Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80751) #35434496 válasza SkyS1gn (#80749) üzenetére


#35434496
törölt tag

Dolgozzon egy kicsit daveoff is. :D
Kisza! daveoff így dolgozik. :K

(Mondom nem offoltok) :D

[ Szerkesztve ]

(#80752) bucketb0b válasza SkyS1gn (#80749) üzenetére


bucketb0b
őstag

Tény, hogy nem ér többet, de úgy látom valaki irigykedik, mert minket átjár az erő téged meg nem bibibí :P
vagy pew pew peeeew? :DD

(#80753) M@rdel válasza kisza25 (#80737) üzenetére


M@rdel
őstag

A bétában nekem az FPS mód inkább tűnt céltábla módnak! :D

legalább is én az voltam, nem mintha TPS-ben pro lettem volna :( :D

(#80754) SkyS1gn válasza bucketb0b (#80752) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én aztán nagyon.

BTW a 3rd person előnyösebb mert belátsz sarkokon stb, miközben semmi pontossági előnyt nem kapsz fps nézetben, még ads is felesleges.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#80755) gali777 válasza SkyS1gn (#80749) üzenetére


gali777
őstag

Hát igen, reálisan annyit érne, annyiért meg is venném, csak az ea valamiért egy 10essel drágábban adja :D

(#80756) bucketb0b válasza gali777 (#80755) üzenetére


bucketb0b
őstag

Egy vesszőt arrébb tettek majd javítják :DDD
de nem balra, hanem jobbra :D

[ Szerkesztve ]

(#80757) gyiku válasza #35434496 (#80748) üzenetére


gyiku
nagyúr

dikk :))

hüllő

(#80758) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Holnap kezdődik.

"November 20 – November 22
Expert Community Mission: 120 Kills with the DAO-12
Jump into any Battlefield 4 multiplayer mode and map and score 120 kills with the DAO-12 to get a Gold Battlepack. This mission is active between November 20, 2015 9AM PT and November 22, 2015 9AM PT**.
"

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#80759) szmore84 válasza }{3@Đ$}{0ot (#80758) üzenetére


szmore84
tag

ez kell. mindenki tolja a OP shitgunokkal

(#80760) zzola válasza szmore84 (#80759) üzenetére


zzola
félisten

Eléggé butították a DAO-t, már nem OP fegyver...

(#80761) bucketb0b válasza zzola (#80760) üzenetére


bucketb0b
őstag

Bemész lockerre és azt lősz le vele akit akarsz sotival :U bonyolult fegyverek.

(#80762) zzola válasza bucketb0b (#80761) üzenetére


zzola
félisten

Nem éppen, mert gyenge lett... :U

(#80763) spanglee001 válasza Gyula84 (#80740) üzenetére


spanglee001
addikt

a faloutban 2 bugot véltem felfedezni, eltűnik a gyors gyaloglás kilép belép megoldódik, a pc használatból sokszor nem tud kijönni, előtte mindig quicksave kell, ezenkívűl nagyon állat :C
36 óra alatt kivan játszva egy verzió, visszatölteni 6 órával korábbra és további 6 óra a második befejezés, aztán megint visszatölt és további 6 óra a 3. befejezés. Amikor az egyik munkaadó arra kér hogy ölj meg másik munkaadót előtte new savet csinálj mindíg, hogy vissza tudd majd tölteni!
közepes grafon 2560x1440 izzasztja a 980tit a 144 fps ért, és sokan sírnak hogy alig van fps-ük, nem tetrisz-re optimalizálták :DDD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#80764) csa33ee


csa33ee
aktív tag

Hehehe

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#80765) guftabi96 válasza SkyS1gn (#80749) üzenetére


guftabi96
addikt

Végre valaki, köszönöm :R Nekem ez egy herélt BF, amire rá van húzva egy SW skin :D Dedikált szerverek tényleg nincsenek?

#KeepFightingMichael

(#80766) bucketb0b válasza guftabi96 (#80765) üzenetére


bucketb0b
őstag

Most nem azért, de mégis mit vártok? Ez volt már a hardlinenál is és ez lesz valszeg később is. Igen csak meg van vezetve az aki azt hiszi, hogy majd mindig kiadnak új motort meg mindent.. Az a szomorú, hogy 14ezerért meg is veszi rengeteg ember. Ezért tudják ezt megcsinálni. Én is megvenném ettől függetlenül, hogy új motor vagy nem meg bf reskin vagy nem. Csak nem 14ezerért hanem max 3-5k. Ameddig pedig megveszi egy csomó ember addig nem is érdemes várni a csodát :DDD a bevételek megvannak fele annyi ráfordított időből is nekik ez jön le.

(#80767) guftabi96 válasza bucketb0b (#80766) üzenetére


guftabi96
addikt

Nem kell nekem új motor.
Nekem a játékmenettel van bajom.
Én azt vártam, hogy ugyan úgy nagy "járműves" csaták lesznek, meg légicsata, közben meg a földön megy a lövöldözés :DD

#KeepFightingMichael

(#80768) bucketb0b válasza guftabi96 (#80767) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hát ez az ízlések és pofonok kategória. Egy bftől azt várja el az ember amit leírsz, de a star warstól én speciel nem a járműcsatát várom el :DDD Kinek mi, nekem jobban bejön ez, hogy megy a piú piú meg bzzzz a földön, mint, hogy mindenki csillagrombolóval repkedjen :DDD a star warsból sem az marad meg számomra ahogy elpusztítanak egy bolygót a halálcsillaggal hanem ahogy megy a lézershow.

