Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25501) ADAM1337 válasza Neró (#25500) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Már ha megy az origin. :DDD
Totál felesleges ez az origin szerintem, arra jó hogy még 1 felesleges program legyen mivel csak egy auth miatt kell kb az egész ami legalább belassítja a szerverre való bejutást.

(#25502) hmb válasza Edem05 (#25425) üzenetére


hmb
aktív tag

nekem meg ilyen van,ilyen dögcetlid tuti nincs:-) ha kell dobj privit

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#25503) ForexGuru válasza hmb (#25502) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

mit tud csinálni vele? :U
lemész a diszkóba és megmutogatod a tinisunáknak?

;]

(#25504) bul07 válasza ADAM1337 (#25501) üzenetére


bul07
nagyúr

Origin csak azért kell szerintem hogy ne lehessen tovább adni a játékot, semmi másért(főleg ha nem csak egy játék van beregisztrálva) Steam is ezért van , lassan nem lesz olyan játék amit ne kellene valahova beregisztrálni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25505) Neró válasza ADAM1337 (#25501) üzenetére


Neró
őstag

Nekem jobban tetszett volna ha ezt a Battlelogot inkább mint program csinálták volna meg és ebben az Origin beleépítve, vagy mind beleépítve a játékba mint valami menü. De így..

| www.diablohungary.hu

(#25506) SVLaller válasza H.Ezredes (#25468) üzenetére


SVLaller
senior tag

Szia, linket tudsz esetleg adni?

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#25507) hmb válasza ForexGuru (#25503) üzenetére


hmb
aktív tag

én készitettem, te tudsz ilyet csinálni?egyébként van ismerősöm 40 éves és kért egyet magának.egyébként meg logouton fenn tvan hogyan készül

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#25508) csibe1 válasza SVLaller (#25506) üzenetére


csibe1
addikt

Tessék. :)

Ha csak a cd kulcs kell.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25509) SVLaller válasza csibe1 (#25508) üzenetére


SVLaller
senior tag

köszi, a keresésig eljutottam, akkor a kulcs a legolcsóbb megoldás 5k-ért ha jól látom.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#25510) ForexGuru válasza SVLaller (#25509) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

danih olcsóbb volt 3990 volt nála

(#25511) Cybertrone válasza SVLaller (#25509) üzenetére


Cybertrone
veterán

Aki ezért a gamert sajnáűl 5k-t az ne jáccon vele... :( Lassan egy doboz cigi drágább lesz, oszt itt dilemmázik jó Isten :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25512) ForexGuru válasza Cybertrone (#25511) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

ez egy szar ;]
azért játszunk vele mert a többi még szarabb :K

(#25513) BF_ÚrIsten


BF_ÚrIsten
csendes tag

Kiborító ez a battlelog, hogy soha nem lép be elsőnek, csak írja hogy inisiölájzing/dzsójnszervör/lódinggéjm
Vmit b.szhatnának vele már :U

(#25514) SVLaller válasza Cybertrone (#25511) üzenetére


SVLaller
senior tag

megláttad a lényeget, javaslom fussál neki még egyszer :C
amit 3-4k-t emlegetett a kolléga az nincs összhangban az apróban 8-11k-ért hirdetett játékokkal, ennyi. senki nem dilemmázik semmin.

[ Szerkesztve ]

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#25515) Gergosz2 válasza BF_ÚrIsten (#25513) üzenetére


Gergosz2
veterán

lol mindenkinek ezt írja ki :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25516) ADAM1337 válasza Cybertrone (#25511) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pedig sokan vették megy így, és meg is értem őket.
Manapság egy megbízható játék sincs, amiben ne csalódnánk így vagy úgy.

(#25517) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Akinek nem ér meg pár ezrest ne vegye meg... aki leszarozza az adja el, és akkor nem kell vele gamelni... Aki meg nem inge ne vegye magára... :U
Érdekes mód senkinek nem jön be a game, és mégis mindenki tolja... :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25518) H.Ezredes válasza SVLaller (#25514) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Én 4K-ért vettem itt és LE-ön.t kaptam akkor 3-4 K -ért volt. Elfogytak gondolom.... akinek volt eddig....

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#25519) TXT válasza H.Ezredes (#25518) üzenetére


TXT
őstag

nekem is LE van :R
Mikor jön a kieg hozzá, lehet tudni? Hogyan kapjuk meg?

(#25520) ADAM1337 válasza Cybertrone (#25517) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Kicsit túl reagálod az egészet.
Nyilván jobban megéri ha olcsóbban veszi meg 10k helyett 4-5k ért szerintem ez reális Magyarországon, sőt az oroszoknál alapból ennyibe van egy játék átszámolva nálunk vannak így elszállva az árak.

