam egy medik és lőszerládát,és ki-kidugtam a fejem,egy szerencsétlen sniper ha 15-ször nem lőtt eg,akkor 1x sem,korábban simán lekapott volna az első után a kintmaradó hitbox-al.
Persze a megszokás nagy úr,rendre elétracereztem,stb,az uav-ot 1 tár abakannal le szoktam szedni,most nehezebb volt belőni,mert közelebbre kell célozni,mint régen.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14770) BalaNce87 válasza bul07 (#14764) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez tényleg fos, viszont hc-ba ha lábon lőnek meghalok, és azt se tudom honnan lőttek le, gyakorlatilag 5-ből 5x úgy halok meg hogy közöm se volt semmihez, újraéledtem és már kapom is, és ugye semmilyen spot sincs így lehetetlen kiszúrni honnan lőnek, meg ugye hc-ba annyi a sniper, mint égen a csillag. Jó a HC, de kizárólag csak sebzés szempontjából, amúgy spotot se csípem önmagában mert olyan mint a wh... de 32 embernél kell, a 32-es HC-ról meg nem akarok semmit mondani, mert az már tényleg gyalázat.

Játszottam egy kicsit sun-on, mert csak 24-en voltak fent mondom ez még ok, aztán betelt, az fps-em lecsökkent 30-ra vagy néha 25, aztán beindult a tiszta zúzás, nem lehet átlátni a dolgokat, így meg is untam, mert ezt képtelenség élvezni, akkor még egy csöppet jobb lenne ha nem szaggatna szét a játék, de hát ezt se az átlagnak találták ki. Nemtudom más hogy bír így játszani, mert látom sokaknak 4850-ese van és hát azzal se sokkal jobb, mint egy 8800GT-vel, és én csak 1280-ba játszok, szóval nagyobb felbontáson csak rosszabul futhat másnak.

[ Szerkesztve ]

(#14771) Doki-HUN1978 válasza Mrdevil (#14766) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Én is nézem a VB-t,csak ha gyenge meccs várható valamelyik este akkor jövök...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14772) Źşë' válasza bul07 (#14764) üzenetére


Źşë'
addikt

én már nagyon rég nem járok sima meccsekre, csak HC, de még ott is uolyan sok az érdekes dolog, ma pl tapasztaltam h egy medik megpillantott hátulról, pont akkor fordultam hátra én is, és észrevettem h a heavy mg-je mikor elkezdett lőni akkor nem éreztem semmi sebződést, és előbb elkezdett lőni vele! azt én lőttem le :B szal ez a játék minden csak nem realisztikus :s a te általad említett .50cal simán kettészed egy embert abból a távolságból!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14773) Mrdevil válasza Doki-HUN1978 (#14771) üzenetére


Mrdevil
addikt

Persze én is általában a nevesebb meccseket nézem,de azokat akár felvételről is. :DD :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#14774) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Kritikán aluli teljesítménye volt a mai teamnek. Hihetetlen, hogy valaki nem képes 3 lépést tenni az mcom felé, hogy defusoljon. Admin is minek van ha nem csinál semmit ?
Spawn pontnál úgy kiszedtek minket, hogy azt se tudtuk mi van. És a végén beírja, hogy gg. :W

(#14775) kretenallat válasza gabipaci (#14768) üzenetére


kretenallat
senior tag

ami szamomra furcsa, hogy tabra kiir 120as pingeket, viszont a G15 bill. LCDjen realisnak mondhato 50-60 koruli pinget ir ki ugyanakkor. wtf?

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#14776) ciry válasza v!ct0y (#14774) üzenetére


ciry
őstag

Admin mit csináljon?
Kickelje aki nem defusol?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14777) Polllen válasza ciry (#14776) üzenetére


Polllen
nagyúr

Milyen maradi vagy...betyár legény létedre fel sem merült benned, hogy olyankor előkapod az ostort és ütöd vágod őket... ;) gondolom csak a sarokban ücsörögtél és iszogattál a butykosból... ;]

Amúgy ha már van shuffle néha használhatnátok... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14778) Źşë' válasza kretenallat (#14775) üzenetére


Źşë'
addikt

nincs szinkronban a host és a kliens, gondolom én, ezért változó értékűek a pingek

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14779) kretenallat válasza v!ct0y (#14774) üzenetére


kretenallat
senior tag

az nem admin volt hanem cars sztem. de teny h szar volt az elosztas, en at is alltam, miutan tobbszor hiaba kerdeztem h vki atjon-e, aztan valparaiso elso oldala utan ki is leptem, bementem kozejuk tsre es hallom h vki megkerdezi h miert, nem jo a csapatelosztas... vki ket ora lagban volt :)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#14780) bul07 válasza BalaNce87 (#14770) üzenetére


bul07
nagyúr

inkább én is hamarabb halok minthogy azon bosszankodjak hogy egy tárnyi golyó se elég egy emberbe(kicsi túlzással, háromnegyed tár tiszta találat inkább)
bázisra kell éledni ha nagyon pörög a meccs és akkor tovább élsz és lehet másfelől támadni
ha meg védő vagy és úgy ölnek a támadók akkor csapatársra kel éledni de ha nagyon erős az ellenfél nincs mit tenni , mert van ilyen
sok snaper van HC az biztos(mivel sima módba sz@rt se ér, egy találatra nincs ölés) de könnyebb is kiszedni őket vagy meg kell találni a megfelelő szervert

