Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25701) BF_ÚrIsten válasza zack (#25693) üzenetére


BF_ÚrIsten
csendes tag

"Ez a játék nem hogy warozni, de publicra sem jó. :("

Azért a tömött szerverek nem erről tanúskodnak.. Battlefield meg soha nem volt egy "war"-ozós versenyjáték mint a CS vagy CoD, vagy UT régen.. Az meg hogy lejt a lövedék - meg kell benne tanulni lőni, érdekes én simán ráérzek rpg-vel, hogy rálőjem a falat valakire 200 m-ről

(#25702) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Rakéta sebzések:

100 a teljes tank életerő.

Ha szemből lősz bele, akkor sérül: 22-t.

Ha oldalról lősz bele, akkor sérül: 36-t.

Ha hátulról lősz bele, akkor sérül: 61-t.

Tehát lehet számolni hogy hány lövés kell egy tanknak, anélkül hogy javítanák azt, vagy tuningolva lenne.

Live-Die-Respawn

(#25703) frango13 válasza Alexios (#25700) üzenetére


frango13
aktív tag

Akkor 1 rakétától robbanjon fel? Szerintem nem jó ötlet...

Van egy videó a sebzésekről valahol csak most nem találom. Meg lehet nézni a dmgket.

[ Szerkesztve ]

:)

(#25704) Alexios válasza frango13 (#25703) üzenetére


Alexios
veterán

nekem leginkább a disabled-el van a bajom, ahelyett inkább robbanjon fel. Vagy legalább ha már disabled ne lehessen megjavítani, és menni ugyan úgy tovább vagy nem tudom.

(#25705) Scholes9 válasza Alexios (#25704) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Így van :K Engik amúgy is leszívhatnak... :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#25706) frango13 válasza Alexios (#25704) üzenetére


frango13
aktív tag

De akkor nem lenne értelme a tankoknak mert egyből ki lehetne őket szedni. Ugyan ez a heliknél is... Mért baj az, ha disabled lesz? Attól még Te lőheted. Neked csak jó mert vagy nem vagy alig tud mozogni.

:)

(#25707) #21346560 válasza frango13 (#25699) üzenetére


#21346560
törölt tag

Azért azt megnézem hogy 1 RPG-től felrobbantod a tankot....

(#25708) Alexios válasza frango13 (#25706) üzenetére


Alexios
veterán

Mert volt, hogy 3 rpg után lett disabled, és nem egyszer lőtt ki már a negyedik előtt. Ne hogy már ez így jól van, azaz a tankosnak persze, max kiugrik mielőtt felrobbanna, azt szevasz, vagy ha tudja megjavítja, és még jobban járt.

(#25709) frango13 válasza #21346560 (#25707) üzenetére


frango13
aktív tag

Nézd meg mire volt az a válasz...:)

adam014: Ezért ha lehet nem szemből kell lőni a tankot hanem oldalról vagy hátulról.

:)

(#25710) zack válasza BF_ÚrIsten (#25701) üzenetére


zack
nagyúr

Faszom. Ennyire csökött agyú vagy? :F Ki beszélt itt RPG ballisztikáról vazze? Sniper kasztról volt szó és arról hogy egy M416-nak miért nincs ballisztikája, illetve hogy lehet vele célzott lövést leadni olyan távolságból, ahonnan egy sniper fegyóval "U" alakban lehet csak találni?
Megsúgom RPG-vel én is jobban célzok mint SV98+12x ballistic scope-pal.
M240B-vel komolyan mondom jobban beadja nagyobb távolságból pötyögtetve, és ballisztika sincs. Vicc az egész. Mielőtt bárki is megpróbál meggyőzni az ellenkezőjéről azért egy 43-as rang, és 66h játékidő már mögöttem van. :U

Tehát ne jöjjön nekem itt egy vér istván se, és ne akarjon meggyőzni 10h játékidővel hogy ez milyen szuper játék lett. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#25711) Qbász válasza zack (#25710) üzenetére


