Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25751) SimS


SimS
senior tag

Üdv

Most már kezdek talán belejönni (így 2 hét után :D), de néha kicsit unalmas solo-ban, szóval aki akar felvehet és egy kis team-play-re mehetnénk :K

Origin: SimS_hun

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#25752) medvezsolt válasza Pietrosz (#25750) üzenetére


medvezsolt
senior tag

metró az max 16-20 fővel jó és ha nem RPGvel lövöldözne a sok hü...

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#25753) Edem05 válasza medvezsolt (#25752) üzenetére


Edem05
őstag

Szerintem még a 32 ember is elfér, de többnek már tényleg nincs sok értelme.

[ Szerkesztve ]

(#25754) csibe1


csibe1
addikt

Érdekes ez a fejlődési táblázat a profilban.Renonként adja először az SVD-t,és a végén is ott van 195ezer pontnál.Most akkor,hogy van ez?Nem igazán értem.
Ugyanezt vettem észre a kiegészítőkben,a végére be van rakva valami gagyi irreális pontszám mellé,de minek? :F

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25755) Edem05 válasza csibe1 (#25754) üzenetére


Edem05
őstag

Ha eléred a 195ezret akkor amerikaiként is használhatod az SVD-t vagy fordítva, Oroszként az MK11-t, ugyan így a többi class-nál is.

(#25756) polonic válasza Cybertrone (#25732) üzenetére


polonic
félisten

Ne haragudj, de ezt nem lehetett szó nélkül hagyni. :)

A mennnyen, helyesen menjen lesz.

(#25757) csibe1 válasza Edem05 (#25755) üzenetére


csibe1
addikt

Most már akkor értem,köszi. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25758) Xaels válasza Pietrosz (#25750) üzenetére


Xaels
félisten

Ha elég gyors az ember akkor az első középre eső mozgólépcsőn könnyebb felmenni mert van takarás és ha a falhoz közel álltok akkor medkit+ammobox és két oldalra ügyesen ki lehet darálni, na meg húzható onnan "B". Oldalt azért nem jó mert nagyon jól rá lehet látni messziről is a lépcsőre illetve a rakéta is több mint valószínű a seggében robban az embernek mert közel van a fal és az oszlop.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25759) kapeti07


kapeti07
senior tag

Aki sok hibát talál a játékban az írja össze és írja meg a Dice-nak. Egyébként lehetne az Origin-en egy hibabejelentő alkalmazás ahova a játékosok ezeket beírhatnák.

Bár nem tudom lenne e ember aki ezeket a panaszokat végigolvasná :D

Xbox: kapeti

(#25760) Xaels válasza kapeti07 (#25759) üzenetére


Xaels
félisten

Ott van erre a BattleLog Fórum szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25761) kapeti07 válasza Xaels (#25760) üzenetére


kapeti07
senior tag

Akkor nem értem, valószínűleg tudnak erről a hibákról, de eddig még nem javítják. Jobban örülnék ha a patch-ek inkább sűrűbben jönnének kis adagokban. Ehelyett hónapokat kell várni egy-egy 2-3 Gb-osra.

Mondjuk a BC2 is az utolsó patch után volt igazán játszható, remélem a Karkand kiegészítő után (nyilván javítást is fog tartalmazni) már jobb lesz a helyzet.

Xbox: kapeti

(#25762) Xaels válasza kapeti07 (#25761) üzenetére


Xaels
félisten

Igazából szerintem nem tudtak mindent befejezni Október végére, azért sem teljesen 100-as a játék, mert a kiadó nyomására meg kellett jelenjen. Ugye a Karkand-ban vissza lesz kapcsolva már a részletesebb rombolhatóság is. Egy patch meg nem megy csettintésre, ha valamit átírnak a kódban az több száz helyen okozhat egyéb galibát. Mielőtt kiadják a javítást tesztelni is kell.

Nekem amúgy nincs sok gondom a játékkal. A bugok ellenére élvezem és kibírom még, de legyen az a javítás (majdnem)tökéletes.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25763) Alexios válasza Xaels (#25762) üzenetére


Alexios
veterán

a részletesebb rombolhatóság csak a karkand pályáin vagy a mostaniakon is lesz?

