Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79951) bucketb0b válasza @rglaaf (#79949) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hát nem tudom, a patch előtt jobb volt a splash damage, de lehet csak bemesélem magamnak.. bár a hangok a fejemben azt mondják igazam van.

(#79950) prokxy: A 2ben még a black hawknak is volt tekintélye.. mert nem fogyatékosok mentek vele, ha valaki vezette alap volt, hogy azt vártad, hogy vezeti te meg tudsz lőni.. ma mi megy? c4 venom, fel a tetőre vele, egyedül kell gunnerkedni meg vezetni felváltva ha akarsz valamit csinálni, ha beülsz gunnerként valahova már rettegsz mikor kell nyomkodni az átülés gombot, mert a baromja csak elmegy 15 métert vele és kiugrik.. tegnap előtt is az idióta hülyegyerekje lvl134, de retard.. zászló fölött lebeg venommal, mert kurvára fontos, hogy azzal húzzuk a zászlót miközben jön felénk egy bespotolt lav, szétspamelem az agyát, hogy jön meg minden.. nem ő kitartóan lebeg, le is lőtte őket a csávó towval, az ilyen amúgy mit érez? :F

[ Szerkesztve ]

(#79952) Chrys_ válasza ciry (#79935) üzenetére


Chrys_
addikt

Meg tudom erősíteni, hogy ha megy a kör rendesen, akkor nyitott box esetén is megvan a Phantom Bow unlock.

(#79953) @rglaaf válasza prokxy (#79950) üzenetére


@rglaaf
veterán

Na igen nem kell sokat időzni a sűrűjében még ugy is hogy van gunner aki javit. mert a romok között olyan spam van hogy nincs esély főleg ha még a jet is meg szór nem beszélve a rakétás ifaáról, mostmár csak az kéne kitapaszatalni hogy IR smoke vagy smokescreen

PSN:BiZzare_0 ️

(#79954) afrojack1 válasza @rglaaf (#79953) üzenetére


afrojack1
senior tag

Ha be vagy spottolva akkor lát füstön keresztül?

SC: Herczku_Death

(#79955) kisza25 válasza @rglaaf (#79953) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

smokescreen az nem jó semmire, ha nem változtattak rajta, nem zavarja azt, hogy mérnek, csak taktikai szerepe van, viszont gyorsan betöltődik, az IR smoke az jó lenne, ha úgy lenne mint bf3-ban, de nem úgy van, mert fél nap mire újra tölt

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#79956) afrojack1 válasza kisza25 (#79955) üzenetére


afrojack1
senior tag

Akkor, csak marad az AP..
Milyen optikát használtok? (Zoom, thermal..)

SC: Herczku_Death

(#79957) kisza25 válasza afrojack1 (#79956) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a sötét pálya óta rászoktam az éjjellátóra:P előtte mindig zoomot használtam

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#79958) afrojack1 válasza kisza25 (#79957) üzenetére


afrojack1
senior tag

Én is rászoktam, csak nem nagyon megy a célzás :D sabottal még úgy, ahogy de az AP.. :U

SC: Herczku_Death

(#79959) Rambovits válasza daveoff (#79915) üzenetére


Rambovits
senior tag

H_Team =Hungary Team= III Only Hardcore III max.ping:100 ms

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#79960) csa33ee válasza Rambovits (#79959) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Only HC??Ez köll a magyarnak! Már csak vissza kéne raknom a játékot pár hónap kihagyás után és durr bele.Azér beteszem a favoritok közé.

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#79961) Gyula84 válasza @rglaaf (#79949) üzenetére


Gyula84
veterán

valami asperia_izé vagy aspirine valami ilyesmi már láttam többször ilyen nevű emberkéket :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#79962) bucketb0b válasza Gyula84 (#79961) üzenetére


bucketb0b
őstag

Aspirine :DDD mi van Gyuluska má megint begyógyszerezve gépezel?

