Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47501) Gyuc válasza KTU (#47500) üzenetére


Gyuc
aktív tag

Szerintem a W100 nem egy rossz konstrukció legalább is amit én tudok az jól működik nincs bugja csak az aku kicsit gyenge.

(#47502) Ájvé válasza KTU (#47500) üzenetére


Ájvé
veterán

Támogatás szempontjából biztos nem jobb.

(#47503) Tóni86 válasza Tóni86 (#47356) üzenetére


Tóni86
csendes tag

Sajnos még mindig szarakodik a telefonom, sim csere megtörtént, visszaállítottam gyári állapotra is, de még mindig eltűnik néha a hálózat, VALAKINEK VALAMI ÖTLET??? vagy esetleg van olyan szerviz ahol meg tudják nézni???

"Sziasztok!
Kéne egy kis segítség, olyan bajom van hogy most újítottam egy CUBOT GT99-et és amikor olyan kedve van hívás közben vagy utána azt írja ki hogy a sim nem érzékelhető, ilyenkor megszakad a vonal, de ha beírom a pin kódot egyből elfogadja a következő hívásig, ezt nem állandóan csinálja csak mikor rájön a hülyeség."

(#47504) KTU válasza Ájvé (#47502) üzenetére


KTU
addikt

#47501 Gyuc:

Csak és kizárólag, az anyaghasználatra gondoltam, :U :K

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#47505) pgemil válasza gipsztigris (#47443) üzenetére


pgemil
aktív tag

Ez a felbontás nem nagyon "pixeles" (480 x 854 ) ?

(#47506) KTU válasza pgemil (#47505) üzenetére


KTU
addikt

Mekkora kijelzőn?
Lenovo A800-at néztem, sőt nap mint nap látom, családba van,
nem JiaYu G3, :U de egyáltalán nem rossz,
A két modellnek pontosan ugyanakkora a kijelző mérete.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#47507) DJGABI válasza Ájvé (#47502) üzenetére


DJGABI
addikt

milyen támogatás? hogy el ne dőljön? :DDD [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#47508) Pool_


Pool_
tag

Sziasztok!

Anyámnak keresek egy olcsó androidos telefont.
Anyámról azt kell tudni hogy technikai analfabéta, az az egyetlen oka hogy nem "gombos" butatelefont kap, hogy egyszerűen a mai napig nem tud rajta elolvasni egy sms-t. Megírni meg végképp nem természetesen :D

Úgy gondoltam hogy egy érintőképes telefonon ez egyszerűbb, hisz mindig oda kell bökni ami érdekli.

Szóval nem kell hogy 48 magos legyen, meg a memória is csak annyi legyen benne hogy telefonálni lehessen rajta. Wifi kell bele VOIP miatt, a 3G nem érdekes.

Tehát egy viszonylag megbízható telefont keresek baromi olcsón (10-15 ezer max), nem kéne hogy tepsi legyen (tehát inkább pici mint nagy)

Ja és tudjon magyarul, ez nagyon fontos!

Tudnátok segíteni ebben? Sajnos nem vagyok otthon ezekben a nagyon olcsó kínai lowprice telefonokban...

Érdemes egyáltalán ezekkel foglalkozni, vagy vegyek itthon valami szolgáltatói olcsótelefont?

[ Szerkesztve ]

(#47510) Ájvé válasza DJGABI (#47507) üzenetére


Ájvé
veterán

N850-re gondoltam konkrétan. Az eredetileg nem Androidos, hanem Aliyun van rajta és needromon 06.06. óta nincs is rá új gyári rom. Nekem egyébként mindegy, csak fel szerettem volna rá hívni a figyelmet N850 esetében.

(#47511) KTU válasza DJGABI (#47507) üzenetére


KTU
addikt

N820 :F
W100 vs. N850 :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#47515) colonia válasza Ájvé (#47510) üzenetére


colonia
aktív tag

Akkor az baj, hogy eredetileg nem androidos vagy ha már rárakták akkor nem lesz gond vele?

