Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25651) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mai nap tanulsága:

Nem menj war-ozni úgy hogy nem készültél fel rá, illetve ne kekeckedj a családdal amikor épp war-ozol. :(

Pár napra eltűnök esti meccsekről. :O :W :(

Live-Die-Respawn

(#25652) edgR válasza oriic (#25651) üzenetére


edgR
őstag

besirt az asszony? :DDD

(#25653) oriic válasza edgR (#25652) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. Új hűtő jön a házhoz és a másikat kellett volna kipakolni, odébrakni, én meg mondtam hogy letoljuk a war-t és megyek. Hát ez nem tetszett családnak és war közepén kilőtték routert. Most meg megy a vita hogy miért vagyok ilyen miért nem tudok segíteni blablabla. Netem most nincs, ezt is telórom írom. 3g rulez.

Live-Die-Respawn

(#25654) Laraxior válasza lizRRR (#25650) üzenetére


Laraxior
titán

miket nem találok a winyon.. vagy ncore-on? Mindegy csak a csajom ne lássa... nem egy kaliber a kettő :D rózsapatron vs. 50cal :Y ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25655) Gergosz2 válasza oriic (#25653) üzenetére


Gergosz2
veterán

fűggő ;]

(#25654) Laraxior

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25656) oriic válasza Gergosz2 (#25655) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyáltalán nem vagyok az, de most max 20 perc olyan nagy dolog lett volna? Eh, elment a kedvem mindentől.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#25657) Gergosz2 válasza oriic (#25656) üzenetére


Gergosz2
veterán

nyugi tudom milyen érzés. Mondjuk régebben jobban idegesített , ma már annyira nem.

mondjuk ami idegeíteni szokott az az amikor leülök filmet nézni biztos 3 szor fog csödögni a telefonom fuuuuu

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25658) Mrdevil válasza oriic (#25656) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ki is kaptunk, de nem kicsit. :W
Ezeket majd azért dumcsizd meg a családdal, hogy legalább ne "war" közben legyen a nagy balhé. Mindegy megdumáltam magammal, nem sírok a vereség miatt. ( erre én sírtam a legjobban szegény Tobinak, mikor bejött TS-re :N )
Megint nem voltunk összeszedve, beugrottunk a tutiba. :(

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#25659) oriic válasza Mrdevil (#25658) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ők úgy veszik hogy minden este "war"-ozok, mert meló után ha mecsináltam melómat oda megyek géphez és ott is alszok el, ha épp nem asszonnyal vagyok. :( Mindegy valamit próbálok intézni, max elköltözök. :U

Live-Die-Respawn

(#25660) Gergosz2


Gergosz2
veterán

CDG-n azt írja december 13.án jön a karkand.
[link]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25661) Laraxior válasza polonic (#25639) üzenetére


Laraxior
titán

:Y nem szar fegyvereket kapunk :C Az a JackHammer valamelyik gameből ismerős... De nem tudom megmondani hogy melyikből. Oltári egy cucc az hótziher.
L96A1 ismerős a Black Opsból :D

szerk.: Megvan. Far Cry-ban volt a JackHammer shoti :K :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25662) oriic válasza Laraxior (#25661) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

JackHammer az egy shoti azt ugye tudod?

Live-Die-Respawn

(#25663) Gyufaaa válasza Gergosz2 (#25660) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:C Meg egy patch is jöhetne. Van egy pár javítani való...

(#25664) Gergosz2 válasza Gyufaaa (#25663) üzenetére


Gergosz2
veterán

annyira nem vészesek a bugok , bevallom rosszabbra számítottam.
De azért sosem árt a patch ha javít a játékon és nem ront rajta.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25665) gergo0328 válasza Mrdevil (#25658) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem volt probléma. elmondtam azt ami szerintem gázos volt nálatok (persze olyan h összeszedettség stb. nem is firtattam mert azt tudtad te is.) Hát nektek is kell még fejlődni meg nekünk is rengeteget, de a vereségből lehet a legtöbbet tanulni. Szóljatok ha akartok játszani és akkor egy kicsit gyengébb csapatot szedek össze (nem bántás). Pl egyenlőre én se mernék kiállni a coRDHA ellen mert levernének a p.csába. :DDD

(#25666) po1son válasza Gergosz2 (#25660) üzenetére


po1son
addikt

4000 Ft a Karkand?! :Y
Még jó, hogy én szeptemberbe már előrendeltem CDG-be az LE-t és utána meg is vettem. :C :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#25667) Colos1 válasza Laraxior (#25661) üzenetére


Colos1
őstag

"Az a JackHammer valamelyik gameből ismerős..."

