Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14401) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA

aram01 vett meg tőlem egy netbookot május 11-én.

Az árából 10.000-t adott oda, a maradékot egy összegben ~10 nap múlva kellett volna elutalnia. Az esetről szerződést írtunk, személyi okmányait ellenőriztem, 45 piros pontja volt, semmi negatív, gondoltam rendben lesz az üzlet.

A megadott időre nem jött a pénz, nem jelentkezett, másnap írt csak miután én írtam, hogy jövő hét péntekig haladékot kér. Azóta nem válaszol, nem lép be, telefont nem veszi fel.

Egyelőre ide írok, hátha megjön az esze, de ha holnap estig nem, csalós topic lesz belőle és természetesen rendőrségi feljelentés.

Nem kevés idő és könyörgés után rendezte, ettől függetlenül senkinek sem ajánlom mint üzletfelet.

(#14402) theartofdota


theartofdota
tag

vergilx május 10 óta nem hajlandó elküldeni egy E3300 procit és egy 7300GS vga-t. (május 10-én utaltam el 11050ft-ot a 2 alkatrészért + a postaköltség)
a hirdetések melyekbe bele is van írva, hogy jegelte nekem:
E3300
7300GS

Már 4-5 alkallomal írta, hogy feladta aztán mindig bevallotta, hogy nem. Különböző okokra hivatkozva nem küldi a csomagot. Volt olyan verzió is, hogy félrecímezte a csomagot. Máskor azt mondja hogy nem ér rá egyszerűen feladni. Kértem tőle fényképeket a feladásról de figyelmen kívül hagyta az elhangzottakat.Az összes eddigi privát beszélgetés megvan, meg lehet nézni. Hát igen egy diák nagyon elfoglalt. Mondtam neki, hogy rendezzük már le végre a dolgot, utálok szarakodni bárkivel ilyenek miatt. Msn-re is felvett az elején ott is már vagy 2-szer beszéltem vele szépen hátha tudok rá hatni. Megadtam neki a számlaszámom is, hogy utalja vissza a pénzem, ha már a csomagot nem küldi. Nekem ebből a hozzáállásból elegem van. A tényleges anyagi kár mellé még a gépemet sem tudok használni, mert eladtam közben a procim. A héten még várok a csomagra, utána feljelentést teszek a rendőrségen. Eddig jóhiszemű és türelmes voltam, mostmár elég volt.
Mindenki vigyázzon vele nagyon, egy felelőtlen kölyök.

Kérem egy moderátor vegye fel vele a kapcsolatot, hátha tudjuk békésen rendezni a dolgot.

Tisztelettel;
artofdota

Szóltam neki!

[ Módosította: Kalandor ]

(#14407) fricz19


fricz19
őstag

szeretnék mindenkit figyelmeztetni illes14 megbízhatatlanságára.
Második biznisz lett volna az első is inkorrekt módon zárult(megbeszéltünk valamit utána 10percre ismételten meghirdette a terméket.)
Most egy alaplapot vettem volna de folyamatosan csak áttolta a következő napra, majd állítólag a haverjának adta, és ő fogja felvenni velem a kapcsolatot, de semmi nem történt; illes nem válaszol a levelekre.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#14409) Braveee


Braveee
csendes tag

Kérnék egy fekete pontot zsolnaii -nak, 1 hetet jegeltem neki ezt a vga-t, úgy volt hogy tegnap viszi el, de azóta se a telefont nem veszi fel, se a privire nem válaszol, hiába írok neki, pedig járt azóta többször is az oldalon.. más már rég elvitte volna..

[ Szerkesztve ]

!Garanciális ügyintézésben tudok segíteni!

(#14411) harley


harley
senior tag

egy hatalmas fekete pontot adnék lacazr93 fórumozónak ezért az üzletért: [link]

rám sózott egy után-gyártott házat, többször megkérdeztem, hogy ugye nem az mert akkor nem kell.
az volt, szóltam érte, hogy utalja vissza az árát mert ez nem fair..

két hete húzza az időt, de valahogy nem akaródzik a pénzemet visszaadni!!
mindig csak kifogások vannak, természetesen az átutalt pénzemet rögtön elköltötte, azóta sincs 3000ft-ja!!