(#25764) Viper26


Viper26
nagyúr

Megint crash-el a gém, annyira örülök neki, a kliensoldali javításra meg b.sznak rá, így kell ezt csinálni... :C

iPhone 14 | FR955

(#25765) Viper26


Viper26
nagyúr

Most meg disconnected, fő a változatosság...mindjárt áron alul eladó lesz ez a f.s. :K :C

iPhone 14 | FR955

(#25766) Xaels válasza Alexios (#25763) üzenetére


Xaels
félisten

Tudtommal nem csak. Mivel a hibát nem tudták kijavítani megjelenés napjára így ki lett kapcsolva egy csomó minden, gondolom azokon is dolgoznak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25767) M3nyus


M3nyus
aktív tag

nekem a crashelést megoldotta a proci sebességének visszavétele, miután visszavettem egyszer sem fagyott ki bf3.exe leálással. Azelőtt meg valamikor 5 percenként valamikor 3 óránként.

Én vagyok M3nyus!

(#25768) frango13 válasza M3nyus (#25767) üzenetére


frango13
aktív tag

Én is csak visszahúzott VGA-val tudok játszani :DDD . Ha xfire fut akkor betöltésnél leáll az egész...

:)

(#25769) ADAM1337 válasza zack (#25745) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Részben egyetértek veled, részben nem.
A lényeg hogy nálam a játékélmény inkább a pozitív irányba dől, és nem sajnálom hogy megvettem.
Csak az instabilság idegesít, a többi hibát elfogadom úgy ahogy.
Meg persze alapvető dolgokat nem raktam volna be a játékba mint az irnv meg a lámpa a lézer még maradhat mert valós dolog.
Az rpg-sre meg azt tudom írni hogy emlékszel bc2 elején ha lőttél egy rpg-t miközbe löttek rád és pont meghaltál akkor eltünt ? Nah most is meg van ez a hiba néha. :DDD

(#25770) madgie válasza ProEvoFan (#25748) üzenetére


madgie
titán

A világ legjobb dolga volt ,hogy nem lehetett hasalni :DDD

No mindegy, megyek, tolom kicsit a BF3-at, a héten két bölcsességfog húzáson meg egy gyomortükrözésen vagyok túl, rám férne némi szórakozás is :D

(#25771) Chris78


Chris78
aktív tag

Hali. Van valaki aki inkább délelőt ér rá? Nekem a munka+család miatt inkább a délelőtti órák jók. Néha azért du is. Szivesen mennék csapatba. Aki társakat keres pls vegyen fel. nick: Chris78Hu
A bugokal én meg úgy vagyok ,hogy nem nagyon zavarnak és szerintem nincs is sok. Egyébként ahányszor 1 bug beszivat kb annyiszor "segít" is. Mikor pl valakire az ember távolról elküld 1 rövid sorozatot aki ráadásul félig takarásban keresztbe fut és bead 1 fejlövést ,na arra senki nem panaszkodik. :) .

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#25772) pohár válasza madgie (#25770) üzenetére


pohár
félisten

egy végbéltükrözést is beiktathatnál, csak hogy teljes legyen a kép :D :D
és mire fel a tükrözés? :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25773) Chris78 válasza pohár (#25772) üzenetére


Chris78
aktív tag

Minek tükrözni? Bf3 fegyverlámpája is elég átvilágítani. :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#25774) whiteman0524


whiteman0524
aktív tag

Emberek, lehet hogy irtó hülye kérdés és én vagyok béna de hogy a fenébe lehet kiszűrni a battlelog keresőjében a NEM ÜRES szervereket ? Mert talál mindig kismillió szervert de annak a 85%-a mindig üres, és úgy kell mindig végigböngésszem őket olyanok után amin van pár ember...

