Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14451) BaLee válasza tukko1 (#14450) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nem károsodott meg? Dehogynem. Egy tutinak mondott üzlet miatt telefonáltam + autóztam el nagyságrendileg 1000ft-ot. Ez igen is anyagi kár, mivel ez mind arra ment el, hogy szerezzek egy dobozt amiben el tudom küldeni a vevőnek akinek tuti kell a cucc.
Ez olyan, mint amikor a vaterán egy szerencsétlen véletlenül leütötte a hirdetésemet, ami kiemeléssel meg minden szutyokkal együtt bent volt több, mint 500Ft-omban. Aztán még ő volt felháborodva mikor írtam neki, hogy ha nem veszi meg akkor akár ki is fizetheti amit a figyelmetlensége miatt elbuktam, mivel azt rajtam a vatera be fogja hajtani. Kiröhögött és még neki állt feljebb...

Szóval ugyanúgy feketét adnék annak aki egy biztosra mondott találkára nem megy el, hanem különböző kamu okokkal lemondja vagy nem jelentkezik. Mert ahhoz már gerinc is kéne ugye, hogy megmondja az igazságot. Ugyanis ha nem kamu a kifogás akkor a vevő is azon van, hogy minél előbb egy új időpontban lebonyolítsák az üzletet.

Volt olyan, amikor írt egy srác, hogy kell neki a cucc amit árulok, tuti a dolog majd jön érte. Nem jelentkezett, ráírtam egyszer, utána sem írt vissza, de ez a dolog nem érdekelt, mivel:
1. Nem kérte, hogy tegyem félre neki azaz nem történhetett meg az, hogy egy másik vevőről lecsúszok.
2. Nem mentem el vele sehova, ott hevert a szekrényben a cucc végig azaz tényleg nem ért anyagi kár.
Nem is reklamáltam miatta sehol és senkinek.

Bocs az offért, csak arra próbáltam reagálni, hogy nézőpont kérdése mi számít "átvágásnak" illetve "anyagi kárnak". Nálam az én esetem kimeríti mindkettőt.

(#14452) dvdbackuper válasza BaLee (#14451) üzenetére


dvdbackuper
őstag

ez járulékos költség :D

(#14453) Csakii


Csakii
csendes tag

Sajnos feketepontot kell adnom Nefas nevű felhasználónak.
Alaplapot és 1200-as processzort vettem tőle. A hirdetésben az állt, hogy ezek kompatibilisek, és mikor személyesen rákérdeztem, akkor is ezt mondta. Aztán mikor összeraktam, mégsem ment... kiderült, hogy egyáltalán nem kompatibilisek. Kértem, hogy vegye vissza procit (nekem volt itthon gyengébb procim, ami jó volt a lapba, így a lap maradhatott volna). Megbeszéltük, hogy oké, visszaveszi. Ez volt június 3-án. Azóta folyamatosan kb naponta írom neki az üzeneteket, de 6-a óta már be sem lépett.

Anyagi "károm" mindössze 600Ft, de szerintem vigyázni kell az ilyen hozzáállású üzletemberekkel.

(#14454) xxxthrief válasza Csakii (#14453) üzenetére


xxxthrief
aktív tag

Üdv
Donkey087 ([link]) felhasználót senkinek sem ajánlom!
vettem tőle 2x2 gb geil ramot! a pénzt el is utaltam neki de ő nem küldte a ramot!
Azóta nem tudom elérni!
elvileg Géring János a neve!
De Páli Katalin névre kellett utalni!
ha valaki találkozik ilyen névvel az kérem jelezze!

Ugyan már feketepontot nem tudok adni neki de azért leirtam nehogy még valaki rosszuljárjon!
Jah és Veszprémben lakik!
tudok cimet meg mindent de hozzá képest Magyarország másik végén lakok nem éri meg oda elmenni!De már átvert és van kedve átszaladni veszprémbe akkor leirom a cimét!
rendőrségre is megy a feljelentés!

