Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26101) BandiHUN válasza madgie (#26089) üzenetére


BandiHUN
veterán

:D Jihad jeep :)
No ez az,ami hiányzik a bc2-ből és a kis quadok,jetskik..
Szerintem meg lehetett volna hagyni az elpusztítható m-comokat,ha már úgysem lehet rájuk házat omlasztani...
BC2-ben voltak nagy C4-es akciók.Az UAV sem tudom,kinek fájt,azzal legalább itt is lett volna spot.Tracer dettó jó dolog volt,csak a helikkel való sebességviszonya nem tetszett,először túl könnyű volt helit tracerelni,aztán meg szinte lehetetlen.Sajna sok,szerintem jó dolgon változtattak,pl.az m-comok környékén a sok,de rombolható ház,hiányzik a víz szerepeltetése(pedig van kétéltű járgány,gumicsónak,de minek),avagy valamilyen erdősebb terep,akár egy városi park...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26102) ForRedGlory válasza Tompo92 (#26100) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát ha helivel van és felém tudsz szállni, akkor sanszos. Odáig nem látok fel :DDD
Viszont ha tankkal jössz vagy AA-val, lehet otthagyod a fogad ;] Vagy én, de utolsó vérig... :D

(#26103) Tompo92 válasza ForRedGlory (#26102) üzenetére


Tompo92
senior tag

Nem,itt semmiféle járműről nincs szó, én gyalog megyek rád egyedül. :R

[ Szerkesztve ]

(#26104) oriic válasza madgie (#26089) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jihad Jeep-hez kell azért mák is, mert egy lövéssel kiszednek. De amúgy tényleg nagyon mocskos módszer. Párszor már összejött, de sokszor kiszednek azért még.

Live-Die-Respawn

(#26105) Mukorka


Mukorka
addikt


Most késeltem :))

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#26106) madgie válasza BandiHUN (#26101) üzenetére


madgie
titán

C4-gyel itt is lehet akciózni, de messze nem annyira taktikus eszköz, mint a BC2-ben. Metro CQ-ban ugye sokan az oldalsó folyosón meg az első lépcsőn tömörülnek a könnyű frag miatt, míg az ügyesebbje hátul jön a lépcsőn és oldalba kapják őket... vagyis jönne, de oda szoktam szórni a C4-et és bumm, volt squad nincs squad.

Csipánál jó dolog az ugs, vagy mi (spotoló kis izé) de azt is olyan kevesen használják ésszel, hogy az fáj. Zászlóközelben magasra fel, mozgalmas átjárókban jól eldugni, olyan szépen látni, ha jön az ellen, hogy ihajj. De hát úgy vettem észre, hogy sokan a minimapot se nézik, mennek ész nélkül :( Egyébként elég underpower az sv98, vagy csak nekem tűnik annak? Ha nem fejre lövök 55%...

Orichalcos: jihad jeep-pel mindig használd ki a domborzati viszonyokat, soha ne a sík részen át menj neki. Ha kell, kerülj egy kilométert, ha kell, menj ki a pályáról :)

[ Szerkesztve ]

(#26107) fasirTTT válasza Mukorka (#26105) üzenetére


fasirTTT
őstag

ilyenem nekem is van :D én tegnap késeltem

de gec...ez a G36c kvajó stuki :D

(#26108) cellpeti válasza Mukorka (#26105) üzenetére


cellpeti
veterán

e nem nyomod a dbreceni szerveren?

M4A1-nél nincs jobb! :DD

Nem nyomom sniperral, az UGS a mozgásérzékelő?

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#26109) Mukorka válasza cellpeti (#26108) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem járok magyar szerókra :)

(#26110) orichalcos : 10x kell elvenni hogy használhasd.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#26110) oriic válasza madgie (#26106) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, akkor erre majd odafigyelek.

Mukorka:

Nice, de valaki elmagyarázhatná már végre hogy az ellopott dögcédulákat hogy lehet használni? Mert az összesnél ott van a kis lakat hogy le van zárva, és nem lehet betenni sajátnak.