Edit : Bocs, én nem láttam a szememtől. Csak nekem kicsit logikátlan ez az egész szerver szűrő, de majd csak megbarátkozok vele... :)

[ Szerkesztve ]

(#25775) Chris78 válasza whiteman0524 (#25774) üzenetére


Chris78
aktív tag

Fent tegyél 1 x-et a 1-5 empty server ikonra .

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#25776) whiteman0524 válasza Chris78 (#25775) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Igen igen, látom már de azért köszi szépen. :K

(#25777) Chris78 válasza whiteman0524 (#25776) üzenetére


Chris78
aktív tag

:)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#25778) ForRedGlory válasza Gergosz2 (#25733) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Onnan oda miért akarsz lőni? :U :F

(#25779) madgie válasza pohár (#25772) üzenetére


madgie
titán

Az már volt régebben :DDD

Emésztésügyi panaszok...ööö, úgy tíz éve nem tud mit kezdeni vele az egészségügy. Időnként csinálnak valamit, bőszen bólogatnak, de semmi.

(#25780) csibe1 válasza ForRedGlory (#25778) üzenetére


csibe1
addikt

Miért ne. :D
Szerintem egy másik snipert lőne ki vagy csak teszt volt.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25781) Chris78


Chris78
aktív tag

Mindha valamikor lett volna 1 Ph játékos lista ahova fel lehetett iratkozni. Vagy az a bc2-nél volt?

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#25782) polonic válasza Chris78 (#25781) üzenetére


polonic
félisten

Itt a lista.

(#25783) ForRedGlory válasza csibe1 (#25780) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ellen fél bázisára nem kéne belődözni... -.-

(#25784) Chris78 válasza polonic (#25782) üzenetére


Chris78
aktív tag

Köszi. :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#25785) #21346560


#21346560
törölt tag

Na most untam meg ezt az agyatlan össze-vissza rohangálást amit a "csapattársak" művelnek 1-1 serveren, és úgy döntöttem jelentkezek egy klánba, hátha kicsit nagyobb lesz az együttműködés...

(#25786) Gyufaaa válasza #21346560 (#25785) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Pl a PH klánba? :D Vagy nincs ilyen? "Csak" szeró van? :)

(#25787) Nuits válasza ForRedGlory (#25783) üzenetére


Nuits
tag

Jogos, csak az idegesítő mikor pl. Noshahr Canals-on a hajóból lövöldöznek a csipások - és persze ők vannak fellázadva, mikor vki kiszedi őket.
Az ilyen embereket lehetne bannolni a szerverekről.

(#25788) Viper26 válasza Nuits (#25787) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ha a sok taplóköcsedék bannolva lenne, akkor eltűnne a játékosok kb. kétharmada... :U

iPhone 14 | FR955

(#25789) Illusion1010 válasza #21346560 (#25785) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nekem is ezzel van bajom, egyszerűen kezd elegem lenni ebből a játékból. Szinte mindig hülyékkel vagyok egy csapatban, első 10 percben beszorítanak a kezdőre.......

(#25790) mistixx


mistixx
tag

Figyelem wall of text következik: (bocsi)
Nekem egy fájdalmam van a Bf3-al egyenlőre, hogy nincs elég időm játszani vele.
Ami az rpg-t illeti, nekem számtalanszor sikerült egyedül kilőni tankokat, általában oldalról, vagy hátulról. Ha pedig szembe jön egy akkor irány a fedezék, hogy legalább esélyem legyen.
Bugok vannak és a BC2 tapasztalataiból ítélve lesznek is. Ezzel együtt kell élnünk. Nem az a bosszantó, hogy van, hanem, hogy szerintünk ki lehetne javítani, és mégsem teszik.
Én eddig nagyon élveztem minden percét a játéknak, igaz szinte kizárólag multizok vele, és ott is a CQ módot preferálom.
Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy pénzt adtam a MW3-ért is. Ott 5 perc multi játék után az jutott eszembe, hogy ez nevetséges.... valószínű azért mert a Bf3 megtapasztalása után került sor rá.
Bf3 első tapasztalat a Métro volt, na ott kicsit meglepődtem, mert nagyon szokatlan volt az irányítás és a szűk pálya is a Bf-es tapasztalatokhoz képest, de nem ment el a kedvem, és miután megszoktam nagyon élvezem.
Üzenném a kemper csipásoknak, hogy miután valakit kilőnek akkor legalább arra vegyék a fáradtságot, hogy pozíciót váltsanak, mert én speciel addig megyek míg el nem kapom az illetőt, ha látom, hogy még mindig egy helyben ül.

szerk:
@Viper26; @Illusion1010: Nem tudom, ti hol játszotok de nekem 10-ből 7szer győzelem a vége.

