Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13851) Illusion1010 válasza jeni (#13850) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Másolat van a garanciajegyről. Vettem már vinyót itt, eddig nem volt rossz tapasztalatom.

(#13852) Adam069


Adam069
csendes tag

Sinyazor szeretnék fekete pontot adni, mert ugyan anyagi kárt nem szenvedtem de már megbeszéltük az üzletetet 2x is, megadtam a címem és már két hete pénteken "elküldte".Hozzám ez nem érkezett meg és semmire nem válaszol.

(#13854) jeni


jeni
félisten

Erre az illetőre is figyeljetek vagyis a happytree tagra .. Anyagi károm ebből közvetlenül nem érintett,de nem is akartak vásárolni a másik taggal egyetemben (pár sorral lejjebb van a neve az írásomban) csak belepiszkítanak, szemetelnek egyesek hirdetésébe,elrontva annak hirdetési tartalmát. Meg lehet nézni őket, mindössze 5-6-7 beírásaik vannak és abból is egy kettő nem más mint szemetelés. Nem csinálnak más,mint kedvükre oda írogatnak nem oda illő dolgokat,holott oda írtam,hogy nem oda való írásaikat privátban írják meg,vagy rejtsék el örökre. Senkit sem vertem át,mindenki annyiért adja el a portékát amennyiért szeretne. Ez így van rendjén. Az más kérdés el kell-e vagy sem. Az legyen az én gondom. Elég ha azt írják,hogy köszönöm erre a termékre nincs ennyi pénzem,köszi nem kérem. De az,hogy nagynéném 2 Ft adja és nekem köteles eladnom neki emiatt 1 Ft-ért. Ez az amiért én olyan alakokat mint ők ketten,véglegesen kizárnám a pro hardverről. Sajnos vannak még páran rajtuk kívül akik nem csinálnak más,mint hogy rontják az illető hirdetéseit.

[ Szerkesztve ]

(#13855) Akibooy


Akibooy
tag

Sziasztok!

Sajnos sok sok jól sikerült üzlet után most ebbe a topikba is írnom kell egy értékelést.
Gyozo20 nevű felhasználótól vettem egy Nokia E75 mobiltelefont.

A hirdetésben is látható, hogy a telefont makulátlannak, karcmentesnek hirdeti.
A pénzt kifizettem, a telefont postai úton átvettem. Bekapcsoláskor rögtön látszott hogy a kijelzőjén három kis csík látható. A karcmentes makulátlan telefonnak belül összetapogatva az LCD-je (gondolom szakszerűen javítani próbált, mert ugye szinte gyárinak hirdette). Az adatkábele hiányzott, de ez már szinte semmiség. Hívtam az eladót hogy az LCD hibás és ez nem felel meg annak leírásnak amit Ő adott. Természetesen az volt a válasz amire gondoltam: "Nála nem volt semmi baja, különben is ha baja lett volna biztos nem csomagolja be habfóliába nehogy sérüljön...Ő nem tudott ilyen hibáról" , mondtam hogy ezt azért nem igazán hiszem el, majd jelzek hogy mi a helyzet a kijelzővel. Szétszedés után kiderült hogy ezt a telefont bizony már buherálták. Néhány órás kutatás után megtaláltam a bizonyítékokat az eddigi feltevéseimre.

A telefont itt vette "gyozo20_v" néven, semmi kétség ugyanis a doboz egyik oldala valahol megázhatott és felhullámosodott akárcsak annak amit én kaptam, és ebben az aucióban az egyik képen már látható a hiba, milliméteres pontossággal ott ahol annak a telefonnak amit én kaptam, itt pedig értékelte az eladót, miszerint a telefon kijezőhibás és erről az eladó nem tájékoztatta.

Itt pedig kijelzőt szeretett volna vásárolni hozzá, ahogy látom az üzlet viszont nem jött össze.

Egyértelmű átverés és hazudozás áll a háttérben. Senkinek nem ajánlom üzletelésre.

Írtam neki P.Ü.-t is, hogy milyen módon kívánja rendezni a kijelző árát, azóta belépett de nem reagált.

