Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13051) zombinyul válasza djfor92 (#13050) üzenetére


zombinyul
addikt

Ha ismernék Ők is a körülményeket(akárcsak Te is,ugyebár),akkor értékesebb lesz nekik sokkalta a több pozitív értékelés,mint ez az egy negatív.Sőt,ha valaki ismerné a részleteket,akkor a Te értékelésed semmivé válna.Ezzel mindent elmondtam,ami számít:)
És én itt teszek pontot a dolog végére,nem szeretnék flamet indítani :(((
Üdvözlettel:
András

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13052) djfor92 válasza zombinyul (#13051) üzenetére


djfor92
csendes tag

Én csak az én tapasztalataimból meríthettem, mint ahogyan mindenki más is.
Ezennel én is lezártnak tekintem ezt a dolgot.

(#13053) sanzi89


sanzi89
addikt

Üdv.

A minap eladtam valakinek egy új borotvát melynek nem volt doboza. A borotva azonban biztosan teljesen új volt és sértetlen, én magam csomagoltam be. Ma megkapta és azt mondta - fényképekkel igazolva - hogy karcos a borotva. Ilyenkor mit érdemes tenni? Elméletileg rendben működik, csupán esztétikai hiba, mely meggyőződésem, hogy csomagoláskor nem volt rajta. Postán ment a csomag.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#13054) sziada5925 válasza sanzi89 (#13053) üzenetére


sziada5925
aktív tag

Üdv!
Kérdezd meg azt a személyt, akinek eladtad, hogy látott-e valami külső sérülést a csomagoláson. Nem hinném, hogy a postán kibontották és összekarcolták, majd visszacsomagolták. Mennyire meghízható az akinek elküldted?

Üdv: Ádám

(#13055) sanzi89 válasza sziada5925 (#13054) üzenetére


sanzi89
addikt

Üdv.

Azt mondta, hogy a csomag bontatlan volt. Tag szintű, kb ennyit tudok róla. Eddig abszolút minden rendben volt, előre utalt. Most azt mondja, hogy vegyem vissza, holott az apró topikban vásárlási feltételeknél fent van, hogy csak indokolt esetben van csere, számomra 1-2 karc nem az. Főleg ha biztos vagyok benne, hogy amikor feladtam nem volt rajta.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#13056) oldsaman válasza Dodder (#13018) üzenetére


oldsaman
tag

Az áthúzott hirdetését akkor csinálta , amikor lebeszéltük a tápot . Egyébként írtam is oda, hogy P4-es hez kell a táp . Ja , és amit eddig nem is írtam , hogy egy P4-es táp amit adott , az csak a doboza !!! Belül kicserélve P3-as ra . Átsiklani meg esetleg jégen szoktam ....

Buga Jakab 0631-316-46-56

(#13057) oldsaman válasza Silent77 (#13019) üzenetére


oldsaman
tag

Köszi , ez jó ötlet :R

Buga Jakab 0631-316-46-56

(#13058) oldsaman válasza Stimpy (#13033) üzenetére


oldsaman
tag

Egyetértek ! Ebéd közben nálam is volt vevő , azonnal letettem a kanalat , kezet mostam , és már hívtam is be .

Buga Jakab 0631-316-46-56

(#13059) HalasKYO


HalasKYO
aktív tag

Hatalmas Piros pont Bucura Újoncnak a gyors és pontos üzletért köszönöm a türelmét ezúton is.
http://hardverapro.hu/apro/2x2_gb_micron_667_mhz_ddr2_ram_200pin-es_elado/hsz_1-200.html
2x2 g crucial micron ram volt az áru.

Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

(#13060) kircso13 válasza HalasKYO (#13059) üzenetére


kircso13
senior tag

(#13061) karesz86


karesz86
tag

Hello mindenkinek, ugy tudtam nem szabad rontani az üzletét senkinek :W szoval egy Fekete Pontot szeretnék kérni a pofátlan [pozsokának] és [notorius187nek] hogy lehetnek ijen szemetek!! nézék meg ha nem tetcik, ájon aréb ne írogason a hírdetésem alá roncsa az üzletemet a :W :W :W :W eröl a hírdetésröl van szó [legyenek szivesek intészkedni] :U

[ Szerkesztve ]

(#13062) Gdfath3r


Gdfath3r
tag

Szeretnék egy "nem ajánlott" tagot bemutatni:
Rola van szó: Atush21. Az üzlet tárgya: [link]

