Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26851) pohár válasza cellpeti (#26850) üzenetére


pohár
félisten

én párszor találkoztam már vele, beteg egy neve van :D

na a patch óta tudtam egy embert ölni, annyira rohadtul akad ez a szar, mint anno a bétában... eddig se volt tökély, de egy idő után jó lett, csak a szerverre csatlakozás után akadozgatott kicsit, most meg egyfolytában :W

BL fórum, patch topic:

FiL86 said:
This patch helped me level my character in Skyrim.

de jót nevettem rajta :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26852) zack válasza BandiHUN (#26833) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam is van a "loading" hiba...Szerintem ilyenkor nem tölti be. Én volt hogy vártam 10 percet, mert közben ettem. :U
De egyébként volt már párszor BSOD, app crash, BF3 exe hiba, map váltáskor nem betöltődő új map, és nálam is nagyobb lett a lag, mint közvetlen patch előtt. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26853) scope2007 válasza zack (#26852) üzenetére


scope2007
addikt

nekem a PATCH miatt érdekesebb hibák kerültek elő :D
a fülesből csak a jobb oldali hangszóróból jön a hang mikor játszok, de mikor pl mapot vált [ilyenkor szól ugye zene meg a katonai menetpofázás.. az is stereo], map végén adja a pontokat ott már stereoban szól [ezt onnét tudom hogy pont arra értem fel a szerverre mire vége lett a mapnak]... de mikor játék van akkor csak a jobb oldali szól.. nyomtam egy defaultot mindenre..
a másik meg az egér, amit már írtam nemrégen.. laggzik az egér de nagyon durván..
tehát játszhatatlan lett abból ami eddig tökéletesen futott nálam. minden téren :D :C nice update

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#26854) kutkut


kutkut
addikt

Az miért van, hogy elfelejti a beállításaimat? Konkrétan:
Van egy Saitek 2600 Rumble gamepadom, beállítottam, hogy mit mivel irányítsak, de nem menti el... :F Nyugi, egérrel játszom. :D Csak a repcsit nyomnám azzal. :) Beállítottam, játszottam is vele, aztán a következő repcsibeszállásnál minden össze volt keverve. Miközben meg állítgattam, kiszedett egy csapattársam. :((( :)) Szóval ez wtf? :F

Meizu MX3 32GB

(#26855) ETOM


ETOM
addikt

[link]
1 hónappal később:
[link]
egyszer csak bejutok :DDD :DDD

(#26856) pohár válasza ETOM (#26855) üzenetére


pohár
félisten

jézusom :Y :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26857) medvezsolt válasza Xirtam (#26826) üzenetére


medvezsolt
senior tag

nálam most is csak az első inditás FAIL van. Azon kivűl atom stabil, atom gyors és kibaszott jó lett. Max 1-2 sebzést állitsanak máshogy és még jobb lesz a gém. Olyan fasza köröket toltam tegnap este is mint állat:)

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#26858) medvezsolt válasza oriic (#26846) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Teljesen egyetértek. Azért mert egy totál kocka vérpistike nem bírja elviselni, hogy folyton kilövik a repcsiből, az az ő baja. Egyébként meg az a map nem egy "flying map":D Ezen jót mosolyogtam:P

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#26859) Telda


Telda
addikt

Egyik ismerősömnek 32 bites win 7 van felrakva, na most olyat olvastam hogy a játék 64 bites rendszerrel lett optimalizálva, elképzelhető hogy ha windowst cserélne talán még jobban is menne a játék?

(#26860) Taplo


Taplo
tag

Mikor valaki ATI videó kártyát vesz mindig rázom a fejem... HÁÁÁT TE TUDOD..... DE SZ***PÁS LESZ... DRIVER VERZIÓK MINDEN JÁTÉKHOZ KÜLÖN????

csak nvidia kártyám volt... gyári játékokat veszek... csak amivel tuti fogok játszani.... csak multiplayer ...... amit eddig a gépre instaláltam az ment hibátlanul.... CRYSIS WARS CODOK CRYSIS2 BC2 BF3

mikor irják a forumban,hogy ez nem megy meg az nem megy..... HÁÁÁÁT

na most,hogy sok lelkes ATI FAN haragját magamra uszítottam teljesen feleslegesen :)

más téma:
MAGYAR BF3 kupa.... gyertek minél többen.....
http://www.battlefield.hu/content/2011/11/21/BF3_A_harc_kozeleg

A játék jó!!! A hiba az Ön készülékében van :)

ui: ujabb 300 koment hiszti? :) vagy rengeteg eladó klinikai teszteken favorizált ATI szuper?
mikor irják a nemtudom melyik teszt oldalon a valamelyik felbontásban megvert egy videókártyát 3.4%kal..... nekem meg müködik minden...... your choice...

