Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47401) Zeki válasza gipsztigris (#47391) üzenetére


Zeki
nagyúr

Oda nincs általános diszkont kód, csak amit amire a hírlevélben írnak.

(#47402) anonym1s válasza fPApi (#47373) üzenetére


anonym1s
őstag

Akkor nincs mas hatra, vedd meg az edigitalnal 70-ert, prima magyar garanciaval, es majd ha viszed vissza 3 doglott pixel miatt, amiert kirohognek, vagy jobb esetben varsz nehany honapot mire megerkezik kinabol hozza az alkatresz, elgondolkodsz hogy meger e a magyar garancia ennyi plusz koltseget.

(#47403) anonym1s válasza RVR400 (#47374) üzenetére


anonym1s
őstag

A Q9000-ben 2500mah akksi van, a prestigioban meg csak 2000mah, szoval meg annyit sem er mint a Q9000 :)

(#47404) fPApi válasza anonym1s (#47402) üzenetére


fPApi
őstag

Neked mi bajod van, csalánra p....tél? Én csak mondtam egy itthon kapható, a topic témájába tartozó telefont, amire a kérés vonatkozott, azt meg mindenki eldönti, hogy megveszi, vagy sem.
Egyébként meg, most már hosszabb ideje használom a galaxy s4 mini dualt, és megdöbbentő, hogy mennyivel jobb, mint a korábban kipróbált 'kínaiak'!

[ Szerkesztve ]

(#47405) gipsztigris válasza Zeki (#47401) üzenetére


gipsztigris
addikt

Már túl vagyok rajta. :) Kíváncsi vagyok, hogy mit tud majd a gépezet ezzel a gyengécske, ugyanakkor Qualcomm SoC-al! Nézegettem antutu eredményeket, 11ezer körül kapott. Ha nem akar a srác játszani, akkor szerintem vállalható gyorsaságú lesz a gépezet.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#47406) nash2 válasza devast (#47380) üzenetére


nash2
tag

Az igazat megvallva, szerintem óriási a szórás a beszerelt antennák és a beszerelés minősége terén. Ezenkívül a MTK SOC sem áll a helyzet magaslatán a GPS-t illetően. Akinek fontos a stabil megbízható GPS inkább válasszon Qualcomm chipsetes kínai telefont...ott ilyen gondok nincsenek.

Nash

(#47407) alex89


alex89
senior tag

üdv!

Tianhe Butterfly H920 van valakinek tapasztalata ezen ketyerével? Szerintem a egyik legpofásabb Butterfly copy, van benne 8gb rom és jár hozzá 2db 2800-as akku is.

b, variáció: Vowney v5

c, tronsmart ts7

Alapvetően nem szeretném buherálni egyiket sem, rootolás és rom csere sincs tervben.

ui.: tudom alapvetően azt szoktátok ajánlani amit már többen vettek kis hazánkban és van mögötte egyfajta "support", de ezt a gondolatmenetet követve mindenki csak jiayu-t és thl-t (amik számomra messze nem tökéletesek, ezért szemezgetek ilyenekkel azok helyett) venne és nem bukkannának fel újabb jó vételek, mert senki nem meri megvenni :DDD

[ Szerkesztve ]

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#47408) vegyszer válasza alex89 (#47407) üzenetére


vegyszer
addikt

142x73,5x9,7mm, 195g. :Y

Szerk : közben rájöttem
Nem kicsi, az biztos!

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#47409) alex89 válasza vegyszer (#47408) üzenetére


alex89
senior tag

az csak a doboz :DD

nem kicsi, de szinte mindegyik ekkora az 5" kategóriában.
Elég nagy lapát kezem van szóval nem probléma a méret.

egyébként a annak a méretnek én is bedőltem elesőre :) megtévesztő valóban

[ Szerkesztve ]

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#47410) Tigyi78 válasza vegyszer (#47408) üzenetére


Tigyi78
tag

142*73.5*9.7mm

ja, látom már megvan.

[ Szerkesztve ]

(#47411) scream


scream
veterán

Na megrendeltem az A390-et hangyás oldalról SG post-tal. Meglássuk mi lesz.

-----

50-55-60 ezer Ft körül, jelenleg mi a best buy? 5" max.