Nos, megkerestem telefonon, MSN-n és megállapodtunk árban, illetve az átvétel idöpontjában.
Az átvétel idöpontja a mai nap délelött 11 ora volt, az Őrsön a HÉV megálló bejáratánál. Elözőleg, ugy kb 10:48 rátelefonálok, mire azt mondja, hogy 11:10-re ott lessz. Ott vagyok a megbeszélt idöpontban. Várok..tellik az idö..azt gondoltam felhivom, esetleg valami probléma van...tovább késik..stb. Telefon kikapcsolva. Nézem a privátjainkat..és látom hogy utánna 3x fent volt, de érdemben ne válaszolt az üzeneteimnek, se az MSN-en küldött mail-re, se a privikre....Semmit nem kértem, csak hogy mondja ki a szándékát és legyen férfi...ne egy gyáva nyuszi aki elzárkozik és nem mer megszollalni, ha meggondolja magát.
Végül is ne adja a szavát, ha nem tudja betartani.

Hivhato vagyok Viberen

(#13063) sziada5925 válasza sanzi89 (#13055) üzenetére


sziada5925
aktív tag

Akkor lehet, hogy csak nem tetszik neki, aztán így akarja visszaszerezni a vételárat. :(

Üdv: Ádám

(#13064) sanzi89 válasza sziada5925 (#13063) üzenetére


sanzi89
addikt

De ezért összekarcolta volna? Mivel a fényképeken össze van karcolva.

Mindegy, úgy néz ki, hogy megoldódik a dolog. A borotva illetve a dokkolója volt karcos. Kicserélem neki a dokkolót, és kész, a borotva marad. Bukok rajta, de szeretném letudni a dolgot. Majd valakit a családból meglepek egy borotvával és hozzápasszolom a használt dokkolót is.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#13065) Geller72


Geller72
veterán

Itt kötöttem volna egy üzletet a sok közül gOldie fórumtárssal. Megegyeztünk az árban, és a postai feladást is lebeszéltük. Várnám a procit, erre ma küld egy üzit, hogy ugye nem baj, hogy közben ráigértek és Ő nem nekem adja oda. És a legnagyobb probléma az, hogy Ő ezt a világ legtermészetesebb dolgának tartja. Én meg nem. A gerinc az gerinc, a csiga meg csiga marad.. :((( Ennyi. És mindezt kerek EZER forintért. :C

[ Szerkesztve ]

(#13066) sanzi89 válasza Geller72 (#13065) üzenetére


sanzi89
addikt

Szerintem ha nem fizetted ki vagy nem foglalóztad le akkor nem olyan hatalmas bűn másnak eladni... De ez csak az én véleményem.

Az üzlet akkor kötettik meg ha vagy utánvéttel megkapod az árut és fizetst vagy elutalod az összeget. Addig csak "érdeklődés" van.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#13067) Degradator


Degradator
tag

edward90 hihetetlenül bunkó, nem tudom h rossz napja van e, de az ilyen emberrel nem szivesen üzletelne szerintem senki!

íme

:F

[ Szerkesztve ]

"makacs madar a sundiszno. csak akkor repul, ha belerugok..."

(#13068) sanzi89 válasza Degradator (#13067) üzenetére


sanzi89
addikt

Az ilyen parasztok miatt be lehetne vezetni egy "szürke" pontozást...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#13069) Ghost79 válasza Degradator (#13067) üzenetére


Ghost79
tag

Ha nincs szüksége pénzre mi a retkes ... ....ának hirdeti a telefonját?:D

(#13070) Degradator


Degradator
tag

érdekes emberek vannak.. sose gondoltam h van olyan akinek nincs szüksége pénzre:D
kb az agresszív kismalac kategória lehet...
idióta... :((

"makacs madar a sundiszno. csak akkor repul, ha belerugok..."

(#13071) profi


profi
aktív tag

Sziasztok!

Vettem postával egy HIS Ati Radeon 9550 iFan 128MB (128bit) DDR AGP videókártyát beci83 fórumtárstól. Minden rendben volt, amíg meg nem kaptam a kártyát és ki nem próbáltam. Ez 3 napon belül megtörtént, ennyi garanciát is kértem rá. A kártya valószínűleg memória hibás, teljesen szétesik a kép, használhatatlan. Javíttatni sem érdemes, az értékéből kifolyólag.
Írtam neki privátot, de sokáig nem jeletkezett be. Próbáltam mailt is küldeni, de amivel regisztrált, az már nem él :( Pár héttel később feltűnt, de válaszra sem méltatott.
Eddig ez volt az egyetlen alkalom, hogy átvertek, de ezentúl jobban fogok figyelni. Az ilyen emberek miatt tart ez az ország, ahol van :((( Még az a szerencsém, hogy nem nagy összegről van szó...

üdv.

