Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79551) Prosector válasza mackosajt (#79550) üzenetére


Prosector
addikt

Allok elebe :D

(#79552) =HG=


=HG=
addikt

Ne szemeteljétek tele a topikot égetnivaló Iramosok, mert jön a takarító csapat! :K

(#79553) spanglee001 válasza Prosector (#79546) üzenetére


spanglee001
addikt

ez az avatar nőstény :Y minden nap van valami új :D

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#79554) Prosector válasza spanglee001 (#79553) üzenetére


Prosector
addikt

Alyx Vence akarna lenni, kicsit finomitani kene rajta, hogy felismerheto legyen, de nem tudom az arckepgyarosok mennyire lennenek vevok ra...

(#79555) g1-killer válasza mackosajt (#79550) üzenetére


g1-killer
tag

Lekéselni a medvéd nagyobb kihívás de megéri, mert nem ropog utána a sörét vacsoránál :D

// Bl: Folczy 3770k @4,2 // 16GB // EVGA GTX 1080Ti // ASUS Sabertooth Z77

(#79556) mackosajt válasza g1-killer (#79555) üzenetére


mackosajt
addikt

Állok elébe. Csak nehogy counter knife legyen belőle. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#79557) kisza25 válasza Prosector (#79554) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hát ez max Alyx Vence bátyja:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#79558) eugabesz válasza Bjørgersson (#79544) üzenetére


eugabesz
őstag

Biztos,hogy te sem szeretnéd,ha itt folyna a napi vita,szerverről,egyebekről,azért lett annak idején ez beírva.
Mondjuk azért az már legyen a saját döntésünk,kivel akarunk esetleg megbeszélni dolgokat...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#79559) g1-killer válasza mackosajt (#79556) üzenetére


g1-killer
tag

Tegnap sokszor vége lett annak a zenének :D

// Bl: Folczy 3770k @4,2 // 16GB // EVGA GTX 1080Ti // ASUS Sabertooth Z77

(#79560) Bjørgersson válasza Prosector (#79554) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem simán kivehető, hogy csajról van szó. Módosíttatni pedig csak a csereidő leteltével tudsz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#79561) Prosector válasza kisza25 (#79557) üzenetére


Prosector
addikt

Tudom, de nem igazan merek szolni, mert amikor csinaltattam es nem tetszett 2 verzio, mar majdnem elkuldtek a 'csába, azzal a felkialtassal,h : "nekem semmi nem jo!" :D

Legalabb en tudom, h ki... :DDD

Kovy: ha maradna ez a kep, csak picit valtoztatni szeretnek rajta, h felismerhetobb legyen, akkor is ki kell varni a 3 evet?

Sztem azert le lehet vagni, h csaj, bar az elejen nem ezt irtam ,tudom.

[ Szerkesztve ]

(#79562) kisza25 válasza Prosector (#79561) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igazából kicsit pirosítani kellene az arcán és a száján és szerintem jó lenne:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#79563) mackosajt válasza g1-killer (#79559) üzenetére


mackosajt
addikt

Mi a játékos neved?

Mert nem ugrik be.
Vagy f-el kezdődik és y a vége?

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#79564) g1-killer válasza mackosajt (#79563) üzenetére


g1-killer
tag

Ahogy mondod :D

// Bl: Folczy 3770k @4,2 // 16GB // EVGA GTX 1080Ti // ASUS Sabertooth Z77

(#79565) Prosector válasza kisza25 (#79562) üzenetére


Prosector
addikt

Igen, mar az is dobna rajta.

Más:

Amugy hadd irjam le a velemenyem a jatek kapcsan az iramrol(nem vedem oket, magunkat, nincs ra szukseg, ez csak szemelyes elmeny/tapasztalat).

Akkor is ezt irnam, ha nem lennek iramos.

Kisebb megszakitasokkal, kb. 1,5 eve tolom veluk a jatekot(szinte mindig vagyok ts-en is), de soha nem ert semmilyen komoly atrocitas, nem volt bunkozas, ilyesmi(a jatek heveben persze elofordul par atgondolatlan szo/mondat(tolem plane), de hol nem...senki nem szivja mellre).

Ugy gondolom, h eleg tolerans, osszetarto kozosseg, nem 13 evesek gyulekezete, joparan csalados emberek, sokan kozuluk ismerik egymast szemelyesen is.

Fenyezes off.