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#47516) Ájvé válasza colonia (#47515) üzenetére


Ájvé
veterán

Az a baj, hogy nem frissítik rajta az Androidot, szóval támogatása a készüléknek nem éppen túl jó. Van rá Android amúgy, gondolom azzal jó a készülék.

(#47517) nimfas válasza Tóni86 (#47503) üzenetére


nimfas
addikt

Gyanítom ugyanaz a gond mint paromeval... Ha be volt kapcsolva a mobilnet dobálta a hálózatot, nem lehetett felhivni... Megoldás az lett hogy mobilnet ki, akksi ki, akksi be... Így megy de van hogy néha elmegy...

Más is írta hogy ő visszakuldte kapott másikat az jó....

Azért megvan a "sok occsó" kínai telefonnak az ára, nem tudom milyen a hibaszazalek de elég sok embernek van vele kisebb-nagyobb gondja...

(#47518) 426os válasza cappa72 (#47489) üzenetére


426os
őstag

Köszönöm a linket, ezt felrakva sikerült rendesen működésre bírni a Droid tools-t. Most épp készíti a backup-ot.
Viszont a flashtool nem tudott csatlakozni a telefonhoz, pedig azzal is le szeretném menteni az nvram-ot, biztos ami biztos. Ehhez nincs valami Pdanet-hez hasonló szuper telepítős driver? :)

.

(#47519) cappa72 válasza 426os (#47518) üzenetére


cappa72
nagyúr

Próbáld meg ezt

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#47520) 426os válasza cappa72 (#47519) üzenetére


426os
őstag

Az nem probléma, hogy mt6589? Az enyém 6577.
Szerk: bitre pontosan ugyanaz, mint ami nekem elvileg fent van, csak más a fájlnév.
A droidtools-os mentés elég ha valami probléma adódna? Pl imei eltűnik stb. Vagy jó lenne, ha azért lenne mentésem a Flashtool-al is?

[ Szerkesztve ]

.

(#47521) sanros


sanros
csendes tag

Hi all.nem tudja valaki van meizu mx 2-re olyan rom amibe van Magyar nyelv?

rs

(#47522) toxin2 válasza greyslay (#43775) üzenetére


toxin2
tag

Szia!

Ezzel sikerülhet: [Root_wizard.zip]

***** Linksys WRT160NL ***** http://www.gubamm.hu/ *********************************** ***** OpenWRT telepítési útmutató *****

(#47523) cappa72 válasza 426os (#47520) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem.
Nekem ez viszi az MT6577, MT6577T, MT6589-et egyaránt.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#47524) 426os válasza 426os (#47520) üzenetére


426os
őstag

Ezt dobja ki a flashtool:

A driver, ami fel van telepítve elvileg jó, ugyanaz, mint az előbb belinkelt. De frissíteni ha akarom sem tudom, mert ahogy felcsatlakozik a telefon azonnal le is csatlakozik, az eszközkezelőben meg sem jelenik ennyi idő alatt (kb 1mp).

.

(#47525) cappa72 válasza 426os (#47524) üzenetére


cappa72
nagyúr

Lehet, hogy hülyeség, de másik usb proton próbáld csatlakoztatni

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#47526) 426os válasza cappa72 (#47525) üzenetére


426os
őstag

Nem hülyeség, de próbáltam és sajnos nem jártam sikerrel. Sőt még több kábelt is próbáltam.

.

(#47527) 426os válasza 426os (#47526) üzenetére


426os
őstag

Már nem tudtam szerkeszteni

Működik! Köszönöm a segítséget, én voltam a béna.

