Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88901) salytmasztor válasza csendes (#88899) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

A saját topikját is néztem természetesen, de elég ritkán ír oda valaki (158 hsz sem túl sok 7 hónap alatt) és még talán érdekelnek más típusok is, mivel nem végleges döntés ez a típus.

[ Szerkesztve ]

(#88902) doongoo válasza gipsztigris (#88895) üzenetére


doongoo
addikt

Mifelénk menetmetszés...

(#88903) Zeki válasza KurtCobain (#88869) üzenetére


Zeki
nagyúr

Fél-1 év után az lesz eladhatóbb, ami tudja a 4G-t is.Szerintem.

(#88904) Zeki válasza Tündike25 (#88879) üzenetére


Zeki
nagyúr

Huawei Honor 6
Szerintem ez tudja amit akarsz. Sőt, a 4G-t is.

(#88905) Laza... válasza Zeki (#88903) üzenetére


Laza...
addikt

Már most is van 4G képes teló 115 dodóért is. Kérdés kinek mi a fontos.

Never give up!

(#88906) Zeki válasza Laza... (#88905) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nyilván a hardver se legyen gyenge.
Persze mindenkinek más a fontos.
Meg más a rászánt keret.
Most még úgy gondolom fontos a 4G, mert azon nekem útközben is stabilan menne a voip telefonálás.
Sőt, lehet hogy az asszonynak sem kellene callback voipozni a melóhelyén.
De lehet hogy a Digi beleköp az állóvízbe, és akkor nem kell voip.
Fontos még a jó kamera meg jó GPS is. A Dual sim nem.
Még az is lehet, hogy a végén egy Nokia Lumia 735 ugrik be a fa alá. 2 év nyugodalmas garanciával.

(#88907) tvamos válasza Zeki (#88906) üzenetére


tvamos
nagyúr

Windows Phone? :Y Ne mar!.. Oda a hekkelgetes... :F

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#88908) #79335424 válasza Zeki (#88906) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem ismerem a Wines telókat. Azokon van dedikált ctrl+alt+del gomb? ;]

(#88909) Zeki válasza tvamos (#88907) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nézd... én: VOIP, foto, gps. Nem játszom, nem kell 16gb háttértár sem.
Ellenben nem árt ha jó a térerő.

(#88910) WOT-H-A-C válasza Zeki (#88909) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Igen....kinek a pap kinek a paplak...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#88911) Mottie válasza Zeki (#88909) üzenetére


Mottie
őstag

Mondjuk egyetértek veled, :P 100k-ért simán vennék "935"-t ha lenne*. De nincs és nem is lesz, ennyiért meg főleg. Így marad az Android (amennyit a T-t mókoltam annyit egy WP-t is lehet :P)

*Barátnőm 920-án igencsak tetszik a rendszer folytonossága és működőképessége. Meg speciel az is, hogy neki simán van wifije ahol nekem már 5 percenként van 40 mp-ig :P

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#88912) Zeki válasza Mottie (#88911) üzenetére


Zeki
nagyúr

Droidoból nálam a Huawei Honor 3C 4G tetszik (saját reklámjuk szerint 3dBi-vel jobbak térerőben mint az átlagfón), meg tud 4G-t is. Hardverben sem gyenge, sokáig kellene bírnia, ha nem éri valami komoly fizikai baleset.
De az meg nem okés, hogy nagy.

Igazából baromi jól ellenék az öreg Nokia E52-vel, méret kicsi, wifi/mobil térerő nagyon jó, gps működik és ingyenes offline, de közben hardveresen gyenge, bosszantó memóriás hibákkal. Ja, meg gyenge a kamerája. Ellenben van gyári SIP kliense voip telefonálni, baromi jó minőségben. (A Hongmi 1S gyári sip kliense elbújhat mellette)
Az eséseket patentül bírja, tokban nincs, leesik a fém hátlap, kiugrik az akku, esetleg a billentyűzet egy része kicsit feljön, de visszapattintom, összerakom, bekapcsolom, és megy tovább.

Szóval ha veszek telefont, az nem úgy lesz hogy 1 év múlva úgyis másikat veszek. Tehát kivárok.

(#88913) #79335424 válasza Zeki (#88912) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tényleg ütős cucc. Főleg a 2GB -os. Kár, hogy ilyen kicsi. :D Phablet méretben (5,5-6,5) bejövős lenne.