(#47412) tolvaj! válasza alex89 (#47407) üzenetére


tolvaj!
őstag

vowneynak is van itthon "supportja"elég rendesen. hála kurtcobain-nek :R. minőségi kis darab, én is azt nyúzom és megmarad egy jódarabig,mert legalább egy évre veszek telefont és alaposan körül jártam a kérdést én is. buherálást nemigényel a gyári rom, csak a kínai appok eltávolítása miatt kell a root. utánna unrootolhatod és kész. még egy jobb luncher nem árt ha van rajta, de ez igazából szubjektív. ha nem nyúlsz hozzá van egy stock droidod ahogy a guglinál meálmodták....

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#47413) Tóni86 válasza RVR400 (#47369) üzenetére


Tóni86
csendes tag

SIM csere meg volt, de nem lett jó, a gyári vissza állítást is megcsináltam, és akkor jöttem rá hogy a hálózat nem volt fix, hanem "minden hálózat"-on volt azt is beállítottam, és azóta nem volt vele gondom, remélem így is marad. Köszönöm a tippet :R

(#47414) Zaja2


Zaja2
senior tag

Szevaszok!
Ezt a topikot találtam a legalmasabbnak,hogy feltegyem a kérdésem,ami a következő:
Adott egy 6 napos aTAB4 4"-os Android 4.1.2-es készülék,ami el akar cserélődni egy Sony Xperia J-re,ami T-Mobile-os és rossz a beszélgetésre használt hangszórója!
Gari már nincs rá,így csak saját magam javíthatom,de ha megjavítom az Xperia J-t,akkor sokkal többet ér az aTAB4-nél.
Javítsam meg,és tartsam meg az Xperia J-t,vagy így hibásan cseréljem el az aTAB-ra?
Mit tudhat ez az aTAB4-amit az Xperia nem,és amiatt megérné elcserélni?
Infó az aTAB4 készülékről!
Infó az Xperia J készülékről!
A telefonguru leírása alapján 4.0OS van rajta,de ezen is 4.1.2 van,mint az aláírásomban is szerepel,és ugyan csak nem igaz állítása a telefongurunak,hogy nem tud magyarul,mert ez tud.
Várom a válaszokat!
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#47415) sajtjani válasza gipsztigris (#47405) üzenetére


sajtjani
tag

Szevasztok!
Tigrisem, aggódom, kezded hanyagolni az MTK vonalat! :(((

(#47416) gipsztigris válasza sajtjani (#47415) üzenetére


gipsztigris
addikt

Dehogyis! Pont most keresek egy cserepartnert! Az LG 4X HD-t szeretném elcserélni egy Lenovo P780-ra. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#47417) DJGABI válasza Zaja2 (#47414) üzenetére


DJGABI
addikt

lehet hogy többet ér, de nem jobb a Sony (szerintem). max összeszerelésben + kijelzőben

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#47418) sajtjani válasza gipsztigris (#47416) üzenetére


sajtjani
tag

No az más. Hádecsakazé! :C

(#47419) GIJoe válasza Zaja2 (#47414) üzenetére


GIJoe
addikt

Qualcomm MSM7227A Snapdragon, 1 GHz Cortex-A5, Adreno 200
Memória MB 512

személy szerint 8 db márkás sört adnék érte többet nem :B

(#47420) Zaja2 válasza GIJoe (#47419) üzenetére


Zaja2
senior tag

Akkor szerinted mehet a csere?

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#47421) GIJoe válasza Zaja2 (#47420) üzenetére


GIJoe
addikt

szerintem nem, öcsémnek 3 Sonyja is volt csodáltam a mazochizmusát, csak kínlódnál vele

(#47422) koala69


koala69
tag

Sziasztok,
hatha valakinek segit a valasztasban: HTL W200 GPS tokeletes minden kulonosebb buheralas nelkul, legalabb olyan jo, mint a Huawei, amiben snapdragon dolgozik - eddig ez volt a legjobb, amihez hasonlitottam telefon gps-t.
Egyedul a "beirast" tettem meg a megfelelo file-ba, mast nem kellett. Google Maps-el is nehany m pontossagu, a gps test 2m pontossagot szamol, es allandoan legalabb 2 hold 42-45 jel/zaj viszonnyal jon az atlagos 9-bol varosban.
Orux+Turistautak garmin topo a varosban pontosan loggol, nem ugral a jel, az irany is helyes. A hetvegen kiprobalom terepen erdoben is majd.
Navigacios programmal nem visz masik utcaba, nem leng ki nagyobb sebessegnel kanyarokban, nem tervez ujra az elobbiek miatt varosban sem

