Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47951) Maxximus válasza cappa72 (#47930) üzenetére


Maxximus
őstag

Concorde Raptor Z10 IP68-al. Bocs ez csak 1 SIM-es

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#47952) cappa72 válasza Maxximus (#47951) üzenetére


cappa72
nagyúr

"Egyéb: WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth, GPS, közelség-, fény- és gyorsulásérzékelő, két simkártyás"
Jó link volt ! :)

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#47953) RVR400 válasza Maxximus (#47951) üzenetére


RVR400
veterán

(#47954) cappa72 válasza RVR400 (#47953) üzenetére


cappa72
nagyúr

Azért nagyon jó,hogy nyitott szemmel jártok, egész sok dual-sim strapafon jött össze egy fél délután alatt!

:C nektek!

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#47955) spileraaa


spileraaa
senior tag

kb 1 honapja rendeltem meg innen a Lenovo A660 es ahogy latom mostanra el is fogyot a keszlet

[link]

par ismerosomnek megtetszet a telefon ok is rendelnenek de vajon lesz majd ujbol keszleten ?

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#47956) CoolBoy323 válasza cappa72 (#47930) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

A8

Huawei G350

Somin S850 (nem droid)

meg van még olyan h hummer vagy valami hasonló nevű, most azt nem találtam hirtelen, meg olyat is láttam már, h land rover

(#47957) Zeki válasza spileraaa (#47955) üzenetére


Zeki
nagyúr

Rendelj máshonnan. Van egy halom bolt még. A minideal most úgyis kerülendő.

(#47958) 7Sony7


7Sony7
addikt

Helló! Futtatna valaki egy mostanában letöltött Antutu benchmark-ot? Amireeddig 9xxx pontotkaptam az most 15xxxlett. Mitől?

-

(#47959) csampei válasza cappa72 (#47954) üzenetére


csampei
senior tag

Választék az van amúgy,de ha a supportot,és a RAM méretét nézzük....hát a Runbo viszi a pálmát!Ugyanis én személyszerint,de szerintem itt a fórumon más se venne már droidos telót 512mb rammal,a támogatás pedig...legyen elég annyi hogy a Runbo X5-re a megjelenése óta 10 azaz TÍZ GYÁRI rom/romfrissítés jött ki,azaz havonta 1-2,és kb 5 moddolt rom az oroszok jóvoltából amik nagyon remekre sikerültek,és folyamatosan fejlesztik.Szerintem ez a kulcs egy csájnafonennál mert ha nincs rá semmi,csak tessék lássék,ez van ezt kell szeretni azzal nincs előrébb a kedves felhasználó!Na persze majd jönnek a jóindulatú hozzászólások,hogy "persze mert neked ez van" meg hogy a "400 dollárért már lehet is" de én mint user minden porcikájával maximálisan meg vagyok elégedve,a kamerájától a PMR adó-vevőn át,a GPS-ig,a sebességgel,mindennel,és az akkuidő sem smafu ugyanis 4-5-nap folyamatos PMR-ON 3G net,face,stb,vagyis nem a fiókban pihen,arról ne is szóljak,hogy az ip67 védettség ha jól csinálsz mindent nekem 2 méter mély vízben sem engedett be semmit,de az 1 méteres vízben is 2 nap alatt 7 órát töltött el(nyakban lógva) gond és beázás nélkül.Ha ezeket összegezzük lehet hogy sok a 400dodo de nem ezért a telóért (ha ki tudod használni).Egyébként eladó,mert az új X6-ra gyúrok,az még ütősebb,persze drágább is :DDD

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#47960) RVR400 válasza 7Sony7 (#47958) üzenetére


RVR400
veterán

Nekem 100 ponton belüli különbség volt a régi és a mostani Antutu között.

(#47961) tyuli76


tyuli76
tag

megjött az a830:),tudja valaki,h miért van a hivásnaploban a telefon számok alatt kinai irás?

