Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26051) pohár válasza Laraxior (#26047) üzenetére


pohár
félisten

ezt még nem láttam, danke :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26052) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Mekkora volt... :D:D:D 8 embert szedtem ki 1 lövéssel a SMAW-ból a lépcsőnél ilyen még nem volt :Y :Y :DDD :DDD :DDD :DDD :C :C :C

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#26053) feka007 válasza Laraxior (#26021) üzenetére


feka007
nagyúr

Én engineerrel darálok. Én rambodroid vagyok

(#26054) polonic válasza feka007 (#26053) üzenetére


polonic
félisten

Tehát akkor zero teamwork?

(#26055) L4D1K


L4D1K
őstag

Nem nagyon tartozik a játékhoz, de azért még :DD [link]

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#26056) Viper26 válasza Laraxior (#26050) üzenetére


Viper26
nagyúr

"Lehet tényleg a CoD való nekem"

Akkor tudod hol a kijárat ugye? :DDD ;]

iPhone 14 | FR955

(#26057) BandiHUN válasza Rabbitf_24 (#26049) üzenetére


BandiHUN
veterán

"Nem egyszerre veszi meg mindenki a játékot, és az új vásárlók
meg a tinik ugyan ezt csinálják, ha már megvan mindenük akkor is.."
Aki teljes áron megvenné,már megvette,talán Karácsonykor duzzad még a játékosszám,aztán ha leárazzák...de addigra meglesz a fullos és komolyabb réteg a kontrollhoz.
A tinik nagy része 1 hónap után el fogja felejteni a gémet,tök mindegy,milyen jó,jön a következő...olyan ember,aki darál csak,statra megy,legtöbbször nem tartós játékos,bármilyen jó is irtani,nem fogja ez hónapokig lekötni+a legtutibb helyekre,módokra hamar jön a megoldás is,sokszor mire az ember lát pl.videókat a mit-hogy-hogyan-ról,addigra már ő maga nem sokat profitálhat...
A "tinik" pedig olyanok,hogy addig jó poén valami,amíg megéri....aki kempel,ha reflexből takarítják már ki a jó helyekről,vagy feladja,vagy megkomolyodik.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26058) Laraxior válasza H.Ezredes (#26052) üzenetére


Laraxior
titán

Ezelőtti meccsen beírta az arc hogy 1 gránát 7 kill... és tényleg 8/0-ja volt.. és még szinte el se kezdtük a játékot :DDD :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26059) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

dátum szerint mire várható a frissítés?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#26060) pohár válasza cellpeti (#26059) üzenetére


pohár
félisten

elviekben a jövő héten megérkezik :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26061) feka007 válasza polonic (#26054) üzenetére


feka007
nagyúr

Milyen zero teamwork, nem fogom fogni senkinek sem a kezét ott.. :D CQ-ba tolom, foglalom a bázisokat, védem őket, csak durva a stílusom :D

(#26062) H.Ezredes válasza Laraxior (#26058) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Az is komoly :D Többször volt,h RPG-vel vagy SMAW-al kiszedtem 4-5 embert gránáttal 3-4-5öt de 8-at 1 lövésből :D maradjunk annyiban ,hogy sokszor lövök olyanokat,hogy beszarsz de murphy törvénye szerint azok nincsenek fölvéve..... :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#26063) Rabbitf_24 válasza BandiHUN (#26057) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Remélem igazad lesz, addig meg tolok valami mást. :)

(#26064) sith7 válasza Alexios (#25978) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, köszönöm a választ mindenkinek :R

(#26065) SimS


SimS
senior tag

Üdv

Arra tud nekem mondani valaki valamit, hogy recon-nal hogyan lehet (azaz milyen játékmódban, mekkora létszám mellett, milyen mapon) leggyorsabban fejlődni?
Azaz nem a "katonám" szintjét akarom felvinni, csak a kasztét. :)

Köszi, :R

p.s.: ha valaki nagyon körültekintően akar válaszolni a többi kasztra is írhat egy rövid guide-ot :D

