Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62001) DudeHUN válasza Shaza (#62000) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Ha nem extrém tuningba akarsz belefogni egyik sem ajánlott. Főleg nincs értelme a jelenlegi procidról. A 8350 simán megy 4,5+Ghz-t. Csak kell egy erősebb hűtő rá és persze egy normális alaplap.

Gamer for Life

(#62002) Habugi válasza Pancsermeste (#61985) üzenetére


Habugi
addikt

Így bizony! :C

Kösz!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#62003) Pancsermeste válasza Habugi (#62002) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Nem túl erős eredmény, de fesz emeléssel se nem lett jobb.
RAM sebesség játszik itt? Antituningos Corsair ramjaim csak 1600/CL9 vagy 1800/CL10-ben hajlandók közlekedni, így ezen nem tudok érdemben javítani.

-= Pancsermeste® =-

(#62004) Valkűr válasza Shaza (#62000) üzenetére


Valkűr
őstag

Szerintem várj még a Zennel is...

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#62005) Omli85 válasza Shaza (#62000) üzenetére


Omli85
őstag

Szerintem is várj inkább a Zen-re addig meg OC-t a 8350-nek kb ugyan ott leszel teljesítményben mint egy FX-9xxx kockával. :).

(#61979) jakusj : Egy szálon erős procit igénylő játékok esetén sajnos hiába lesz plusz kraft a rendszerben az SLI miatt, ha a proci nincs kihasználva normálisan az lesz ami "megfogja" a teljesítményt. Persze több lesz az fps a dupla gpu miatt de ahhoz meg még az is kell, hogy normálisan működjön az SLI. Jobban járnál szerintem egy combosabb single gpu-val.
Amíg nem lesznek normálisan több szálat kihasználó grafikus motorok a játékok alatt addig sosem látjuk meg az FX igazi erejét :). Bár Battlefront beta alatt már elég szépen megvillantotta az öreg kocka magát :) pedig ott még dx12 sem volt elvileg.

Amúgy közben szépen lassan felkúsztam 4.7-re 0-24-es használatban :)

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#62006) Jakuskacsa válasza Omli85 (#62005) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nem tudom mi tévő legyek... irreálisan drágák a jó vidkártyák... nyáron olcsóbbak voltak (persze érthető, nyáron kevés ember játszik, inkább nyaral). Akkor lehet maradok, és butítom az új játékokat, meglátjuk mit hoz a zen, és hátha olcsóbbak lesznek a kártyák. Amúgy tegnap írtam a kollégának, de sajna eladta a kártyát... pfff... na sebaj, lehet ez egy égi jel volt :DDD
Én 4,2 ről indultam, és most én 4,6 on járok 0-24, voszont 4,7 en már nagyon sok voltot kér, és még több meleget ad le.. .de így is szép egy 8320 tól. majdnem van egy 9590 em 100mhz híján.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62007) Omli85 válasza Jakuskacsa (#62006) üzenetére


Omli85
őstag

Hát igazából én vihetném még feljebb ha csak játszanék mert játékok alatt így se különösebben melegszik szal hűteni tudom :). Viszont h.264 kódolás már izzasztja a procit és jelenleg az többet fut mint a játékok :D szóval az a szempont most elsődlegesen, hogy ott határon belül maradjon a hőmérséklet :).
Az is sanszos, hogy nyáron amúgy nem fogom tudni tartani a 4.7-et most azért 20-22 fokos szobában egy fokkal könnyebb hűteni a technikát :D. Meg hát az Asrock deszka se könnyíti meg a dolgomat... de nem akarok már lapot cserélni :( pedig meg nézném mit lehetne kihozni a kockából egy Saberrel mondjuk :).

VGA vásárlás terén még érdemes lesz majd szemfülesnek lenni fekete pénteken :).

