Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79901) eugabesz válasza tom_tol (#79900) üzenetére


eugabesz
őstag

Szerintem ha találtál egy normális szervert,illett volna neked is úgy viselkedned...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#79902) gyiku


gyiku
nagyúr

most kéne még abbahagyni.

hüllő

(#79903) gali777 válasza gyiku (#79902) üzenetére


gali777
őstag

Ó, még el se kezdtük :D

(#79904) tom_tol válasza eugabesz (#79901) üzenetére


tom_tol
addikt

és azt hogyan ?

(#79905) zzola válasza tom_tol (#79900) üzenetére


zzola
félisten

muhahaha!

(#79906) Gyula84 válasza eugabesz (#79901) üzenetére


Gyula84
veterán

párszor játszottam már vele még a chatbe se ír nem tudom mit tudott olyant csinálni amit retard jelzővel kell illetni :U

(#79904) tom_tol
adminra nem lövünk meg ilyesmi :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#79907) bucketb0b válasza Gyula84 (#79906) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hogy-hogy mi olyat tudott csinálni? Mindenki tudja, megölt egy admint. Kész pont vége ennyi. pont.

(#79908) Rambovits: legtöbb magyar admin ilyen, lelövöd kibasz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#79908) Rambovits válasza eugabesz (#79901) üzenetére


Rambovits
senior tag

Engem is banoltak... hajóban ültem, és lelőttem az admint, mire ennyit írt a chatbe:
"????????????????????????????????????"
Amire beírtam volna a választ, már a battlelogon voltam. Haver megkérdezte, hogy miért banoltak, erre őt is kitiltották. Szerintem ott nem Tommal volt a baj, hanem valami elmebeteg nem bírtja elviselni ha lelövik....

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#79909) Bjørgersson válasza eugabesz (#79901) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Napi eugabesz bölcsesség.

Ha szeretnéd SMS-ben is megkapni a legfrissebb eugabesz bölcsességeket, küldd a "szakért" szót a 709354596-os emelt díjas számra, ezután aktiváljuk neked a szolgáltatást. SMS díja 960 Ft + ÁFA.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#79910) Gyula84 válasza bucketb0b (#79907) üzenetére


Gyula84
veterán

én is voltam fent igaz 1percig csak max, mert a pingkicker kivágott, köszöntek is mondom oké dejó, de úgy látom jó hogy kivágott már akkor a szeró automatikusan :DDD

(#79909) kovy29
:D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#79911) gali777 válasza Bjørgersson (#79909) üzenetére


gali777
őstag

Hát ez kész, meghaltam :DDD:R:C

(#79912) eugabesz: Hát nagyobb poén is volt, mint amit te löktél múltkor :D

[ Szerkesztve ]

(#79912) eugabesz


eugabesz
őstag

Van azért igazatok...ha itt ennyi szerver admin van,tapasztalt,bölcs emberek,teljesen hibátlanok,minek koptatom én itt kis porbafingó a billentyűzetet...

(#79911) gali777:Az biztos is,hú há,micsoda szellemmes volt...nyaljad csak tovább nyugodtan.....

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#79913) bucketb0b válasza eugabesz (#79912) üzenetére


bucketb0b
őstag

Na ezt mondjuk mi sem értjük.

(#79914) eugabesz: 1.

[ Szerkesztve ]

(#79914) eugabesz válasza bucketb0b (#79913) üzenetére


eugabesz
őstag

Te mást sem...hagyjuk.Am,ez már hanyadik reged a ph!-n??

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#79915) daveoff válasza tom_tol (#79900) üzenetére


daveoff
veterán

belinkelnéd a szervert? :R

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#79916) bucketb0b válasza daveoff (#79915) üzenetére


bucketb0b
őstag

Miért te is ki akarod magad dobatni? :DDD

(#79917) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

jópofa az a nagy dög gépfegyver amit a helikopter roncsnál lehet felvenni ;]
kár h nem lehet supportként állandóba :)

[ Szerkesztve ]

(#79918) gyiku válasza Bjørgersson (#79909) üzenetére


gyiku
nagyúr

topikgazdatol ekkora off? ban pls :P

hüllő

(#79919) Bjørgersson válasza gyiku (#79918) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még mindig nem vagyok topikgazda. :P

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#79920) gyiku válasza Bjørgersson (#79919) üzenetére


gyiku
nagyúr

lol, elvettek?
!votenúk hüjekov

hüllő

(#79921) Gyula84 válasza Bjørgersson (#79919) üzenetére


Gyula84
veterán

már nem vagy az :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#79922) Bjørgersson válasza gyiku (#79920) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, leadtam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#79923) bucketb0b válasza Bjørgersson (#79922) üzenetére


bucketb0b
őstag

Visszaéltél vele mi?