(#79963) Gyula84 válasza bucketb0b (#79962) üzenetére


Gyula84
veterán

begépezve gyógyszerezek :K valami ilyesmi volt a neve :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#79964) tom_tol válasza Gyula84 (#79906) üzenetére


tom_tol
addikt

Nem tudtam, hogy ki volt admin. Legközelebb az lesz az első, hogy megérdeklődőm, kit nem lehet bántani :K
Nem baj, bánatomban vettem egy másik monitort.

kovy29 nem értelek, csak segíteni akart nekem, elkerülendő a hasonló eseteket

[ Szerkesztve ]

(#79965) #16729600


#16729600
törölt tag

Uppsz. Egy ideje nem voltam a topikban, nem játszottam és milyen kánaán fogad.Új pálya. Új peccs.Tiszta előkarácsony van itt vagy mi a szösz. :D Kovy-t végre sikerült szívós munkával megfúrnom a topikgazdai tisztségből, remélem innentől mihamarabb le kell majd adnia a 'ph-s szolgálati verdát és a tiszteletdíj se jár majd innentől neki ( vége a dőzsölésnek ) :Y :C

(#79966) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Srácok,most a dog tag szerzésnél ha nincs meg valamelyik dogtag és lekéselsz valakit akkor tudod használni utána vagy csak mutassa hogy kitől vetted el?

Mert ha igen,akkor akinek megvan a 93R dog tag attól megköszönném a dogtaget. (614 killem van de nem adta meg) :W :W
Meg a PLAYER APPRECIATION is hiányzik a kollekcióból. :) [link]

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#79967) gali777 válasza }{3@Đ$}{0ot (#79966) üzenetére


gali777
őstag

mutassa... nemá....

(#79968) afrojack1 válasza gali777 (#79967) üzenetére


afrojack1
senior tag

Kérjük adója egy százalékával támogassa a helyesírási mániában szenvedő galikát... ja....hogy még ez se segít rajta..

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#79969) bucketb0b válasza afrojack1 (#79968) üzenetére


bucketb0b
őstag

Az egyik a lustaság jelenléte a másik a nyelvtani készségek hiánya. A különbség remélem érzékelhető. :((

(#79970) Bjørgersson válasza tom_tol (#79964) üzenetére


Bjørgersson
félisten

eugabesz? segíteni? :o

szunya1 a kocsi nálam marad! :D

Gali te meg be lettél oltva. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#79971) gali777 válasza afrojack1 (#79968) üzenetére


gali777
őstag

Elég szomorú, hogy ez manapság mániának számít :(

(#79970) kovy29: Be. :D

(#79972) daveoff: Most már örökre eszembe véstem :D

[ Szerkesztve ]

(#79972) daveoff válasza gali777 (#79971) üzenetére


daveoff
veterán

Legalább most már használod a mondat eleji nagy betűt... ;] :DD

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#79973) bucketb0b válasza Bjørgersson (#79970) üzenetére


bucketb0b
őstag

Gyorsan szerezd vissza a topik gazda jogot és távolítsd el kérlek a kötekedőket, én teljes mértékben támogatlak.
Nevezzük ki pohárt alvezérnek (vagy poharat?! hm :F :DDD)
tejhatalmat kovynak! Aztán pedig legyen tánc.

mielőtt valaki komolyan venné.. telj*

(#79974) afrojack1 válasza gali777 (#79971) üzenetére


afrojack1
senior tag

De most nem bírtad volna ki szó nélkül?.. :)

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#79975) gali777 válasza afrojack1 (#79974) üzenetére


gali777
őstag

Nem. :)

(#79976) boogie84 válasza Rambovits (#79959) üzenetére


boogie84
veterán

Ezeknél nem lehet bázisról kilőni, és belőni sem. :D Csak nekik.
Nem normálisak.

Más:
BATTLEFIELD 4 - COMMUNITY OPERATIONS
YOU NEED TO DOWNLOAD AND INSTALL THIS EXPANSION.