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#62008) Jakuskacsa válasza Omli85 (#62007) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nekem sabber lapom van, nem tudok rá rosszat mondani. Szerintem egy lapban sem tudtam volna ezt kicsalni belőle. 4.7 hez nálam már 1,44 volt kell, játékok alatt elmegy, mert max 52-56 fokos a cpu, viszont tesztek alatt már 70 fölé is ment, inkább nem kísértem az ördögöt. 4,6 on viszont még beéri az 1,416 volttal, az még az elfogadható kategória, és tesztek alatt max 65 fokosnak láttam.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62009) Omli85 válasza Jakuskacsa (#62008) üzenetére


Omli85
őstag

Jó lapok az nem is vitás, csak egy talán jobb eredményért nem igazán tudtam még magam rávenni a cserére :) tekintve, hogy azért elég szép ára van a sabereknek :/.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#62010) Jakuskacsa válasza Omli85 (#62009) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

nekem is mákom volt... nyáron vettem a lapot használtan egy phenom II x4 965 el, egész komoly 42000 ért. Procit eladtam pik pak 15 be, és már volt is egy lapom 27 ért, ami akkor (de lehet most sem ennyit ér)

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62011) MK VII válasza Jakuskacsa (#62010) üzenetére


MK VII
veterán

És a procit mennyiért vetted? Annak az árát add hozzá a 27-hez..
Vagy ingyen volt? :)

(#62012) Omli85 válasza Jakuskacsa (#62010) üzenetére


Omli85
őstag

Hát újjonan 50K környéke használtba is 35+ inkább :D... annyi nekem sok tekintve, hogy a Killert se nagyon tudnám eladni :/ :)

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#62013) Jakuskacsa válasza MK VII (#62011) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

a kombót vettem 42 ért lap+proci! A phenom-t eladtam 15 ért, akkor a lap 27 ben van... vagy most nemtudom mi a kérdés... :F a 8320 at meg 40e ért vettem a phenom helyére...de most csak a lap áráról volt szó, az viszont jó áras volt így hogy a kombo felét eladtam, az meg már más kérdés, hogy nyáron még 40 körül vesztegettek jobb fx-eket...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62014) MK VII válasza Jakuskacsa (#62013) üzenetére


MK VII
veterán

Semmi semmi.. Félreolvastam amit írtál.. Igen már látom, hogy a lappal együtt vetted a procit 42-ért..
Bocsi.. Figyelmetlen voltam!
Egész jó áron vetted tényleg! ;)

[ Szerkesztve ]

(#62015) Jakuskacsa válasza MK VII (#62014) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

semmi baj, en meg azt nem ertettem amit Te irtál.. 1:1 :DDD

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62016) Omli85


Omli85
őstag

:DDD

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#62017) Pancsermeste válasza Jakuskacsa (#62013) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Akkor én még jobban jártam, mert 60K-ért vettem a Saber+8350-et. Ha 40K-t ér a proci, akkor 20K-ért van a lapom... De nézhetjük úgy is, hogy 30K-ért vettem a lapot, és olcsón, 30K-ért a procit. ;)

-= Pancsermeste® =-

(#62018) MK VII válasza Jakuskacsa (#62015) üzenetére


MK VII
veterán

Na jó.. Ebbe inkább bele se menjünk. :)

(#62017) Pancsermeste
Vagy akár úgy is, hogy 60-ért vetted a cpu+lap kombót. :D

[ Szerkesztve ]

(#62019) Jakuskacsa válasza MK VII (#62018) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Bonyolódik :DDD

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62020) Omli85


Omli85
őstag

Rámértem 4.7-en :)

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#62021) gratzner válasza gratzner (#61999) üzenetére


gratzner
tag

Igazán köszönöm a sok segítséget... bízva abban, hogy legalább helyeseléssel, vagy helytelenítéssel reagáltok az alábbiakra, azért leírom mire jutottam.
Kikapcsoltam az auto turbo-t a biosban és elkezdtem a szorzót léptetni felfelé, így haladva 4 Ghz-ig. Eddig semmi változás hőmérsékletben. CPU-Z 4 Ghz körüli értéket mutat a frekvenciánál. Lehet, hogy itt még nem melegszik jobban a cpu, mint alap órajelen? Nem akarom sütögetni, ha ne adj isten az érzékelők nem pontosak és a mutatott 29-33 fok igaziból 59 lenne mondjuk... :)
Meddig lehet felkúszni a szorzókkal? Sebességbeli változás mérésére mi a legjobb módszer? VGA kihajtás, vagy valami más esetleg? Arra mondjuk a 3D Mark megfelelő gondolom...