Poénból asszem felmegyek egy olyan szerverre ahol DICE-osok játszanak, hátha tudok fejlesztői Dögcédulát szerezni. :D

Live-Die-Respawn

(#26111) BandiHUN válasza oriic (#26110) üzenetére


BandiHUN
veterán

:DDD aztán vigyázz,nehogy fejlesztőnek higgyenek és kérdésekkel bombázzanak,mikor jön a patch ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26112) cellpeti válasza BandiHUN (#26111) üzenetére


cellpeti
veterán

OFF:

:Y :C :DD :DDD :D :))

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#26113) oriic válasza BandiHUN (#26111) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most röhögni fogsz, de Crysis2-ben volt olyan hogy Tomek EA-s dögcédulát állított be, és többen kérdezték tőle hogy mikor jön a patch a játékhoz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#26114) H.Ezredes válasza BandiHUN (#26111) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Legalább hazudhatna bármit :D Ó jön az mindjárt nagyon jó lesz mindenkinek +20 FPS minden BUG javítva :D:D:D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#26115) ForRedGlory válasza Tompo92 (#26103) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ok, mikor, hol? GO :DDD

(#26116) csibe1 válasza madgie (#26106) üzenetére


csibe1
addikt

"Egyébként elég underpower az sv98"

Hát finoman szólva eltolták a fegyverkiegyensúlyozást.
Az SV98 és az SVD is nagyon sovány lett,pedig nem gyenge lőszer (7.62x54mm) van hozzájuk.Caspianon Hilltopról a Foreshez átlőve nem elég egy lövés egy embernek felsőtestre? :F Ma épp 3 kellett,csak néztem,hogy mi van.
Firestorm-on SKS-el kilőnek a pálya másik feléből (7.62x39mm),SVD-vel meg nem igazán lehet.Szóval lenne még mit javítani.

"Csipánál jó dolog az ugs, vagy mi "
Szoktam használni a T-UGS-t Caspianon,Firestormon leteszem egy magaslatra,hogy legyen rálátása,máshol meg csak úgy valahová.Amúgy mindegy hová van letéve?
Soflam az automatán spotol?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26117) pohár válasza csibe1 (#26116) üzenetére


pohár
félisten

a SOFLAM tud automatán spotolni, de te is tudsz vele manuálisan, de amikor nem épp te spotolsz vele, automatán keresi a célpontokat

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26118) csibe1 válasza pohár (#26117) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26119) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon sokan írták a kezdésnél történő fekete képernyő hibát amit csak az újbóli csatlakozás old meg. Én úgy csináltam eddig, hogy Battlelog-ban csatlakoztam a szerverre, majd pár másodperc múlva meg is jelent a játék a tálcán kis ikonként lekicsinyítve, amire kattintva rögtön kitettem teljes képernyőre és jött is a fekete fagyásos hiba. Mióta megvan a játék mindig így csináltam. Na ma gondoltam, nem kattintok a tálcán a játék lerakott ikonjára, hanem megvárom amíg magától megcsinálja a dolgát. Azóta nincs fekete képernyő. Egész nap próbálgattam, de nem jött elő többet. Viszont ha Battlelog töltés közben rákattintottam a tálcán a játék megjelent ikonjára, akkor rögtön visszatért a hiba. Szóval érdemes megvárni amíg Battlelog csatlakozás után kiteszi magától a játékot teljes képernyőre és nem lesz többet fekete képernyő.

(#26120) #21346560 válasza Laraxior (#26050) üzenetére


#21346560
törölt tag

Érdekes, én spec pont a score/min-t nézegetem legkevésbé... inkább az Accuracy ami nekem számít....

(#26119) kinghaxor kösz a tippet, kipróbáljuk!

