Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35551) R3laX válasza Gyula84 (#35550) üzenetére


R3laX
addikt

Nekem mind1ik szürke, vhogy el kell kezdeni az elején :).

(#35552) Gyula84 válasza R3laX (#35551) üzenetére


Gyula84
veterán

ott lesz az valahol nézz körül ne dmr keresd azt hiszem úgy van mint pl a shorty azt is be lehetett rakni másodlagosnak és azzal unlockoltam a shotikat

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35553) Snip3r_HUN válasza kisza25 (#35549) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

:K A mass-ot is csak azért mondtam mert az talán előbb adta mint a shorty-t... Persze "only pistol" szerón azt is hamar dobta :DDD

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35554) SkyS1gn válasza Laraxior (#35531) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nincs, ez honnan jött?

Jön a patch holnap meg server update!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#35555) Winne válasza Snip3r_HUN (#35553) üzenetére


Winne
nagyúr

A shorty jobb, mint a pisztolyok arra az esetre, ha éppen kifogy közelharcnál a töltény és még egyet bele kell pirítani az ellenbe?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#35556) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

;]

(#35555) Winne : közelharca jó, de ha nem adja be egyből és megfordulnak akkor halott vagy :DDD No meg ugye abban csak 3 skúló van. Javarészt inkább az alap P226-ot használom inkább...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35557) pohár válasza Winne (#35555) üzenetére


pohár
félisten

igen, de jó célzóka kell hozzá... általában az aggressive sniperek nyomják ezzel, egy lövés a sniperből, aztán egy a shorty-ból, ha nem halna bele

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35558) SkyS1gn válasza pohár (#35557) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Így van, vagy a CZ-75 :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#35559) FollowTheORI válasza SkyS1gn (#35558) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Elég sokan rohangásznak 93R-el is reconok... azis elég jó cucc ha tudod kezelni, ahogy néztem. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#35560) DeadMeat válasza Winne (#35555) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ez egy elég hüje kérdés :D jobb e egy shotgun közelharcra, mint egy pisztoly? ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#35561) Snip3r_HUN válasza DeadMeat (#35560) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ezzel a hitreggel ne legyél magadban ennyire biztos :U

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35562) Winne válasza DeadMeat (#35560) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem hüLYe kérdés, mert a játékon belül érdekel, nem a való életben. :P

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#35563) gyilok82


gyilok82
csendes tag

Hard Party

Epic

[ Szerkesztve ]

(#35564) gali777 válasza SkyS1gn (#35554) üzenetére


gali777
őstag

Ez akkor már a heli meg aa balanszos peccs?

(#35565) glspeter1 válasza gali777 (#35564) üzenetére


glspeter1
őstag

Remélem ez már a hibákat javító peccs. ;]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#35566) Liquidator válasza glspeter1 (#35565) üzenetére


Liquidator
tag

olyan patch nemlesssssssz ami hibakat javit :D

(#35567) aizen92 válasza gyilok82 (#35563) üzenetére


aizen92
addikt

Nagyon kemény a heli a vagonban. ezt ma megpróbálom betenni oda :DDD

(#35554) Cris99: köszi az infót! Szokásos ima: reméljük nem generál több hibát :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35568) scope2007 válasza TechArtist (#35526) üzenetére


scope2007
addikt

ennyi, gyászos az egész :)
jó majd tuti visszateszem vmikor, de úgy is törlés lesz belőle :)
már majdnem 2hónapja nem lett indítva xD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#35569) DieHard válasza glspeter1 (#35565) üzenetére


DieHard
senior tag

Olyan van hogy kevesebb hibát generáló peccs!