(#62022) G@ß!


G@ß!
őstag

Urak, jól látom, hogy egy komolyabb (83xx) processzort fogadó tuningképes alaplap microatx kialakításban nem létezik?

(#62023) ViZion válasza G@ß! (#62022) üzenetére


ViZion
félisten

Jól látod. Sőt, ajánlható mATX deszka NINCS FX procihoz.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#62024) Dark KillerX válasza gratzner (#62021) üzenetére


Dark KillerX
addikt

A turbo mellett, még az APM-et is kapcsolt ki, és utána bench-elj

Elsőnek nézd meg IBT-el very high módban, tíz kört [link] ( Habugi kolléga jóvoltából ) , és közben pedig figyeld a hőt, amit tudsz monitorozni HW Info-val, és ne engedd 65 fok főlé menni

Ha ez megvan, és végig futott hiba üzenet nélkül, akkor megnézheted, akár Cinebench 15 alatt, vagy akár 3DMark-ok alatt, ott a teljesítmény is hasonlítható

Kb elsőnek ennyit. :K

De esetleg ebben a topicban [link], jobban tudnak segíteni, sajnos nem sokan használnak ilyen lapot, ebben a topicban

[ Szerkesztve ]

(#62025) gratzner válasza Dark KillerX (#62024) üzenetére


gratzner
tag

Koszonom szepen, azt hiszem valami "felborult" megis... holnap kiprobalom amit kiegesziteskent javasoltal, de azt vettem eszre az iment, hogy a cpuz-ben az orajel ugral 1470-4020 mhz kozt. Biosban pedig a 3,3V helyett csak 3,24V szerepel (ez gond?).

(#62026) Dark KillerX válasza gratzner (#62025) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Az órajel a CnQ miatt ugrál, ezzel veszi vissza a lap, a CPU órajelét, ha nem terheled, a feszültség értékének eltérése, pedig sztem nem lehet gond :R

(#62027) KAeom


KAeom
csendes tag

Helló
FX 8320 as tulajokat szeretnék kérdezni arról hogy átlagosan milyen hőmérsékletű a proci?
Mert nekem alapjáraton is 55-60 fok között van. Ez normális?

(#62028) Carvus válasza KAeom (#62027) üzenetére


Carvus
senior tag

Szvsz egyáltalán nem! Nekem alapon ~20/45, húzva 4.4-re ~30/60

(#62029) Habugi válasza gratzner (#62021) üzenetére


Habugi
addikt

Turbot es APM-et erdemes helybol kikapcsolni. Egyebkent pusztan szorzo/orajel emelestol nem melegszik jobban a proci, az akkor kezdodik amikor adott orajel stabilitasanak elerese erdekeben feszultseget is emelsz.
Ez a hatar, tehat ahol a szorzozas mellett mar feszt is kell adnod gyakorlatilag minden procinal mashol van.

A metotika ugy nez ki, hogy az elejen addig emeled az orajelet csak szorzot allitva, amig a proci nem kezd el hibazni/instabilla valni. DKX emlitett is par progit mivel erdemes az egyes szorzoemelesek utan tesztelned.

Kvazi most 4Ghz-en nincs mas dolgod, mint tesztelni stabil-e. Kinald meg egy kis IBT VH-val, R15-el, kozben pedig HWMonitorral/HWInfoval monitorozd a kupakhot hogy ne menjen 70 fole.
Innen ket ut vezethet tovabb, alapfeszen vagy (1.3V) de meg stabil a proci vagy mar hibazik.
Az elso esetben restart es szrzobol mehet ra meg 1-200Mhz majd ujra teszt, masodik esetben tehat ha hibazott akkor restart es adsz neki egy lepcso feszt (hasamra utok, 1.3 helyett adsz neki 1.325ot) es johet az ujra teszt. Amint stabil lesz, megint emelsz az orajelen de csak azon, teszteled es igy tovabb.

