Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14101) Csabixxx


Csabixxx
tag

Nagy fekete pontot kérnék http szilagyit kollégának ezért az üzletért,ha lehet ezt üzletnek nevezni.Azt mondta a kártyának nincs semmi baja, 3 nap probanapot igért ha valami van szoljak és vissza adja a pénzemet. Én még aznap kiprobáltam ,de el sem indult a kártya irtam és hivtam is,hogy nem megy erre ő mondta ,hogy bios resetet kell csinálni meg stb... szerinte talán ez lehet a baj. De ugy sem volt jo, utána egy hétig csönd se telefonon se itt a PH-án nem értem el , utána irt,hogy költözködtek meg stb.. de egyszer sem tudta felvenni a telefont (érdekes). Sikerült megbeszélnünk egy találkozot felhivtam,hogy hol van ,erre ő: kések negyed órát, utána hivtam ,de már nem volt elérhetö és persze nem is jött el. 10k ba került ez nekem Nem ajánlom senkinek,hogy üzleteljen vele.
Ez egy szemét f........ csaló!!!

[ Szerkesztve ]

(#14102) tasakos


tasakos
tag

Nagy fekete pontot szeretnék kérni [szifon.com] kollégának az inkorrekt üzletért és viselkedésért! Egy telefon akksit akartam venni tőle, eleinte készségesen ajánlkozott, hogy ő tud nekem szerezni akksit, és úgy tűnt minden rendben is fog menni. de nem így lett... Megbeszéltük, hogy egyszerre csináljuk a tranzakciót én reggel utalok, ő meg reggel feladja postán az akksit. Nos én utaltam, ő meg még azóta sem küldte el az akksit, ez több mint 1 hete volt..ráadásul a privát üzenetre sem válaszol!

Privát megy neki, 1 hét áll rendelkezésére az adósság rendezésére. Amennyiben addig nem sikerül megegyezni, kélek jelezd

[ Módosította: Oczu ]

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#14103) Ayg0


Ayg0
senior tag

sziasztok!

mielőtt nickkel-mindennel cakkompakk leírnám a történteket: az fekete pontot érő megkárosításnak minősül e, ha heteken át tartó egyeztetést követően a megjelölt időpontban nem jelentkezik az illető a termékért, a megkeresésre pedig annyit reagál, hogy el is felejtette, az erre szánt pénzt időközben kölcsönadta és majd jelentkezik (egyszer...) ha visszakapta?

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#14104) littlelion21 válasza Ayg0 (#14103) üzenetére


littlelion21
addikt

Feketét konkrétan nem ér az eset (valós anyagi kár nem ért), de írd csak le a történetet részletesen, nick-el együtt, nehogy már nyom nélkül maradjon az incidens.
Más is okuljon belőle ha esetleg rákeres az illetőre.

[ Szerkesztve ]

(#14105) Újoncka


Újoncka
tag

Szeretnék Fekete-pontot kérni
HUNTER3
Kollégának! Egy laptopot bizniceltünk volna hardver beszámítással!
A kolléga biztosra mondta 1-hete hogy érdekli! Mivel elég korrekt volt az ajánlata nem adtam oda senkinek a készüléket! 3.-a óta nem válaszol a levelekre pedig volt belépve!
Anyagi kár nem ért! De több vevőt is buktam miatta!
Legalább mondhatott volna annyit hogy bocs te "MARHA" még se érdekel!

Ezért sajna fekete nem jár, de a neve itt megtalálható

[ Módosította: Oczu ]

(#14106) SE_Fan


SE_Fan
tag

vivike77 felhasználótól óva intek mindenkit.

megbeszéltünk egy telefon cserét K850-es telefon-t cseréltem volna vele Aino-ra.

Megbeszéltük hogy feladjuk a telefont egyszerre, aminek én eleget is tettem. Másnap hozzá megérkezett a telefon, hozzám azonban 4 napig semmi sem jött, majd a mai napon visszakaptam a k850-es telefont, mert az Ő vágott sim kártyájával nem müködött.

Se bizonylatot nem kaptam tőle arról hogy ő feladta volna a telefont,se semmit, csak ígéreteket.
Természetesen üzeneteket kapok hogy kéri vissza a telefonját, ami meg sem érkezett.