(#35570) Gyula84 válasza Winne (#35562) üzenetére


Gyula84
veterán

szerintem rohadt jó a shorty recon kasztban az van mindenképpen :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35571) pohár


pohár
félisten

na akkor adjunk a járműveknek :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35572) Snip3r_HUN válasza pohár (#35571) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem lesznek olyan missziók ahol a dice tagok agyba-főbe késelhetőek lesznek 24/7, ennyi időtartamban ? Már csak az eddigi ( és a leendő ) hibák miatt. ;]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35573) DeadMeat válasza Winne (#35562) üzenetére


DeadMeat
veterán

Való életben tök mind1 mivel lőnek pofán :D Minden kb 1 golyós kill. ;] És azért hüje kérdés mert úgy is sejtetted rá a választ, hisz az egy mini shotgun, nem holmi 9 milis játékpuska :P

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#35574) Unlimited


Unlimited
aktív tag

Sziasztok!

Megvettem a BF4-et. Számomra csalódás. Óriási csalódás. 3-at nagyon szeretem, de ez kiábrándító. 3-ban a jobbak közé tartozom, elég jól játszok, de itt, ez egy vicc számomra.Általában TDM-et játszok, de ebben nem lehet játszani. Nem elég, hogy annyi terep tárgy van, hogy lépni sem lehet, ahogy már más is írta, állandóan elakad, még az ajtó küszübőt is át kell ugrani, mert nem tudja átlépni. Azt már meg sem említem, hogy ha respawnol valahová engem, lépek 3at, vagy szembe jönnek 3an, és lelőnek, úgy, hogy esélyem sincs, vagy lépek 3at, és oda, ahová engem kitett, respawnolja az ellent, és hátbalő. Minden teljesen más, mint a 3 volt. A fegyverek sebzése egy vicc. Itt esélyed sincs bemenekülni valahová, ha lőnek rád. 2-3 golyó, halott vagy. Csak a 3-mal tudom hasonlítani. Ott volt esélyed. Ha lőttek rád, akkor volt esély valahová behasalni, beugrani fedezék mögé. Itt semmi. Katyvasz, élvezhetetlen, semmi lett ez, nem játék. Még jó, hogy csak pár ezret adtam itt a PHn egy kulcsért, mondom kipróbálom, aztán, ha tetszik, megveszem rá a prémiumot. De nem kell megvennem!

[ Szerkesztve ]

(#35575) DeadMeat válasza DeadMeat (#35573) üzenetére


DeadMeat
veterán

Olyan vagyok, a kérdésre nem is válaszoltam.. tényleg cq esetén sokkal sokkal jobb, mint egy pisztoly, perpillanat mindnél. Ha a rex és a magnum normálisan üzemelnének nem mondanám egyértelműen rá ezt.
Minden más távolságra egy pisztollyal többre mész.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#35576) gali777 válasza Unlimited (#35574) üzenetére


gali777
őstag

köszönjük Emese! ;]

(#35577) Unlimited válasza gali777 (#35576) üzenetére


Unlimited
aktív tag

Gondod van?

(#35578) Snip3r_HUN válasza Unlimited (#35574) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ennyire azért talán nem rossz, nem tdm-en kell megalkotni a véleményt a játékról hanem pl. conquest-en csapatostul. Voltak/vannak olyan napok amikor tényleg a pokolba kívánom az egészet, de ha működik elég élevezetes. De persze nem vagyunk egyformák...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35579) LamaCube válasza Unlimited (#35574) üzenetére


LamaCube
addikt

No offense! :R
Nem értem az ilyen hozzáállást. Megvetted játszottál eddig pár órát egy teljesen más mapokkal rendelkező bf-el és nem jön az eredmény. A legtöbb embernek már min. 100 órája benne van a játékban, így ne várj sokat, hogy majd itt ugyanolyan lesz a statod, mint a 3-ban. Mindenki tudja, hogy hol érdemes lenni, ezért te teljesen hátrányba vagy.
Annó a bf3-at másfél évvel a megjelenés után vettem meg. Kb. 40 órámba telt, hogy a mapokat kiismerjem és a feladatokat is tudjam végezni és kb. mindenki már max. szinten volt. Mindezt 9 éves codos múlttal. Nekem rohadt nehéz volt a bf stílust megszokni, de sikerült. Nekem jobban tetszik a 4, mint a 3 és ebben biztos szerepet játszik, hogy nem 1.5 év hátránnyal kezdtem a 4-et.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#35580) Unlimited válasza LamaCube (#35579) üzenetére