Ami korlatozni fog egy ido utan az a homerseklet, adott haz szellozese, CPU huto milyensege es az aktualis fesz fuggvenyeben. Az emlitett erteknel erdemes megallnod.
Az egyeb finomhangolasra vonatkozo utmutatast felul a Temaosszefoglaloban talalsz, tehat pl c statek, LLC es tarsaik, ViZion topictars tollabol.

VGA kihajtas.., ha jol emlekszem 7970esed van, nem merem megnezni mert tabletrol irok es ha bukom amit eddig irtam akkor tuti hogy falhoz vagom (igy is epp eleg eros mar a kisertes :o ), szoval amelle a kartya melle erosen ajanlott egy 4.5Ghz rendszeresitese.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#62030) gratzner válasza Habugi (#62029) üzenetére


gratzner
tag

Hú de örülök, hogy nem vágtad falhoz! :D
Mindkettőtöknek nagyon köszönöm a választ. Ennyi nekem elég is, tökéletesen egyértelmű és logikailag felfogható segítséget kaptam. Tényleg köszönöm!
Vga alapból egy lightning be, úgyhogy nem húzogatnám, inkább az a cél, hogy a cpu szolgálja ki rendesen.

(#62031) Ribi válasza gratzner (#62025) üzenetére


Ribi
nagyúr

Feszeket rendszerint rosszul méri minden progi, bios is.
Nálam pl 12V-re 7V-ot ír.

(#62032) Shaza


Shaza
senior tag

Szerintetek fog érdemleges gyorsulást hozni az amd prociknak a directx 12?

(#62033) belaazallat válasza Shaza (#62032) üzenetére


belaazallat
addikt

Prociknak biztosan nem!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#62034) Dark KillerX válasza belaazallat (#62033) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Én azért várok némi gyorsulást, és ha a fejlesztők tényleg kihasználják a több szállra való optimalizálás lehetősségét, akkor javulhat a helyzet.

Egyébként úgy gondolom napjaink játékai eléggé jól futnak a hasonló Intel procikhoz képest is. pl GTA5, Witcher3 , Star Wars BF :K , és ez talán még javulhat is a jövőben. :R

(#62035) ViZion válasza Dark KillerX (#62034) üzenetére


ViZion
félisten

+1
6300 @4,5 GHz->9370 @4,9 GHz-re váltottam, engem a VGA "limitál", nem a proci. Lehet intelen 60 helyett 80 fps lenne, de amíg nem lesz 40-50 alatt, addig nem tartom valószínűnek a váltást. Főleg, hogy DDR4 is horror ár még :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#62036) MK VII válasza ViZion (#62035) üzenetére


MK VII
veterán

Azért, ha valaki nagyon váltana nem kell annyira mélyen a zsebébe nyúlnia DDR4 memóriára..
Picit gyengébb késleltetésű DDR4 memóriák DDR3 árban vannak már.. Aztán később lehet venni jobbat..

(#62037) ViZion válasza MK VII (#62036) üzenetére


ViZion
félisten

...néztél alaplapot és procit is hozzá? i5 az olyan 55k, normálisabb deszka 30k...
8 GB ram -ami nagyon alap, 16 GB-vel érzem jól magam- kb. 22k, 16 GB az meg 42k... szal. nekem nem éri meg váltani még.
DDR3 árában nincs, mert anno 16 GB volt 18k kiszállítva, akcióban, szal. rohadtul magasak a ram árak még mindig. OK, közben a Ft is romlott sokat :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#62038) Dark KillerX válasza ViZion (#62037) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Na meg az, hogy ha elég ez minek váltson az ember, nem is értem?

Azért mert zintel, ez nem indok... minden játék megy bőven :K

Project Carsban : Fx 6300 vs 4690 [link]

vagy GTA5-ben [link]

Bőven jó ez :K

(#62039) MK VII válasza ViZion (#62037) üzenetére


MK VII
veterán

Nem rád értettem hanem általánosságban.
Ha valakit "hív" az új vas akkor nem vagy csak minimálisan kell többet költenie mintha mondjuk Haswell-t venne...
Új gép összerakáskori váltásra értettem.. Mondjuk régebbi 775 vagy AMD konfig váltásakor nem lehetetlen opció, hogy a legújabbat vegye az ember..
Én tuti váltanék, ha lenne rá pénzem. Bár megmondom őszintén, igaz még túl sokat nem tudni a Zenről, de lehet kipróbálnám addig meg elvagyok azzal ami van... :) :B ( Ne mondjátok senkinek.. Psszzt.. :) )

(#62040) belaazallat válasza Dark KillerX (#62034) üzenetére


belaazallat
addikt

A DX12-től nem a procik fognak gyorsulni, hanem a játékok. :P A proci számítási teljesítménye változatlan marad.