(#88914) RVR400 válasza Zeki (#88906) üzenetére


RVR400
veterán

Nyugodalmas? Miskolcon egy Asha 201-en 1.5 hónap volt egy érintőcsere...

(#88911) Mottie: Droidos telefon etalonjaként hibás döntés olcsóbb Sonykat állítani. Esetenként drágábbakat is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#88915) fateless válasza Zeki (#88906) üzenetére


fateless
veterán

Ha lenne Lumia 1020 dual sim, engem sem zavarna a váltás...
Nagyon szerettem a WP-t

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#88916) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Jò reggelt az uraknak!! :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#88917) BullZeye válasza gipsztigris (#88895) üzenetére


BullZeye
veterán

Menet nem csak a csavar külsején van, hanem amibe belemegy a csavar abban is (fémről beszélünk). :) úgyhogy belülre is kell vágni menetet, és ahhoz furatot, vagy tévedek? :)

[ Szerkesztve ]

(#88918) szili.tamas1 válasza BullZeye (#88917) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Nem tevedsz. A furat nagysagahoz ki kell vonni a menetatmerobol a menetemelkedest.
Amugy miert beszelunk itt ilyenekrol? :D

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#88919) gipsztigris válasza BullZeye (#88917) üzenetére


gipsztigris
addikt

Az eljárást menetfúrásnak nevezik! ;) ...de ha szerenél még beszélgetni róla akkor írj egy PM-et!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#88920) tvamos válasza gipsztigris (#88919) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ne mar! En is szeretnek a menetfurasrol beszelgetni! (Mondjuk metszeni ritkan szoktam...)

#88915) fateless válasza CineDOG1 (#88906) üzenetére
En 6.5-ossel kezdtem, 2-3 napig probaltam a 7-est, meg fel evig 8, 8.1, de engem nem huznak tobbet csobe!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#88921) maggi1886076 válasza gipsztigris (#88919) üzenetére


maggi1886076
addikt

légyszíves ne itt fúrjátok egymást ;]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#88922) szili.tamas1 válasza tvamos (#88920) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Mondjuk nem vindoz hiba volt, i900 omnia keszulekem volt kb 1 honapig, azon win 6.1 volt ha minden igaz. Olyan komoly rezisztiv kijelzoje volt hogy a cerkaval sem tudtam eltalalni a betuket :D azota nemvolt wines telefonom. (Meg szerintem nemis lesz)

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#88923) #79335424 válasza gipsztigris (#88919) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nagyapámnak volt egy collos készlete (amit később megörököltem). Kérdeztem tőle, hogy honnan sikerült ilyet beszereznie? Kiderült, hogy abból az időből származnak, amikor nálunk ez volt a szabvány (mármint nem csak a csöveknél). A legféltettebb kincseim (emlékeim) közé tartoznak.

(#88924) KurtCobain válasza Zeki (#88903) üzenetére


KurtCobain
őstag

ZTE V5 tudja is meg nem is. :D (Itthon nem használható.)
Kinek milyen elvárásai vannak. Nekem nem szempont a 4G, főleg ilyen mobilnet árak mellett.
Bp-i vagyok, ritkán járok.Bp-en kívülre, így általában van 3G. VOIP-nál meg a szűk keresztmetszet maga a Dellmont. :)

Mmm'kay?

(#88925) fateless válasza tvamos (#88920) üzenetére


fateless
veterán

Szóval te ilyen fiatal vagy?

Én windows pocket pc 2002-vel kezdtem, aztán jött a 2003-as, 5, 6, 6,5, WP verziók - sohasem éreztem magam csőbe húzva. :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#88926) #79335424 válasza KurtCobain (#88924) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szintén Bp., bár sokat utazom. Nálam a Dellmont hibaaránya is bőven a "belefér" kategóriában van a múmia SGS2 -őn (a Telenoré már kevésbé tetszik). De nagyon kíváncsi lennék egy 4G -s csájnafonra. Meg én az otthoni netet is szeretném leváltani, úgyhogy beleférne egy drágább adatcsomag.

[ Szerkesztve ]

(#88927) hargimalac


hargimalac
tag

Sziasztok! Valami remek kínai (lehetőleg 8magos) telefont keresek a következő paraméterekkel: 40-70e között, lehet használt is, csak legeyen rá valami garancia, az akksija több, mint egy napot bírjon, komolyabb játékoktól se szaggasson, a kijelzője 4.5" és 5.5" között legyen és legyen a kezemben a vásárlástól számított max. 10 napon belül.