Persze az is lehet, h a regi, jo mondas miatt("Similis simili gaudet."-hasonlo a hasonlonak orul) kerdeztek meg, h akarok-e tag lenni es en is kocsog vagyok.

Ismet hangsulyoznam, nem seggnyalasbol irtam, csak privat velemenynyilvanitas volt.

[ Szerkesztve ]

(#79566) Árpi001 válasza mackosajt (#79548) üzenetére


Árpi001
senior tag

Figyelemmel kísértem a fórumot.
Mikor segítséget kértem már megvolt Prosector által linkelt cfg.
Azzal nem voltam tisztába hogy pontosan mit tartalmaz,illetve hová kell pontosan másolni.Ezért kérdeztem még,illetve linkeltem a képet hogy elbasztam e...
És mikor bemásoltam,kb semmi sem történt,maradt az fps szám,amit egyébként szeretek ha folyamatosan fut,ezért is kérdeztem ezzel kapcsoltban.A : perfoverlay.drawfps 1 parancs az egyetlen amit tudtam,és amiről tudtam mire jó.Ezt sem magamtól,innen egy kollégától.
A bf4 setting editor-ról fingom sem volt hogy mire jó,angol nagyon nem megy,ezért vannak főleg gondjaim a géppel,és játékkal.Ezért nem is nagyon mertem baszkurálni,nehogy elcsesszek valamit.

VAN der BOSS nak köszönöm hogy ott sikerült.Ha nem mondja eszembe se jut.:)

A kiterjesztést nem tudom hogyan tudom átvariálni hogy ne Word legyen,gondolom töltsem le még egyszer.
Nekem csak a Word nyitotta meg,így tudtam beleírni az fps parancsot.

'Kérjük el a címét, menjünk házhoz, helyszínen csináljuk meg?'
Budapest 17-ker ha gondolod.
Vendégem leszel egy sörre! :)

Prosector:
igazad van,de gondoltam Ti már megcsináltátok,így én ,pár éves késéssel megpróbálom, :) ezért kérdeztem tőletek.A cfg lényegét tudtam,de gépészkedni vele nem.Amúgy igazad van.És köszi még egyszer!

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#79567) mackosajt válasza Árpi001 (#79566) üzenetére


mackosajt
addikt

Laknak arra ismerőseim, szóval lehet bevaltom egyszer a sört.

Viccet félre téve, ha van mikid és fulesed, vagy csak akar hangszóró, iram ts-en sokszor szoktunk segíteni is másoknak.

Játék:
17.45-ig elfoglalt vagyok, sőt, utána meg vagy 30 perc, mire haza vergodok. Utána kinyirok mindenkit bf4-ben (hehe, mire nem jó a nuke parancs)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#79568) Prosector válasza Árpi001 (#79566) üzenetére


Prosector
addikt

Nincs mit!

Amikor modositod a .cfg-t, arra figyelj, h menteskor ne valtozzon meg a file kiterjesztese(ertsd: a ".cfg" utotag).

Ennyi az egesz.

(#79569) gyiku válasza Prosector (#79546) üzenetére


gyiku
nagyúr

Ez csaj?

hüllő

(#79570) Prosector válasza gyiku (#79569) üzenetére


Prosector
addikt

Igen. Nem vagy egyedul, Kiszának sem ment át, tenyleg finomitani kene rajta...

De nem en vagyok :D

Szerk:abbol lehet rajonni, h csaj, h ki van szedve a szemoldoke(bár manapság...) :D

[ Szerkesztve ]

(#79571) #35434496 válasza gyiku (#79569) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ráadásul pro késelő! :D

(#79572) Prosector válasza #35434496 (#79571) üzenetére


Prosector
addikt

Alyx-nek altalaban csak pisztolya van, a gravity gun-t is szinte azonnal visszaadja Gordon-nak, amikor hozzakerul :D

(#79573) gyiku válasza Prosector (#79572) üzenetére


gyiku
nagyúr

Who the fuck is Alice Alyx?

hüllő

(#79574) Prosector válasza gyiku (#79573) üzenetére


Prosector
addikt

[link]

Jo lenne,ha ugy nezne ki, mint a kepen :)

[ Szerkesztve ]

(#79575) daveoff


daveoff
veterán

Sziasztok!

Milyen cfg-t kell mire átnevezni, és hova kell bemásolni, és mit is kell beleírni?