Nem tartom korrektnek a hozzáállását, és megkárosított a postaköltséggel is.
Értesítsd, hogy betetted ide a sztorit.

[ Módosította: Oczu ]

(#14107) Oczu válasza phenomHUN (#14097) üzenetére


Oczu
senior tag

Írnál erre egy konkrét esetet, mi a gond vele?

[ Szerkesztve ]

(#14108) tasakos válasza tasakos (#14102) üzenetére


tasakos
tag

Rendben! Jelzem!

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#14109) Rómeó válasza Diablo18 (#14086) üzenetére


Rómeó
tag

Rómeó vs Diablo18 memória kálvária!

Ugye nem gondoltad komolyan,hogy egy filmes stábot hívok a ramjaid megérkezésének tiszteletére!

A teszt megtörtént,egy megbízható PH-s kolléga végtelen türelmének köszönhetően!

A tesztelésre a 4.gépben volt lehetőség mert az előző, egyébként jól működő gépek,el sem indultak,vagy elindulást követően leálltak!

Képek:1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6

EZ a gép is kifagyott teszt közben!!

A ramok megérkezését,és próbálni akarását követően azonnal jeleztem,hogy probléma van a ramokkal,ezt elutasítottad,a visszavételről hallani se akartál,holott a kért 1-2nap próbagarit vállaltad!
Későbbiekben ígérted,hogy visszaveszed,de konkrét időpontot nem tudtál adni,a számlaszámom elkérted,mondanom se kell hogy azóta se jött tőled semmi!!
Csak megemlíteném,hogy az üzletünk lebeszélése napján,én eljuttattam számodra a vételárat!

Megbízhatónak tüntél 15 pirossal,de remélem,hogy a tőlem kapott fekete pontból,más már okulni fog! :K

Privát megy neki, rendezze az ügyet, 1 hét áll rendelkezésére

[ Módosította: Oczu ]

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#14110) Ayg0 válasza littlelion21 (#14104) üzenetére


Ayg0
senior tag

Feketét konkrétan nem ér az eset (valós anyagi kár nem ért)...

mi van akkor, ha úgy egyeztünk meg, hogy fejleszteni akarok, de csak abban az esetben hitelezem meg magamnak a cuccot (ami meg is történt) ha tutira megveszi a meglévőt, de ahogy az előző kommentben írtam, nem jött érte és csak ígérgetést kaptam "bitosítékként"? (ergo mínuszban vagyok)

*mod: még mindig nem írok nicket, mert időközben privizett, hogy hétfőn tuti utalnak neki valami mobo-ért (azaz szerdáig meg kell kapnia), azt még csak megvárom, de ha nem lesz semmi akkor jön a sztori.

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#14111) littlelion21 válasza Ayg0 (#14110) üzenetére


littlelion21
addikt

Nos, az aki egy nick, e-mail és/vagy tel.szám mögé bújt tökismeretlen ember ígérete alapján képes hitelbe vágni magát, annak csak gratulálni tudok.

Bár ez már nagyon OFF.

(#14112) wxppro


wxppro
aktív tag

Tisztelt újonc kolléga, egészen pontosan hoho34 ugyan anyagi kárt nem okozott, de vigyázzatok Vele, mert számomra követhetetlen a logikája, leírom az esetet:

Feladta ezt a hirdetést, én privátban jeleztem Neki 04.09-én szombaton este, hogy megveszem, másnap el is mennék érte.
Válaszolt, hogy Neki is jó, és megkérdezte, hol találkozzunk? Másnap reggel írtam, hogy ahol Neki megfelel, én a Corvin mozinál vagyok, de teljesen mindegy a helyszín, nekem bárhol jó.
Ezután írta, hogy milyen hiányosságai vannak a készüléknek, és hogy elhozza oda, ahol én lakok, hogy ki tudjam próbálni. Majd 20 perc múlva megint írt, hogy bocs, de érte megy valaki és elviszi... :F

Aki ebben lát valami logikát, az kérem világosítson fel, mert én nem értem. Én is el szerettem volna menni érte, nem kértem, hogy hozza el, erre lepattint egy ilyen dumával.
Persze, mindenki azt és annak ad el, amit és akinek akar, de illene betartani bizonyos erkölcsi normákat, ha már megegyezik valakivel.
Szóval aki üzletelni kíván az illetővel, legyen résen, megspórolhat magának pár óra idegeskedést és billentyűzet koptatást...

