Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28101) devilinsid3 válasza @rglaaf (#28097) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát majd meglepi lesz, attól függ anyuci melyiket veszi meg nekem :P

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28102) Gyula84 válasza #65537792 (#28076) üzenetére


Gyula84
veterán

hopsz tényleg elnéztem :B aki prémium annak jár meg aki megveszi annak is :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#28103) #65537792 válasza eugabesz (#28100) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ostobák vagytok? 10 és 11 óra között amikor több millió ember akarta letölteni egyszerre, szerintetek mennyire volt túlhert a szerver/kiszolgáló? De ez már régi téma szóval, pont! Csak, hogy tisztán lássatok.

(#28104) killer095


killer095
őstag

XDDDDDDDDDDDDD

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#28105) #65537792 válasza killer095 (#28104) üzenetére


#65537792
törölt tag

De azt vágod, hogy nem a repcsik mennek szét, hanem a lábával tolja szét őket. XD

[ Szerkesztve ]

(#28106) #02119936 válasza @rglaaf (#28097) üzenetére


#02119936
törölt tag

The ultimate version, coming next winter. :))

(#28107) TTomax válasza #02119936 (#28106) üzenetére


TTomax
nagyúr

with BF5... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#28108) mcwolf79 válasza eugabesz (#28100) üzenetére


mcwolf79
veterán

A net rendesen működik,nincs semmi baja.Az utóbbi pár patch mind így kezdte. Elindul 30-60 Kb/sec-kel, majd a végefele felgyorsul rendes sebességre. Eddig nem volt semmi gondom vele, biztos valami szerveroldali/Origin anomália lehet, mivel mások is írták, hogy nagyon lassan tölti lefele a patch-et.
A múlkori 800 megás patch-et majd 3 órán keresztül töltötte le :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#28109) DieHard


DieHard
senior tag

Amugy van itt a fórumon egy ember akár, akinek a játék hiba mentesen müködik?

(#28110) mackosajt válasza devilinsid3 (#28101) üzenetére


mackosajt
addikt

Remélem felírtad a kívánság listára, a "Mit szeretnék kapni karácsonyra" részhez!

más:
Mik a mai peccs tapasztalatai?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#28111) lowzor válasza DieHard (#28109) üzenetére


lowzor
veterán

Ha átprogramozta, akkor biztos...

(#28112) Gyula84 válasza Erdei88 (#28058) üzenetére


Gyula84
veterán

főleg ott ahol nincs is spect :D nemrég találkoztam ilyen emerrel aki gyanús volt mondom kimegyek spectbe megnézem erre pont nem volt azon a szerón

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#28113) Xaels válasza DieHard (#28109) üzenetére


Xaels
félisten

Még nem próbáltam a mai patch óta. Az előző előtt sokszor ment "hibamentes"-en körökön keresztül is akár. Ez a legutóbbi is csak a revive után beragadó felirattal ajándékozott meg, amit ha javítottak akkor rendben van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28114) Gippo válasza DieHard (#28109) üzenetére


Gippo
senior tag

Én

(#28115) devilinsid3 válasza mackosajt (#28110) üzenetére


devilinsid3
addikt

igen-igen :K

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28116) mcwolf79 válasza DieHard (#28109) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#28117) lowzor


lowzor
veterán

Nem fér a fejembe, hogy cseszhették el ennyire a járműveket...Nyomjátok be a BF3-at a 4 után és meglátjátok, hogy ég és föld a különbség a járművek kezelhetőségében és használhatóságában. A BF-ek nagyrészt a járművekről is szólnak és pont azt cseszik el?

(#28118) zack


zack
nagyúr

NEkem visszatért a something wet wrong hibával kilépés. Eddig stabil volt.
Az anyjukat b@sszák telibe ezek az idióták. Már megint mit csináltak? :((( :((( :(((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28119) Chereiose


Chereiose
addikt

még mindig szerver karbantartás van vagy már jó?

(#28120) mcwolf79 válasza lowzor (#28117) üzenetére


mcwolf79
veterán

De az sem volt állapot, hogy a BF3-ban egy pro jetes ,vagy egy helis páros letarolt mindenkit a földön, ha az ellenfélnél nem volt megfelelő counter-e.
Kharg-on rendszeresen agyfaxt kaptam, hogy ha volt egy jobb repcsis vagy helis,akkor mozdulni sem lehetett a földön,annyira domináltak.Az az 1 AA vagy kiszedte őket, vagy nem.
Szal én nem bánom,hogy kicsit visszább vettek az erejükből.
Persze vihetett az ember AA fegyvert, de akkor meg a tankokra vigyoroghatott az ember értetlenül.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#28121) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Jól láttam jucsub videókon, hogy 7870-nel ultrán 1080p-ben 70 fps körül mozog, és csak néha megy le 40-re? :C