Fekete pötty :W

Akibooy felhasználónak 73 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#13856) jeni válasza Akibooy (#13855) üzenetére


jeni
félisten

Szia
Erre gondolsz?
Semleges vélemény: A telefonnak amit vásároltam- hibás a kijelzője- pixelhibák vannak benne- erről nem tájékoztatott az
eladó- kijelzőt kell cserélnem benne :-(

(#13857) SE_Fan válasza Terminator17 (#13804) üzenetére


SE_Fan
tag

Itt a hirdetés sehol nem irtam hogy nem passziv még a képen is passziv van szoval ezzel ne dobálózz, azóta pedig rendeztük a dolgot, kicsit elhamarkodtad ezt a feketét.

(#13858) Akibooy válasza jeni (#13856) üzenetére


Akibooy
tag

Szia!

Igen, ott értékelte Ő az eladót, miután megvette a kijelzőhibás telefont.
tehát egyértelműen tudott a hibás kijelzőről mielőtt eladta nekem a telefont, hiszen ez több mint egy hónappal a mi adás-vételünk előtt volt.

Akibooy felhasználónak 73 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#13859) jeni válasza Akibooy (#13858) üzenetére


jeni
félisten

Ezek után nem hajlandó vissza vásárolni vagy vegye meg azt a 3000 Ft-s hirdetett kijelzőt mert az adatait tudja az eladónak,így jóvá teheti még a dolgot,és nem nagy érvágás az a 3000 Ft

(#13860) jeni válasza Akibooy (#13855) üzenetére


jeni
félisten

Amit árul az a utángyártott LCD

(#13861) Akibooy válasza jeni (#13859) üzenetére


Akibooy
tag

Visszavásárlásról nem esett szó, P.Ü.-ben kérdeztem meg hogy milyen módon kívánja rendezni a kijelző árát. Erre nem reagált, bár azóta már belépett. Ez ugyan nem jelenti azt hogy el is olvasta az üzenetet, de nem volt válasz.

Ilyen hozzáállás után nem hinném hogy bármelyik is valóra válik.

mivel már több mint egy hónapja kijelzőt keresett az uriember a telóhoz, nem vagyok benne biztos hogy csak annyi a baja...ez csak az után derül ki hogy veszek egy kijelzőt, kifizetem a postaköltségét, és beépítem.

mindenesetre bármi is a végkifejlet, attól még átverés volt alapból...

Akibooy felhasználónak 73 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#13862) Akibooy válasza jeni (#13860) üzenetére


Akibooy
tag

Nem Ő árulja, Ő volt a vevő. :U

Akibooy felhasználónak 73 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#13863) jeni válasza Akibooy (#13862) üzenetére


jeni
félisten

tudom,csak az eladótól után gyártót kijelzőt tudott volna bele tenni és azt kaptad volna meg. Tehát nem eredeti LCD lenne a Nokia telefonodban

(#13864) Akibooy válasza jeni (#13863) üzenetére


Akibooy
tag

Utángyártott, de működő kijelzővel kibékültem volna :)

De ez az egész eljárás ez gáz. Tudja hogy rossz, eladja szó nélkül és utána le is tagadja....

Ehhez vér kell, az pedig nem válik vízzé

Akibooy felhasználónak 73 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#13865) FlasH-BacK válasza Illusion1010 (#13849) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Azt ne felejtsük el megjegyezni, hogy a hirdetésben és a privát üzenetekben sem kérdezted, hogy van-e bad sector. Érdekes, hogy csak megvétel és kipróbálás után vált ennyire fontossá. Attól még, hogy vettél itt valamit, ami jó volt, nem biztos, hogy mástól is ugyanolyan állapotút kapsz. Ha én veszek valamit és vannak elvárásaim, akkor tuti hogy mielőtt kifizetem, megkérdezem az eladót róla, hogy megfelel-e nekem.
Mellesleg 13000-ért egy 2 év garanciás hdd szerintem annyira nem volt rossz vétel, hogy még nekem kelljen elszégyellnem magam, hogy "átvertelek". Nálam működött a vinyó, nem vesztek el róla az adatok sem, így nem foglalkoztatott a hd sentinel sem.
Ezek után nem tudom, miért érdemelnék fekete pontot, azon kívül, hogy a saját felelőtlenségeden felhúztad magad...

(#13866) jeni válasza FlasH-BacK (#13865) üzenetére


jeni
félisten

A kedves vevő abban a hitben vette meg a HDD-t tőled,hogy hibátlan. Gondolom te se vennél olyan HDD-t ami BAD SECTOR hibás. Az más kérdés,hogy az adataidat nem tüntette el a wincsid,mert eleve a jó helyekre kerülnek az adatok íráskor. Lehet,hogy már nálad is rossz volt csak nem figyeltél fel rá.A dologban az a jó,hogy garis igaz ez a dolog a vevőre hárul ami nem szerencsés. Szerintem fer az lett volna a dologban ha bevállalod,hogy a gariztatásában közreműködsz vele.

