Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14030) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

[mambo71] egy csaló!
Vigyázzatok vele,egy igazi patkány !
Sztori röviden hátlapot kellett cserélni az iphoneomon,feladtam egy hirdetést,hogy szakit keresek!
Ő megkeresett engem,hogy győrben megtudná csinálni!
Mondom rendben,egy haverommal felküldöm ,mert ott tanul,mondom személyesen mégis csak tisztább....
Ott is volt,átadták!
Írtam neki,hogy hogy halad ,írta,hogy csinála 24óra a ragasztójának a száradási ideje!
Hivogatom,hogy mivan a cuccommal,mert eladnám a telefont,de SEMMI!
Hozzáteszem átvételkor kérte az összeget,amit mondtam haveromnak ,hogy még véletlenül se adja oda! Annyi eszem nekem meg volt,hogy a komplett telefont nem küldtem el,csak a hátlapot!
Visszakanyarodva,hívogattam egész nap nem vette fel!
Míg egyszer csak elérkezett a pillanat beszéltünk!
Hangja alapján nem "brazil" származású,tud összefüggően normálisan beszélni,mondom rendben,csak nem volt nála a telefon!
Azóta hívom éjjel nappal (szó szerint) és nem reagál! PH-ra belép a patkánya,de nem ír!
Szóval kisbarátom küldöm neked ezt mindjárt privibe,aztán lehet új usert csinálni!

állítólagos név : Kugler Ádám , Győr , telefonszám : 06308551552
Akik unatkoznak lehet izomból hívni,csörgetni! :C

Még találkozunk,ezt megígérhetem :K
/És nem a 3ezer forintos UTÁNGYÁRTOTT (!!!) hátlap miatt/,hanem,mert egy gerinctelen féreg vagy! Tudod jól,hogy fontos volt,hogy vártam,és,hogy eladnám a készüléket!
Költsd gyógyszerre az egészet! :))
Jó nagy fekete pontot kérnék,vagy BANN-t,hogy mással ne történhessen ilyen!

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.