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#26066) csibe1 válasza ETOM (#26018) üzenetére


csibe1
addikt

Itt is van egy:

TacticalTerror.org -1k- FF=OFF - NO RPG/M320/MOR-24-7-METRO

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26067) TXT


TXT
őstag

beléptem Battlelog-ra és Originbe, de nekem nem frissített semmit. Jól olvastam itt, hogy javítás érkezett hozzá? Hogyan kellene frissíteni, ha így van?
:R

(#26068) ETOM


ETOM
addikt

HT-ra lesz javítás a patchban? Van valami konkrét lista?

(#26069) zack válasza Laraxior (#26058) üzenetére


zack
nagyúr

AIMbot....Mindenki sorra kerül ami a "banánt" illeti, csak idővel. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26070) Def26 válasza zack (#26069) üzenetére


Def26
félisten

Remélem... ma qrva sok csalóval futottam össze. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26071) Laraxior válasza zack (#26069) üzenetére


Laraxior
titán

:N akkor jobb statot produkált volna. Írták volna chatbe hogy miujság.
ennyi erővel én is lehetek az amikor beugrok valahova az extendedes USAS12mmel és 4-5 kill után még arra is van erőm hogy visszabújjak healelni... Szerencse kérdése.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26072) zack válasza Def26 (#26070) üzenetére


zack
nagyúr

Baromi sok a csaló, és amit láttam eddig ban-t az csak AIMbot miatt volt. :U Olyanok is csalnak, akikről jóhiszeműen azt gondoljuk hogy pro-k... :U Mert vannak olyanok akik ésszel próbálnak csalni, és figyelnek a túlságosan kirívó stat-okra. TDM-en több mint gyanús ha körökön keresztül 26-4 statokat csinál a kölök, váltott pályákon, ráadásul úgy, hogy nem hülyegyerek az enemy. Ráadásula halálok nagy részét úgy szedem össze hogy tarkóst kapok, mert a random respawn lebasz az enemy nagylábujja elé. :U
Van amikor összejön nagy arányú k/d de nem minden pályán kiegyensúlyozottan, és jó ellenfelek ellen.
Sajnos többen vannak azok, akik valamilyen úton-módon csalnak, még ha az nem is szúr szemet, mint azok akik korrekten játszanak. Manapság ebben a rohanó világban nem "pálya" 70-100h játékkal tölteni, és fejlődni. Mindenki egyből jó akar lenni, és szerver első, 2h játékkal is akár. Aztán amikor meglátja, hogy mindenkit aláz és folyamatos szerver első és ott van mindig az élmezőnyben, megrészegül tőle, és onnantól kezdve nincs megállás.
Ez lesz az egyik veszte a multiplayer-nek. :U

(#26071) Laraxior

Gondolod hogy csak az csal, akinek jó a stat? :U Persze ez a nagy általánosság, és persze lehet hogy nem csalt, csak szerencséje volt, csak már smekker vagyok minden olyan tényezőre és játékosra aki bármi furcsát csinál a megszokottakon kívül. :U Biztos ha jobb lenne a cheater helyzet, nem lennék ennyire gyanakvó. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26073) cellpeti


cellpeti
veterán

Ez a kép igencsak jól néz ki, ilyen lesz a mostani helyett? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#26074) pohár válasza cellpeti (#26073) üzenetére


pohár
félisten

mi az hogy a mostani helyett? :U
amúgy meg ez a karkandos fegyókra vonatkozik, nem látod?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26075) ADAM1337 válasza cellpeti (#26073) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

konzolon ez lesz. (B)

(#26076) Chrys_ válasza cellpeti (#26073) üzenetére


Chrys_
addikt

Konzolos kép szerintem, még az is lehet, hogy jelenlegi.