[ Szerkesztve ]

(#13868) Makay444


Makay444
csendes tag

LucaToni kollegával nem árt vigyázni, mert tegnap (vasárnap)
kirendelt engem egy üzlet miatt a Moszkvára este fél 7-re, hogy fél 7 és 7 között érkezik!
Negyed nyolcig vártam rá a hidegben, és mire hazajöttem írt egy privit,
hogy van-e telefonom, mert nem arrafelé jön...!!!
A telefonszámom ott van minden hirdetés alatt, úgyhogy kicsit sem ültetett fel!!!
Tessék vele óvatosnak lenni!

[ Szerkesztve ]

Az univerzuban az egyetemes törvény az EGYENSÚLY! Lehet vele vitatkozni, lehet előle menekülni, de elkerülni NEM!

(#13869) jeni válasza LÁZ (#13867) üzenetére


jeni
félisten

Hihetetlen,miképpen tudtak bedőlni egyesek az árai alapján nála :Y

Netto ár alatt töménytelen cuccott árult,feltéve ha árult egyáltalán. Gondolom előre kérte a pénzt és semmilyen találka nem is volt ez ügyben.

(#13870) Makay444


Makay444
csendes tag

Látom sajna nem csak engem vernek át! :((

[ Szerkesztve ]

Az univerzuban az egyetemes törvény az EGYENSÚLY! Lehet vele vitatkozni, lehet előle menekülni, de elkerülni NEM!

(#13871) Akibooy válasza Akibooy (#13855) üzenetére


Akibooy
tag

A h.sz.-ből lemaradt a név hogy így is megtalálja aki keresi, vagy ha újra regel.

vass győző - gyozo20

a kisbetű nem véletlen.

Akibooy felhasználónak 73 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#13872) devilke válasza devilke (#13585) üzenetére


devilke
tag

nos passport4 előkerult az uj nevén.: apple1

vigyazzunk vele...

(#13873) AtomantiX


AtomantiX
csendes tag

Fekete pontot szeretnék adni juliska1 [link] felhasználónak, mert keményen átvert! Eladott nekem egy ROM hibás telefont, amiről azt állította hogy semmi baja, tökéletes állapotú! Azóta se a telefont nem veszi fel, se a privikre nem válaszol!!! :(((

[ Szerkesztve ]

(#13874) Llian


Llian
újonc

Fekete pontot adok janga nevű eladónak.
Hirdetése:
[link]

Vásároltam volna 2 procit utánvéttel. Számomra csalódással zárult diskurzusunk, megállapodásig el sem jutottunk.

Az eladó először nem akart utánvéttel postázni, majd nem volt hajlandó megadni sem egy telefonos elérhetőséget, sem egy ellenőrízhető normális email címet.
Ezzel szemben elvárta, hogy neki személyes adataim kiadjam.
Én ezek miatt nem ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#13875) Illusion1010 válasza FlasH-BacK (#13865) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Igazából erre nem tudok mit mondani. Ha szerinted ez így korrekt üzlet volt részedről, csak sajnálni tudlak.

Ma megyek az Iponba, és megpróbálom kicseréltetni. Azt nem értem, hogy Te miért nem éltél a garanciális csere lehetőségével.

(#13876) juliska1 válasza AtomantiX (#13873) üzenetére


juliska1
csendes tag

Aljas rágalom,semmi baja nem volt a Spica-nak mikor elcseréltük.
Amúgy ott van a garancialevele is csak mivel belenyúltak nem meri szervízbe vinni.
A telefon bárminemű szoftveres módosítása a telefon elromlásához vezethet,ez millió helyen le van írva,minek nyúltatok bele.
És persze 3 hét múlva derült ki hogy rossz mi?Kipróbáltad a helyszínen,és ott a garancialevél is.

(#13877) Illusion1010 válasza jeni (#13866) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Sajnos valószínűleg pontosan tudta hogy hibás a vinyó. Formázás nélkül adta át, megvan rajta a telepített HD Sentinel. Gondolom nem véletlenül.