(#47962) CoolBoy323 válasza tyuli76 (#47961) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

mert telefonáltak a kínaiak, kipróbálták, h működik-e

(#47963) tyuli76 válasza CoolBoy323 (#47962) üzenetére


tyuli76
tag

nem ugy értem,hanem pl haza telefonáltam,és az home néven van elmentve,és alatta valami kinai van,a többieknél,meg,h unknow sity

(#47964) RVR400 válasza tyuli76 (#47963) üzenetére


RVR400
veterán

Indítsd újra a telót.

(#47965) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Mi az a telefon most ami jónak számít, 4,5-4,7"-os, négymagos és nem túl drága? Páromnak kellene valami. A Lenovo A820-at néztem ki először de azon úgy látom nincs előlapi kamera neki az meg kellene :(
Mit érdemes most venni?
( fentebb olvastam hogy minideal most kerülendő. Miért?)

Ha van Gorilla glas az előny lehet :)
Előre is köszi a segítséget.

(#47966) anonym1s válasza DJGABI (#47939) üzenetére


anonym1s
őstag

A framaroot-ot probaltad? Nekem ket kinait is megcsinalt, mindketto mtk6589 volt. A lenyeg hogy nem a superuser-t kell valasztani hanem a supersu-t, aztan bokni a boromir-ra es kesz, kb 5 masodperc.

(#47967) tyuli76 válasza RVR400 (#47964) üzenetére


tyuli76
tag

nem segitett

(#47968) RVR400 válasza tyuli76 (#47967) üzenetére


RVR400
veterán

Akkor csinálj egy gyári visszaállítást, aztán állítsd át magyarra. Nekem volt olyan telóm, hogy hiába állítottam átt, meg more locale-oztam, amíg nem nyomtam rajta resetet, addig nem volt hajlandó pl a play áruházban sem keresni rendesen, csak kínai szarokat talált. :DDD

(#47969) tyuli76 válasza RVR400 (#47968) üzenetére


tyuli76
tag

nem fogja elfejteni a magyar nyelvet?

(#47970) RVR400 válasza tyuli76 (#47969) üzenetére


RVR400
veterán

Elfelejteni max azt fogja, hogy magyarul induljon. Jegyezd meg, hogy hová kell nyomkodni a nyelvbeállításhoz, ha esetleg tyúklábakkal indulna. :)

(#47971) fateless válasza 7Sony7 (#47958) üzenetére


fateless
veterán

Ez attól van, hogy az új teszt már a helyiértékén kezeli a 8260A procit :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#47972) cappa72 válasza csampei (#47959) üzenetére


cappa72
nagyúr

ha a supportot
Itt a lényeg, szerintem meg is fogtad a kulcsot.
Hiába 512MB, gyenge kamera, stb... Ha a support (támogatás) jó egy kínai telefonra, akkor az megéri az árát.
Lehet, hogy a 400$-t kifizetni drága. Tényleg nem olcsó. No de aki olyan helyen használja, annak megéri. Ez a második fő szempont... Pl. egy kőműves, földmérő, terepen dolgozó embernek igen hasznos az IP68, míg másoknak elég az IP67, van akinek meg az is felesleges.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#47973) tyuli76 válasza RVR400 (#47970) üzenetére


tyuli76
tag

megcsináltam,és most vettem észre,h már a könyvtárba is ugy jelenik meg,h alatta van valami kinai irás

(#47974) Zeki válasza mexel (#47965) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azért nem ajánlott, mert 100% vámolnak.
Az itt jobbára menő telók:
Lenovo, ZTE, Jiayu, THL, Tronsmart, Cubot.

Nézegesd a kínai webshopokat, és válassz.
Az antelife és a pandawill szokott napi akciókat tartani.

(#47975) Plaza


Plaza
tag

ITT érdeklődj.

[ Módosította: wwhy ]

(#47976) RVR400 válasza Plaza (#47975) üzenetére


RVR400
veterán

Speciel egy ennél gyengébb hozzászólásért engem már simán kitiltottak 1 órára...

(#47977) Zeki válasza Plaza (#47975) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezt a topikot vedd a kedvenceid közé, és olvasd el a kiemelt lenyithatós felső hozzászólást:
http://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/friss.html

Nem adhatunk tanácsot, hogy melyik bolttal kerülheted el a vámot, mert az adócsalásra buzdítás, és bűncselekmény.