(#13072) sziada5925 válasza profi (#13071) üzenetére


sziada5925
aktív tag

Szia!
Szerintem ide is írd be a problémád: csalók jelentése
Ha az ügynek folytatást szeretnél, akkor jelentsd fel őt, bár pár ezer Ft-ért kár a fáradozásért.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Ádám

(#13073) Geller72 válasza sanzi89 (#13066) üzenetére


Geller72
veterán

Lehet, hogy ez a te véleményed, de szerintem meg abszolút inkorrekt. Hogy állna a szád, ha egy hirdetésemre jelentkezve megegyeznénk, megadod a címed, megbeszélünk mindent, de négy nap múlva küldenék egy PM-et, hogy bocs haver, mégsem. Te meg közben megígérted valakinek, hogy összeraksz egy gépet a hétvégére...Mondom, megegyezünk. A megegyezés az, amikor két fél kölcsönösen egyetért az adásvételben és az adásvétel zárása a megegyezés, ami után egyik fél sem változtatja meg az álláspontját.Kb hasonló, mintha az ebayen egy fix áras terméket leütnék (de ugye még ki nem fizettem, és meg nem kaptam) de a tag odaadná másnak, aki (állítólag) többet ÍGÉRT érte. Még most is úgy látod?
Én ilyet soha nem tennék és nem is tettem, annak ellenére, hogy lett volna rá alkalmam nem egyszer. Ha konkrétan megállapodok valakivel, és számít rám, semmi okból nem változtatok a döntésemen. Valahogy így lehet tartani évekig a 100%-os megbízhatóságot. Nálam ezt (is) jelenti.

[ Szerkesztve ]

(#13074) poffsoft válasza loli01 (#13039) üzenetére


poffsoft
addikt

megjegyzem a privikre most sem volt időd bármit reagálni.
Azon túl, feltéve, hogy az állításod igaz, nem értem hogy-hogy nem érkezett meg a lap azóta sem???
idéznék a 201.08.06-án 22:31:18-kor kelt prividből:
"hello!küldöm a lapot!!!add meg a cimed"

(megadtam a címemet)

És az utolsó üzenet tőled 2010-08-07 08:56:00 érkezett, amiből szintén idéznék:

"kedden tudnám feladni ha jo neked! ****
addig még irok pü-ben hogy legyen!
"

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#13075) sanzi89 válasza Geller72 (#13073) üzenetére


sanzi89
addikt

Igen, az én véleményem, azért is írtam. :)

Az ebay meg a vatera nem Ph! Apró. Itt nincs aukció, nem ütsz le semmit. Ott ha beregelsz, felteszel egy terméket akkor azt a feltételt elfogadtad regelésnél, hogy aki leüti azé. Ha eladsz, ha veszel. Itt ilyen nincs.

Persze adott szó, bizalom, értem és igazad is van, de kb itt be is záródott a történet, hogy van egy rossz véleményed vagy Te így gondolod.

Sokszor jártam már úgy, hogy valakinek kellett valami, de ugye nekem se volt rögtön kéznél, kis idő amíg én is megrendelem és mire hozzám érkezik visszatérek a témára, hogy akkor részleteket beszéljünk és azt kapom, hogy nem kell, csak érdeklődött/meggondolta magát. Ez itt benne van a pakliban, hírdess erre specializálódott oldalon (vatera, tesz-vesz) ha ez Téged ennyire bánt. De megint ismétlem magam, hogy igen szemétség az adott igéretet megszegni.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#13076) Geller72 válasza sanzi89 (#13075) üzenetére


Geller72
veterán

Mivel ennek a topicnak az a címe, hogy "Akikkel jó vigyázni üzletelés során!", itt bőven elég az én számomra és mások számára is egy ilyen bejegyzés a hasonló hozzáállások elkerülése miatt.
Ahogy te is írtad:

"Persze adott szó, bizalom, értem és igazad is van"
"hogy igen szemétség az adott igéretet megszegni."

Kész, ennyi. Nem akarom én Őt keresztre feszíteni, csak itt, ebben a topicban, aminek pont az a lényege hogy az ehhez hasonló emberekre és esetekre felhívja a figyelmet leírjam a sztorit. Egy hasonló sztori nekem bőven elég ahhoz, hogy ne kössek üzletet ilyen emberekkel. Ez nem egy beszélgetős topic.

Nem kell túlreagálni. ;).
Geller

(#13077) fitmin


fitmin
csendes tag

almale.cK jópofán mindent kimagyaráz , de végűl is NEM ajánlom a vele való üzletelést , inkorrekt és link!

