Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14651) szmiagor


szmiagor
tag

Kérek egy hatalmas fekete pontot lac13 nak
azt mondta hogy már feladta nekem ezt a hardvert és egy időben eladta másnak is többször is írtam neki és nem válaszolt pedig többször is fent volt a hardveron.attól kellet megtudnom hogy nem kapom meg a hardvert akinek eladta ,én meg abban a tudatban voltam hogy tegnap vagy ma megkapom az árut ami nagyon kellet volna ,közben lemaradtam egy másik hardverról mivel úgy voltam vele hogy már vettem.Amiről lemaradtam ez végett azt jóval olcsóbban vettem volna meg és ezzel jelentős anyagi kárt okozott nekem lac13 .Nagyon vigyázzatok vele!!!

(#14652) k.geri19 válasza hwiki92 (#14650) üzenetére


k.geri19
tag

hát mivel a pénzt csak a cimén tudja elérni. igy a rendörség elég hamar kimegy. nemtudom hogy ez mért jo sok embernek.. 10ezer forintokért egy priusz büntetlen elöéletel amugy se csinálnak semit de a priusz meglesz és legtöbb jobb melonál kérnek egy hatosági igazolást nemtudom hirtelen miaz de azt mutatja hogy volt e már vallami dolgod a rendörségen. és hát a melonak lötek és lehet ott nem 10rugokat kapot volna:)
szoval egyenesen a rendörségre menj:)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=k.geri19

(#14653) enginev3.0 válasza szmiagor (#14651) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tehát most van nála pénzed?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#14654) tevike válasza szmiagor (#14651) üzenetére


tevike
senior tag

Tényleges anyagi kárt ő személyesen nem okozott akkor neked nem?Csak szerencsétlenül jött össze,és nem szólt neked,hogy eladta,ezért drágábban jutottál hozzá,jól értem?!:)

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#14655) Lasy válasza hwiki92 (#14650) üzenetére


Lasy
veterán

Nekem más nevet adott meg bakimajom. :(
Többit priviben...

+36702778032

(#14657) shteer


shteer
titán

Kapeq-nek a mai napig kellett volna átutalnia a vga-ból fennmaradó 2000ft összegű tartozást, de nem tette meg - ígérete ellenére sem
majd a tartozásra többször felhívtam a figyelmét privátban, választ nem kaptam

amikor beírtam a friss hirdetésébe, akkor volt hajlandó reagálni privátban és ismételten ígéretet kaptam a tartozás rendezésére - a mai 16 órás határidő lejárt, a türelmem elfogyott

tehát kérnék neki egy feketét + a rajtam keresztül érvényesíthető 2 év garanciáról ezennel lemondhat

az összegre természetesen továbbra is igényt tartok, a kamatait megtarthatja

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#14658) enginev3.0 válasza shteer (#14657) üzenetére


enginev3.0
félisten

Fekete pontot megkapta!

Figyelem, mostantól én viszem a fekete pontok osztását is!

Amit kérek tőletek:
-Mindenképpen írjátok le mi történt, illetve mennyi kár ért!
-A felhasználót linkeljétek, illetve a hirdetést is.
-És ha megbeszélni valótok van, akkor azt "off topic" módban tegyétek, hogy könnyebben átlássam a dolgot!

Csak akkor érvényes a fekete pont, ha anyagi kár ért.
Kalandor illetve az én döntésemen múlik, hogy ki kap pontot.
Amennyiben nem kapta meg a pontot, az akinek szerettél volna adni, nyugodtan írhattok nekem, tehát nem itt a topicban!

Kalandorral, mindenkinek próbálunk segíteni!

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#14659) Roland06


Roland06
aktív tag

Üdv Mindenki!

Szeretnék segítséget kérni abban, hogy sikerült a mai napon egy telót (galaxy S) lebeszélnem privátban és már véglegesítettük az áram mikor vissza vonta az üzletet az eladó
jazzyke!
Teljesen normális hangnemben próbáltam vele megegyezni már felajánlottam azt az összeget amit először ő ajánlott (alkudásomkor) de akkor sem! Amiben károsultam, hogy megegyezésünk után én lemondtam egy telefont. (boltból rendelt)
Ilyen esetben mi a teendő?
[link]
Le írhatom a hozzászólásaihoz?

