Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47651) bigrock válasza ModliH (#47650) üzenetére


bigrock
addikt

A GPS-e biztos jobb, mint az MTK platformos telefonoknak, esetleg az energiagazdálkodása nem olyan fejlett...

(#47652) nimfas válasza ModliH (#47650) üzenetére


nimfas
addikt

tényleg szép telefon, plusz az ára is igen baráti. A teljesítményre én is kíváncsi lennék. :-)

(#47653) fateless válasza ModliH (#47650) üzenetére


fateless
veterán

Én nem találtam gyengének hétköznapi használat mellett (még HD felbontás mellett sem). Játék terén nem tudom, hogy doborítana intenzív használatban. de a sudokut remekül viszi :))
Antutuban a hd kijelző mellett 10800 pont, ami a nagyobb felbontás miatt nem ment 11k fölé, ennél a qhd-nél biztosan magasabb értéket kapnának a "digit-függők".
Fogyasztásban is csak minimálisan kér többet ez a proci, mint a 6589, elhanyagolható a különbség.

Ha nem játékra kell, akkor merem ajánlani. Kisebb a különbség a 8225q és a 6589 között, mint volt a sima 8225 és a 6577 között

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#47654) kosturica


kosturica
őstag

Év végére várhatóan elterjed.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#47655) szimi57


szimi57
őstag

Lehet, hogy ő a legkarcsúbb 4.5"-os?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#47656) dhgm válasza dobostorta (#47626) üzenetére


dhgm
tag

Aliexpressen nézz körül.

Kis kézügyességgel szervíz sem kell hozzá. Gyanítom nem is vállalnák lehurrogva a telefonod.

Egy példa: http://www.mobile-phones.cn/touch-screen-digitizer-screen-display-replacement-original-p-15231.html.

az ár igen húzós.

Meg kellene tudni ogs kijelzője van-e, ha igen azért ilyen húzós az ára ( ugyanis az lcd panel és az érintőüveg egyben van) Ha nem ogs keresni kellene külön touch screent.

1.5 dci 2006 86LE Xiaomi MI3 miuiv7

(#47657) domerator válasza cappa72 (#47643) üzenetére


domerator
veterán

Hoppá.... az enyémen is rajta volt... :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#47658) dobostorta válasza dhgm (#47656) üzenetére


dobostorta
tag

Hello!

Szerencsére a kijelző és az érintés működik tökéletesen, csak egy repedés van a X2-úm jobb sarkában és tovább repedt a kapacitív gombok fölött kb. 1 cm-el, ami zavaró.
Már írtam tony-nak, meg 1-2 kínai alkatrész webshopnak, mert elvileg ez az üveg a kijelző és a digitalizáló nélkül kb. 10-20 dolcsi és itthon kitudnám cserélni, vannak videók róla youtubon, nem kell hozzá sepckó szerszám.

(#47659) dobostorta válasza dhgm (#47656) üzenetére


dobostorta
tag

amit linkeltél webshop ott sajnos nincs hozzá előlepi üveg (tehát lcd+digitalizáló nélkül), csak kompletten

esetleg ha még valakinek van ötlete, hogy honnan tudnék szerezni UMI X2-höz előlapi üveget, azt megköszönném ha írna :)

(#47660) Zeki válasza kosturica (#47654) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az jó.
Akkor tavaszra nagyot esnek a 4 magosok.

(#47661) Gyuc


Gyuc
aktív tag

Sziasztok!
Kaptam egy figyelmeztetést off-ért de nem nagyon értem miért.Most akkor ebben a topicban nem lehet elmondani ki melyik boltból rendelt és hogy ha gond van számítson más is hosszabb posta időre mert belassult egy cég?Szerintem ez közérdekű...nem emléxem más OFFomra,de biztos így volt.

(#47662) Zeki válasza Gyuc (#47661) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem, most már ITT kell a boltokról dumálni, ebben a topikban tilos lett.

(#47663) Gyuc válasza Zeki (#47662) üzenetére


Gyuc
aktív tag

na nee az a topic rémes...eddig itt is lehetett boltról írni...na de befejeztem mert megint kapok:D

(#47664) Kacsanova válasza fateless (#47653) üzenetére


Kacsanova
csendes tag

Melyik Qualcomm CPU és Adreno GPU párosítás hozza az MTK6589-es telefonok teljesítményét?

