Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79801) @rglaaf válasza FollowTheORI (#79793) üzenetére


@rglaaf
veterán

Az impulse blast az főleg a helik ellen csökkenti a hatékonyságot

már ha nem porzik el rajta vagy 2x egymás után, transport helire meg nem is érdemes rálőni csak annyi hogy kicsit megbillentette a 120-s löveg nah mindegy

PSN:BiZzare_0 ️

(#79802) #19784448


#19784448
törölt tag

Igazából ezek nagyon kétoldalú dolgok. Mert ha nerfelik a tankot akkor az inf örül, a tankos meg nagyon nem. Ha erősítik a tankot akkor ugyan ez csak fordítva. És hozzáteszem hogy itt nem a szar kempelő sniperesekre gondolok inf alatt hanem pl arra aki bemegy az épületbe kiszedni az ellenséges katonát hogy ne kapja szarrá a kedves csapattárs tankját rpg-vel. Ez csak egy példa volt arra hogy igenis ugyanolyan fontos a gyalogság is mint pl a járművesek. Mondom ezt úgy hogy kb pár hete játszom gyalogost, előtte szinte mindig csak járműben ültem. Ezeknél a nerfeléseknél/erősítéseknél az a baj hogy valakinek úgysem lesz jó. A másik meg hogy pl elrontanak egy dolgot de mellette javítanak kettőt itt senki nem veszi észre csak a rosszat. Valaki beleolvas ebbe a fórumba semmi mást nem lát csak mérhetetlen mennyiségű off-ot meg hogy szar ez meg az (amiben van is igazság csak vegyük már észre azt a kevés jót is ami van). Még egy ilyen fórum nincs itt ph-n ahol ennyi off lenne mert az admin intézkedik. itt meg.......(ja mint az országban. a főnöknek meg a haveroknak szabad). Meg az hogy a helinek meg se kottyan a tank lövedék igen az tényleg egy vicc de azt se felejtsük el hogy ez nem szimulátor. Mert ha minden tekintetben ragaszkodni akarnánk a valósághoz akkor egy Warthog úgy szarrá szedné a tankot hogy azt se tudnád hogy a levegőben van.

[ Szerkesztve ]

(#79803) eugabesz válasza #19784448 (#79802) üzenetére


eugabesz
őstag

Az igazsághoz azért hozzátartozik,hogy ez lehetne a legjobb fps játék a piacon,ha nem mindig mindenhol a világon a pénzről szólna minden.De ha így kiadnak egy játékot és ekkora játékos állományt vonz,akkor abba miért nem gondolnak bele,hogy basszus,ha szinte tökéletesre megcsinálom,mennyi lenne a bevételem??
Az off meg azért születik annyi,mert az embernek már néha kedve sincs éppen bosszús hangulatában a gombokat keresgélni,csak besírja a tutit és kész...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#79804) sixpak


sixpak
nagyúr

Na, hála Isten...
Pénzért sem tudom megvenni? :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#79805) csa33ee


csa33ee
aktív tag

Ezt az AP-t kiszedhetnék a picsába, kb annyit használ mint hóembernek a hősugárzó.Ha jól tévedek a 3-ban sem volt és ott bőven jobban lehetett tankolni.
Más. Már régebben kérdeztem, de gondolom ez a pöcs sem változtatott a járművek terepen tartásának fizikáján, értem ez alatt a tankok csúszkálását meg az idétlen pattogását.

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#79806) @rglaaf válasza #19784448 (#79802) üzenetére


@rglaaf
veterán

Mert ha minden tekintetben ragaszkodni akarnánk a valósághoz akkor egy Warthog úgy szarrá szedné a tankot hogy azt se tudnád hogy a levegőben van.