:DDD ;]

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#79576) #35434496 válasza daveoff (#79575) üzenetére


#35434496
törölt tag

Visszamennyé! :DDD

(#79577) =HG= válasza Prosector (#79574) üzenetére


=HG=
addikt

Piszkosul nem hasonlít...Inkább olyan Nemecsek Ernős.... :D (Tudom, szar poén bocccs... )

(#79578) gali777 válasza =HG= (#79577) üzenetére


gali777
őstag

Meddig fogtok ezen lovagolni?

(#79579) #35434496 válasza =HG= (#79577) üzenetére


#35434496
törölt tag

Szerintem olyan mint a lolka bolka de hüllő jobban tudja. :D

(#79580) Prosector


Prosector
addikt

Eskuszom, feltorom a PH szervert es kitorlom Alyx-et a g...cibe :DDD

Dave: nem mondom meg, keress ra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#79581) CptAdamica válasza Prosector (#79565) üzenetére


CptAdamica
veterán

Lehet azért ilyen jó a körkép róluk, mert mindig velük voltál. Ha ellenük vagy és lelövöd őket, akkor általában egy büdös nagy csaló vagy, akit a szakértő klán megfigyel spectator módba és egybehangzó döntés alapján mocskolnak. ;]

Megyen!

(#79582) g1-killer válasza CptAdamica (#79581) üzenetére


g1-killer
tag

1. Nagyon sokszor mindenki ellene van.
2. Iramon nincs specta.
3. Mindenki tudja, hogy egy nagy csaló azzal a saigával.

// Bl: Folczy 3770k @4,2 // 16GB // EVGA GTX 1080Ti // ASUS Sabertooth Z77

(#79583) gyiku


gyiku
nagyúr

Kell a gyokerbe egy [IRAM]Alyx.cfg.doc :K

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#79584) Prosector válasza CptAdamica (#79581) üzenetére


Prosector
addikt

Sokszor voltam ellenuk regebben is es most is.

Az elfogultsag/reszrehajlas gyanujat megelozendo azert irtem ezt, hogy:"Akkor is ezt irnam, ha nem lennek iramos."

Ok nelkul ritkan van retorzio, persze tevedhetnek az adminok is.

Volt mar olyan, hogy en vedtem meg vkit, mert felmerult a cheat gyanuja, de en mondtam, h tenyleg ilyen jol jatszik es elfogadtak az adminok.

"Ha ellenük vagy és lelövöd őket, akkor általában egy büdös nagy csaló vagy" - erre irtam azt,h "nem 13 evesek tarsasaga" -akik, ha lelovod oket saigaval 30 meterrol, akkor mar biztos csalsz.

De, persze tiszteletben tartom a velemenyed, te igy latod es pont :R

gyiku: AlyxVence.cfg.doc.txt kell :DDD

[ Szerkesztve ]

(#79585) bucketb0b válasza gali777 (#79578) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hát a minőséget elnézve elég sokáig :DDD

(#79581) san01: a legfontosabbat ki kell emelni. Ha lelövöd őket, sokszor. Ott nincs apelláta. Megy a ban. Már ha egyáltalán felenged a kd kicker, me amúgy alapból csaló vagy 1,5 felett :DDD

[ Szerkesztve ]

(#79586) CptAdamica válasza Prosector (#79584) üzenetére


CptAdamica
veterán

Az rendben van, hogy hibáznak, de ha beismerni nem tudják az már nagyobb gáz. Helyette inkább minden iram-os habzó szájjal támad, hogy védjék a nem létező igazukat, elég szégyen. Ez az én tapasztalatom velük. :)

(#79585) bucketb0b Mostanában, már 1,5 k/d felett kick jár? :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#79587) bucketb0b válasza CptAdamica (#79586) üzenetére


bucketb0b
őstag

Mit tudom én már kinézem belőlük ;] de amúgy sosem süllyedtem olyan mélységekbe, hogy ott játszhassak a kd kicker miatt :DDD mondjuk amíg nem volt addig meg ment a csaló kick szóval mindegy is.
De amúgy te se itt tobzódj habzó szájjal hanem mennyé a fórumra.

[ Szerkesztve ]

(#79588) mackosajt válasza bucketb0b (#79585) üzenetére


mackosajt
addikt

Ezen jót mosolyogtam.