(#26077) Def26 válasza zack (#26072) üzenetére


Def26
félisten

Ezért gondolkodom, hogy visszatakarodom boxra. Ott meg a gány irányítás a szar. :O

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26078) cellpeti


cellpeti
veterán

Akkor bocs.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#26079) harry3


harry3
őstag

Valaki nem szeretne coop-ozni?

(#26080) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Konzolon másképp kell eleve megoldani,mert ugye ott nincs battlelog...
Egyébként én remélem,hogy egyszer észbekapnak,és tesznek olyan kihívást is,hogy foglalj x zászlót,gyógyíts,javíts,robbants m-comot és hasonlók...vagy akár érdekesebbet,minthogy pl.3 roadkill 1 körben,játssz minden kaszttal egy körben kasztspecifikus(javítás,élesztés,lőszer,stb)pontokat is kapva x-et mindegyikre...
A BC2-ben azért volt sok ilyesmi is,vagy hogy rombolj le x házat,stb...
Eléggé hanyagoltnak érzem a játékban a rohadt killeken kívüli többi dolgot...pl.még repairral és defibbel kill sincs már,pedig a bc2-ben volt,stb...
Challenge is nuku,ribbon is kevés van,azok is jobbára az ölésre vannak,pl.büdösül nem értem,miért kellett csak arra ribbon,hogy az adott körben résztvettél+1 ami a nyerésre...inkább találtak volna még ki érdekesebbeket,csapatjátékosabbakat,pl.spot-ribbon,squad order,heal,repair ribbon,stb...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26081) ForRedGlory válasza harry3 (#26079) üzenetére


ForRedGlory
félisten

De szeretne :)

(#26082) gabipaci válasza redingitell (#26014) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem vagy ugye tengeren túli IP címmel? Mert azok ki vannak rakva autómatikusan a ping miatt.
Ha így lenne, akkor felteszlek white list-ra.

Logitech hardware tester

(#26083) Laraxior


Laraxior
titán

Egész nap tolom baszki, de még egy szintet se sikerült lépnem... rohadt lassan fejlődik már a SASnál :W :O

közbe sikerült átlépnem a bűvös 400as SPM határt :Y :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26084) harry3 válasza ForRedGlory (#26081) üzenetére


harry3
őstag

És jönne is?

(#26085) Rabbitf_24 válasza zack (#26072) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Az a baj, hogy mindenki a hülye statokkal fogalakozik, és vér komolyan veszi ezt az egészet. Akárhogy is nézzük, ez csak egy hobbi, aminek elvileg ki kellene kapcsolni az agyat egy-két órára. De a sok "vér" profi, akinek nincs más dolga az életben az 2 nap alatt beletol 200h játékidőt, és eljátssza a királyt. Ez az egyik eshetőség. A másikat lentebb részleteztem... Egyik se jó. :( Valahol a kettő között kellene lenni....

(#26086) ADAM1337 válasza Laraxior (#26083) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Mert ott már 230k egy szint, azelőtt meg vmi 80k volt. :)
Nem tudom milyen stílusba játszol de ahogy nézem infranty-t tolsz csak, ott pedig igen hamar lehet nyomatni a score/min-t mint az állat, csak légy squad leader add az utasításokat stb úgy nagyon pörög, főleg cq large grandbazaron még ha csak assault only-val is tolod.
Jah meg figyeld melyik pontot jelőlte ki a squad leader mert ölésenként +20-at hozzácsap a ponthoz ha a kijelölt zászlónál tevékenykedsz.

[ Szerkesztve ]

(#26087) BandiHUN válasza Rabbitf_24 (#26085) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát ja,régen nem volt ilyen e-pénisz statolás,stb,felment az ember,és vagy nem volt szint,vagy mint a cod4-nél,hogy 2-3 hét alatt max,utána jött az örömjáték...és még abban az időben ott a helyszínen kellett jót játszani,nem ilyen statoldal,stb,hanem lenoobozták az embert,ha kempelt vagy olyasmikkel csinált pontot,ami kevésbé számított skilles megoldásnak,pl.tripla gránát,gl,stb...
Itt meg a sok hülye stat meg a millió szint miatt nem is a játékra hajtanak az emberek,hanem jajj a kövi szint,fegyó,kieg,embléma,akármi.
De az nem jut eszébe senkinek,hogy jajj de jó,nyertünk,ha egyéb haszna van a dologból,akkor mindenki simán játszik úgy,hogy piszokul nem érdekli se a nyerés,se a csapat,se az objektíva,csak ömöljön a pont.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26088) Rabbitf_24 válasza BandiHUN (#26087) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Na ezér volt jó a COD 2... :DDD