(#14660) penta011a válasza k.geri19 (#14652) üzenetére


penta011a
csendes tag

Erkölcsi bizonyítványt kérnek egyébként, de 10 ezer forintnál szabálysértési eljárás indul és 150 ezerre is büntethetnek, csak nem tudom, hogy mi van olyankor, ha valaki pl. nem dolgozik és nincs is mit végrehajtani, mert pl. a kezdeti 200 órája sincs meg és munkanélkülit sem kap, regisztrált álláskereső. Ilyen esetekben megéri egyáltalán feljelentést tenni?

Előreutalás nincs, utánvét mindig ajánlott levél ára+270 forint+100 forint.

(#14661) Tuczika


Tuczika
csendes tag

braen9999 felhasználóval érdemes vigyázni mert rendőri fellépéssel tudtam csak visszaszerezni a pénzem!

(#14662) sonaj0203


sonaj0203
aktív tag

Üdv

Bocs, hogy ide is írok egyenlőre tanácstalan vagyok, szerintetek mit tegyek :F :F [link]

köszi :R

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#14664) joe-ker


joe-ker
senior tag

Kérnék egy fekete pontot betti182 fórumtagnak.
Vettem tőle egy SE K750-es telefont amire azt mondta, hogy jó és működő állapotban van.
Írtam neki hogy ha előre küldi a telót és minden rendben van vele akkor utalom az árát.Ettől elzárkózott,de felajánlotta hogy felrakja egy aukciós oldalra ott vegyem meg ott elég megbízhatónak találtam,itt 3-ból 1 negatív,mondom rendben.
Mikor megérkezett egyből feltűnt hogy a billentyűzet púpos,gyanús volt valami,mivel nem az első ilyen telóm.Sebaj próbáljuk ki,a kamera gombja nem működött,csak később derült ki hogy nyomni kell mint süket a csengőt csak úgy működik.Ezeket a hibákat leírtam neki aznap,pár nap múlva kaptam választ amiben kioktatott a telefon használatáról.Felhívtam,itt kiderült hogy a megadott telefonszám nem az övé hanem valami ismerősé,de az üzenetet átadja.Írtam priviket e-maileket,hogy vegye vissza a telefont de nem kaptam választ,ezért megnézettem egy ismerősömmel,na jött a meglepi,a billentyűzet azért volt púpos mert a joy-t körberagasztották valamivel és így kitartja az előlapot,valamint az LCD szalagkábele ki volt póckolva egy darab papírral hogy érintkezzen,papír nélkül nincs kép.Ismét egy e-mail.
Egy hét múlva kaptam választ,amiben,nagyjából az állt,hogy átakarom baszni mert női néven regisztrált akkor megtehetem mint sokan mások itt a PH-n,meg hogy ki tudja mit csináltam vele egy hét alatt mit vettem ki, mit cseréltem ki,meg látott egy hozzászólást ahol egy telót néztem amihez adtak volna + lcd-t,hogy erre ment ki a játék hogy én kicserélem az övét és visszavetetem a sz@rt stb.
Gondolom ebből kitud árulni pár darab telót amivel letud húzni embereket: [link]
Ne vegyen tőle senki telefont!

(#14665) xmxnorbi válasza joe-ker (#14664) üzenetére


xmxnorbi
csendes tag

nekem volt egy cserém 2 3 hete. egy vodafones kicsit kopot néhol telot küldtem tartozékaival neki, és kaptam helyete egy nokiát. müködik minden, azt mondta rá hibának a memoria kártyát nem mindig olvasa. nekem olvasta a nokika 1gigásomat. müszakilag hibátlan. kicsit fura kitolása mert kitolos telefon.
de más baj nincs vele MÜSZAKILAG. DE KIVÜL VAN EGY két nagyob karc kisebb repedés. de jolvan mit vár az ember egy öreg telotol meg nekem munkás telonak ment. ezel azt akartam sugározni hogy én nem panaszkodom de nekem müködö telot küldöt. igaz a töltöjének a kábele vagy meglett hoszabitva vagy kilett cseréve az adapter része.
tehát én aránylag jol jártam tudom használni:)

(#14666) joe-ker válasza xmxnorbi (#14665) üzenetére


joe-ker
senior tag

Nekem is munkás telónak kellett volna,mivel már jó pár éve ilyen van (ez már vagy a 4.)
Azért jó lett volna ha egy normálisat guberál össze,ja és persze azt mondta hogy ezt ő használta és semmi baja nem volt,és a billt se vette észre hogy púpos. Amit könnyű lett volna észrevenni mert a burkolat is elállt.