( vettem egy pc-t tölle , mivel feltettem egy hirdetést hogy keresek. Ő reagált és meg is egyeztünk , én 3000mhz pc-t kerestem ... ő nagyvonalúan azt mondta ad egy gépet ami 2000mhz és pluszba ad egy 3000mhz-s gépet. Mondtam tegye bele , oké rendben. Találkozunk , géped odaad , 3000mhz procit kezembe nyom , tuti jó bele ... majd én belerakom. De jött a szöveg privátba elötte hogy ő visszafizetési garit stb vállal nem fog egy kis pc-n rossz hirnevet szerezni , ő annál tisztességesebb... ja vettem egy 2000ghz gépet 13k ért, amiből 100 szám van fent ... pedig NEM akartam , irtam vegye vissza nem kell ... áááá senki nem tudja átvenni mert ő elment nyaralni ... csak októberben jön haza ... )
igazából nem azon vagyok kibukva hogy ekkora S*gg , mert eladom és ennyi
hanem a bla-bla a becsületről , meg hogy küld videót mert én nem tudom belerakni a procit ... de nem jó bele , az már biztos.

Hát ennyi.

értékelt felhasználó (LINK)

(#13078) zombinyul


zombinyul
addikt

Szeretnék kérni egy fekete pontot (B)ikiviki(/B) nevű tagunknak,mivel az általa kínált telefonokból 2 hibás volt.Ezért a telefonért először kínált egy telefonként is,meg kameraként is használhatatlan K810-est(a beszéd hangszóró halott volt,valamint a kamera fedőre nem reagált,gondolom a mirco kapcsoló lehetett benne eltörve),majd a K810-es helyett adott egy K660-ast,amely vagy alaplap,vagy csatlakozó hibás,miáltal nem szól a headset egyik oldala(természetesen másik headsettel sem jobb,vonatkozik ez mindenre,ami a zenét továbbadja).Egyszerűen ezeket a dolgokat "elfelejtette" közölni :U Az egyik haverommal üzletelt,csak miáltal több száz km van köztünk,nem tudtam átnézni a telefonokat,a srác pedig nem nagyon tudja mit kell ilyenkor nézni,nem nagyon üzletelget,ezáltal KÖNNYEN BECSAPHATÓ.A kolléga ezt pedig teljes mértékben ki is használta :(((
Mikor a hibás felvetettem neki MSN-en,még flegma is volt.
Nem érdemes vele üzletelni,legalábbis a Sony Ericssonjait érdemes messziről elkerülni.
Nem jó üzletfél.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13079) ppenta válasza sanzi89 (#13068) üzenetére


ppenta
csendes tag

Néhány éve harcoltam itt, hogy ne csak fekete meg piros legyen... + jelenjen meg a pontozás állása az adatlapján, ne kelljen keresgetni.
Majdnem kitiltottak a ph-ról az ötletemért.

"ha windowsod van és vacakol a géped akkor szar a windows, ha linuxod akkor szar a hardver"

(#13080) hossszú válasza Geller72 (#13065) üzenetére


hossszú
őstag

Kár, hogy nem lehet priviket közzétenni én is mutatnék néhány ilyen fórumtársat, hölgyet és urat egyaránt.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#13081) zombinyul válasza ppenta (#13079) üzenetére


zombinyul
addikt

Ez nagyon érdekes,pedig szerintem bőven sok tag örülne a dolognak,jó ötletnek tartom.De hát ez van...

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13082) Geller72 válasza hossszú (#13080) üzenetére


Geller72
veterán

"Kár, hogy nem lehet priviket közzétenni"
-Van olyan szitu, amikor ez nem állja meg a helyét. Nem birkózom reménytelenekkel. Tiltom és ennyi. ;).

(#13083) sanzi89 válasza ppenta (#13079) üzenetére


sanzi89
addikt

Azt meg lehet kérdezni, hogy miért is akartak ezért kitiltani?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#13084) Pizzu válasza zombinyul (#13078) üzenetére


Pizzu
aktív tag

osztom a véleményt
rizsa az van.....

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#13085) Pizzu


Pizzu
aktív tag

ujra felbukkant: nokia123456@indamail.hu m.n.c néven

ebben a percben töröltem msn-ről

kérte küldjek egy laptopot és utána fizet

imádlak google

ja és ezt a topikot :R

NAGY NAGY UP A LÉTREHOZÓNAK!!!

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#13086) Pizzu válasza fitmin (#13077) üzenetére


Pizzu
aktív tag

MILYEN MEGLEPŐ!

nekem is mikor a garancia levelet kellet volna adni akkor nyaral

neeeee

ennyit azért ne nyaraljon már valaki

nem a PH-ra való

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#13087) zsoca929


zsoca929
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Közzéteszem a tapasztalatom,mert egyik fórumtársunk is pórul járt eme rendkívül korrekt és becsületes ember miatt:[Parasi75]
Engem szerencsére nem károsított meg "csak" lejáratott,illetve undorító módon viselkedett.