Qbász
aktív tag

Sajnos ez már a Bad Company-ban is így volt. :(((

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#25712) BF_ÚrIsten válasza zack (#25710) üzenetére


BF_ÚrIsten
csendes tag

Annak is van ballisztikája ugyanúgy (tapasztalat), csak nyilván a sniperrel nem lehet úgy tunkolni mint az assault HK-val, így ő hamarabb be fogja lőni azt a távot ahol eltalál. Egyébként meg érdekes, többi csipásnak nem nagyon van ilyen gondja, mert 10-ből 5-6-szor állandóan vhonnan messziről egy sniper operál ki, én meg ilyen erővel mondhatom azt, hogy a snipernek túl könnyű.. Arról meg nem a játék tehet, hogy te a sniperhez láma vagy, és HK-val kilőnek. :DDD

(#25713) Chrys_ válasza Qbász (#25202) üzenetére


Chrys_
addikt

Hááá +1m :D 631...

(#25714) keIdor válasza frango13 (#25699) üzenetére


keIdor
titán

Nekem nem baj, én csak írtam, hogy több kell bele, nem egy. Amúgy is ritkán vagyok engineer, nincs nálam RPG, annyira nem érint a dolog.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25715) McCartman


McCartman
senior tag

You were disconnected from EA online.
ilyen se volt még. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#25716) zack válasza BF_ÚrIsten (#25712) üzenetére


zack
nagyúr

Persze hogy láma vagyok, mert eddig nem csipáztam, és gondoltam, kipróbálom. És? Mi köze ennek ahhoz hogy milyen egy M416 ballisztika?
Jó neked, hogy te tudod, ha kilőnek sniper fegyóval, akkor azt valahonnan "messziről" teszik. :U Sokszor még killcam-ból se derül ki milyen távról lőnek. Sniperek többsége egyébként nem lő túl messziről.
A másik pedig, hogy komoly stratégiai jelentősége nincs a sniper kasztnak a játékban. Kevés hely van ahonnan lehet sniperezni, és kevés pálya alkalmas rá. A roham csipa fegyók hol vannak? Legalább BC2-ben ez is meg volt oldva.
Lényegében az engi a legerősebb kaszt és ez is nagyon el lett kúrva. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#25717) Pietrosz válasza zack (#25716) üzenetére


Pietrosz
addikt

Sks-el rusholhatsz nyugodtan szvsz.

(#25718) Alexios válasza zack (#25716) üzenetére


Alexios
veterán

szerintem nem erősebb az engi mint az assault, bár a sok hülye aki állandóan rpg-zik az nagyon idegesítő tud lenni

(#25719) zack válasza Alexios (#25718) üzenetére


zack
nagyúr

Erre utaltam. Főleg ha kapnak a support-től lőszert, lehetetlen előrenyomulni. Mert non-stop rakéta záporban nem lehet. Főleg Metro pályán...De a többinél is igaz.

SKS-t scope nélkül?

Mondjuk ettől még messze van a kompakt roham csipa fegyóktól.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#25721) Torry válasza Kecuhun (#25720) üzenetére


Torry
addikt

Based on real seal missions? Nah ezt én nem akarom elhinni, legalábbis a trailer alapján inkább az eddigi cod részek epic jeleneteit gyúrták össze.

(#25722) kexksz válasza zack (#25719) üzenetére


kexksz
addikt

Ha nem tetszik nem kotelezo jatszani, ez csak egy jatek.

(#25723) zack


zack
nagyúr

Sniper kasztnál mit csinálnak a következő eszközök és hogyan kell használni őket?

T-UGS
SOFLAM
MAV

Egyébként az SKS tippet köszönöm, egész jól belejöttem. Már majdnem minden kieg. megvan hozzá. [link]

(#25722) kexksz

Azért a véleményemet (még ha az negatív is) elmondhatom? Köszi hogy megengeded. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#25724) ETOM válasza zack (#25723) üzenetére


ETOM
addikt

MAV: 45,000 recon pont összegyűjtése nem kis teljesítmény, amiért a jutalmunk egy ilyen távirányítású robot, amivel felderíthetjük az ellenséges egységeket.

