Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26151) harry3 válasza Norb3rto (#26147) üzenetére


harry3
őstag

Ha ellenség, vagy jármű van a közelben, akkor ezt jelez, olyan, mint a motion sensor.
Az előbb voltam egy szerveren, ment a baserape és az admin sorra dobálta ki őket, utána olyan jó conquest-et játszottam, nem volt semmi szabálytalan, tényleg kikapcsolódás volt, nem idegtépés.

[ Szerkesztve ]

(#26152) L4D1K


L4D1K
őstag

Tudom hogy már többször is kérdezték, de visszafelé sem találtam meg, vagyis hogyan lehet a játékos nevet megváltoztatni?

# ANTAL Tuning #

(#26153) BandiHUN válasza harry3 (#26151) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na ja,ki kell fogni az adminos szerókat....Én tegnap azzal szívtam,hogy egyszerűen nem találtam olyan jet&heli tréning szerót,ahol ne lett volna az,hogy 1-2 köcsög légvédelmet nyomjon,rosszabb esetben mindkét oldalon,hiába volt kiírva,hogy semmi AA,stb...
Pedig sokan szeretnének gyakorolni légi cuccal,arra is szedni a pontot...
Helivel még csakcsak össze lehet hozni,mert 2player start kis létszámú szerón CQ-ban lehet menni pontot foglalni,1 szerón pl.csak azt csináltuk 1 sráccal,hogy mindenféle járgánnyal foglalgattuk a pontokat egymástól,direkt nem vadásztunk egymásra,ha volt más pont foglalni,fogócskáztunk,persze ha összefutottunk,megharcoltuk a magunkét :DDD
Vicces,hogy jobban megéri foglalgatni,mert az simán 550pont az adott járműtípusra,tulajdonképp még statpaddelni is lehetne úgy,hogy disabled,majd kiszáll a másik,feljavít,újra.Helivel meg leszáll az ember 1 pontra,elfoglal,haver odagurul pl.tankkal,vagy akármi,függőlegesen fel,amíg át nem veszi a pontot,majd leszállás megint...bár azért ezt a fajtát nem csinálnám,így hogy kergetőztünk is+lőttük azért egymást,mégiscsak játék volt,nem pontgyártás csak.Legalább meglett szállítóhelire a scanner,kíváncsi vagyok,mekkora a hatótávja,mert nagyobb szerón 2 jó gunnerrel+valakivel,aki javít,azért el lehetne lenni szépen,ha nem kell spotolgatni,helipilótaként nehéz,nomeg nem tudom,ha a kieg auto jelöli az ellent,akkor az számít-e assistnak,spot bónusznak.Repülőre lenne még ez jó+a rocket pods,még 1200 és 3000 pont kell hozzá.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26154) Laraxior válasza H.Ezredes (#26149) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem ez a jelentgetes nem olyan egyszeru. siman visszanezik ki jatszott abban a korben es ha te vagy benne akkor nemigen foglalkoznak veled, hiszen akkor mindenki felnyomhatna barkit...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26155) csibe1


csibe1
addikt

Valakinek volt már olyan,hogy timed out hibával dobta ki a játék?
Nekem ma már harmadszor csinálja,játék közbe egyszercsak kivág. :(((
54-en voltunk kb a 64-es szerón,66-os ping.Mi ebben a pláne?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26156) Góliát válasza H.Ezredes (#26149) üzenetére


Góliát
senior tag

Egyre jobban megy a GAME. :K
Sokkal több rórakozást nyújt, mint a másik.

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#26157) Xaels válasza Laraxior (#26154) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem, ha valakit sokan jelentenek azt megnézik, de 1-1 jelentéssel nem hiszem, hogy foglalkoznak. Az ilyen 9-es K/D meg több száz Accuracy Ribbon elég feltűnő szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26158) haly


haly
őstag

Helló! A játék mennyit változott béta óta, teljesítményileg? Én a bétát úgy 19-30fps-el nyomtam ezzel a konfiggal. Szerintetek menne most 50-60 fps-el? Annó a bc2-őt is 30fps-el kezdtem(akkor még 8600GS vidkari volt). Most akkor inkább várok a megvételével, vagy majd kipróbálom a ,,próbaverziót''. :B

(#26159) kertsa válasza L4D1K (#26152) üzenetére


kertsa
senior tag

itt

(#26160) Xaels válasza haly (#26158) üzenetére


Xaels
félisten

A Single-nek nincs nagy igénye szerintem azzal akár el lehetsz 4-5 órát, de a multitól semmiképpen se várj ekkora javulást. Ha mindent leveszel elérhető lehet talán az a határ.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26161) xavix13 válasza Laraxior (#26129) üzenetére


xavix13
senior tag

Ezt látod én sem tudom.. Egyszer valaki benyögte ide fórumra hogy 10szer kell elvenni és utána használhatod. Én már kérdeztem többször is hogy ez tényleg igy van-e de nem kaptam választ.