Tehát:
Drága kedves "fórumtársunk" korábban,még kb 1 éve érdeklődött nálam notebook vga felől,pár pü-t váltottunk,már akkor is elég érdekes volt,mert alkudozott,majd nem válaszolt,bár nem is foglalkoztam vele..Nem szoktam ilyenekkel,mert ezekkel tele van a PH!.
No idén viszont ,konkrétan kb 1 hete megkeresett,hogy van nekem egy hibás Fujitsu XI1546 notebook alaplapom,mennyiért adom..
Árat jeleztem,mondtam,hibás,NEM adok rá garit,stb.
Kérdezte van-e hozzá vga,mondtam megoldható,de az is hibás.
Gyakorlatilag pár értelmetlen kérdésével kihozott a sodromból,majd akkor írtam neki,hogy ne haragudj,de nem fogok mindenre 20 válaszolni ,olvasd vissza a korábbi üzenetet..
Na mindegy,ez az előzmény.
Azután írt egy sms-t a 3 napja,hogy 85-ért hogyan adom a Dell gépemet(másik eladó gépem) az ilyenekre vérszemet kapok,mert szégyen,hogy annyira nem méltó,hogy pofátlanul sms-bne alkudozik,de felhívni nem képes,hogy legalább így alkudozzon..
Visszaírtam neki,hogy sehogy és egy smiley arc..
Utána visszahívott,hogy nem akart megsérteni,de neki ennyije van,hogy tudom oda adni,mondtam,hogy ennyiért nem megy,vagy kiveszek belőle vmit..
Közben szóbajött,hogy a korábban említett alaplap egy gépből került ki,ami eladó..
No akkor kedvet kapott,lehet,hogy megvenné ezt..
Telefonban,elhordta minden szemétnek azokat akik alkudoznak és a feléből mennyit engednek,undorítóan beszélt,rossz is volt hallgatni,de persze nem rólam beszélt,csak a PH-n lévő mostani emberekről,ami tényleg részben igaz is,sok a komolytalan ember,mondtam is,hogy na én nem ilyen vagyok,nem is szeretem az ilyeneket..
Gondoltam hát akkor hátha...
Érdeklődött tehát a Siemens gép felől,megbeszéltük a részleteket,a a gép 3.5 éves,normális állapotban van,használati karcok, vannak rajta,de nincs agyonverve,nem ütött kopott..
Ára: hibás vga-val 65.000ft,jó karival kb 100k-ért megy,tehát hibátlan ár..
Ő szervízesnek vallja magát,tehát majd megcsinálja,ezért vette VOLNA meg így egyben.
NO a lényeg,hogy amikor megbeszéltünk MINDENT,kb 30pü-ben,nem kell mondanom akkor is értetlenkedett kicsit,de gondoltam ,hát hagyjuk,ilyen,semmi gond,türelem..
Eljött a másnap,még éjfélkor is püztünk,mondtam,hogy az akkuja és 1-2 kiegészítője nincs nálam,még nem került hozzám!
Mondta, NEM GOND,MERT NEKI ÍGY IS JÓ,MERT GÉP NÉLKÜL NEM TUD MEGLENNI,mindenképp kell neki noti.
mondtam ok,akkor holnap..
Csak,hogy tisztában légy: Maglódról mentem a Keleti pu-ba,motorral, hátam mögött a nagy notebook doboz,hátamon a 17'es batár gép,stb..tehát felpakolva..
13 órakor találkoztunk x helyen,megmutatom a gépet,bekapcsolom,megnézi,majd látom,hogy vágja a savanyú pofát..
azt mondta:szó szerint idézem- szívem szerint beleokádnék egyet ebbe a gépbe olyan undorító az egész..
Azt mondja,a sajátját nem akarja ilyennek látni(gondolom a notikat ismered) a gép belseje nem volt kikopva a festék, a touchpad körül volt kb 5 db kisebb karc,használati nyomok 3.5 év után..kikopás,leverődés,durva sérülés nem volt..
Azt mondta és most jön a lényeg: 50et tud érte adni így ahogy van,mert tudja,3800ft (valóban kb 4 k bontottan egy touchpad,hogy csak neki szép legyen),de leszarja,hogy mennyibe kerül, a sajátját nem szereli,az legyen hibátlan,ezért 50et ad érte,mert ez a gép egy hányadék,okádni tudna tőle..
Na akkor eldurrant az agyam, összecsuktam a gépet összeraktam és eljöttem,közben annyit mondtam neki,hogy tudod szánalmas vagy,hogy idejössz,játszod a komoly embert, fikázod az alkudozókat,erre ugyanaz vagy te is.
Azért ezt nem igy kéne,én is ide jöttem,raboltad az időmet,hitegettél mindenképp kell,erre azt válaszolta-,hogy ez nem a vatera,ha meg akar valamit venni ,megnézi,ha nem kell akkor leszarja..
de mindezt nem ilyen hangon,hanem mocskosan,ahogy korábban is írtam, a gyerekével is ordibált(vele jött fel pestre)néztek is a Mekiben rendesen..
Szóval hazajöttem,egész nap dühöngtem,hogy még senki sem nézett ennyire hülyének mint ez és ,hogy gondoltam megkérdem,hátha lehet valamit tenni.Jelezni,hogy komolytalan,nem érdemes vele üzletelni.
Csak,hogy értsd a lényeget:
meg akarta venni mindenáron valamelyik gépemet,mert neki gép kell.
még akár tartozékok nélkül is,csak menjen,mindegy,hogy milyen,mondtam használt,de nincs leharcolva.normális állapota van.
árban megegyeztünk,igaz telefonban, meg neten,de akkor is.
Erre odamentem és szaros 65.000ft-ból is alkudozott még,nem is keveset,majd undorítóan viselkedett,igazából lefikázta a gépemet,megbántott,mert sose adok el szart és még hülyének is nézett,mert ő a nagy bizniszman..
Szóval most itt tartok,igazából megfogadtam,hogy akármennyire is látok valami kis értetlenséget,vagy idiótaságot,elküldöm az embereket,mert hülyékkel nem érdemes foglalkozni,okosabbak nem lesznek(ez nem lenézően akart hangozni,de elég sok visszajelzésem van már,nem kezdő vagyok itt,de így még egyszer sem jártam,nem járattak ennyire le egyszer sem)

