Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35901) Snip3r_HUN válasza Winne (#35900) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Amíg az MBT Law-ot meg a Staff Shell-t átengedi addig tényleg nagy buli :(((

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35902) beers válasza Snip3r_HUN (#35901) üzenetére


beers
addikt

Nem kötelező azt választani :)!

M&N

(#35903) papi99 válasza ThePoweR (#35889) üzenetére


papi99
aktív tag

Kipróbáltam a single playert az is lefagy!!!! Most ilyenkor mi a szar van?????

(#35904) marilllyo válasza papi99 (#35903) üzenetére


marilllyo
veterán

Milyen programok mennek a háttérben. Valaki írta, hogy automata indításból amit lehet szedj ki meg még egy csomó mindent...azokat kipróbáltad?....Vírusirtód mi van fenn? Dx a legfrissebb? dxwebsetuppal telepítetted? Húzva van a kártyád? Drivere legfrissebb?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#35905) papi99 válasza marilllyo (#35904) üzenetére


papi99
aktív tag

Már megtörtént kiszedtem mindent, avastom van, Dx 11es van fent, és nem tudom hogy mivel lett fel rakva, nincs húzva a kártyám és annak a drivere is friss!!!

(#35906) Snip3r_HUN válasza beers (#35902) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Akárcsak a ként fentebb említett "NOSKILL" rakétát sem... :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35907) gali777 válasza Snip3r_HUN (#35906) üzenetére


gali777
őstag

Legszebb amikor a kis majmok próbálnak messziről ellőni főlöveggel majd szembesülnek vele, hogy nem tudnak célozni már kapják is elő a staff shellt :D

(#35909) Laraxior: Milyen támadó alakulat? :DDD Az összes staff shelles arra használja, hogy kiül egy dombra és onnan lövöldözget vele. Főlöveggel esélye nincs olyan messziről eltalálni ezért használja azt. Azoknak találták ki akik nem tudnak célozni. Érdekes én HMG-vel megyek mégis le tudom győzni a járműveket és nem érzem, hogy ne támadnék, megyek minden zászlóra, foglalok ugyanúgy.

[ Szerkesztve ]

(#35908) marilllyo válasza papi99 (#35905) üzenetére


marilllyo
veterán

.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#35909) Laraxior válasza Snip3r_HUN (#35906) üzenetére


Laraxior
titán

Staff nélkül sajnos nem lehet boldogulni járművek ellen. Márpedig aki HMG-vel megy ő nem támadóként játszik, tehát a Staff Shelles tankok alkotják a támadó alakulatot... anélkül minden jármű kill után kellene várni egy csomó időt mire újra lesz 5 löveged, már ha persze megéled... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35910) SkyS1gn válasza Laraxior (#35909) üzenetére


SkyS1gn
félisten

"Márpedig aki HMG-vel megy ő nem támadóként játszik"

Akkor mivel hasítsak be a zászlóhoz tankkal? :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#35911) bandi0000


bandi0000
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#35912) Snip3r_HUN válasza Laraxior (#35909) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Bárcsak bebuggolna az egész és a kilőtt löveg a saját tankodat találná el :P ;] Nem érdekelne ha nem egy komplett osztagnyi ellen osztaná az "okos löveggel" gyalogosan és tankban ülve is...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35913) Laraxior válasza Snip3r_HUN (#35912) üzenetére


Laraxior
titán

Én 3-ban se használtam se Guidedet, se semmit, csak géppuskát másodlagosként, de itt Golmudon mozdulni sem lehet, ha a másodlagos nem staff. Sajnos alkalmazkodni kell, márpedig az staffal jár.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35914) Snip3r_HUN válasza Laraxior (#35913) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Lehetetlen nem létezik... max. nehéz, főleg ha már a bázist lövik.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35915) fogirobi


fogirobi
senior tag

Bocsi, de nem olvastam végig a kommenteket, nem tudom hogy volt e már, de az normális, hogy rámegyek bármelyik serverre battlelogban és nem írja, hogy hány ticket van még hátra? Csak az időt írja...