(Haier W910-et tudom, hogy sokan dicsérik teljesítményt illetően, de a kapacitív gombok hiánya sajnos nem tetszik :( )

(#47665) cappa72 válasza domerator (#47657) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ugye... Ugye...
Akkor tessék csak önnek is írni oda, hogy hoppá, te is szeretnéd tudni, mi ez. :K
Ezzel egymást segithetjuk - remélem.

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#47666) devast válasza Zeki (#47660) üzenetére


devast
addikt

1 év múlva lópikulát fognak érni az mt6589-el szerelt készülékek. És kb teljesítményben is ott lesznek... :DDD Már most is low-end -nek számít, az msm8225q -val együtt.

(#47667) sebzettsziv


sebzettsziv
újonc

Sziasztok. Ujra a segitségeteket kérném!Egy érintőképernyős telót szeretnék ,de nem igazán tudom ,hogy miként kell minősíteni a telókat .kb.35-40 ezer forintom lenne rá!válaszokat privibe ,vagy emailba köldhettek!!!! köszönöm előre is a segitségeteket.Mindenre válazolok.

(#47668) gipsztigris válasza devast (#47666) üzenetére


gipsztigris
addikt

És szerinted melyik az a készülék ami egy év múlva a beszerzési árának a felénél többet ér? :)

MSM 8225Q-val megvettem a Lenovo A760-at 110 dodóért (cca.25 ezer pénz). Egy év múlva, ismerve a hazai piacot a Quad Core még mindig vonzó lesz az átlagjúzerek számára. Ha véletlenül meg lenne a készülék egy év múlva, egy huszast lazán fogok érte kapni......ha egyébként kulturált állapotban marad.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#47669) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Ti nem gondoljátok hogy ez a moderáció téma kezd túlságosan önkényes és szoros lenni? Én is kaptam figyelmeztetést mégpedig "tilos a warez" címmel, miközben én tudatlan újdonsűlt android tulaj meg mertem kérdezni, hogy milyen navi progit használtok és megkérdeztem hogy egy bizonyos nevű progi van-e droidra... aminek nem szabad kimondani a nevét mert csak warezban van de én ezt nekem honnan kellett volna tudnom? Én úgy gondolom, hogy az számít wareznak ha itt híresztelem hogy ilyen-olyan warez progit használok és innen onnan lehet letölteni. Erre most még azt is szigorítják, hogy a boltoknak a nevét sem szabad kimondani? Azt hittem a moderálást arra találták ki, hogy ne a felesleges témán kívüli dolgokról menjen a duma nem pedig a szólásszabadság korlátozására...

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#47670) Zeki válasza sebzettsziv (#47667) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ne minősítgess, hanem nézegesd a boltok ajánlatait, képeket, méreteket.
Az sem baj, ha lerajzolod őket, és látod hogy mekkora a 4"-os, 4.5"-os, 4.7"-os, 5"-os.

(#47671) gipsztigris válasza Dyingsoul (#47669) üzenetére


gipsztigris
addikt

+1

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#47672) wwhy válasza Dyingsoul (#47669) üzenetére


wwhy
veterán

Belinkeltél egy képet a telódról, amin volt I-go. Ergo warez sw volt/van a telódon.
Alapelvek: III/10/10-es pont.

Ez egy szakmai topik, nem vásárolgatós, nem a boltokról szól, nem értem ezen mit nem lehet megérteni. A boltoknak, vásárlásoknak, stb. van külön topikja. Tehát ezzel kapcsolatban ott kell írni, mert itt OFF.
Alapelvek III/10/9.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#47673) sebzettsziv válasza Zeki (#47670) üzenetére


sebzettsziv
újonc

Igazad van ,csak tudod aki reggel 6- este 6-ig dolgozik ,és a hétvége si meló ,annak nem igazán van idelye a boltokat járni , :(( És Én sajnos igy vagyok :(( !!! azért is jöttem ide hozzátok ,mert azt mondták ,hogy itt sokba a segítségemre lesztek!!! És köszönet érte!!! :)

(#47674) Zeki válasza sebzettsziv (#47673) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nézd, ebben a topikban már nem lehet a boltokról beszélni, tehát rossz helyen vagy.
Itt lehet
És MI VAKON nem tudhatjuk hogy neked mi a jó, mekkora teló felelne meg, mire is kell pontosan.
Kell-e egyáltalán 2 simet kezelő teló, vagy jó az 1 sim kártyás is?

