Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26551) Rico45 válasza oriic (#26547) üzenetére


Rico45
őstag

Akkor ez a tuti?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#26552) kely1988 válasza oriic (#26547) üzenetére


kely1988
aktív tag

Köszi oric, király vagy! :C :R

Livin' in the UK :)

(#26553) Telda válasza oriic (#26547) üzenetére


Telda
addikt

(#26554) menalcas


menalcas
őstag

Az mitől van hogy a Single megy, de a multi executable erroral nem tölt be ?

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#26556) bul07


bul07
nagyúr

Hát a légi járműveket jól megvariálták szinte lehetetlen kilőni őket a helikopterek is szinte rakéta állók lettek két rakéta nem elég :W

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26557) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szívesen mindenkinek. Egyékbént most toltam egy kört(melóznom kéne vazzz) és úgy vettem észre mintha m4a1 is gyengébb lenne???

Live-Die-Respawn

(#26558) fulton válasza bul07 (#26556) üzenetére


fulton
addikt

nem baj az, iszonyat nehéz volt pl helikopterrel eddig repülni, egy 32 es pályán is , mennyi rpg -s rohangált, pillanatok alatt leszedték az embert.

(#26559) Malachi


Malachi
addikt

na, sikerül végre belépnem és nagyjából jó is, nem dobott ki és nem volt igazából semmi gond. mélyebben nem merültem bele, csak próba volt, de úgy 5 percig nyomtam és nem volt lag, vagy más connection error.

a fegyvereket, AA-t, ilyesmit még nem tapasztaltam ki, de valami fontos lehet - 24 emberből 13 volt squadon kívül egész idő alatt. erre panaszkodtak az Battlelog fórumon is, szóval erre figyelni kellene, hogy automatikusan mintha nem tenne squadba, vagy nem tudom.

orichalcos - egy szerveren voltunk, az IRAM-on. be is tettem kedvencek közé

[ Szerkesztve ]

(#26560) paraszt2 válasza oriic (#26547) üzenetére


paraszt2
csendes tag

:R

Hozzáteszem én csak simán paraszt akartam lenni csak valamelyik paraszt elfoglalta azt ,hogy paraszt

(#26561) PoganyPtR válasza fulton (#26558) üzenetére


PoganyPtR
tag

Erre nem megoldás kellet volna, hanem jól kellet volna megcsinálni a kasztokat. A 4 helyett 6 (vagy 7? már nem tudom), mint a BF2-ben. Ott viszonylag jól ki voltak egyensúlyozva a kasztok, így akinél RPG volt az nem rohangált erős fegyverrel.

(#26562) Xaels


Xaels
félisten

Első próbálkozás a patch után:

BattleLog nem akart bedobni a játékba, folyamatosan Loading Level felirattal tekert a Game Manager. Rányomtam a tálcán a BF3 ikonra és elsőre elindult. Nem volt AppCrash-em, de nagyon nem tudok többet mert csak egy szopóágra került Grand Bazaar meccset toltam le az utolsó 100 ticket-től.

Igen automatikusan nem dob be Squad-ba. A Join gomb is átkerült a lista mellé, hogy könnyebben észre lehessen venni. Mondjuk miután megtanultuk kezelni az előző Squad menü sem volt rossz. Sőt szerintem sokkal okosabb húzás volt, hogy egyszemélyes osztagok nem jöhettek létre, de biztos ezt is valaki kisírta...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26563) oriic válasza Malachi (#26559) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaja, én is betettem kedvencek közé.

Live-Die-Respawn

(#26564) Telda


Telda
addikt

Tudtok valami "olcsó" oldalt ahol digitálisan meg tudom venni a nemzetközi (nem orosz) verziót? Nekem ezzel nincs kedvem szívózni minden alkalommal, a jelenlegit meg elajándékozom haveromnak.