[ Szerkesztve ]

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#25791) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Ma valahogy mindenki halhatatlan. Mind1 mivel lövöm! :W :O :W :W Letörlöm a picsába! :DDD

(#25792) pohár válasza Gyufaaa (#25791) üzenetére


pohár
félisten

Metron valahogy ezt most nem vettem észre :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25793) Chris78 válasza Illusion1010 (#25789) üzenetére


Chris78
aktív tag

Én ilyenkor szoktam átmenni 8-10 fös szerókra kis mapon. Fergeteges csapatjátékokat szoktunk összehozni sokszor ismeretlenekkel teamspeak nélkül is simán csak a játék saját komunikáciojával. Sokszor nem is kell több csak a csapatvezetö megadja az irányt a többi meg utána.

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#25794) Illusion1010 válasza mistixx (#25790) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nyilván vannak akiknek a jó csapat jut :) Én inkább kilépek ha nagyon gáz a helyzet.

(#25793) Chris78

Lehet hogy nekem is ezt kellene csinálnom.....mindjárt kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#25795) Laraxior válasza Illusion1010 (#25789) üzenetére


Laraxior
titán

:K mostanában én is tapasztaltam, hogy Métrón egyszerűen lehetetlen kijutni a bank épületéből. Mondjuk csak kétszer tapasztaltam amikor meccs közepére érkeztem. Nincs is ezzel gond, hiszen Medic vagyok, nem unatkozom :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25796) csibe1


csibe1
addikt

Most néztem,hogy mindkét oldalon tudom használni az S98-at. :)

Épp az előbb léptem ki multiból,erre jön a meglepi :Y
Először azt hittem rosszul látok:
A számítógép sebessége lassult,ennek érdekében egyszerűbb szinösszeállítás stb.,3 verzióval.
Nem tudom mi a franc baja lehet,kevés lenne neki a 4 magos proci,4GB RAM,meg az 1GB-os GTX460? :F

(#25795) Laraxior
A Metro tényleg jó élesztős pálya,beállsz a mozgólépcső aljára,és helybe csúsznak az élesztésre váró páciensek :D

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25797) Nuits válasza Illusion1010 (#25794) üzenetére


Nuits
tag

Az a baj, hogy sok "birka" azt hiszi itt egyedül is lehet csodát elérni.
Itt nincs Atombomba, Lopakodó bombázó és Juggernaut csak a saját csapattársak.
Van akinek több idő kell, hogy ezt felfogja, van akinek kevesebb.
Az idő múlásával az emberek és a meccsek színvonala is emelkedni fog (remélhetőleg).
Addig meg marad a remény, hogy bekerülsz 1 normális squad-ba vagy ismerősre csatlakozol fel akivel lehet együtt vonulni.

(#25798) Foxmulder89 válasza csibe1 (#25796) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Nekem is csinálta ezt, nem egyedi probléma sajnos, nincs köze a gépedhez :(
Remélem valami nagy patch fog a közeljövőben érkezni..mert amúgy jó játék :)

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#25799) fasirTTT válasza csibe1 (#25796) üzenetére


fasirTTT
őstag

juj engem érdekelne, ez a játék közbe átvált a w7 egyszerű színösszeállításra, hogy ne használjon el annyi erőforrást játék futtatása alatt. ezt hol tudom bekapcsolni ?

(#25800) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

szeretném újra feltenni a kérdést. Nincs egy TS szerver/szoba ahol PH-s arcok gyülnek össze? Jobban lehetne csapatban menni..:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.