[ Szerkesztve ]

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#14414) shteer válasza kukinyo (#14408) üzenetére


shteer
titán

illes14 velem is szórakozott így. ez a mániája úgy látszik :)

..szerintem jónak tűnik

(#14416) ricsi99


ricsi99
addikt

stuipapa -rol hallott valaki? Volt egy csere-bere üzletem közvetitön keresztül ,s most probléma esetén hirtelen azzal védekezik hogy ellopták a nick-nevét.... de mivel elég kis értékű cuccról van szó igy furcsa nekem mert ilyen volumenü bizniccel még csalni sem lenne érdemes...

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#14417) Paul119


Paul119
addikt

feka87nek kérnék egy nagy feketét mivel megbeszéltük hogy postázza nekem a 6310ijét erre várom a héten de semmi,mikor rá kérdeztem akkor volt "szives" elmondani hogy bocs de másnak adtam el.. inkorrekt infantilis óvodás felelőtlen gyerek... senki ne üzleteljen vele csak ígérgetni tud de azt nagyon..

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14418) Feka87 válasza Paul119 (#14417) üzenetére


Feka87
tag

hazugság ... tény, hogy meg igértem h postázom a héten (amúgy ma postáztam volna) ... este eladtam (többért)és reggel jeleztem is neked ... nem jár a pont, nem vertelek át, ha nem írtam, hogy többért eladtam.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.

(#14419) Paul119 válasza Feka87 (#14418) üzenetére


Paul119
addikt

1. te engem még egyszer meg ne próbálj meghazudtolni, telefonon is le egyeztettük ,igen csak unfair amit csinálsz 2. nem csak velem játszottad el úgyhogy teljesen jogosan kapod, én pedig miattad mondtam vissza 2 ajánlatot úgyhogy ennyit rólad ígérgetsz össze vissza,modikat pedig kérném hogy szóljanak rá mielőtt mással is eljátsza

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14421) Paul119 válasza Feka87 (#14418) üzenetére


Paul119
addikt

hazugság ... tény, hogy meg igértem h postázom a héten, most akkor ki is hazudik? :C több hozzá fűzni valóm nincsen

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14422) Feka87 válasza Paul119 (#14421) üzenetére


Feka87
tag

drága barátom mindenki pénzből él ... én nem csaptalak be mert meg mondtam az igazat h el adtam több pénzért.Reggel egyből jeleztem. Nem vertem át senkit, ebbe az országba ha csak mindenki ennyi bűnt követne el nem itt lennénk.kiváncsi lennék ha neked valaki egy termékért többet adna kinek adnád.
nem kell a hiszti mondtam már, jeleztem neked h elkelt drágábbért és kész. nem kell a rizsa. (fekete pont részét nem te döntöd el ugyse)

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.

(#14423) Paul119 válasza Feka87 (#14422) üzenetére


Paul119
addikt

nyilván annak akinek megigértem, lehet hogy te családodban is igy csinálod, nem izgat, hazudtál és ezt nem mosod le , nincsen semmiféle rizsa csak magadat járatod le és .

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14425) Gianni27 válasza priti (#14396) üzenetére


Gianni27
őstag

Egy ideális világban talán úgy működne, ahogy te írod. ;)

Viszont neked is, rögtönre, azonnalra kellett az alkatrész, már a délután 4 is picit későn volt. Tehát +1 nap várakozás neked nem fért volna bele. ;)

(#14427) Feka87 válasza Paul119 (#14423) üzenetére


Feka87
tag

jobb is h nem üzleteltem veled.

rinyálsz mind egy lány :)) ... gondoltad jó üzletet összehozod.
nem jött össze kész, össze jön más.
pénzt nem buktál ... nem is értem ... legalább a címed megvan :) ha gazdag leszek küldök majd ingyen egyet

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.