(#79924) Bjørgersson válasza Gyula84 (#79921) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még mindig már nem vagyok. :DDD

bucketb0b dehogy, nem tudtam kitiltani senkit.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#79925) bucketb0b válasza Bjørgersson (#79924) üzenetére


bucketb0b
őstag

Pedig a jó magyar admin, topikgazda ismérve ha visszaél a jogával :D

(#79926) marilllyo válasza Bjørgersson (#79924) üzenetére


marilllyo
veterán

Majd én átveszem és lemoderálok mindenkit a francba aki nem x360-on játszik. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79927) ciry válasza tom_tol (#79900) üzenetére


ciry
őstag

Bő fel éve toltam ott kb. 2 hétig, ts-en is voltam velük, aztán addig sírtak az adminnak a csapattársai, hogy csalok, amikor Golmudon nem tudtak bevenni A-t sehogy se, mígnem kickeltek és azóta se kerestem a társaságukat megint.
Paranoia erősen befigyel.

Phantom Bow: kb. arra volt jó, hogy nyomjak egy -100-at a skillenek két kanyar alatt :R :C

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#79928) kriszpontaz válasza ciry (#79927) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én egy üres szerveren vettem fel tegnap, meg is maradt, a skillt sem bántotta. A keresgélés alatt 105 skillre zuhantam be és meg sem lett. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#79929) afrojack1 válasza marilllyo (#79926) üzenetére


afrojack1
senior tag

Ki? Te? Hagyjuk már! ... :P

SC: Herczku_Death

(#79930) ciry válasza kriszpontaz (#79928) üzenetére


ciry
őstag

Engem egy másik kincsvadász, miután kikéseltem az íjat a dobozból, egy addig üres szerveren, azonnal kinyírt, majd lelépett. Úgy látom a jónép most erre van ráizgulva :)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#79931) daveoff


daveoff
veterán

Jó lett ez az új map na..... :K :C

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#79932) kriszpontaz válasza ciry (#79930) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az a furcsa hogy 2x mentem vissza más szerverekre hogy biztos beadja, és egyszer sem kellett a ládát kikéselni, mindig nyitva volt.

(#79933) Bjørgersson válasza marilllyo (#79926) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jól van lelkem, már írom is az ajánlólevelet. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#79934) kisza25 válasza daveoff (#79931) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja de inkább szaladgálós a pálya, járművekkel nehéz érvényesülni, bár Biz4rre-o mellé ülve elég jól ment:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#79935) ciry válasza kriszpontaz (#79932) üzenetére


ciry
őstag

Én olyanon voltam ami 1 fővel indult. Lehet ami nyitva van az már nem jó unlockra.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#79936) Gyula84 válasza daveoff (#79931) üzenetére


Gyula84
veterán

Szerintem se rossz :K

(#79924) kovy29
:D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#79937) kriszpontaz válasza ciry (#79935) üzenetére


kriszpontaz
veterán

De, nyitott volt, felvettem, unlockolta a BF (fent középen bevillant a BOW). Kiléptem, loadout beállítás alatt is ott van, aktív. Visszamentem egy másik üres szerverre, ott is nyitva volt a láda, csak fel kellett venni, de akkor már nem adta be a BOW képét újra hogy újra unlockoltam volna, így a játékon belül is ellenőriztem, és kívül a loadout alatt is megmaradt, hiába nem volt érvényes kör. Szóval, működik az unlock.

(#79938) daveoff válasza kisza25 (#79934) üzenetére


daveoff
veterán

Szerintem nem baj, van elég járműves map, minek még egy? De azért annyira nem rossz járművel sem, ha jó a csapat simán ledominálják CQ-n a járművekkel. A rush az wurva jó szerintem, és nincs jármű....:C

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#79939) Bjørgersson válasza daveoff (#79938) üzenetére


Bjørgersson
félisten

van elég járműves map, minek még egy?

Na szerinted mégis minek?... :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#79940) kriszpontaz válasza Bjørgersson (#79939) üzenetére


kriszpontaz
veterán

MereznemCOD?