Az eszközkezelőben én mindig az egyéb eszközöknél vártam, hogy megjelenjen a telefon, de guglizással találtam valami hottentotta nyelvű rendszerreről készült screenshot-ot amit nézve rájöttem, hogy a portok menüpont alatt kell megjelennie. Innen szépen eltávolítottam minden MTK cuccot, majd újra csatlakoztattam a telefont, automatikusan feltette a drivereket megint és most működik. Lényegében semmi baj nem volt a driverekkel, csak a Windows szemétkedett valamiért.

[ Szerkesztve ]

.

(#47528) cappa72 válasza 426os (#47527) üzenetére


cappa72
nagyúr

:C
Lényeg, hogy működik!

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#47529) krisztian07


krisztian07
tag

Valaki tudja, hogy a cubot one-nak milyen kamerája van? 8 vagy 13 mp?
Csak ezért kérdezem. Nem egyértelmű.

Mondtam, hogy a droidot, ne rakjátok ki oda, Mert leviszi a buráját egy aszteroida!

(#47530) nimfas válasza krisztian07 (#47529) üzenetére


nimfas
addikt

Szvsz a 13 Mpix interpolált ... tehát a valós az 8 Mpix...

Ez olyan mint a digitális zoom... szart se ér :) (majd számítógépen kivágod ami kell... )

[ Szerkesztve ]

(#47531) krisztian07


krisztian07
tag

Vajon ugyan az a kamera mint a gt99-ben van? Csak mert azt dicsérte itt valaki.

Mondtam, hogy a droidot, ne rakjátok ki oda, Mert leviszi a buráját egy aszteroida!

(#47532) Crytek válasza krisztian07 (#47531) üzenetére


Crytek
veterán

Biztos hogy nem ugyanaz mert tettek már be TS7-el képeket és gyengébb!

Next PC Upgrade: 2022

(#47533) krisztian07 válasza Crytek (#47532) üzenetére


krisztian07
tag

Akkor lehet inkább gt99 lesz. Az ára is jobb és a mérete is. :))

Mondtam, hogy a droidot, ne rakjátok ki oda, Mert leviszi a buráját egy aszteroida!

(#47534) Crytek válasza krisztian07 (#47533) üzenetére


Crytek
veterán

Én még megvárom az első magyar Cubot A890 tulaj véleményét (elvileg 10 napon belül megkapja remélhetőleg) és döntök vagy GT99 vagy A890 lesz!

Next PC Upgrade: 2022

(#47535) Coolby84


Coolby84
tag

Megjött a Tronsmart TS7-em, 1/4Gb-os. Elég jónak tűnik első összeszerelésre, kijelzésre, gyorsaságra...

Gyors rootoltam, gps kapcsán minden javaslatot megejtettem. Holnap wazze-val tesztelem.

(#47536) kgymac válasza Crytek (#47534) üzenetére


kgymac
őstag

Vagy képbe kerül egy újabb, mint már annyiszor...

(#47537) Crytek válasza kgymac (#47536) üzenetére


Crytek
veterán

Nincs újabb jelenleg! G5 és S1 lenne de azok egyelőre urban legendek! :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#47538) Segnior_Barthez válasza Crytek (#47534) üzenetére


Segnior_Barthez
senior tag

nyilván szar a kamerája minden mobilnak, hiszen egy meg két milliméter átmérőjű lencsén nem jön be semmi fény. példának: egy kulcslyukon át nem látszik semmi csak az ablakon keresztül... nem hiába van a normális obiknak 7-10 cm átmérőjű (f1.4, f2, f2.8) lencséje.
ezek hiánya miatta a mobilra kitaláltak néhány jó megoldást:
1, a htc one 4mpx es szenzora - ami a jó nagy érzékelők lévén jobban megszívja magát fénnyel (!) , és a
2, nokia 41mpx-es megoldása, ami pedig interpollál, mégpedig lefelé. kb. 4 pixelből készít egyet. z sem ördögtől való. mind a kettőnek van létjogosultsága. amit majd idő és a piac eldönt...
szumma: egyik kínaitól se várjunk megváltást, ennyire jó áron. napfénybe nem lesz gond egyikkel sem. sötétben meg nem tudunk fényt-képezni :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#47539) Crytek válasza Segnior_Barthez (#47538) üzenetére


Crytek
veterán

De én bizony várom ,ha nem is a megváltást ,de minimum mindegyikbe GT99 szintűt rakjanak!