Remélem megkapja a büntetését,mert úgy gondolom,hogy nem ide való...

(#13088) colosV


colosV
csendes tag

Sziasztok!

Nekem annyi kérdésem lenne, hogy csere üzletben adtam egy gépet, nekem is smsben alkudoztak, ph-s reget nem is tudok, persze alkudozás közben azt állította, hogy itt be szokott árazni alkatrészeket, szóval elve gyanús.

Az lenne a kérdésem, hogy email cím alapján lehet keresni ph-s regek között? bocs ha láma vagyok de nem találtam.
De egy expresszes hirdetésben találtam mail címet is a számhoz.

e-mail: giraman@freemail.hu
tel: 0620 5270100

Na mind1 lezajlott a csere így is baráti árban, és másnap felhívott, hogy ki kell cserélni a kondikat, ( persze ennyi erővel bármilyen használt lapot megveszek aztán ezt mondom rá, ráadásul ez egy laptop ) meghogy rossz az optikai meghajtó ( amivel 1 hete működőképes x-box gamét írtam ) és akkor vigyem vissza a kerót, amit így is új árban számoltam be és ad helyette mást, mondom jó úgyis olyan a színe ennek a kerónak, mint amit lehánytak.
Aztán utánanéztem, hogy ez a bizonyos TV tuner 13 ezer újonnan és 20 ezerért kellett volna beszámolnom.

Aztán sor került a személyes találkozóra és mondtam, hogy ez így nekem nem biznisz vagy ad még pénzt vagy vissza minden. Erre ő elkezdett erőszakoskodni, hogy úgy volt, hogy előzőnap találkozunk ( bocsánat hogy nem mindenki abból él hogy átbassza a másikat ) szóval hogy ő 1 napig idegeskedett. ( jó a telóm tényleg lemerült, de nehogymár Vasárnap este én pattogjak egy olyan üzletért ami neki jó ) Szóval én benzinemen visszavittem a kerót és még ő helyezett nekem kilátásba pofont, miközben 2 fejjel magasabb vagyok, igaz én nem szedem a vitamint és nincsen mellem, de könyörgöm, na mind1 biztos van más megoldás is és visszafogtam magam, nem ér annyit az egész.

Aztán mondta, hogy nem tudja ideadni a laptopot, mert már szervízben van, mondta melyikben, késtem a melóból, szintén benzin, szintén idő, de nem volt ott a gép, kicsit ideges lettem írtam neki pár csúnya sms-t.

legalább 15x elmondtam neki, hogy nem áll az üzlet de képtelen volt felfogni és nem hajlandó visszadni a gépem, na most ilyenkor mi van

köszi

(#13089) ppenta válasza sanzi89 (#13083) üzenetére


ppenta
csendes tag

Meg lehet, de igazából nem tudom, csak fenyegettek, hogy hagyjam abba az észosztást, és ne találjak ki marhaságokat. Egyébként az üzlet vita topikban vannak 2008 tájékán az ötleteim, nyilván a fele (nem az én részem, hanem a moderátoroké) már ki van moderálva (törölve).
De nem akarok itt újabb vitát indítani főleg, hogy itt OFF is a hozzászólás. Majd jönnek a modok megint és jól fenékenbillentenek...

