Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26301) edgR válasza lala42 (#26299) üzenetére


edgR
őstag

ez sem lehet opcio sajnos, hiszen mutatta a killcam, hogy helikopter lott le.

(#26302) eugabesz válasza edgR (#26301) üzenetére


eugabesz
őstag

Egy túrót barátom...álok a pályán,éppen tárat cserélek,mikor beadja,hogy megöltem xy-t gránáttal....mindezt úgy,hogy se közel,se távol már ellenség sem volt.
Betudod a játék hibájának és tovább lépsz,vagy növeled még vagy 20 hsz-el a fórumot.
A döntés a tiéd.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26303) ADAM1337 válasza eugabesz (#26302) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez a granyóval kiszedett akna is lehet vagy c4 esetleg gaymore amit ott hagytál, de van amikor random dobálta a kill-t bc2-ben is. :DDD
De bc2-ben is volt hasonló hogy más kapta a kill-t, néha. Minap azt lestem ha a c4-re rálövök amit a társam dob rá a tankra nem ő kapja a killt hanem én, hiába csak 1 rpg-t lőttem a tankba a c4 ugye berobbantja, ez bc2-ben úgy néz ki hogy a társam kapta volna.
Szóval vannak érdekes dolgok, tény hogy reálisabb hogy én kapom a kill-t mivel az rpg behuzta a c4-eket.
Van még hova fejlődnie a játéknak, csak tuti elhanyagolják majd mint a bc2-t sajnos.

(#26304) Cybertrone válasza ADAM1337 (#26303) üzenetére


Cybertrone
veterán

A BC2-nek az elején nem volt akkora a supportja mint ennek most hogy elindult... javítgatják, csinállgatják, az hogy elhagyják e nem tudni, és te sem tudod, ne állíts olyat ami majd kiderül, mert lehet tévedsz!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26305) ADAM1337 válasza Cybertrone (#26304) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Úgy legyen, pozitívan csalódnék ha igazad lenne. :R

(#26306) Xirtam válasza Cybertrone (#26304) üzenetére


Xirtam
veterán

Azért már első napokban nagyobb eladást produkált mint a BC2, elég favágás lenne ha nem lenne supportja. Főleg ezzel a battlelog-al ami akkora baromság, hogy életemben nem láttam még ilyet. Fusson egy ORIGIN egy Webes alkalmazás majd a játék. . . .

De elméletileg jövőre jön a BF4. . . na most ha ez igaz, és ebből is COD és FIFA szintű bőrlehúzás lesz akkor mérges leszek. Azért BC2 és BF3 között is annyi hasonlóság van, hogy ihaj.

(#26307) edgR válasza eugabesz (#26302) üzenetére


edgR
őstag

1. arrogans emberekkel nem baratkozom.
2. nem egyedi eset, ezert nem tudom eldonteni, hogy bug, vagy sem.
3. ki vagy te, hogy megmondd, mit tegyek, vagy mit ne?

(#26308) Cybertrone válasza Xirtam (#26306) üzenetére


Cybertrone
veterán

Semmi hasonlóság nincs az m-com sípoláson kívül... szerintem nem jön jövőre a BF4, mert nem tudnának szádtevően újítani!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26309) #21346560 válasza Xirtam (#26306) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát azért az hogy jövőre jönn a BF4 az elég merész kijelentés részedről szerintem. Mondjuk inkább úgy, hogy a pletykák alapján elkezdték tervezni :DDD

"A második részt 6 éve adták ki, ami azt jelenti, hogy még ha nagyon összeszedik is magukat, jó pár évig biztosan nem lesz 4. rész. Hiszen alig pörgött fel még a 3-as korongja. Az EA örülhet, az eladási statisztikák impozánsak, mindez biztos alapot jelenthet a 4. részhez."

[ Szerkesztve ]

(#26310) L4mie


L4mie
veterán

Hát mi tegnap kipróbáltuk a TDM-et
jóóó lazításnak egész napos conquest után.

Ami különösen tetszik, hogy mivel itt a cél elég érthető, ergo a sok agyilag alacsony szinten álló rovarszerű játékos is tudja mit kell csinálnia a csapatnak, és csinálja is.
Nem pedig lefejezett pulykaként rohangál a pályán és nézi bambán, hogy miért kapott pontot a zászlóért, vagy campel egy tök random helyen brrrbaaah mind1 úgy is tudjátok miről beszélek.
Picit besokall az ember néha a sok vérpistitől conquestben na....+ meggyőződésem, hogy sokan még a Rush lényegét se képesek felfogni.....ilyenkor jó a TDM.
Csaló mindenhol van én tegnap pl. Neo-val találkoztam többször is, csak ez nem elhajolt hanem elpattogott a töltények elől, és mellette killcamnál nem laggolt. (ettől még lehet bugos is a srác nem is reportoltam). Lvl boostról meg annyit, hogy supporttal beálltok szembe haverral és ledobsz 6 darab C4-et és rádob egy gránátot.....instant 3 ribbon....no comment.
2 fővel induló szervereken elég sok mindent lehet boostolni. De személy szerint olyanon tanultam meg nem lezuhanni helikopterrel :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#26311) Xirtam