"fejlesztők tényleg kihasználják a több szállra való optimalizálás lehetősségét, akkor javulhat a helyzet."

Igen, ha jól skálázódik a grafikus motor, akkor nincs hátrányban az AMD proci, pl BF3 ban DX 11 alatt nem érzem hátrányát multiban sem.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#62041) Dark KillerX válasza belaazallat (#62040) üzenetére


Dark KillerX
addikt

A DX12-től nem a procik fognak gyorsulni, hanem a játékok. :P A proci számítási teljesítménye változatlan marad. Jól van na ;]

Off-ba

Egy jól optimalizált játék alatt, bőven lehet vga limites a játék egy akár Fx6300-al

GTX 970 + FX6300 [link] vs GTX960 + FX6300

Jó a környezet, meg a jelenetek másak, vga az FPS-ek, mindenhol stabilak ezen a szinten, szóval itt mindenképp vga limitről beszélünk :K

(#62042) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok!
Valami elállítódott vagy rosszul értelmezem a Turbo Core cuccot?
Adott egy 8350, mind a 8 'mag' engedélyezve, minden alapon van. Ha én most elkezdek játszani vagy prime95-tel tesztelgetni, akkor nem kellene minden magnak felugrania 4.1ghz-re? Bekapcsolt és kikapcsolt APM Master Mode mellett sem ugrik fel. (Gigabyte 970A-UD3 1.2)

Overdrive-ban le volt tiltva a Turbo Core. Fura, nem is nyúltam hozzá.
Néha játék közben el van indítva a HWInfo64, hogy lássam a maximális hőfokot, de vannak érdekességek, pl. múltkor 0-ás és 3-as magnak a max frekvenciája 4.8ghz volt. :F

[ Szerkesztve ]

(#62043) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Meghúztam a ramot, de nem tudom ez a sebesség milyen eredménynek számít?

Jelenleg 1,625mV-on megy. :R

(#62044) Jakuskacsa válasza Dark KillerX (#62043) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nálam hasonló eredményeket produkál cl10 ben 1900 környékén. De ez csak placebó... ha érted mire értem, max 0,5-1 fps-t jelent játékok alatt, bár a 3d mark vantege meghálálja, nálam 200 ponttal többet adott, csak mert 1600 helyett 1900 on fut a mem...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62045) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Rosszul csináljátok a RAM tuningját: [link]
Van abban még bőven.

Kevés az infó abban a posztban.
A CPU-NB-t is húzzátok, mert az a memória vezérlője és az többet hoz mint a RAM önmagában.

[ Szerkesztve ]

(#62046) Jakuskacsa válasza eldiablo (#62045) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

sajna nálam még 1,3 voltra emelt nb-vel sem hajlandó 2350 fölött stabilan menni a proci, ennél följebb meg nem erőszakolnám. Jelenleg ide van belőve, mert itt nincs kékhalál...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62047) eldiablo válasza Jakuskacsa (#62046) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Azért 2600-at illene mennie. Ugye, nem a sima NB-t feszeled, hanem a CPU/NB-t?!

(#62048) Jakuskacsa válasza eldiablo (#62047) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Persze, akartam is írni, hogy ne legyen félreértés belőle...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62049) Johni5 válasza eldiablo (#62045) üzenetére


Johni5
őstag

:B Már azt hittem a 3400-as nb/HT-s eredményt tolod ide. ;] Az csúnya volt.
Holnap mérek egyet 7GHz-n 3200/3200-al. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#62050) eldiablo válasza Johni5 (#62049) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Erre gondolsz fater:
;]
Az a minimum, hogy nyomsz egy jobbat. :D

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.