(#14113) hoho34 válasza wxppro (#14112) üzenetére


hoho34
tag

Na figyelj.Senki nem mondta hogy neked adom el.Írtam neked pü-t, nem válaszoltál.A másik fél bejelentkezett és oda adtam neki.Nem mondtad 100%-ra hogy kell neked.De jó vele is vigyázni.

(#14114) wxppro válasza hoho34 (#14113) üzenetére


wxppro
aktív tag

Aha, mert 20 percig nem válaszolok, eladod másnak. Elég érdekes hozzáállás, barátom. Vagy Te egész nap őrzöd a gépedet, hogy 10mp-en belül válaszolhass? Előző este megírtam, hogy megveszem, nem tudom, mit kell ezen ragozni.
Neked mi a 100%, úgy őszintén? Megírtam, hogy igen, megveszem, bárhol jó, elmegyek érte, stb. Ennél több mi kell? Kis szövegértési problémád lehet, de Te tudod...
És ne írogass itt olyanokat, hogy velem kell vigyázni, velem eddig még mindenki jól járt, nézd meg az értékeléseimet, már ha tudod, hogy hol kell...
Részemről a dolog lezárva, Te meg fogadd meg, amit privátban írtam, minden jót...

(#14115) hoho34 válasza EURO 2011 (#14044) üzenetére


hoho34
tag

Na ide figyelj.Mondtam hogy most nem megy és add el másnak.Vagy nem???Mert még megvan a levelem.

(#14116) mokus1 válasza dashed (#12423) üzenetére


mokus1
addikt

Egy kicsit megkésve de reagálnék.
Megbeszéltünk egy időpontra találkát 04.15re mert akkor ért rá Ő.
04.13kor írt nekem hogy holnap jobb lenne amit én nem olvastam el.Így nem tudtam a 14.dikei találkozóról.

(#14117) szamtech válasza Kalandor (#14015) üzenetére


szamtech
csendes tag

Csak reagálni szeretnék mivel nem korrekt a negítív értékelés túl egyoldalúnak látom dolgot!

Igen nem tudtam elmenni mivel munkaidőben és szolgálatban voltam. DE! A gépet eljuttattam tehát nem igazán tudom ezzel épp mi volt a gond?
Zsanérok teljesen átlagos állapotban voltak, kurvára nem lógtak két centit. Épp csak amennyit egy normál használt, 3 éves üzleti gépnél vár az ember mint ahogy gép fedele sem volt tiszta karc csak amennyire a táska ki-be használatból fakad. Ráadásul ez egy magnézium ötvezet elég jó kopásállósággal! Palmrestre NEM RAGASZTÓVAL, hanem sima kis 3d domború matricák voltak ragasztva amiket miután leveszel, kis vizes ruhával simán letörölsz. Nem volt időm levenni őket bocsi. Billentyűzet angol volt ez tény! De azonnal engedtem is a gép árából ami már eleve nagyon kedvező volt 3E Ft-ot. Akkuról beszéltünk a telefonon mielőtt elindultál! Ramok 800MHz-esek voltak ezt everest-el is megnéztem a mielőtt felraktam a gépet. Kijelző teljesen hibátlan volt! És ezt egy másik kedves fórumtárs is tanúsíthatja mivel ő vitte el a gépet tőled! Direkt rákérdeztem miután elvitte haza hogy nézze meg mivel én sem láttam semmi ilyet a kijelzőn!
3G modemről csak annyit, hogy TE csak nézegesd a neten a leírást, de azóta is a Párom kis Acer gépében figyel a 3G modem, amit abból a gépből vettem ki mielőtt eladtam.

Továbbá az is tény hogy a vásárlástól számított első telefonhívásodra közöltem, okés semmi gond, este visszaveszem a gépet! Ami meg is történt. (Egy másik kedves vevő vitte el!)

Ezeket tetézve még azt is meg kell említsem hogy KIPRÓBÁLHATTAD a gépet!
A MEKIBEN VAN ÁRAM de az akku fel volt töltve és ne mond nekem hogy nem bírta a fényerőt mert nem így van!
Tehát kipróbált állapotban vetted át!