"ha windowsod van és vacakol a géped akkor szar a windows, ha linuxod akkor szar a hardver"

(#13090) Sanyi2007 válasza colosV (#13088) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Szia, küldj egy sms-t neki, hogy feljelented sikkasztásért (és ha nem lép az ügyben, tedd is meg)

Jogszabályi háttér, sikkasztás: annak cselekménye, aki birtokában v. birlalatában levő idegen ingó dolgot jogtalanul eltulajdonít, vagy sajátként kezel.

Ismeretlen tettes ellen, és utána majd telszám alapján esélyes, esetleg ha ügyes vagy akkor ki tudod nyomozni a szám alapján név szerint.

(#13091) bishopx2


bishopx2
tag

Sziasztok!

Vettem két hete [eXoGopher-tól]
Egy Alaplapot és Procit [Asrock Alive NF7G-720p + 3800+ x2] Nah tulajdonképpen, személyes találka Budapesten, Kifizettem 15ezret lealkudtam hamar -5k-t, hazajöttem csináltam amit kell egyszer összeakkartam rakni a gépet, és arra lettem figyelmes, hogy nincs internet, aztán lett, de folyamatos megszakadást tapasztaltam, windows 7-en és Xp-n is, a lan rész nem jó, lecseréltem egy külsőre és már jó is...-minusz pont nah, de nem baj, de, hogy a proci egy magos az valami hietetlen, egymagos procit kaptam egy AM2-es 3800+ nevezetű procit 2,4ghz procit...felhivom mondom mivan, azt mondta a különbséget visszautaljaa, hát ez akkor 5ezer ft lesz mondtam, erre elkezdi nincs annyi különbség, és a végén még ő kezd pattognii...nah de akkor megállapotunk 4ezer ft-ba és ennek kb 5napja és még ma se kaptam meg a pénzem!!!
A pénzt visszafogom kapni, de ez nem váltosztat semmin, mert egymagossal nem vettem volnaa meg...
Gondolom azt gondolta, hogy igy könyebb eladni és majd visszautalja a pár ezret értee...háát ez nem így működik...
Küld egy üzenetet...

"Apám üzeni: NINCS akkora árkülönbség, de küld 4000 forintot, és ő innentől kezdve lezárta az ügyet. És engem is kérlek innentől kezdve hagyj ki a dologból. Köszönöm."

Valami hietetlen, én vagyok a vásárló, nem azt kaptam amit vettem és még nekik áll feljebb....

Tehát Nagy fekete!!!

[ Szerkesztve ]

van ilyen..

(#13092) eXoGopher válasza bishopx2 (#13091) üzenetére


eXoGopher
csendes tag

Menyjél a tudod hova. Nem az én cuccom volt, amit eladtam neked, én feltettem a netre, elküldtük már neked a pénzt, TÖBBET, mint amekkora az árkülönbség eredetileg lenne az egymagos és a kétmagos között. A LAN tökéletesen működött amíg hozzád nem került. De érdekes. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy pü-t nem másolunk ki, ha jól tudom! De ha téged ez boldogít hát legyen. NEM ÁLLT SZÁNDÉKÁBAN SENKINEK ÁTBASZNI! Jól működő gépből került ki, mert erősebb gépet akartak. Jó lenne, ha nem engem feketítenél már be engem. A pénzt megkaptad, örüljél neki, nem, hogy még itt pattogsz. :W

(#13093) bishopx2 válasza eXoGopher (#13092) üzenetére


bishopx2
tag

Pénzt nem kaptam meg....

Két magos proci helyett, egy magos procit kaptam, mit hittél 2ezret visszautalsz és örülsz majd ?? mert eladtad kétmagosként?? jah és nem vettem volna meg ha tudom, hogy egymagos, rádásul még felmentem pestre aznap érte ami nekem kb 3ezer ft-ba volt..

van ilyen..

(#13094) colosV válasza Sanyi2007 (#13090) üzenetére


colosV
csendes tag

Nem igazán akarnék pereskedni, de ez kb mennyi időt vesz igénybe, és mennyire megterhelő a pénztárcának? papír nincsen semmiről, a gép az enyém volt azt tudom bizonyítani.

Ha tudom hol dolgozik és lakik akkor mit javasoltok, a verésen kívül és a gépet akarom

(#13095) colosV válasza Sanyi2007 (#13090) üzenetére


colosV
csendes tag

Jobban átgondolva és megismerve a sikkasztás fogalmát :DDD egyáltalán nem mondasz hülyeséget.