(#13878) FlasH-BacK válasza Illusion1010 (#13875) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Persze, beleírhattam volna, meg csinálhattam volna screenshotot, ahogy tetted te is. Viszont, mivel nem volt működő gépem, ezért nem tudtam lefuttatni a hdsentinelt. Egyébként, mutass rá, hogy hol írtam a hirdetésben, hogy hibátlan a vinyó! Hirdetés szövege:
Eladó egy 1500GB-os WD15EARS, Sata 3Gbps, 5400rpm, 64MB cache. 2013. Február 9-ig garanciás az iPon-ban. Kipróbálható bp-n a 22. kerületben. Pontos infó a linken.

Szerintem aki ez alapján úgy veszi meg, hogy előtte egy árva szóval nem kérdez rá, hogy milyen az állapota, az magára vessen.
Többen kérdezték privátban, hogy jó állapotú-e, meg hogy van-e hdsentinel screen. Nekik mondtam, hogy vannak rajta hibás szektorok, mert megkérdezték.
Nem érzem, hogy átvágtalak volna, hisz nálam (és nálad is, a screen alapján) működött a hdd, noha még ezt sem írtam a hirdetésben. És felhívnám a figyelmedet a hd sentinel üzenetére: ezen a ponton a garanciális csere még nem lehetséges. Tehát akkor mi alapján is kellene nekem kicserélnem?

(#13879) FlasH-BacK válasza jeni (#13866) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Idéznék a topik első hozzászólásából:

"Ezekben a topicokban csak az érintettektől született hozzászólások szerepelhetnek, azok is csak a következő felállásban:
- bejelentő posztja
- bejelentett esetleges válasza"

Igaz, ettől már én is eltértem, mert nem itt kéne vitázni, de az én válaszomra Illusion is itt válaszolt...

(#13880) jeni válasza FlasH-BacK (#13879) üzenetére


jeni
félisten

Valószínű ilyen formán én se vennék tőled cuccot. Ha eltitkolod a tényeket. :R
Mindenesetre majd kiderül mit ér a garancia a szektor hibás HDD-n.

[ Szerkesztve ]

(#13881) Illusion1010 válasza FlasH-BacK (#13878) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Ha veszem a fáradságot, és kiautózom a 22. kerületbe, hogy próbáltuk volna ki? És nem vágtam volna hozzád a kibaszott vinyót ha potyára megyik ki oda? Szánalmas vagy. Szerencsére változik a hardverapró, talán kevesebb ilyen kis f@szk@lap lesz majd itt.

Részemről befejeztem.

[ Szerkesztve ]

(#13882) jeni válasza FlasH-BacK (#13879) üzenetére


jeni
félisten

Egyértelmű a dolog meg akartál szabadulni a hibás PC-s cucctól és itt jössz az alapelvekkel mindenki előtt.
Kötelességed lett volna tájékoztatni a vevőjelöltet,hogy vannak hibás részek attól függetlenül működik de garanciális a termék.

[ Szerkesztve ]

(#13883) kircipeti


kircipeti
senior tag

Egy nagy feketepontot kernek az illetesektol Mufintcs nevu kis bu izeltlabunak.

Ez a hirdetes: [link]

Roviden a tortenet: cserebe felajlott egy mukodokepes memoriamodult, ami persze hibas volt. De ezzel persze mar csak itthon szembesultem. Az ismetelt talalkozon pedig meg sem jelent. Sms-re nem valaszolt, privire nem valaszolt, telefont mar nem pazarlok ra, nem novelem tovabb a karom...

Hosszabban ugyanez a sztori: [link]

Koszonom!

(#13884) AtomantiX válasza juliska1 (#13876) üzenetére


AtomantiX
csendes tag

Csak annyi a bibi kishaver, h már főzött rom volt rajta, mert bevittem a gari leveleddel együtt. és elküldtek a francba!!! Mit gondolsz mért mondtam h nem érvényes a gari? Ezután raktunk rá egy gyári 2.1-et, de azzal se ment!!! Amúgy meg te is kéz alól vetted vagy nem?
Ha nem érzed magad hibásnak, akkor mért nem írtál vissza a privikre, vagy nálad 3 nap múlva kell válaszolni?
Amúgy hívtalak tegnap is legalább 5x de 1x se vetted fel!!!

(#13885) FlasH-BacK válasza Illusion1010 (#13881) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Ment privát, meg jeninek is...