Szóval, én teljesen korrektül jártam el. Megnézted- Kifizetted- Elvitted- majd közölted mégsem kell és én visszavettem!
Hogy mennyire inkorrekt vagyok? Döntse el mindenki maga!

Persze aki megvásárolta másodiknak ő örült neki és nem talált SEMMI hibát a kijelzőn!

Csak személyes átvétel! Posta nincs. Köszi!

(#14118) PredatorNo1


PredatorNo1
aktív tag

Egy csúnya fekete pont alkatraz3000-nak:

Jelezte, hogy komolyan érdekelné a füles, úgy volt felhív ha odaér a találkára, miatta egy másik Vevőjelöltet mondtam le. A találkozóra nem jött el, PÜ-t nem üzent hogy mégsem kell neki a headset, pedig volt aktív azóta.

Inkorrektnek tartom.

Továbbá bogdan87 hirdet winchestereket, hiába irkálok neki, nem reagál pedig szintén aktív. Nem tudom miért hirdet, valószínűleg más üzletekhez alkualap.

Üdv

(#14119) BeerBier


BeerBier
senior tag

Szeretném bejelenteni Berkes100 nevü "urat",aki egy telefonnal kárositott meg.
Én egy működő telefont adtam át neki tartozikokkal,ő 2 db nem működő merevlemezt adott értük.Amikor megemlitettem hogy nem jók a cuccok és vissza kellene cserélni,elkezdte húzni halasztani a dolgokat.Immár 2 hete utolérhetetlen az "úr".
Holnapi nap rendőrségre viszem az ügyet.. :(

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#14120) Lawboy


Lawboy
tag

shteer prohardveresnek nem feketepontot szeretnék kérni csak leírni hogy egy komolytalan üzletelő.
Nem az első eset hogy visszamondott már VGA-t.
1.re haladékot kért hogy válaszoljon.Mondta hogy garis kell neki csak.Úgy volt hogy jó neki a gyári gari.A végén meg azért nem vette meg mert gyári gari volt rajta és az neki nem volt jó!
2.ra írtam neki hogy csere+adjon kp-t 1ik alkatrészre.Azt mondta hogy megvárja (ez tegnap volt) a holnap estét.Most ráírtam és azt mondta adjam tovább nyugodtan meg hogy várjak még fél napot......Írtam neki hogy látom komolyan érdekli őt a kártya erre az a válasz jött hogy(30mp re rá):gyengébb kártya érdekel, eladni akarom. a saját kártyám már megvan.
Vissza írtam hogy ezt már az elején is megmondhatta volna.Erre ő : ekkora ráfizetéssel nem érdekel.......
Még azt is ki kellett húzni belőle hogy most mi a helyzet mert még ezt eljátszotta volna szerintem pár napig...
Komolytalan ember!Nem tudja mit akar!
Nem történt semmi,nem is jegelte de szerintem..............................
Erről az a véleményem hogy egy normális ember nem csinál ilyet!
Így üzleteljetek vele.

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#14121) shteer válasza Lawboy (#14120) üzenetére


shteer
titán

hát te viccelsz :)

akkor leírom hogyan volt:

1. ráfizetéses cserét ajánlottál, mikor beszámításost kerestem
2. megírtam, hogy van érdeklődőm az eladó GTX-re, anélkül még csak el se adom, hogy megvárjam az első jelentkező válaszát
3. nem írtam, hogy kell a kártyád. egyszer sem. írtad h szóljak ha jegelheted. nem írtam, hogy jegeld.
4. váci cserét ajánlottál. egyszer sem írtam, hogy hajlandó vagyok menni vácra

a mai vég:
megírtam, hogy holnap délig kapok visszajelzést a beszámítás+kp-s érdeklődőmtől
erre írtad, hogy ma estig adjak választ mert van más érdeklődő is
erre írtam, hogy ne várj rám.