Üdv. Johnny

(#28122) lowzor válasza mcwolf79 (#28120) üzenetére


lowzor
veterán

Ahhoz legalább kellett skill...No skill AA-sok is voltak mindig Kharg-on, akik a domboldalról lőtték a gépeket, szóval ott sem volt annyira egyszerű. Multis játékokban, amúgy mindig is azok domináltak, akiknek van skill-jük. Nem úgy kéne ezt megoldani, hogy kiherélnek, meg elb*sznak minden járművet. Helivel pl 10 métert nem lehet megtenni, mert valami pro gamer mindjárt lelő AA-val, vagy Stingerrel a földről, mert nincs Flare. Tankkal is az előbb úgy lőttek ki, hogy nem tudtam lőni, mert nem töltődött vissza a lőszer.

(#28123) Neoteric válasza jonnyjoker01 (#28121) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem.

( ;] )

PSN: ne0teric_sAN

(#28124) Xaels válasza lowzor (#28122) üzenetére


Xaels
félisten

Van Flare csak nincs a gunnernek és lassabban tölt újra. Ami komolyabb baj, hogy nagyon lassú lett és nem lehet ügyesen kimanőverezni a tűzvonalból. A repülőzés mint Skill ne vicceljünk már.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28125) devilinsid3 válasza Xaels (#28124) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát a 3ban sem volt a gunnernek flare (később egy patch miatt..), igaz gyorsabban töltődött vissza, de annyi minden nem volt rá veszélyes, mint a 4ben
amúgy szerinted a repüléshez nem kell skill? :D ne viccelj már kérlek..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28126) lowzor válasza Xaels (#28124) üzenetére


lowzor
veterán

Van, de olyan lassan tölt vissza, hogy úgy kezelem, mintha nem is lenne. Mire visszatölt, addigra 30-szor lelő Józsi a földről. Miért? :D Azt is kell kezelni, azzal is kell célozni...Skill inkább az AA-hoz, meg a hasonló társaihoz nem kell szvsz.

(#28127) jonnyjoker01 válasza Neoteric (#28123) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Dehogynem. ;]

Üdv. Johnny

(#28128) laposonly11 válasza mcwolf79 (#28120) üzenetére


laposonly11
senior tag

Persze ha normalon tolod akkor úgy kell neked, nem nehéz kiszedni valakit a levegőből ha karácsonyfa izók rohangálnak előtted!

Ordo est anima rerum.

(#28129) gali777 válasza Xaels (#28124) üzenetére


gali777
őstag

Ha nem kell hozzá skill, ahogy mondod, akkor miért mondjátok azt, hogy egy jetes simán uralta a játékot? Akkor miért nem lőtte le akárki egy másik jettel, ha nem kell skill? :U

(#28130) LamaCube válasza lowzor (#28122) üzenetére


LamaCube
addikt

Jah, mert ahhoz rohadt nagy skill kell, hogy a flare-t nyomogassa az ember "5" mp-enként, mert az ugye igazságosabb volt. Max, ha 5-en lőttek rá stingerrel, akkor talán le lehetett szedni, de még az sem volt biztos. :N
Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy nem kellett hozzá tudás, hogy eredményes legyen, de azzal, hogy folyamatosan szórta a szarokat és legrosszabb esetben felment vagy lesüllyedt a picsába eléggé op volt. Most, hogy nem tölt be 2 mp alatt és nem végtelen a lőszer, így igazságosabbnak tűnik nekem.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28131) Neoteric válasza LamaCube (#28130) üzenetére


Neoteric
addikt

Flaret nem gáz h elvették, de a sebzése vicc. Távolról nem érsz vele semmit, közelről meg fél perc alatt leszednek.

PSN: ne0teric_sAN

(#28132) M@rdel válasza killer095 (#28104) üzenetére


M@rdel
őstag

Már jobb lett a napom! :D

(#28133) devilinsid3 válasza LamaCube (#28130) üzenetére


devilinsid3
addikt

volt az 10 is.. azért jó, hogy te 1 oldalt képviselsz és azért nerfeljék le az összes többi járművet.. akkor menj tdmezni, gondolom szerinted a tank is sokat sebez az infantry ellen
azért egy jármű orientált játékban ne várjuk már el azt, hogy az infantry domináljon.. dolgozzon össze az infantry rész jobban egy jármű kiszedéséhez, mint a jármű túlélésében részt vevő személyzet..
ha ennyire infantryként akarsz dominálva vannak különböző módok amik ezt helyezik előtérbe, de egy cq-n ne várd már el..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28134) jonnyjoker01 válasza killer095 (#28104) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Boldog karácsonyt és kellemes, boldog, sikerekben gazdag új évet Chuck Norrisnak is, annak ellenére, hogy erre nincs szüksége. :D