(#14428) Paul119 válasza Feka87 (#14427) üzenetére


Paul119
addikt

hát neked nagyon elkorcsosult elképzeléseid vannak a világról... na mind1 nem is pazarlom rád az időmet

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14431) kukinyo válasza fricz19 (#14410) üzenetére


kukinyo
addikt

Most nézem tényleg több egy ékezettel.Elnézést
Akkor még egyszer:
illes14 05.27.-e óta hitegetett hogy jön és átveszi ezt a videó kártyát.Árban megegyeztünk,én jegeltem számára több privátban is biztosított arról hogy a kártya kell neki.Ma megírta hogy tárgytalan.Nem szívesen teszem de kérnék neki egy oltári nagy feketét,hátha tanul belőle.Anyagi kár nem ért,de ennyi idő alatt már eladtam volna.

(#14432) Gyuszi 78 válasza mad1 (#13921) üzenetére


Gyuszi 78
tag

Annyit fűznék hozzá, hogy az általad említett 3 nap a valóságban 2hét volt, valamint 3000ft-al kevesebbet hoztál mint amiben megegyeztünk, ennek ellenére odaadtam mindent.
Mellesleg a hdd 100%-os volt, és 1 nap próbát kértél.
Utólag követelőztél, mert szerinted drágán adtam a félkonfigot, amiért egyébként is kevesebbet fizettél mint amiben megegyeztünk. Akkor ki variál utólag?
Ennyit a becsületről, és a 3000ft-ról!!!!
Privát publikálására szintén nyitott vagyok!

Mellesleg én ragaszkodtam az everest teszthez, amit te nem akartál semmiképp!
Számomra ez a jellegű "üzletelés" nem több mint hobby, és nem üzletszerű tevékenység.
Soha nem adok el sem egész, sem fél konfigot teszt nélkül, azt hiszem ez mindenki érdeke.
A te esetedben, kivételt tettem a rangod miatt, ami mint utólag kiderült, semmit sem ér.
Azt hiszem, mostmár mindenki számára világos, hogy ki volt inkorrekt.
Neked pedig csak annyit kívánok, hogy a magadfajtán kívül más emberekkel ne üzletelj!

[ Módosította: Kalandor ]

(#14434) zsolt19900


zsolt19900
őstag

Kedves Imics fórumtárs nagyon jó játékot csinált, rendelt tőlem fóliát, teljes mértékben tisztában volt mindennel, tudatában volt a rendelés menetének, mire oda jutottunk, hogy fizetni kelljen addigra meggondolta magát különböző hülye okokra hivatkozva. Nem idézhetek privátból nem is teszem meg.

Én nem ajánlom, kérem a fekete pont bevésését, nem játszótér a prohardver, ha valamit megrendel az ember azt vegye is meg.

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#14435) aram01 válasza Kalandor (#14401) üzenetére


aram01
nagyúr

nem voltam az országban.holnap rendezem. nem vagyok csaló :O
többet ér a becsületem mint 32k :O

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#14436) khron78


khron78
őstag

Szeretnék egy feketét kérni ennek a tisztességtelen embernek: agba

Több néven is fut, viszont én ezen vásároltam tőle egy Nintendo 3DS konzolt (kérem a moderátorokat, amennyiben utána tudnak járni, tegyék ide a hirdetés linkjét, mert én már nem látom), amivel problémám adódott!
Csak a vaterás van meg, mert ott is futott:
[link]

-vásárlás előtt rákérdeztem, hogy európai-e a gép, amire ő igent mondott, ezért átvételkor nem gyanakodtam arra, hogy ennek ellenére USA ntsc régiós, mivel eu-s tápot mellékelt hozzá.
Ezt a problémár vásárlás után 30! percen belül jeleztem, mire az "így jártam" különböző módozatait kaptam meg válaszként!

-eltelt 2 nap, akkor figyeltem fel arra, hogy kikapcsolt állapotban is melegszik a gép.
Nem sleep módban, hanem teljesen kikapcsolva!

Magyarul 44eFt-ért vettem tőle egy konzolt, amit egy európai játékkal sem lehet használni, ráadásul hibás is.