Szerk.: Bár itt van az az ember aki legtöbbet ölt eddig késsel. Ha megnézed a dog tagjait neki nincs meg a dog tag DLC, de viszont pl. a More Dinosaurs dog tag-ot már megszerezte 14szer és mégse használhatja. Ezek szerint nem elég 10szer megszerezni... Lehet hogy akárhányszor szerzed meg akkor sem használhatod. :(

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#26162) csibe1 válasza haly (#26158) üzenetére


csibe1
addikt

Üdv!

Nyomják itt páran hasonló,de még gyengébb gépen is.
Ezen a gépen nekem fut a multi normálisan,mindent levéve,
bár mostanában néha belaggol. :F
A gép:
Phenom II 560,4GB RAM,ATI 4670 1GB

Esetleg még 2GB RAM-ot nem ártana venned a gépedbe,
mert szerintem 4GB alatt nem magyon
érdemes próbálkozni vele.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26163) H.Ezredes válasza Laraxior (#26154) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nem én linkeltem ide :) Én csak mondtam,hogy nyomjuk föl tehát én kívülálló vagyok... De itt nem kell nézni kört józan paraszti ésszel föl lehet fogni,hogy senki nem csinál 27 óra alatt 7000 killt 9-es KD-val és 2000 fölötti S/M-t............ :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#26164) haly válasza Xaels (#26160) üzenetére


haly
őstag

Mármint az 50-es határ? Nekem jó a minimum graf is :D
Bc2-n ezekkel tolom:
1280x760
low
medium
low
high
anti aliashing az nincs. Anisotropic az 16x-os. HBAO nincs.
Ezek mellett van 60-70fps. Na ha minimum grafon bf3-nál kb 50-en megvan, akkor én boldogságos vagyok :D

csibe1: jah, már mások is ajánlották, de új gépet tervezgetek, csak most euró rendesen bekavart :S, aztán így 10ezret nem költök ramokra, mikor 5-6ezer a ddr3-mas. :K

[ Szerkesztve ]

(#26165) #21346560 válasza xavix13 (#26161) üzenetére


#21346560
törölt tag

Úgy nézem nem igazán szereti a járműveket a csávó :DDD

(#26166) Zomb€€


Zomb€€
őstag

200%-os accurcy! Egy-egy lövéssel 2 embert öl meg?:DDD

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#26167) BandiHUN válasza xavix13 (#26161) üzenetére


BandiHUN
veterán

van,ami 23x van meg neki és lockolt... :(
Nomeg meele only szerón tolni,körönként 200+killel,hááát azért fanatizmus,de lenne inkább századennyi killje de "normál" körülmények között vele.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26168) #21346560 válasza Zomb€€ (#26166) üzenetére


#21346560
törölt tag

az hagyján, de 670 kill és 3 halál...hmm.....

(#26169) BandiHUN válasza Zomb€€ (#26166) üzenetére


BandiHUN
veterán

[link]
Miért,ez a köre nem durva? :Y
Meghát a snipert leszámítva minden kaszttal rengeteg pont,ez lehet valami mókolt szerver+haverok,lehet a reality azt jelenti,hogy 1 golyó öl....
NightStalker Realistic Server • Round time: 208h 48m :Y
Lehet nincs autokick,beült 1 kemphelyre,bekapcsolta az aimot és elment otthonról pár napra...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26170) H.Ezredes válasza BandiHUN (#26169) üzenetére


H.Ezredes
őstag

oké... Honnan van annyi lőszere ?!?!? Ha valaki kilövi csak egyszer már bukott a történet érted ez így tök hülyeség.... :D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#26171) oriic válasza BandiHUN (#26169) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mengéztem a szerót, bérelt szerver jelszóval védett, szóval tuti hogy haverokkal hozta össze az eredményt.

[link]

Live-Die-Respawn

(#26172) Laraxior válasza xavix13 (#26161) üzenetére


Laraxior
titán

Lehet egyáltalán használni őket? Eléggé úgyfest, hogy csak megszerzed, de használni nem lehet :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26173) BandiHUN válasza H.Ezredes (#26170) üzenetére


BandiHUN
veterán

passz,de azért némi kísérő szöveggel jelentettem...nincs az a hülye,aki elhiszi,hogy 203 órát fent lehet valahol lenni,stb,tök mindegy,hogyan csinálta,de ez akkoris durva trükk,ugyanolyan csalás mint az aim...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26174) xavix13 válasza BandiHUN (#26167) üzenetére


xavix13
senior tag

Ezek szerint nem lehet majd használni hiába szerzed meg jópárszor. :(
(#26172) Laraxior: Talán 100szor kéne megszerzni? :F :Y

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#26175) oriic válasza Laraxior (#26172) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dejó, még a végén kiderül hogy totál felesleges késelgetni, úgysem tudjuk használni a dögcédulákat.