és te ebből hozod ki, hogy komolytalan vagyok és nem tudom mit akarok? :) megírtam kerekperec, hogy ne várj rám. ez neked komolytalan? az a komolytalan amit művelsz: nem sikerült megfelelő nyereséggel elcserélned egy kártyát és idejössz ríni :)

egyet biztosan tudok: veled nem akarok üzletet kötni

aki meg üzletelt velem, tudja mennyire vagyok "komolytalan"

..szerintem jónak tűnik

(#14122) Gerasz válasza Gerasz (#12769) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Tavalyi történet miatt vagyok kénytelen ismét billentyűzetet ragadni. Ma magán számról, feldúltan hívott egy Szelindzsör néven bemutatkozó figura, miszerint csak most jutott el hozzá a korábban -szerinte betépve vagy beheroinozva- írt értékelésem, amiért egyik partnere vonakodik üzletet kötni. Arra "kért", hogy "korrigáljam a hibát". A konkrét esetre nem emlékeztem, ő igyekezett megmagyarázni a történteket, ezt ugyan a környezeti zajok miatt nem értettem, ám készséggel elfogadom :)

Akkor ezt írtam:
"Ha mostanában külső LG 500 Gb-os (vagy nyilván 2,5"-os belső, akármilyen márkájú 500 gb-os) vinyót akar elsózni valaki, vigyázzatok! Engem egy "Salinger" nevű 1 hozzászólásos nick akart átverni, elérhetőségek nélkül. Miután jeleztem, hogy ki is próbálnám az "új, bontatlan" terméket, közölte, hogy selejtes, de megoldják (lesz másik, blablabla) és majd a nap folyamán hívni fog. Azóta is várom"

Ezt kiegészíteni most sem tudnám.
Azóta látom, hogy sok aprós hozzászólása volt, itt újabb negatív értékelést nem kapott. Persze mindenki hibázhat, de a körülmények (titkolózás az elérhetőségeit illetően, 0 hozzászólás, a kipróbálási igényem utáni megfutamodás, majd nem jelentkezés) nem ezt sugallták.

A telefonban még becsületsértésért feljelentést, illetve a ph-ról való kitiltást is kilátásba helyezett. Ettől a végbélnyílásomon kicsusszanó barna mackó alaposan összemaszatolta a gatyómat. Remélem a pereskedés során a tisztítás költségeit sikerül ráhárítanom.

Bizakodom, hogy a fenti bekezdésekkel eleget tettem a kérésnek.

(#14123) SilveRado


SilveRado
tag

Sziasztok!

Előzmények:

Nagy Fekete pontot kérek Stenli89.
Ezért Katt ide +kapott még usb-s GPS-t és bluetooth-ot is a pc mellé. meg egy két apróságot.
Meg volt beszélve hogy elmegyek hozzá elcseréljük a pc-t a notira és majd kifizeti az útiköltségem felét még ott mivel ott helyben nem tudta kifizetni mert az anyukája már elaludt és nem akarta felkölteni azt mondta elutalja a pénzt. 2011. 03. 10.-ig.
Többször is írtam neki hogy akkor majd várom még hívtam is telefonon és azt mondta rendben van. Majd mivel láttam nem jött meg a pénz adtam neki időt 2011.03.21. -ig.
A pénz nem jött meg levelemre nem válaszol. Ha lehet kerüljétek!!!!
Állítólag elköltözött Kecskemétre aki meg tudja a címét az kérem írja meg nekem Priviben. Előre is köszönöm.

Most:

Rám írt most. Kimásolom.
A privát üzenetek, mint a nevük is mutatja, magánlevelezésnek minősülnek, ezért a másik fél hozzájárulása nélkül még részletekben sem tehetőek nyilvánossá.

Tehát most már kezdem unni a gyereket MINDENKI VIGYÁZZON VELE.
Találtam mást is még Katt ide

[ Módosította: Ndruu ]

(#14125) Diablo18


Diablo18
senior tag

rómeónak a tartozásom le tudtam :R tisztelettel diablo18

[ Szerkesztve ]

(#14126) Lezsek


Lezsek
csendes tag

Tisztelet Mindenkinek!

Szeretnék kérni Fekete pontot zsiroska22 -nek!