Idézet pár sms-ből:
-Figyu, nem vetted drágán, ha veszel bele r4-s kártyát megeszik mindent -(kivéve a 3ds kártyákat, meg ugye ez illegális tevékenységnek számít)
-Nem érzem, hogy át vagy verve, olcsón(!) vásároltál utcán.Nem mondtam egy szóval sem, hogy garanciát vállalok.Számlád van? -(no comment)
-Számla és szerződés nélkül semmit nem kell vállaljak!
Ez nem csalás, hanem a te tudatlanságod.

Na, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit gondol ezek alapján.
Én először dőltem be egy csalónak, tanulságos volt!
Köszönöm a figyelmet!

[ Módosította: Oczu ]

(#14437) theartofdota válasza theartofdota (#14402) üzenetére


theartofdota
tag

lacika anyja tegnap átutalta a pénzem, így rendeződött nagynehezen, sok utánajárással a dolog. mindenkinek kitartást és sok szerencsét kívánok!
üdv

(#14439) aram01 válasza Kalandor (#14438) üzenetére


aram01
nagyúr

:R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#14440) Dealer95 válasza Csádám (#13976) üzenetére


Dealer95
őstag

Én most készülök üzleteli vele ( sislaciii 0.5 ), hajlandó előre küldeni a csomagot és feladás után beszkenneli a feladást igazoló lapot is. Személyi igazolványát is beszkennelte, minden adatát megadta, szerintem nem lesz probléma, ha mégis akkor ott a feljelentés...

(#14441) emerico2004


emerico2004
aktív tag

Üdv neki : vurt kérnék egy feketét ezért : [link]
felhívtam megbeszéltük oda mentem a megbeszélt helyre nem jött el telefont kinyomta, majd beírtam ide a hirdetésébe melyre írt hogy bocsánat este elhozza nekem , majd egy tag szólt nekem hogy ő felhívta és eladta a ramot erre én újra felhívtam és mondta hogy nem jelentkeztem és eladta másnak 1napon belűl 2x baszott át nevetséges filléres ember. :R

[ Szerkesztve ]

(#14442) ricsi99 válasza emerico2004 (#14441) üzenetére


ricsi99
addikt

Tanusitom emerico2004 állitását ,én is hivogattam az "úriembert" s folyamatosan kamuzott...

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#14443) vurt válasza emerico2004 (#14441) üzenetére


vurt
csendes tag

A gusztustalan stílusod miatt van,akár hiszed akár nem...ennyi.Megvártam,hogy mennyire lesz trágár,és flegma részedről a kommunikáció,és csak ezután döntöttem úgy,hogy:naneeeee.....!? Nem részletezném a szófordulatokat,mert szeretem ezt az oldalt,és amúgy sem vagy rá méltó,hogy idézzelek,kedves emerico2004,elég annyi,hogy az elköszönésnek szánt "bunkó paraszt" után már igazából csak sajnáltalak...Ez másoknál biztosan működik,elvégre sajnos kis hazánkban,sok hasonló habitussal rendelkező agresszív,és komplexusokkal rendelkező ember van.Ha ez működik akkor hajrá! Nah mindegy.További hozzászólásaidon múlik,hogy mennyire törjem magam azon,hogy módot találjak a személyes találkozásra is,hogy kifejthesd érveid a tárgyalási stílusod mellett. Ha meg tudsz győzni,ott helyben átadok neked 2*2GB ddr3-as ramot. Üdv.

(#14446) emerico2004 válasza vurt (#14443) üzenetére


emerico2004
aktív tag

Még bőr az arcodon ideírni több embernek hazudtál a telefonban én hiába mentem a megbeszélt helyre nem vetted fel a telefont és utána azt ígérted el hozod aztán pedig egy másik tagtól tudtam meg hogy már eladtad ez nem változtat a tényen szándékosan hazudtál. ez hogy ezek után kissé feszült leszek tőled szerintem természetes. A fekete jár !!!

