Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35701) ciry válasza Frozzy (#35689) üzenetére


ciry
őstag

Ez az amitől féltem :F
Sajna nekem az új patchel még mindig nincs tapasztalatom ,mivel csak joiningol a szerverhez de nem loggol be :Y :R

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#35702) Kevin's válasza X Factor (#35699) üzenetére


Kevin's
senior tag

Én tudom,hogy vannak akik nem panaszkodnak én se panaszkodom a bugok miatt,de amikor vki azt állítja nála minden ok akkor kb felrobban az agyvizem,mert ez így megtévesztő lehet,hogy nála se bug se semmi nincs és tippnek benyögi h egy frissítet Win7 megold mindent :W :W biztos NASA gépet használ :DDD

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#35703) raggg válasza X Factor (#35699) üzenetére


raggg
senior tag

És mikor vetted meg a gémet? Launchkor?

ragklaatPS

(#35704) SipiBcs válasza pilu85 (#35695) üzenetére


SipiBcs
őstag

Mi a bajod a gépemmel?? :DDD Nem tudom hovatenni az infódat.... (mert hogy az nincs) Win8.1 az OS! ;)

Normálisan tudtam játszani a legutóbbi patch óta. A mostani patchelés után nem csináltam restartot és megpróbáltam utánajárni másnál is van e ilyen gond. Picit feszülten idehisztiztem. Reboot-ot követően most nem jelentkezett az emlegetett probléma!

Mindenkinél kiveri a biztosítékot a mai hidegfront? Vagy telihold érzékeny vagy?? :))

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#35705) glspeter1


glspeter1
őstag

TDM hanghiba, dx error és a 0hp bug is még mindig megvan. Mit javítottak ezek ?!!!! :((

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#35706) marilllyo válasza X Factor (#35699) üzenetére


marilllyo
veterán

Valóban ez egy fórum....a legtöbb ember aki felkeresi az azért teszi mert valami kérdése vagy gondja van a játékkal...és igen...egy része csendben otthon játszik és örül.

Az, hogy valaki milyen grafikai beállításokon játszik az nem lehet kitétel, minden alkatrészen futnia kell ami megfelel a minimum követelményeknek gyártótól függetlenül( bár a gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy a megjelenés napján még elég neki a minimum egy 25 fps-hez, aztán két peccs és rá kell számolni szépen:) lsd. CS:GO ).....Én pl közepes beállításokon játszom....viszi high-on is de azon ilyen 40 fps-el...nekem annyi kell, hogy vsnyc 60 fps-ét tudja tartani. Az, hogy ultrán már necces nem tántorított el attól, hogy beruházzak egy premiumra.

Szerk.: Azt elismerem, hogy a játékon még bőven van mit javítani...pl. a mai peccsel még nem próbáltam...lehet nálam is besz@rik.:) De ha egy mód van rá...a mi "felelősségünket" vegyük ki alóla ..ami rajtunk múlik azt tegyük meg=>...friss stabil driverek...amit lehet updateljünk...minél kevesebb minden fusson a háttérben.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#35707) X Factor válasza Kevin's (#35702) üzenetére


X Factor
addikt

Egyáltalán nem megtévesztő, nem kell törvényszerűen mindenkinél jónak vagy rossznak lennie. A Clean Install esetén meg mentes lehet egy valag 3rd party tool-tól, ami valamivel összeakadva hibát generál.

raggg PlayIT-n vettem, kb 5 héttel megjelenés után, mint a BF3-at vagy a BC2-őt. Így mire letudok ülni játszani, addigra a hibák nagy része javításra kerül. Bár elég ritka h. megjelenésekkor lenne időm az adott title-vel foglalkozni. :)

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#35708) Svájcinéger válasza SipiBcs (#35704) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

A menzeszt kihagytad ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#35709) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Úgy látom a blogon a loadout rész is változott kicsit

PSN:BiZzare_0 ️

(#35710) lofagi


lofagi
addikt

Azért én azt is megkérdezném azoktól akiknél semmi gond,hogy:

- mennyit játszik egy nap a játékkal?
- mikor vette meg a játékot?
- szintben/scoreboardon hol helyezkedik el egy játékban?

