Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88651) salytmasztor válasza aytukabozs (#88638) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Kösz, hogy felhívtad a figyelmemet a helyesírásra. ;)
Általában figyelek rá és tudom, hogy ár-érték aránynak írják, csak most siettem és elírtam.
Viszont azt nem értem, miért kell egy elírás miatt egyből ilyen idegbajos stílusban visszaírni. :U

[ Szerkesztve ]

(#88652) Mottie válasza salytmasztor (#88651) üzenetére


Mottie
őstag

Mert már régóta kikívánkozott neki ;)

WOT, szobakutya: Köszi :)

Be Victorious!

(#88653) aytukabozs válasza paolinho (#88646) üzenetére


aytukabozs
addikt

ahova becsatlakozik a szalagkábel, az egy ilyen kis zsanéros nyavaja elvileg (G2-t még nem láttam nyitva, de gondolom az elv ugyanaz a legtöbb telóban).
a kábel felőli része felpattintható és olyankor lehet mozgatni/cserélni a kábelt, ha nyitva van.

(#88651) salytmasztor

Nyugi, amint látod nem kifejezetten neked címeztem a dolgot...
Meg szóltam is hogy fejeket behúzni :P

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#88654) atthany válasza KTU (#88648) üzenetére


atthany
aktív tag

sima ingyenes postával ez kb mennyi idő?
mert a DHL 15 dolcsi...

(#88655) Zeki válasza atthany (#88654) üzenetére


Zeki
nagyúr

2 héttől az 5 hétig.
dhl: kb 1 hét.

(#88656) Zeki válasza Viktor0610 (#88650) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én meg csak várok, csak várok az LTE-s Hongmi 1S-re.

(#88657) citkar válasza kmarci25 (#88643) üzenetére


citkar
addikt

Igen, de nem ez az első ebben a cipőben.

(#88658) Viktor0610 válasza Zeki (#88656) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én nem várnék rá... :( A hírek szerint 5,5 colos lesz... :O

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#88659) SimS


SimS
senior tag

Üdv

Reméltem, hogy okosabb leszek, erre elbizonytalanodtam! :D A V5 home gomb pl. nagyon jópofa, de a coolpad-ok is impozánsak.
Nyilván nem lövök mellé kb. egyikkel sem, köszi a tippeket. :K

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#88660) remekkelek válasza aytukabozs (#88507) üzenetére


remekkelek
csendes tag

Szia aytukabozs!

Köszönöm a segítő szándékodat! :R :R
USB Hibakeresés be volt kapcsolva.
" leOK-ztad volna" észrevételed mire vonatkozik?

Másik laptoppal a MtkDroidTools-s mentés elkészítve.

MtkDroidTools v2.2.7 írási hibával igaz de lement..

:W :W

Ez, hogy miért volt azt majd megnézem./olvasok, keresek és tanulok / :)

MtkDroidTools v2.5.3-mal már írási hiba nélkül ment

,

A saját gépemen még nem ment de majd remélem ezen is összejön előbb - ütőbb.

(#88526) Upo

Köszönöm a részletes leírást a problémám megoldásával kapcsolatban.

:R :R :R

A gépemen megnézem amit javasoltál majd munka után. :) :)
Talán ezen is összejön majd egy mentés. :)

[ Szerkesztve ]

(#88661) aytukabozs válasza remekkelek (#88660) üzenetére


aytukabozs
addikt

"" leOK-ztad volna" észrevételed mire vonatkozik?"

ERRE :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#88662) zkosaras válasza aytukabozs (#88645) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Értem, köszi!
A hardveres képességeket nézve teljesen igaz. Engem is csak a két év szoftveres támogatás miatt érdekel...

Esetleg egy másik fórumot tud valaki?

(#88663) remekkelek válasza aytukabozs (#88661) üzenetére


remekkelek
csendes tag

Ó így már értem.
Köszönöm! :R

(#88664) Zeki válasza Viktor0610 (#88658) üzenetére


Zeki
nagyúr

Miért lenne nagyobb? A Note-ban ugyanabban a házban jött ki az LTE-s.
A képen nekem úgy tünt, a ház itt is marad.
A Huawei Honor 3C is ugyanabban a méretben lett LTE-s.
Ha nagyobb lenne, és pláne ekkorával, az nem a Redmi 1S lenne.

