Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35151) pilu85 válasza Kevin's (#35147) üzenetére


pilu85
őstag

ja közelre, távolra 0

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#35152) Kevin's válasza pilu85 (#35151) üzenetére


Kevin's
senior tag

Nem is mondtam,hogy távolra jó Operation Locker mappon mindig ezt használom a legjobb fegyver :D

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#35153) TomDog


TomDog
tag

Sziasztok egy kis pisztoly&kés Hc délutánra?[link]

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#35154) pilu85 válasza TomDog (#35153) üzenetére


pilu85
őstag

ezen énis szoktam menni, benne van a kedvencek között

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#35155) marilllyo


marilllyo
veterán

[link]

Fegyvereket tápolni nagyon jó...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#35156) Olympos válasza Jhonny06 (#35117) üzenetére


Olympos
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

(#35157) D.Orion válasza marilllyo (#35155) üzenetére


D.Orion
veterán

Biztos nagyon jó, hogy ha nem noob-ok vagy igazi überbrutál mindent fejbe lövök emberek játszanak rajta. ;]

[ Szerkesztve ]

(#35158) Laraxior válasza Olympos (#35156) üzenetére


Laraxior
titán

Szerinted legális... Olvastad, hogy nem lehet vásárlásnál proxyval mókolni? Ajánlgatsz itt össze-vissza. :(
Játékindításnál sem szeretik a proxyzást, de azt még csak-csak eltűrik... de vásárlásnál nemigazán, akár Origin fiók vesztéssel is járhat.
Azért ezt említsd meg neki :))

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35159) Olympos válasza Laraxior (#35158) üzenetére


Olympos
aktív tag

bakker...ezt privibe akrtam írni :)

@Laraxior: egyébként teljesen legális :)
de nem akarom itt kibeszélni, mert tiltott a fórumokon

[ Szerkesztve ]

(#35160) marilllyo válasza D.Orion (#35157) üzenetére


marilllyo
veterán

Sokan vannak....lőnek mindenfelől...esélye sincs bárkinek is kiemelkedő statra hax nélkül. Szóval az egyből feltűnne. Egyedül talán a robbanószerek amik zavaróak. Nem tiltják...robban minden.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#35161) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Szevasztok, gyors kérdés: Amikor beszállok egy járműbe, akkor nem mutat soha célkeresztet. Tegnap még jó volt.

(#35162) =HG= válasza Joe Swanson (#35161) üzenetére


=HG=
addikt

HC szerver ? :B

(#35163) Snip3r_HUN válasza =HG= (#35162) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Járműben van, hc-n is... Csak akkor nincs célkereszt ha gyalog mész.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35164) Olympos válasza Snip3r_HUN (#35163) üzenetére


Olympos
aktív tag

szerintem nem arra gondol, hanem arra, hogy tegnap óta a járművek másodüléséből nem lehet lőni, így célkereszt sincs.
ez vmi bug?

(#35165) =HG= válasza Snip3r_HUN (#35163) üzenetére


=HG=
addikt

Mondjuk nekem az előbb víz sem volt...A nagy semmiben úsztam....

(#35166) pilu85 válasza Olympos (#35164) üzenetére


pilu85
őstag

mire eltűnnek a bug-ok, jön a következő rész, ez a borzasztó

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#35167) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Sima normal szerver. De még mindig buggos.

(#35168) eugabesz


eugabesz
őstag

Félkész játék,félkész Mantle,ilyen driver,olyan driver,visza az ősrégi DX-et...és még ti csodálkoztok??

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#35169) Chereiose


Chereiose
addikt

Nektek is rossz a szerverkereső? Nekem néha alig van szerver, haveromnak pedig egyáltalán nem talál szervert a battlelogon, sőt néha nekem se. Ez tipikus hiba vagy csak nálunk rossz? :D

(#35170) Anfänger


Anfänger
őstag

Hi mindenkinek!
Nem tudjátok véletlenül,hogy mikor jön a DLC ?

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#35171) aizen92 válasza Anfänger (#35170) üzenetére


aizen92
addikt

február 18-at rebesgetik. de ez természetesen csak a prémiummal rendelkezőknek.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35172) Anfänger válasza aizen92 (#35171) üzenetére


Anfänger
őstag

Oksa! Köszi!