(#26089) madgie válasza BandiHUN (#26087) üzenetére


madgie
titán

Én akkor érzem jól magam a játékban, ha nem a sima dara megy, hanem finom megoldások vannak. Az nekem nem finom megoldás, hogy Metro-n beáll valaki a GL-lel a sarokba és szabályos időközönként kihajol lőni a triple killt. Az sem, ha az ellen kezdőjére odaállnak a tankokkal és megy a baserape. Az viszont értékelendő, hogy ha a profis repcsis hagy felszállni, majd csak aztán lő szitává, vagy épp az egész squadomat épületeken át üldözi egy ügyes helis, akit alig lehet kilőni. A Jihad Jeep meg a finomság csúcsa, bár sokak szerint nagyon paraszt módszer, szerintem csak nézelődni kéne a tankban is, nem csak egyfelé lőni ész nélkül :))

(#26090) Def26 válasza madgie (#26089) üzenetére


Def26
félisten

Épp ezért Caspian Border. :DD Bazaaron is csak hentelsz mint állat. Tiszta cod az a pálya. Nekem a nagy nyílt terepek fekszenek. :K

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26091) harry3 válasza BandiHUN (#26087) üzenetére


harry3
őstag

A CoD 2-höz jó emlékek fűznek.
Azt szeretem, amikor a fél csapat kempel, közben támadniuk kellene, a csapata úgy is veszteni fog, a sok killel meg villoghat, de az ilyen akkor miért nem megy TDM-et játszani?
Hát a statomon látszik, hogy én nem arra hajtok, szép komótosan megyek előre, bár amikor leülök játszani, szórakozásból, a sok idiótán felhúzom magam és abbamarad.

[ Szerkesztve ]

(#26092) rasoio


rasoio
csendes tag

Voltmár? :U [BF3 Music]

Origin: MinimumGame | youtube.com/MinimumGame | SE Xperia arc S

(#26093) Rabbitf_24 válasza rasoio (#26092) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Állat :D :R

(#26094) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Laraxior: Kösz,ez a "Shooter" tök jó film,most tartok a végénél. :D

(#26095) ForRedGlory válasza harry3 (#26084) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mentem volna, de sokáig vártál, így összekalapáltam Multiban 3 kör alatt ~30.000 pontot ;]

[ Szerkesztve ]

(#26096) ForRedGlory válasza Def26 (#26090) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát igen, nagy nyílt terep... Az nálam Operation Firestorm only :P

Azért néha levezetésképpen beugrom Caspian Borderre is, de kizárólag tankkal. Nem idegelem ki magam hogy futok és a puszta közepén leszed valaki. Na meg tankkal "egész" jól megy :P

(#26097) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hogy lehet valaki törölni a barátok közül? Szerintem sikerült felvennem egy csalót :U

(#26098) harry3 válasza ForRedGlory (#26095) üzenetére


harry3
őstag

A net elment, a plugin összeomlott, a játék szaggatott. Mára elteszem magam.
Ez ide is szól. ---->
Ha holnap valaki menne én benne vagyok.

(#26099) Edem05


Edem05
őstag

Ez a Grand Bazar egy nagy daráló! Meg is lett az eredménye.

(#26100) Tompo92 válasza ForRedGlory (#26096) üzenetére


Tompo92
senior tag

Csak lássalak meg tankkal Caspian-on, egymagam végzek veled:D
Tank killer-nek becéznek. :Y

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.