[ Szerkesztve ]

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#26861) madgie válasza Taplo (#26860) üzenetére


madgie
titán

nV-vel is sz*r itt-ott a BF3, nem vitás. Egyébként igen, a BC2-ben én is emiatt váltottam Atiról, meguntam a sok cumit.

(#26862) bul07 válasza Taplo (#26860) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát azért NV 560Ti-nek egyes gyártók által forgalmazott példányain nem elég csak driver-t frissíteni egyes játékokhoz, még a bios-t is le kell cserélni máskülönben jönnek a fagyások(bf3 is ilyen játék) , nekem eddig még szerencsém volt nem kellet biost frissítenem de milyen már hogy nem elég driver-t frissíteni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26863) Telda válasza Taplo (#26860) üzenetére


Telda
addikt

Hát igen, lehet hogy az Ati tesztekben jobb, de hát én játszani akarok nem tesztelni. Nekem egyszer volt Ati kártyám egy 4850, brutál kis kártya volt, az árához képest és akkoriban én nem emlékszem hogy bármi gondom lett volna vele.

(#26864) Chabe89 válasza oriic (#26846) üzenetére


Chabe89
addikt

Alapból egy jobb pilótát szerintem elég nehéz még légvédelemmel is kilőni. Tényleg azért van, hogy használják, mert ha nem tennék meg az lenne a baj hogy rommá lövi őket a heli meg miegymás. Nem kell az ellenség bázéja felett repkedni és nincs baj. Ennek ilyen oda vissza dolognak kéne lennie. A gyalogsági erők néha néha megkönnyítik a légtérben tevékenykedő társaik dolgát azzal, hogy kiszedik a Mobil AA-t. A Fentiek pedig segítenek szétkapni a tankot, könnyű páncélost és gyalogságot.

(#26865) genuinezltn


genuinezltn
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Helyzetjelentésem a következő /vagyis tapasztalat patch után/:
Tegnap írtam még, hogy ugyanúgy befagy a multi mint eddig.
(Lehet már itt is volt de nem néztem utána) Az alaplapomon (X58UD3R Gigabyte) Realtek hangvezérlő van, és EZ A LUDAS!
Ha eszközkezelőben tiltom akkor minden frankó, de ha engedélyezem a működését totál cumi és maximum 2-3 perc játékidő után jön a "extramélyhűtőláda effektus" :W .
(Néma változatban jobban ment :C )
Azt hiszem egy hangkártya megoldja a problémát, de nem vennék rá mérget, de lehet csak a Realtek beállításával kellene szórakoznom. Valakinek hasonló problémája? Esetleg megoldás rá?

Remélem azért segítettem! :)

Üdv!

(#26866) madgie válasza genuinezltn (#26865) üzenetére


madgie
titán

Régebben volt vagy két példa ilyesmire a BC2 topikban, a srácok azt állították, hogy az integrált hangtól fagyott a játék, "normál" hangkártyával megjavult.

Viszont elég sokan nyomták azt és tolják ezt is integrált csodával és nekik semmi probléma.

(#26867) medvezsolt válasza genuinezltn (#26865) üzenetére


medvezsolt
senior tag

nekem egy Asrock lapom van, amiben szintén Realtek hangkari van, de nekem semmi fagyás gondom nincs.

Fentebb írták az 560ti-t. Szerencsére nekem semmi bajom avval sem.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#26868) Csabahun válasza genuinezltn (#26865) üzenetére


Csabahun
senior tag

Szia,nekem a BC2-ő fagyott a Realtek hangvezérlővel,amikor visszaraktam az Audigy-t azzal már nem.A BF3-nál semmi bajom a Realtek-el.