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#35173) pendre54


pendre54
addikt

Nekem az IRAM szerverhez annyi szerencsém van, mint kurvának a jámborsághoz, valahogy mindig innen sikerül repülnöm, most valami az "Origin súlyos hibát észlelt" nyalánksággal.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#35174) spanglee001


spanglee001
addikt

Obtain 1 Main Battle Tank Medal
Obtain 1 Infantry Fighting Vehicle Medal
Obtain 1 Attack Helicopter Medal
Obtain 1 Jet Fighter Medal
Obtain 10 Commander Leadership Ribbons

ezeket hogy kell megszerezni?
ennyi hiányzik még.
az komoly hogy 5 jetet végezzik ki attack helivel? :F
Végre lekéseltem minden assginmentet :K

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#35175) Snip3r_HUN válasza spanglee001 (#35174) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Obtain 1 Main Battle Tank Medal : 5 tank ölés után jár 1 ribbon ebből kell 50.
Obtain 1 Infantry Fighting Vehicle Medal :5 ölés ifv-vel ez 1 ribbon ebből kell 50.
Obtain 1 Attack Helicopter Medal : 5 ölés helivel erre jár 1 ribbon ebből kell 50.
Obtain 1 Jet Fighter Medal : 5 ölés jettel ez 1 ribbon ebből kell 50.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35176) gali777 válasza spanglee001 (#35174) üzenetére


gali777
őstag

Mi az, hogy végre lekéseltél minden assignmentet? :F

(#35177) fornettisuti válasza spanglee001 (#35174) üzenetére


fornettisuti
veterán

Obtain 10 Commander Leadership Ribbons

Erre nekem azt mondtak ha commander vagy es 10x elfogadjak + vegrehajtjak a parancsod akkor kapsz egy ribbont, ebbol kell 10, ergo 100 parancs elfogadas es vegrehajtas kell.

Ezzel szivok en is, amugy ma lett meg a 2. Ribbonom ebbol.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#35178) prokxy


prokxy
veterán

Kezdem unni ez a BF-et, sajnos ilyen kérdésem miatt vagyok pipa erre a szarra:
MIÉRT
- baserapelnek az emberek, ha van saját pontunk/zászlónk???
- lopja el a csapattársam a járművet, miközben javítom?
- nem éleszt a medic, miközben rajtam áll?
- nem ad ammot a support?
- van így elcseszve, h a fal mögül "céloz" az mbt law-val és 1 engi szétkap egy tankot?
- nem ér egy rakás szart sem az attack heli, miközben a másik kis fos meg lelőhetetlen?
- van az, hogy telibe lövöm a parasztot shotgun-nal, miközben előttem szalad, 2-t belehasítok a saiga-val biztos, ami biztos, erre megfordul és ak5c-vel azonnal fejes és 100%-kal rohan tovább??
Kurva életbe már...

Tény, sokszor jól érzem magam a játék közben, de ez már kezd idegesíteni!
Az a baj, h az a szájbabaszott EA a COD-osokat át akarja vonzani ide ebbe a szarba és emiatt van ez a noskilles faszkodás (mbt lav, active radar...) Hogy a kis vérpisti szarcsimbókok is élvezhessék a játékot, akiknek anyuci megvette, mert rinyált érte a teszkóban? Hát rohadjon meg mind!
Ennek a játéknak nem azért kéne 18+osnak lennie, mert "ölik" egymást a játékosok ilyen-olyan módon, hanem, mert az alatt a kor alatt éretlenek! Tény, efölött is van jópár ilyen ember.
Kezdem úgy érezni 31 éves fejjel, hogy le kéne tennem a játékot, mert az az agyatlan buziskodás, csapatmunka totál hiánya csak az idegeimet emészti fel.
Vannak igen jó pillanatok a BF-ben, ezek tartanak itt, csak kérdés, hogy mikor billen át a mérleg...