Unlimited
aktív tag

Nem azt várom, hogy olyan legyen a statom, mint 3ban. Annak, hogy mögém teszi az ellent, és 3 lépés után hátba lő, meg nem lehet lépni, mert kb. 5 méterenként megakad, mert van ott egy küszöb, azt nem fogja semmi gyakorlás megjavítani. Annyi tereptárgy van, hogy lehetetlen, hogy ne bújjon valamelyik mögött valaki, aki simán leszed, úgy, hogy esélyed sincs valahová beugrani, mert 2 golyó, és halott vagy. Sorolhatnám azokat a dolgokat, ami nem fog változni még 50-100 óra játék után sem. Én a 3at is vagy másfél, 2 év hátránnyal kezdetem, de ott nem voltak ilyen idegesítő dolgok, ami miatt megszűnik a szórakozás része. Én nem egy háborús szimulátort akarok, hanem egy JÁTÉKOT, ami szórakoztat. De ez sokkal inkább idegesít, mint szórakoztat! Adok még neki egy kis időt, de nekem ez eddig csalódás!

(#35581) Snip3r_HUN válasza Unlimited (#35580) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem tudom volt-e szerencséd bf3-hoz, ott a spawnrendszer kicsit mintha katasztrófálisabb lett volna.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35582) Unlimited válasza Snip3r_HUN (#35581) üzenetére


Unlimited
aktív tag

Volt szerencsém. Már vagy 500 óra játék van benne, de nekem erről teljesen más a véleményem.

(#35583) Honzi válasza Unlimited (#35582) üzenetére


Honzi
senior tag

Pedig a mai napig nem egyszer fordul elő hogy tdmben mögéd dob valakit vagy fordítva sőt az is előfordul hogy kezdésnél bedob a full enemy teamhez még a csapatod a map másik oldalán van.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#35584) LamaCube válasza Unlimited (#35580) üzenetére


LamaCube
addikt

Mondjuk tdm-et nem játszom. Lehet, hogy ott a "pörgés" miatt hatványozódnak ezek a hibák.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#35585) steele80


steele80
senior tag

Nekem 2 napja nem adja rendesen. Nem tudom mi történt, de már vicc. Csomóban az ellen LSAT + flir sorozom őket semmi, még csak találat sincs. Rövid sorozatok, vagy folyamatos lövés tök mindegy. És azt is észre vettem, hogy ez csak akkor van, ha a vesztes csapatban vagyok. Nem tudom mi lehet ez.

(#35586) GoZoL


GoZoL
senior tag

Sok szeretettel várunk mindenkit a [PTO]Community CQ-Public Battlefield (HUN) szerveren, amin normál mód fut.

(#35587) Winne válasza Unlimited (#35574) üzenetére


Winne
nagyúr

Először nekem is ez volt a véleményem, a 3 sosem tudott felidegesíteni, egy pillanatra max. Itt amikor egyedül felmentem épp csak a maradék hajam nem hullott ki. A sok textúra nagyon idegesítő, főleg a rengeteg bokor, nem látsz ki belőle, ugyanez a sötét helyek - sötét karakterek dologban, de ahogy egyre többet nyomom nekem is több élményt ad, csak máshogy kell játszani, mint a 3-at. Egy bő másfél hónapot kihagytam teljesen, és kb egy hete kezdtem újra, de már nem idegesít annyira, mint az elején. :)

A spawn a 3-ban is ugyanígy béna volt, 2-3 golyóra meg halni kell, nem kecske módjára odébb ugrálni, ezt jól tették nagyon. :K

Itt írtam korábban az észrevételeimről: [link]

@(#35575) DeadMeat: Köszi, akkor nem fekszek rá csak emiatt, majd ha magától unlockolom akkor kipróbálom. Én elvből nem megyek se pizstoly, se kés onlyra, de főleg utóbbira. BF3-ban is rengeteg kés killem van, de egy se származik knife only fosról. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#35588) Laraxior


Laraxior
titán

Na ezt az életbe nem találnám meg :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35589) Winne válasza Laraxior (#35588) üzenetére


Winne
nagyúr

Természetes álcával ilyen:

:DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#35590) yodamester10


yodamester10
őstag

Nálatok sem mutatja mostanában a batlelog,hogy mennyi tiket van vissza?