;]

(#79941) @rglaaf válasza daveoff (#79938) üzenetére


@rglaaf
veterán

Olyan semmilyen lett ez a map kicsit szűkebbre vették volna és egy only inf-re tökéletes lett volna dem dom HQ-ra már ha lenne ilyen mod a nagy patch-be belefért volna egy kis változtatás és behozhatták a késdobálás:D
Járművezni nem igen lehet rajta a scout heli pl simán elfért volna még

PSN:BiZzare_0 ️

(#79942) prokxy válasza @rglaaf (#79941) üzenetére


prokxy
veterán

Terveim szerint én is ma-holnap kipróbálom az új mapot egy kis tankozással. :K

A patch notes szerint egy rakás változás történt, tank is kapott hideget-meleget, mesélj, milyen lett?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#79943) SkyS1gn válasza kriszpontaz (#79940) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Attól még nem cod hogy balanszolt a jármű/inf arány... én azt szeretem a legjobban. Propaganda pl, meg ez is.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#79944) Gyula84 válasza @rglaaf (#79941) üzenetére


Gyula84
veterán

tegnap is egyik gyerek 30 felett halt először, de csak mert már rámentünk vagy 10en :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#79945) kisza25 válasza prokxy (#79942) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

usa tank gyorsabb lett, de helire már nem kell lőni, hmg hamarabb túlhevül és kisebb a hatótávja, AP 2,5mp 5-ről

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#79946) @rglaaf válasza prokxy (#79942) üzenetére


@rglaaf
veterán

AZ a baj hogy amennyit javitottak rajta máshol meg elvették

A mozgás jobb lett mivel gyorsitottak a tankokon kicsit pörgősebb lett még golmud is M1 is megy mostmár rendesen és kevesebb lett a piruettezés nem pörög össze vissza a tank
HMG- hamarabb kifullad a range is csökkent de közelre az inf-re mintha jobb lenne
Sabot-nak a röppályája kicsit más lett de annyira nem feltűnő, heliket mitha könyebb lenne belőni persze 100hp-s t nem szedsz le vele mint ahogy eddig se de a hmg-vel be lehet fejezni
AP shell viszont szerintem sz@rabb lett nincs splash demage infre. szinte telibe kell találni hogy lefekűdjön
Active Protection-t kb el lehet majd felejteni 2mp-ig aktiv igy a sűrűjébe nem lehet sokáig maradni csak menekülni gyorsan
A jet is pillanatok alatt szétszed a 30mm-el lehet azon is huztak kicsit
C4 trollságtól viszont kevesebbszer haltam meg viszot a random killed is action a a földalatti töltetek miatt ujra előjött

Összességében tehát annyit változot hogy kicsit másként kell játszani mert az inf-t kicsit feljebb huzták a járművek ellen de aki pl nagyon ritkán tankozik az észre se veszi

PSN:BiZzare_0 ️

(#79947) ciry válasza kriszpontaz (#79937) üzenetére


ciry
őstag

Akkor tök egyszerű az unlock. Nem is baj :)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#79948) bucketb0b válasza @rglaaf (#79946) üzenetére


bucketb0b
őstag

A sabot shellnek sincs semmi splash damage, múltkor kipróbáltam az új pályán és.. vagy a pálya volt szar vagy a sabot shell, de valami van :DDD ha nem telibe lövöd nem nagyon hal meg, de nem is sérül.

(#79949) @rglaaf válasza bucketb0b (#79948) üzenetére


@rglaaf
veterán

A sabotnak soha nem is volt infre vagy telibe nyomod vagy nem fekszik AP-nek volt rendesen patch előtt

G4ula84 ki volt az az elvetemült?:D egyébként tegnap pl usa oldalon tank-al max az első 2 pont ami tartani tudsz ha bemész középre annyi vagy :K

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#79950) prokxy válasza @rglaaf (#79946) üzenetére


prokxy
veterán

AProt. így is bugos volt és figyelni kellett eléggé, h mikor aktiválod, na de majd kialakul.
AP shell nem érint, visszatértem sabotra, így meg nem is bánom. :)
Sebesség az tényleg kellett, bázisról indulva kb megettem a pizzát mire elértem D-ig! :D
Az viszont, h A-B-re ha bemegyek, akkor parázok a tankkal, az már kezd vicces lenni, ennek a nagy dögnek tekintélye kéne legyen és ne röhögjön már ki egy recon...

Viszont az nagyon pozitív, h ennyi idő után is foglalkoznak a játékkal és próbálnak balanszolni, javítgatni! :K :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.