Én tudom hogy a játék a jelenlegi állapotánál nem lesz jobb, nekem a stabilitással van gondom illetve annak a teljes hiányával, maga a játék "jó lehetne", csak ugye béta fázisba adták ezt is ki kb. A javításoktól meg nem kell csodát várni ezt előre leszögezném mindenkinek kb, mivel bc2-es hibát nem tudtak mai napig javítani ami bf3-ba is ugyan úgy jelen van (c4-es car bug pl), illetve a random bad luckok hídról nem lehet vízbe esni mert insta halál, de folyópartról simán eshetek 10métert a vízbe gond nélkül.

(#25521) Cybertrone válasza ADAM1337 (#25520) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nekem nincs stabilitasi gondom, igy nekem megert 9kt...a tobbi annyira nem erdekel, csak feleslegesen ne jojjenek a modik offokat torolni megint mert sok az igazmondo legeny!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25522) hmb válasza ADAM1337 (#25520) üzenetére


hmb
aktív tag

nekem ma grand bazaron volt olyan sehol senki, a kezdöponton éledtem ujjá nézem merre vannak a többiek és bad luck meghaltam...de mitől?

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#25523) #21346560 válasza hmb (#25522) üzenetére


#21346560
törölt tag

Pl rád omlott egy ház :DDD
1.56 K/D jónak számít már?

[ Szerkesztve ]

(#25524) Bazzzs válasza hmb (#25522) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ilyen már nálam is volt, hogy a bázison éledtem, tettem két lépést, erre jött a suicide felirat. Mondjuk idáig csak egyszer fordult elő, úgyhogy szinte lényegtelen ez a probléma.

TXT: Back to Karkandra gondolsz? Annyit lehet még csak tudni, hogy decemberben. Pontos dátum még nincs.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#25525) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

üdv!

feltűnt, hogy irnv-ben nem látszik mindenki, ez mért van?

(#25526) #21346560 válasza ЯΞD (#25525) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mert olyan ruhát használnak, ami nem engedi át a hőt.
Valaki mutatott is egy linket, ahol ezt szépen megmutatják... vagy 1200hsz-el ezelőtt...

(#25527) ADAM1337 válasza ЯΞD (#25525) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

spec ops-os camot rakott be az illető lvl 43-nál unlockolható ha jól emlékszem.
Kb minden mapon azt használom én is, még a sivatagba is mert mindenki irnv-t használ és a többi camo felesleges is.

(#25528) ЯΞD válasza ADAM1337 (#25527) üzenetére


ЯΞD
senior tag

bakker mikor leszek én lvl43 atya ég...

(#25529) ADAM1337 válasza ЯΞD (#25528) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hamar meglehet lépni szerintem ha pörgősen játszol mész mindig a pontba supportot is nyomatsz közbe és nem mellesleg azért ölsz is eleget, amúgy 45-ig vannak csak unlockok ami szinthez kötött.

(#25530) #21346560 válasza ЯΞD (#25528) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ez nem igaz, nem 43-on unlockolható a cucc! Legalábbis találkoztam olyan 2x szintüvel akit alig láttam thermal távcsőben....

(#25531) zack válasza ADAM1337 (#25529) üzenetére


zack
nagyúr

Én már a finish-ben vagyok ami az unlock-ot illeti...42-es szint közepét taposom. :)
Azért sokat kell játszani ehhez, tehát ne szépítsük a dolgokat. :DDD Tény, ha camper a játékstílus, nehezebben jön össze csak az ölésekből.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#25532) ADAM1337 válasza #21346560 (#25530) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igaz nem 43 tévedtem csak 42-es szint kell hozzá: [link]

Zack: Persze én a magamfajta csak azért is bemegyek a pontba húzni játékstílusra gondoltam, még ha 5x is lelőnek közbe. :) igaz én 60 óra alatt voltam mikor meglett a 45-s szint, most járok 65óránál és 47 és fél szintnél.

(Már órák óta szar az origin, hihetetlen egy ... rendszer ez hagyták volna a 'csába.)

[ Szerkesztve ]

(#25533) #21346560 válasza ADAM1337 (#25532) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ok, a Specopsblack camóhoz kell 42. szint, de én nem arra gondoltam, hanem hogy a "láthatatlanná tévő" ruhához nem kell 42. szint....

(#25534) ADAM1337 válasza #21346560 (#25533) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pedig erről a camoról volt anno szó.
Legalábbis ez rejt a legjobban az infra elől, ha minden igaz.

(#25535) raskolnikoff válasza Def26 (#20966) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Én is itt tartok.

(rákerestem a lag szóra és egy megfelelő megnyilvánulásra :D )

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#25536) eladohardver válasza ADAM1337 (#25534) üzenetére


eladohardver
őstag

hehe ezt 576 ban adták dlc-nek... nem?