BREAKING:
Azonnali hatállyal használatba veszi a Magyar Telekom azokat a frekvenciablokkokat, melyek használati jogát a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság 2014-es frekvenciapályázatán szeptember végén elnyerte. Holnaptól duplázódik a 4G-s sávszélesség és drámaian nő a lefedettség is a Telekomnál.
http://www.hwsw.hu/hirek/53027/telekom-4g-lte-internet-mobilnet-frekvencia.html

Ezért mondom, aki a jövőre gondol (és ez nagyon gyorsan eljött), az 4G-s telefont vesz.
Lefedettségben ugrások lesznek, sebesség, jobb ping idők,stabilabb és gyorsabb mobilnet.
Már nem elég a 8 magra meg 2-3 giga ramra ráizgulni, LTE is kell.

[ Szerkesztve ]

(#88665) west76 válasza Zeki (#88664) üzenetére


west76
aktív tag

Aztán mire használod az lte sebességét? Egyelőre, amíg általánosan nem válnak mindenki számára megfizethetővé a több Gb-os mobilnet csomagok, amivel már lehet letöltögetni gazdagon, addig csak nagyzolni jó az lte ;)

(#88666) doongoo válasza west76 (#88665) üzenetére


doongoo
addikt

Vannak elvetemültek, akik pl. torrenteznek telóról...

(#88667) alengyel


alengyel
csendes tag

Sziasztok!
Milyen ROMot javasoltok a Cubot S208-ra? Olyan kéne, ami nem csili-vili, egyszerű, stabil, nem fogyaszt sokat. Kösz előre is!
LA

(#88668) aytukabozs válasza doongoo (#88666) üzenetére


aytukabozs
addikt

:D baz..
Jó énis szoktam,
de csak wifin...

Hameg hiretelen kell valami e-book, vagy zene on the go, akkor kivárom mig lejön a 'csigalassú' 3g-n :P

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#88669) Ájvé válasza doongoo (#88666) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát akkor a gatyáját is ráfizetheti.

(#88670) punky10 válasza west76 (#88665) üzenetére


punky10
addikt

Ez(sajnos) így nem igaz.Vidéken, ahol nincs fullon a térerő, nagyon észrevehető az LTE nagyobb sebessége.És nem csak amiatt, hogy nagyobb sávszélességgel dolgozik, hanem azért, mert nincs annyira leterhelve...
Igaz, ez csak addig lesz előny, amíg el nem szaporodnak az LTE-képes telefonok...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#88671) Zeki válasza west76 (#88665) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mert a 8 mag 2-3 giga ramot mire használod?

Amit olvastam épp a napokban: sokkal jobb lefedettség, jobb ping idők, stabilabb kapcsolat, gyorsabb.
voip, youtube, letöltések, feltöltések (szinkronizálások, mentések), de jöhetnek már akár az online játékok is.

(#88672) beg válasza Zeki (#88671) üzenetére


beg
veterán

Pluszban akkukímélőbb.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#88673) svgyula válasza Zeki (#88664) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! +1 az előttem szólónak! Az LTE itthon akkor lesz érdekes ha nem bitenként kell fizetni! Az emberek nagy része arra használja, hogy villogni tudjon vele. Na meg egy egy f*ngot meg tudjon osztani a fosbukon!
Majd ha egy bizonyos összegért(a kábel szolgáltatók tarifája közelében :K ) korlátlan hozzáférést biztosít akkor lehet beszélgetni. Addig sokaknak csak látható SCI-FI! Mert ez Magyarország :(((

(#88666) doongoo
Én is torrentezek a tablettel de csak wifi-n keresztül, mert a fogyasztása lényegesen kevesebb mint az asztali gépnek.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#88674) Zeki válasza svgyula (#88673) üzenetére


Zeki
nagyúr

Biztos vagyok benne hogy lesznek új csomagok.
Senkinek sem az az érdeke, hogy kihasználatlanul álljanak a tornyai, amik után havonta fizet az államnak.
Lehet hogy nem holnaptól, de lesznek. Pláne hogy sokkal nagyobb lesz a 4G lefedettség, mint a 3G.

(#88675) aytukabozs válasza alengyel (#88667) üzenetére


aytukabozs
addikt

Hát arra kb azt ami rajta van.

Mondjuk úgy hogy nem a fejlesztők kedvence az a teló (sem), így nem is nagyon van rá (használható) alternatíva...