[ Szerkesztve ]

(#26121) eugabesz válasza kinghaxor (#26119) üzenetére


eugabesz
őstag

Sajnos nekem akkor is előjön,ma pl. csekély 8 percembe került mire játszani is tudtam.
Ez tartalmazott 3 bf újraindítást...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26122) xavix13 válasza oriic (#26110) üzenetére


xavix13
senior tag

Nekem már sikerült egy DICE-os dog tag-ot lopnom :D Szóval ha szerzek még 9-et ezen kívül elvileg használhatom is? Az jó mert így legalább a Dog tag DLC-ben lévőket is tudom majd egy idő után használni... :)

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#26123) oriic válasza xavix13 (#26122) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, jó lenne tudni hogy dice-os emberkék mikor vannak fenn. Akárkit néztem sosem volt fenn egy szerveren sem. :F

Live-Die-Respawn

(#26124) Tomics válasza oriic (#26123) üzenetére


Tomics
addikt

;]

PH! addikt since 2004

(#26125) xavix13 válasza oriic (#26123) üzenetére


xavix13
senior tag

A hivatalos DICE platoon-ban nézted őket? Pl. most is gamel egy tag. Amúgy elég sűrűn játszanak legalábbis amikor én néztem akkor szinte mindig találtam valakit. Az más kérdés hogy a szerón amin játszanak szinte sosincs hely mert mindenki rájuk vadászik. :DDD
Szerk.: Jesszus már 1 óra... inkább elteszem magam holnapra. :)

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#26126) polonic


polonic
félisten

Ezt nézzétek, mennyivel nyertünk.

20:5-ös állásról sikerült.

(#26125) xavix13

Holnapra? Végigalszod a napot? :D

[ Szerkesztve ]

(#26127) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Hehe,mekkora poén volt,este mennék játszani,erre a vírusirtó karanténba vágja a bf3.exét,hogy kis kockázattal,de trójai... :Y
Még jó,hogy találtam infót,hogy ilyen az új heppje a cuccnak,csodálkoztam is,hogy rányomok a szeróra,elkezd tölteni,aztán bejön az origin,hogy a játék telepítésre kész...
Na mondom mi a fene,de rányomtam,kis töltögetés,és....újra telepítésre kész.
Szépen átnevezte a vírusirtó a bf3.exét :C :W
BÁR nem értem,hogy mivel nem volt exe,miért nem tudta letölteni...javítani se lehet,amíg nincs installálva ugye...visszaneveztem,indítom,mindenki happy... :))

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26128) Tompo92 válasza ForRedGlory (#26115) üzenetére


Tompo92
senior tag

Felvettelek originen, majd találkozunk:D

(#26129) Laraxior válasza xavix13 (#26122) üzenetére


Laraxior
titán

Van valami konkretum hogy tenyleg 10szer kell osszeszedni? Vagy csak legbol kapott teoria? Nagyon sok az a 1O :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26130) Góliát


Góliát
senior tag

Jó reggelt mindenkinek.
Életem legjobb körre. Azért még én is meglepődök magamon, mert ilyet nem szoktam.
Szerencsésen kifogtam a csapattárskat és tömtek lőszerrel és élesztettek, ha kellet. :)

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#26131) HEMP


HEMP
aktív tag

Srácok,
4 napja lerohadt a BF3-am, nem tölt be semmit, a statokat sem: " Sorry, some technical went wrong" csak ennyit.
Mi a fene van? Tudtok megoldást, kérlek segitsetek már elvonási tüneteim vannak... :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#26132) Def26 válasza Góliát (#26130) üzenetére


Def26
félisten

Ez egy laza másfél órás menet volt. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26133) Akos96


Akos96
senior tag

Ma akartam egyet játszani egy-két hét kihagyás után, letöltött egy 48 megás frissítést az Origin a játékhoz, a telepítésnél meg semmi nem történik. Kiírja, hogy telepítésre kész, rányomok, és semmi, Egy ideig megy a telepítés felirat, de aztán megint megjelenik a telepítésre kész gomb. Mi lehet a gond?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#26134) k.zozo. válasza Akos96 (#26133) üzenetére


k.zozo.
tag

Ezt nekem is csinálta, valamiért átnevezte a bf3.exe-t. Vissza kellett neveznem és jó lett.