Viccet félretéve lassan 74, ez már önmagában is szép teljesítmény. Ráadásul az is kúl, hogy kb 50-nek néz ki, ha nem kevesebbnek :D

Üdv. Johnny

(#28135) LamaCube válasza devilinsid3 (#28133) üzenetére


LamaCube
addikt

A járművesek meg a másik oldalt képviselik. Na akkor most mi a helyzet? Érdekes engem tegnap is szedett ki heli nem is egyszer. Mondjuk kettőt én is leszedtem rpg-vel. Hagyjuk már megint ezt a nerfelés dolgot. Úgysem veszed meg a bf4-et nem is értem miért trollkodsz itt folyamatosan, de mint írtam nem én fogom hamarabb megunni ezt biztosra veheted. :K
Mint láthatod ez a jármű orientált játék már nem csak a járművekről szól. Ez van ezt kell szeretni.

Te meg menj wot-ozni. Vagy, ha repkedni akarsz, akkor warthunderezni. ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28136) lowzor válasza LamaCube (#28130) üzenetére


lowzor
veterán

Amíg nem töltöltött vissza a flare, simán lelehetett szedni. De legalább az esélye megvolt a vezetönek, hogy védekezhessen.
Jaja, a sebzésük is lelett herélve. Kis helivel pl 500 golyó kell, hogy egy embert megöljön.
A jet irányításáról meg annyit, hogy a 3-ban "pro jet-esnek" számítottam, ebben meg szenvednem kell, hogy egyáltalán eltaláljam a másikat. Már bele sem spawn-olok a jetbe, mert csak rosszul leszek benne a forgástól.
Amúgy meg ne mondja már senki, hogy TDM-ezzek. A BF-nek a jármüvezés a lényege. TDM-re ott a COD, abban úgy is jobb.

[ Szerkesztve ]

(#28137) Xaels válasza lowzor (#28136) üzenetére


Xaels
félisten

Francokat. A BF-nek a csapatmunka a lényege és a sok fragvadász pilóta vagy tankos akik sz@rnak a feladatra csak ártanak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28138) gali777 válasza lowzor (#28136) üzenetére


gali777
őstag

Mondjuk azt tegyük hozzák, hogy az attack jettel a 4-ben is pikpak szétszedsz akármit :D Csak a stealth jetek lettek elbaszva, kb annyira mint az attack heli. A scout heli meg sokkal erősebb, mint a 3-ban.

(#28139) LamaCube válasza Xaels (#28137) üzenetére


LamaCube
addikt

+1 Ennél jobban nem is lehetett megfogalmazni.
Persze semmi baj nincs a járművekkel, ha a feladatra koncentrálnak. tegnap Iram szerveren toltam 3 kört. Mindhárom kör alatt szinte mindenki minuszban volt statban vagy max. 4-5 kill pluszban a csapatomban. Az ellenben 25:3, 22:6, és hasonló statok voltak az első 5-6 helyen.
Mégis mi nyertünk, mert a feladatunkat csináltuk. A helis, ha jól emlékszem egy iramos volt . Felszedett minket és mentünk a zászlókhoz egyfolytában. És nem az embereket lövöldözte, ha kellett védte a hátsónkat és szállított, mi meg ugráltunk ki belőle és lőttük az engiket, akik a helit támadták. Na számomra erről szól a játék és nem arról, hogy egy heli a kezdőről ossza az áldást. Érdekes itt ez működött. Ugyanez volt a tankokkal mentek a zászlókhoz és nem a killre mentek. Ahogyan a 4-ik körbe átdobott a másik csapatba, inkább kiléptem, mert ott minden volt csak csapatmunka nem.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28140) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Saphire VGA hoz kapott vki BF4 et hogy- hol kell aktiválni?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#28141) mcwolf79 válasza lowzor (#28136) üzenetére


mcwolf79
veterán

JA ,a kis heli kicsit sebez.. :(
Ezért kellett ma Floodzone-on engineer-re váltanom, mert volt egy "gyökér",aki bele volt rohadva a scout helibe, és már nem tudtunk vele másként mit kezdeni. Ráadásul volt egy javítója is ,így "kicsit" nehéz volt kiszedni.
Én is beleültem a scout helibe,hogy megpróbáljam leszedni, de hiába írtam chat-be,hogy jöjjön valaki javítani baxtak rá.
Szóval a scout helire mindent lehet mondani, csak azt nem ,hogy gyenge.
Jet-tel mit probléma eltalállni?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#28142) laposonly11 válasza lowzor (#28136) üzenetére


laposonly11
senior tag

Az tény hogy itt én is úgy éreztem magam a jetben mint egy repülő konzervdobozban ami(eleve nem kell hogy felszálljon ami gáz) szinte alig fordul, lassú mint egy papírsárkány és még a pálya másik végéből is könnyen bemért egy 6 éves gyerek AA val vagy kézi stingerrel/iglával és örültem ha 10 másodpercet a levegőben voltam miközben a pilótafüléből nem látni semmit, mert csillog villog a kokpitüveg és olyan távol van a célzó rendszer mintha nem is lenne beleépítve a pilóta sisak szemüvegébe, hanem a mozi leghátsó üléséről kellene nézni egy kis TV-t! :W

Ordo est anima rerum.

