Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) kovsol válasza bozont (#10997) üzenetére


kovsol
titán

ráduplázott

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11002) #21346560 válasza atti_2010 (#10999) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én ebben azért nem lennék ennyire biztos :N

(#11003) atti_2010 válasza #21346560 (#11002) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Például?

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#11004) lee56 válasza #21346560 (#11002) üzenetére


lee56
őstag

Tuninggal viszont már biztosan :)

(#11000) kovsol : Épp azt akartam én is írni, hogy azért a win8 szálkezelés javulás pont az FX gyengepontján is segít, mégpedig az egyszálas teljesítményen, kevés szálas játékokban, ha jobban használja a turbót, és értelmesebben osztja el a terhelést a magok közt.

No Comment

(#11005) dergander


dergander
addikt

Na most kezdenek felemelkedni a Bulldozerek igy a windows8 kezdetén mint mondtam,a winrar bench 7200 pontot adott 3.7Ghzre húzva nb alapon és apm módba szóval,aki,ez a proci nem windows 7hez készült a corei5 meg lassacskán kifog futni,eddig nemsok játékom van steamen de az f1 2011 is 10 fpsel adott többet a tesztbe mint 7 alatt,még megnézem este a metro valamint az avp-t mennyit gyorsult

(#11006) Atlantis


Atlantis
veterán

Úgy tűnik, elhagyom az AMD-közösséget, nem voltam túl aktív tag ebben a topicban, ezúton is köszönöm mindenkinek a türelmet, akik a kezdetekkor segítettek. Igazából ez egy remek proci, csak most lehetőségem van Ivy-ra cserélni...aminek valszeg semmi értelme. :) Talán még el lehet adni a mostani cuccokat viszonylag jó áron.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11007) MiklosSaS válasza Atlantis (#11006) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Gratulalok. Okos dontes !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#11008) Atlantis válasza MiklosSaS (#11007) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem biztos... :) még hezitálok, éjjel átgondoltam, már nem olyan határozott a szándékom, mint tegnap volt.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11009) synthattik válasza Atlantis (#11008) üzenetére


synthattik
aktív tag

Ha elég a mostani teljesítmény ami van,akkor szntem fölösleges a váltás,csak akkor éri meg a csere ha nem vagy elégedett.
Nekem abszolute megérte a váltás fx-ről,csak pozitívan csalódtam,bár én sandyra váltottam.de neked kell tudni mire akarod használni a gépet.

(#11010) akela91 válasza Atlantis (#11008) üzenetére


akela91
addikt

Ezt a configot a helyedben nem váltanám egy darabig. :)

(#11011) Atlantis válasza akela91 (#11010) üzenetére


Atlantis
veterán

Mondasz valamit, plusz még az otthoni rögtönítélő bíróságon (értsd: asszony) is át kéne vinni az ötletet...teljesítményre amúgy elég, eddig még nem volt feladat, amiben kevésnek gondoltam volna.

synthattik: miben vettél észre különbséget?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11012) akela91 válasza Atlantis (#11011) üzenetére


akela91
addikt

Akkor végképp nem cserélném le. Ott az asszony dolog, ami önmagában elég indok :D, de ha a teljesítmény elég, akkor meg tényleg felesleges a csere. :)

(#11013) addamka válasza Atlantis (#11011) üzenetére


addamka
őstag

A bíróságnak csak jól kell tálalni az ügyet, nálunk pl. jó indok volt a noti mellé beszerezni decemberben a bull-t, mert a notin akadt a Sims3, plusz a GTA4-be sem lehetett olyan élvezetesen halomra gázolni mindenkit, mint most :) Persze ha a bírónő nem játszik/dolgozik a gépen, akkor szívás van.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#11014) DeadMeat válasza Atlantis (#11011) üzenetére