(#26565) Gergosz2 válasza Telda (#26564) üzenetére


Gergosz2
veterán

a nemzetközi verzió mindenhol 9 k körül mozog ahogy néztem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#26566) Xaels válasza Telda (#26564) üzenetére


Xaels
félisten

Digitálisan Olcsón? Nehéz lesz. Sajnos ahogy látom letöltő kód most CDG-nél sincs. Külföldi oldalakon meg számíts 60EUR-t... :(

Amúgy megveszed a dobozost és beregeled Origin-re akkor onnantól nem kellenek a lemezek sem.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26567) Gergosz2 válasza Xaels (#26566) üzenetére


Gergosz2
veterán

itt a ph-n is hirdetnek páran olyat amit vga/alaplap mellé adnak.

a héten láttam 7000 ftért egyet.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#26568) Loha válasza fulton (#26558) üzenetére


Loha
veterán

Szerintem meg, ha egy szintén pró haverral tolod a helit és kommunikáltok, akkor eddig is gyakorlatilag leszedhetetlen volt a heli stingerrel meg egyéb hőkövetős rakétával, de egy prót ha egyedül repül, akkor is csak mákkal tudtál leszedni egyedül stingerrel. Ha legyengítették, akkor nem is lesz értelme ezután RPG helyett berakni...

Ennél sokkal idegesítőbb, amit az összes pró pilóta tud, hogy ha megfelelő szögben repülsz neki a jettel a helinek, akkor úgy tudod kibillenteni, és kinyírni, hogy a jet meg sem sérül, és helisek tenni sem sokat tudnak ellene... Ha a mobil AA-val megfelelő szögből tudsz tüzelni, szintén hasonló a hatás...

(#26569) kutkut válasza oriic (#26547) üzenetére


kutkut
addikt

Ez akkor is működik, ha most telepítem fel a gémet először? Igen, beléptem a klubba, üdv mindenkinek! :C Szóval, akkor mi a teendő, ha még csak most szedi le a gémet az origin? Kell előtte letöltenem valami frissítést, patch-et...? :)

Meizu MX3 32GB

(#26570) ETOM


ETOM
addikt

Hyper-Threading javítva lett?

[ Szerkesztve ]

(#26571) oriic válasza kutkut (#26569) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha orosz verziós kulcsod van akkor azt kell csinálni amit a linken látsz.

Tehát letöltöd játékot, leszeded nyelvi fájlokat, beteszed a helyére őket, reg adatbázis módosítod, majd az UPDATE könyvtárat amit a linken találsz bemásolod a helyére. :)

ETOM

Gong volt vele? Én nem vettem észre semmit.

Ez viszont tetszik:

Battlelog Mod :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#26572) ETOM válasza oriic (#26571) üzenetére


ETOM
addikt

[link]

Itt a gond.. nekem i7 2600-n akad ha be van kapcsolva. Több helyen is írták, hogy a graf motor nem szereti a HT-t.. NFS THE RUN is ugyanúgy csinálja.

(#26573) oriic válasza ETOM (#26572) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, 870el nem volt ilyen gondom még. Az alsó grafikont milyen parancskóddal lehet előhozni? Gondolom a kiugró értékek megjelnésekor akad a játék. Megnézem így is, de nem hiszem hogy annyira hülye lennék hogy nem veszek észre szaggatásokat.

Live-Die-Respawn

(#26574) kutkut válasza oriic (#26571) üzenetére


kutkut
addikt

Igen, orosz. Köszi. :R

Meizu MX3 32GB

(#26575) ETOM válasza oriic (#26573) üzenetére


ETOM
addikt

Render.PerfOverlayVisible 1
Jaja akkor akad és nagyon zavaró! Min visszakapcsolom HT-t megnézem patch segített e valamit.

[ Szerkesztve ]

(#26576) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na most engem a Punkbuster dobál ki "No pocket flow" hibával.
Felfrissítettem a PB-t,de hiába :W :W :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#26577) fulton válasza Loha (#26568) üzenetére


fulton
addikt

Ennyire én nem vágom ezt a repülést, ilyen szög meg olyan szög...:)

(#26578) ETOM válasza ETOM (#26575) üzenetére


ETOM
addikt

asszem megszűnt patchtöl végre

(#26579) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#26576) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát nem igaz,hogy mindenhonnan kivág!!!!

"Name disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'mcwolf79_HUN' (for 0 minutes) ... No Packet Flow "
Mi a fax ez???

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#26580) Malachi válasza fulton (#26577) üzenetére


Malachi
addikt

a lényeg, hogy azt ígérték megszüntetik azt, amikor AA vagy vadászgép lövi a helit, akkor az kibillen és lezuhan menthetetlenül. nos ez nem történt meg.

azt tudja valaki, hogy a SCAR-t és a G3-at miért gyengítették? soha senki nem panaszkodott rájuk.