@Mert aki keveset játszik, lehet tényleg nem jön elő hiba.
@Mert aki később vette meg, már kevesebb hibával találkozott, illetve így az első válasz is hatványozódik.
@Mert aki casual player, azt nem is fogja úgy érdekelni,h hogy tud lőni vagy őt,h lövik le.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#35711) Rico45 válasza glspeter1 (#35705) üzenetére


Rico45
őstag

Tdm hang még mindig nem jó?Azt írta egy kolléga hogy jó :@(

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#35712) glspeter1 válasza Rico45 (#35711) üzenetére


glspeter1
őstag

Haver felment megnézni és mondta, hogy nincs hang. Felmentem utána én is és volt majd kidobtak (hely miatt). Visszamentem és már nem volt..

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#35713) kisza25 válasza raggg (#35675) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

lockeren mehetsz alul felül, és oldalt, megakad középen, de kikerülhető :K
Winne: kidobott high pingel, nem tudtam rád írni, mert nem aktív a chat fül nálad :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#35714) Rico45 válasza glspeter1 (#35712) üzenetére


Rico45
őstag

ÁAa nem értem már miért nem javítják legalább ezt?Asszem vissza
Karkandra inkább:~)
Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#35715) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mekkora volt a pecs? mert nekem szerintem nem töltött le semmit :F
vagy csak szerver oldali volt?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#35716) grandegamer válasza kisza25 (#35715) üzenetére


grandegamer
csendes tag

Úgy 394 MB kb

[ Szerkesztve ]

(#35717) kisza25 válasza grandegamer (#35716) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

már ki-be léptem 5x újraindítottam, de semmi, viszont ha ennyi baj van vele nem is baj:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#35718) lofagi válasza DeadMeat (#35681) üzenetére


lofagi
addikt

Nem idegel ki a játék? Na neeeeee én ezt egészen másképp hallottam a Ts-en! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#35719) afrojack1


afrojack1
senior tag

Szerintetek mibe szebb a játék dx-be vagy open-gl-be?

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#35720) Snip3r_HUN válasza kisza25 (#35717) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Megint berágott rád az origined és sunyiban húzta a le a patchet ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35721) marilllyo válasza lofagi (#35710) üzenetére


marilllyo
veterán

Itt most a kifagyásokról meg .exe hibákról volt szó....elsősorban. A hitbox az már egy más kérdés...odáig el is kell jutni, hogy lőni tudj. A játék bugos...az tény... De ha mindent jól csináltál akkor el kell indulnia...és tudnod kell vele játszani

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#35722) Laraxior válasza lofagi (#35718) üzenetére


Laraxior
titán

Az csak átmeneti nálunk... :DDD
Mostanában nem nagyon jöttök... merre kóvályogtok? :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35723) afrojack1


afrojack1
senior tag

Valaki játszani egy jót?

Adjatok szerót csak ne premiumost vagy china risingost!

SC: Herczku_Death

(#35724) F e Z o válasza kisza25 (#35715) üzenetére


F e Z o
veterán

394,08MB, ahogy léptem volna bf4-re az originben, már kapta is le.

Mikor érkezik a 2. dlc a játékhoz?

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#35725) pohár válasza F e Z o (#35724) üzenetére


pohár
félisten

jövő hét kedden elméletileg :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35726) marilllyo válasza F e Z o (#35724) üzenetére


marilllyo
veterán

Jövő kedd.....eeelvileg.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#35727) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

frissítés után csak nekem csinálja azt, hogy belépek a játékba, rá pár másodpercre kifagy?

Szépnapot!

(#35728) @rglaaf válasza afrojack1 (#35719) üzenetére


@rglaaf
veterán

Most komolyan direkt csinálod? :U

PSN:BiZzare_0 ️

(#35729) marilllyo válasza @rglaaf (#35728) üzenetére


marilllyo
veterán

:)) :DD

következő kérdése mi lesz....? " Mi az a origin?"

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#35730) kisza25 válasza Snip3r_HUN (#35720) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

vagy nekem nem jár:P vagy olyan inteligens, hogy csak a jókat szedi le:P
kicsit gameltünk Winnie-vel, meg Galii-val:D
ja továbbra sem szedi le:D
ez a chrizzz1 gyerek elég gyanús, 80% acc he shellel :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#35731) CsonkaImo válasza pohár (#35725) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Akkor már a csapból is ennek kellene folynia... Se trailer se képek, china rising már az alapjáték megjelenésekor be volt jelenteve, erről is csak szólnának nem?