Next PC Upgrade: 2022

(#47540) anonym1s válasza krisztian07 (#47531) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
En dicsertem a gt99 kamerajat, de csak az RVR400 altal linkelt kepek alapjan. Sajat tapasztalatom nincs vele, de amit itt lattam kepeket, nekem sokkal jobbnak tuntek mint az atlag kinai kamera.

[ Szerkesztve ]

(#47541) sanros


sanros
csendes tag

Kis segítségre lenne szükségem..nekiestem a meizu mx2-nek amit ma vettem,de sehogyse sikerül recoveryt varázsolnom rá hogy felmennyen rá a miui rom..tud valaki segíteni?

rs

(#47542) cappa72 válasza sanros (#47541) üzenetére


cappa72
nagyúr

meizu mx2

Ez off, ez egy kártyás .
Megfelelő topikválasztással előbbre juthatsz.

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#47543) sanros válasza cappa72 (#47542) üzenetére


sanros
csendes tag

ja bocs...ezt nem is figyeltem

rs

(#47544) Zebu


Zebu
addikt

Sziasztok!

Az normális hogy telefon kikapcs után a yahoo app és a facebook újra kéri a belépési adatokat?
Miért csinál ilyet?

THL W100, gyári ROM-mal.

[ Szerkesztve ]

(#47545) Tóni86 válasza Crytek (#47539) üzenetére


Tóni86
csendes tag

Nekem gt99 van, csináltam már vele homályos képet, de csináltam nagyon jó minőségűt is! De ahogy írták előttem is nem egy fényképező minőség mert kicsi a lencséje, nincs nagy tapasztalatom telefonos fényképezőkkel de én a vaku erősségét kevésnek tartom. Uncsimnak S4 van és ő is azt mondja h jó képet csinál de nincs benne elég zoom, úgy hogy mindegy hogy 40 ezres telefon vagy 200 ezres tökéletes úgy se lesz

(#47546) krisztian07 válasza Tóni86 (#47545) üzenetére


krisztian07
tag

Írta valaki, hogy a hátlap könnyen lejön a készülékről. Ez a mindennapi használatot befolyásolja? Ezalatt azt értem, hogy le tud jönni magától csak úgy, vagy pl. félig kipattan a helyéről? Egyéb negatív tapasztalata a készülékről van valakinek?

Mondtam, hogy a droidot, ne rakjátok ki oda, Mert leviszi a buráját egy aszteroida!

(#47547) Tóni86 válasza krisztian07 (#47546) üzenetére


Tóni86
csendes tag

Egy hete van meg a telo, és szilikon tokot kaptam hozzá ezért ilyen problémám nincs eddig, de viszont olyan bajom van vele hogy néha hívás előtt vagy után megszűnik a hálózat, ezért úgy néz ki hogy vissza küldöm :((( Ezen kívül nagyon szeretem mert hihetetlen gyors

(#47548) wigo70 válasza Tóni86 (#47547) üzenetére


wigo70
tag

próbáld meg csak 2g-n használni,ha épp nem mobilnetezel.stabilabb a hálózat,legalábbis nekem

(#47549) Zeki


Zeki
nagyúr

Lenovo A820 csak 130 USD a Focalprice-on.
Itt.

(#47550) cappa72 válasza Zeki (#47549) üzenetére


cappa72
nagyúr

Szédületes ára lett... Az én még 185$-ért vettem...
Ennyit nagyon nagyon megér, szerintem. :K
Ár/érték/minőség tekintetében nagyon ott van.
Szerintem...

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.