(#88676) svgyula

...ami mind gyári :P

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#88676) svgyula válasza alengyel (#88667) üzenetére


svgyula
addikt

Gyárit! Vagy NEEDROM-on ez a három

(#88675) aytukabozs
Én tudom, hogy itt a "nem ajánlott" (húúúúúúúú :(( )típus! Azt nem, hogy miért? de a needrom-on valahogy minden típushoz van minden! Ez azért érdekes nem? Nekem is volt 3 típus de eggyel sem volt gond. A gyári rom mindegyiken jól működött. A fenti kérdezett telóhoz is adtak ki gyári frissítést, és nagyonsok típushoz van CM11, meg MIUI ROM is.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#88677) szili.tamas1 válasza Zeki (#88671) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Foleg hogy nemis megy a voip csak a csillio forintos csomagban. Youtube fhd video egermozin meg koszi de nemkell.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#88678) Malamute


Malamute
tag

Sziasztok!

Milyen telefont ajánlanátok olyan $140 környékén? Telefonálásra, netezésre, videonézésre illetve némi játékra lenne használva. Jó lenne ha 4.5"-nál nem lenne nagyobb.

Ami nem öl meg, az megerősít... Kivéve a halál, mert az megöl.

(#88679) KTU válasza Malamute (#88678) üzenetére


KTU
addikt

[link] :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#88680) aytukabozs válasza svgyula (#88676) üzenetére


aytukabozs
addikt

Figyeljmár kicsit.

Hol látsz olyat a postomban hogy fikáznám a cubotot?
Nem kötelességed tudni, de én ponthogy elismerően szoktam írogatni a B-brandek új képviselőiről (cubot, doogee, stb...), ha másért nem az egyedi formaterveik miatt...

Az meg hogy az X6-hoz volt/van sok és sokféle rom, még nem változtat a tényen hogy a konkrét kérdezett modellhez szar sincs (még?).

Ezek ismeretében kérlek mielőtt nekiállsz kardoskodni valami mellett, vizsgáld meg hogy meg lett e egyáltalában támadva a bevédett objektum.

Köszi

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#88681) svgyula válasza aytukabozs (#88680) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nem neked mondtam személy szerint!!!! Az írtam, hogy ezen a fórumon!! Ne vedd magadra! :B

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#88682) Malamute válasza KTU (#88679) üzenetére


Malamute
tag

"Jó lenne ha 4.5"-nál nem lenne nagyobb." :U

Ami nem öl meg, az megerősít... Kivéve a halál, mert az megöl.

(#88683) KTU válasza Malamute (#88682) üzenetére


KTU
addikt

Külső méreteket nézd, ne csak azt hogy 4,5" vagy 4,7"

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#88684) csendes


csendes
őstag

Ez most komoly vagy csak elírás? :F Végülis mindegy, mire hazaérek úgyis elfogy: Antelife-on Lenovo P780 100,69 USD+ÁFA [link]

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#88685) gipsztigris válasza csendes (#88684) üzenetére


gipsztigris
addikt

Már "elfogyott"!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#88686) beg válasza csendes (#88684) üzenetére


beg
veterán

Ha nem ilyenem lenne, rögtön vennék kettőt ennyiért :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#88687) McReay


McReay
aktív tag

Leagoo Lead 1-et szemeltem ki egy ismerősömnek, mennyire megbízható a készülék? :U

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#88688) Malamute válasza csendes (#88684) üzenetére


Malamute
tag

Vajon lehet még kapni?!

Ami nem öl meg, az megerősít... Kivéve a halál, mert az megöl.

(#88689) KTU válasza Malamute (#88688) üzenetére


KTU
addikt

[link] :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#88690) mike1334


mike1334
veterán

Melyik teló a legjobb választás 50-55eig?
dual, 4g képes, min 4 max 4.5 col, normális kijelző, üzemidő és kamera (kategórián belül értve a normálist), lehetőleg droid kitkat l eséllyel, játék,nem, csak net, mail, viber, voip, zene.
köszi!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#88691) mutyuru


mutyuru
aktív tag

Sziasztok!
A melyik okostelot vegyem topikba javastoltak, h irjak ide is. Korabban ott mar kertem a segitseget/javaslatotokat egy smartphone vasarlasa kapcsan. Akkor ugy nezett ki a Lenovo S660 lesz a befuto, de a forumot olvasva egy kicsit elbizonytalanodtam es igazabol nem artana, ha lenne masik alternativam, amivel osszehasonlithatom.