Vásároltam 2011-04-04 16:41:29 Egy Nokia N95 8Gb Telefont, 18.000Ft-ért.

http://hardverapro.hu/apro/nokia_n95_8gb_elado_surgosen_olcson/hsz_1-50.html

Az összeget, átutaltam, mondván, holnap feladja, de a készülék, máíg nem érkezett meg. Az előre utalást, azért tettem meg, mert mindenki úgy adja ki a "termékét" a kezéből! Ez, nagy hiba, sajnos, utánvéttel, nagyon - nagyon ritka!
Bankszámlaszáma, és a hozzá tartozó neve;
11600006-00000000-40274555
Majoros István

Esetleg, kérnék mindenkit, aki információval tud szolgálni, hol lakik, vagy bármi egyéb, írja meg privátban! vagy,ide is akár!
2011/04/15-péntekig adtam határidőt az összeg visszautalásáig! Ellenkező esetben, megteszem a rendőrségi feljelentést ellene! :Y

(#14127) attila112


attila112
csendes tag

HATALMAS FEKETE PONTOT KÉRNÉK streetlegalnak MIVEL ÁTVERT, 3 TELEFONT KÜLDTEM NEKI, Ő SE PÉNZT, SEM AZ ÍGÉRT MÁSIK 2 TELEFONT NEM KÜLDTE LE ÉRTE, ELNYERI JUTALMÁT, FEL LETT JELENTVE. SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NEM AJÁNLOM VELE AZ ÜZLETELÉST!!!!

Nem lenne baj, ha a következő post-nál kikapcsolnád a caps lock-ot.

[ Módosította: Oczu ]

Üdv: Attila OO===[][]===OO ne feledd az értékelést

(#14128) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Üdv!

szt53 kollégáról írnék néhány sort.
Vettem tőle egy monitort (lsd. link) azzal a megegyezéssel, hogy a postaköltséget felesben álljuk. A monitor annak rendje szerint meg is érkezett, viszont nem működött, nem tudtam belé életet lehelni, pedig több kábellel és több géppel is kipróbáltam.
Telefonon felhívtam és megbeszéltük, hogy visszaküldöm a monitort és visszaadja a vételárat.
Sajnos a vételárból levonta a postaköltségeket, azt állítva, hogy nála működik a monitor és Én biztosan meggondoltam magam.
Igazából nem az összegen húztam fel magam, hanem a hozzáálláson, hiszen nem tehetek róla ha rossz készüléket küld, úgy gondolom az lett volna korrekt, ha legalább az eredeti vételárat visszaküldi.
Arról már nem is beszélek, hogy a fiam milyen csalódott volt, mikor az összespórolt pénzén vásárolt monitor megérkezik és nem működik.

(#14129) salinger válasza Gerasz (#14122) üzenetére


salinger
csendes tag

köszönöm hogy tisztaztal :R :R

Elérhetöségem Mobilszámot kérésre adok priviket mindig nézem http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=salinger&submit=

(#14130) Neoteric


Neoteric
addikt

Sziasztok

Én is csatlakoznék a bishopx2 által megkárosítottak csoportjába és kérném a fekete pontot.
Még 2010 novemberében küldtem előre neki egy ASUS GTX275-ös kártyát, mert én hülye azt gondoltam a 28 pozitív és 0 negatív visszajelzés biztosíték arra, hogy megkapom a pénzem.
Hát azóta se kaptam..
Engem is hülyített a a sok baromságával, hogy hitelt vesz fel, meg valami Olaszországban élő ismerőse segít majd neki és, hogy legkésőbb március végére megkapom a 45.000Ft-omat.
Azt nem is kell mondanom, hogy a telefonján csak postafiók van, PH-s üzenetekre meg cseszik válaszolni.
Eddig vártam (nem kellett volna), most már nálam is betelt a pohár.
Ha szép szó nem használ, hát akkor én is a rosszabbik énemet veszem elő.

PSN: ne0teric_sAN

(#14131) Pollux66


Pollux66
tag

Hi Mindenki!