DeadMeat
veterán

Én ezt úgy oldottam meg, hogy elmagyaráztam, hogy hamarabb végez majd a melójával rajta, mert szerencsére ő pénzt keres vele.De ez még nem lett volna elég, elment itthonról 2 napra én meg addig megejtettem a cserét.Csak azt vette észre, hogy tényleg hamarabb végez mint előtte.Mivel 0 forintba került a váltás nem nagyon zavarta őnagyságát :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11015) atti_2010 válasza Atlantis (#11011) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ha meg kevés lenne később még akkor is olcsóbb megoldás ha egy Piledrivert teszel a mostani alaplapba.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#11016) Atlantis válasza addamka (#11013) üzenetére


Atlantis
veterán

Nálunk a bíróság nem túlzottan érdeklődik az informatika iránt...ha bele is menne a dologba, annak árát ruhákban, nyaralásban, stb. kellene "megfizetnem". :)

DeadMeat: speciális eset, szerencséd volt. :)

atti_2010: Így igaz, kíváncsi leszek az egy szálas teljesítményére, bár attól félek, nem fogja elérni az Ivy-t ebben.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11017) DeadMeat válasza Atlantis (#11016) üzenetére


DeadMeat
veterán

Összegezve:ráfizetnél az intel alapú rendzserre, aztán a bíróságot is támogathatod új ruhával/welnessel :D Nem is annyira csábító igy az alternatíva :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11018) atti_2010 válasza Atlantis (#11016) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Az alaplapon is sokat veszítenél, tapasztalatom szerint a használt felső kategóriás alaplapokat szinte félárba lehet eladni.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#11019) Atlantis válasza DeadMeat (#11017) üzenetére


Atlantis
veterán

Maga a csere nem kerülne pénzbe (durva számítás szerint), de ahogy írod, a körítés igen.

atti_2010: azt mondod? Nem sok ilyen lapot árulnak, én bíztam benne, hogy rácsapnak, mint gyöngytyúk...bár most hogy kijött a lap "Windows 8 Edition" változata, a sok kocka biztos fanyalogna, hogy ez mér nem olyan....rosseb egye az ASUS-t a marketing-hülyeségükkel együtt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11020) bozont válasza Atlantis (#11019) üzenetére


bozont
veterán

Ha a csere nem kerül semmibe az azért jó tárgyalási alap, egy próbapert megérne a dolog. Vagy ha nem használja sűrűn a gépet, akkor amiről nem tud az nem is fáj. :)

[ Szerkesztve ]

(#11021) frescho válasza bozont (#11020) üzenetére


frescho
addikt

:K Ha a dobozon kivulrol nem latszik es eleg gyorsan tud az ember lapot cserelni, akkor soha nem veszi eszre.

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#11022) synthattik válasza Atlantis (#11011) üzenetére


synthattik
aktív tag

a különbség játékoknál a minimum fps-ben eléggé észrevehető volt,leváltottam a 6870t , 6950@70-re,mert gta4 nálam a favorit,meg gondoltam más játékoknál is jól fog jönni az a 2 gb és a minimum fps néha bezuhant ilyen 5-ig fx-el ,ott már elég diavtítés van, utánna csak alaplapot,meg procit cseréltem,tehár maradt szinte minden ugyan az, láss csodát 22-23 alá sehol nem ment be az fps.
De bf 3 nál is ugyan ez volt fx-el high-on tudtam játszani,i5 el meg ultrán,mutathatnak nekem tesztet meg ilyeneket,de amit a saját szememmel tapasztaltam annál jobban semminek sem hiszek.
Nekem nagy melókhoz nem nagyon kell a gép ,játszani,filmezni meg ilyen alap műveletekhez használom.
Még csak húzni sem kellett a procit,mert alap órajelen vga limit volt.
Szóval most nem arra sarkallak,hogy azonnal cseréljél csak leírom amit tapasztaltam,aztán eldöntöd,hogy szeretnéd ,vagy sem.
Megelőzvén a dolgokat nem mondom,hogy rossz ez a proc,csak nekem nem jött be.

(#11023) atti_2010 válasza synthattik (#11022) üzenetére


atti_2010
nagyúr

De bf 3 nál is ugyan ez volt fx-el high-on tudtam játszani,i5 el meg ultrán,mutathatnak nekem tesztet meg ilyeneket,de amit a saját szememmel tapasztaltam annál jobban semminek sem hiszek.