Elvileg meg van az összes dlc, ezt pedig még nem látom... Mi a teendő ilyenkor?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#79977) afrojack1 válasza boogie84 (#79976) üzenetére


afrojack1
senior tag

[link] :)

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#79978) pendre54 válasza bucketb0b (#79973) üzenetére


pendre54
addikt

"tejhatalmat kovynak! " Na jó, de milyet? Zsacskósat(létezik még?), dobozosát, poharasat, 1,5%-ost, 2,8 %-ost, tartós, vagy friss fogyasztásút? ;]

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#79979) afrojack1 válasza pendre54 (#79978) üzenetére


afrojack1
senior tag

De be ne b.sszon.. én nem kísérgetem. :DDD

SC: Herczku_Death

(#79980) bucketb0b válasza pendre54 (#79978) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nem tudom mijet szeret.

[ Szerkesztve ]

(#79981) Bjørgersson válasza pendre54 (#79978) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csakis házi, azt a bolti löttyöt nem iszom meg. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#79982) pohár válasza pendre54 (#79978) üzenetére


pohár
félisten

bikatejet ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#79983) bucketb0b válasza Bjørgersson (#79981) üzenetére


bucketb0b
őstag

Saját magadnak facsarod? ;]

(#79984) pendre54 válasza pohár (#79982) üzenetére


pendre54
addikt

Esetleg bivalytejet? Volt szerencsém negyvenegynehány évvel ezelőtt több száz litert elszürcsölni. Ebben a leírásban is szerepel, többek között - GYIKU, FIGYELEM!!- a gyíkhús társaságában is. :D [link]

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#79985) }{3@Đ$}{0ot válasza gali777 (#79967) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

tugyuk mágá hibbátlan ebe a világba misztör tökkéletes......... :F

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#79986) kriszpontaz válasza }{3@Đ$}{0ot (#79985) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én is gali777 mellett állok. ;]

(#79987) }{3@Đ$}{0ot válasza kriszpontaz (#79986) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Csak nem randiztok? ;] ;]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#79988) kriszpontaz válasza }{3@Đ$}{0ot (#79987) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Mutassa meg a fényképet kend ;].

(#79989) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Sziasztok, csináltam egy totál game reinstallt, és ezt dobja:

Mi lehet az oka?
:R

(#79990) senzaj


senzaj
senior tag

Hali!
Újra visszatértem, több idővel és új vga-val. (R9 290)
Érdeklődnék, hogy érdemes-e Mantle-ra kapcsolni?
:R
Aki gondolja, jelizzen battlelogon: Nemes1sHUN

[ Szerkesztve ]

(#79991) bucketb0b válasza ScomComputer (#79989) üzenetére


bucketb0b
őstag

Most bezzeg egy szakértő sincs itt :DDD

(#79992) Árpi001: messze még ápr1. ilyen viccet ne írj be :DDD

[ Szerkesztve ]

(#79992) Árpi001


Árpi001
senior tag

A C4-en biztosan variáltak.Sokkal lassabban lehet újratöltekezni csomagból,mint a patch elött.Tankosoknak nyilván jó hír.Szarfaszú gyalogosok,magányos játékosok hadd szópjanak. :((

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#79993) gali777 válasza Árpi001 (#79992) üzenetére


gali777
őstag

Ültél már tankban úgy amúgy?

(#79994) Olympos


Olympos
aktív tag

Sziasztok!

Az új térképen ezt a konténert hogy kell kinyitni?
"E" betűre nem nyílik, gondol vmi Phantom projekthez hasonló dolog lehet.