(#14667) xmxnorbi válasza joe-ker (#14666) üzenetére


xmxnorbi
csendes tag

értem, amit irtál. eltudom képzelni hogy vannak telefonjai mert felajánlott nekem utána van e cserére még teloim. k700 k750i. hát akkor örülök hogy nemvolt másik teloim. mert a k750i választotam volna:)

(#14668) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Érdeklődés szinten lenne még csak a dolog.
Mit tudok tenni az alábbi esetben:
Van nekem egy i5-2500 procim, ami RI/OS kollégához garanciás, illetve Ő úgy adta el, hogy rajta keresztül garis 3 évig, amiből még kb. 2-2.5 év vissza van.
Most tovább szeretném adni a procit, de többen érdeklődtek, hogy hogy is van ez a gari dolog... én írtam RI/OS-nek privátot, 2db-ot is, de semmi reakciót nem mutatott, pedig látom, hogy fent volt azóta már többször is.
Anyagi kár még nem ért, de fog, ha a gari hiánya miatt kevesebbért fogom tudni eladni, mint amúgy...
Szóval ilyenkor mi a teendő? :U

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#14669) doncortio válasza s7evcsenko (#14668) üzenetére


doncortio
senior tag

enginev3.0 vezeti ezt a helyet, ha megkéred őt, hogy dobja meg priváttal akkor szerinem arra fog válaszolni :K

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#14670) s7evcsenko válasza doncortio (#14669) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Hát én nem tudom, de enginev3.0 neve mellett mint ha valami felfüggesztés lenne...
Vagy az csak valami vicc? :F

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#14671) doncortio válasza s7evcsenko (#14670) üzenetére


doncortio
senior tag

hopp, lehet :Y
De a feketéket még ő osztja:K
Esetleg még Orkester vagy Kalandor

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#14672) Undoroid válasza s7evcsenko (#14670) üzenetére


Undoroid
őstag

Nem kell aggódni! Az ott jelenleg szereplő feliratot saját maga írta oda poénból! A valódi kitiltás ÍGY néz ki... ;)

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#14673) s7evcsenko válasza Undoroid (#14672) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Oké.
Sokszor nem találkozok ilyennel, így nekem elsőre nem tűnt annyira viccesnek... :U

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#14675) joe-ker válasza xmxnorbi (#14667) üzenetére


joe-ker
senior tag

"Szintén negatívval értékelném a partnert,mert én egy hibátlan telefont küldtem el neki,amiben ő hibát vélt felfedezni!Leírtam az állapotát,minden tulajdonságát,hibátlan működését,de mégsem felet meg neki!Mivel garanciát én nem vállaltam a termékre,így nemigen terhel semmilyen felelősség,valamint ő szétszedte a telefont,ezt üzenetben is közölte!Így feltételezhető,hogy kicserélt benne valami alkatrészt és úgy akarta velem a vételárat visszafizettetni,amit én így nem vagyok hajlandó!" <---- az aukciós oldal értékelése!
5000huf-ot ér a becsülete,vegyen rajta szöget magának egy ládába ahol feküdni kell.

(#14676) xmxnorbi válasza joe-ker (#14675) üzenetére


xmxnorbi
csendes tag

hm
hát nem vallami bizalomgerjesztö vele üzletelni, 2 okbol garaciát nemválalt és ezért nemis akar felelöséget vállalni, másik pedig hogy egy 5rugos terméknél nemhiszem az 500ft os kijelzöt fogod kicserélni saját célra és kifizeteted vele hogy adja vissza. szoval neked van is nem is egyszerü ,,rangod, szoval billeg a léc
de sajnos pénzt nemfogsz látni , gondolom 5rugoért nem fáradozol feljenetés miegymás. de a lényeg nemszabad vele üzletelni és fekettét mindenkép érdemel

(#14677) Angelo69


Angelo69
senior tag

Sziasztok!
Egy feltételezhetőleg csaló emberkére szeretnem felhívni a figyelmeteket!