Źşë': én se szoktam csak most kínoztam kicsit magam két pályán de elég is volt
én ezen szoktam tolni

benne vagyok a Top 40 Players -be , bár mostanában nem sokat játszok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#14781) BalaNce87 válasza bul07 (#14780) üzenetére


BalaNce87
addikt

Amúgy szerintem közre játszik a sebzésnél a hitbox az eltünő golyók a levegőben.
Lehet alapvetően jó lenne de ezek a pingek, nah mid1 szarul van megírva a játék és már ott kezdődik a porbléma hogy kell hc is hogy épp legyen a sebzés, és nem alapból van jól megcsinálva, hc-ba meg minden apróságba belehalok, a gránátba halás a kedvencem már vagy 10 méterre elfutottam erre sebez...és legtöbbször meg is halok, az kurva idegesítő.

(#14782) bul07 válasza BalaNce87 (#14781) üzenetére


bul07
nagyúr

az a baj ezzel hogy ami neked nagy hatósugarú sebzés nekem fel se tűnik mert megszoktam
viszont az nem tudom megszokni hogy gl-el a lába elé lövök átfut a robbanáson és lő rám ezerrel
pingre nem tudok mit mondani mert nekem wifis a szolgáltatóm így alapból rossz
de azért furcsa hogy cod4-nél felmegyek angol szervere 100alat van a pingem de BC2 meg 150 felet van , csak ara tudok gondolni hogy nem a legjobb a szerver szolgáltató

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#14783) v!ct0y válasza ciry (#14776) üzenetére


v!ct0y
veterán

Spawnolok és hátulról leszednek minket. Ha ezt én csinálom ellened repültem volna az tuti.

(#14784) Źşë' válasza bul07 (#14782) üzenetére


Źşë'
addikt

túl messze vannak a szerverek, nem lehet serverhostingolni a játékot, és az a kiba EA úgy oldotta meg h csak bizonyos országokban lehessenek szerók :/ ekkora állat ötletet :W

hitboxról még annyit h sniperként fenn voltam egy szerón, és kő mögött bújtam meg, egy assault észrevett és tüzet nyitott rám, kapásból visszamentem a fedezékbe. Azt próbáltam behatárolni a gyereket. Mikor kidugtam a fejem h lekapom sniperrel, elkezdett lőni m416al, és úgy telibe kapott mint annak a rendje :s akkora egy fostaliga a hitbox, gondolom én jóval kintebb lehettem a szikla mögül nála, ezért tüzelt rám nyugodtan (tisztán látott, azaz kijjebb voltam nála mint nálam a játékban és leszedett) Én kb mm-eket mozdultam kifelé, és tényleg alig láttam, ez meg leszedett mint a szart.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14785) BandiHUN válasza bul07 (#14782) üzenetére


BandiHUN
veterán

na hát igen,néha furcsák a robbanások...Arica Harboron pl.kezemben RPG,lenézek a szikláról,lám egy 4-es squad kuksol,épp spawnoltak,1 méteres körben az összes,dörzsölöm a tenyerem... :DDD
Erre mi lett?Meghalt 2 a pöpecül közéjük lőtt raksitól,a másik 2-ért kénytelen voltam leugrani és lelőni. :W

Az elvesző golyók és a felemás sebzések az igazi gáz,a hitbox-ot még csak-csak ki tudja játszani az ember,ha megszokja,de hogy automata fegyóból folyamatos tűznél jó,ha minden 3.-4-golyó talál 3 méterről,az vicc.Ha meg pumpálom,2 golyónként,akkor 4-6 golyó öl bárhová lőve?
A másik kedvencem a fedezék,hiába futsz mögé,1 méterre jársz bent,de tovább halsz,nomeg a másik,hogy ki volt az a barom,aki kitalálta,hogy a legtöbb minden akkora legyen,hogy az ember feje kilógjon,ami meg nagyobb,arra meg felugrani nem lehet :W
Valami arany középút kellett volna,kicsit nagyobb ugrás,működő fedezék.
Ha akarják,úgyis kirobbantják az embert,de legalább a golyókat,snipert megúszná.
Nomeg a mapon van furcsaság robbanásra,bizonyos helyzetekben,tetőtérben,fedezékek mögött a fél m-re robbanó cucc se sebez,máshol meg tutira veszed,hogy megvéd,ami mögött vagy,és MÉGSEM. :C
A fal hol eltűnik az ellen háta mögött,de kutya baja,hol viszi magával,mit hogyan programoztak...vicces,amikor a sima palánkon átlövök,de a raksi szétrobbantja,érintetlenül hagyva a mögötte levő ellent...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14786) ciry válasza v!ct0y (#14783) üzenetére


ciry
őstag

Biztos, hogy nem.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14787) ciry


ciry
őstag

Néztem egy ideig a közvetitést, hát, nem volt valami minőségi :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14788) BalaNce87 válasza ciry (#14787) üzenetére