(#35732) pohár válasza CsonkaImo (#35731) üzenetére


pohár
félisten

ott se volt nagy csinnadratta (csodáltam is nagyon), a trailer is talán a megjelenés másnapján jött csak ki hozzá... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35733) Algotis


Algotis
addikt

Na idén először megjött a kedvem egy kis játékhoz :C

Androidos Outlookból küldve

(#35734) DeadMeat válasza Laraxior (#35722) üzenetére


DeadMeat
veterán

Only mapokra mentek fel, azt meg gyorsan megunom, főleg a vonatosat. se csónak, se gyalogharc csak sok sok nehéz jármű. Egy idő után unalmas. :B

Fagi: az nem a csapat miatt volt? AM. előfordul, hogy néha kiborul a bili :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#35735) CsonkaImo válasza pohár (#35732) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Legyen igazad! :R Várom már a kedvenc bf3 mapokat kicsit feltupírozva, kivéve Operation Metro-t. Jobban örültem volna ha Kharg Island-ot rakták volna bele helyette, vagy Noshar-t.

(#35736) @rglaaf válasza kisza25 (#35730) üzenetére


@rglaaf
veterán

nekem tegnap volt egy köröm[link] 249 % acc sabot-al de a pb még nem kapott el:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#35737) Algotis


Algotis
addikt

Rogue Transmissionon csak nálam vibrálnak a falak itt-ott? :U

Androidos Outlookból küldve

(#35738) Kephamos


Kephamos
addikt

Üdv!

Adatlapomon látható konfiggal BF4-ezek. Hihg beállítások mellett 60 fps körül van , azonban néha meg-meg akad, illetve sokáig tölt. Mi lehet a konkrét megoldás a problémára?

(#35739) Snip3r_HUN válasza Algotis (#35737) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Pár helyen itt is...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35740) DieHard válasza Kephamos (#35738) üzenetére


DieHard
senior tag

Szerintem memória.

(#35741) beers válasza Kephamos (#35738) üzenetére


beers
addikt

+4G ram sokat javítana!

M&N

(#35742) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok !

Most telepítette le a " javítást :) " és azóta a pálya elején lefagy a játék. Pár másodpercet tudok csak játszani !

Valakinek hasonló, esetleg ötlete ?

kengyel

(#35743) grandegamer válasza kengyel (#35742) üzenetére


grandegamer
csendes tag

Várni a javítást, nekem is ez van és ahogy nézem sokaknak a battlelog forumon írottak alapján.

[ Szerkesztve ]

(#35744) marilllyo válasza Kephamos (#35738) üzenetére


marilllyo
veterán

A "sokáig töltés"-en sajna ahogy olvastam csak az SSD javít. Ellenben én az fps drop-októl nagyjából megszabadultam miután 4-ről 8-ra egészítettem ki a memóriát.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#35745) Algotis


Algotis
addikt

Ez a Mantle tök jó meg minden, de nálam akad tőle a játék, kb. 2 percenként becsúszik egy kis akadás... :U

Androidos Outlookból küldve

(#35746) LLD válasza @rglaaf (#35736) üzenetére


LLD
aktív tag

Be se merem linkelni a 374% at ! ;]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#35747) kengyel válasza grandegamer (#35743) üzenetére


kengyel
nagyúr

De kár volt ezt leküldeniük, csak rontottak a dolgon. Az elmúlt időben semmi gondom nem volt a játékkal !

kengyel

(#35748) zack


zack
nagyúr

Holnap kezdődik a Titanfall beta teszt? Kíváncsi leszek. Inkább ez, mint a Premium.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35749) Kevin's válasza zack (#35748) üzenetére


Kevin's
senior tag

En is várom regiztem is a kulcsokat mikor adjak ezt lehet tudni ??

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#35750) Csaber válasza kisza25 (#35730) üzenetére


Csaber
senior tag

Nekem tegnap volt gyanús egy repcsipilóta , akármit csináltál nyílt téren , simán lefordult és lelőtt Rogue Transmission-on, viszont ha beértem a pálya közepére és elkezdtem kerülgetni az " akadályokat " 2-3 kanyar után mindig nekiment valaminek , mert 1-2 alkalommal oké egy félprofi is benézi de , sorba ...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.