Xirtam
veterán

Az EA minek nem örül? :D

(#26312) cellpeti válasza edgR (#26301) üzenetére


cellpeti
veterán

nem kötekedni akarok, de nem mind1 hogy kilőtt le és hogyan? Ha bug, akkor bug. Le van szarva, menj tovább. Nekem tudod hányszor nem mutatott semmit a játék, és mégis meghaltam. Most olyan volt Canals-on, hogy ki akartam lőnni a tankot nem lőtt ki semmit, de azért robbant a rakétavető én meg meghaltam. És mégis mentem tovább. Azért írok mert már lassan 2 napja ezzel foglalkozol. Játszál inkább. Tényleg nem akartam se okoskodni, se kötekedni. :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#26313) kertsa válasza Cybertrone (#26308) üzenetére


kertsa
senior tag

Itt a BF4-ről egy kis előzetes :) a videó végét javították 2017-re

[ Szerkesztve ]

(#26314) ADAM1337 válasza Cybertrone (#26308) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát azért ez igen erős volt hogy nem hasonlít, ennyire túlzásokba ne essünk.
A fele fegyver/jármű kb bc2-ben is volt, squad rendszer, játékmódok ugyanazok stb. mind a 2 bf, szóval ez a sípolásos dolog nagyon erős volt.

(#26315) Cybertrone válasza kertsa (#26313) üzenetére


Cybertrone
veterán

:U Maradjunk annyiban hogy ez mind lelkes, csak a valósághoz nincs köze!

ADAM1337:
A 2 tank megegyezik a többi nem :D A fegyverek benne voltak bfbc2-ben is, csak itt majd 2* annyi van :K A karakterek mozgása is teljesen más! A realisztikára nem térek ki, mert azt mindenki másképp értékeli!
Végre színnel teli pályák vannak nem csak dzsungel sivatag hó... :U
A squad rendszernek meg örüljél hogy van... B2-ben is ilyen volt a squad rendszer, egyszerű átlátható...

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26316) Gyufaaa válasza kertsa (#26313) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nah. Ilyet kéne gémelni :DDD Legjobb! :C

(#26317) kertsa válasza Cybertrone (#26315) üzenetére


kertsa
senior tag

A technika fejlődési üteme akár lehetővé is teheti 2017-re, hogy ilyen minőségben játszunk :)

(#26318) Edem05 válasza Cybertrone (#26315) üzenetére


Edem05
őstag

Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy nekem hiányzik a havas pálya. Remélem majd lesz DLC formájában valami ilyesmi. :)

(#26319) Cybertrone válasza Edem05 (#26318) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mennyél vissza BC2-ni ha az kell... ott van sivatag erdő hó ;] ;] ;] :P

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26320) Edem05 válasza Cybertrone (#26319) üzenetére


Edem05
őstag

Nekem csak a hó kellene... de azért meg nem megyek vissza. Majd esik, úgy is jön a december. ;] (Igaz akkor is sivatag lesz mert a Karkandban is ilyen pályák vannak na mind1.)

(#26321) edgR válasza cellpeti (#26312) üzenetére


edgR
őstag

ha bug, akkor bug, ez igy igaz :) ami szamomra eleg idegesito, ezert valoszinuleg jelenteni szeretnem, hogy legalabb az esely meglegyen ra, hogy majd foglalkoznak vele. mert amirol nem tudnak, azt valoszinuleg nem fogjak megcsinalni :DDD , amirol viszont tudnak, az 50-50.
"Azért írok mert már lassan 2 napja ezzel foglalkozol" - :DDD ok. nem hiszem, hogy baj lenne, hogy foglalkoztat valami, es megkerdezek masokat az okrol, tudtommal ez egy forum. nem chatre hasznalom - ellentetben az ide is irok tobb, mint felevel -, kozel 4 es fel eve vagyok a ph-n, megsem vagyok meg ostag sem. ugy gondolom, ez mutatja, mennyire nem vagyok forumharcos. egesz egyszeruen tobbszor elofordult velem egy idegesito jelenseg, amire valaszt / megoldast szeretnek talalni. szolj, ha a forum nem erre valo!biztos inkabb a klandolgok megbeszelesere, vagy a kinek hosszabb a f.. versengesre (screenshotok, statok).
en kerek elnezest.

(#26322) Cybertrone válasza edgR (#26321) üzenetére


Cybertrone
veterán

Tv missle? ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26323) L4mie válasza Cybertrone (#26322) üzenetére


L4mie
veterán

ott a pont :D bár én azzal a szarral soha nem találok célba :/

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#26324) edgR válasza Cybertrone (#26322) üzenetére


edgR
őstag

na, tudsz te ha akarsz :D ez siman lehet.