A "KERESEK Crysis 2 NANO EDITION-t" skyrim hirdetésemre jelentkezett az skyrim, Hogy neki lenne egy "BONTATLAN (ez később fontos lesz) egyenesen a Nano dobozból".
Én rákérdeztem hogy esetleg a bábut nem e adná el belőle, természetesen a válasz igen volt.Ezt követően már csak a lebonyolítás volt kérdéses, részemről csak a posta volt megoldható mivel vidéken élek.
Ebbe bele is ment közölte hogy 1050 lesz a posta, de "Fizetés előreutalás után lehetne, utánvétben nem bízik mert volt már gondja belőle", de ha gondolom "akár vaterára is felrakja nekem a cuccot, ahol van 30-40 pozitív visszaigazolása, szóval még senkit sem vágott át, ha esetleg ettől félnék". Na ez a rész volt ahol már felhúztam a szemöldökömet, az utóbbi időszak "vaterás megbizhatoságra" hivatkozó csalók miatt.
Írtam is neki, hogy "Nekem ez az előreutalásos rész ami nem fog menni.
Pár napos újonc vagy, szerintem így megérted." Mire jött a válasz, hogy "Azért mondta, hogy ha gondolom vaterára is felrakja, hogy lássam, nem kamu ember. Egyébként ez egy új regisztrációja, de van egy jó régi itt scarfox néven".
Természetesen jött is egy üzenet scarfox-tól miszerint "Csak gondolta ír, hogy lássam, hogy tényleg övé az account". Na itt volt az a pont ahol 99%-ra biztos voltam benne, hogy át akar verni!
De közben természetesen a másik acc-ról is jött az üzenet miszerint, "Rendben, részéről mehet utánvéttel is, csak akkor az valószínűleg drágább, mert ugye ott az utánvétért is elkérnek valamit".
Gondoltam azért még ellenőrzök pár dolgot, hátha csak túlreagálom. Megkérdeztem " Tudna e nekem fotót dobni ezekről a cuccokról", amire dobott is nekem 3-4 nagyon jó minőségű képet amitől egyből de-javum lett mintha már láttam volna.
Pár perces keresés után rá is akadtam a neten egy Crysis 2-vel foglalkozó fórumon, amiket egy angol srác töltött fel kb. 30 hasonló kép kíséretében...
Oké "játszunk" tovább, küldtem is az üzenetet miszerint " Pfuuuu...
Ez nagyon fasza, ezeket Te csináltad róla?" mindezt tapsikoló smile kíséretében, jött is a válasz, hogy "Természetesen" és további pár sor hogy milyen kemény kis pack ez.
Mikor válaszomban megkérdeztem, hogy "miért vannak fent ezek a képek egy idegen nyelvű oldalon", hanyag lazasággal közölte miszerint "Feltöltötte máshova is és valószínűleg valaki lenyúlta, mert nem privátba rakta fel. Nagyon nem izgatja magát miatta, mert nem jogvédett képeket csinál". Itt már majdnem lefordultam a székről.
Szembesítettem is a dolgokkal, hogy "Tényleg? Érdekes mert több kép is fent van a srácnak és ugyanezek a képek nevei. Akarsz meg valamit "mondani"? Vagy elég volt." Persze ö meg akart mondani... Nem mást mint, hogy "csak annyit, hogy a játék nála van, a doboz nála, a figura nála van, az artbook nála van. Utánvéttel nem érhet kár, max nem veszem át a csomagot, mert azt hiszem, hogy két kiló kutyatápot rakott bele papírral kitömve. Röviden és tömören csak ennyi."
Ha ilyen tökös gondoltam válaszolok, hogy most akkor tudna e saját készítésű képet csinálni.
De sajnos nem tudott "mivel ha hiszem ha nem most tölti a fényképező elemeit. Igazából ez amit csinálok már csak felesleges kötekedés, ha kell a cucc vegyem meg, ha nem, akkor kár szerinte itt beszélgetni még órákig". Erre írtam neki " Hogy szerintem meg elővigyázatosság.