Azért nőtt meg az FSP-d mert 6950-re cserélted a VGA-d a haver egy FX6200-al tolja online a BF3-at és sohasem esik 45FPS alá.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#11024) #21346560 válasza synthattik (#11022) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ennyire szar már az intel, hogy az FX topikba járnak toborozni?! :DDD

"csak alaplapot,meg procit cseréltem,tehár maradt szinte minden ugyan az"

Nálam ezt komplett gépcserének mondják, hisz nem a ház vagy a vinyó cserével fog számottevően változni a hardver :C

(#11025) devbence


devbence
tag

Omg..
En meg azert nem laggolok mert hozattam a nagykerbol SSD-t, es amikor beallt kollegam az autoval, megerezte a gepem a vesztet, es azota tok jo minden.. :U :W

"az erzelem szamomra fontos dolog.. pl: erzem ha ehes vagyok"

(#11026) Bashir


Bashir
csendes tag

Üdv!

Valszeg a legjobb helyen járok - kérem a hozzáértőket, nyugtassanak meg, hogy jobban járok ezzel:

AMD FX-8150 3.60GHz AM3+ BOX
GIGABYTE GA-990FXA-UD3

mint ezzel:

ASROCK Fatal1ty Z77 Performance
INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 1155 BOX

Szinte csak játékra tervezek, ha jól nézem, egy erős 30k huf a különbség. Őszintén szólva hajlok az AMD felé, de meginogtam. Pls, hlp. (HD7970-et fog kihajtani a proc)

J-B

(#11027) Atlantis válasza synthattik (#11022) üzenetére


Atlantis
veterán

Értem. Játék nálam csak a WoT van, az meg nem túl HW-igényes. Ráadásul a VGA kötött, muszáj CAD-es kártyát használni a meló miatt, egyébként nekem elég lenne a HD4000 is. Mondjuk kíváncsi lennék egy Intel mennyivel tudna több fps-t kicsalogatni ebből a kártyából.

bozont: észreveszik, nők ebben verhetetlenek, csak rám néz és tudja, hogy sunnyogok valami miatt. :)

Bashir: nem hinném, hogy a legjobb helyre jöttél ezzel a kérdéssel, objektív választ itt ne remélj. :) Én azt tudom mondani, ha az árkülönbözet nem számít, akkor az Intelt vedd. Az árkülönbözet amúgy ennél nagyobb, mert dőreség megvenni a 8150-et, a 8120 tudja ugyanazt olcsóbban. Intelnél a tuninghoz kénytelen vagy azt venni, amit írtál. (és akkor még a 8 vs 4 szálról nem is esett szó)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11028) synthattik válasza #21346560 (#11024) üzenetére


synthattik
aktív tag

senki nem toboroz,csak kérdezte,hogy miben változott a dolog,és mivel oda is írtam,hogy most ezzel nem arra sarkallom,hogy azonnal szaladjon venni,meg azt is odabigyesztettem,ha elég a teljesítmény akkor nem kell a csere,akkor most ebben mi a toborzás?
Mivel a vidkari ,ram,vinyo,táp minden maradt ugyan az ,így azért könyebb volt megnézni,hogy mi a különbség.
Nálam mondjuk más fogalma van a komplett gép cserének,de legyen igazad.
Senki nem akar ebből vitát,de ha jól tudom ez 1 forum és mivel volt nekem is fx-em ezért csak pozítív tapasztalatokat oszthatok meg?

(#11029) Atlantis válasza synthattik (#11028) üzenetére


Atlantis
veterán

Köszönöm a választ még egyszer, szerintem sem volt toborzás, én kérdeztem. Talán jobb lett volna privátban, bár így mások is okulhatnak belőle.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11030) Bashir válasza Atlantis (#11027) üzenetére


Bashir
csendes tag

Szia!

Igazából rábeszéltetni akarom magam, objektív válasz helyett csak megnyugtatás, hogy nagy ostobaságot nem csinálok ezzel a párossal :)

Most már zsong a fejem a tesztektől, meg, hogy majd a win8 mit használ ki és hogyan, és a fogyasztás most hol mennyi... Sajna az árkülönbözet számít, 250k-t alaplap+proci+vga csak úgy bírok el, hogy ha eladom a májam.

