Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14901) zack válasza wobe (#14900) üzenetére


zack
nagyúr

:DDD :DDD :DDD
:C :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14902) zack


zack
nagyúr

Mi a TS jelszó? :U Legutóbb még nem volt password...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14903) wobe válasza zack (#14902) üzenetére


wobe
csendes tag

Új ip: 85.236.109.28 Port: 10957

(#14904) namenyicsavo válasza zack (#14902) üzenetére


namenyicsavo
tag

Nincs a ts-hez jelszó :( :(

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#14905) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Egy kérdésem lenne: Játszik e valaki notebookon és mien videókártyával.

Közeljövőbe tervezem vásárolni Asus K52JR-SX116D CPU : Intel Core i5-430M (2,26-2,53 GHz, 2 x 256 KB + 3 MB) VGA : ATI Radeon HD5470 1024 MB. Várom a válaszokat :K :R

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#14906) Bavid válasza namenyicsavo (#14905) üzenetére


Bavid
senior tag

Igen én, mivel csak ez van:( (Toshiba Satellite Pro A300 1-NT) HD3650 van benne.

Nekem megy rendesen a gun club, csak szerintem hülyeség hogy megvan a bc2 és még elő is kell rendelni. És aki csak azt rendelné elő az nem betazhat?

[ Szerkesztve ]

(#14907) ciry


ciry
őstag

klikk--> :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14908) gergo0328


gergo0328
senior tag

H lehet rendelni beta kulcsot a Gyűjtői változatú emberkéknek? Mert én nem láttam.

:R

(#14909) Polllen


Polllen
nagyúr

Kipróbáltam én is az új szervert, sztem most érezhetőbben jobb, mint az előd volt 1-2 hete... :U

Viszont azt nem értem, hogy a támadóknak miért lehet bekempelni a védekezők tábora mögé... :F ilyen alapon engedtessék már meg a támadókat is hátba kapni...most is egy-két pro onnan lőtte a védőket, de szerencsénkre így is mi nyertünk, mert csak statra mentek a kis csicsenkók...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14910) r-chee válasza Polllen (#14909) üzenetére


r-chee
őstag

Erre csak azt tudom írni, h. a védök feladata a védekezés, a támadóké pedig a támadás.
A szabályainkon pedig nem rágódni kell, hanem be kell öket tartani.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14911) Polllen válasza r-chee (#14910) üzenetére


Polllen
nagyúr

:DDD szeretem a konstruktív hozzáállást ;] meg a ne gondolkodj, csak csináld mentalisát...remélem egyszer majd mindenki kinövi :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14912) r-chee válasza Polllen (#14911) üzenetére


r-chee
őstag

Vannak dolgok, amiken lehet gondolkodni, csak nem érdemes :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14913) Fortissimus válasza HS 2142 (#14897) üzenetére


Fortissimus
őstag

ide be sem enged a bc2-es adataimmal :F

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#14914) Syrano válasza Fortissimus (#14913) üzenetére


Syrano
tag

Nekem úgy sikerült, hogy a www.ea.com-on beléptem a BC2-s loginommal, létrehoztam egy egyedi ID-t majd az eddig BC2-höz használt e-mail címet "Verify"-oltam. Ezekután beengedett, de tényleg nincs ott semmi. Sajna kiderült, hogy a MOH Beta-hoz elő kell rendelnem magát a játékot is.

(#14915) kretenallat válasza Polllen (#14911) üzenetére


kretenallat
senior tag

ez sztem a ne nyavalyogj hanem jatssz mentalitas... de tenyleg. mindenre nem lehet es nem is szabad szabalyt felallitani, betarttatni pedig nehezkes, mert az admin sem lat mindent. ha bent kempelnek a bazisodon recon, shotgun, motion mine es lehet vadaszni, nem tartanak ki sokaig.

ja, irok pmet a gazalarcra.

[ Szerkesztve ]

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#14916) Źşë' válasza Audifan (#14877) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem is totál cod és bc keverék... sztem szeró szempontból kb uilyen lesz hisz egy az egyben EA, talán Dice is, és félek h uolyan szar lesz az egész mint a bc2, és pont ezért meg sem veszem előre, kivárom míg véleények lesznek róla.