[ Szerkesztve ]

Megszálltak az idegenek?És nem tudod mit tegyél???--->Küldd a "NO UFO" szót a 1783-ra!

(#14455) zsolesz010 válasza xxxthrief (#14454) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Belina Benjámin az embered, Páli Katalin az ő ismerőse. Azért utaltat arra a számlára, mert a saját nevére már akad egy pár google találat. A csaj jó eséllyel teljesen tisztában van vele, mire használják a számlaszámát.
Ha kell Belina pontos nagykanizsai címe, anyja neve, telefonszáma, apróságok, dobj privátot. Meg jöhet az is, hogy honnan van veszprémi címed, és pontosan mi is az. :)
Keresd meg enemy107-et, ő majd segít feljelentés ügyben, hátha még oda tudjátok csapni az ő ügye mellé.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#14456) xxxthrief válasza zsolesz010 (#14455) üzenetére


xxxthrief
aktív tag

PÜ!

Megszálltak az idegenek?És nem tudod mit tegyél???--->Küldd a "NO UFO" szót a 1783-ra!

(#14457) Viktor77


Viktor77
titán

sg22-t szeretném jelenteni. Lebeszéltünk egy 5770-es vga-t, azt mondja odaadja az általam kialkudott összegért, majd mielött elindultam volna a találkára, rámírt, hogy inkább másnak adja el.
Feketét így sajnos nem adhatok, anyagi kár nem ért, de könyörgöm, ne adjuk már el a becsületünket 2K-ért (ennyit alkudtam a meghírdetett árból).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14458) sg22 válasza Viktor77 (#14457) üzenetére


sg22
senior tag

ez az egész beszélgetés 2 perc alatt zajlott le, kozben tárgyaltam egy masik sráccal is. nem 2k forintról van szó, hanem jobb ajanlatot tett(vga+penz) es odasem igértem neked. szóval becsület rontas miatt inkabb neki kerek fekete pontot

what should I do about this?!

(#14459) sg22


sg22
senior tag

nemkéne sárral dobálozni mer nem a tied lett ez a kártya, eléggé szánalmas

what should I do about this?!

(#14460) Viktor77 válasza sg22 (#14459) üzenetére


Viktor77
titán

Egy privátváltás bemásolásban benne vagy?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14461) sg22 válasza Viktor77 (#14460) üzenetére


sg22
senior tag

inkább abban legyél benne, hogy nem viselkedsz úgy mint egy 10 éves kisgyerek, mert nem a tied lett a vga. folyamatosan beszéltuk a részletet, nemtom kb 5 perc volt az egész, és a végén mondtam, hogy mégsem él az üzlet. nem fogtunk rá kezet, nem okéztuk le. de most már csak azért is találkozzunk azt megbeszéljük a dolgot élőben ok?

what should I do about this?!

(#14462) Viktor77 válasza sg22 (#14461) üzenetére


Viktor77
titán

Azt hiszem, ezzel engem igazoltál.

Ha vársz 10 percet (bármelyikünkkel, akivel épp levelezel), és nem vágod rá, hogy vihetem a kialkudott árért, akkor most nem lenne miről beszélnünk.

Nem okéztuk le? Ez a mondat mit jelent nálad: "annyiért odaadom."

Fenyegetésért meg úgy kiváglak mint a huzat, szóval azt most fejezd be.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14463) sg22 válasza Viktor77 (#14462) üzenetére


sg22
senior tag

nem fenyegettelek, csak mondtam hogy beszéljük meg éloben. elég szánalmas életed lehet ha neked ez az esti program, ezen rugozni egész este

what should I do about this?!