Köszi azért. :)

J-B

(#11031) Atlantis válasza Bashir (#11030) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez esetben nyugodtan vedd meg az AMD-t, a májad még jól jöhet, inkább egyik vesédet add el, ha már abból kettő van. :)

Teszteredmények iránymutatásnak jók, de hogy valós életben észreveszed-e a különbséget, az más kérdés: ellentétben a májad hiánya azért feltűnne. :)

De most komolyan: miért adnál ki többet, ha nem muszáj? Inkább egy SSD-t tegyél a gépbe, az többet jelenthet a mindennapokban, mint papíron ~X%-kal több procierő. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11032) bozont válasza Bashir (#11030) üzenetére


bozont
veterán

Játékra nem biztos hogy megéri az a +30k, főleg ahogy előttem is mondták, akkor már az FX8120-at érdemes megvenni, amit könnyen a 8150 szintéje lehet tuningolni, vagy feljebb.

mod.: Jaja, egyetértek, FX8120 + egy SSD és nem lesz okod panaszra.

[ Szerkesztve ]

(#11033) atti_2010 válasza Bashir (#11030) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Még az alaplapon is spórolhatnál egy 10-est és akkor valóban egy SSD sokat dobna a rendszeren.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#11034) Borokafa válasza Bashir (#11030) üzenetére


Borokafa
őstag

A Giga 990XA-UD3 olcsóbb és kb. ugyan olyan jó. (kivéve ha 2vga-s renszert szeretnél)

(#11035) Bashir válasza Atlantis (#11031) üzenetére


Bashir
csendes tag

Köszönöm, van egy hetem még törni a fejem.
És tudom, hogy ez egy komoly harc, itt is átpörgettem már nem egy topic-ot.
SSD jó lesz, az nem kétséges. :)

Rendesek vagytok, köszi a tanácsokat.

J-B

(#11036) Bashir válasza Borokafa (#11034) üzenetére


Bashir
csendes tag

Nem kizárt, hogy 2 év múlva kerülne bele még egy vga, ezért gondoltam ezt az alaplapot.

J-B

(#11037) Atlantis válasza Bashir (#11036) üzenetére


Atlantis
veterán

2 év? Nos, egy játék-orientált embernél ennyit nem szoktak kihúzni a gépek. Addigra jó eséllyel egy másikat nyúzol majd te is. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11038) Bashir válasza Atlantis (#11037) üzenetére


Bashir
csendes tag

Ha akkor lesz egy 2 db 7970-ből álló traktorom, azt remélem, még bírni fogja szuflával.
Persze igen, ez csak remény. :)

J-B

(#11039) atti_2010 válasza Bashir (#11036) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Szerintem 2 év múlva már nem éri meg 2VGA-t tenni hanem eladod a régit és veszel 1 újat ami kb gyorsabb lesz mint ha vennél bele egy ugyanolyat, ebbe a hibába már sokan beleestünk nem kell búsulni.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#11040) Bashir válasza atti_2010 (#11039) üzenetére


Bashir
csendes tag

Ebben is van igazság.

J-B

(#11041) SajtosKuszob


SajtosKuszob
tag

Szerintetek mitől lehet az alábbi jelenség?
Terhelés alatt (Prime95) az órajel visszaesik 3300MHz-re 4000-ről, és a feszültség is 1.3-ra 1.4-ről. Cool & Quiet kikapcsolva, Turbo Core kikapcsolva.