Magyar szerverek közül majdnem nálunk a leglazabb a szűrés.
Máshol sokkal szigorúbb a kd szűrő. Van ahol Sanghajban a tornyot is tilos borítani.
Igaz, ők nem írnak ide, mert abból nagyobb szoparbaj lenne.

Aki szid minket, kérdezze nyugodtan a barátait, akik jókat játszanak nálunk.

Mivel ez a lista nem két névből állna, így azt hiszem, a továbbiakban az alaptalan vadaskodasnak nincs helye.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#79589) bucketb0b válasza mackosajt (#79588) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nem értelek titeket, de komolyan..
ne az legyen már a szint, hogy "másnál szarabb a helyzet" :U de komolyan.. ez cél? :C
attól, mert másnál szarabb nem azt jelenti, hogy nálatok jó. Jobb tőlük, semmi több. Az admin munka pedig vicc ha tud játszani az ember ennyi. Még a 3ban volt egy jó eset mikor csalót akartunk kidobatni a szerverről, de nem tudtuk, mert az adminok oldalán volt a srác és el volt azzal intézve, hogy "szerintünk nem csal" mikor lmg-vel dobálta a fejeseket :C

(#79590) Prosector válasza mackosajt (#79588) üzenetére


Prosector
addikt

Nekem az eleg bizonyitek, h kis tulzassal allandoan tele van a szerver(emberi idopontokban), szinte mindig varni kell, h bejuss.

Rengeteg a visszajaro player(koztuk sok kulfoldi is).

Ezekbol kiindulva azert nem csinaljak olyan szarul a sracok(tudom-tudom: regota letezo, jol bejaratott szerver).

Innet is van par kollega, akik feljonnek nem is ritkan(pl. kisza,gyiku), nem hallottam meg toluk, komolybol fikazast, de persze ez nem jelent semmit, biztos mashol nem tudnanak jatszani, ha akarnanak sem.

[ Szerkesztve ]

(#79591) Prosector válasza Prosector (#79590) üzenetére


Prosector
addikt

Ezt nem tudom miert neked irtam... :F

(#79592) zzola válasza Prosector (#79590) üzenetére


zzola
félisten

Nekem csak a balance-cal van/volt a gondom, hogy a tankból is képes kivenni, hogy áterőltessen a másik oldalra... :DDD

(#79593) Prosector válasza zzola (#79592) üzenetére


Prosector
addikt

Nem tudom mi alapjan valogat a balancer, egy admin biztos jobban tudja.

Talan a jobb jatekosok kozul valogat, vagy az utoljara belepettet teszi at...passz...

...fuggetlenul attol, h az adott player hol van.

[ Szerkesztve ]

(#79594) zzola válasza Prosector (#79593) üzenetére


zzola
félisten

Lehet még ő sem tudja! Nem vagyok jó játékos, szóval biztosan nem azért helyez át... :R

(#79595) gali777 válasza mackosajt (#79588) üzenetére


gali777
őstag

1.5-től is szigorúbb? Akkor ott ki játszik? Senki, csak az adminok? Ők is csak ha kivételnek teszik magukat :D

Ez az 1.5-ös is egy vicc amúgy :D

(#79596) Prosector válasza gali777 (#79595) üzenetére


Prosector
addikt

Kerdezd kiszát, gyikut, spanglit is. Ok "lesullyedtek a mi szintunkre" :D

(#79597) odorgg válasza Prosector (#79590) üzenetére


odorgg
addikt

Kisza, Gyiku?

;]

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#79598) mackosajt válasza gali777 (#79595) üzenetére


mackosajt
addikt

Jó reggelt! Nálunk statban lévő 3-as kd a határ. Legalább lennél tájékozott a témában, ha már te hozod fel.

Szóval ilyen magas szintű tudással, amivel ezt előhoztad, le is zárhatjuk a dolgot. ;)

odorgg, tudjuk, te is feljársz néha. ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#79599) gali777 válasza mackosajt (#79598) üzenetére


gali777
őstag

Jó reggelt, nem én hoztam fel. 1.5-ösnek mondták, akkor nem javítottad ki, ezért mertem gondolni, hogy 1.5.... Szóval le lehet szállni a magas lóról :)

(#79600) Prosector válasza odorgg (#79597) üzenetére


Prosector
addikt

Arulok lettek? :DDD

De, ha te is feljarsz, akkor nem is, vagy akkor te is? :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.