2 acc-al, netről letöltött fényképekkel szúrod ki a szemem, és én kötekedek...". Bár ebben már maximálisan igaza volt. Jött megint azzal miszerint, "Mint mondta fent van vaterán is, nem kerül semmibe utánanéznem hány visszaigazolása van. Vagy akár ebay-en. Ezért szar hardverapró mert az, hogy a fórumban lehet + - -okat adni nem oszt nem szoroz mivel nem látszik sehol csak ott. Azt kérdeztem tud-e képet mutatni, tudott, innentől már tényleg csak kötekedés" Itt mar ellentmondásba is keveredett magával.
Írtam is neki, hogy "Igen én is tudok mutatni képet egy Aston Martin-ról de az meg nem jelenti hogy van egy a tulajdonomba. Magyarázza itt a vaterát meg az e bay-t mégsem tud mutatni egy "általa" készített képet, de amit belinkelt állítja hogy a övé. És még meg akarja magyarázni hogy én vagyok a hülye".
Persze ö nem akarta megmagyarázni, hogy hülye vagyok, nem is állította. Igen, netről mutatta képet, de ezen kívül én sem tudom innen bizonyítani, hogy nincs a birtokában a cucc.
Ezt persze nem bizonyíthatom de, " De ö sem hogy ott van nála.", amire azt válaszolta, hogy "ez csak addig van így amíg nem csönget nálam a postás" és, hogy " Most ez egy olyan dolog, hogy ö lefotózhatja a szomszéd srác Nano editionjét is, és én azt honnan fogod tudni, hogy tényleg arról készült-e amit kapok? Teljesen lényegtelen amíg nem darabokban kapom meg a cuccot és nem abban fogom." Ennél a résznél már elgurult kicsit a gyógyszerem a pofátlansága miatt.
Írtam is neki annyira kulturáltan még amennyi mar nem tudom, hogy sikerült miszerint" Itt az a probléma, hogy egy fotót nem tudott csinálni, mikor a mai világban még a telefonon is van fényképező. Bár megértem mert úgy elég nehéz, hogyha valami nincs...
A postát meg vegyem át barom módjára? Ha meg nincs benne a csomagban aminek benne kellene lenni majd verjem a seggem a földbe."
Persze jött is a sziporkázó válasz,"Az, hogy a mai világban a telefonon is van fényképező nem jelenti azt, hogy pl. az övén is van. Ahogy írtam az, hogy küldök egy Aston-ról képet, nem jelenti azt, hogy nekem is van, az, hogy a mai világban valakinek van Astonja nem jelenti, hogy mindenkinek van. De ha ennyire félek tőle, hogy nem lesz benne, akkor meg miről beszélgessünk még? Minden cuccot így rendelek, hogy azon rettegek vajon benne van-e?"
Itt már végem volt gondoltam lezárom azzal, hogy" Majd megbeszélheti ezt az adminokkal...
A gyenge magyarázatai őket vajon meghatják?"
Na itt szerintem kis kaksi volt a gatyában mert gyorsan írta vissza, hogy " Jaj hagyjam már a fenyegetőzést. Nőjek fel inkább emberi szintre szerinte. De mivel szeretné ha nyugodt lenne az álmom csinál nekem 1-2 képet mobillal. Nehogy nekem álmatlanul forgolódjak."
Bő negyed óra múlva, jött is a "fényképezzünk monitort" betyár azzal, hogy " Még mielőtt ebbe is belekötök ezek az ö példányai, amit árul az bontatlan, mind a játék, mind a figura. És igen, elég retek képek, de nem Samsung Omnia 2-ese van, hanem egy 4-5 éves W200, szóval nem kell csodára várnom." Hát nem is vártam mindenki döntse el a képek alapján :