[ Szerkesztve ]

(#80769) Gyula84 válasza spanglee001 (#80763) üzenetére


Gyula84
veterán

halom számra van a bug :D de nem is érdekel :D a motor 11éves a gtx980-at 40%al pörgeti a procit is kb, van ott gond :) kösz a tippet :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#80770) gali777 válasza Gyula84 (#80769) üzenetére


gali777
őstag

Én még nem találkoztam szerencsére egy buggal se. Bár olvastam már egy igen durváról :D

(#80771) jacint78


jacint78
addikt

Most elkezdtem megint játszani a 4-el, a 3 valamiért jobbnak tűnt. Erre eszembe jutott, hogy azért nem játszottam vele, mert nincs benne értelmes pálya, aztán most nézem, hogy DLC-kben háromszor annyi pálya van, mint az alapjátékban.. Ez már pofátlanság. Amúgy mi ez a 30 meg 60Hz a szerverek neveiben?

type your text here..

(#80772) guftabi96 válasza jacint78 (#80771) üzenetére


guftabi96
addikt

A 3-nál is ugyan így voltak a pálya arányok.
A hz meg a szerver frissítését jelöli.
Bár én azt veszem észre, hogy az utóbbi patchek után már a 30hz is mérföldekkel jobb, mint régen.

#KeepFightingMichael

(#80773) bucketb0b válasza guftabi96 (#80772) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nem jobb :( 60 után ritka szar..

(#80774) jacint78 válasza guftabi96 (#80772) üzenetére


jacint78
addikt

Áhhá. Az mondjuk feltűnt, hogy, ha pofánlövök valakit (sniper) akkor kapásból döglik mint a 3-ban, nem fut utána még fél kilómétert. :D Lehet, hogy a 3-ban is ilyen volt a pálya arány, de abban nem is nagyon játszok a DLC-s pályákon, mert az alappályák jók. De ebben valami borzalmasok a pályák, vannak a metro szerű észnélküli gyakópályák, meg a szinte teljesen üres terepek ahol egy nyomorult fedezték sincs, csak 3 ház a terep közepén és gyalog semmit sem lehet kezdeni mert vagy tank, vagy valami légiszar lő minden irányból..... :W Na mindegy, majd megveszem a prémiumot. Amúgy, ha tudtok olcsó prméium beszerezhetőséget, ne tartsátok magatokban :D

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#80775) guftabi96 válasza bucketb0b (#80773) üzenetére


guftabi96
addikt

Nem azt mondom, hogy nincs különbség.
Hanem, hogy a régihez képest sokkal jobb a helyzet.
De én is ha tehetem, akkor kerülöm a 30-at

A pályákkal egyet értek. Szerintem is sokkal jobb pályák vannak a 3-ban (az alapjátékban és a premiumban is), de ez van, ezt kell szeretni :D

beszerzés: kulcsos oldalak (g2a stb), hardverapró.
Boltban nem tudom milyen árban van. Én tavasszal konzolvilágról vettem meg a premiumot (vagyis a premium editiont, mert olcsóbb volt, mint a sima premium).

Egyébként tényleg.
Valahol hallottam, hogy ha kérem, akkor át tudják pakolni a profilomról a játékokat egy másik profilra.
Ha ez igaz, akkor a sima alapjátékot át tudják nekem rakni úgy, hogy a mostanin megmarad a PE?
Mert ugye nekem megvan a dobozos alapjáték és a dobozos PE is.
Ha át lehetne az alapot, akkor szívesen átpakolnám, aztán eladnám az accot.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#80776) @rglaaf


@rglaaf
veterán

NS dlc-n lehet tolni a rush modot?

PSN:BiZzare_0 ️

(#80777) gali777 válasza @rglaaf (#80776) üzenetére


gali777
őstag

Elméletileg lehet, gyakorlatilag meg nincs szerver amin megy :D

(#80778) Franklin


Franklin
addikt

Nyertetek már 1-0-ra? [link] :)

(#80779) @rglaaf


@rglaaf
veterán

ez van már rendesbe?Phantom Bow arrow type - the Poison

PSN:BiZzare_0 ️

(#80780) csa33ee válasza Franklin (#80778) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Igen, nem rég. :K

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#80781) bucketb0b válasza @rglaaf (#80779) üzenetére


bucketb0b
őstag

Van igen, a "mi ez a szar füst ami sebez" általában a poison bow :DDD lockeren (bár gondolom nem sokat jársz oda) egyre többet látom

[ Szerkesztve ]

(#80782) Darko válasza Darko (#80633) üzenetére


Darko
senior tag

Megvan a Multi Talent assigment (mtar-21).