PLS szánjatok rám 1 kevéske időt, hogy elmeséljem a kálváriámat.
Március 27.-én kötöttem egy üzletet PEPI32 nevő taggal, 1 intel E6750-es CPU-ról van szó, mely értéke 15.500Ft.
Számtalan üzleten túl vagyok (sikerrel, feketepontom nincs én se adtam soha senkinek), eddig minden cuccomat saját magam adtam fel postai utánvéttel...ebben az egy esetben viszont az egyik általam tisztelt családtagomat bíztam meg az élőre becsomagolt és megcímzett küldemény feladásával.
Amit a lelkére kötöttem:
-15.500ft-ot fizet érte a vevő a póstásnak
-értéknyílvántartás legyen róla
31.-én a csomag fel lett adva 1-2napra rá az illetőtől kértem a postai szelvényt, mely
1. 620g értéklevélként lett feladva(no para)
2. értéknyílvántartva 20.000Ft-ig(no para)
3. viszont utánvételi árat sehol sem láttam, ekkor kapott el az ideg

Családtagom váltig állította h úgy adta fel a postásnak ahogy mondtam, megh azért nincs rajta az összeg ,mert értéklevél lett feladva és az csak a postásnál van bekönyvelve. Vissza is vitte a szelvényt az adott postáshoz és állította meg fogom kapni a pénzt!

A pénz viszont csak nem jött meg, csak nem jött meg.
PEPI32-nél folyamatosan érdeklődtem a proci után mikor kapta meg, működik-e, pénzügyek stb.
Mikor már a 3. levelemre sem reagált, annak ellenére h a profiljában láttam hogy aktív, tehát olvasta a leveleket tudtam h vmi gebasz lesz.
A mai napon én személyesen mentem el a postára és ahogy vártam NEM utánvételesen lett feladva a proci.
Fizetnie viszont vmilyen formában kell az illetőnek! Ezt viszont a mai napig nem tette meg. Nem reagál az üzenteimre.
Mit tanácsoltok mit tegyek?
A válaszokért előre is THX!

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

(#14134) SilveRado válasza Sanya595 (#14124) üzenetére


SilveRado
tag

Rendben van elnézést kérek. Többet nem teszem közzé a privát üzenetet. :R

És akkor itt is kérném a szerkesztést mivel ugyan akkor írtam ide is
link
Köszönöm szépen és elnézést!

[ Szerkesztve ]

(#14135) sziada5925 válasza Pollux66 (#14131) üzenetére


sziada5925
aktív tag

Szerintem elsősorban a családtagodon kérd számon a dolgot, mert feljelentéssel szerintem semmire nem mész ebben az esetben. Az már más kérdés, hogy a "vevő" gerinctelen és röhög a markában, hogy ingyen hozzájutott. Egyre több az ilyen eset, szerintem kicsit szigorítani kellene a regisztráció feltételein.

Üdv: Ádám

(#14137) BlOO válasza Pollux66 (#14131) üzenetére


BlOO
csendes tag

Szia!

A "kedves" PEPI32vásárló nálam is érdeklődött, lejegeltetett egy pc házat, majd napok múlva 3 levélben kérdeztem tőle, hogy akkor most kell neki vagy sem....azóta sem méltat a válaszra, és nem mellesleg, igen aktív, mert minden nap szinte bejelentkezett azóta!

Ez olyan szürke pont!

[ Szerkesztve ]

NO dissatisfied costumer is ever allowed to leave my business. Always send pm. to me.

(#14138) Pollux66 válasza BlOO (#14137) üzenetére


Pollux66
tag

Akkor ahogy elnézem nem csak nekem van vele (PEPI32) problémám!
2napot adtam neki hogy jelentkezzen a ki nem fizetett CPU-m ügyében, ellenkező esetben megy a feljelentés!
Ahogy azt 1-2hozzászólással lejjebb írták 1kis inkorrekt phöcs!
Vigyázz vele!

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

(#14140) PEPI32


PEPI32
csendes tag

Nagy fekete pontot Kecuhun kollégának mivel használhatatlan alap lapot adott el ö bizonygatta azt hogy jó a deszka mikor át vettem láttam a lapon valami nincs rendbe a 775 ös processzor foglalatban el ferdült lábat találtam kértem arra vegye vissza a terméket és azt válaszolta én basztam el . szóval vigyázzatok vele .

(#14141) dzsozefo válasza Lezsek (#14126) üzenetére


dzsozefo
aktív tag

Üdv! Én a múlthéten utaltam, sajnos ez ideáig nem érkezett meg a csomag 700 ft tétel. Eddig fajult ez a dolog, hogy 700 ft megéri nekik életük végéig dolgozni és raboskodni, hogy vissza fizessék kamatostul.