Live-Die-Respawn

(#26176) BandiHUN válasza xavix13 (#26174) üzenetére


BandiHUN
veterán

Lehet,hogy bug.Bár szerintem jelenleg nem lehet így szerezni,bár fura,hogy sem a dogtag dlc,sem a többi nincs még kint vásárolhatóként sem...lehet el is felejtették ezt a szekciót és kész,avagy esetleg majd a Karkanddal lesz vásárolható+megcsinálják ezt is.
Mondjuk végülis elég a statoldalon látni+jó eséllyel átállnak az emberek a "számlálós" dogtagekre.És egyébként fura lenne az is,ha nehezen kiérdemelhető dogtagot csak 10 killel beszerezhetné az ember havertól,pont jó példa a számlálósak,amihez amúgy 500 kill kéne,inkább megkérnék 1-1 kollégát 10 késre :DDDEgyebeknél meg ugye félrevezető is,mert olyanokat lehetne hordani már lvl1-en,amit átlag ember 50-re se unlockol ki,pl.accuracy,stb.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26177) Laraxior válasza xavix13 (#26174) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem szó se volt arról hogy használni is lehet, csak meg lehet szerezni. Valami hivatalos info kellene arról, hogy... :))

Neki 32x van ez meg... mégse használhatja.. tehát tuti hogy nem lehet őket használni, csak megszerezni.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26178) csobanandras válasza BandiHUN (#26173) üzenetére


csobanandras
tag

Time played 1H 6M a gyereknél

(#26179) Kr/\toS válasza oriic (#26175) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Szerintem ennek csak trófea jellege van.

Más.

Jött ki új trailer A Back to Karkandról nagyrészt az új fegyverekkel felvéve. Nemtudom láttátok e már de fincsi. :)

[ Szerkesztve ]

(#26180) Joker94


Joker94
aktív tag

Most ezzel mit csináljak? :W
[link]
Directx fel van telepítve,mi lehet a baja? :F

[ Szerkesztve ]

(#26181) BandiHUN válasza Joker94 (#26180) üzenetére


BandiHUN
veterán

Meg kell venni :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26182) Prison85


Prison85
senior tag

Üdv urak!

Tudja valaki, hogy a Dr Pepperes dögcédulák megszerzésében minden üdítőjük sorozatszáma részt vesz vagy csináltak korlátozott példányszámban néhány palackot? Nem szeretem a terméküket, de a céduláért megrizikóznék egy 0.33-ast.

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#26183) Joker94 válasza BandiHUN (#26181) üzenetére


Joker94
aktív tag

Ezt azoknak is csinálja akik megvették eredetiben. :(

(#26184) pohár válasza Kr/\toS (#26179) üzenetére


pohár
félisten

vótmá régen ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26185) csibe1 válasza pohár (#26184) üzenetére


csibe1
addikt

Battlefield 3: Back to Karkand Gameplay Premiere Trailer :D

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26186) Edem05 válasza csibe1 (#26185) üzenetére


Edem05
őstag

Biztos sokakat érdekel a mondani valója. ;]

(#26187) H.Ezredes válasza csibe1 (#26185) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Melle azért nem rossz.... :DDD Többi az nem jön be ;] De nem is baj fejét úgy se néztem :D Asszony azért jobbat tud felmutatni minden téren;] :P

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#26188) kertsa válasza csibe1 (#26185) üzenetére


kertsa
senior tag

Ez beteg... valami hiányozhat neki :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26189) Joker94 válasza Joker94 (#26180) üzenetére


Joker94
aktív tag

Valaki tud erre valami megoldást?

(#26190) polonic válasza Joker94 (#26189) üzenetére


polonic
félisten

#26181

[ Szerkesztve ]

(#26191) H.Ezredes válasza polonic (#26190) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Te a jövőbe látsz ?!?! :Y :Y :DDD :DDD :DDD :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#26192) Oppenheimer válasza csibe1 (#26185) üzenetére


Oppenheimer
veterán

LOL :C

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#26193) Def26 válasza polonic (#26190) üzenetére


Def26
félisten

Ez fail. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26194) kertsa válasza BandiHUN (#26181) üzenetére


kertsa
senior tag

:C

(#26195) hmb


hmb
aktív tag

csalókat hogy lehet jelenteni?most futottam bele egy nyílvánvalóan cheaterbe,konkrétan kharg islandon hegyen keresztül osztotta egyből a fejlövéseket, annyi esze nem volt hogy legalább olyan szerón csinálja ahol nincs killcam....

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#26196) polonic válasza hmb (#26195) üzenetére


polonic
félisten

Így lehet.

(#26197) xLt`


xLt`
tag

Sziasztok!
Lenne egy "noob" kérdésem :) Repülővel mivel tudom beindítani a tűzoltó készüléket?
Vagy automata? Egyáltalán ér valamit?
üdv

(#26198) oriic válasza polonic (#26190) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eredeti játékom van, és nekem is crash-el szinte minden indításnál. Szóval ez nem a warez verzió hibája. Patch elvileg javítja majd.

Live-Die-Respawn

(#26199) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

EZ mekkora bug már :D

Mindenkit kidob szinte elsőre.... Engem is ugyan úgy.. :S Viszont megfigyeltem Metro-nál tudja nekem még ezt megcsinálna akár rá még 2-3X-is :S

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#26200) polonic válasza oriic (#26198) üzenetére


polonic
félisten

Nekem is csinálja, de csak első indításnál.

Ő nála pedig úgy tűnik mindig. És a válaszból is le lehet szűrni valamit. . .

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.