Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35178) prokxy


prokxy
veterán

Kezdem unni ez a BF-et, sajnos ilyen kérdésem miatt vagyok pipa erre a szarra:
MIÉRT
- baserapelnek az emberek, ha van saját pontunk/zászlónk???
- lopja el a csapattársam a járművet, miközben javítom?
- nem éleszt a medic, miközben rajtam áll?
- nem ad ammot a support?
- van így elcseszve, h a fal mögül "céloz" az mbt law-val és 1 engi szétkap egy tankot?
- nem ér egy rakás szart sem az attack heli, miközben a másik kis fos meg lelőhetetlen?
- van az, hogy telibe lövöm a parasztot shotgun-nal, miközben előttem szalad, 2-t belehasítok a saiga-val biztos, ami biztos, erre megfordul és ak5c-vel azonnal fejes és 100%-kal rohan tovább??
Kurva életbe már...

Tény, sokszor jól érzem magam a játék közben, de ez már kezd idegesíteni!
Az a baj, h az a szájbabaszott EA a COD-osokat át akarja vonzani ide ebbe a szarba és emiatt van ez a noskilles faszkodás (mbt lav, active radar...) Hogy a kis vérpisti szarcsimbókok is élvezhessék a játékot, akiknek anyuci megvette, mert rinyált érte a teszkóban? Hát rohadjon meg mind!
Ennek a játéknak nem azért kéne 18+osnak lennie, mert "ölik" egymást a játékosok ilyen-olyan módon, hanem, mert az alatt a kor alatt éretlenek! Tény, efölött is van jópár ilyen ember.
Kezdem úgy érezni 31 éves fejjel, hogy le kéne tennem a játékot, mert az az agyatlan buziskodás, csapatmunka totál hiánya csak az idegeimet emészti fel.
Vannak igen jó pillanatok a BF-ben, ezek tartanak itt, csak kérdés, hogy mikor billen át a mérleg...

Bocs a tartalmas írásért, de hát az Asszonynak hiába mondom, nem tud rá mit mondani. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.