Osszegzes - lehet, hogy szerencses az osszerakasa, nem tudom, de olyan, mintha nem is MTK soc lenne benne. Eddig Tronsmart TS4-el es Iocean X7-el tudtam osszehasonlitani - koztudottan az X7 hasznalhatatlan, a TS4 elfogadhato, ez viszont tokeletes - eddig...

Amiert mindezt leirtam - akinek fontos a jo gps, es nem beszel tobbet kb 40 percnel naponta / igy 1 napot siman kibir folyamatos wifi es bt mellett, mobilnettel / annak jo valasztas lehet a THL W 200

(#47423) KurtCobain válasza GIJoe (#47421) üzenetére


KurtCobain
őstag

Szerintem félreérted. A mostani telója a Sony, és Atab-ra cserélné. :)

Mmm'kay?

(#47424) Zaja2 válasza KurtCobain (#47423) üzenetére


Zaja2
senior tag

Igen,pont ahogy Te írod! :)
De ellenkező esetben is megkaptam a választ a kérdésemre,még ha nem is jól írta le,a lényeg megvan.
Mazochista az,aki a 2. Sony után már egy 3.-at is vesz.:)

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#47425) Brain75 válasza Tóni86 (#47356) üzenetére


Brain75
senior tag

Már megelőztek :(

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#47426) sajtjani


sajtjani
tag

Szimpátikus ez a Mini one csak kicsi az akksi.

(#47427) Crytek


Crytek
veterán

Nos örömmel értesültem ,hogy az egyik fórumtársunk jóvoltából hamarosan lesz végre egy Cubot A890 tulaj is!
Ha jók az infok én is megrendelem végre :C

Next PC Upgrade: 2022

(#47428) akon válasza Crytek (#47427) üzenetére


akon
csendes tag

Köszi a válaszokat a GPS-re :C

Geekbuyingon az egyik legjobban menő telefon a Tronsmart TS9 , de itt nem nagyon hallani róla semmit. Valakinek esetleg tapasztalat róla vagy bármi hasonló? Akár magáról a Tronsmart márkáról :)

(#47429) Zeki válasza akon (#47428) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Tronsmart 7 a menő itt, abból van jópár embernek, és mind örül.

(#47430) Brain75 válasza Zeki (#47429) üzenetére


Brain75
senior tag

Azért örül mert egy jól sikerült telefon.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#47431) scream válasza scream (#47411) üzenetére


scream
veterán

Szóval keresnék 50-60 ezer Ft környékén (vámmal, áfával) valami jól és sokáig használható telefont, maximum 5"-ig.

(#47432) fcsabika1 válasza scream (#47431) üzenetére


fcsabika1
tag

Nekem van egy vadiúj ThL W11-em ha érdekel írj üzenetet.

(#47433) Zeki


Zeki
nagyúr

Nahát, 4"-os 4magos, nem drága.
Csak nekünk tök noname.

(#47434) pach-adams válasza Zeki (#47433) üzenetére


pach-adams
tag

Az egy dolog hogy 4 magos a telefon, ha a videógyorsító meg a ram mérete nem valami "űber" :/

Porból lettél, s majdan porrá leszel :R

(#47435) Zeki válasza pach-adams (#47434) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hát az über az sokkal többe kerül ebben a méretben.

(#47436) pach-adams válasza Zeki (#47435) üzenetére


pach-adams
tag

Akkor már inkább ez: http://www.everbuying.com/product467511.html

És ez még QHD kijelzős is ráadásul :P
Rendelj egy ilyet, és ha mindez igaz, rendlek én is :D :R

[ Szerkesztve ]

Porból lettél, s majdan porrá leszel :R

(#47437) scream válasza pach-adams (#47436) üzenetére


scream
veterán

De ez 4.5" nem 4".