(#47675) Zeki válasza wwhy (#47672) üzenetére


Zeki
nagyúr

A boltos topikot még széthúzzák a sok tracking numberes nyomkövetések bemásolása.

(#47676) nimfas válasza Kacsanova (#47664) üzenetére


nimfas
addikt

Ez engem is érdekelne... :-)

(#47677) gipsztigris válasza Zeki (#47675) üzenetére


gipsztigris
addikt

De a boltos topikban azt sem lehet megkérdezni, hogy pl. van-e olyan ember aki mostanában kapott ÁFA nélkül telefont......mert van aki szerint ez adócsalásra buzdítás. :F :Y

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#47678) Dyingsoul válasza wwhy (#47672) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Hát akkor meg pláne! Szóba sem hoztam az általad említett szoftvert ezek szerint, akkor ilyen esetekben ki kell takarni ha valami olyan van a képernyőn? Lassan már a rootolás témát is lehetne tiltani akkor mert az meg garivesztéssel jár és az is 3rd party téma... De befejeztem a témát mert neked van igazad, csak szar dolog úgy beszélgetni valamiről hogy még azt is tiltjátok ami szóba sem kerül.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#47679) Zeki válasza gipsztigris (#47677) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szigorodás van.

(#47680) kosturica válasza nimfas (#47676) üzenetére


kosturica
őstag

Qualcomm APQ8064T + Adreno 320
Ez nem hozza a 6589 teljesítményét, hanem mint a Lamborghini száguld el az Astra mellett :D !

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#47681) citkar válasza gipsztigris (#47677) üzenetére


citkar
addikt

Nem kell elferdíteni a valóságot, erről szó sem volt, csak arról, hogy nem kell állandóan arról rinyálni vajon átcsúszik-e a vámon vagy sem, hisz előre senki se tudhatja. És nem lehet ennek a trükkös elkerülésére buzdítani. Ez törvény.

[ Szerkesztve ]

(#47682) gipsztigris válasza citkar (#47681) üzenetére


gipsztigris
addikt

Már meg ne haragudj, de asszem nem te kaptál hat óra bannt hanem én amiért meg mertem kérdezni pontosan azt amit írtam az előbb.
Szóval, ki okoskodik már megint? :W

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#47683) fotosjani


fotosjani
aktív tag

Ezek szerint ezután nem lehet egy jó akciós teló linkjét sem megosztani?
Vagy a boltok friss , vagy régi de működő kupon kodjait sem lehet megosztani?
Ha nem lehet semmit sem megosztani a boltokkal kapcsolatosan akkor csak a Kínai barátainkat fogjuk gazdagítni.
A tabletes topikban is nyugodtan meg lehet beszélni hogy mit hol érdemes beszerezni.(mert igy logikus)

[ Szerkesztve ]

(#47684) citkar válasza gipsztigris (#47682) üzenetére


citkar
addikt

Jó lenne követni a fórumot, nem először írták, azt amit, ne csak halandzsázz és siránkozz. :W
Felszólítást én is kaptam az elején egyébként, tudomásul vettem, amit kell, kész, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#47685) sajtjani válasza wwhy (#47672) üzenetére


sajtjani
tag

Szevasztok!
"Belinkeltél egy képet a telódról, amin volt I-go. Ergo warez sw volt/van a telódon"
Ez így ebben a formában nem igaz! A playen sokszor van fenn free verzió amit én is le szoktam tölteni, pl. iGO Primo israel free. Nem beszélve egyéb próba verziókról. Persze nem lehetsz naprakész free sw-kből.
Folyamatosan radírozod innen a sd kártya témát is, pedig igenis fontos itt; milyen gyártmányú, méretű kártyákat szeretnek az általunk kibeszélt telefonok. Ezt nem lehet átvinni máshova!!!
Sokszor indokolatlan a szigorítás, de ti tudjátok.