Hátha másnak sem lenne egyértelmű hogy hogyan kell:

Egy kör alatt 1db. egész meccset kell érteni, közben nem számít hogy meghalsz, mivel úgyis osztályt kell váltani a teljesítéshez. Nekem TDM alatt sikerült, szerintem ott a legkönnyebb megszerezni. Röviden ennyi.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#80783) fornettisuti válasza @rglaaf (#80779) üzenetére


fornettisuti
veterán

igazi fos, a robbanos egy fokkal jobb - abbol "csak ketto" kell egy fullos eletu inf halalahoz, bar neha boreheadbol is ;]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#80784) general


general
addikt

sziasztok!
én elég ritkán játszom csak a BF4-gyel, kevés időm van rá, de így év végén mindig előveszem. szóval újra felinstalláltam a játékot, elvileg az Origin frissítette is, de a China Rising map nem ment fel magától, hogyan tudom azt installálni? (Deluxe Editionom van, megvan a kód is természetesen, tehát tartalmazza, fent is volt, csak már nem emlékszem, mit kell tennem...)
örülnék, ha segítenétek, és bocs a hardcore gamerektől a láma kérdésért! :B

(#80785) csa33ee válasza general (#80784) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Menj be az originbe,kiválasztod a játékot.Jobb egérgomb, játékadatok megtekintése, és elindítod azt a dlc letöltést amelyiket akarod.

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#80786) general válasza csa33ee (#80785) üzenetére


general
addikt

töltődik, nagyon köszi! :R

az ott látható -ingyenes - Community Operations és Night Operations érdemes letölteni, játszani? mi a tapasztalat?

(#80787) Snip3r_HUN válasza general (#80786) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Semmit sem vesztesz vele ha hozzáadod, a Community Operations kifejezetten jó lett, a Night Operations meg elmegy...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#80788) csa33ee válasza general (#80786) üzenetére


csa33ee
aktív tag

A Comm Op egy új nagyon fasza dzsungeles pálya, inkább infantry-s de van jármű is rajta.A Night Op meg egy éjszakai pálya ami egyelőre csak Zavodon van.Mondjuk nekem az utóbbi nem jött be, de izlés dolga.

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#80789) general


general
addikt

király köszi srácok!

még egy kérdésem lenne, leginkább a snipert szeretem, régebben is azzal toltam a legtöbbet, melyik pálya a legajánlottabb most sniperezni? a Silk Roadon játszottam sokat anno.

(#80790) csa33ee válasza general (#80789) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Szerintem bármelyik Conquest, vagy Conquest Large pálya.Attól függ melyik dlc-s pályán vagy.Én csak hardcore pályán szoktam sniper-rel szórakozni.

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#80791) mackosajt válasza Snip3r_HUN (#80787) üzenetére


mackosajt
addikt

De, tárhelyet a meghajtón :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#80792) SkyS1gn válasza general (#80789) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Remélem nem a kempelős csipás vagy, hanem az egresszív recon... Nekem ma adta.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#80793) ciry válasza general (#80789) üzenetére


ciry
őstag

Hangar 21 a neked való fater ;)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#80794) general válasza ciry (#80793) üzenetére


general
addikt

szasztok! :C oké, rákeresek. szervfernév, vagy pálya, vagy csomag?
még mindig aktív a csapat? :) de jó ez. mackósajt, látom te is itt vagy (swarc)

[ Szerkesztve ]

(#80795) mackosajt válasza general (#80794) üzenetére


mackosajt
addikt

Emlékszem rád. ;)

Gyere az IRAM szerverre majd (éjjeles vagyok, épp van időm fórumot olvasni). Milyen néven tolod mostanában?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#80796) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Macko/swarc
Fonákékkal mi a helyzet,tudtok valamit róluk? Nagy csaták voltak BF2-ben a CLASS szerón,jó is volt,nem ami most megy Foslefield 4-ben. :F

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#80797) ciry válasza general (#80794) üzenetére


ciry
őstag

Páran tolják még a régiek közül, legtöbben az Iramon, mint ahogy Sajtos írta :)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#80798) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Van egy kisebb problémám (illetve kezd elegem lenni) végre van egy kis időm fél év után játszani ismét :DDD . Na kérem a BF4 azzal indít, hogy frissítettünk, ez oké! A következő lépés, hogy a szerverkeresőnél Join-ol a játék, indítom rendszergazdagént, de semmi nem történik!
Origin panel be sem jelentkezik.

A másik pérmiumos vagyok, de a Battlefield 4 - Night Operations külön kell fizetni ??????? nem találkoztam még vele.

Igazából csak egyért vagyok ideges, mert szerettem volna ismét egy picit játszani, de nem vagyok hajlandó ezért a komplett gépet újratelepíteni!

"in medias res"

(#80799) Snip3r_HUN válasza Csabroncka (#80798) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A Community Operations-t és a Night Operations-t is külön kell hozzáadni originben (simán csak hozzá kosárba majd checkout, de ingyenes mindkettő).

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#80800) Csabroncka válasza Snip3r_HUN (#80799) üzenetére


Csabroncka
addikt

Van még mit újra tanulnom :DDD

A bejelentkezésre valami ötlet (plugin frissítés?)?

"in medias res"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.