(#13886) Gyuribácsika


Gyuribácsika
csendes tag

Jónapot Uraim
zoee25
nek a felhasználónak
egy nagy FEKETE PONTOT KÉREK MERT TÖBBSZÖIGYI MEGBESZÉLÉS UTÁN VISSZA LÉPETT A MEGBESZÉLT ÜZLETTÖL ÉS EZZEL NEKEM ANYAGI ÉS IDÖBELI MINUSZT EREDMÉNYEZETT.
OVATOSAN VELE

Köszönöm

(#13887) Újoncka


Újoncka
tag

Szeretnék fekete-pontot kérni
hardvermaci felhasználónak!
Próbagarancia be nem tartása és anyagi kár okozásáért!

(#13888) Tomate


Tomate
veterán

trueflash kollégával jàrtam pórul. 3ra beszéltünk meg találkozót és sehol nem volt. Ph-ra nem írt, hogy nem jön. Telefonálni nem telefonàlt, én meg csak álltam mint egy f*sz... Ilyenkor sajnálom, hogy én még a buszhoz is futottam, hogy pontos legyek. Èn adtam volna el neki egy canon infra kioldót.

Szerk.: Trueflash neve javítva. - Grafiqs

[ Módosította: Grafiqs ]

(#13889) birooo


birooo
tag

FANTOMASHU nevű linkócival jártam pórul, szerencsére pénzt nem nyert tőle. Lebeszéltünk három játékot, amit megvásárol, majd két hétig hallgatam, hogy tegnap utalta a pénzt, ma utalta, holnap utalja, rossz számlaszámra ment stb... Aztán már semmire sem reagált, pedig becsomagolva várta a postát a megvett három játék.
Nem ajánlom senkinek és kijár neki egy hatalmas fekete pont!

(#13890) bedas6512


bedas6512
csendes tag

martin200209
egy 13 éves gyerekkel van dolgunk aki teljesen komolytalan tisztán látható miért van itt nem húzott le még...de nem is akarom érdemes beszélgetni vele és azonnal kiderül milyen ember :) remélem tudtam segíteni :D:D

(#13891) fabko


fabko
tag

Bloodrayne2 -től vettem egy Creative 5.1-es szettet. Előre utaltam, mikor megérkezett és kipróbáltam kiderült, hogy a mélynyomó borzalmasan rosszul szól. Ő azt mondta, nála tökéletes volt és hogy biztos én akarom átverni. Leszedtem a hangszóró takaró textilt, és láthatóvá vált hogy a membránja középen be van nyomódva. Közben rájöttünk, hogy a szállítás alatt sérülhetett meg. A csomagból kifelejtette az egyik satelit hangszórót, visszaszalad vele a postára, és belegyömöszölte a csomagba. Valószínű ettől sérülhetett meg a membrán. Előtte felhívtam a figyelmét, hogy a posta nem bánik kesztyűs kézzel a csomagokkal, csomagolja be úgy, hogy ne érhesse sérülés. Szerintem az ő hibájából kaptam kézhez egy használhatatlan hangfal szettet. Hibáját nem ismeri el, vádaskodik, letiltja a privit. Mit lehet tenni ilyenkor? :F

(#13892) Bloodrayne2 válasza fabko (#13891) üzenetére


Bloodrayne2
tag

Kedves fabko! Én normálisan csomagoltam el a 5.1-et.Én írtam hogy az egyik hangszórót utólag tettem bele,de a többi hangszórót elcsomagoltam hogy ne tudja megsérteni egyik a másikat,ja és a dobozba a mélynyomót oldalra fektetve tettem bele mély hangszóróval felfelé, mivel az oldalán helyezkedik el a hangszóró,és a másik hogy nem volt akkora a doboz hogy a magas satelit hangszóró oda vánszorogjon a mélyhez, és amikor vissza mentem a postára azt az egy kifelejtett satelitet beletenni akkor a többi satelitnhoz tettem úgy hogy az összegyűrt újságpapír ne sértse meg a többi cuccost,magyarán a satelit nem tudott oda menni a mélyhez szállítás közben,írom megint==>nem volt akkora a doboz hogy odaférjen a satelit a mélyhez,így a szállítás közben lehetett valami,arról meg én nem tehetek,én jól összecsomagoltam ahogy tudtam,és jó hogy már nem egy széfbe kéred hogy elcsomagoljam,ja és privátba is írtad hogy lezártad a témát meg én is írtam hogy lezárva, kimondtad a bűvös szót innentől nincs mit beszélnünk,mert LEZÁRTAD,de te csak tovább fújtad a magadét,és EZÉRT TILTOTTALAK!! én korrekt voltam

Utólag beleírva,elsőnek,hol a postát szidtad,utána meg hol a postát védted,,ja és nem vádaskodok csak védem az igazam

[ Szerkesztve ]

Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

(#13893) fabko válasza Bloodrayne2 (#13892) üzenetére


fabko
tag

Szerinted ki a felelős azért, hogy én egy használhatatlan terméket kaptam kézhez?