AMD FX-4100
Gigabyte 880GM-USB3 rev3.1 FE BIOS

http://www.youtube.com/watch?v=3RLWK50flJQ

[ Szerkesztve ]

SajtosKuszob felhasználónak 19 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#11042) addamka válasza SajtosKuszob (#11041) üzenetére


addamka
őstag

C&Q be lehet kapcsolva, APM-et szedd ki, meg a hőmérsékletet nézd, mert ha túl melege van, akkor is visszavesz. Mondjuk utóbbi relatív, mert amikor elfelejtettem visszakötni a 2 12cm-s házventit, plusz a macska ráfeküdt a felső szellőzőre, és 90 fokos kupakhő volt (magok olyan 70 fok körül), nagyon nem érdekelte, pedig thermal throtling be van kapcsolva :)

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#11043) SajtosKuszob válasza addamka (#11042) üzenetére


SajtosKuszob
tag

Írtam, hogy a C&Q és a Turbo Core ki van kapcsolva, a hőmérséklet 55-60 fok között volt, ami nem gáz, mert volt pár napja amikor 70fokon is járt Prime95 alatt, és akkor nem ugrált se az órajel se a feszültésg.

Vettem rá ma egy 92mm-es ARCTIC Fan 9 PWM ventit, rákötöttem, és akkor vettem ezt észre.

Mi az az APM?

SajtosKuszob felhasználónak 19 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#11044) addamka válasza SajtosKuszob (#11043) üzenetére


addamka
őstag

Kb. olyasmire figyel, hogy a CPU minden körülmények között beférjen a megadott fogyasztási keretbe (TDP). tehát ha 95W-os a CPU-d, akkor ha túllépné, visszaveszi a kakaót.
Nálam kapcsolható UEFI-be, de 8xx szériás chipsetekkel nincs tapasztalatom.

A C&Q-t azért írtam, hogy bekapcsolhatod, mert az csak ha nincs terhelés, akkor veszi le az órajelet, nem igen szokott hibázni, netezni meg elég a csökkentett órajel is, és olyankor durván lemegy a fogyasztás.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#11045) SajtosKuszob válasza addamka (#11044) üzenetére


SajtosKuszob
tag

A TDP 4000MHz-en nem hinném hogy probléma lenne még...
Kikapcsoltam a Hardware Thermal Control-t BIOS-ban, ott az volt írva hogy ha túl magas a hőmérséklet, akkor visszaveszi a szorzót és az órajelet, de még mindig ingadozik. Ki van kapcsolva a Turbo Core is (tudtommal ezzel együtt a TDP limiter is kikapcsolódik), ki van kapcsolva a C&Q, nem tudom mi kavarhat be...

BIOS-ban egyedül az van beállítva, hogy csipogjon ha eléri a 70 fokot, mert neten ezt írták max hőmérsékletnek. A jelenség hőmérséklettől függetlennek tűnik, mert amint elinditom a Prime-ot egyből elkezdi váltogatva visszavenni a feszültséget, és a szorzót. Alapjáratom 40-45 fokos, terhelve eddig nem ment 60 fölé.

Valakinek valami ötlete?

[ Szerkesztve ]

SajtosKuszob felhasználónak 19 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#11046) Asbee válasza SajtosKuszob (#11045) üzenetére


Asbee
veterán

APM lesz a gond. Kapcsold ki. Nálam is fx 6100 alapfesz 4,0Ghz-en visszavette. Sőt volt hogy 3,6 -on is Prime alatt.

(#11047) Mardel válasza SajtosKuszob (#11045) üzenetére


Mardel
őstag

APM be van kapcsolva.
Nekem is 4100-am van csak Giga 970A-DS3 lappal.
APM meg az hogy visszaveszi az órajelet ha túllépné a proci a TDP határértékét.
Advanced BIOS Features részben keresd BIOS-ban.
Mikor nálam be volt kapcsolva nálam is visszavette 3300 MHz-re az órajelet, tehát tuti hogy APM problémád van.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#11048) =HG= válasza synthattik (#11022) üzenetére


=HG=
addikt

FX8120 + HD7850 BF3 simán megy ultrán ....Miről beszélsz??? :Y Ha nálad nem ment, nem az FX baja!!

[ Szerkesztve ]

(#11049) Malibutomi válasza synthattik (#11022) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nalam gta4 a 6870-elhutes sosem lassult be ennyire. Nalam raadasul ENB, meg egyeb addonok is vannak.

(#11050) Malibutomi válasza Bashir (#11026) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Siman jo minden jatekra. Ahogy elottem is irtak 990xa-ud3, es fx- 8120-al ugyanott leszel, meg olcsobban.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.