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#25537) Xaels válasza eladohardver (#25536) üzenetére


Xaels
félisten

De az LE-hez járó limitált számú DLC-k között volt. Nekem a CDG-nél kapott verzióval is már az elején megvolt a SpecOps camo.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25538) Gergosz2 válasza Xaels (#25537) üzenetére


Gergosz2
veterán

az nem a specact kit upgrade DLC? abban skinek voltak de a játékban is specact skine néven megy nem specops néven úgy emlékszem :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25539) medvezsolt válasza ADAM1337 (#25534) üzenetére


medvezsolt
senior tag

és csak ez a camo rejt el az IRNV elől?? Lehet hogy van másik ruha is.

Egyébként fentebb írták, javítanék:) Ez nem hőkamera, hanem infra kamera. Egész más. Legalábbis azt hiszem:P:D Valaki kijavítana? Érdekel a valóság.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#25540) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

hatalmas a játék :D

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#25541) kertsa


kertsa
senior tag

Hogy lehet beállítani, hogy ha repülök ne legyen invert mouse? Ha elállítom az alapbeállítást, akkor hatással van az egész beállításra :F Van egy joystickom... avval könnyebb manőverezni, viszont nehéz célozni ezért egérrel szeretnék... ha invertre állítom, akkor a joy beállítása is invert lesz...

[ Szerkesztve ]

(#25542) hmb válasza #21346560 (#25530) üzenetére


hmb
aktív tag

ja az orosz engineer alap camo ruhája az szinte láthatatlan,mondjuk ez baromság, a tested sugározza a hőt, igy akármilyen higtech ruhát veszel fel a hőkamera mutatni fog, és sokkal jobban mellesleg mint itt a hőkamera.A harckocsikban van hely igy azokban már rég olyan fejlett a cucc hogy képes mutatni a sivatatgban egy 4 órával korébban elhaladt jármü nyomát,a hőkibocsátást radikálisan csökkentő ruhákkal meg még csak kisérleteznek....ez legyen mondjuk a game legkisebb baja.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#25543) Baloghjanos válasza hmb (#25542) üzenetére


Baloghjanos
tag

nem tudom de a grafika borzalmasan joo kezdem megszeretni nagyon :)

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#25544) hmb válasza medvezsolt (#25539) üzenetére


hmb
aktív tag

hát infrakamerát a németek fejlesztették ki a 2. vh-végén, berlin ostrománál már nemcsak harckocsikon használták hanem volt már gyalogsági fegvverre szerelt változata is.csak kellet hozzá egy inralámpa is,igy ha az ellenfélnek is volt akkor hamar kiszúrt mivel kb olyan lehetett mint reflektorral rohangálni éjjel.az svd po távcsövében pedig alapból volt egy érzékelő az jelezte ha egy infrareflektorral rádvilágitottak.kb a 70-es évekre kikopott a dolog azóta a passziv cuccokat fejlesztik amihez nem kell külön fényvorrás,jelen esetben a cucc az emberi szem érzékelése alatti fénytartományt erősiti fel, azaz ide esik a hő is az ugyebár az infravörös tartomány. szóval kb tökmindegy minek hivod,a lényeg hogy jól használható a dzsumbujba bujt cemper ellen :-)

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#25545) scope2007 válasza hmb (#25544) üzenetére


scope2007
addikt

:C

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#25546) madgie válasza hmb (#25544) üzenetére


madgie
titán

"jelen esetben a cucc az emberi szem érzékelése alatti fénytartományt erősiti fel"

Feletti, de mindegy, a lényeg érthető. Mókás egyébként, egy Grand Bazaar pályán kábé mindennek világítania kéne az IRNV-ban, az asztaltnak főleg.

(#25547) medvezsolt válasza madgie (#25546) üzenetére


medvezsolt
senior tag

miért kell egy asztalnak világítania? Az nem bocsájt ki hőt magából..ezt kifejtenéd?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#25548) lala42 válasza medvezsolt (#25547) üzenetére


lala42
őstag

Dehogy nem! Tegyél rá egy fazék forró csülökpörköltöt :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#25549) Telda


Telda
addikt

Azokon a szervereken ahol ki van írva hogy max lvl 20 vagy 30, stb.
Ott van tényleges szintkorlátozás vagy ez csak tájékoztató jellegű?

(#25550) #21346560 válasza Telda (#25549) üzenetére


#21346560
törölt tag

Tájékoztató, hog ykib@sszák a magasabb szintűeket :DDD

Egyébként a tankban thermo a fegyveren infra van, én azzal kevertem... a tankban levő ellen már elég alacsony szintűek is el tudnak rejtőzni, az infrát annyira nem használom, de akkor valszeg a képek az irányadók.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.