BalaNce87
addikt

Konkrétan semmi értelme :) én néztem egy 5 percet de hát elég unalmas így.

(#14789) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Valakitől falra mászott. :) Vagy csak gyakorolt a Cliffhanger-re. :D

[ Szerkesztve ]

(#14790) r-chee válasza ciry (#14787) üzenetére


r-chee
őstag

1. Talán nem 1024x768-ban és full low grafikai beállításokkal kellett volna a srácnak nyomatnia :U .
2. Talán nem a hegyen mortair távcsövével kellett volna néznie a háztetőn szteppelő medic-et, s közben azt mondania, hogy "zajlanak az események" :U :D .

Összegezve a "közvetítést": Failed.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14791) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

F@sz kivan ezzel a szar játékkal!!! Beleakadó tereptárgyakba és hogy képtelen egy 3cm-es padkán fellépni mert beleakad!!! Szét vet az ideg!! :W

(#14792) ciry válasza WhiteWalker (#14791) üzenetére


ciry
őstag

Hát ez bizony tényleg nagy probléma :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14793) lala42 válasza BandiHUN (#14750) üzenetére


lala42
őstag

1-2 megy. az-az az egyes és a kettes is

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#14794) WhiteWalker válasza ciry (#14792) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

engem bosszant pl menekülésnél,mikor futok egy helyben és kapok ez miatt egy skúlót a hátamba :(((
főleg úgy hogy ma 3-4x hasonlók miatt haltam meg :K

[ Szerkesztve ]

(#14795) gabipaci válasza WhiteWalker (#14794) üzenetére


gabipaci
addikt

Engem is fel tud b@szni. Az esetek 40%-ában ezért halok meg.

Logitech hardware tester

(#14796) Źşë' válasza WhiteWalker (#14794) üzenetére


Źşë'
addikt

hát jaja, ember próbálna elmenekülni aztán csak a bakancs csattogást hallja XD :DDD wááá tiszta röhej XD találtam egy olyan helyet a Laguna Alta-n h belemegyek a likba akkor megállás nélkül csattog a bakancs :D

43as szintű lettem, és még mennyit kell játszani h 44 legyek :Y 200.000 a köv szint lol

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14797) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Eddig szupi a füve..ő holland szerver ,pedig má annyira fel*tam magam ,hogy 20/10 es netemmel ,kb 5 szerverből 4 laggos (+a "régi" PH I. is a vége felé) nekem ,hogy még a routert is kiiktattam ,hogy hátha azért van ,de nöm ígyse-ugyse ,most meg ment fájnul :R

hkv.hu

(#14798) gabipaci válasza Target78hu (#14797) üzenetére


gabipaci
addikt

Örülök, ha bevállni látszik a dolog.
Már rég megléptem volna, ha tudom, hogy nem jár a kedvencekből való kieséssel.
Bízom benne hogy nem szívták még szénné az agyukat Holland barátaink, és nem lesznek gondok.
Délután, mikor átraktuk a szervert, kb 20 perc múlva az angliai is megjavult.
Az előbb olvastam, hogy aztán megint összehányta magát, így ha a mai (tegnapi) napot nézzük, mindenképp jó döntés volt.
Mostmár csak ezt a 8081. helyezést kell kicsinosítani, mert nekem nagyon szúrja a szaruhártyámat.

Logitech hardware tester

(#14799) bonat válasza Mrdevil (#14766) üzenetére


bonat
senior tag

lol :DDD
nahh...a Focista :D

[ Szerkesztve ]

(#14800) ciry válasza WhiteWalker (#14794) üzenetére


ciry
őstag

Nekem kb. minden századik halálom ilyen, igaz az engem is bosszant.
Sokkal nagyobb gáz az viszont számomra, hogy leszúrtam ma is úgy 3 embert, hogy közük sem volt semmihez(rendesen a nyakukba ugrottam), mégis végül ők böktek le.
Azt aki kitalálta, hogy meg kell piszkálni a kést ebben a játékban, egy életre eltíltanám a fejlesztéstől.
A jcsr tegnap mit játszott?
gabipaci: jobb lesz ez a holland szerver, úgy néz ki :C
Még ebben a hónapban be kellene kerülni az első 1000 közé :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.