Bocs a tartalmas írásért, de hát az Asszonynak hiába mondom, nem tud rá mit mondani. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#35179) @rglaaf válasza prokxy (#35178) üzenetére


@rglaaf
veterán

És akkor még finom voltál és nőies:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#35180) prokxy válasza @rglaaf (#35179) üzenetére


prokxy
veterán

Igyekszem megfelelni az elvárásoknak! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#35181) DeadMeat válasza prokxy (#35178) üzenetére


DeadMeat
veterán

Egyet kell veled értsek! A játék legnagyobb hibája a játékos.Igazi gamebreaker bug, amire nincs pecs...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#35182) kissadam22


kissadam22
tag

SZIASZTOK NEM TUDOM MIÉRT VAN.. DE MIÓTA A MANTESZ.. van azóta úgy szaggat a játék mint állatt.. 7870 alatt és 10gb 2000 Mhz ramokkkal.. ez viccc

(#35183) marilllyo


marilllyo
veterán

Kipróbáltam az IRAM szervert. Tetszik. Jó hogy van sniper limit:D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#35184) D.Orion válasza marilllyo (#35183) üzenetére


D.Orion
veterán

Mi [TFS] is épp most jöttünk le haverokkal. Operation Locker óta fent voltunk, Flood Zone-on már annyira nem ment, azt a mapot nem szeretjük.

(#35185) Gyula84 válasza D.Orion (#35184) üzenetére


Gyula84
veterán

ja én is flood zone nem is vészes :D

olyan alacsonyan foglalt egy kisheli hogy kinyírtam repair tooltsal :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35186) prokxy válasza kissadam22 (#35182) üzenetére


prokxy
veterán

Állítsd vissza DX11-re és úgy nem fog akadni. Nekem erősebb a karim és mégis szar az egész...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#35187) spanglee001 válasza gali777 (#35176) üzenetére


spanglee001
addikt

van egy 20 meele ribbonos dogtag az 80 késelés
és van egy 50 meele ribonos dogtag az 200 késelés
azokat késeltem le :K

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#35188) prokxy válasza marilllyo (#35183) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem meg pont ez nem tetszik benne, mert a helyzet ha úgy kívánja, akkor kasztot váltanék és kiszedném messziről a kemper kis csicskát, ahogy szoktam. ;)
Meg nem rossz egy zászló foglalásnál a t-ugs...vagy akár egy soflam! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#35189) eugabesz válasza prokxy (#35188) üzenetére


eugabesz
őstag

Bőven elég az..szívem szerint egy sem lenne,de hát nekik is kedvezni kell valamivel...meg az adminokat nem számolja a listába,tehát nem vesszük el a lehetőséget mástól...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#35190) kissadam22 válasza prokxy (#35186) üzenetére


kissadam22
tag

Szia köszi... Mantle---Majdlesz... :O

(#35191) Winne válasza prokxy (#35178) üzenetére


Winne
nagyúr

Elég idegesítő játék ez az tény. A legfontosabb hibája leginkább az, hogy az agyatlanságokat nem javítják ki benne. Nem tudom, hogy nem veszik-e észre / nem fogják-e fel, vagy egyszerűen csak leszarják a dolgot és nem foglalkoznak csak simán vele.

Amik nekem fájó pontok:
1. a helit fingá' butították, ellenben az atomjetet meg pofátlan erősre varázsolták.
2. még mindig tud lőni a fedezék mögött lévő ember, akinek a feje lóg csak ki, kvázi a fegyvere nem.
3. magától működő/célzó rakéták sokaságával a gyalogok kvázi veszélyesebbek sokszor a tankra, mint fordítva, egy a tereptárgyak körül ugráló gyalog elől néha el kell menekülni a tankkal.
4. vannak pályák, amiken annyi tereptárgyat és felesleges textúrát helyeztek el, hogy kemperparadicsommá változott és nehéz észrevenni az amúgy is sötét pályán a sötét ruhás ellent
5. rengeteg a nem javító, nem élesztő, csomagot nem adó játékos, de a nem javítók elfoglalják a helyet mások elől, amíg baj nincs, mert akkor kiugranak és elfutnak, vagy azt várják mikor szálsz ki javítani és átülnek tankot lopni...
6. nincs egy canals jellegű dara map, ahol nem kell sokat futni a harcig minden új életnél, lefáradva így nincs agykikapcsolás hentelésre lehetőség. :D
7. rengeteg a kretén. :DDD

