Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25301) fasirTTT válasza edgR (#25267) üzenetére


fasirTTT
őstag

nem is tudtam, h ilyet tud ez az izé :D
mondom kipróbálom, 1ből kaptam 8 kukkolós ribbont xd
és egyébként ezzel hogy lehet a magasságot csökkenteni, mert felfele birok menni, de lefele nem :D

(#25302) Xaels válasza ADAM1337 (#25299) üzenetére


Xaels
félisten

Nem rossz. Nekem ez volt ma az utolsó köröm: [link] igaz itt nem 800 ticket van hanem csak olyan 500körül.

Felraktam a 11.11-es CCC-t. FPS-t nem tudok de nem rosszabb mint ami volt 11.10-el.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25303) ForRedGlory válasza ADAM1337 (#25299) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"gyenge" :C
Amúgy ahogy látom erre sem tolt túl sok skillt, pedig elég skilles kör volt. Jó lenne tudni mire mit ad...

(#25304) TXT válasza polonic (#25248) üzenetére


TXT
őstag

köszi :R

És a Catalyst 11.11whql a legjobb jelenleg a BF3-hoz? Ehhez is kell a CAP és ha igen, melyik?

(#25305) LamaCube válasza Cybertrone (#25300) üzenetére


LamaCube
addikt

Basszus látod milyen érzelmeket váltott ki belőled, sírtál azért, mert le kellett törölnöd, nehogy elcsábuljál ;) :)
A cod4 és az mw2-es mapok, majd a dlc-ben lesznek benne :P

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#25306) ADAM1337 válasza ForRedGlory (#25303) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köff, elfogadtam az invet elég sok magyar gyülik a friendlistre jó hogy itt nincs limit mint volt bc2-be.
Az az aktuális k/d felett lösz úgy növekszik de most is 550 tájt van a skill-em szóval elég magas így is.
Most lesem egyből felugrottam a toplistámra. :)

[ Szerkesztve ]

(#25307) BandiHUN válasza TXT (#25304) üzenetére


BandiHUN
veterán

Tök felesleges feltenni...
A leírás alapján olyan játékokon javítottak hibát,mint a Far Cry 2 és a Homefront,a pofám leszakad....Jameg BSOD hibát okoz Black ops-ban ha crossfire-d van...ráadásul ezt még ők is beismerik alapból...
Meg a Rage-ben nincsenek kék textúrák....Hehe,az már a 10 pre3-al sem volt,DE ennél írják,hogy fehér pettyek jelentek meg :C
Erről ennyit,nem láttak ezek naptárat,ki a tökömet érdekli már az FC2 és a Homifront?Akiknek tetszett,azok is rég abbahagyták,le vannak ezek maradva...
Egyébként a Flash 11 támogatás miatt adták ki elvileg,de szerintem épeszű ember nem gyorsítja a böngészőt,mert naggyon király,hogy egy rühes Flash reklámbanner mostmár nem csak idegesíthet,hanem a vidkarit is pörgetheti 3d órajelen :D
Én a greenpeace helyében már beszólnék erre az agyongyorsítgatásra,hülye dolog,de ha belegondolok,hogy amióta van 3d gyorsítás,mennyi energia megy veszendőbe,ha csak egymillió gépre feltették az újabb firefoxot pl,és adja a kraftot a vidkarinak a Gizikének is az irodában,mert 2 levél gépelése között flashes oldalakat,stb.nézeget...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#25308) TXT válasza BandiHUN (#25307) üzenetére


TXT
őstag

köszi a kis kiegészítést :R
Akkor szerinted melyik Catalyst-ot érdemes használni pl: BF3-hoz?

(#25309) ForRedGlory válasza ADAM1337 (#25306) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pf... ;]
Tegnap ott én voltam 520 körüli K/D-vel, de ma egy szerverről kiléptem, ami rendesen büntet, és amit előbb linkeltem, arra is -24,5 skill lett :DDD

(#25313) edgR válasza fasirTTT (#25301) üzenetére


edgR
őstag

ctrl - le
space - fel

(#25320) fasirTTT válasza edgR (#25313) üzenetére


fasirTTT
őstag

óh fákje. a ctrl eszem be se jutott, de altot meg shiftet persze, hogy nyomtam :Đ
köszépen. amúgy ha össze gyűjtők 50 ilyen ribbont kapok mellé medált?