Nekem a Pocket Tanks -ból :D

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#25668) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

EZMIEZ ?!?! :DDD :DDD :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#25669) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Karkandos fegyókat lehet majd a simában is használni ugye? :R Vagy olyan lesz mint a vietnám hogy csak ott lehet majd használni őket... :U :F

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25670) Norb3rto válasza H.Ezredes (#25668) üzenetére


Norb3rto
senior tag

LoL :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#25671) Colos1 válasza H.Ezredes (#25668) üzenetére


Colos1
őstag

Ez kérlekszépen egy, az MW3 színvonalához méltó bemutató :K

ui.: Life of Brian :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#25672) fasirTTT válasza BF_ÚrIsten (#25649) üzenetére


fasirTTT
őstag

ja és szarrrrásig nyomták PS sminkel :D

[ Szerkesztve ]

(#25673) Malachi válasza H.Ezredes (#25668) üzenetére


Malachi
addikt

palóc kommentár. nem bántani, az csúnya dolog.

(#25674) H.Ezredes válasza Malachi (#25673) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nem bántottam én csak kérdeztem.... :)

(#25671) Colos1

Azért ne bántsuk az MW3-at... :)

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#25675) ADAM1337 válasza Cybertrone (#25669) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A server keresőt megnézve szerintem külön lesz.

(#25676) Gergosz2 válasza po1son (#25666) üzenetére


Gergosz2
veterán

hát ja kb erre lehetett számítani talán még egy kicsit olcsóbb is minha neten vennéd. Ugye az átlagos dlc ár 15 € jelenlegi remek árfolyamon az 4500 forint körül van.

(#25669) Cybertrone
erre én is kíváncsi lennék.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25677) Cybertrone válasza ADAM1337 (#25675) üzenetére


Cybertrone
veterán

Szomorú :O

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25678) fasirTTT válasza ADAM1337 (#25675) üzenetére


fasirTTT
őstag

remélem azt csak a mapokra értik, és a fegyók mindenhol elérhetőek lesznek.

(#25679) pohár válasza Cybertrone (#25669) üzenetére


pohár
félisten

lehet a simában is használni, nem Karkand specifikus egyik sem :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25680) Gergosz2 válasza fasirTTT (#25678) üzenetére


Gergosz2
veterán

lol wtf?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25681) Cybertrone válasza pohár (#25679) üzenetére


Cybertrone
veterán

Bizti? Csak mert nem találok róla semmi infót ilyen téren!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25682) oriic válasza pohár (#25679) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fegyvereket elvileg lehet mindenhol használni, a szerverkeresőnél csak a pályák miatt van külön a Karkand mint választási lehetőség.

Live-Die-Respawn

(#25683) fasirTTT válasza Gergosz2 (#25680) üzenetére


fasirTTT
őstag

mi a baj ? :D mit nem értesz?

(#25684) pohár válasza Cybertrone (#25681) üzenetére


pohár
félisten

az :K
azt hiszem még zhinto nyilatkozta régebben, de olvastam róla, szóval nem légbőlkapott hír :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25685) Gergosz2


Gergosz2
veterán

remélem az első patchet nem a karkanddal együtt érkezik majd :U

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25686) Cybertrone válasza pohár (#25684) üzenetére


Cybertrone
veterán

:C Helyes!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25687) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok a heliket ill repcsiket mivel érdemes vezetni? egér+bill, joy, esetleg kontroller?

(#25688) Cybertrone válasza FaTHI (#25687) üzenetére


Cybertrone
veterán

Egér + billel nekem adja ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25689) polonic


polonic
félisten

Eddigi legjobb köröm. [link]

Proevoval egy squadban, de ketten hatalmasat akcióztunk. Nagyon jó volt.
A többi squadtárs mint a birka, olyan volt. :D

(#25690) frango13 válasza pohár (#25684) üzenetére


frango13
aktív tag

Azért amit zhintyó betyár barátunk mond/ír ne vegyük készpénznek(mondott ő már sok mindent:)...de én is úgy tudom, hogy lehet majd használni a fegyvereket mindenhol

:)

(#25691) Telda


Telda
addikt

Estét!