Valami ötlet/ajánlat? :) Előre is köszönöm! :R

(#88928) Graphics válasza hargimalac (#88927) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lenovo A806 - single SIM

Ha még kapható valahol:
Xiaomi Hongmi Note

- THL T6 Pro, ha nincsenek nagy igények
- CoolPad F1
- Lenovo A916, elvileg dual, de meg kellene nézni.
- THL T100S / T11

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#88929) beg válasza hargimalac (#88927) üzenetére


beg
veterán

Nem sok egy kicsit az elvárás a bukszához képest :)? 10 napon belül csak DHL-el lenne esélyed, az plusz pénz.
Az előttem ajánlott lenovók valamelyike, vagy használtban talán van esélyed, nézz körül a hardveraprón.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#88930) Graphics válasza beg (#88929) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Annyira nem irreális, DHL-lel itt lehet gyorsan.

És még az árba is belefér néhol.

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#88931) beg válasza Graphics (#88930) üzenetére


beg
veterán

A 70e talán tartható, de a 40-es alsó limit azért necces, valljuk be.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#88932) Graphics válasza beg (#88931) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ja hát az nem, talán a THL T6 Pro-val, mással nem.

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#88933) Tündike25 válasza wwenigma (#88888) üzenetére


Tündike25
tag

Szia!
Mint írtam a Voda 2G-je fos, itt Pesten is. Ha jól tudom a metróban is csak 3G van... Tehát a beszédhez kellene a 3G, a másik kártyán meg az adatforgalomhoz pláne. :) Ez a ZTE nubia z7 mini, amit írtatok jónak tünik ha valóban tudja az általam kérteket. Kár, hogy itthon nem kapható, nálam az is szempont. Van még ilyen hasonló készülék?

(#88934) RVR400 válasza Graphics (#88930) üzenetére


RVR400
veterán

Legutóbbi 2 DHL-em 11 napot futott, most van még egy folyamatban, az 7 napnál jár, és holnap kapom meg, az előtte levők is 7-8 napot futottak, ennél kevesebb még sosem volt. Ha még beleszámolod, hogy a kicsi kínaiak nem adják fel 1 percen belül, akkor Tom Cruise lehet a főszereplő, mert ez a Mission Impoossible következő epizódja lesz. :D
Esetleg EU-s shopból van még esély a 10 napra.

[ Szerkesztve ]

(#88935) #79335424 válasza RVR400 (#88934) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem a rekordom csütörtöki rendelés Aliról -> kedd délelőtti kézbesítés.

[ Szerkesztve ]

(#88936) csendes válasza Graphics (#88928) üzenetére


csendes
őstag

Itt meg lehet nézni, tényleg dual sim a Lenovo A916: [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#88937) hevizms válasza hargimalac (#88927) üzenetére


hevizms
addikt

(#88938) Damwise válasza RVR400 (#88934) üzenetére


Damwise
csendes tag

Én rendeltem egy spanyol raktárból szerda délután 4kor, csütörtök reggel 9kor csöngetett a dhl és hozta a csomagot. Eléggé meglepődtem a gyorsaságon.. :)

(ilyen 24 órás szállítási akció volt a merimobile-n, nem olcsó szállítással, de az idő fontos volt akkor)

[ Szerkesztve ]

(#88939) csabili74


csabili74
aktív tag

Valaki össze tudná röviden foglalni, hogy melyik boltokból lehet European Warehouse? És ez hogy működik? Csak azokat lehet, amik ezen címszó alatt láthatóak? Vagy pl lehet mást is, csak onnan kérem?

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#88940) Mottie válasza csabili74 (#88939) üzenetére


Mottie
őstag

Szia!

to2c, antelife, merimobiles, coolicool, stb stb majdnem minden webshopnak van már valamilyen EU warehouse. Az onnan rendelt telefonokra már nincsen áfa/vám*, mivel EU-ból veszed, ellenben csak azok közül válogathatsz, amik külön azon menüpont alatt vannak felsorolva.