(#47978) mexel válasza Zeki (#47974) üzenetére


mexel
veterán

A vámos infót köszi. (többit is)
Már futottam pár kört ez ügyben, de valamikor az év elején. Akkor már volt pár kiszemelt darab (pl THL W8) de azóta sok új készülék van.
Pontosabb típust tud valaki ajánlani, amihez van rom fejlesztés és minőségre is jó?

(#47979) csampei válasza cappa72 (#47972) üzenetére


csampei
senior tag

Pont ez a lényeg!És itt ugye 1gb RAM,tökéletes kamera,viszont csak IP67,de mint írtam az IP68-as szintet is tudja,ha az ember odafigyel egy két dologra.Nekem tökéletes munkateló,és tökéletes minden másra is.Ugyanis imádom a vizet,strandot,a munkám sok esetben poros,olajos,fémforgácsos történet,ha autóba ülünk a navi mindíg tökéletes,ajnározhatnám ezt éjfélig is.Én ha valakinek "strapafone" kell csak az EREDETI RUNBO X5-öt X5-plus-t vagy az X6-ot ajánlom!Nekem bizonyított,és az sem egy elhanyagolható szempont hogy TÉGLÁZHATATLAN,mint kiderült,mert még ha az USB driver,vagy a preloader elrepül a fülhalgató kimenetről rs232-vel éleszthető a történet,és nem kell hozzá nagy tudás,vagy spéci kütyü.Persze sok fórumon írták hogy beázott nekik...lehet!De ez sok mindentől függ!Kezdve az akksitartó helyes sorrendben ,és erővel történő meghúzása,felhelyezés előtt portalanítás,záró felületek tisztán tartása,stb,de persze mint készülékből ebből is lehet gyári hibás,ez egyértelmű.

Összegezve:én nagyon nem bántam meg hogy megvettük!

UI:az meg hogy 2 mag,és 1ghz???Engem nem zavar mert minden hasít rajta!Nekem bőven elég,sőt szerintem másnak is :)

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#47980) cappa72 válasza csampei (#47979) üzenetére


cappa72
nagyúr

rs232-vel éleszthető
Na ez meglepett... sima IOIOI protot is tud? Hű....

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#47981) csampei válasza cappa72 (#47980) üzenetére


csampei
senior tag

Elvileg majdnem minden MTK-s teló éleszthető így!

Tessék egy írás róla: [link] csak itt ugye USB-vel és kizárólag egy "PL2303 chip" szerelt emulátoros okossággal(UART)(amúgy elvileg rs232-t emulál ha rákeresel,csak a chip szerepét nem tudom,hgy miért pont ez a chip????) csinálják a történetet(itt mondjuk csak a IMEI-t piszkálják,de ugye ha van ilyen port elvileg bármit,bármibe bele lehet írni/nyúlni).Ha gondolod nézz rá,mert az itt szereplő kábel kemény 1300ft,a programot meg ismerjük hozzá :)

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#47982) csampei válasza cappa72 (#47980) üzenetére


csampei
senior tag

Bocsi a teljes metódus: [link]

Ez azért hasznos lehet még!!!Majd azt figyel meg a SN tool hogy kapcsolódik a képen nem USB VCOM,hanem COM!És ez a nem mindegy,mert ebben az esetben ha jól tévedek a füles jack-en megy a komunikáció!!! :Y

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#47983) DJGABI válasza anonym1s (#47966) üzenetére


DJGABI
addikt

jaja, végső mentsvárként gondoltam megpróbálom, de semmi. egyedül boromirt dobta fel, arra meg valami hibát adott, meg h próbáljam másik metódussal. nem tudom milyen védelem lehet ebben a zte-ben, de elég nehezen adta meg magát :D