(#26869) csfwinter válasza Chabe89 (#26864) üzenetére


csfwinter
csendes tag

Igazából mobil AA-t attack helivel igen könnyű kiszedni. Ami azt illeti, még egy kezdő pilóta is meg tudná oldani, aki nagyjából tudja egyenesben tartani a gépet.
Ritkán látom, lehet mert kevesen tudják, de a guided rocket (kezdő pilótának mondjuk pont nincs meg) technikailag akár milyen messziről betalál, csak úgy nagyjából arra felé kell lőni, ahol a tank/aa/bármilyen járgány szambázik.
AA-t be kell spotolni, amit akár pilótaként is lehet, és 2-3 km-ről is max két sorozat. Vagy akár messzebbről is, de már odáig sem lát el az AA, még nagyítóval se. :)

Ehhez persze magasság kell, ami miatt meg a jetek szívatják halálba az embert, de egy jó jet pilóta - aki meg is tudja oldani - sokkal ritkább, mint egy alsóközépkategóriás mobil AA sofőr.

[ Szerkesztve ]

(#26870) Xaels válasza Taplo (#26860) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor én vagyok a szerencsés 1% mert soha nem volt Driver gondom (4870/5870/5770/6970) amióta ATI-m van. Előtte volt évekig 6600GT(AGP) azután 8800GTS 640MB azután 9800GT. Nekem pl. 9800GT-vel voltak gondjaim és lehet szerencséd volt, de például az elmúlt időben az NV is több sz@r drivert adott ki a kezei közül. Jöttek is a hotfixek... Nem vagyok ATI fan, mindig azt veszem amire pénzem van de az ilyen szemellenzős hsz.-eket nehezen bírom szó nélkül hagyni...

Nekem most sincs semmi bajom az ATI-val. Sőt a Patch óta úgy néz ki minden gondom elmúlt BF3-al kapcsolatban. Ez valószínűleg nem VGA hiba, de ha figyelmesen olvasnád a fórumot akkor te is láthatnád, hogy sokszor azok panaszkodnak akik Orosz kulcsot vettek és nem olvastak utána a frissítés menetének.

Realtek téma:

Azt ne felejtsétek el, hogy a Realtek sem egyfajta chipet gyárt. Lehetnek gondok egy bizonyos szériával míg egy másikkal semmi. Jelenleg nekem is csak egy ilyen integrált csoda van, de szerencsére sem BC2-ben sem itt nem okozott gondot. Esetleg akinek az van, menjen fel a lap gyártójának honlapjára és keressen frissebb drivert hozzá.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26871) kutkut válasza kutkut (#26854) üzenetére


kutkut
addikt

Na, úgy néz ki, most jó. :)

Más: hd6870-em van, azzal a driverrel, amit frissített magának. Semmi probléma. :)

Meizu MX3 32GB

(#26872) Lethal Gene válasza Laraxior (#26791) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

teamwork rulez... ehh...

(#26873) Xaels


Xaels
félisten

IGN: BF3 vs. MW3 :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26874) Ventur@ válasza Xaels (#26870) üzenetére


Ventur@
senior tag

Akkor növelném én is azt az 1%-ot, mert nálam sincs semmi hiba :) (korábban volt 1x-2x ez az első indításnál felllépő bf3.exe leállt szindróma, de az se mindíg).

Se grafika (HD5670), se hang (int. Realtek ALC 888), se Origin és se driver gond nem volt soha. Az a zöld bevillanás is csak párszor fordult elő. Patch óta azt sem láttam :) .11.9-el tolom és a körűlményekhez képest meseszép (1280x1024, kb medium beállítás) és nem is lagol (ha van is lag, akkor csak szerverlag. Voltam olyan szerveren, ahol kb. fél óra után mindenkinek lagolt).

Ja: CDG-ből rendelt BF3 LE-m van :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#26875) doggie válasza genuinezltn (#26865) üzenetére


doggie
aktív tag

Nekem pl egy Auzentech prelude 7.1-es hangkártyával is vannak gondok a hanggal, szóval nem csak az alaplapi okozhat ilyet.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#26876) medvezsolt válasza Ventur@ (#26874) üzenetére


medvezsolt
senior tag

dettó. Nekem nvidiám van. De kb ugyanilyen zökkenőmentesen fut a játék. Teljesen lagg és nyűg mentes.:) és én is CDG-s LE-vel rendelkezek.