(#35591) Unlimited válasza Winne (#35587) üzenetére


Unlimited
aktív tag

Én elfogadok minden érvet, de nekem a 3 után katasztrófa.Idegesítő,nemszórakoztató.És itt el is vesztette minden értelmét. Ez egy játék. Mint írtam,nem háborùs szimulátort akarok, hanem játékot, ami szórakoztat, kikapcsol. De ettől csak ideges leszek. Bár hová,bár merre mész,minden doboz,kocsi,fal mögött van valaki az ellen közül,aki simán oldalba,hátba lő.Sötét,zsùfolt mappok,ahol az a szerencsés,ki veszi észre előbb a másikat, utánad szalad,simán hátba lő. Értelme konkrét ennyi.Sötét,zsùfolt,minden szar tereptárgyal telerakott mappok,ahol még az emberek is sötét ruhában vannak. Nem számít,ki az ügyesebb,mert esélyed sincs szemtől szembe nézni a másikkal,mert nagyon ritka az ilyen szitu. 10ből 8szor így lőnek le,meg én is mást.Ez azért elmond valamit. Mondom,elvesztette azt,amire egy játékot készítenek. Azt,hogy szórskoztasson.

[ Szerkesztve ]

(#35592) LamaCube válasza Unlimited (#35591) üzenetére


LamaCube
addikt

Nagyjából a kempelőket írtad le...ez ugye nem a játék hibája? A háborús szimulátorhoz meg olyan messze van ez a játék, mint sniper a csapatmunkához. ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#35593) Unlimited válasza LamaCube (#35592) üzenetére


Unlimited
aktív tag

Engem az nem szórakoztat,hogy ùton ùtfèlen hátba lőnek,mert elfordulsz egy sarkon, ès hátba lő valaki onnan,ahonnan Te jöttèl 2 mp előtte.Ez számomra kiábrándító,idegesítő. Ez nem játèk így.

(#35594) gali777 válasza Unlimited (#35593) üzenetére


gali777
őstag

Próbáld ki a conquestet, TDM ezzel jár. Azért a bf nem a TDM-ről szól.

(#35595) lofagi válasza yodamester10 (#35590) üzenetére


lofagi
addikt

Nekem is most jött elő ez a hiba. Csak akkor hajlandó megmutatni mennyi van még hátra, ha belemegyek a részletekbe. Sajnos csak abból tudok jelenleg következtetni, hogy hány perce indult el a játék.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#35596) Unlimited válasza gali777 (#35594) üzenetére


Unlimited
aktív tag

Lehet kipróbálom.Adok mèg egy esèlyt neki,mert ez így........

(#35597) beers válasza Unlimited (#35596) üzenetére


beers
addikt

Én csak cq-ra járok és max 32fő!
A többi a cod huszároknak való!

M&N

(#35598) Zoltn


Zoltn
senior tag

Amúgy vajon mért nincsenek éjszakai pályák? Hangulatos lenne tuti.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#35599) Snip3r_HUN válasza Zoltn (#35598) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Még lehetnek :DDD Hátra van még egypár dlc...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35600) kisza25 válasza Winne (#35555) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igen, de csak 3db lőszer van benne, de, ha ügyes vagy 3 ellen ;] (márpedig te ügyes vagy :K )
én vagy azt, vagy cz-75-öt használom, vagy még qsz-92 ami kevesebbet sebez , de nagyon pontos és nem rángat :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.