SOFLAM: Bárhova lehelyezhetjük a pályán, ezután automatikusan megjelöli az ellenséges járműveket, így azokra könnyedén lőhetnek ki hőkövető rakétákat társaink.

T-UGS:A recon kaszt egyik leghasznosabb kütyüje, ami érzékeli és jelenti a közelében lévő ellenséges mozgást. Az egész csapat számára hasznos, rush módban elengedhetetlen.

mostani pc gurubol másoltam ki :DDD én MAV-t használom legtöbbször.

(#25725) zack válasza ETOM (#25724) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi! :R MAV-om még nincs, de rövidesen. ;)

Ezt a T-UGS-ot a hátam mögé célszerű rakni? Csipog ez össze-vissza, de nem jöttem rá, mikor csipog úgy, hogy tudjam enemy közeledik. :B

A SOFLAM-ot nem túl rég kaptam, 2 egységből áll, az egyiket letehetem bárhová míg a nálam levővel bármikor csatlakozni tudok.

Stratégiai segítség is kellene, melyiket hogy használjam. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#25726) zack


zack
nagyúr

Egyébként nagyon sok az Aim Bot-os csíter. Iszonyat sokat vág ki a PB...Most éjjel 2 óra alatt kb. 5x villant a ban felirat. Remélem ezek az egyének véglegest kapnak. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#25727) Stunts666


Stunts666
őstag

Vajon miért nem frissiti a battle reportomat? Volt egy 2000 ticketes Kharg Islandom és nem tudom megnézni.

(#25728) zack válasza Stunts666 (#25727) üzenetére


zack
nagyúr

Hány órás kör volt? :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#25729) Stunts666 válasza zack (#25728) üzenetére


Stunts666
őstag

Körülbelül 1500 ticket körül csatlakoztam be. Szerintem 1 óra körül játszottam, de hamar elment az idő. :D

Pl. ilyeneket is meg szeretnék tudni. :D

[ Szerkesztve ]

(#25730) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Zack:
Tul nagyok az elvarasaid... Ez nem szimulator,ez egy jatek! Ha ballisztika kall mennyel armaz ni! Mellesleg attol hogy leirod a jatekot minden nap tolod es 60orat mar beletettel...kicsi ellentmondas ez nekem:D

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25731) Xaels válasza zack (#25710) üzenetére


Xaels
félisten

M240B - hosszabb cső, ugyanazzal a lövedékkel mint amit M40A5 használ és emiatt nagyobb a torkolati sebessége, folytassam?

Most komolyan a Disabled-el mi a gond? Látszik nem játszottál BC2-t. Ott nem volt ilyen, amíg ki nem nyúvasztottad addig full gázon üzemelt a tank. Ha disabled van automatikusan csökken az élete, ha nem szerelik meg és addig a mozgásban is erősen korlátozott, könnyű célpont.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25732) Cybertrone válasza Xaels (#25731) üzenetére


Cybertrone
veterán

Lassuk be ez csapatjatek... Az az engi aki egyedul akarja kirambozni a tankot nem normalis.... Nalunk ha megjelenik egy tank akko megy fele 2 raketa, aztan meg egy es pukk! Ha egy csepp esze van a gamernek nem elorol lOvi neki a raketat ahol a legerosebb... De persze megint a game a szar! A ballisztikarol meg annyit hogy jobb mint mashol mert legalabb fole kell celozni es nem egyszeru 1kmes hs-t adni... Akinek ez nem palya az mennnyen armazni ott lehet szamolni foldgorbuletet szelerosseget meg ilyen dolgokat hatha az jobban megy majd! Vagy van call of hent is ott fasza a ballisztika 2*2m en!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25733) Gergosz2


Gergosz2
veterán

csak nálam van az hogy pl operation firestormon keresztbe akarom lőni a pályát és x*100 méter után eltűnik a lövés? :F

ki is próbáltuk csak ketten : egy valaki amcsi kezdőnél van egy magas domb oda ment fel, másikunk meg ruszki kezdőhöz egy kisebb dombra.
itt a kép is:

sv98-at használok .