De megnyugtatott, hogy "Holnap ha gondolom kapok normális képeket még a személyijét is mellé rakja. Mert addigra kb. a fényképező is feltölt."
Másnap írtam is neki hogy küldheti a "jó minőségű képeket", amire az a válasz jött amire számítottam. Semmi...

Azota sem lépett be!

Mindenki szűrje le a tanulságot.

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#14678) doncortio válasza Angelo69 (#14677) üzenetére


doncortio
senior tag

Nem feltétlenül csaló, lehet, hogy csak egy általános iskolás...

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#14679) s7evcsenko válasza s7evcsenko (#14668) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nem tudom, hogy valaki közben járt-e, de ma kaptam egy privit, miszerint rajta keresztül intézhető a gari.
:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#14680) DioRulez!


DioRulez!
csendes tag

Nem tudom, hányszor kell beírni, hogy szankcionálják a gyereket, és az acc-ait.
A 3. fake hirdetése.
Addig fogja csinálni, míg nem bannoljátok.

Minél messzebbre sétáltak az erdőben Micimackóval, Malackát annál jobban aggasztotta, hogy Micimackón nincs nadrág.

(#14681) enginev3.0 válasza joe-ker (#14664) üzenetére


enginev3.0
félisten

betti182 megkapta a fektet pontot

Én osztom a pontokat, a kiírás nevem mellett, csak vicc :) Én írtam ki ;) Orkester már nem pontoz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#14682) sajby


sajby
senior tag

Személyes adatok törölve

Apróhirdetése volt,már levette.Kingstone 64Gb ssd és egyébb számitástechnikai alkatrészek.
Sajnos bebuktam,mert az ssd helyett szemetet küldött.Üres dvd tokokat.
CSomag nyitásáról video van.Szóval próbálom intézni a többit.
CSak kérlek jelezzétek mindenkinek,hogy ez az illető csaló.

Felhasználó nevét már nem tudom sajnos.

[ Módosította: Oczu ]

(#14683) sajby válasza sajby (#14682) üzenetére


sajby
senior tag

Azóta megvan a felhasználónév is: monitorestv

(#14684) Zohan


Zohan
senior tag

Szisztok!!

Egy vélhetőleg csalóról szeretnék irni monitorestv..

Hirdetett egy VGA-t Asus 5870 eleve nagyon alacsony áron ami persze még nem gyanus csak majda végére.. és beszámitással meg is egyeztünk postai utánvét és ha jo minden akkor utána küldöm az enyémet+2k-t .. 18kért kelett volna átvennem az elvileg garis VGA-t..
Mikor kértem hogy küldjön képet a termékről és a garancia levélről nem jött válasz csak jóval később hogy postára adta.. inenntől már én eleve nem venném át..
de nézzük az adatlapját. egy cégszerű előtag van a mail cimben mondom rákeresek a cégre természetesen nem létezik ilyen cég. a telefonszáma rejtett..
Még beszéltünk párszor és talált ki minden féle dolgot, hogy akkor vegyem át és küldjem vissza..mert ez időkiesés neki és várják az én VGA-mat ... minek kérdem én ha posta ugyis viszsaküldi? (ha kijön a postmaster és mondom neki rögtön h vissza a feladónak akkor még várnia sem kell)

szóval csak egyre jobban elásta magát..
vágül még a postásnak sem mondtam h vissza feladónak hanem várja meg h vissza érkezzen a szmét (mint a felső Hszben is olvasható)

és vágül a pontos elérések:
Személyes adatok törölve

[ Módosította: Oczu ]

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#14685) enginev3.0 válasza Zohan (#14684) üzenetére


enginev3.0
félisten

(* A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#14686) emilmano válasza Foglalt név (#11293) üzenetére


emilmano
csendes tag

Tisztelt Hardverapro Adminok!

Szeretném jelenteni Joci198 inkorrekt vásárlási szándékát hisz a tegnapi nap folyamán megkötöttünk egy üzletet. Meg akart vásárolni sürgősen egy nokia e52-t tőlem és azt mondta sos-ben kéne neki én meg belementem de hiába. Megbeszéltük hogy éjszaka jön érte de nem jött pedig én miatta fennmaradtam sokáig úgy hogy a mai nap folyamán hajnalban kellett hogy keljek dolgozni.
Ezért úgy érzem valamiféle büntetést kéne kiróni rá!!!
Köszönettel: emilmano

emilmano

(#14688) sonaj0203


sonaj0203
aktív tag

Ezért jár fekete, vagy tudtok segíteni :F [link]

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#14689) enginev3.0 válasza sonaj0203 (#14688) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én egy kicsit eltévedtem benne, egyszerűsítsük le.

Te eladtad a procid
a vevő meg azt mondja nem jó

és ezután? anyagi kár ért téged?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#14690) sonaj0203 válasza enginev3.0 (#14689) üzenetére


sonaj0203
aktív tag

Egyenlőre, igen illetve fogalmam sincs, mivel egyenlőre a processzorom nála van, de pénzt nem kaptam még. :F :F :( :O

Állítólag azt írta, hogy 06.29-én vette át, mai napig részemre nem jött semmi. Igaz közte volt egy hétvége. :F

És köszönöm az első reagálást :R

[ Szerkesztve ]

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#14691) ScrapUnit


ScrapUnit
aktív tag

Érdemes vigyázni likara nevezetű fórumozóval, ugyanis lefoglaltam nála ebből a winyóból 1db-ot. Elmondása szerint félrerakta. Próbáltam vele összehozni egy találkozót, de az elmúlt 2 napban választ nem kaptam a privát üzeneteimre és mint ahogy látszik a linken, időközben eladta a HDD-ket. Anyagi kár nem ért csak bosszúság. Vigyázzatok vele, nem megbízható!