(#28143) cickanyalien


cickanyalien
csendes tag

Hy. Azt lehet tudni, hogy mit jelent az "ultimate pack"? Jár hozzá dlc, vagy valami? Egy vga mellé kapnám. Vissza olvastam, de nem nagyon találtam.

(#28144) laposonly11 válasza mcwolf79 (#28141) üzenetére


laposonly11
senior tag

Kb. ez lett a jetből: [link]

Ordo est anima rerum.

(#28145) DokiBaxxi válasza DonThomasino (#28140) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Rá van írva :R
Fel kell menni az amd.com/getbattlefield4 honlapra, és ott aktiválni

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#28146) DonThomasino válasza DokiBaxxi (#28145) üzenetére


DonThomasino
veterán

BF4 es papírt nem kaptam hozzá csak saphire club ost.
Az lenne az?
Azt meg próbáltam de érvénytelen.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#28147) devilinsid3 válasza LamaCube (#28135) üzenetére


devilinsid3
addikt

honnan veszed, hogy nem fogom megvenni?
a múltkor is csak azért nem válaszoltam, mert annyira össze vissza beszélsz hülyeségeket, hogy csak na..
pont az ilyen infantry fanok, mint te sírnak azért, mert "jaj megölt egy tank miközben én medicezni akarok egy cq pályán"
ülj be egy tankba és arasd le akkor a tetves mapot, ha szerinted annyira OP
vagy akár egy helivel.. járművekkel is ugyanúgy lehet csapatjátékot játszani, mert nem hiszem, hogy az lenne a bf lényege, hogy a tankkal hátulról lövöldözünk míg beszalad 3 medic és elfoglalja a zászlót csak pont az ilyen sírós kis faszok miatt nerfelnek le mindent, vagy vesznek vissza a használhatóságukból
te meg ha ennyire akarsz infantryzni akkor húzzál vissza CODOzni ha már a warthunderes példával jössz.
már ott tartunk, hogy minden veszélyes szinte minden járműre, ez miért is kell? miért nem lehet belenyugodni abba, hogy max. az engi meg support c4el veszélyes a járművekre és kész..
nem rakjunk be minden szart minden kasztnak, mert tényleg medic a fő kaszt egy cq pályán.. aki medicként megy ne sírjon ha lelövi egy tank
legyen nehezebb kiszedni a tankot meg mindent, és úgy legyen csapatjáték ne az, hogy 3 ember kell ahhoz, hogy egy zászló mellett életben tartson pl. egy tankot, mert 1 engi kis bujkálással simán kiszedi

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28148) DokiBaxxi válasza DonThomasino (#28146) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Hát ha nem kaptál BF4-es papírt, akkor értelemszerűen nem volt hozzá játék :F

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#28149) DonThomasino válasza DokiBaxxi (#28148) üzenetére


DonThomasino
veterán

Dobozán rajta és cikkszám alapján is jár hozzá.
[link]
112 17 0125G

Akkor teljesen különálló papíron kéne legyen?
Volt aki régebben garancia jegyes verziót mondott.
Azért érdekelne konkrétan egy saphire tulaj akinek ugyan ilyen van.

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#28150) Xaels válasza LamaCube (#28139) üzenetére


Xaels
félisten

Én mostanában Obliteration-t játszom, már ha van szerver amin van élet. Néha 1-1 szerverre felmegyek és "beindítom". Valamelyik nap Flood-on elmentem a bombáért, nagy nehezen sikerült összeszednem majd ott volt a közelben a LAV-unk és bele ugrottam, gondoltam gyorsan elvisz valamelyik ponthoz, de az a gyök nekiállt a két házsor között szerencsétlenkedni meg fraghunterkedni, végül gyalog mentem utamra...

(#28141) mcwolf79: a kisheli 25mm-essel nagyon durva, ha van legalább 1 valaki aki szereli. A két heatseeker után simán fent tud maradni a levegőben még akkor is ha megkínálod 1 sorozattal. Tényleg kell 4-5 ember akik egyszerre mennek rá, hogy ki lehessen szedni. Test Range-en próbálgattam a heliket és például a scout heli hőkövetője erősebb mint az Attack helié. A repülő célpontok nem robbannak szét az AH 2 rakétájától míg a kisebbikétől igen :(

Amúgy meg akinek a járművezés az élete menjen valamelyik Superiority módban ott kielégülhet. Ja, hogy ott nincs INF akire lehetne vadászni? ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.