Mostmár felkutatom a föld alól is, hogy véssék bele az erkölcsi bizonyítványába, úgy kezeljék, mint akinek 8 általánosa sincs.

( kövezzetek meg, de hp nx7400 azt gondolja hogy én odaadom neki 40 ért amiből csak 30 a kp )

Bocsi, de muszáj dühöngenem, pedig megyek melózni 7re

három napig keményen kell melóznom, hogy kaja minden nélkül meglegyen az a pénz amit ő most be akar nyúlni. Komolyan mondom, 3x mentem el hozzá ÉN, felhívtam, hitegetett hogy x-y helyen van a gép elmentem melóból, nem is hallottak róla. 2 napja már ki van kapcsolva, most sem tudok aludni az idegtől.

[ Szerkesztve ]

(#13096) bullseye válasza ppenta (#13089) üzenetére


bullseye
addikt

nem kell félni a modiktól, max adnak neked 1 fekete, 3 barna, 0,66 szürke és 3,14 ciklámen pontot...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13097) Treason


Treason
csendes tag

Sajnos egy fekete pontot szeretnék kérni Gilgamesh részére az üzletért

A hirdetésben szerepel hogy hibátlan állapotú portalan tápegységről van szó.
Ami ténylegesen jó küllemű portalan!
Az átadás szépen rendben zajlott megbeszéltek szerint gyors volt türelmes kedves hozáértő.
Egyéb okok miatt csak később tudtam tesztelni a tápot megbíztam benne.
Később írtam neki hogy ciripel a táp a terheléstől függően és ha nincs rajta rendes terhelés akkor egyszerűen újra indul / lefagy és ezért nem volt más választásom mint felhívni Udi -t hogy mit lehetne csinálni, javíttatni kell a tápot ami 2-3 hét + 2-5 ezer forint mire minden rendben lesz. Ez nekem nagy kiesés mert ez a gép a munkaeszközöm is egyben.
Köszönet Udi -nak a segítségért.

For the BIG deal

(#13098) pockhome


pockhome
senior tag

ma egy Skateboly nevű felhasználótól kaptam csomagot amit elvileg 1 Gb-os Ram nak kellett volna lennie
de nem ez történt. elküldött 3 Db 90-es évekből való 1db 18 megás ill 2 db 64 megás szart.
kérek mindenkit hogy ha lehet akkor töröljék az oldalról és hogy a továbbiakban ne bízzanak meg benne!!!

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#13099) sziada5925 válasza pockhome (#13098) üzenetére


sziada5925
aktív tag

Üdv!
Honnan kaptad a csomagot? (város szerint, van egy tippem)

Üdv: Ádám

(#13100) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Sajnos egy fekete pontot érdemel Scumacher, alias (régi nick nevén) Májkül. Egy passzív hűtéses 4850-es VGA-t ajánlottam neki, a hirdetésére felfigyelve, mivel pont keresett egy ilyesmi kártyát. Mivel szerepelt a híredésben hogy csak két részletbe tudná megvenni,ezért az első részletet előre kértem. Mikor már alkudott is az árból azt mondta hogy megveszi. Még a megbízhatóságomat is megadtam neki, hogy semmi gond ne legyen. Azután azt írta hogy meló után küldi a pénzt, de nagyon megtetszettek neki a HD4670-es kártyák. Később rákérdezem hogy mindenképpen érdekli a kártya, nem akarok pórul járni, mivel eddig 2 érdeklődőt elhajtottam miatta. Ő azt állította hogy megveszi. Ma reggel rákérdeztem hogy hogy áll, megveszi? Erre ő azt mondta hogy vesz egy másikat. Erre írtam neki hogy ez így nem korrekt, de csak annyit válaszolt hogy nem gondolta 100%-ra hogy megveszi. Azután vitatkozott velem, mert ő elvileg írta hogy inkább vesz egy másikat, amilyen üzenetet nem írt nekem semmilyen formában. Vagy, nem igazán tudja értelmezni azt hogy "Csak nézegettem a hd4670-est és kicsit megtetszett" és a megveszem a 4670-est közötti lényeget...

Privát üzeneteket moderátoroknak közzéteszek hogy legyen bizonyíték a végleges kitiltására, mert egyszerűen hülyének nézi az embert.

Szerencse hogy nem küldtem előre a kártyát, így senkinek sem ajánlom a vele való üzletelést, remélem nem csinál még egy új nicknevet, és azon "hülyíti a népet". Remélem senki mást nem fog átvágni, ne adj isten, anyagilag megkárosítani. Remélem ezzel tudok segíteni egy keveset a korrekt hardverapro felhasználóknak.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.