(#14464) Viktor77 válasza sg22 (#14463) üzenetére


Viktor77
titán

Így van, tetézd személyeskedéssel. Még mindig engem igazolsz, viszont ez 3 óra bant ért.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14465) nappa


nappa
tag

Sziasztok!

feketeibiza kolegának szeretnék egy hatalmas feketét mert megvette volna a motorom el is jött érte házhoz csak nem hozott benzint..adtam neki egy kannát is és megmondtam neki hol a benzinkut és nem jött vissza :W :DDD :DDD

Ha megkötöttük az üzletet és minden rendben ment, kérlek adj egy pirosat!*** nappa felhasználónak 35 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! De amúgy 42 :D***Postára garit NEM vállalok!

(#14471) Elekke


Elekke
csendes tag

Nagy Alex-el vigyázzatok fére rakatott velem egy fényképezőt 1 hete és tutira jegeltette biztosra stb és egyszer csak lemondta, lerázos dumával...... (azért is írom be hogy ne járjon így senki legközelebb vele mert én 2 embert utasítottam el a jegelése miatt akik cserélték és megvették volna a termékem azonnal!!! most ő volt az unkorrekt vagy én a hülye döntse el az aki olvassa)

(#14472) totyax


totyax
aktív tag

Fekete pont Satyricon-nak.

Az általa árult porszűrő, melyet tőle vásároltam nem felel meg annak, ami a hirdetésben szerepel, azaz hogy "A levegőáramlást egyáltalán nem befolyásolja". Tapasztalatom szerint nagyon is befolyásolja, egészen a használhatatlanságig, mivel nagyon lefogja a levegőáramlást a szűrő. Privátban jeleztem neki. Mostanában ránézve a fórumára (én múlt év decemberben vettem a szűrőt), megint azt látom hogy a gond még mindig ugyanaz, pl.
Ezért írtam az adott témához is.

Ezen topik első hsz-ében van egy ilyen kitétel: "Csak abban az esetben kérj fekete pontot, amennyiben valós anyagi kár ért!"
Ez butaság, mert így nem nagyon van olyan tér, ahol közzé lehetne tenni azt, aki olyan dolgot árul, aminek a paraméterei a valóságtól távol állnak. Így aztán az az érdekes helyzet alakul ki, hogy gyűlhetnek a piros pontok, fekete meg nincs, ami figyelmeztetőleg hathatna a vásárlók számára. Szóval mese nincs, ebbe a topikba írok, aztán oda rakjátok ahová akarjátok. Tulajdonképpen írhattam volna "Jelentsd a csalókat!" topikba is.

Anyagi kár voltaképp nem nagyon ért, egyrészt a megrendelt árut leszállította, másrészt nekem nyilvánvaló volt a rendelés előtt is, hogy ha egy szűrő nagyon vékony, és nagyon jól szűri a port, annak a levegőáramlást nagymértékben befolyásolnia kell. Az árát nem kértem vissza, így nem tudok arról nyilatkozni hogy kártalanított volna-e. De attól hogy engem kártalanít, attól még tovább árulhatja a szűrőjét. Tehát jár neki a fekete pont.

(#14473) xxxthrief válasza totyax (#14472) üzenetére


xxxthrief
aktív tag

Szia

Amugy az az anyag nem proszűrésre van!
Az valami épitkezéshez használt üvegszálas anyag!
én is vettem tőle!

[ Szerkesztve ]

Megszálltak az idegenek?És nem tudod mit tegyél???--->Küldd a "NO UFO" szót a 1783-ra!

(#14475) xxxthrief


xxxthrief
aktív tag

Kérnék 1 NAGY FEKETE PONTOT szmate00 Felhasználónak [link] ő elvileg 1 KFT vagy valami ilyesmi cseréltünk processor
az enyémet 1 erősebbre és ráfizettem 10.000-et!
Még van 1 pár ember aki igy járt!
Még nem biztos hogy csaló!
De nem lehet elérni!
[link]
itt a hirdetése!
Ha megérkezik az áru akkor visszavonom!
De nem árt vigyázni vele!