[ Szerkesztve ]

(#35916) @rglaaf válasza SkyS1gn (#35910) üzenetére


@rglaaf
veterán

Már pedig én nem használok staff-ot meghagyom a lowoknak, még is megyek a pontokra még ha az összeset is behuzták, a HMG-t nem adom fel a gyalogosok miatt illetve ha tellibe nyomom a helit utána még kell neki pár lövés az 50-s el hogy be is adja a killeket

PSN:BiZzare_0 ️

(#35917) aizen92 válasza Laraxior (#35909) üzenetére


aizen92
addikt

Én ezzel nem értek egyet. Ugyanúgy lehet hmg-vel "támadó", én a staff hiányát manőverekkel és Active Protection-nel oldom meg. Persze ha 2 staffos tank jön az már cumi. De a támadáshoz hozzátartozik, hogy az infantryt is gyilkolod, mert ha 2-3 AT soldier rádjön pikk-pakk kiszeded hmgvel őket és nyomulsz előre. Infantryra is gondolni kell. Én azt vettem még észre hogy a staffosok inkább campelnek egy magaslaton, mint a hmg-sek akik ténylegesen támadnak.
Ez az én észrevételem és véleményem, hogy hmg támadó staff védelmi.
És persze vannak a kivételek (valszeg te is ide tartozol Lara ) akik staffal be a közepébe és egyaránt, szedik ki az infantryt és nehéz járműveket, amihez kell egy kis skill.

Ja és azt se felejtsük el, hogy a hmg a kishelire 2-3 dmgt, a nagyra 5öt nyom, és mivel néha egy lövés a főlövegből nem elég a helinek (non-fuckin-sense) a hmgvel végzem ki őket, mert olyan szögben zuhannak amit már még egy löveggel nem találnék el.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35918) SkyS1gn válasza @rglaaf (#35916) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pontosan, énsem tudok nélküle meglenni!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#35919) lofagi válasza aizen92 (#35917) üzenetére


lofagi
addikt

Agree. Staff szerintem is a campeteknek való, hátulról. HMG az amit én is használok, kell az infi ellen. Staff akkor jó ha párba mentek a haveroddal aki gunnerkedik, javít. Na akkor még lehet jókat aprítani. :)

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#35920) Sonja válasza TechArtist (#35879) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, még mindig bugos. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#35921) Gyula84 válasza @rglaaf (#35916) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem bent van akkor most low vagyok? :O
1v1 ben ha ott lesz ellenem egy staffos 2m re akkor nyomhatom is a redeployt, mert azt ugyan túl nem élem

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35922) @rglaaf válasza Gyula84 (#35921) üzenetére


@rglaaf
veterán

Természetesen igen mit kéne mondanom? ;] Engem is szétkapnak a staffosok na bumm deploy megyek előre tovább

PSN:BiZzare_0 ️

(#35923) Nemt0m12


Nemt0m12
tag

Nekem is staff van apval de én inkább bemegyek a tömegbe és úgy irtom a gyalogot meg a járműveket.

(#35924) Liquidator válasza Gyula84 (#35921) üzenetére


Liquidator
tag

egyértelmű,hogy low vagy :DDD

(#35925) Snip3r_HUN válasza Gyula84 (#35921) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35926) Winne válasza Gyula84 (#35921) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez a szomorú, hogy nem csinálták meg még azt, ami a 3-ban is be lett téve, hogy ne lőjje boldog boldogtalan a shotit a tankból, nem engedett duplát lőni. Ez alap kellett volna, hogy legyen itt is. Én is csak hmg-vel megyek és ha van mellettem gunner aki kiszáll és belelő, ha úgy van, akkor sokszor maradunk életben a staffossal szemben is. Ez az egy előnye megvan, hogy meg kell tanulnod célozni a főlöveggel, ha már gyalogosként nem is kell az mbt lav miatt..

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#35927) CsonkaImo válasza Winne (#35926) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Itt is be lesz iktatva szerintem, sőt lehet már a balance patch-el jön. Ha jól tudom csak akkor működik ha staff-ról váltasz a lövegre, fordítva pedig nem. Szóval tuti a fejlesztők trehányságának köszönhető, és remélhetőleg javítják.