*cserébe legtöbbször van egy magasabb szállítási díj

Remélem segített

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#88941) elbandi2


elbandi2
tag

Sziasztok!
Szeptember 30.án rendeltem a Pandawill-nél egy Lenovo S660 telót, nem küldték, és eddig hitegettek. Most derült ki, hogy nincs nekik készleten :((( . Kértem a rendelésem törlését, és a refundot. Most keresnék olyan boltot, ahol az oldalukon feltüntetett készlet, valóban készletet jelent. Ajánljatok nekem valami ilyen helyet pls.
Köszi :R

(#88942) csabili74 válasza Mottie (#88940) üzenetére


csabili74
aktív tag

Nagyon köszönöm:) sokat segítettél. :R

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#88943) TedThomas válasza elbandi2 (#88941) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Általában rendelés előtt jó ha érdeklődsz chaten, de olyankor is előfordul, hogy nem mondanak igazat.
Viszont s660-as van elvileg minidealnél EU warehouseban: [link]
Ők általában megbízhatók.

(#88944) Laza... válasza elbandi2 (#88941) üzenetére


Laza...
addikt

Ilyen bolt nem létezik. Legalábbis Kínában.

A normálisabbak közül a minit ajánlom, ha hitegetnek is, az max 1 hét náluk

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#88945) elbandi2 válasza TedThomas (#88943) üzenetére


elbandi2
tag

Köszi mindkettőtöknek, valószínűleg a mini lesz. Az a vicc, hogy mikor rendeltem, akkor a minideal, és a panda közöt vaciláltam. Most már mindegy.

(#88946) Zeki


Zeki
nagyúr

Mit is mondjak, vannak ám elvárások... legyen is raktáron, meg érjen ide 10 nap alatt.
Ahogy mások is írták, a kínaiak MIND KAMUZNAK a raktárkészletről pont azért, hogy a pénzed náluk hagyd.
Aztán majd 1-2 hét mire beszerzik (jó esetben), és utána postázzák.
Az a mázlifaktor csúcsa, amikor valóban van, és akár aznap vagy másnap már fel is adják, mert amúgy is jön a futáros kocsi. De erre bazírozni őrültség.
Van a mobilamb.eu ami valóban raktáras, cserébe nem kínai árakkal nyomul.
Vagy edigital, mediamarkt, és akár máris a kezedben. Ja, ők sem kínai árakkal nyomulnak.
Esetleg még emag.hu, de pár nap itt is kell.
A mindieal, antelife, to2c, tmart, stb... EU warehouse-ai vannak még, ha valóban van a termék, akkor 1 hét alatt azok is megjönnek.

Igazándiból azt nem tudom, hogy az antelife mennyire gondolta komolyan még év elején, hogy még idén nálunk lesz egy lerakata. Mert már nagyon időszerű így év végéhez közeledve.

A Lenovo megjelenése csalódás volt, ezek nem olyan készülékek és árak, amiken ilyet vennék. Többet vártam tőle, ha már 1 év csúszással mégis eljött a mobiljaival.

(#88947) west76 válasza Zeki (#88946) üzenetére


west76
aktív tag

Eleinte komolyan gondolta, de 1-2 hónapja megváltozott a stratégia és mégsem lesz hazai antelife lerakat ;)

(#88948) Athoszka válasza elbandi2 (#88945) üzenetére


Athoszka
tag

Minidealtől eu-ból rendelve 5 nap alatt kezemben volt a telefon.

(#88949) Mottie


Mottie
őstag

Most találtam Merimobiles-en:
EU warehouse-ban ZTE Z7 Mini, 300 $

Be Victorious!

(#88950) elbandi2 válasza Zeki (#88946) üzenetére


elbandi2
tag

Hmm.. Ha az első mondatot nekem címezted, akkor erre csak annyit mondok, hogy régóta vásárolgatok kínából is különböző dolgokat, tisztában vagyok a szállítási idő-vám-áfa kontra magyar árak viszonylattal.
Mindíg próbálok keresni megbízhatóbb helyeket, és utánaolvasok, de ilyen típusú valós készletre vonatkozó kommentet nem láttam. Nem gondoltam hogy gyors lesz ez a vásárlás, de azt nem hittem, hogy egy készleten levőnek jelölt telefon vásárlása után több mint három héttel, még nem adják postára, sőt még nincs is készleten nekik. Megmondani sem tudják hogy mikorra szerzik be, helyette felajánlottak valami gagyi műanyag 6,5 collos tepsit, valamivel olcsóbban. Nem a legolcsóbb helyet kerestem, hanem egy megbízhatót, ezért valószínűleg a mini eu-raktáras lesz, a maga felárával.
Ha nem nekem jött, akkor bocs.

Athoszka: Köszi ez lesz :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.