Jah és éppen fordítva vettem észre. Sokszor a játékok a spécibb hangkarikra kevésbé vannak felkészülve. Az én kis realtekem még sosem hagyott cserben:)

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#26877) eladohardver válasza Xaels (#26870) üzenetére


eladohardver
őstag

nálam 576 ból származó game van .... és a hd5970 eléggé gázos... főleg az új driverekkel... olyan fps-lagg van mint állat... eddig 11.10 preview 3 driver 11.9 cap 4 el volt a legjobb a játékhoz... más játékoknál nincs problémám. új patch el még nem néztem 11.10 prew 3at, de majd most.

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#26878) Nuits


Nuits
tag

Nem tudom miért írták, hogy visszavették a SCAR-H erejét, nekem tegnap is adta rendesen ahogy eddig is.
Egész kis kellemes kör lett miután a squad rájött, hogy érdemes velem mászkálni :DDD

(#26879) eladohardver válasza eladohardver (#26877) üzenetére


eladohardver
őstag

jahh jut eszembe a 11.11 CAP1 Akármelyik driverel különleges efektel örvendeztetett meg, akár videokártya húzva volt akár alapórajelen alap feszekkel ment. Gyönyörű szép kék képernyőt dobott tőle a w7 :W próbáltam 11.11a Catalyst performance driver-t is, borzasztó fps-lag volt vele.

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#26880) Colos1 válasza Taplo (#26860) üzenetére


Colos1
őstag

Van egy egyszerű megoldás az ATI driverek hibái ellen.
A CCC-t el kell felejteni, és Ati Tray Tolls -t kell használni. :)

A hibák egy részét az okozza, hogy a CCC -t telepakolják mindenféle optimalizálási sz@rral, amivel szétqrják az egészet. Nálam is ATT van és azon felül, hogy a driverhibák előforduási aránya csökkent, még sokkal többet is tud. Mondjuk így le kell mondani a kiadási megjegyzésekben leírt teljesítménynövekedések egy részéről, mert többnyire azokat is ezek az optimalizálási eljárások próbálkozások okozzák.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#26881) eladohardver válasza Colos1 (#26880) üzenetére


eladohardver
őstag

11.10 prev3 + Kati tráj túlsz :C

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#26882) Colos1 válasza eladohardver (#26881) üzenetére


Colos1
őstag

Ez a legújabb, október 29. -i ATT? Mé' nem mondtad neki, hogy nézzen körül kicsit jobban :D

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#26883) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

akkor a Dice elmehet oda ahova akar....
mióta kijött a patch, nem tudok belépni rendesen a játékba, kidob, fekete képernyő, EA online-hoz nem tudok kapcsolódni
többszöri próbálkozás után sikerül csak játszanom
most meg azt csinálta, hogy egy remek körömet nem riportólt le már kb 1 óraja....és nem is adta hozzá a statomhoz, pedig végigment a meccs, pályát is váltott közben, onnan léptem ki
:W :(((

(#26884) Cybertrone válasza csfwinter (#26869) üzenetére


Cybertrone
veterán

Van az AA ra resistive pancel, amivel meglepoen ellenallo lesz... Es ha soptolva van a heli kb 4 sec es disabled... Meg nem egy helyben kell allni vele, mozgekony , es mire a rocket bemeri a heli mar a multe kb ennyi a titka! Mondom ezt kimaxolt AA pilotakent...;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26885) Gergosz2 válasza ProEvoFan (#26883) üzenetére


Gergosz2
veterán

nyugi hozzáadja.

de mondjuk 1 órát nekem nem kellett várnom rá , általában rögtön ott van , de tegnap 10 perc múlva adta csak hozzá.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#26886) ProEvoFan válasza Gergosz2 (#26885) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:W
most meg azt írja, hogy az utolsó 5 meccsemet, 2 órával ezelőtt fejeztem be...tehát egyszerre játszottam 5 szerveren :(((