BF4-ben is pillanatok alatt szétszedi a tankot egy jet elkezdi a 30-s al benyomom az AP-t fele tár betalál utána jön Jdam és már annyi is volt a tanknak és akkor még nem is beszéltünk a többi spamról ami menetközben kijut

Oké nem szimulátor de ha az égben kacsázó helit eltalálom lock-on nélkü legyen már valami bónusz b@ssza meg ;] ne csak a porfelhőt lássam

csa33ee ott volt rendes reactive armor ha lelőtték az egyik oldalon még eltudtál forogni

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#79807) spanglee001


spanglee001
addikt

az voltmár, hogy az új pályán van egy láda amit szétkéselsz benne van az íjj és ha felveszed akkor unlockolva lesz :Y plusz van egy phantom acsi egy konténer amit majd ki kell nyitni de nem tudni mi van benne

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#79808) enemy107 válasza sixpak (#79804) üzenetére


enemy107
senior tag

A játék könyvtárban a BF4 sarkán kicsi sárga fül. Arra katt, és frissítés.

http://cpu-tuning.joruska.com/

(#79809) bucketb0b válasza #19784448 (#79802) üzenetére


bucketb0b
őstag

Én pl nem sírtam, ha a 2ben szarrá szedett egy jet/heli/tank. Elfogadtam, hogy erős beszálltam én is és megpróbáltam kiszedni, de nem sírtam, mert ő most ott "lebeg" és szétszed vagy tankkal jön és szétlövi a szám.. megtanultam játszani és én lőttem le őket ;)

az offhoz: ez egy közösség mondhatom.. nem mindig csak a nyers dolgokról kell beszélni, jót tesz a társaságnak más téma feldobása akár normális körülmények között..

(#79810) sixpak válasza enemy107 (#79808) üzenetére


sixpak
nagyúr

A frissítést leszedte magától, azzal nem volt gond. :)
Az új pályát akartam "megvenni", de nem tudom. Már ki/be is jelentkeztem párszor, de baszik rá.
Na mindegy, majd jövő hónapban megpróbálom újra, addig talán összeszedik magukat. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#79811) Anfänger válasza kisza25 (#79763) üzenetére


Anfänger
őstag

És a hibernálás kikapcsolása is helyet szabadít fel. :K

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#79812) szerzsi84 válasza sixpak (#79804) üzenetére


szerzsi84
csendes tag

Telepítsd újra az Origin-t. nekem megoldotta :K

(#79813) Dtomka válasza sixpak (#79804) üzenetére


Dtomka
veterán

(#79814) #19784448


#19784448
törölt tag

Valamiben igaza van mindenkinek. Ezért is írtam hogy bármit módosítanak a játékon az valakinek tetszeni fog, valakinek nem. Itt nem lehet úgy módosítani semmin hogy mindkét tábor elégedett legyen. De béke, nem akartam vitatkozni vagy ilyesmi csak kihánytam a gondolataimat :)

(#79815) sixpak válasza szerzsi84 (#79812) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi, de annyit nekem nem ér. :D
(#79813) Dtomka : thx, ezt még megpróbálom.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#79816) sixpak válasza Dtomka (#79813) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nos, ez megoldotta...thx :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#79817) Dtomka válasza sixpak (#79816) üzenetére


Dtomka
veterán

Nagyon szívesen ;)!

(#79818) kisza25 válasza Bjørgersson (#79794) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A 3ban nem a hmg-t használtuk ;)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#79819) kisza25 válasza eugabesz (#79803) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Mivel ennyien játszák lehetetlen megcsinálni, hogy mindenkinek jó legyen
csa33ee:bf3 ban a füst volt, de ott 10 másodperc után újra tudtad használni

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#79820) hermandani


hermandani
tag

Csodás dolgokkal találkoztam 3 kör alatt...
Gyerek mögött állok (nem tudom miért nem késeltem le) rácélzok a fejére lövöm, megfordul és megöl.
100 hp-ja maradt. Nagyon jó, alig durrant el az agyam.
Utána kb életem lesz@r@bb statját hoztam, rendszeresen lassabb fegyver ellen halok meg, enemy-nek kb. mindig ~30 hp-ja marad. WTF?
Én lövök előbb, végig a felsőtestén a célkereszt, hitmarker is találatot jelez, még is én halok meg.
Nem magas a ping, fps van bőven... valami nagyon nem jó...