[ Szerkesztve ]

(#35928) Gyula84


Gyula84
veterán

nem kempelni használom azt a sz@rt hanem kihasználom hogy kettő főlövegem van én a gyalogot is főlöveggel szedem le... 95% ban én jövök ki a harcból élve, ha én lövök először, és szinte mindig egyedül megyek tankkal nincs ki javítson így se gunner

de lecserélem a kedvetekért :U

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35929) Liquidator válasza Gyula84 (#35928) üzenetére


Liquidator
tag

ja,hogy te a főlöveggel szeded le az embereket :R tanits mester :D

(#35930) gali777 válasza Gyula84 (#35928) üzenetére


gali777
őstag

"én a gyalogot is főlöveggel szedem le..." [link] ;] :)

Aztán járművekre mi marad? :D Itt azért nincs úgy végtelen lőszer, mint a 3-ban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35931) LamaCube


LamaCube
addikt

Félve indítottam el a játékot ma 1 hét után, de semmi gondom nincs vele. És kivételesen jó szoros meccsekben volt részem. Mindkét csapat azt tette, amit kell. Biztosan a Valentin nap miatt van :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#35932) Kevin's válasza LamaCube (#35931) üzenetére


Kevin's
senior tag

Az asszony rajuk parancsolt ha nem játszol normális este a kanapen alszol gyakrabban lehetne Valentin nap :DDD

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#35933) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Kevin's, LamaCube. miért offoltok,repülni akartok arra ott a drog vazze!
:(( :DD :DDD
Amúgy ti a Júl.4.-t is ünneplitek?? :B

marilllyo: és milyen igaza van... :K

[ Szerkesztve ]

(#35934) marilllyo válasza Kevin's (#35932) üzenetére


marilllyo
veterán

-

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#35935) Gyula84 válasza gali777 (#35930) üzenetére


Gyula84
veterán

ami marad a vichle destroy után :D

(#35929) Liquidator
vegyél gépet :D könnyen beszél az akit javítják

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35936) Kevin's válasza ScomComputer (#35933) üzenetére


Kevin's
senior tag

Felesleges a drog ha az asszony megtanít rá :DDD off vége

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#35937) LamaCube válasza ScomComputer (#35933) üzenetére


LamaCube
addikt

Ünnepli a tököm én nagyjából az összes ünnepet le...rom. ;]

Kevin's
:D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#35938) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Filter-t hogyan lehet váltani ebben a rákban?

(#35939) Nemt0m12


Nemt0m12
tag

467% :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#35940) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Vótmá? forrás:reddit

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#35941) pohár válasza SkyS1gn (#35940) üzenetére


pohár
félisten

pont ma hallottam Xfactor egyik videójában

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35942) Winne válasza Gyula84 (#35928) üzenetére


Winne
nagyúr

Senki nem mondta, hogy vedd ki, mindenki azt használ, amit akar. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#35943) aizen92 válasza SkyS1gn (#35940) üzenetére


aizen92
addikt

Köszi! :R
Általam legjobban várt DLC. Felírva

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35944) Gyula84 válasza Winne (#35942) üzenetére


Gyula84
veterán

persze aztán meg én leszek a low :O

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35945) Liquidator válasza Gyula84 (#35944) üzenetére


Liquidator
tag

már az vagy :D am minek vegyek? :D epp ez volt a cél,hogy ne legyen :D elvezem a problémamentes életem :DDD mióta nincs BF :D

(#35946) Winne válasza Liquidator (#35945) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor meg menj csajozni, ne itt kockuljál... :DDD

Képet meg nem is mutattál a múltkor amúgy, elsunnyogtad.. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#35947) Liquidator válasza Winne (#35946) üzenetére


Liquidator
tag

én vagy te?:D am mit magyarázol? :D amikor van csajjjod és a gép előtt ülsz... :D ha jól tudom ma van a szerelmesek napja :DDDD

(#35948) Winne válasza Liquidator (#35947) üzenetére


Winne
nagyúr

Divatünnep maradjál már.. Itt fekszik mellettem, nézi azt a marhaságot a tv2-n. :D

Mikor jössz újra játszani? Ideje lenne gépet rendelned.. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#35949) Liquidator válasza Winne (#35948) üzenetére


Liquidator
tag

ideje? :D meg csak 3 hete szabadultam meg tőle :D

(#35950) csab1


csab1
csendes tag

Az mitől lehet, hogy az első játékot minden hiba nélkül, szépen, akadozás nélkül le tudom játszani, ám ha egy új játék jön(akár ugyanazon mapon) akkor elkezd random szaggatni? :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.