(#79995) Árpi001 válasza gali777 (#79993) üzenetére


Árpi001
senior tag

Ha cseszegetni szeretnél,vagy megmagyarázni hogy a c4 milyen szutyok dolog, nem fog menni.
Egyébként igen.És képzeld szeretem is.Főleg ha van kivel összedolgozni!
Csak hány tank van mondjuk a Goulmudon csapatonként?4?5?
És hány játékos van,egy 32 szeron?64-esről ne is beszéljünk.
Engem is kikaptak már párszor c4-el a tankból,de ez így van rendjén.
Ha gyalog vagy,és nincsen csapatmunka ,akkor cseszheted az rpg-t.Ha jó helyen is vagy ,2-3 találat után eloldalog,akkor még szerencsés vagy,ha nem akkor annyi volt.Ergo jön a tank,csapatmunka 0 akkor vagy kinyíratod magad(és közben reméled hogy valamelyik csapatársad segíteni fog,nem csak kempel),vagy megbújsz Te is.
Nah erre volt jó a C4. Ami megjegyzem sokkal realisztikusabb mint az Active Protection a tankban.Megnyomsz egy gombot és pár másodpercig valami erőtérnek kinéző valami védi a gépet.Mindegy ,játék belefér.
Mivel nincs ebben a játékban valami compact fegyó,ami légi,és földi járműre is jó lenne,ne adj Isten esetleg hatásos is.Így jó volt a c4,akár öngyilkosba is.
Golmundon a,vasút alatti zászlónál mivel próbálkoznál inkább ha gyalog lennél és ott lenne egy tank?
Rpg,amivel egy lövés után kiszúrnának,és széttépnének mint Lajcsi az elműs számlát,vagy okosba C4?
Ui:ez csak a véleményem,vitát generálni,vagy megsérteni nem szeretnék senkit.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#79996) gali777 válasza Árpi001 (#79995) üzenetére


gali777
őstag

Mindenképp rpg-vel próbálnám, engien kívül nem látom más kasztnak sok értelmét cq-n. Amúgy arra akartam rávilágítani, hogy van elég baja épp a tankosnak, mérik, lövik 100 helyről, hadd ne sajnáljuk már, hogy nem lehet olyan könnyen meg c4-ezni, mint eddig.

[ Szerkesztve ]

(#79997) @rglaaf válasza Árpi001 (#79995) üzenetére


@rglaaf
veterán

Kicsit ugy érzem forditva gondokozol ha megányos vagy akkor kell jármüvezni mert lonewolf modban kb ezzel tudsz érvényesülni, segiteni a csapatot behuzni 1-2 pontot stb, nem hurka c4-el és várni hátha valaki nem figyel és felrobbanthatod, a csapat munkát meg nem a patch-en kell számonkérni szerintem
Keress egy jo szervert és ha ott van teamwork akkor oda kell visszajárni mert tudod mire számithatsz

PSN:BiZzare_0 ️

(#79998) Árpi001 válasza gali777 (#79996) üzenetére


Árpi001
senior tag

Tiszteletben tartom a véleményedet.Én inkább c4-el mennék ilyen szituban.Ez a 'nehogy már sajnáljuk'dologhoz azért hozzáteném:kicsit egyoldalúan látod.A gyalognak nincsen ilyen gondja?Őt bárki elintèzi,kempelő sniper fèlpályáról,vagy akár egy száguldó dzsip.Vagy olyan könnyű c4-el kiszedni a tankot szerinted?Hány gyalogot ütöttél el,löttél le akik ki akartak szedni c4-el?Ugye nem keveset?-Föleg ha van egy jó gunnárod is :)Mikor jobb a statod mondjuk a Golmundon?Ha tankban tolod végig,vagy gyalogként?Nem csak az 'művészet 'hogy egész kör alatt életben maradj a tankban,és kinyírj minden enemyt,hanem az ilyen pro tankosok kiíktatása is.Egyedül,jármű nélkül elég esélytelen ha nem használ az ember c4-et.Azal sem épp sétagalopp!:)Az mennyire reális hogy annyi idő alatt veszel ki a csomagból 3 c4-t mint mondjuk amennyi idő alatt újra töltőd a Daot Lockeren mondjuk?Vagy lehet hogy lassabban,nem mértem le.Gyalognak rontottak az esélyein ezzel megint.Mindegy.Ettől még jó játék marad.Másképp látjuk ezeket,ami nem baj,csak gondoljunk bele a másik szituba is.Mintha a Jet-nek sokkal feljebb vennék a sebzését.Az mekkora elégedetlenséget szülne járműves körökben?pedig az még reális is lenne.Nah nem mintha én örülnék neki...Szeretek tankozni,pàr nem vagyok vele éppen pro.Csak azért látom a másik szemszögből is,mer én vagyok akkora hülye hogy ha kilönek,és làtom hogy foglalnak valahol,nem várok másik jármüre,spannolok 1000-oda.Ott meg gyakran áll velem szemben egy(vagy kettö) tank,vagy Lav:)