Bal alsóban a minimap-on kb felismerhetetlenül kicsik lettek a jelek. Nem lehet ezt valahogy nagyítani?

Egyedül ami tetszik, hogy jelzi conquest-en a pontok határát ahol foglalni lehet. (Viszont Zavod-on a tetőről már nem lehet a C-t és a D-t.)

(#79821) csa33ee


csa33ee
aktív tag

SW BF új trailer.

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#79822) Prosector válasza hermandani (#79820) üzenetére


Prosector
addikt

"(Viszont Zavod-on a tetőről már nem lehet a C-t és a D-t.)"-ami nagyon is rendben van szerintem.

(#79823) Bjørgersson válasza kisza25 (#79818) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hanem? :D

Zavodon lehetett a tetőről foglalni? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#79824) Prosector válasza Bjørgersson (#79823) üzenetére


Prosector
addikt

Szerintem a presgepek tetejere gondol, en legalabbis arra...

(#79825) Bjørgersson válasza Prosector (#79824) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ja jó, én meg az épület tetejére, ha már tető... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#79826) hermandani


hermandani
tag

Arra gondolok, ha a tetőről lenéztél a pontra (C, D) és kiálltál belül a legszélére, hogy éppen le ne ess, akkor tudtál fentről foglalni, ez nem megy már.

Viszont valszeg szüneteltetni fogom egy darabig a játékot.
Ezt egyszerűen nem hiszem el... az teljesen általános lett, hogy ha szembe találkozok valakivel, akkor én halok meg. 100%-ban. Kiakadtam, végem.
Egyszerűen semmit nem ad. Gyerek fut előttem, végiglövöm a hátát, ugrik egyet, megfordul és sniper, bamm...
Na mondom persze...
40 hp-je maradt úgy, hogy 1 tár (mert kifogyott) belement végig a hátába.
Ennyi volt, elég egy darabig, ez vicc...

(#79827) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ha nem volt fal, akkor picit be lehetett mászni a tetőről és ott foglalni lehetett már... meg C-n a belső emelő/daru állványon is... szerintem arra gondolt. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#79828) steele80


steele80
senior tag

Letöltöttem a frissítést, majd a Community Operations, de egy szervert se találok amin menne. Ilyenkor mi lehet a hiba?

(#79829) FollowTheORI válasza steele80 (#79828) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valszeg nem jól használod a szűrőket.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#79830) kisza25 válasza Bjørgersson (#79823) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

canistert amíg nem nerfelték, aztán meg lmg-t, mert jobb volt gyalogok ellen, a heliknek meg elég volt egy lövés is (heli vs tank videó), pláne, ha nem porzott el:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#79831) #19784448 válasza steele80 (#79828) üzenetére


#19784448
törölt tag

Én ezen próbáltam ki. Csak az új map megy rajta minden játékmódban.

(#79832) gali777 válasza kisza25 (#79830) üzenetére


gali777
őstag

Öröm nézni ahogy hullanak egy lövéstől.

(#79833) zzola


zzola
félisten

Ez a mai frissítő csomag szépen hazavágta a játékot. Szinte minden fosch lett, tank, fegyverek, stb... :W

(#79834) steele80 válasza #19784448 (#79831) üzenetére


steele80
senior tag

Köszi! Én voltam a farok, mert a Community Operations-ra kerestem! THX mindenkinek!

(#79835) Bjørgersson válasza kisza25 (#79830) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hát, én mindig is HMG-s voltam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#79836) dokee78 válasza spanglee001 (#79807) üzenetére


dokee78
félisten

Csak Prémiumosoknak?

Nem az M60 ULT lesz a ládában?

[ Szerkesztve ]

(#79837) stoon válasza kisza25 (#79830) üzenetére


stoon
őstag

sajnos ezt az érzést nem lehet a böf4ben átélni! :R

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#79838) Deftyyy


Deftyyy
tag

Rinyáltok itt h minden szar lett. [link]Tessék az előbb küldtem öltem itt mindennel mint disznó! Nincs ezzel semmi probléma sztem faszább lett.