Ami tetszik:
1. a messze lévő embert is ki lehet pötyögni akár egy assault fegyverrel és nem az van, mint a 3-ban, hogy csak azért, mert messze van 6-7 hit után még elugrál előlem. Itt ha megkapja a maga 2-4 találatát, akkor fekszik szépen.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#35192) TXT


TXT
őstag

Ujbol fel kell tegyem ezt a csira gyokeret, mert annyira idegesit a folyamatos csalas-sorozata, hogy az elmeny szamba megy egyszeruen! Kerek mindenkit, aki szinten ruhelli ezeket a fas......po csalokat, hogy REPORTOLJATOK!!!!! Kyoushiro44

A legutobbi korok eredmenyei:
- 31:15
- 25:8
- 43:9
- 41:6

Csinaltam szep kis videoket is errol a feregrol!

(#35193) TXT válasza TXT (#35192) üzenetére


TXT
őstag

Csodaljatok meg a statjat es a fegyverekkel elert eredmenyeit! Hat nem gyonyoru, amikor valaki ennyire PRO???
Egy mozdulat, egy erzes bizsereg a labamba vele es a haverjaival kapcsolatban...megpedig ez: This is....

(#35194) yodamester10 válasza TXT (#35193) üzenetére


yodamester10
őstag

Felesleges rágódnod ezen így hajnaltájt,mert amíg világ a világ mindig lesznek multiban csalók,meg olyanok akik a kiskapukat keresik.Ha ő mindig odajár ahova te,akkor egyszerűen ne menj arra a szerverre,úgysem tudsz vele mit kezdeni ;)

(#35195) TXT válasza yodamester10 (#35194) üzenetére


TXT
őstag

Tiszto sor, hogy igy van es mindig is lesznek ilyen csirak, de azert megtehetjuk ellenuk a tulunk telheto legtobbet, hogy minel tisztessegesebb legyen az idotoltesunk, igaz? ;) Az ido nem mervado ebben sem.
Tudod, ahhoz hogy a Vilagban a rossz gyozzon, eleg, ha a jok tetlenek maradnak! :R

[ Szerkesztve ]

(#35196) JamesHun válasza Winne (#35191) üzenetére


JamesHun
addikt

engem az idegesít legjobban, hogy ha én nem látom őt, akkor ő hogy a szent fosba szedd ki
illene nekem is legalább a vállát, lábát látnom kéne (ha már a buksiját nem), hogy leszedhessen nem?
meg a 0 hp-s túlélések az ellenfél részéről amitől idegbajt kapok

SeriesX: JamesSHun

(#35197) xavix13 válasza Winne (#35191) üzenetére


xavix13
senior tag

Még egy év és jó lesz ez. Vagy nem... :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#35198) lofagi válasza TXT (#35192) üzenetére


lofagi
addikt

Nem tudom, de nekem ezekből a statokból egyáltalán nem jön le,hogy a csávó csalna. Semmi kirívót nem találok benne. Megmondanád plz, hogy mire kell figyelni? Mert a K/D amiket kiírtál azt simán lehet teljesíteni. Ráadásul ha még haverokkal is együtt játszott akkor lazán. Szóval nekem ebből még nem derül ki,hogy csaló, de a full reportot nem figyeltem. Kicsit részleteznéd, hogy mire figyeljünk, mert csak úgy nem reportolgatok senkit, mert téged lelőtt akár többször is.

Ja és ráadásul a profiljában nincs is letiltva a BATTLE FEED / GAME ACTIVITY amit annyira szeretnek kikapcsolni az emberek, csak nem tudom,hogy miért. :D Mármint miért szeretik kikapcsolni.

(#35199) jonnyjoker01 Akkor bizony neked azt kell játszani és nem ezt, ilyen egyszerű! :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#35199) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

PlanetSide 2 jobb mint ez a játék :W

Üdv. Johnny

(#35200) marilllyo válasza xavix13 (#35197) üzenetére


marilllyo
veterán

Tegnap mekkorát lámultam Iramon ... Benn ülünk IFV -ben... Velünk szemben az ellenség is... Gyorsan nekik rontunk.... Én kiugrottam és a kettő közé tett le. A nagy kavarodásban véletlenül a miénket raktam meg c4-el... :W :R :C

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.