Már volt egy ilyen ügyem, sajnos akkor többet húztak de kamatostúl megkerült...

Szóval kedves Lezsek hamarosan meglehet kezdeni a feljelentést úgy gondolom..

Írtam neki.

Az újabb gyanús emberünk!

11600006-00000000-40274555
majoros istván

zsiroska22

[ Szerkesztve ]

(#14142) Lezsek válasza dzsozefo (#14141) üzenetére


Lezsek
csendes tag

Hát, megtettem a feljelentést tegnap De-tt, és ennyi. keresnek, találnak. Telefont nem adott neked, vagy valami egyéb terhelhetőt? nem mondta esetleg, hogy honnét jön a cucc, hol lakik, vagy valami?

(#14143) Inception


Inception
tag

Fekete pont neki.
Meg egyeztünk hogy 8500ft-ba posta költséggel együtt utánvételbe elküldi ezt.
Ma meg is jött a csomag,8500ft rá írva,mondom ok a postásnak,erre mondja hogy még pluszba kell 2500ft-t fizetem,mert úgy adta fel a eladó.Szóval 3500ft lett volna pk,így nem vettem át.Nem ebben egyeztünk meg!

Ezért nem jár fekete pont, mert nem ért anyagi veszteség. Legközelebb a nevét írd ki, ne "link" -et linkelj

[ Módosította: Oczu ]

(#14145) Ayg0 válasza littlelion21 (#14111) üzenetére


Ayg0
senior tag

az eladás kedden újabb húzás, halogást követően de megtörtént. nem akarom jobban lehúzni az illetőt, így azzal zárok mindenki fenntartással fogadja ke_ni ígéreteit.

littlelion21: "csak" 11 pozitív értékelése volt. gratulálok magamnak...

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#14146) Wolves#13


Wolves#13
tag

vork nevezetű felhasználóval jobb lesz vigyázni!Megbeszéltünk telefoncserét postai úton.Több mint 800napja volt tag,beszéltünk telefonon is,nagyon megnyerő volt,még mondta is,hogy aki így átver mást,annak a lelkén száradjon stb...nem gondoltam volna,hogy inkorrekt,mind1 nem ez a lényeg.Feladtuk mindketten a csomagot.Én tökéletes készüléket küldtem neki!Nekem megérkezett az ő telefonja.Térerőt nem talált kb 3 órán keresztül,aztán nagynehezen megtalálta,de így is 5 percenként ledobja a hálózatról.Az akksija borzalmas,töltöttem 2,5 órát és csak felfórrósodott a telefon és 1 jelig töltötte fel és fél óra múlva lemerült.A kijelzőjén foltok vannak,a fehér háttérvilágításnál lehet látni.Magyarul a telefon egy hulladék!Elég fontos információkat nem közölt,utána semmi reakció a telefonokra és a privátokra.Nagy fekete pont!!!

[ Szerkesztve ]

(#14147) Rómeó


Rómeó
tag

Tisztelt moderátor!

Diablo18 Visszavette a hibás memóriákat,ezért kérném a vele szemben alkalmazott szankciók,megszüntetését. :R

Tudok róla, letárgyaltuk.

[ Módosította: Oczu ]

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#14150) unicross


unicross
csendes tag

Nem szeretek senkit felírni a "rosszak" közé, de Barell vagy polgári nevén Harazin János Tamás,
2364 Ócsa, Halászy Károly utca 33."kolléga" kiverte nálam a biztosítékot. Több mint egy hónapja hazudozik, ígérget, és egy ideje nem is válaszol a levelekre. Egy nevetséges 1000ft-os tételt nem hajlandó kifizetni. Ha neki megéri hogy egy ilyen csekély összeg miatt itt találja magát hát sajnálom.
Óvaintek mindenkit, hogy vele bármilyen üzletet is kössön, főleg postai úton, mert vagy a pénzét vagy a hirdetett termékét, esetemben mind a kettőt bukni fogja.

Privát megy neki, 1 hete van rendezni az ügyet, utána hirdetés megvonás.Kérlek jelezd, megkaptad e a pénzt

Visszajelzés alapján rendezve, nincs fekete pont

[ Módosította: Oczu ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.