Érveim pedig azok hogy megbeszéltük hogy az általad választott helyre megyek a ramokért melyet 30percen belül meg is tettem . akárhogy szépíted átbasztál és ezt több tag is alátámaszthatja.

[ Szerkesztve ]

(#14447) Zorel


Zorel
senior tag

Sziasztok!

Iceman0: fekete pontot kérnék megbízhatatlansága miatt. Többször írt, lebeszéltük ezt az üzletet, árban mindenben megegyeztünk. Kérte tegyem neki félre a telót pár napra, amit megtettem. Eljött a találkozás napja és semmi. Még csak a privátokra sem válaszol, az óta többször is bejelentkezett! Annyit sem tud írni, hogy átb***talak, megetted mégsem kell stb... :W Pár napos regje van... Senkinek sem ajánlom a vele való üzletelést, inkorrekt!!!

Köszi.
Üdv,
Zorel

(#14448) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Kérnék egy fekete pontot dozernis kolléga részére.Ebben a hirdetésben szerepelt egy Arctic Fusion 550-es táp amire meg is alkudtunk(privi és teló)az általa megjelölt helyen és időben(ha gondoljátok nézzetek bele a privimbe).Az átadás előtt 1 órával felhívott,hogy elfelejtette elhozni,majd szóba került a szomszédja és hogy ő tépelődik,hogy kinek adja el(miközben már velem megalkudott).Ezt még benyeltem volna,de megígérte felhív a fejleményekről (múlt hét szombaton).Ez azóta sem történt meg és mindeközben elvitték a másik kiszemelt tápom...minden esetre 2 szék közé ültem.Nem mondom,hogy tolvaj vagy bármi rossz,anyagi kár nem ért,de ezt linkelésnek hívják.
Szerintem ennek az ügynek nem ez az elintézési módja :(

[ Szerkesztve ]

(#14449) BaLee


BaLee
addikt

Utálom az ilyet ezért nem hagyom szó nélkül. Sokáig azt hittem csak a vatera van tele hülyékkel, de sajnos itt is egyre több van. Már azoktól is kiráz a hideg akik írnak, hogy nekik kellene a cucc, szépen korrektül leírod, hogy rendben, mi hogy fog működni erre arra nem képes, hogy válaszoljon. Legalább annyit, hogy bocs mégsem kell.
De a legújabb kalandom ezzel a hirdetéssel kapcsolatban. Felteszem a hirdetést 10 ezerért (annyiért tényleg ajándék, bár még a mostani áron is) pár perc múlva már rám is ír paat hogy neki kellene. Meg más is rámír, hogy írjam át az árat min 15re mert annyit bőven megér. Átírtam az árat 14re, majd később 13ra de természetesen ha 10ért volt kint mondtam paat-nak, hogy rendben van a dolog. Postázni kellene neki. Dobozom nem volt, de írtam, hogy szerzek. Nem volt egyszerű mutatvány, fél haveri kört végigtelefonáltam, majd elmentem egy dobozért ami végül kicsi lett, közben írt újra, hogy ugye az ár maradt 10+2 posta mert akkor adjam a számlaszámot és utal. Végre hétvégén meglett a doboz, írok neki hogy minden ok, küldöm a számlaszámot azóta arra nem képes, hogy válaszoljon. Pedig volt online.

Lehet, hogy nem érdemes vele üzletelni, de nem fekete pontos tett, nem vágott át.

[ Módosította: Kalandor ]

(#14450) tukko1


tukko1
aktív tag

Mostanában ez a módi, hogy azért osztjátok a feketét, mert mégsem jött össze az üzlet, de senki nem károsodott anyagilag!
Célszerű olyan helyre megbeszélni személyes találkozót ahova pár perc alatt el lehet jutni. Nem kell senkinek félrerakni semmit, ha nincs pénze ne vegyen semmit! Olyantól kell vásárolni aki megbízhatónak tűnik az értékelései alapján!
Az igaz, hogy egyre több a "hülye", de ezeket ki lehet védeni! Ha meg valaki bevállalja, az meg a saját felelőssége!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.