(#25321) Pietrosz válasza ForRedGlory (#25303) üzenetére


Pietrosz
addikt

(#25322) ForRedGlory válasza Pietrosz (#25321) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Oh, thx, végre értem :K

(#25323) Fortissimus


Fortissimus
őstag

az esetek kb 40%-aban Connection timed out-tal kidob windowsba. A driverek+pb frissek, es elvileg a nettel sincs baj. valakinel van meg ilyesmi? Esetleg, hogy lehet javitani?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#25324) csibe1


csibe1
addikt

Feltettem a Saitek Cybord 3D USB-s joystickot,gondoltam helihez repcsihez jobb lesz,mint a bill-egér páros.Sikerült negyedszerre jól bekalibrálni,beállítani.
Viszont valami nem okés,mert ha rajt a gépen a joystick akkor úgy éledek,hogy lövök egyet,a pisztolyra váltáskor mindig,a soflamba állandóan belép vagy nem tudok az elsődleges fegyverrel lőni.
Valakinek van tippje aki ilyet vagy más joystickot használ,hogy mi lehet a gond?
A Win7 tette fel a drivert hozzá.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25325) Bazzzs válasza csibe1 (#25324) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Most bevallom, úgy válaszolok, hogy nem értek a témához, de az utolsó mondatod lehet a megoldás a problémára. Nálam tegnap - nem a BF3-hoz - egy Logitech kormány került telepítésre, a Windows 7 keresett hozzá drivert, eredményként minden játéknál a menüben automatán váltogatott a menüpontok között. Kerestem utána manuálisan is egy drivert, felraktam azt, és azóta jó. Pár hete a nyomtatómat telepítette magától a Windows 7, de az se funkcionált megfelelően, szóval esetleg próbálj meg manuálisan keresni hozzá szoftvert.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#25326) edgR válasza fasirTTT (#25320) üzenetére


edgR
őstag

igen, meg a 2dogtagot is, amit linkeltem.

(#25327) bul07


bul07
nagyúr

Mi kell ahhoz hogy a tank szinte elpusztíthatatlan legyen?
Nem egyszer összefutottam már olyan tankkal amit ketten hárman lőttünk RPG-vel de a sokadik találat után se akart elpusztulni
Most legutóbb is szépen mögé kerültem hogy a farába találjak, telibe is találtam, majd gyorsba arrébb mentem majd az oldalába is kapott egyed , ekkor elkapott de még csak épen elkezdet füstölni és mozgott rendesen be se lassult, ja és mindez HC szerveren

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25328) kovsol válasza bul07 (#25327) üzenetére


kovsol
titán

ha javítják folyamatosan szinte megölhetetlen rpg vel

May the Force be with you!

(#25329) bul07 válasza kovsol (#25328) üzenetére


bul07
nagyúr

Senki nem volt a közelébe , és mikkor átkerültem a csapatába beültem mellé néha mintha magától javítódott volna a jármű (Seine Crossing pályán a járműbe)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25330) fasirTTT válasza bul07 (#25327) üzenetére


fasirTTT
őstag

én haverral mentem a tankba Rush módba. oldalba kerültük az ellenfelet, elkezdtem darálni ő kiszállt és javította a tankot. mindenki ránk jött, 40-en valahány rpg lövést kaptunk + 2 tankot :D
végül kinyírtak (lelöktek a hegyről 1 másik tankkal xd) de amíg mindenki elvolt velem foglalva addig a 2 Rush pontot megsemmisítettük

(#25326) edgR úgy étzem ez akkor hamar meglesz :D

[ Szerkesztve ]

(#25331) eladohardver


eladohardver
őstag

Új driverel volt eddig 2 kékhalál... meg egy olyan lefagyás hogy semmit nem tudtam csak reset. előző driver uninstall + driver sweeperel eltávolítva a maradék fájlok regbejegyzések... szóval... jó drivereket írnak... 3as preview driverel használható a game.

miután leírtam volt még1 kékhalál... gpu alapórajelen. :W

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#25332) medvezsolt válasza medvezsolt (#25261) üzenetére


medvezsolt
senior tag

mostmár mind1. Rájöttem. De ez így tényleg gáz. Azért van néha késeléskor az, hogy csak feltartja a kést és nem csinál semmit, mert egy másik csapat társamnak már beadta a késelés animációt ugyanarra az ellenre. De ez elég zavaró, mert én meg csak nyomkodom a gombot és nem csinál semmit. Közben meg egy másik ellen simán lekésel. Szóval ezek a knife only szerverek igazán nem jók semmire csak egy kicsit zombulni:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#25333) Telda válasza bul07 (#25329) üzenetére


Telda
addikt

Lehet alá bújt egy EOD bot. Én is azzal szoktam javítani.