[ Szerkesztve ]

(#26135) ProEvoFan válasza polonic (#26126) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

nagy csata volt:) :C
a vége eszméletlen izgalmas volt, mumble-n mindenki hangosan számolta vissza a tiketteket, aztán a végén hangos ünneplésbe kezdtünk:D
király volt :R

(#26136) csibe1


csibe1
addikt

Ma játszottam egy szerón (a neve passz),és a redhairedmaiden nevű játékosnak 185/45 K/D aránya volt.Ez mennyire hihető?
Nekem egy pöttyet gyanús volt.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26137) kertsa válasza csibe1 (#26136) üzenetére


kertsa
senior tag

elég nagy kamu... több, mint 5000 kill M249-el:) kevesebb, mint 900x halt meg:) célszerű PB-vel védett szerverre menni, de azért az sem nyújt 100%os védelmet:) Van akinek a kihívást jelent a kockákat eltalálni :F

[ Szerkesztve ]

(#26138) Laraxior válasza csibe1 (#26136) üzenetére


Laraxior
titán

1000 ticketes szerveren barmi elkepzelheto... foleg kis mapon, ahol egy tubeal 3 kill is johet :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26139) Malachi válasza csibe1 (#26136) üzenetére


Malachi
addikt

semennyire. az eddigi legdurvább 1000 ticketes HC szerveren sem láttam még 100 killnél többet. mondjuk az is kérdés, mennyien voltatok 32 vagy 64. ha 32, akkor talán, talán.

(#26140) bul07 válasza HEMP (#26131) üzenetére


bul07
nagyúr

Nézd meg ezt a hozzászólásomat , nálam ezt kellett csinálni hogy megavuljon

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26141) Akos96 válasza k.zozo. (#26134) üzenetére


Akos96
senior tag

Ésténylegvazze. Köszi. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#26142) madgie


madgie
titán

Gyerekek, meg akarom szerezni a MAV-ot, de hát ez a recon kaszt elég elbaszott néha... hardcore-on is 92%-ot sebez az SV98, tiszta móka, hogy a mai körökben szinte egy killem se volt emiatt. Persze az ellenfél csipása már ki van maxolva, az M98B-vel a félméteres vasbetonoszlopon keresztül kilő egy lövéssel :DDD

(#26143) v!ct0y válasza madgie (#26142) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor menj UMP-vel :)

(#26144) Eagl3 válasza madgie (#26142) üzenetére


Eagl3
veterán

Simán lehet aprítani a reconnal csak bele kell jönni. És fejre célozz, oda elég egy lövés akármilyen messziről.

(#26145) bul07 válasza madgie (#26142) üzenetére


bul07
nagyúr

Használj nem mesterlövész fegyvert , én is ezt teszem jelenleg recon kasztba UMP-45 harcolok meg lerakom a T-UGS és az is hozza a pontot

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26146) csibe1


csibe1
addikt

Szívesen összefutnék a fejlesztő meg a kiadócsapat tagjaival,
hogy megdícsérjem őket,de jóóó alaposan. ;]
Enyhén szólva röhej,és egyre idegesítőbb ez a kifagyás.Mire csatlakoznák a szeróra vagy teli van,de amikor lenne hely akkor vagy induláskor vagy pályabetöltéskor fagy ki,mire újra ránézek a szeróra addigra fullon van. :((( :W
Na mindegy,de azért randizhatnának egy szakasz doni kozákkal,
de lovastul. ;] :P

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26147) Norb3rto válasza bul07 (#26145) üzenetére


Norb3rto
senior tag

T-UGS mire jó? :)

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#26148) fasirTTT válasza csibe1 (#26136) üzenetére


fasirTTT
őstag

a csávó vagy rohadt jó, de szerintem 1 kamu :D
olyan fegyóval amivel ő megy annyi fejest osztani és olyan pontosan lőni... nameg alig hal :D

(#26149) H.Ezredes válasza csibe1 (#26136) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Annyira,hogy CHEATER !!!!!!!!!!! 27 óra játékkal a legjobb ember se csinál 7500 kill.t 9-es KD-val 2700-as S/M-el :DDD Ez nem kérdés JELENTSE MINDENKI !!!!!.

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#26150) fasirTTT válasza H.Ezredes (#26149) üzenetére


fasirTTT
őstag

ja igen az időt én is lehagytam :D hogy 27h alatt :D

ui: nevet hol lehet változtatni ?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.