Leirom az elvarasaimat:
- Árkategória. - kulfoldi vasarlas miatt inkabb euroban adom meg az osszeget: 150-200 Euro kozott. Tobbet nem szeretnek raszanni.
- Használt vagy új - csak uj garancias keszulek erdekel
- Hol vennéd meg? - Uj keszulek, nem elofizetesre, mert csak magara a keszulekre volna szuksegen. Pl: a fentebb irt s660-t a pandawill.com oldalan neztem.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Attol fugg mi a hosszutav, de semmikeppen nem vagyok az, aki evente csereli a telefonjat, plane ha az 100%-an bevalik. Tehat 2 evet biztosan szeretnem hasznalni.
- Mire használnád? telefonalas, sms, mail kuldes/fogadas (nemcsak wifin), gps idonkent, foto keszites idonkent (lehessen felismerni a dolgokat es ne csak elmosodott pacakat csinaljon), skype
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? - android
- Milyen kialakítású telefont keresel? (bar, slide, flip, stb..) pl lenovo s660 es az ellenfelei.
- Fontos tovabba az aksi teherbirasa, mert nem akarom mindennap 5 orat tolteni. Tudom a nagy kijelzo es az intenziv jatek leszivja, de jatek talan idonkent lesz rajta es akkor vallalom a toltest. Szoval jatek nelkul napi 5-6 telhivas es 20 mail/sms re hasznalva birja ki a 2 napot, tudom kb 3000MAh+-s akksival kell szamolnom. Es a kijelzo merete legyen 5" alatti, mert nem peklapattal akarok maszkalni. Es dual-sim slotre volna szuksegem a ket kartya miatt.

Koszonom elore is a segitseget!
Udv,
M

(#88692) blueye válasza Zeki (#88664) üzenetére


blueye
veterán

Ezzel annyi a gondom hogy majd a 6595 lesz igazán jó, olcsó LTE-s, vagy tudsz mondani igazán jó, olcsó 6592-es LTE-st?

(#88693) RBJ


RBJ
addikt

cubot s168 létezik már?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#88694) y300fire válasza Zeki (#88664) üzenetére


y300fire
tag

Lte témához:
Eddig olyan településen éltem ahoh 2g edge hálózat volt. Úgy tünik megkaptuk az új Lte hálózatot. Viszont 3g nincs.... Tehát telefoncsere? Kínából kevés teló tudja a 800/1800 mhz Lte frekvenciát...
Sok település lesz 2g/4g vel..

[ Szerkesztve ]

(#88695) mazsó


mazsó
aktív tag

Üdvw

Huawei Honor 3x (G750) 30-as kártya 1db másik foglalat üres. Barátnőmet akinek 30-as száma van, illetve pár 30-as számot ha hívok és felveszik nem hallok semmit és ők sem hallanak... Ha ők hívnak semmi gond...
Lenne vkinek rá ötlete mit lehetne tenni hogy megjavuljon?
Köszönöm előre is!! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#88696) Dikri


Dikri
tag

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok. Utóbbi években Sony párti lettem.
És meglepődve tapasztalom, hogy a sony megcsinálta a Z3-at dual simesre is.....
Van erről bárkinek infója, hogy érdemes-e egy ilyenbe beruházni? Ami a specifikácion nem látszik, pl a Bluetooth. Létezik, hogy nincs benne? Összességében, mivel nem volt soha dulos telom, nem tudom, mi lehet a buktató.

(#88697) eszementális


eszementális
tag

Hali!
Nem tudtok valakinek olyan szándékáról, hogy indítana egy ip68-as telefon csoportos rendelést mondjuk egy Jeep Z6-ot elég strapa kis telefonnak tűnik csak hát a tréfa nem teljesen szimpatikus :D

(#88698) #18193920 válasza Dikri (#88696) üzenetére


#18193920
törölt tag

A Sony Z sorozata szerintem nagyon jól sikerült széria, az én véleményem szerint jobb és mindenképpen szebb mint a híres Galaxy-k.
Az viszont megint csak az én véleményem, hogy soha nem adnék telefonért annyit amennyibe az előbb említett készülékek kerülnek.

[ Szerkesztve ]

(#88699) paolinho válasza aytukabozs (#88653) üzenetére


paolinho
őstag

Hát én emlékeim szerint ilyen felhajtható részt nem láttam, de ha hazaérek, melyebbre hatóan megvizslantom a szerkezetet. Mindenesetre megrendeltem egyet az Aliról, aztán majd meglátjuk.

(#88700) Peppper


Peppper
csendes tag

Sziasztok, tudtok nekem olyan mobilt mondani aminél mindkét SIM tud 3g-t kezelni? Leírásokban ez nem igazán egyértelmű nekem hogy melyik tudja és melyik nem :(. Pl Samsungból van ilyen aminek max 4.5 - 4.7 a kijelzoje?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.