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25734) Xaels válasza Cybertrone (#25732) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen. Teljesen élvezem a játékot, mert el jut az agyamig, hogy ez játék. Rengeteget finomítottak így is BC2 után a játékmechanikán, ahogy észre vettem sokszor a játékosok igényei alapján.

Amúgy egyeseknek még mindig nem esik le, hogy itt Recon kaszt van és nem Sniper. Nem muszáj távcsöves puskával rohangálni, de a Spawn Beacon, MAV, TUGS és a SOFLAM sokat tud segíteni a csapatnak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25735) medvezsolt válasza Xaels (#25734) üzenetére


medvezsolt
senior tag

osztom a véleményed. Valamiért csak a bc2ős ultra fanok rinyálnak. Holott rengeteget javult és realisztikusabb lett a játék. Azért mert teljesen más mint a bc2, nem kell fikázni. Bele kell gondolni és rájössz, hogy: " jéé ez így is megoldható és tényleg, milyen realisztikus":P és akkor nem idegesítő bugnak veszi az ember hanem elmegy mellette és rászokik:)

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#25736) madgie válasza medvezsolt (#25735) üzenetére


madgie
titán

Ja, marha realisztikus, hogy a tankot annyira tudod javítani az egyik oldalt, hogy a másik oldalról lőheti két rpg-s, akkor sem lesz sok baja. A fikázott BC2-ben bezzeg feleennyi ideig sem tudtál egyszerre javítani, nagyobb esélye volt az ellennek, hogy kilője a tankot. Itt marad a C4, az AT Mine, vagy a jószerencse, hogy a te oldaladon dobja ki a tankból a gép az ellent, így gyorsan szitává lövitek.

Továbbra is tartom, hogy ez inkább BC3, nem Battlefield. A Commo rose is szinte csak dísznek van, ki lehet vele jelölni egy domboldalt, hogy azt szórja meg a repcsis? Persze lehet velem van a baj, de egyáltalán nem élvezem a játékot 40 óra után sem, a BC2 után meg pláne nem (nyugodtan lehet jönni azzal ,hogy nincs sikerélmény, K/D - W/L tekintetében kábé annyi van, mint a BC2-ben). Tudom, nem muszáj ezzel játszani, csak ha már kiadtam rá a zsetont, akkor nem szeretném, ha ha felesleges volna... márpedig ebben az állapotában ezt érzem. Eleve nem ártana már egy patch, annyi a hiba, hogy a - nem létező - hajamat tépem. Mondjuk sokszor egyetértünk a játékkal: kiírja, hogy Bad Luck (pl. megakad a heli a levegőben három porszemben). Ja, akkor morgom magamban, hogy az volt megvenni téged :)

Rinya vége, így is sz/r hetem van, két bölcsességfogam húzták, most irány a kórház, jupi :(

(#25737) BandiHUN válasza medvezsolt (#25735) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem teljesen jó game,hibát lehet keresni a végtelenségig...
Aki meg tényleg szitkozódni akar,az nyugodtan vegye meg a Brinket,Homefrontot,Cry2-t,MW3-at,mert ezekben garantáltan többet lehet minden tekintetben,összességében még mindig ez a gém a legélvezetesebb,van fejlődés,szép grafika,stb...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#25738) bul07 válasza medvezsolt (#25735) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen, realisztikus az hogy tankkal a lába elé lövök a futó ellenséges katonának, és átrohan rajta mintha mint ha semmi sem történt volna, nem kelet volna cafatokra hullania
Meg leugrok egy két fokos lépcsőről és meg is halt a katonám az eséstől

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25739) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Csak kene egy bf3off topik:(