(#26325) eugabesz válasza edgR (#26307) üzenetére


eugabesz
őstag

1.Nem vagyok arrogáns,a hsz.-em sem arról szólt,de sebaj,egy baráttal kevesebb.
2.Valószínű,hogy TV rakéta,elég sok embernek ki van már unlockolva...(de ezt már meg is írták,tehát nem az én ötletem)
3,Szemüveg,kérlek,szemüveg.Ha nem látod a nevem,nem én tehetek róla.:B

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26326) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Szevasztok!

Ismertek a konzolba beírható parancsot,ami letiltaná az árnyékolást?

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#26327) Cybertrone válasza SZKEBE75 (#26326) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kapcsold ki a monitort... és nincs árnyék :D
Amúgy meg fogod és leveszed low-ra na úgy tényleg elég gyér árnyékok vannak ;]

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26328) SZKEBE75 válasza Cybertrone (#26327) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Köszi,nem egészen erre gondoltam.... :o

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#26329) polonic válasza SZKEBE75 (#26328) üzenetére


polonic
félisten

Akkor mire?

Ha még másodjára sem írod le, konkrétan mire gondoltál, akkor hogy segítsenek neked?

(#26330) Cybertrone válasza SZKEBE75 (#26328) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hát mire? Most őszintén ez nem COD hogy 250-fps-ket lehet elérni rommá butítva! :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26331) Zoli1222 válasza kertsa (#26313) üzenetére


Zoli1222
őstag

Hát ez qrva jó. Tisztára, mint a Gamer.

(#26332) cellpeti válasza edgR (#26321) üzenetére


cellpeti
veterán

látom félre értettük egymást. :B egy szóval nem mondtam,hogy hszvadász vagy, illetve, hogy nem erre való a fórum, csak azt, hogy lehet sokat hozol ki belőle.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#26333) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

szerintem teljesen érthetően leírtam.
Választ ha lehet csak attól várok aki érdemben hozzá tud szólni.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#26334) edgR válasza cellpeti (#26332) üzenetére


edgR
őstag

np, reszemrol tema off, a legvaloszinubb a tv missile valoban..

(#26335) Pietrosz válasza SZKEBE75 (#26333) üzenetére


Pietrosz
addikt

Nem lehet, mivel jogosulatlan előnyhöz jutnál vele.

(#26336) Xirtam


Xirtam
veterán

A Restart Shop saját klánt szeretne létrehozni. Jelentkezni az info@restartshop.hu email címen lehet, pár sort azért írj magadról. :R

(#26337) Xirtam


Xirtam
veterán

Az mennyire beteg, hogy hazajöttem ebédelni. És kinéztem a 8.-ról erre a szembelévő 10-en az ekélyen megláttam egy fehér fényt (tactical light) és lőni akartam? :DDD

(#26338) Gyufaaa válasza Xirtam (#26337) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Beteg! :DDD

(#26339) ADAM1337 válasza SZKEBE75 (#26333) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

SoldierRender.FirstPersonShadowEnable
Talán ez tűnik a legvalószínűbb parancsnak ami árnyékkal kapcsolatos most lestem rá. 0 a kikapcs 1 az árnyék engedélyezése.

Itt vannak a parancsok shadow-ra keress rá van pár.

[ Szerkesztve ]

(#26340) SZKEBE75 válasza ADAM1337 (#26339) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Köszönöm szépen! :R

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#26341) L4mie válasza Xirtam (#26337) üzenetére


L4mie
veterán

Na én tegnap kinéztem az ablakon, repült valami madár és emeltem volna rá az iglát :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#26342) #21346560


#21346560
törölt tag

És még mondják csak hogy az erőszakos játék nincs hatással az emberre :P

(#26343) medvezsolt válasza #21346560 (#26342) üzenetére


medvezsolt
senior tag

hát addig jó amíg nincs pénze iglára:DDD:P

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#26344) Zomb€€ válasza L4mie (#26341) üzenetére


Zomb€€
őstag

Én a házinéni dögcédulájára pályázok... :DDD ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#26345) edgR válasza Zomb€€ (#26344) üzenetére


edgR
őstag

jajj ... :C :DDD

(#26346) menalcas


menalcas
őstag

Valaki játszik GTX275-el, ha igen milyen drivert használ amivel jó ?

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#26347) sith7 válasza Xirtam (#26337) üzenetére


sith7
nagyúr

Stresszel Téged is a sok csipa, rendesen :DDD ;]

(#26348) Cybertrone válasza menalcas (#26346) üzenetére


Cybertrone
veterán

Milett a 460-al?

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26349) Scholes9 válasza Zomb€€ (#26344) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Glhf :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#26350) Xirtam válasza sith7 (#26347) üzenetére


Xirtam
veterán

Amúgy igen! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.