VAN der BOSS :Ki fene kérte számon a csapatmunkát a patch miatt?
Nem várom a tankot c4-el a kezemben,de jó fegyver ellene.Az hogy egyedül tolom nem az én hibám.Szerintem látjátok Ti is mi megy egy körben,ha nincs értelmes csapat.Márpedig kevés helyen van.Oda meg sokszor be se férek,De azért játszanék...
Kevés a jó szerver,ezzel nem tudok mit csinálni.Vagy olyan játékmód van rajta amit nem szeretek.
És ha nincsen szabad jármű?Akkor bújjak el,várjam ki míg be tudok spannolni?
Egyébként most akkor a c4 létjogosultságát kérdőjelezed meg?Nem tank kontra c4 gyalog vitát szerettem volna generálni,csupán megjegyeztem hogy nem örülök hogy ezen is nerfeltek.

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#79999) gali777 válasza Árpi001 (#79998) üzenetére


gali777
őstag

Értem én, én mondjuk úgy szoktam gyalogg galoppozni, hogy nem kötök bele mindig a nálam erősebbe, majd elintézi a vele egy súlycsoportban lévő :D RPG-vel is akkor kötök bele a tankba, ha tudom, hogy én jövök ki belőle jobban. Többre megyek vele, ha hagyom, hogy menjen a dolgára, én addig esetleg visszahúzom a zászlót és megyek a következőre, mintha leállnék vele harcolni minden esetben és az esetek többségében ugye meghalnék. Mondjuk én csak 2 esetben infantryzok cq-n, ha kilőtték a járművet alólam vagy ha már annyira kiégetett a sok majom meg a játék, hogy már minden mindegy :D

(#80000) bucketb0b válasza Árpi001 (#79998) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ha tankoznál tudnád mi a dörgés tank vs. c4 inf. összevetésben.. csak ennyit mondok, felesleges vitába szállni, mert nem voltál a másik oldalon érdemben ;) te ebből annyit látsz, hogy meghalsz, mert elüt a tank pl. Az, hogy az a tankos azért üt el, mert már nincs ap, lövi egy másik tank, kismillió engi a fedezék mögül csak annyira néz ki, hogy rpg majd vissza tárazni meg közben méri egy guided jet és csak 'kínjában tolat' az már fel sem merül benned ugye? Csak a szar tanknoobok, mert a c4 infet mgölni :((( ölj bele elég órát tankkal játszva és megtudod. Megnézzük hol halsz meg többször, úgy, hogy tankkal még próbálsz a csapat húzóembere lenni ha már járműved van, mész foglalni miegymás nem csak kezdőn a domboldalon ülsz és azzal el van intézve a tankplay vagy pedig infantryval.. hidd el meglepődsz majd ;) nem olyan könnyű tankkal csak a nyávogós infek ennyit látnak, hogy "4-5 alkalommal is meg kell lőni a tankot rakétával míg ő engem hamar kivégez"

a 3ban a tanknak volt proxyja idén már ezt is elvették tőle ;) csak a gunnernek van az meg.. ha nem haver esélytelen.. pont annyira van tankban gunnerként teamplay, mint neked infben, sőt.. a fordítottja. Ameddig az én gunnerem lő folyamatosan a semmire csak felkelti a többiek figyelmét és inkább káros, mint hasznos addig az enemy "tudat alatt" is összefog és hiába nincsenek együtt 2-3 engi is lövi a tankot rpg-vel, neked meg a hülye gunnered nem csak beszáll majd ha kevés a hp kiszáll, de javítani egy sem fog.. Próbáld ki, a héten csak tankozz. Vasárnap várom a válaszod. És lehetőleg ne olyan szerveren ahol 5v5 van, 32 a min. fő. Én speciel csak 32-48 fősre járok.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.