BTW oroszoknál van egy kis közössége, custom romok (nem csak az a 3-4 mint needromon, ja meg persze az ofisül lewa). szóval van választék. bár még egy hiba előjött: akku százalékot érdekesen jelzi, 100-ról hirtelen leugrik ilyen 70 környékére, ott meg egyszerűen megáll, onnantól kb reálisan jelzi.. ahogy olvastam szériahiba. kis pénz, kis foci.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#47984) domerator válasza csampei (#47979) üzenetére


domerator
veterán

Hát bammeg... irigylem azt a Rambót tőled... már a fotók is meggyőzőek voltak. :K :C

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#47985) devast


devast
addikt

Láttatok már olyant, hogy a mobile uncle tools, MTK engineering menüje nem indul el ? Minden más jól működik a telefonon (G700), de az a menü nem hajlandó elindulni. Tárcsázóból *#*#engmode#*#* sem megy.
Esetleg valaki tudna-e segíteni, aki rendesen (nem google translate, az nekem is megy) tud oroszul :D

[ Szerkesztve ]

(#47986) Pro450


Pro450
csendes tag

Sziasztok,
Érdeklődnék, hogy valakinek van-e ezen kis országba már Cubot M6589-es
( vagy más néven Cubot A890-es) telója?

Nem hiszem, hogy csak engem érdekelt az OGS kijelző és a 2500mA akksi paraméterek,
a Cubot One rengeteg tulajdonosa mellett.

Vagy valamit esetleg én nem tudok az A890-ről amit esetleg mások tudnak és azért nem rendelnek ilyet???

(#47987) Pro450


Pro450
csendes tag

Bocsi erről lenne szó:
Cubot A890 (M6589)

[ Szerkesztve ]

(#47988) cobrakigyo


cobrakigyo
tag

Hali
Kaptam a következő telót MTK6577 GT-i9300 STAR Android
Az a bajom vele hogy az elözö tulaj valamit csinált vele,sajnos nem tudom mit.
A telefonak nem müködik a telelfonos hangszoroja tehát ha hivnak felveszem és csak recseg ha kihangositom akkor jo.Néha vibrál a kép.Másik hogy gplayböl nem tudok telepiteni semmit mert valami server hibára panaszkodik.
Igy távolrol tudnátok segiteni?

(#47989) west76 válasza DJGABI (#47983) üzenetére


west76
aktív tag

Az orosz olalhoz majd légy szíves egy linket írj ide. Köszi

(#47990) instantwater válasza cobrakigyo (#47988) üzenetére


instantwater
addikt

Factory reset.
Bár a hangszóró hw hibának tűnik. Kuka.

(#47991) tolvaj! válasza Pro450 (#47986) üzenetére


tolvaj!
őstag

Talán az, hogy olcsóban megkapod ezeket ha veszel egy vowney- t. Laminált kijelző, 2400 mAh akku, otg funkció.gondold át ;)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#47992) Crytek válasza Pro450 (#47986) üzenetére


Crytek
veterán

13-án adták fel az illetőnek (9-12 nap szokott lenni jobb esetben mire megjön)
Szóval pár nap és lesz egy tulaj végre!

És ha jó a cucc akkor én is ilyet veszek!

Next PC Upgrade: 2022

(#47993) Blizzardking válasza tyuli76 (#47973) üzenetére


Blizzardking
őstag

Esetleg így..?

S750-nél megoldja

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#47994) Zebu


Zebu
addikt

Ez nagyon kemény: Royalstar RSD-5S :D :D :D :D

A formája nagyon emlékeztet egy másik nem dual sim-es készülékre :)

(#47995) DJGABI válasza west76 (#47989) üzenetére


DJGABI
addikt

itt [link] vannak még, de reg kell hozzá =(

[link] ez meg az általános topicja V889S

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#47996) cobrakigyo válasza instantwater (#47990) üzenetére


cobrakigyo
tag

Szerviz nem tudja kicserélni a hangszorot?

(#47997) vadkörte válasza Zebu (#47994) üzenetére


vadkörte
addikt

Elég sok helyről merítettek ihletet... :DDD

Üdv. V. Körte

(#47999) KTU


KTU
addikt

Kinéztem az A820-at,
kupon kód van-e valakinek valahova? :U
:R

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#48000) robit1973 válasza KTU (#47999) üzenetére


robit1973
aktív tag

Antelife -5$: LENOVO

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.