Co-op-ra van valami megoldás? Olvastam másnak is vannak vele gondjai, egyik ismerősömmel szeretnék játszani, de nem tudunk csatlakozni egymáshoz. Állítólag az Avast miatt van, de ha kikapcsolom akkor sem jó, szóval nem tudom :F .

(#25692) Scholes9 válasza Laraxior (#25628) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mondjuk ilyen ja :DDD :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#25693) zack válasza FaTHI (#25687) üzenetére


zack
nagyúr

Leginkább semmivel. Annyi a hiba a játékban hogy 1db A4 oldalt tele tudnék írni vele apró betüvel. Meggondolatlan logikátlan hibák, amiket kétlem hogy javítani fognak.
Ez a játék nem hogy warozni, de publicra sem jó. :(
1-2 példa... Operation Firestorm map, hegy teteje, 12x ballistic scope+ SV98. Rálőttem a srácra elég messziről, persze elsőre nem találtam el, annyira "U" alakban kellett lőnöm, erre rámfordul, és M416-tal kipötyögtet. Mi a faszom ez ha nem bullshit? :W
A helik meg a repülők a másik bullshit. Hiába viszek hőkövetős rakétát engi-vel, ha rálövök egy helire, "disabled" lesz, és mire rálőnék még1x már nem látom, mert lezuhant, az enemy meg rég kiugrott. Tök reális hogy belelövök 2db rakétát, és disabled lesz a jármű. óriási. :W
Földi egységeknél dettó, Sőt. Ott még logikátlanabb. "Disabled" után még vadul benne ülnek és lőnek vele annyi hogy 1m se tud már menni. Most akkor disabled vagy nem disabled?? Vagy a löveg és gépágyú rész ne ma tank része és az nem lesz "disabled"? :W
Igazi idióták voltak akik fejlesztették a játékot.
Annyi ilyen és ehhez hasonló hiba van, hogy a nem létező hajamat tépem, szinte minden kör alatt. A mai IRAM-os meccsekről nem is beszélve. Megint a szopó ág jutott, mint mindig, és a csapatom egy igazi balfasz volt sok team killerrel. Nagyszerű kilátások a jövőre nézve.
Ez ill. az MW3 volt az utsó multi FPS amit megvettem. :(((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#25694) frango13 válasza zack (#25693) üzenetére


frango13
aktív tag

Találd el azt nem lő le...
A helis dologgal nem tudom mi a probléma... 1 rakéta azt robbanjon fel? izgalmas...
A tankossal se. Mert mi kéne? 1 rpg azt robbanjon is fel?

:)

(#25695) Norb3rto válasza zack (#25693) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Ez a "Disabled" dolog nagyon nagyon idegesítő :(((

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#25696) fasirTTT válasza Norb3rto (#25695) üzenetére


fasirTTT
őstag

baze engem is most dobott ki.
ja hogy el kellene olvasnom mire írtad ;]

[ Szerkesztve ]

(#25697) keIdor válasza frango13 (#25694) üzenetére


keIdor
titán

Tankba nem 1 rakéta kell a disabled-hez, hanem vagy 3 és utána még mindig lőnek. Ha meg javítják esélytelen vagytok néha ketten is ellene.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25698) fasirTTT válasza keIdor (#25697) üzenetére


fasirTTT
őstag

hát 3 rakétávan én kinyírom a tankot. előröl. ha a seggébe lövöm akkor a 2. után elpusztul.

(#25699) frango13 válasza keIdor (#25697) üzenetére


frango13
aktív tag

Seggbe elég 1, de még mindig nem értem a problémát. A disabled a probléma, vagy az hogy mennyit kell adagolni bele?

:)

(#25700) Alexios válasza frango13 (#25694) üzenetére


Alexios
veterán

az a baja, hogy nem felrobban, hanem disabled lesz, ettől még ugyanúgy lő tovább, sőőt, mire újratölti a rakétát, már meg is javították a tankot, és pukk kilőnek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.