(#14878) r-chee sztem ez még belefér az offba hisz majdnem egy az egyben BC2 lesz a MoH is, és ennyi erővel lehetne PH! szervert a te logoutodba is nyomni, szerveroldali dolgok miatt...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14917) ciry


ciry
őstag

Most az utolsó körömben egy 49-es rangúval futottam versenyt az első helyért, a vége felé totál megléptem tőle, erre a végén egy újraélesztő droid 8(!) ponttal megelőzött a csapatunkból...
Volt vagy 8-10 killje, nekem meg 30+ :U
Előző körben sem csinált mást, mint rajtunk paddolt, folyamatosan élesztett belel a halálba minket.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14918) BandiHUN


BandiHUN
veterán

[23:56:27] R4tB4G - Attackers > leglamabb squad pin nincs?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14919) Audifan válasza ciry (#14917) üzenetére


Audifan
tag

Jó körök voltak csak "kár" hogy ellenetek voltam ;] -->link

(#14920) r-chee válasza Źşë' (#14916) üzenetére


r-chee
őstag

Igazad van :B .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14921) ADAM1337 válasza ciry (#14917) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az a tibor gyerek :)
Csak 5x élesztett a halálba engem is.

(#14922) r-chee válasza ADAM1337 (#14921) üzenetére


r-chee
őstag

Én délelőtt és az előbb is találkoztam vele egyesen. Délelőtt egy squadban voltunk, most ellenség voltunk. Meg kell hagyni, szereti a rakétavetőt :U .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14923) ADAM1337 válasza r-chee (#14922) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem is mondok már rá semmit, elkezdődik a láncreakció az a gond ezzel. :DDD
Ez az új vietnam-os cucc érdekel milyen lesz, nah meg a patch is ha még az emberi időszámításunkban megjelenik, remélem ismerős jó forrása volt a 16.-a.
Már a késelés megörjít van hogy 3 embert 6 szurásból késelek van hogy rámfutnak és kaszabol az emberem és csak úgy ugrál a kill felirat..

(#14924) zack válasza r-chee (#14922) üzenetére


zack
nagyúr

Na ja...írtam is neki, hogy fejezze be. :U Mert már unalmas volt hogy 2m-ről állandóan pofánlőtt RPG-vel és CG-vel. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14925) Źşë'


Źşë'
addikt

találtam pár elég érdekes képet))

1. 2. 3.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14926) ADAM1337 válasza zack (#14924) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Lacka10 se egyszerű mondom megnézem az adatlapját.
24k killből 6k cg szerintem bannolható a ph-s serverről simán ez a mentalitás nem ide való... (Menjen quakezni az ilyen, bár oda szerintem kevés lenne...)
És nem első reakcióm server logból látszik hányszor szóltam rá meg mások is..
Vélemények ?

[ Szerkesztve ]

(#14927) Atombalu


Atombalu
senior tag

Sziasztok,

Laptopot veszek. Szerintetek ezen mennyire fut/nem fut a játék? Max. graffal esélytelen?

Processor NEW 2010 Intel® Core™ i7-720QM Quad Core Processor 1.6GHz (2.8GHz Turbo Mode, 6MB Cache)
Memory 4GB Shared Dual Channel DDR3 at 1066MHz
Hard Drive 500GB SATA Hard Drive (7200RPM)
Graphics Card ATI Mobility Radeon™ HD 5470, 1GB

Üdv.
Balazs

iPhone 5

(#14928) zack válasza ADAM1337 (#14926) üzenetére


zack
nagyúr

Én bannolnám. Borzalmasan irritál engem is. Egyébként rá gondoltam.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14929) ADAM1337 válasza Atombalu (#14927) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A vga a kérdéses csak szerintem.
Esetleg mobility-ból ha van erősebb szerintem.

(#14930) ciry válasza ADAM1337 (#14926) üzenetére


ciry
őstag

Rá kell szólni, abbahagyja.
Bannolást bizzátok ránk.
Tud ő mással játszani, ha kell.
Źşë': az 1-es tetszik a legjobban :C
Ez itt enyhén hajaz a messiásra :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14931) Joe-T


Joe-T
tag

Tegnap este volt gyakwar? Nem nagyon dicsekednek akik voltak játszani! :DDD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#14932) ciry válasza Joe-T (#14931) üzenetére


ciry
őstag

Probléma volt a 7th szerverével, ezért a kettesen rusholtunk vegyesen.
Nesze neked 8077. hely: 2570
5500 helyet javítottunk pár nap alatt :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14933) r-chee válasza ADAM1337 (#14926) üzenetére


r-chee
őstag

Majd odafigyelünk rá, ha látjuk fent szerveren. Figyelmeztetést fog kapni, ha rakétavetőzik emberekre :) . Hozzáteszem, én nem nagyon hiszek az ilyen egyének teljes gyógyulásában :D :D .

ciry: Rohamosan tépünk előre :C . Kettes szerónál is jó lenne látni ezt.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14934) 7600 GS válasza medvezsolt (#14714) üzenetére


7600 GS
addikt

Javultam azóta egy kicsit. :D Lassan, de biztosan.