Megszálltak az idegenek?És nem tudod mit tegyél???--->Küldd a "NO UFO" szót a 1783-ra!

(#14477) xxxthrief válasza Kalandor (#14476) üzenetére


xxxthrief
aktív tag

Mind1
amit tudtam róla leirtam a rendőrségnek!
Majd ők intézkednek!
Hello!

Megszálltak az idegenek?És nem tudod mit tegyél???--->Küldd a "NO UFO" szót a 1783-ra!

(#14478) saril


saril
senior tag

Sziasztok

Szomorú vagyok hogy idáig fajult a dolog de muszáj tudnia mindenkinek róla hogy hunkryo rejtett hibával adta el nekem EZT a memóriakártyát, bad sectoros, javíthatatlan
A kártya hibájáról az illető tudott, nekem nem szolt
Én pedig mint naiv felhasználó örültem a nagy kapacitásnak és nem teszteltem külön a kártyát hogy most van-e hibája vagy sem... megbíztam a vevőben még pirospontot is adtam neki itt a ph-n
A kártyát fényképezőgépembe vettem így amióta ezt az adathordozót használtam fényképezni különböző számomra fontos képek és videók tüntek el róla, ami valljuk be idegölő! :(((
megjegyezném hogy a kártyán lévő hiba mindig más helyeken jön elő tehát formázni, particionálni felesleges mert a hiba megmarad, ugyanakkor a paragon partition magic még particionálni sem tudja a memkártyát!!!

a hibámból tanulva mindenki gondolja meg hogy milyen memkártyát és kitől veszi!!!

üdv: saril

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#14479) ohari76


ohari76
csendes tag

Sziasztok. papírzacsi -ra figyelni érdemes. Megegyeztünk ma 10.30 felé az árban, helyben, pontos időpontban, telefonszámcserével. A megbeszélt találkozó helyen megjelentem, pontos időben. Kis várakozás után telefonáltam. 1 reakció: keresett telefonon. Valójában nem keresett. 2. összekevert valakivel, ki is vagyok? Tárgyra térés után mondta írt privit. Itthon megnéztem, a teli előtt, 36 perccel, amikor már rég úton voltam, írt egy privit, hogy talált jobbat. Aki egy sms-re nem képes azért, hogy ne vegye tök hülyére egy embertársát, azzal bizony nem feltétlenül érdemes üzletelni...

[ Szerkesztve ]

(#14480) xxxthrief


xxxthrief
aktív tag

Gyülik a csoport szmate00-ellen!
Már sokan vagyunk!
a kár ingadozó néhol 20000ft-os néhol csak a fele!
De tudod Máté Sok kicsi sokra megy!
és eze közül mindenki tett feljelentést!
már csak idő kérdése!
U:I:.Akikkel jó vigyázni üzletelés során! hejette az a név kellene hogy akiket jobb pics@n rugni üzletelés során!
Ez kész röhej! Néhány ember mennyire csori!
Volt képe felhivni! és bizonygatni h küldi meg minden!
pedig rá is kérdeztem h mivan ha lelépsz a 10-essel!
Mondta h 10000ft-aL??? és az itra h nem én vagyok az első aki ezt kérdezi!
Szerintetek ember az ilyen??

[ Szerkesztve ]

Megszálltak az idegenek?És nem tudod mit tegyél???--->Küldd a "NO UFO" szót a 1783-ra!

(#14481) Loresz


Loresz
tag

Bazzz.....dejó, hogy benéztem ide! Pedig én is akartam bizniszelni vele! 0% THM.....