(#26581) madgie válasza Malachi (#26580) üzenetére


madgie
titán

Hogy minden fegyver ugyanannyit sebezzen, kalibertől függetlenül (csipán kívül). LOL :(

(#26582) bul07


bul07
nagyúr

Már ne haragudj meg de akit rpg-vel leszednek az egy balfasz pilóta
Most a hőkövető rakéta nem szedi le a levegőből , miért jó az (lámáknak, akiket amúgy se perc leszednének azoknak jó)
A repülők is el tudnak úgy menekülni a rakéta elől hogy nem dobják ki az elterelőket, és két rakéta se elég ha valami csoda folytán kétszer el is kapja
Amúgy érzésre A-91 mintha erőseb lenne és pontosabb
JAVELIN marad ugyanolyan gyenge, szinte semmire nem jó

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26583) Malachi válasza madgie (#26581) üzenetére


Malachi
addikt

ja, majd valaki próbálja ki ha akad rá ideje, hogy a töltési idők nem változtak? nálam mintha tovább tartana megint csak, amíg behozza a pályát. bár ez talán összefügg a Battlelog terhelésével is, nem tudom, a patch miatt...

bul07 - a Javelin 2 emberes rakéta, egyiknek ki kell jelölnie a célt (solflammal, vagy nem tudom) és akkor a Javelin a megjelölt célpontra felülről megy. úgy hatásos igazán, de nem tudom, hogy elég-e 1 lövés vele, mint az életben.

[ Szerkesztve ]

(#26584) Qbász válasza madgie (#26581) üzenetére


Qbász
aktív tag

Akkor meg vegyék vissza a fegyverek tűz gyorsaságát is egy szintre mert így f2000-el mindenkit lekaszálnak.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#26585) feka007 válasza domesz (#26493) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem is ugyanez. Nem voltam itthon 2 napot, és akkor most nincs kép mikor végre belép a szerverre, naplopó szar ez a battlelog.. Na jó, nézek inkább Star Treket az angol felsőfokra, két órát már elb.sztam :(((

(#26586) madgie válasza Qbász (#26584) üzenetére


madgie
titán

Nekem még nincs meg az F2000, sőt, az AEK sem, assault-tal tolom talán a legkevesebbet. Mire meglesz az F2000, jól legyengítik :D

Viper26: nem tudom, nem próbáltam még az új patch-et! Volt viszont egy sebzési táblázat nem rég, elég egyensebzés volt a fegyvereknél, a G3 a nagyobb kaliber miatt többet sebzett, meg a Scar is (abban nemtom, milyen skuló van), gyanítom, hogy ezért butítottak belőlük. De ez így tényleg elég fail, egyik sem volt túl erős.

[ Szerkesztve ]

(#26587) Laraxior


Laraxior
titán

csak nehogy ezzel is az legyen mint a Crysis 2 patch-ekkel... egyre szarabb lesz. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26588) Viper26 válasza madgie (#26581) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezt nem mondod komolyan???
Így elb@szni valamit, nem hiszem el, hogy ezek semmiből nem tanulnak... :W
Ezzel a "javítással" meg jóindulattal is középszerűre lett butítva az egész játék, az új hibákról nem is beszélve... :U
Nincs mit szépíteni, sz@rt kapunk a pénzünkért, mi meg szépen tűrjük.

iPhone 14 | FR955

(#26589) ADAM1337 válasza Laraxior (#26587) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Crysis 2 az elején tetszett még gameplay-t is vettem fel, semmi edit nincs a videóban nem érek rá ilyenekkel pöcsölni de egész jó volt a game de láttam már az elején hogy nem lesz akkora durranás hamar ott hagytam inkább. :B
Itt sokat javítottak bc2-nél is a patch-ek csak sokat késtek velük.