(#47686) gipsztigris válasza citkar (#47684) üzenetére


gipsztigris
addikt

Küldtem neked PM-et! :W

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#47687) kosturica válasza sajtjani (#47685) üzenetére


kosturica
őstag

Nem kötekedek, de annak a parancsikonjában ott van az
Israel szó... :K

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#47688) Dyingsoul válasza kosturica (#47687) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Szerintem keresd a hibát a képen játékot nem itt kellene játszani...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#47689) csampei válasza Dyingsoul (#47678) üzenetére


csampei
senior tag

(#47685) sajtjani,és (#47678) vitko

Teljesen egyetértek!Lassan már semmi szigorúan kapcsolódó dolgot nem lehet megvitatni,mert az otthon elnyomott,de itt hatalmat kapott moderátorok,apródok,segédek,stb lassan mindent WAREZ-nek,vagy OFF-nak vesznek,és ebben élik ki magukat! Így ha a fórumozó jelen esetben a csájnafonok világában szeretne boldogulni akkor azt megteheti 5 azaz ÖT különféle topikban.Na ez a röhej kategória!Egy screenshot-ra meg WAREZT kiáltani a nagyfokú tudatlanság és butaság eredménye,főleg hogy nem egy WAREZ programot hivatott reklámozni(ellenkező esetben teljesen jogos a történet)!!!!És itt ez a nagy különbség!Bár ezt a minimális intelligencia nélkül nehéz feldolgozni,átlátni meg pláne...Az SD-k története,pedig sajnos SZIGORÚAN KAPCSOLÓDIK a DUAL SIMES készülékekhez,mivel elég sok készülék VÁLOGAT az SD-k között.Persze ennek súlyát emeli egy-két "jóindulatú" fórumtárs is aki a segítség helyett csak leordításban jeleskedik!Jobban kéne szűrni a moderátorokat,vagy esetleg jelenteni TÉVES tevékenységüket,ami szakmai alkalmatlanságukból adódik,a PH felé!

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#47690) KurtCobain válasza csampei (#47689) üzenetére


KurtCobain
őstag

+1 ;)
Ezt úgy hívják, hogy felsőbbrendűségi komplexus. :B

Mmm'kay?

(#47691) Gyuc


Gyuc
aktív tag

régen az internet arról szólt hogy bármit megoszthatsz és mindenki jusson ingyen mindenhez...aztán lassan totál le lett korlátozva minden.Mikor nemrég idejöttem nagyon tetszett hogy bármi ami a dual simhez vonatkozik kérdés itt feltehettem...teszemazt mit ajánlotok?...és azt hol tudom beszerezni?...és nem kellett ezer helyen böngésznem hogy hol olcsó mert egyből jött hol van akció...most pedig keress meg magadnak mindent a neten...ergo minek a fórum?

(#47692) vadkörte válasza Gyuc (#47691) üzenetére


vadkörte
addikt

+1
"...ergo minek a fórum?"
Érdekes felvetés...

Ja. El is felejttem. Bocs. Ez off...

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#47693) Gwent1 válasza Gyuc (#47691) üzenetére


Gwent1
tag

Meglátásom szerint nem azzal van gond, hogy valakit figyelmeztetnek. A szólás szabadságát is lehet figyelemben tartani. Az a gond, hogy lassan oldalakon keresztül csak erről megy a vita. NA! Ennek nincs értelme. Lehetne érdemi dolgokról is beszélgetni/vitatkozni és ne egy belinkelt képet megvitatni. Bocsánat, de nem tudtam szó nélkül elmenni ezek mellett.