(#26887) Drang.hu


Drang.hu
csendes tag

(#26888) csfwinter válasza Cybertrone (#26884) üzenetére


csfwinter
csendes tag

Amire Te gondolsz, az a guided missile, ami AA ellen valóban nem túl hasznos.
A guided rocket perk az alapban meglévő irányítatlan 14 rakétát szereli fel egy félaktív célzórendszerrel. Ennek a hatótávja bőven kívül van minden hő, vagy lézervezérelt rakétán, de még az AA géppuskájának szórásképe is túl nagy lesz azon a távon.
Gyakorlatilag Kharg kezdőbázisról át lehet lőni a másik kezdőbázisra, és nem csak úgy tessék lássék, hanem effektív célzott sorozattal.
Ez az amire írtam, hogy kevesen tudják. :)

(#26889) Viper26


Viper26
nagyúr

Az mennyire szép sztori, hogy az ellen 18 golyót kap a scar-ból, erre megfordul,és leszed...a dájsz kiadhatna egy novellát "Hogyan tegyünk tönkre valamit egyetlen patch kiadásával" címmel, még meg is venném mert komolyan érdekelne, hogy ezt hogyan sikerült összehozni. :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#26890) L4mie válasza Drang.hu (#26887) üzenetére


L4mie
veterán

3 fős csapat tud valamit kezdeni ezen? :) :) vagy minimum 4 fő kéne?

* most néztem, oké nem szóltam kell majd 4. :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#26891) Gergosz2 válasza ProEvoFan (#26886) üzenetére


Gergosz2
veterán

azon se parálj.

volt amikor nekem azt arta hogy 2 napja játszottam utoljára pdig aznap vagy 3 órát játszottam. :)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#26892) Wasp_HUN válasza eladohardver (#26879) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Próbáld esetleg felrakni a CAP4-et. Nálam 11.11+CAP4 szépen megy 2db 5770-el. Viszont a tegnapi patvh óta hihetetlen lassan tölt be a játék, haverok már elfoglalnak 1 zászlót mire nekem megjelenik a deploy menű :(((

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#26893) eladohardver válasza Wasp_HUN (#26892) üzenetére


eladohardver
őstag

úgy érted 11.11 catalyst+ 11.9 cap4?

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#26894) Cybertrone válasza csfwinter (#26888) üzenetére


Cybertrone
veterán

Semmibol nem tellik elgurulni az iranyitatlan raketazapor elol...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26895) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

A Guilded Shell mit csinál a nagy tankoknál? Ráváltok, lövök vele, de nem történik semmi sem. Ez csak beLockolt célpont ellen jó? Vagy micsoda?
Haszontalan, mert akkor inkább berakok egy LMG-t vagy HMG-t...

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#26896) Cybertrone válasza medvezsolt (#26895) üzenetére


Cybertrone
veterán

Tankraketa...lockolod es losz, eros mint a dog!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26897) eladohardver válasza eladohardver (#26879) üzenetére


eladohardver
őstag

No! Meg van miért az fps lagg... nemrég jelent meg alaplapomhoz új bios... és a megszokott jól kitesztelt 4.2ghz-es beállítás helyett csak 4ghz en ketyegett a proci... és gondolom mivel új bios... így nem telljesen ok ezzel a beállítással... :W

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#26898) Cybertrone válasza eladohardver (#26897) üzenetére


Cybertrone
veterán

200mhz nem okoz fps laggot!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26899) kapeti07


kapeti07
senior tag

Szerintem az sem mindegy, hogy milyen gyártótol van videókarid. Amióta erre odafigyelek azóta nem nagyon volt driverproblémám. Az utóbbi időben Asus-t használtam, most legutóbb váltottam EVGA-ra és eddig meg vagyok elégedve, a BF3 is high beállításokkal fut (nem kell az ultra :) ) egy GTX460 SE-n.

Xbox: kapeti

(#26900) Malachi válasza csfwinter (#26888) üzenetére


Malachi
addikt

na ezt kipróbálom legközelebb, bár szerintem még nem unlockoltam.

amúgy nálam a tegnapi első nyűgök óta minden nagyon smooth. nem dobott ki egyszer sem. problémás, hogy NAGYON sokáig tölti a pályákat megint és töltés közben akadozik a hang. de hát ez legyen a legnagyobb gond.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.