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#14693) máyköl


máyköl
veterán

Sajnos mostanában egyre többet kell ebbe a topikba írnom.

Yoyi -nak jár egy feketepont. Egy keddi napon felraktam egy iPod készüléket, 18 ezer Ft. -ért. Írt, hogy elvinné, de csak Pénteken, mert addig el kell adnia egy másik cuccát. Viszont adna érte 20ezret, és megígérte, hogy pénteken meglesz a pénz, és megveszi az iPodot. Itt már elég sok érdeklődő volt, mondtam, hogy jó, megvárom a pénteket, jól jön az a + 2 ezer Ft. Direkt mondtam neki, hogy pénteken már kéne a pénz, ha nem viszik el addig a te cuccod, akkor az kellemetlen. De ő mondta, hogy elviszik, tutira meglesz pénteken a pénz. Jó, rábólintottam. Aztán csütörtökön írt, hogy bocsi, de nem biztos, hogy holnap meg tudja venni, mert nem vitték el, pedig 4 -en is érdeklődtek (mondjuk ez engem baromira nem érdekelt). Itt eléggé felment nálam a pumpa, 2 -szer is megígérte, hogy meglesz pénteken a pénz. Majd mondtam neki, hogy ne haragudj már öreg, te beígérted a pénz, erre azt a választ kaptam, hogy nem rajta múlik. Hát barátom, nem is rajtam. Én már szerdán el tudtam volna adni 18 -ért. Majd kérdeztem tőle, hogy mégis hogyan gondolja ezt? Erre persze nem tudott válaszolni, ez a specialitása, lásd lejjebb. Pénteken hívott egy srác, hogy érte jön, neki már majdnem odaadtam, de korrekt akartam lenni, megkérdeztem tőle, hogy kell-e, mert ha nem, akkor eladom másnak. Azt válaszolta, hogy ebből nem lesz semmi, bocsi. Jó, gondoltam eladom akkor ennek a másik srácnak, csak addig vártam a kollega válaszára, míg már tárgytalanná vált a másik vevőnek. Baromi jó mondom. Majd írt, hogy ha úgy jó nekem, akkor kedden megvenné, de menjek házhoz, mert most szedték ki a szemölcsét, és nem tud lábra állni( :DDD :W ). Én hülye, erre is rábólintottam. De mondtam, hogy már nagyon elegem van, múltkor is megígérted, hogy pénteken megveszed, de ígérgette, hogy kedden tényleg nálam lesz a pénz, de most nincs Budapesten, mert nyaral. Ja, sikerült lábra állni? A következő privátban azt írta, hogy bocsi, de csak 19 -ért tudja megvenni. Itt teljesen betelt a pohár, várok egy hetet rá az a sz@ros 2 ezer Ft. miatt, és kitalálja, hogy már nem bír annyit sem fizetni. Itt szépen, higgadtan leírtam neki azt, aminek alapnak kéne lennie egy embernél. Jó, kifizeti a 20 ezret.
Az utolsó privátja az volt vasárnap, hogy az időt majd megbeszéljük. Azóta nem válaszol. Annyira elegem van, az ilyen semmirekellő, megbízhatatlan emberekből, hogy töröltetném ki őket innen, ahogy van, csak ugye anyagilag nem károsított meg.

FIGYELEM! YOYI -TÓL SENKI NE VÁSÁROLJON, INKORREKT, MEGBÍZHATATLAN EMBER.
Egy hetet elpazaroltam rád.
Szánalmas.

(#14699) enginev3.0 válasza máyköl (#14693) üzenetére


enginev3.0
félisten

Pontot nem fog kapni sajnos, de legközelebb ne jegelj senkinek.

Én azt szoktam mondani, ha van több jelentkező is. Kell? oké, van rá más jelentkező is, aki előbb fizet az kapja meg. és kész :) soha nem jegeltem semmit és nem is fogok, nincs "érkezési sorrend", azé, aki fizet :)

Szerk.: Az ilyeneknek, be kéne vezetni még egy dolgot, pl egy fél fekete pont vagy nem tudom, na azt kaphatna :) de az új rendszerig ilyen nem hiszem hogy lesz

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.