[ Szerkesztve ]

(#79839) afrojack1 válasza spanglee001 (#79807) üzenetére


afrojack1
senior tag

Te mit szívtál? :D :P

SC: Herczku_Death

(#79840) ScomComputer válasza Deftyyy (#79838) üzenetére


ScomComputer
veterán

Hol vetted a "no decected" hacket kid?
Tell me please!
;)

(#79841) Deftyyy válasza ScomComputer (#79840) üzenetére


Deftyyy
tag

ingyen adták úgy hívják skill

(#79842) kisza25 válasza Deftyyy (#79841) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

te kis szerény:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#79843) gali777 válasza afrojack1 (#79839) üzenetére


gali777
őstag

xhohohorgász még nem rakott ki róla videót vagy mi?

(#79838) Deftyyy: Én is meglövöm a jó kd-t, nem azzal van a gond, de attól a játék még szar marad és rinyálok... :D

[ Szerkesztve ]

(#79844) Deftyyy válasza kisza25 (#79842) üzenetére


Deftyyy
tag

:DDD 3k cod2 órám van, azon nőttem fel, nekem is szoktak szarabb statjaim lenni főleg mikor a sok kis vérpisti csapattársam nem csinál semmi vagy foggalmatlanok a játékhoz :DDD tehát így 1 zászló van elfoglalva és mind a 26 csapattársam azt védi ahelyett, hogy a többi 4et elfoglalnánk :DDDD szal jah

(#79845) daveoff válasza Deftyyy (#79844) üzenetére


daveoff
veterán

Na hát akárhány órád is van cod2-ben, annak aztán semmi köze ahhoz, hogy tankozol bf4-ben. Köze nincs a kettőnek egymáshoz...;) Én is codon nőttem fel, mégsem tudok jól tankozni, mondjuk nem is érdekel a jármű. Infantryba viszont jó vagyok, ennek inkább van köze a codhoz.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#79846) spanglee001 válasza dokee78 (#79836) üzenetére


spanglee001
addikt

nemhiszem az a pályán felvehető fegyó

[link] 1:24 nél nyitják ki a konténert, de nem ugy ahogy kell.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#79847) laposonly11 válasza spanglee001 (#79846) üzenetére


laposonly11
senior tag

Spoiler!
Az új fegyver egy csúzli ami felvehető kövekkel működik és 1-2 % sebez fejlövés esetén is!
Spoiler vége!

Ordo est anima rerum.

(#79848) ciry


ciry
őstag

Nekem nem adja, sajna eddig csak a 400 pont/flag ami pozitív. :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#79849) Deftyyy válasza gali777 (#79843) üzenetére


Deftyyy
tag

Én igazából, még mindig cod2-znék ha nem találták volna, ki az aimbot meg wallhack nevezetű csemegét. De a casual embereknek csinált, marhaságok között még mindig ez a f*s a legjobb game. Tehát ez a 2015van és még mindig lőjjünk derékból csgo dolog ez megőrít. Nekem bfbe ezzel a sok unlockolható semmirekellő dologgal is tele van a hócipőm a sok claymore eldobható gereblye meg úgy általában minden, aminek aztán tényleg semmi köze a skillhez. Fpsen nőttem fel, de ténylegesen semmi olyan fps game nincs ami valamire is méltó lenne, és úgy lekötne mint a cod2. Itt is próbálkoztak, a Defuse móddal. Engem azzal vettek meg kilóra, Aztán egy szerver sincs. -.- Pedig mit meg nem adnék ha mircen hirdethetném h 2v2 cb srv on. skill high+ :DDDDDD

(#79850) bucketb0b válasza Deftyyy (#79849) üzenetére


bucketb0b
őstag

De mi akadályoz meg a hirdetésben? Nincs meg a high+? ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.