(#25334) csibe1 válasza Bazzzs (#25325) üzenetére


csibe1
addikt

Utánanézek majd,de eddig nem nagyon láttam x64 drivert,a Saitek oldalán Xp és 2000 driver van fent.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25335) KL válasza Bazzzs (#25325) üzenetére


KL
tag

A joy-t töröltétek a gyalogság + földi beállításoktól?

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#25336) scope2007 válasza eladohardver (#25331) üzenetére


scope2007
addikt

hali!

11.11es driverről beszélsz? mert lehet felteszem hétvégén
egyébként 11.9es hibátlan nálam..

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#25337) Gordon32


Gordon32
tag

Sziasztok !
Olyan problémám lett hogy elment a játék hangja nagyon minimális van de szinte semmi valaki tudna rá megoldást?
Rendszer hangok jók csak a játékon belül szar minden :S

[ Szerkesztve ]

Üdv! Gordon

(#25338) Telda válasza Gordon32 (#25337) üzenetére


Telda
addikt

Szia!

Nem biztos hogy működik, de hang problémára olyat olvastam hogy a windowsban állítsd át a lejátszó eszköznél 44k ra a minőséget.

(#25339) Chabe89 válasza Gordon32 (#25337) üzenetére


Chabe89
addikt

Keverőpultban húzd vissza a játék hangerejét, mert ezzel szokott néha szórakozni, hogy leveszi. Nekem is volt ilyen, meg párszor már le volt írva ide is.

(#25340) csibe1 válasza KL (#25335) üzenetére


csibe1
addikt

"A joy-t töröltétek a gyalogság + földi beállításoktól?"

Köszi a tippet! :)
Ez nem volt eszembe,majd holnap megnézem,mert most nem azon a gépen vagyok amin a joystick van.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25341) Töki bácsi válasza edgR (#25160) üzenetére


Töki bácsi
aktív tag

nekem megvan :) valahogy mindig nyerünk, ha folyamatosan az eget járom és spottolok vele :DD

osu-no seishin

(#25342) edgR válasza fasirTTT (#25330) üzenetére


edgR
őstag

6-8meccs alatt meglehet, ha sok ticketes, akkor meg kevesebb :)

(#25343) rankesz


rankesz
veterán

Tényleg, xbox360 kontroller működik rendesen a játék alatt? A bétánál nem sikerült működére bírnom...

(#25344) edgR válasza Töki bácsi (#25341) üzenetére


edgR
őstag

szerintem is nagy elony, ha megfelelo kezekben van, es kerulod a konfrontaciot vele.

(#25345) Töki bácsi válasza edgR (#25344) üzenetére


Töki bácsi
aktív tag

írtad, hogy másodlagos funkció mozgásérzékelőt telepíteni. azt hogy csinálod?
viszont negyedleges funkciója is van, mégpedig az ellenséges eszközöket elpusztitani

osu-no seishin

(#25346) Drang.hu


Drang.hu
csendes tag

(#25347) Locutus


Locutus
veterán

weecore
moderator

Enlisted: 2011-10-24
2011-11-15 22:15 Quote
We are currently working on completing a patch and resolving the causes of the PC crashes. Thank you for being patient while we do :). ^SN

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#25348) polonic válasza rankesz (#25343) üzenetére


polonic
félisten

Igen, működik.
Semmit nem kell állítani, csak megfogod és elkezded azzal irányítani.
Nálam a bétánál is működött ugyanígy, normálisan.

(#25349) edgR válasza Töki bácsi (#25345) üzenetére


edgR
őstag

valoban :) irtam, bal klikk, ha szemfules vagy, lathatod a becsapodasat a talajba/tankba.

(#25350) #21346560


#21346560
törölt tag

Nem is tudom mit mondhatnék erre a bugra, ha valaki így hal meg:

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.