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25740) janihunk


janihunk
senior tag

Valaki tud segíteni? Hol találhatóak a sorozatokkal foglalkozó topikok?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#25741) Telda válasza janihunk (#25740) üzenetére


Telda
addikt

Talán itt, nézz szét.

http://prohardver.hu/temak/faradt_goz/listaz.php

[ Szerkesztve ]

(#25742) janihunk válasza Telda (#25741) üzenetére


janihunk
senior tag

:R

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#25743) medvezsolt válasza bul07 (#25738) üzenetére


medvezsolt
senior tag

most az, hogy felsorolod 2 furcsa hibáját abban mi a jó?:) Mondtam én, hogy ezek a realisztikus dolgok benne? Általánosságban mondtam. Ugyanis rengetek dolog akkor is realisztikus lett.

2 dolgot említettél, amit valószínűleg úgyis javítanak.... Pont ezért mondtam, hogy csak a rinya megy.

Egyébként meg ne lövöldözz emberre RPGvel. Ha pedig a tankból kiszálló emberre gondolsz, érdekes nekem mindig megöli RPGvel, de gyakrabban lövök rá lőfegyverrel inkább...

(#25736) madgie Én sosem fikáztam a bc2-őt. Rengeteget játszottam avval is. Tehát tisztában vagyok a 2 játék közti különbségekkel. És azok fényében mondom amit mondok. Na mind1

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#25744) gabipaci válasza Gergosz2 (#25733) üzenetére


gabipaci
addikt

Kipróbáltuk a múltkor mi is, nem tűnik el a lövedék, fizikailag továbbmegy, és ha jól célzol sebzést is okoz. Csak vizuálisan egy távolság után már nem észlelhető.

Logitech hardware tester

(#25745) zack válasza Cybertrone (#25732) üzenetére


zack
nagyúr

Neked ezek szerint úgy jó minden ahogy van. Elfogadom, de ne várd azt hogy azt mondjam, ez a Cybertrone milyen igényes gamer... :U Látszik hogy nem toltad sokat BC2-vel.
Aki nem elvakult BF fan, az pontosan látja a hibákat. Pont azokat amiket én is.

Pl. végtelenül idegesít, hogy miért nem tudták megoldani, ha bent vagyok egy konténerbe, és hasalok, miért lóg ki a lábam és miért vagyok lőhető kintről. Gondolom ez is jól van úgy ahogy van. Sokszor a sebzés kritikán aluli, hol így hol úgy adja be. Van hogy nincs időm váltani kézi fegyóra, és RPG-vel kell lőnöm, telibekapom az ellent, de meg sem sérül (100%). Az is tök normális hogy az M9 piszoly jobban sebez mint pl. a PP2000.
Kismillió hasonló apróság van még.
Az hogy játszom vele...Megvettem nem? Kidobni nem fogom. Azt se mondom, hogy nem a 2011-es év legjobb játéka. De ettől még ordas nagy hibák vannak benne. Egy játék patch-re meg már régóta nem úgy gondolok mint a messiásra. Lesz ami javulni fog, és lesz ami szarabb lesz, és persze generálódni fognak újabb hibák is. Le fogják másolni amit BC2-ben. Ennyi a forgatókönyv. :U

Az meg a másik, nem tudom mit rinyáltok. Ez a BF3 topik. El kell fogadni hogy valaki jelenleg dühös, és csalódott, amit ki kell írnia magából. Van sok hiba, amiről lehet jó sokat beszélni. Akinek ez fáj, törölgesse a könnyeit közbe papírzsepivel, vagy ne olvassa el.
Szerinted ha mindenki elégedett lenne miről szólna a topik? A screenshot-ok linkelgetéséről, hogy "na tessék, már megint első lettem", és egyéb baromi fontos dolgokról.