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#14482) zsola94


zsola94
csendes tag

Csak mindenkinek elmondom hogy az MMGSM Boltbol senki ne vegyen telefont vagy cseréljen mert vagy nem veszik vissza vagy nem javítanak!
Most van egy Nokiam amit vissza küldtem nekik 37ezer forintért megbeszéltük és utána 1hetet késett a telefon! És azt mondta hogy már nem ér neki ennyit ez a telefon! :@:@
2000ezer forintért adtam fel neki és az majomképű meg visszaküldte na mondom ez tényleg át baszós ember hazudgál és még fenyeget is!!!!!!
Ne vegyetek tőlük telefont!
Itt Hardveren a felhasználó neve: ronaldinhojr
De már kivan tiltva tehát gondolhatjátok milyen átbaszós csávó lehet!

[ Szerkesztve ]

(#14483) ricsi99


ricsi99
addikt

Sok normális biznicünk után joces -nak feketepont. Több soron megbeszéltük hogy egy alaplapot garanciában visszavesz ,de csak igérget ,több hete húzodik az ügy , részemröl itt befejezve.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#14484) ricsi99


ricsi99
addikt

szinén feketepont stuipapa -nak ,közvetitön keresztül vettem töle egy alaplapot , de kiprobáláskor se kép se hang ,pár privi volt hogy mi lehet a hiba de amikor kerek perec megmondtam hogy vegye vissza a lapot akkor kaptam töle egy privit hogy ellopták a nicknevét igy ö nem felel semmiért...., amiota rákérdeztem pontosan a részletekre azóta eltünt be sem jelentkezik...

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#14487) Kaiku


Kaiku
senior tag

Szervusztok.

Régen OldFish most Cube576 néven működő P.Norbert 2011 január óta nem küldi az ígért garancia levelet. Se telefonra, se e-mailre nem válaszol.

(#14488) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Üdv!

Thanator meg akarta venni a Galaxy S-em, de nem jött el a találkozó helyszínére és a telefont sem vette fel. Hatalmas fekete pont jár neki!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#14489) theartofdota


theartofdota
tag

"nem fog hirdetni lacika" aha..
E3300

nah mind1 csak okosan mindenki

tudok most is 2 csalót mondani az oldalról, de nem nagyon tesznek ellene semmit.

[ Módosította: Kalandor ]

(#14491) irong85 válasza Kalandor (#14490) üzenetére


irong85
csendes tag

Szia!

Mondani lehet, csak elég fura, hogy 05.31-én odaért hozzá a pénzem ,elmondása szerint másnap feladta, erre 06.12én ugyanazt hirdeti az expresszen. Nem vagyok egy balhézós, de jártam már meg 2szer is ilyesmivel, és nem tágítok (Csádám-mal együtt), amíg nem lesz valami...

Köszi!

Üdv!

(#14493) Cube576 válasza Kaiku (#14487) üzenetére


Cube576
tag

Szia!

Privátban válaszolok. Mivel én is itt vettem valakitől a kártyát, és mekem is ígérték a garancia levelet, amit én sem kaptam meg még azóta sem! Többek között azért, mert az OldFish néven korábbi regemet kitiltották, és csak az ottani privátokból derülhet ki, kitől vettem...

[ Szerkesztve ]

The truth is out there...

(#14494) totyax válasza Kalandor (#14474) üzenetére


totyax
aktív tag

És? Kellene engem érdekeljen ha akár húszezer ember is ujjong valami használhatatlanért?

(#14499) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Konkrét feketét nem érdemel, anyagi károm nem keletkezett, de nem ajánlom üzletelés szempontjából feldeci kollégát.
2 hete jelezte hogy BIZTOSAN elviszi a terméket, mondtam a Pestre szállítását megoldom, 2 hetet kell várnia. Okés, ebben meg is egyeztünk.
A terméket természetesen fel is juttattam Pestre, de erre ő már nem jelentkezik, privikre nem ragál már több mint 1 hete. Szerencséje csak azért van mert nem került pénzembe a termék Pestre juttatása, különben bevésetném a feketét. :K

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#14500) Kaiku válasza Kalandor (#14492) üzenetére


Kaiku
senior tag

Köszönöm.

Sajnos a helyzet nem javul, továbbra is csak mellébeszélés történik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.