Xiaomi redmi note 5 global

(#47694) weinmaker


weinmaker
őstag

Meg van más fórum is nem csak a mobilaréna és PH létezik. Lassan tényleg nevetséges ez a sok szigor. :(

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#47695) Dyingsoul válasza Gwent1 (#47693) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Neked is igazad van, már épp írni akartam, hogy azért lassan fejezzük be a témát, mert én csak a többiek véleményére is kíváncsi voltam, ez már megvolt és egyhangúlag egyetértünk abban, hogy a moderáció kicsit átesett a ló túloldalára. Én részemről tényleg befejeztem és kérem a többieket is, hogy ne pazaroljunk több hsz-t ennek megvitatására.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#47696) csampei válasza weinmaker (#47694) üzenetére


csampei
senior tag

Na igen lassan kisebb "típusspecifikus" fórumok fognak képbe kerülni,mert bár a WAREZ ezeken a fórumokon is TILOS,de a modoknak van annyi eszük,hogy átlássanak egy egy témát,és az ahhoz kapcsolódó beszélgetést!A PH esetében ha ez marad a tendencia,nem sok jövőt jósolok a fórumnak.A poweruserek,vagy hardcoreuserek elpártoltak,vagy el fognak pártolni,aki meg marad azzal meg kitörölheti mindenki a hátsóját!Nem megyek vissza csak 3 évet!3 év alatt is nagyon lement a színvonal.Egy-egy topikban 1-2 max 5 hozzáértő van,a többi fórumozó csak kérdez,vagy szemétkedik,vagy offol.És ez javarészt az itteni modoknak,és a betarthatatlan szabályoknak is köszönhető!Ez van!

Részemről END OFF,de ha van a környéken olyan modi akinek van egy kis józan esze,és nem csak a moderációval kapcsolatos off hsz-ket törli(mert az igazság fájdalmas),nem bánnám,ha elgondolkozna ezeken a dolgokon,mert sajnos van létjogosultsága a témának,és ennek a mostani OFF-os beszélgetésnek!!!

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#47697) vadkörte válasza csampei (#47696) üzenetére


vadkörte
addikt

"...de ha van a környéken olyan modi akinek van egy kis józan esze,és nem csak a moderációval kapcsolatos off hsz-ket törli..."
Inkább valami adminisztrátor az. Gondolom itt is van olyan státuszu felhasználó, aki kordában tartja a moderátorokat...

Na az off után, mivel az a hsz-om is a "szemétben" végezte amiben egy a topikhoz kötődő kérdést is megfogalmaztam, felteszem mégegyszer. (ok, volt benne talán 2 db boltos mondat is) Aztán ha ez után is dorgálást kapok, hát Istenem. Azt hiszem nyugodtan fogok aludni...

Nos. Telefonvásárlás és váltás előtt állok. Mivel szolgáltatós konstrukcióra nem vágyok, mellesleg aranyáron kapnék normális hw-rel szerelt készüléket, nézegettem a kínai modelleket is. Az egyik és úgy tűnik végleges befutó a ZTE V987 lenne. A dualSIM nem létkérdés, de ha már van, sosem lehet tudni, mikor lesz jó.
A véleményeteket kérem az adott típusról.
Előre is köszönöm.

Üdv. V. Körte

(#47698) Gwent1 válasza vadkörte (#47697) üzenetére


Gwent1
tag

Szép telefon volt a kezem alatt érdemes megvenni, ha szereted az ekkora készüléket. Nekem telefonnak nagy
+2 -1 értékelésben a negatív a méret nálam.

Xiaomi redmi note 5 global

(#47699) vadkörte válasza Gwent1 (#47698) üzenetére


vadkörte
addikt

Köszönöm a választ.
A jelenlegi készülékem 3,5"-os. Úgy érzem kicsi, sokszor 2-3 "gombot" is lenyomok, ha pötyögök...
Egy kollégám vett nemrég egy 5"-os Akai-t és kézbefogva nem tűnt olyan vészesen lapátnak. Persze az, de talán még az épp, hogy elviselhető. Nekem.
Kösz mégegyszer.

Üdv. V. Körte

(#47700) Gwent1 válasza vadkörte (#47699) üzenetére


Gwent1
tag

Nincs mit. Ahogy látod nekem egy 4" telefonom van nagyobb nem kéne. Bár én másra nagyon nem használom, viszont a dualt bőven és az volt a lényeg.

Xiaomi redmi note 5 global

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.