A játék alapvető gondja nem a közvetlenül érzékelhető hibák, hanem a játékostársadalom felhigulása, ami egy csapatjátékot megöl. Ez az alapvető gond. BC2-ben is voltak hibák, de ott legalább megfelelő komolysággal játszott mindenki. itt meg ritkán van, hogy nem akarom tépni a nem létező hajam. :U Ma is jóformán csak TDM-et toltam. Nem véletlen. Ez még szórakoztat, és a magam ura vagyok, nem függök az idióta csapattársaimtól. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#25746) Cybertrone válasza zack (#25745) üzenetére


Cybertrone
veterán

Game mostanaban nincs hiba nelkul... Ha azert nem vagyok igenyes mert elvezem ezt a gamet akkor nem vagyok! Nem emlekszem hogy hasonlot irtam volna neked mikor irtad hogy jol elvagy a homefrontal... Neked az is bejon, szived joga!
Az off topik meg azert kene mert van aki erdemben kerdezne, es 100 hszenkent van egy sgito valasz... Nem jo igy! Peace! Szerintem jo game lett es nekem bejon, hal istennek a mi kis haveri kozossegunk minden nap csapatban gamel, es igy elegedetten tudjuk a gamet hasznalni! Ha van kedved gyere te is velunk is egy kicsit!
Am lesd meg a Blog adatlapom es ott ott van mennyit toltam Bf-el:R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25747) medvezsolt válasza zack (#25745) üzenetére


medvezsolt
senior tag

egyébként (szerintem) pár hónap kell még és elfognak tűnni az olyan pléjerek akik nem tisztelik a csapat fogalmát. Idővel nem látnak sok élvezetet a játékban, mert a játék próbálj őket a csapat munkára ösztökélni, amire ők képtelenek.

A lényeg a lényeg, hogy idővel jobb lesz a játékos légkör is.

Egyébként számomra is érthetetlen honnan alakult ki ez a RPGzés. BC2ben is ment a Carl Gustav noobkodás. De valamiért itt sokkal jellemzőbb. Bár miközben írom a sorokat rá is jötte m a válaszra. Túlnyomórészt a köcsög metron és a beszűkült pályákon játszanak vele. Na, evvel kapcsolatban tökéletes egyetértek a rinyálókkal. Nekem is jobban bejön a Caspian/Firestorm/Kharg Island/Canals és a 20-30 fős bazár.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#25748) ProEvoFan válasza BandiHUN (#25737) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pontosan.Igazad van!A BF3-ban a játékélmény illetve a hangulati faktor az egekben van!
Régi BF játékosok szerint, ez már nem "teljesen" BF.
Új idők járnak, új játékosok, avagy az új generációnak már ez kell.Persze a több nagy BF "szerű" pálya is megtalálható a játékban.(Caspian Border, Operation Firestorm, Canals, Kharg Island, Back to Karkan DLC)
Az Operation Métro, Grand Bazaar, Seine Crossing az új játékosok miatt került be.Ezek nem nagy pályák.Pontosabban a BF-hez viszonyítva nem nagy.( itt 1 pályába belefér vagy 4 MW pálya...)Dice próbált mindenkinek kedvezni.A régi rajongókat megtartani, de közben újakat is szerezni.

ez a Cybertrone milyen igényes gamer... :U Látszik hogy nem toltad sokat BC2-vel.
Erre csak azt tudom mondani, hogy a Steames haverom, mikor megvette a BC2-t, onnantól nem hallottam mást, csak azt hogy mennyire bugos a játék, mennyire szar hogy nem lehet hasalni, túl erősek a sniperek, valahogy nem az igazi....
Gondolom eltúlozta, de hát Ő ezt akkor így érezte.Le is törölte a játékot, több hónapig nem játszott vele...

[ Szerkesztve ]

(#25749) Norb3rto válasza Alexios (#25704) üzenetére


Norb3rto
senior tag

+1

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#25750) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Metroval se lenne gond szerintem, jobb oldalon simán fel lehetne rassolni, pont azért van ott az öltöző, ha odáig eljutsz már félsiker. Pláne ha valaki füstgránátot is dobna.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.