(#14935) zH.


zH.
senior tag

nah ,én is elég low módon állok. :D de már kezdek belejönni. eddig nem volt sok időm gamelni.. most se lesz mert nyár van. :D

just be

(#14936) medvezsolt válasza Źşë' (#14925) üzenetére


medvezsolt
senior tag

A 2es kép se rossz:))

Pecsröl valami hir ? ..Nem ma kéne jönnie? ..vagy kitudja?:P

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14937) Doki-HUN1978 válasza ADAM1337 (#14926) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ezzel az arccal már nekem is volt alkalmam vitakozni emiatt...

Cserébe adtam neki kést... :B

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14938) LifeSpirit válasza Źşë' (#14925) üzenetére


LifeSpirit
tag

hát igen a rejtett tartalmak :P

(#14939) LifeSpirit válasza r-chee (#14933) üzenetére


LifeSpirit
tag

Már nagyon sokan szóltak rá, igaz nem adminok. De azért se hagyta volna abba .
Én se hiszek a gyógyulásában :DDD

(#14940) ciry válasza LifeSpirit (#14939) üzenetére


ciry
őstag

Ne toljatok be, ha nem hagyja abba mikor rászólunk, akkor úgy fog járni, mint a béka [link]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14941) Doki-HUN1978 válasza ciry (#14940) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

De kegyetlen vagy Ciry! :DDD :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14942) F_Zolee válasza ciry (#14940) üzenetére


F_Zolee
veterán

Uhh..ez aztán a hardkór mód. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14943) jokeman válasza F_Zolee (#14942) üzenetére


jokeman
aktív tag

Új nicket indítottam, nem lámázni :D : joke(HUN)
Van valaki aki esetleg Nagykanizsáról játszik itt köztünk rajtam kívül?
Jó lenne egy LAN -partit valamikor összehozni a nyáron, nem terveztek ilyent? :U

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#14944) Źşë' válasza ciry (#14940) üzenetére


Źşë'
addikt

elvetemült lények élnek ezen a bolygón :DDD
multkor Nat Geo Wild-en láttam h egy orangután beleszeretett egy kutyába )) és mindenhova vele ment el, kitudja lehet h "szobára" is :))

na rem pecs ma, már ha kijön akkor bizonyít. Meg le kell tesztelni az új mouzt :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14945) r-chee válasza jokeman (#14943) üzenetére


r-chee
őstag

Én a közelben lakom (Letenye). Ha hírt kapsz valami nagyobb (20+ fő) összezördülés tervezéséről, írj pü-t, lehet, hogy érdekelni fog ;) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14946) Jazzy


Jazzy
tag

Módosult a patch changelog, nagyon remélem hogy nem csak ezek változnak majd!! Elég gagyi megoldás a hitbox megnyújtása mozgás közben... :((( Azt sem értem miért kellett lelassítani a tracert, ha lesz elterelő a heliben, ezzel tényleg azt fogják elérni, hogy ne lehessen helit kilőni ...

Gameplay - Tracer dart gun speed has been changed from 300 m/s to 200 m/s
Gameplay - The brightness of the pilot view in the Russian helicopter has been reduced
Gameplay - Hit box for moving targets expands based on the speed of the targets movement

Client - Support for Map Packs so PC gets future VIP maps at the same time as consoles
Client - Removed K/D ratio and Skill Level filters in the leaderboards

[link]

Ja, ezek szerint ma még biztosan nem lesz patch... :W :W :W

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#14947) F_Zolee válasza Jazzy (#14946) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na de a teljesítményromlásról sehol sincs még szó... Magyarán szarabbul fut.

(#14948) Doki-HUN1978 válasza Jazzy (#14946) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A tracer-el eddig sem találtam el a helit -vagyis 10-ből kb. 3x- ezután meg még ígysem fogom...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14949) F_Zolee válasza Doki-HUN1978 (#14948) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mióta 300-on volt szinte biztosan el lehetett találni a helit, legalább is nekem sűrűn sikerült csak az más, hogy így már inkább tuti kiugrálnak a gépből. A patch előtt volt szinte lehetetlen volt eltalálni, mert túl lassan ment. Most meg túl gyors. De a köv.patch után meg majd csak közelről lehet megjelölni az már tuti.

(#14950) ADAM1337 válasza F_Zolee (#14949) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát azért a 200m/s se lassú szerintem, minden esetre figyelni kell jobban.
Nekem is 10ből kb 6x sikerül eltalálnom most romlani fog ez, de nem értem miért kell ennyire szopatni a népet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.