(#13894) fgabo


fgabo
tag

Szeretnék egy hatalmas FEKETE PONTOT kérni lalipa83 -nak.Ezt küldtem neki postai utánvéttel és amikor odaért a cucc kitalálta hogy mégsem kell neki és visszaküldeti expresszel mellékelve a postaköltséget is. Ennek lassan egy hete. Se válaszolni nem tud és már a telefont is kikapcsolta. Ma felhivtam a postát és kiderült,hogy a cucc ott van és mivel nem ment érte 10 nap elteltével visszaküldik. Postaköltséget és korrekt vevőket buktam el.Remélem a lapot még látni fogom... Nagyon vigyázzatok vele,kerüljétek!

Privikre illik válaszolni!

(#13895) bstec válasza dahyder (#12937) üzenetére


bstec
csendes tag

Sziasztok én is ráfutottam Horváth "úrra" most éppen kobra82 volt 12 rugóm bánja.

(#13896) Akibooy


Akibooy
tag

Nem látom gyozo20 feketepöttyét bejegyezve.

Mennyi idő után történik valami az itteni bejegyzésekkel?
Az egyértelmű és szándékos anyagi károkozással járó csalásnak mi a következménye?

[link]

Akibooy felhasználónak 73 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#13897) sziada5925 válasza Akibooy (#13896) üzenetére


sziada5925
aktív tag

Amikor látod a bejegyzést, hogy Orkester, vagy enginev3.0 frissítette a megbízhatósági listát. Nemsokára bejegyzik neki a feketét. :K

Üdv: Ádám

(#13898) golya32


golya32
aktív tag

Daxies nem ajánlott ember!
Vettem tőle e71 telefont utánvéttel küldte, majd közölte 1000ft-al több lett az utánvét vegyem át vissza utalja majd a pénzt, teló megjött, a leírásnak megfelelt de nem volt microsd és töltő.
Sajnos így már nem érte meg a biznisz.
Partner nem elérhető telefont nem veszi fel!

NAGY FEKETE PONT NEKI!!

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#13899) OceanStorm


OceanStorm
tag

bkorga -nak egy hatalmas negatív !

Az eladóval nehéz egyezni, nem vevőbarát, már már nekem kellett a végén könyörögni hogy légyszíves adjon el nekem 2 db ventit ! Vicc !
Elején az én hibám játszott közre, leszerettem volna alkudni 200 Ft -ot / ventiből amit kicsit erőltettem, de ezt az eladó felé egy elnézést kérő hsz -ben lereagáltam a végén (mert az eladó szerint pofátlanság volt). Ehhez viszont hozzáteszem, hogy a hírdetésében ez állt: "árat ti mondjatok!"

Továbbá kértem hogy postán küldje el a ventiket, egy értelmetlen indokkal ezt nem tartotta helyesnek, és tartózkodott az adásvételtől, nem tudom, lehet fél postára menni. Egy napra rá megkerestem újra, a telefonszámomat is megadtam, próbáltam olyan megoldást találni ami neki meg nekem is jó, de az eladó nem jelzett vissza semmit, pedig az adatlapja alapján többször is bejelentkezett azóta.
Nem tudom, az eladó van a vevőért, vagy a vevő az eladóért ?

Mikor a hírdetésénél kommenteltem az esetet, így kezdődött a válasza:

"Köszi az értékelést. Tudtommal ha valakivel nem kívánok üzletelni, akkor nem fogok vele üzletelni. Magán ember megválogathatja." Ennyit a hozzáállásáról, továbbá védekezésként valótlan indokokkal is előállt. Lényeg a lényeg vigyázzatok vele !

[ Szerkesztve ]

(#13900) generic


generic
senior tag

Hatalmas fekete pontot kérnék beírni neki , mert több üzenetben is győzködött, hogy adjam fel neki utánvéttel a telefont, mert úgyis átveszi, fel is adtam, és persze nem vette át. Azóta az üzenetekre sem válaszol, 1000 Ft-al károsított meg, az is pénz. KERÜLJE EL MINDENKI!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.