(#47438) pach-adams válasza scream (#47437) üzenetére


pach-adams
tag

Na és? Az pont az a méret, ami kell egy mobilnak!
a 4" az már szerintem KICSI!!!!!!! :D :R :R :R

Porból lettél, s majdan porrá leszel :R

(#47439) scream válasza pach-adams (#47438) üzenetére


scream
veterán

Amit CineDOG írt annál pont az volt a lényeg, hogy 4 magos és 4"-os... :U

4.5"-on elég sok 4 magos van.

(#47440) kgymac válasza scream (#47437) üzenetére


kgymac
őstag

Nehéz fába vágtad a fejszét. Lassan több a 6" feletti, "normális" telcsi (a méretet leszámítva), mint a 4"-os, ips-sel. Az 512MB-os modelleken inkább ne gondolkodj. Tavaly még elég volt...

(#47441) pach-adams válasza scream (#47439) üzenetére


pach-adams
tag

Nem baj az!
4,5 col, azzal a QHD felbontással elég szép képet tud eredményezni :)
És az ára is elég olcsó.
Én kíváncsi lennék rá, de igaz kell már az az 1Gb ram.

Porból lettél, s majdan porrá leszel :R

(#47442) ÁrPi2 válasza fateless (#47389) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Rawulf egyik régebbi hozzászólása szerint augusztus ekeje óta ilyent gyártanak Jiayu-ék,
3000 mAh akksi kerül bele (tán csak átmatricázták a 2750-eseket :D )

és a G3S topikból több ember is rendelte és megkapta már Turbósan,
JY-G3T G3S-Turbo, 1,5GHz-s mt6589T SoC-cal .

Ja igen ez szpali figyelmébe.

De mi azzaz etoWalk? Alternativa? :)

[ Szerkesztve ]

(#47443) gipsztigris válasza pach-adams (#47441) üzenetére


gipsztigris
addikt

Tegnap vettem a Fiamnak egy ILYET 110 dodóért....és ebben 1Gb RAM van.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#47444) weinmaker válasza gipsztigris (#47443) üzenetére


weinmaker
őstag

Én meg várom az enyémet, remélem ma megjön. Már kiadták a vámhatározatot, nem tudom utána mennyi idő még. Kíváncsi leszek rá. A posta oldala olyan lassan frissül, hogy az egy vicc.

Én ii az 1Gb ram miatt vettem ezt, illetve a GPS.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#47445) wyattthoearp


wyattthoearp
aktív tag

Tudjátok melyik a legolcsóbb telefon ami snapdragon 800-al van szerelve?

(#47446) tomatos válasza pach-adams (#47434) üzenetére


tomatos
aktív tag

Asszonynak keresek a Galaxy Y helyett valami 4"-os min 2 magos telót, ez nem is annyira rossz. Ja és ha lehet színes legyen a hátlap/előlap vagy minimum fehér.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#47447) fateless válasza wyattthoearp (#47445) üzenetére


fateless
veterán

Egy törött kijelzős Xiaomi Mi3 :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#47448) smilecat


smilecat
aktív tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyannal, hogy feltelepít egy programot (weather) amit használ(na) widgetet és egyszerűen azt nem találja?
Több programot próbáltam meg telepíteni, azokat fel is rakja ezzel semmi gond, de a widgetek nem jelennek meg így nem tudom kirakni azokat a képernyőre.
Programok: digiclock widget, Sense Flip Clock & Weather...stb
Android 4.2.1
Teló: Tronsmart TS7 (rootolt - de akkor sem működtek ezek mikor nem volt az)

Volt már több telefonom is, de ilyen problémával még nem találkoztam.
Mi lehet a gond?

üdv
-s-

(#47449) wyattthoearp válasza fateless (#47447) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Mert már meg is jelent?
(De most komolyan)

[ Szerkesztve ]

(#47450) cappa72 válasza smilecat (#47448) üzenetére


cappa72
nagyúr

Előfordul, hogy az sd kártyára telepít dolgokat a rendszer (ha a "rendszer döntse el", hogy hova telepítsen, akkor ilyen előfordul).
A widget-eket nem tudja kezelni, ha SD kártyára települnek.
(Ez egy lehetséges ok)

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.