(#26590) edgR válasza Viper26 (#26588) üzenetére


edgR
őstag

ezt akartam epp irni, hogy mi attol toljuk tovabb, mert meg igy is kevesbe szar, mint a konkurrencia ;]

(#26591) Xaels válasza Viper26 (#26588) üzenetére


Xaels
félisten

Az a gond, hogy ezekért a módosításokért a játékosok is felelősek nem csak a DICE. Elkezdenek sírni valamiért tömegesen akkor azon változtatnak, de aztán az másik csoportnak nem lesz jó és akkor megint hozzányúlnak és emiatt lehet majd csak sokadik patch-re ér el egy olyan állapotot a játék amivel a nagy többség meg tud békélni.

Én amúgy nem tartom szarnak. Vannak hibák benne, de azokkal együtt lehet élni és a játékmenetet lehet élvezni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26592) L4mie válasza madgie (#26586) üzenetére


L4mie
veterán

AEK jó cucc. legalábbis eddig 15 percet mentem vele, egyik legjobb volt a játék során, pedig már kimaxoltam az engie-t meg a supportot.
Mondjuk durva, hogy az assaultnak már a kezdő fegyverei egész pöpecek, főleg a long range miatt.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#26593) bul07 válasza Malachi (#26583) üzenetére


bul07
nagyúr

Kezdjük ott hogy itt nem fentről csapódik be hanem szinte vízszintesen repül , ezért ha közbe takarásba megy mondjuk egy domb vagy kő akkor nem találja el mert abba csapódik
Amúgy egy emberes olyan mint a repülők elleni hőkövető rakéta rá kell célozni mikkor befogja tűz és kicsit felfele elmegy majd vissza talaj közelbe és úgy repül a célra
Hogy menyi kell belőle mondjuk egy tankba, 3-4 rakéta és akkor is csak megállítja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26594) Xaels válasza bul07 (#26593) üzenetére


Xaels
félisten

Próbáltad már felfelé ellőni miután bemérted a célt? Nekem úgy mindig fentről csapódott be, igaz nem sokat használtam, mert nem elég gyors és nem lehet minden ellen bevetni.

Amúgy aki akar játszani írjon rám BattleLog-on. Az ottani Voice-on keresztül mehetünk játszani ;)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26595) madgie válasza L4mie (#26592) üzenetére


madgie
titán

Most a MAV-ra hajtok, így a csipával szenvedek. Az SV98 nem nagyon adja, pedig a BC2-ben az egyik kedvenc fegyverem volt. Mk11/SVD-vel gyűjtöm a pontokat, no meg okosan rakom T-UGS-t, van olyan, hogy csak abból összejön egy kör alatt vagy 1000-1500 pont (Metro CQ persze :D)

Egyébként support-párti vagyok eddig. Nem, nem az LMG miatt, (UMP-vel is elpötyögök) sokkal inkább a C4 a fő szempont (ha tankkal futok össze, simán kiiktatható ezzel)

Xaels: pont ma írtam, hogy én is így szoktam, épületek tetejéről felfelé lövök vele, látszólag még sincs vele extra sebzés (bírja a tank dögivel)

[ Szerkesztve ]

(#26596) kungzi


kungzi
veterán

Ha vkit érdekelne egy fémdobozos limited edition írjon privit! :C

(#26597) BandiHUN válasza madgie (#26595) üzenetére


BandiHUN
veterán

Tegyél valami universal fegyót,pl.ump-45-öt,nem muszáj csipával szenvedni...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26598) Malachi válasza bul07 (#26593) üzenetére


Malachi
addikt

aham, nyilván nem értetted, hogy mit írtam. akkor egyszerűbben: ezért gyenge, mert nem úgy használod, ahogy a DICE kitalálta. az életben ez persze hülyeség, mert valóban 1 ember indítja és akkor is hatalmas pusztítást végez, de a játékban, ha egyedül használod, akkor gyenge. akkor működik "rendesen" ha valaki más kijelöli neked a célpontot.

ha te méred be, akkor úgy van ahogy írod, felröppen aztán le, talajközelben be a célpont ALÁ. alig sebez.

ha valaki más jelöli ki a célt, akkor felröppen és a magasból találja el a célt. nagy rombolás.

ennyi.

szemléltető videó a link alatt.

[ Szerkesztve ]

(#26599) madgie válasza BandiHUN (#26597) üzenetére


madgie
titán

Jaja, azzal is szoktam tolni.

(#26600) Cybertrone


Cybertrone
veterán

No lekapott négyszáz valahány megát, lássuk megyen e :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.